Sayfa 33 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 31 32 33 34 35 43 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1284 adet sonuctan sayfa basi 801 ile 825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Edward John Ikem Newton

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fb maçını yüzde 90 kaybedeceğimiz icin newton yolcu.cunku o mac kaybı sonrası ligde son 3 sırada olacağız.
    Çok büyük baskı gelecek devamında.senol güneş antrenör olsa bile ilk 6 hafta sonunda gitmek zorunda kaldırdı.
    Yani newtonun akıbeti belli, sadece 6 günü daha kaldı.
    Sadece %10luk ihtimal olan beraberlik olursa 2_3 hafta daha kalabilir.
    Malesef virus baslangicindan beri süreç cok kötü yönetiliyor.
    Bu arada gs de durumlar aynı,onlar da virüsten beri tepetaklak oldular.
    bu hafta gönderilecek. fener maçı beklenmez

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fb maçını yüzde 90 kaybedeceğimiz icin newton yolcu.cunku o mac kaybı sonrası ligde son 3 sırada olacağız.
    Çok büyük baskı gelecek devamında.senol güneş antrenör olsa bile ilk 6 hafta sonunda gitmek zorunda kaldırdı.
    Yani newtonun akıbeti belli, sadece 6 günü daha kaldı.
    Sadece %10luk ihtimal olan beraberlik olursa 2_3 hafta daha kalabilir.
    Malesef virus baslangicindan beri süreç cok kötü yönetiliyor.
    Bu arada gs de durumlar aynı,onlar da virüsten beri tepetaklak oldular.
    Sanki fener cok iyi futbol oynuyormus gibi anlatiyorsun. Goztepe macinda gorduk oncesinde faul olan pozisyonda penalti kazanma goztepejin penaltisini vermeme falan. Ayrica fatih tekkenin takimi istanbulspor ile olan hazirlik macinda da oynayan futbolcular oyle cok duzgun top oynamadi. Onlarin durumu da bize gore bi tik ustte o kadar hic belli olmaz bir penalti bi kirmizi kart ile maci fark atarak bile kazanabiliriz. Ben maci herseye ragmen ortada goruyorum.

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hoca kalsın diyenler nasıl bi ışık görmüş aklım mantığım almıyor. Alanyaspor’a karşı gram oynamadan kupa aldık takım üst üste 5 pas yapınca top falan oynuyoruz sandı heralde yönetim.
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerel basının tavrından bağımsız geçen sezon hepsi yüksek tempoda oynanmış 4 Avrupa maçı oynadın.

Şu maç trafiğinde dahi yürüyen takım o fikstürden geçse eksi puanda olurduk herhalde.

Kağıt üstünde rakamları alt alta yazmak kolay ama önemli etkenleri de yok saymamak gerekir.
    Doğru, Avrupa maçları vardı, onları yok saymadım. Ben rakamlarla durum güzellemesi yapmıyorum. Bugünkü "operasyonun" abartılı olduğunu göstermek istedim.

Nereden
    Bursa

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca kalsın diyenler nasıl bi ışık görmüş aklım mantığım almıyor. Alanyaspor’a karşı gram oynamadan kupa aldık takım üst üste 5 pas yapınca top falan oynuyoruz sandı heralde yönetim.
    Sahada rakiplerinden fizik olarak çok geride bir takımın olması bile taraftarın görüşünü değiştirmiyor,tamam iyi bir taktisyen olamayabilirsin de rakiplerin paslaşmalarını da izleyen bir takım görmek kimin hoşuna gidiyor.

Kariyer olarak zaten savunulacak bir tarafı yok,Chelsae geçmişi var diye başımızda,bizdeki bu yabancı hayranı kitlenin ezikliği öyle bir seviyeye gelmiş ki Chelsea kapısında bekçilik yapanı bile TD olarak atasa bu gerici/yobaz/vizyonsuz yönetim alkışlayacak çok.
    Adamda bir ışık olsa burada ne işi var,en kötü çalıştığı TD'lerden biri ekibine alır,fikirlerinden faydalanırdı.

Bu şahsın TD kariyeri olarak Ünal Karaman veya Hüseyin Çimşir'den bir farkı yok,tek farkı elindeki pasportu.

