Sayfa 42 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 40 41 42 43 44 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1284 adet sonuctan sayfa basi 1,026 ile 1,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Edward John Ikem Newton

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet yiğit alp tayfası mi ? Böyle 3 ayrı kafadan takım planlaması yapınca ortaya bu çıkıyor zaten. Halliodzic dönemine benzedi. 2 sene takımın başında kaldıktan sonra bir dönemde bu kadar transfer ihtiyacı doğuyorsa, süreci kötü yonetmişsin demektir. Biz gelişme beklerken, giderek bozuluyor herşey. Yönetim de motivasyonla çalışıyor demek ki, plan programla değil.
    Yok Mehmet Yiğit Alp'e bırakılsa zaten Newton takımın başına getirilmezdi...

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 maçta kaç penaltımızın gasbedildigi gerçeğide ortada.
    Adamlar sana penaltı vermemek için kılıktan kılığa giriyor. Hadi fb'nin kadrosu genişmiste ondan sebep puanları şakır şakır topluyormus, bu külliyen yalan da, gs ile bjk ne oynadı da bizden daha fazla puan aldı herşey ortada. Hakem kararlarınin arkasına saklanmayalım diyoruz fakat diğer tarafta rakiplerde kötü oyunla iki kritik hakem kararlarıyla puanları topluyor. Sana hakettiğini vermeyince 5 puan da kalıyorsun, onlara haybeye verince üzerinde oluyorlar.
    Bunları konuşmak hiç hoşuma gitmiyor ama artık dayanılacak gibi değil.
    Olayı sadece penaltıya indirgememek lazım abi. Ben onu sadece bir kıstas olarak verdim. Şu bir gerçek ki rakip ceza sahasında topla buluşmalarda, gol beklentilerinde ve kaleye çekilen şutlarda ligin en kötü istatistiklerine sahibiz. 6 maçlık performansımızı ki bunlara 3 hazırlık karşılaşmasını da eklediğimizde şanssızlık olarak yorumlayamayız...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    İstanbul

Hoca olaya en baştan yanlış yaklaştı. Hazırlık maçlarından belliydi hücümdaki sıkıntılar. Rakamlar kesinlikle tesadüf değil. Uzun top oynatıyordu, skandal.

Chovy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mesela newton degil de hami olsa basta yine boyle savunur muydunuz? 6. Hafta ligin en cok gol yiyen takimi olsak, mac icinde dogru duzgun bir organize atak gelistiremesek Abi adam guardiola gibi der misiniz?

Anladik sakatlik var da, Unal zamaninda da cok sakat veriyoduk Zargo Toure, housseini ortasaha oynamak zorunda kaliyodu yine de galibiyet aliyoduk.

Ilk geldiginde Sorloth da 10 uzerinden 1uk performans gostermiyodu
    Turkiyenin en etkili kanat futbolcusu Nwakaeme kanatta oynuyodu. Ingiltereden degil de papua yeni gineden gozlemci getir o da kanatta oynatir ama bizim gozlemci forvet arkasinda bitiriyo tony’i

Sent from my iPhone using Tapatalk

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela newton degil de hami olsa basta yine boyle savunur muydunuz? 6. Hafta ligin en cok gol yiyen takimi olsak, mac icinde dogru duzgun bir organize atak gelistiremesek Abi adam guardiola gibi der misiniz?

Anladik sakatlik var da, Unal zamaninda da cok sakat veriyoduk Zargo Toure, housseini ortasaha oynamak zorunda kaliyodu yine de galibiyet aliyoduk.

Ilk geldiginde Sorloth da 10 uzerinden 1uk performans gostermiyodu
    Turkiyenin en etkili kanat futbolcusu Nwakaeme kanatta oynuyodu. Ingiltereden degil de papua yeni gineden gozlemci getir o da kanatta oynatir ama bizim gozlemci forvet arkasinda bitiriyo tony’i

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Teşbihte hata olmasın da devekuşuna sabrederek uçmasını beklemek gibi bence. Bir şeyler görebilsek neyse
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu ortamda saglikli nasil calissin bir insan? Daha bes hafta gecmemis haftalardir baska bir TDnin ismi dillendiriliyor. Rezillik
    Nefsin icin sevme

Chovy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşbihte hata olmasın da devekuşuna sabrederek uçmasını beklemek gibi bence. Bir şeyler görebilsek neyse

Evet burda kilit nokta bir seyler gorebilmek. Bu, hepimizin buyutecle aradigi bir sey ama malesef bulamiyoruz. Bizden ust kusaklarla bizi ayiran en onemli olay bu bence. Yeni kusak Trabzon taraftari bazen gereginden fazla sabirli ve iyimser. Burada hala Eddie Newton`u Guardiola`ya benzetenler var, ben baktigimda giydigi dar kesim takim elbise disinda Guardiolaya benzeyen hic bir tarafini goremiyorum.

