Sayfa 37 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 35 36 37 38 39 47 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1284 adet sonuctan sayfa basi 901 ile 925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Edward John Ikem Newton

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gelismekte olan bir takimiz demis mi ?

Oturan bir sistem veya defansif ofansif herhangi bir oyun anlayisi yok ama puan tablosu 6-7 yedigimiz sezonu hatta hatta direkt Da Silva, Oumar'li sezonu isaret ediyor.

Sistem, profesyonellik falan diye diye son siraya indik. Samimi soyluyorum Yilmaz Vural gelse ilk 4 siradaydik.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Kaç aydır bu takımda. Takım ne savunma yapabiliyor ne hücum. Eksik vs hikaye.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

normal sıradan bir hoca olsa 6 maçta 5 puandan fazla toplardık.
    elinde ki takıma oynatmaması gereken bir futbol oynatıyor ve bunda aşırı ısrarcı.
    aynı 16/17 sezonu ilk yarısı ersun gibi.
    bu fm kafasıyla 15-21 arası gider geliriz.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

Isko6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Tamam takim cok guc kaybetti vs iyi hoş güzelde, 6 macta sadece 5 puan topliyacak kadar da kotu degil be Scout şefim. Ustelik takimda gram isik yok, herhangi bi gelisme yok. Sende gercekten hic kabahat yok ama. O baskan denilen, surekli kendk taraftariyla dalga gecer gibi konusan herifte tum kabahat

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Siyahi ve müslüman olduğum için bana iş vermiyorlar hüüüüüüüğğğ.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Trabzon

Bizim takım Müslümandan fayda görmedi.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öğrenecek sabredin daha yeni bu işte napsın biz td yetiştiriciliği yapıp satacağız!

Her duran topta gol yeme tehlikesi yaşayan takıma 19 günün 9'unu izinli geçirten futbol dehası! Takım oyunundan memnunmuş! Sosa asist yapmasa bu takım gol falan atamazdı, hiçbir hücum planı olmayan sıradan doğaçlama yapan amatör bir ekibin daha amatör olan hocası
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dagilmis bir takimla zor bir fiksturle basladi. sanssizlik oldu.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonspor yine toparlanır seri yapar, kadro tamamlansin yeter. Önemli olan lige makul bir giriş yapıp yarışta kalacak hocalığı yapmasıydı, beceremedi. Bundan sonra da acayip şeyler olabilir aslında, saçma sapan bir sezondayiz ama fener'e şampiyonluk verme niyetleri net gözüküyor. Puan farkının açık olması da camiayı soğutuyor.

Ilk sınavdan kaldı. Şimdi ikinci sınav var, puan tablosu ne olursa olsun, sürekli gelişmeye çalışan top oynayan bir takım yapmak. Bunu yapabilirse yine toparlayacak malzeme var. Ikinci yarıya eksikleri net belli, transfer yapıldığı an sıçrayacak bir takım yapsın, başarılı deriz.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ağır favorinin fb olduğu bir maçta, 5-0 lı skor beklentilerinin olduğu bir maçta, adam fenere top göstermeyen bir oyun oynattı. Üstelik hakem müsvettesi Cüno nun fb yi devamlı okşamasına rağmen. Önceki yıllarda beraberlik aldığımız, hatta kazandığımız bir çok maçtan daha iyi oynattı takımı. Ezilmeden, yoğun presi pasla kırarak topun sahibi olmaya çalıştı takım. Elinde kulübe namına bi bok olmamasına rağmen. Eksikleri var tabiki, ancak şu geldiğimiz durum kesinlikle ve kesinlikle hoca problemi değildir.
    Konu Gürkan Asma tarafından (25.10.2020 Saat 22:39 ) değiştirilmiştir.

Erayz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

6 maç, 3'ü Başakşehir, Fb, Bjk. Takım desen ortada takım bile yok. 2-1'e gelene kadar iyi de oynuyorduk. Bugün Newton gitse yarın yerine gelen mucize mi yaratacak? Abdullah Avcı gelsin ondan sonra Bjk'ye yaptığı gibi bize de gittikten sonra para alacağı bir sözleşmeyi kitler gider.