Osman Özköylü ismini yazdığımızda bizimle dalga geçen kitle,bunu savunuyor.
    • Memento mori

Nereden
    Almanya

Bu da Tekke´nin istatistikleri. Getirtmeye calistiginiz efsaneniz. bazi arkadaslar paralel bir evrende trabzonspor´u destekliyor anladigim kadariyla.

td olarak 1. yılı 9 maçta 1 galibiyet / kovuldu
    td olarak 2. yılı 13 maçta 2 galibiyet / kovuldu
    td olarak 3. yılı 26 maçta 11 galibiyet / kovuldu
    td olarak 4. yılı 27 maçta 6 galibiyet / kovuldu
    td olarak 5. yılı 15 maçta 5 galibiyet / sezon ortası geldi
    td olarak 6. yılı 5 maçta 4 galibiyet / güncel

Nereden
    Bursa

Alıntı blues Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu da Tekke´nin istatistikleri. Getirtmeye calistiginiz efsaneniz. bazi arkadaslar paralel bir evrende trabzonspor´u destekliyor anladigim kadariyla.

Tekke'yi istemenin saha sonuçları ve kariyer olarak bir mantığı yok,en azından maçlardan sonra yetkili olarak açıklama yapabilmesi için PRO lisans alana kadar da bekler ama geçmişinde Tekke kadar maça çıkmamış,her hangi bir kariyeri olmayan Newton'u savunanlar Tekke'nin gelmesini isteyenlerle nerede ayrışıyor?

Adam en azından Trabzonsporlu der karşı taraf da sen Newton'u nasıl savunuyorsun?
    • Memento mori

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahada rakiplerinden fizik olarak çok geride bir takımın olması bile taraftarın görüşünü değiştirmiyor,tamam iyi bir taktisyen olamayabilirsin de rakiplerin paslaşmalarını da izleyen bir takım görmek kimin hoşuna gidiyor.

Kariyer olarak zaten savunulacak bir tarafı yok,Chelsae geçmişi var diye başımızda,bizdeki bu yabancı hayranı kitlenin ezikliği öyle bir seviyeye gelmiş ki Chelsea kapısında bekçilik yapanı bile TD olarak atasa bu gerici/yobaz/vizyonsuz yönetim alkışlayacak çok.
    Adamda bir ışık olsa burada ne işi var,en kötü çalıştığı TD'lerden biri ekibine alır,fikirlerinden faydalanırdı.

Bu şahsın TD kariyeri olarak Ünal Karaman veya Hüseyin Çimşir'den bir farkı yok,tek farkı elindeki pasportu.

Osman’ın istatistik olarak son durumu nedir? Osman’ı isterim ama İHO’nun (agresiflik bakımından) TD versiyonu gibi geliyor bana.

Nereden
    Bursa

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osman’ın istatistik olarak son durumu nedir? Osman’ı isterim ama İHO’nun (agresiflik bakımından) TD versiyonu gibi geliyor bana.
    Osman Özköylü'nün bu takımı düze çıkarabileceğine inanmıyorum,daha doğrsusu Osman Özköylü'nün bile bu takımı düze çıkarabileceğini sanmıyorum.
    Teklif etse bu yönetim geri çevirmez hem saygısızlık olur hem de yıllarca kendini hazırlamaya çalıştığı yerin fırsatı bir daha ne zaman gelir belli olmaz.
    Osman Özköylü'nün çok iyi bir TD olduğuna inanan biri olarak bu yönetim ve kadro ile kendisinin ve Trabzonspor'un geleceğini ateşe atmamasını isterim.

İHO ile alakası yok,agresif tutum ise birinin işi bilmemesi nedeniyle gösterdiği yapmacık tutum,diğeri ise işi biliyor olmanın ve açıkça haksızlığa uğruyor olmanın getirdiği bir tepki.

İstastistik olarak değişen bir şey yok,en son Bolu hikayesi çok kötü bitti.

https://www.mackolik.com/antrenor/os...kvm8uejfphokwl
    Konu sasone tarafından (20.10.2020 Saat 10:20 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Chovy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ilk aciklandigi saniyeden itibaren karsiyim Newton`a.