Son yillarda gelen teknik direktorler bir sekilde umut vaad etti, daha once de yazdim, Unal oyuncudan en az 10da 8lik performans almasini bildi, Ersun`a sovuyoruz hala ki daha fazla sovulmeyi hak ediyo, ama yine de abdus ve yusuf Ersun zamani duzgun oynamaya basladi, bildigim kadariyla Pereira da onun istegi ile alindi.

Eskilere gidersek Sota gayet iyi hucum oyunu oynatiyo du ama o sene hakemler bizi duman etti.

Tekrar tekrar algi oyunlarina gelmemek icin yaziyorum, kariyerinde Chelsea`nin kotu zamaninda orda futbolcu olmasindan, 2016`dan beri takim calistirmayan teknik direktore yardimcilik yapmasindan baska Newton`da ne goruldu?

Sahada takim kosamiyo derman yok,futbolcularin morallerinin bozuk oldugu yuzlerinden belli; Pereira bile gulmuyo artik.

Ligin en fazla gol yiyen takimiyiz, bununla beraber en az gol pozisyonuna giren sondan ikinci takimiz. Ne topu alip oynayabiliyoruz ne rakibe topu verip kontrayla cikabiliyoruz.

Takim olarak bir atak yaptigimizi hatirlayamiyorum, Abdulkadir ve yerinde oynatilmayan Nwakaeme`nin ayaklarina bakiyoruz, ciksinlar da bir seyler yapsinlar diye.

Newton`un yardimcisi lig basladiktan sonra takima katildi, burada yonetimin hatasi var ama ya kardesim sen takimin basina teknik direktor olurken ne is olursa yaparim abi diye mi geldin? madem ingiltereden geliyosun bizden iyi bilmen lazim, Klopp tac icin bile antrenor getirtiyo, Guardiola`nin kendi ekibi var o nereye gitse onlar oraya geliyo. Bunlarin aynisini yapabilecek bi durum yok Trabzonda tamam ama hic mi dayatamadin ben en az 1-2 yardimci isterim, bu is tek basina yapilacak bir is degil diye?

3. gol gelmeden veya dakika 75 olmadan oyuncu degisikligi yapamiyoruz, ilk baslarda oyuncu yok dedik tamam ama son macta yedekte Semedo, Pereira, Diabate oturuyodu.

En az devre arasina kadar takimin basinda kalsin Newton, zaten bu sene cop oldu. Ben eminim devre arasina 15-21 bir yerde giricez ve girelim, bunu istememin tek nedeni de bizim Hirosimamiz olsun Newton efendi. Bu yonetim ve bundan sonra gelecek olan yonetim bu gozlemci bozuntusuna bakip kulubede oturan teknik direktorun takim icin ne kadar onemli olabilecegini gorsun uzerinde uzun uzadiya dusunulmeyen hatalarin nelere mal olucagini anlasin.

Kendimi alamiyorum bu basliga yazmaktan malesef. Ben saat farki olan bir yerde yasadigim icin yeri geliyo cumartesi sabahi 5de kalkip takimin macini izliyorum ve o gunum tamamen moral bozukluguyla geciyo.
    Konu Chovy tarafından (28.10.2020 Saat 01:04 ) değiştirilmiştir.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nwakaeme ya yedek dursun ya da kanatta oynasın.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu adamın min 5 maç daha kredisi var

Bu 5 maçta 8-9 puan ve futbol anlamında bir ilerleme kaydederse devam edilip devre arasında bir iki transferle beraber ilk dördü zorlayacak bir şekilde devam edilmelidir.

15. haftada falan hala Ligde kümede kalma çizgisindeysek veya çok absürt skorlar alındığı durumda acil olarak gönderilebilir ama şu an hocayı tartışmak tamamen saçmalık...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

newton un oyuncu değiştirmemesini eleştirenler avcı da aynı onu bilin. o da kolay kolay bozmaz oyunu. hele bu kısıtlı kadroyla. anca fenerinki gib her bölgede 2 3 oyuncun varsa bi sürü şey denersin

mancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocaya biraz destek olmamiz lazim ,Klube gidip alkislamak ona tekrardan ozguven kazandirmak lazim ,Hoca degismek cozum degil hicbir zamanda olmadi Devre arasina kadar dayanip bir orta saha ve bir kac iyi oyuncu ile bu takimdan hala umudum var.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yerinde olsam her gün sanki takımın başında yokmuşum gibi başka teknik direktör getiren bu camiada bir dakika durmam. Adam hakkında yazılmadık şey, edilmedik eleştiri altında hakaret kalmadı ama yönetim sus pus. Yerine konuşulan isimler ayrı komedi. Fatih Tekke falan yazan var ilginç.