Nereden
    İstanbul

Newton kalmalı, sabır edilmeli. Yeni gelebilecek olası bir hoca bizi kaosa sürükleyebilir.

nchls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hoca en son şuç aranacak kişi bence. Şampiyonluğu kaçırmış, en önemli oyuncularını kaybederek dağılmış, ilk 11nde iyi top oynuyor denilen kadrodan 3-4 adam kalmış ki bence onlarda ya transfer olamadığı için ya da takımın bu durumunda demoralize olmuş bir kadro var. Üstüne çok zor bir fikstür, üstüne en önemli oyuncularının olmadığı bir dönem kalkmış hoca boklanıyor. Doğrandığımızı da bir kenara bıraktım . Dünyada ders çıkarmayan tek kulübüz vesselam. Avcı gelirse kalan maçlar ezip geçicez vuhhhu

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Gurpas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Newton kalmalı, sabır edilmeli. Yeni gelebilecek olası bir hoca bizi kaosa sürükleyebilir.
    Ya bundan baska kaos varmi oyuna hamle yapmayip mal gibi bakiyor takima e.yanal gibi bol bol tatil veriyor hücum oynatacam diyen biri ne hucum ne defans ms oynatiyor. Y. Vural bile bundan daha fayfali olur
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

demek 6 numara lazım mış dimi ....!!!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

Sonuçlardan bağımsız,

BİZ SAHADA NE OYNUYORUZ ALLAH AŞKINA?

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

furkaninho
    @theleeyong
    ·
    30sn
    Newton un basın toplantısı siteden yayınlanıp Twitter da paylaşılmadığına göre. Hikaye yine aynı..

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lig uzun fikstürde çok maç var. Önümüzde kolay bir fikstür var, 4 haftada min 7 puan toplayabilirsek yukarı doğru ivme başlayabilir. Bu kalitesiz ve eksik kadro ile bjk, başak, fb li fikstürden max çıkarılacak puan 7-8 falandı zaten...

Şu anki tablonun en son sorumlusu hocadır. Hoca gidecekse önce yönetim gitmeli, yeni yönetim gelmeli ve onlar hocayı gönderip yeni hocalarını getirmeliler...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dalga mı geçiyorsunuz ya fikstür zormuş hoca en son suçluymus falan
    Puan durumuna bakamadınız dimi,eliniz gitmedi

6.hafta liderle 11 puan fark
    2 hafta sonra 15 olacak yine fikstür zor dersiniz
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lig uzun fikstürde çok maç var. Önümüzde kolay bir fikstür var, 4 haftada min 7 puan toplayabilirsek yukarı doğru ivme başlayabilir. Bu kalitesiz ve eksik kadro ile bjk, başak, fb li fikstürden max çıkarılacak puan 7-8 falandı zaten...

Şu anki tablonun en son sorumlusu hocadır. Hoca gidecekse önce yönetim gitmeli, yeni yönetim gelmeli ve onlar hocayı gönderip yeni hocalarını getirmeliler...
    En son sorumlusu demeyelim, ilk sorumlusu da demeyelim ama sorumlulardan biridir, herşeye rağmen yollanması için erken, ilk yarıyı bir görelim.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tabi ya sorun hoca da. Yönetim de kabahat yok. Kaşkolu formayı indirip mali tabloyu duvarınıza asın, bakıp bakıp yatarsınız.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fikstür zor olabilir ama biz kaybettiğimiz 3 maçta da rakibi hiçbir şekilde zorlayamadığımız için bugün Hoca tartışılır hâle geldi. Rakip takımlar puan kaybeder miyiz korkusunu hiçbir zaman yaşamadılar. Ama şu da bir gerçek ki 3 mağlubiyete rağmen, Denizli ve Antep maçlarında puan kaybetmeseydik bugün öyle veya böyle 9 puanla lig 4.sü konumunda olacaktık. O kaybedilen puanlar neticesinde kredi kazanamayınca bugünkü hazin tablo ortaya çıktı.

Maçtan önce ezici bir mağlubiyet olmadığı takdirde FB maçından sonra bir ayrılık beklemediğimi dile getirmiştim. Benim için ve muhtemelen yönetim için de asıl ölçü Kasımpaşa karşılaşması. Artık kimsenin bir bahanesi kalmadı. Kasımpaşa karşısında da galip gelinemezse, Alanya karşılaşmasını bay geçeceğimiz için 8 maçta 1 galibiyet alabilmiş bir Hoca'nın takımda durabilmesi mümkün gözükmüyor.