Ben halisaha disinda bir yerde futbol oynamadim, bu adamin teknik direktorlugunu konusmak benim superligde gol krali olmami konusmak kadar sacma. Ikisi de hayal urunu.

Eddie Newton ancak ve ancak Papua Yeni Gine`de td`lik yapar. Dediklerinin bir coguna katiliyorum. Kariyerinde Chelsea yaziyo diye basit gozlemciyi futbolun en zor zamaninda teknik direktor yaptik.

Daha onceki mesajlarimda yazdim, yine hatirlatiyorum. Bu adamin futbol oynadigi Chelsea ile simdiki ayni degil. O zamanlar Chelsea bizim ligin Bursasporu-Genclerbirligi kivamindaydi.

Newton`in kariyeri de yardimciligini yaptigi Di Matteo`ya cok benzeyecek gibi. Chelsea yonetimi, teknik diretorleri olan Villas-Boas`i kotu gidisinden dolayi lig bitmeden once takimdan kovuyor, o zamanlar Boas`in yardimciligini Di Matteo yapiyo, ve ligi bitirmesi icin takimi ona birakiyolar. Bu sirada da takim sampiyonlar ligin son 16da yoluna devam ediyo. Binde bir olucak bir sey oluyo ve o senenin sampiyonlar ligi sampiyonlugunu Chelsea kazaniyor. Yeni sezona da di matteo ile baslayan yonetim, kotu gidise ancak kasim`a kadar dayanabiliyo ve Di Matteo`yu kapi disari ediyo. Sizin taktik dehasi dediginiz Chelsea`de yardimcilik yapti dediginiz Newton da tabiri caizse "poset" bir teknik direktor olan Di Matteo`nun yardimciligini yapti. Di Matteo 2016 yilindan beri takim calistirmiyo.

Arkadaslar, Eddie Newton neredeyse 50 yasinda, ya milletin gozu kor muydu bu adama alt liglerde veya genc takimlarinda hic antrenorluk sansi vermediler? Futbolun icinde olmakla teknik direktor olmak arasinda daglar kadar farkvar. Newton`da bir gram teknik direktorluk isigi yok, adamin kenarda sesi cikmiyo, oyuncu degistirmeye korkuyo, bakin daha ligin 5. maci basin toplantisinda oyunculari sucladi.

En onemlisi,yasindan dolayi bu adamin ogrenme hizi cok cok cok yavas olacak. Morali bozuk olan oyuncunun moralini duzeltmek, devre arasi konusmalari yapmak, oyunu okuyup hizli kararlar verebilmek, oyun stilini belirlemek; bunlar hep deneyimle olucak seyler ve Eddie Newton bunlari bizim takimimizada deneyerek ogrenmeye calisiyor, varsin gitsin papua yeni gine liginde, hindistan liginde ogrensin. Gecen senenin en uretken takimi bu sene kaleye gidemiyosa eger bu kulubede oturanin sucudur. Sorloth, sosa, novak gitti de, bu basketbol degil ki 3 oyuncunun ayriligi takimi bu kadar etkilesin. Kalan 8 11 oyuncusu ayni ve gidenlerin yerini kapatmak icin transferler yapildi.

Bu tamamen komplo teorisi ama daha en basindan bu adamin takimin basina gelmesi cok supheliydi. Acaba birileri baskanin kulagina mi fisildadi da butun yonetim kurulu karsi cikarken gitti Newtonla anlasti? Son yapilan 47. Olagan Genel Kurul Toplantisini Youtube uzerinden izleyebilirsiniz. Orda baskan Newton icin zaten 2-3 senedir Turkiyeye gelip gidiyo isim asinaligimiz vardi diyo, sen ne icin Chelsea`nin gozlemcinin adini duyasin ki?

Ben ilk geldiginde 10 mac dayanir demistim ama fazla soylemisim 9. Hafta oynanilacak olan Erzurumspor macina yeni teknik direktorumuzle cikariz buyuk ihtimalle. Son olarak, Newton gittikten sonra bizim genel kurul baskanin da ayagini kaydirir gibi duruyor.