Şu amatörlüğü bizden başka kim yapıyor bakın bakalım. Rakiplerimizin hocasına bir bakın. Erol Bulut rüştünü ispat etti. Hem Malatya'da, hem Alanya'da tırnaklarıyla kazıya kazıya teknik adam oldu. Sergen yine aynı şekilde gittiği her yerde olumlu futbol oynattı kendini ispat etti. Bizde bu yok işte. Şehirde herkes hazırcılığa o kadar alışmış ki...

Fatih Tekke benim izlediğim en iyi forvet ama daha İstanbulspor'da bile elle tutulur bir başarısı yokken hemen Trabzonspor koltuğuna layık görmek hem ona, hem bize zarar verir.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sakatlıklar, cezalılar ve covid sıkıntısına rağmen normal mi?
    Geride kalmasın
    Millet hayal kuruyor.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    Bursa

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geride kalmasın
    Millet hayal kuruyor.
    Tamam takım kötü kurgulanmış yeni transferler vasat
    Ancak teknik direktörün de aşırı vasat olduğu cok barizken, hicbir umut vadetmezken nasil oluyor da devam etsin diyenler var hala cok ilginc.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HEM KÖTÜ SAVUNMA HEM DE KÖTÜ HÜCUM

HOCAYA SELAM!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ancak teknik direktörün de aşırı vasat olduğu cok barizken, hicbir umut vadetmezken nasil oluyor da devam etsin diyenler var hala cok ilginc.
    Chelsea CV'si var diye devam etsin diyorlardır muhtemelen. Yerinde Hami, MRA, Şota, Ersun vs olsa teneke bağlamışlardı. Hayal aleminde yaşamaya devam.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Takımın fizik gücü çok düşük, zaten bireysel olarak da bakarsak güçlü fizikli bir oyuncu yok. Buna ters orantılı çok enerjik bir takım görüntüsü olur, maçı bırakmaz çok koşar oyuncular, o da yok. O zaman tutar yani kalmıyor. Iyi hazırlanmayinca bahaneler başlar.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Evet takım vasat oyuncularla doldu,oyuncular yetersiz itirazımız yok ama bu kadar kötü futbol oynanmaz. İkinci ligden bir takım getir fener o kadar kolay çevirmezdi.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akbil maçından sonra yollar ayrılmalıydı, 1 maç daha kalsın herkes gerçeği görür dedik ama yabancı hayranlığı hat safhada. Adam sırf yabancı diye bu vasat duruma katlanmak zorunda değiliz. Puan alamıyorsun tamam ama geleceğe dönük bir şey de vadetmiyorsun. Kadro eksik bahanesinin arkasına sığınanlar geçen sene hangi kadrolarla oynadığımızı unutuyor.

mancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akbil maçından sonra yollar ayrılmalıydı, 1 maç daha kalsın herkes gerçeği görür dedik ama yabancı hayranlığı hat safhada. Adam sırf yabancı diye bu vasat duruma katlanmak zorunda değiliz. Puan alamıyorsun tamam ama geleceğe dönük bir şey de vadetmiyorsun. Kadro eksik bahanesinin arkasına sığınanlar geçen sene hangi kadrolarla oynadığımızı unutuyor.
    Gecen sene ekmegini tasdan cikartan bir efsane vardi herkesin aklinda bir atariz bitiririz vardi su anda malesef

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Bu takıma hoca gelmediki 2 sezondur. İlk kez abdullah avcı olucak. Stajyerlerle sezonu götüremezsin. Biz daha iyi yerlerde olurduk ancak hoca yoktu.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chelsea CV'si var diye devam etsin diyorlardır muhtemelen. Yerinde Hami, MRA, Şota, Ersun vs olsa teneke bağlamışlardı. Hayal aleminde yaşamaya devam.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hala devam etsin diyenleri görünce şok geçiriyorum yeminle.
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Olay yine saçma bir yere yöneldi, keşke kalsaydı dedirtecekler.

kudu_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Adeta FM oynuyor şu an. O yüzden FM oynayanlar çok seviyor kendisini. Yönetim gitsin diyorlar. Ama maalesef FM de de yönetim gitmiyor arkadaşlar.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olay yine saçma bir yere yöneldi, keşke kalsaydı dedirtecekler.
    Göndermeye niyetleri yok zaten. Nabız yoklama, oyalama yapıyorlar sürekli. Hoca gönderecek adam, haftanın ilk antrenmanına hocayı çıkarmaz, çok kısa sürede ilişiğini keser. Maç da kazanamıyoruz ki hocanın arkasındayız desinler. Suspus herkes.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)