Yeni bir yabancı Hoca gelemeyeceğinden Avcı dışında bir aday da yok gibi. Kimileri Avcı bu saatten sonra gelmez dese de ben aynı görüşte değilim. Hatta şampiyonluk baskısı olmadan dipteki bir takımı ayağa kaldırmak, şampiyonluk mücadelesinde yer almaktan çok daha kolay. Hatırlarsanız Avcı geçtiğimiz sezon başında BJK'nin başındayken de çok farklı bir tablo yoktu. 3 mağlubiyet 3 beraberlikle ligin diplerindeydiler. Ama sonra 6'da 6 yaparak bir anda ikinciliğe fırladılar. Ha rakip takımları izlediğimizde bu takımın öyle üst üste maç kazanması pek olası gözükmüyor ama şartlar bu noktaya doğru bizi götürecek gibi duruyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Belki 3-5-2 oynayıp bekleri de zayıf orta sahanın içine monte edebilsek zayıf orta saha sorunumuzu çözebiliriz. Nihayetinde hem serkan, hem marlon genç ve iyi koşan adamlar.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

E. Okan Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hoca gitsin diyenler yedek kulübesine ya da takımın orta sahasına bakıyor mu ya? Ciddi söylüyorum. Aşçıya malzeme verirsin sonra yemek beklersin. Adamın orta sahada oynattığı oyuncular Safa, Kamil Ahmet, Flavio falan. Geçen sene de orta sahada eksiktik, şimdi 21 takımın ve 5 oyuncu değişiklik hakkının olduğu yerde geçen seneden çok daha eksiğiz. Kadrondaki en zayıf oyuncu kadar güçlüsündür. Fener maçındaki yedek kulübesine açın da bakın ya. PTT takımlarından kötü... Çözümün hocayı göndermek olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Bu kadroyu kime verirsen ver futbol anlamında bundan çok bir farkı olmazdı. Puan anlamında belki daha farklı noktada olabilirdik ama şampiyon olamayacağımız için puan durumu da ne kadar kıstas sayılır tartışılır

Kadronun yetersizliği, sakatlar, cezalılar, transfer ettiğimiz topçuların uzun süredir futbol oynamamış olması, hakemlerin net bir şekilde yediği puanlarımız falan sıralayınca Newton'a biraz haksızlık ettiğimizi düşünüyorum. Hele yerine Avcı'nın geleceğini düşünürsek... Newton ile en azından devre arasını görmemiz gerektiğini düşünüyorum. Avcı ile Trabzon olmaz. O mizaçta birinin Trabzon'da başarılı olma ihtimali yok.

Takımın şu an bulunduğu tablo ilk önce yönetime yazar. Zaten yönetimin Newton gibi birini takımın başına getirmek istemesinin sebebi de bu beyler... Başarısızlıkta günah keçisi ilan eder gönderirsin. Nasıl Hüseyin Hoca kapının önüne koyuldu? Aynı şekilde Newton da kolay lokma. Sene başında Avcı'yı getirip kadroyu dağıtsaydın Avcı seni basının önünde madara ederdi, tazminatını da almadan gitmezdi.

Çok kurnazsın Ağaoğlu.... Kendini futbol uleması zanneden Trabzonspor taraftarını kandırırsın anca. Gerçi çoğunluk da o şekilde olduğundan senin için yeterli
    KUPA DEĞİL ARMA SEVDALISIYIZ

Chovy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mustafakaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki 3-5-2 oynayıp bekleri de zayıf orta sahanın içine monte edebilsek zayıf orta saha sorunumuzu çözebiliriz. Nihayetinde hem serkan, hem marlon genç ve iyi koşan adamlar.
    3-5-2’nin bize cok yakisacaginu dusunuyorum. Bugun ilk yarida ataga kalkarken 3-5-2 olarak ciktik.
    bu duzende kamil ahmetin defansa katilip 3. Stoper - on libero seklinde alan kapatmasi lazimken hova Baker’i o bolgeye cekti vitor ve edgar beklere dogru acildi. Sanirim geriden oyun kurmayi planladi baker’i o bolgeye cekerek.

eddie newton trabzonspor’un hocasi degildir, ama bu kadroyla isterse mourinho, guardiola olsun bir sey yapamaz. Kesinlikle ve kesinlikle en azindan devre arasina kadar kalmasi lazim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)