Nereden
    Trabzon

Alıntı blues Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ne kadar da guzel salliyorsun kovuldu diye. Kendi istifa edip gitmesi ne zaman kovuldu oluyor. Hee tabi istanbulspor kovdugu adami tekrar takimin basina getiriyor. Ayrica sacma sapan kadrolarla calisti hep sanki real madridi yonetiyordu. Hos sorloth ilk geldiginde burada cop mopdiye atip tutan insanlara ne anlaticaksam.

Nereden
    Trabzon

Fizik konusu kondisyonere yazar ki yabanci kondisyoner de daha yeni geldi. Fizik konusunu kulubun yerli kondisyonerinin basligina gazicaksin. Yonetim az adam olsaydi da sezon basi kampina yeni kondizyoner ile girseydik.

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Simdiden gecmis olsun
    hafta sonu seni kovarlar

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Newton hoca, bundan sonraki kariyerinde başarılar. Son maçına çıkıyorsun
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yarım sezon dolmadan hoca göndermek aptallıktır. O da Avrupa'da 1 puan toplamak, kupada 2. lig takımına elenmek gibi skandallar yaşanmışsa ancak...

Newton hiçbir maça as kadroyla çıkamadı. Çıkmış olsa dahi geçen sene son anda şampiyonluğu kaçırması yetmezmiş gibi tarihinin en dominant futbolcularından birini ve kaptanını kaybetme travmasını yaşayan bir camiada görev alıyor. Giden oyuncuların yerlerinin de tam anlamıyla doldurulabildiği şüpheli. Eski ekipten olup takımı taşıması beklenen futbolcular içerisinde Covid sebebiyle yararlanamadıklarımız var. Seyirci gazıyla çalışmaya alışmış bir takım aylardır boş tribünlere oynuyor. Hocanın da ilk tecrübesi ve arada dil bariyeri var. Futbol yobazının bol olduğu bir ortamda, psikolojik olarak da işi kolay değil. Kaldı ki tüm bunlara rağmen, hakem eliyle çalınan puanları eklesek yine tepedeyiz şu anda. Trabzonspor'un karakterinde, şampiyonluğu kaçırdığı senenin ertesinde tepeye oynamak olmadığı halde hem de.

Her puan kaybında önlü arkalı sövmek yerine destek olmak lazım. Konyalının bıyıklısını seviyorsanız siyahisine de en azından biraz sabır göstermeyi deneyebilirsiniz.
    Naber?

Nereden
    Trabzon

Cidden bu adama yapilan bu muamele buyuk haksizlik. Sebepsiz yere birden bire adam suçlu ilan edildi. Ayrica newyonin ingilterede teknik direktorluk yapamamasini burada defalarca yazdik nedeni hem siyahi olmasi hem de musluman olmasindan kaynakli. Adam bizde teknik direktor olmasi yabanci pek cok yerde ses getirdi. Hayir yani bu kadar basiretsiz bir adamin neden haberi yapilsin ki.

Eger ingilterede beyaz siyah ayrimi olmadaydi arsenalin basina thiery henry getirilirdi. Mikel arteta gibi stajyer cocuga kulubu emanet etmezdiler.

https://www.google.com.tr/amp/s/amp....zonspor?espv=1

https://mobile.twitter.com/mmertaydi...742209024?s=19
    Konu korkusuzmaraz tarafından (20.10.2020 Saat 14:44 ) değiştirilmiştir.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Su maçı al yeni bir hikayeye başlayalım hocam

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su maçı al yeni bir hikayeye başlayalım hocam
    Bu maçı alsın Kasımpaşa ve Alanya maçlarına maksimum 1 puan yazarım
    Bu maçı kaybederse zaten Allah'ın emri Kasımpaşa maçında bize 3 puan yazarlar Alanya'ya yine kaybederiz.

Kısacası orta vadeli senaryo belli
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    Muğla

Bu maçı alması imkansız zaten resmen kumar oynanıyor abdullah avcı fener maçı öncesi gelmek istemeyebilir tabiki o ayrı konu.

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abdullah avcı güzellemesi yapanlar varsa Avcıya vereceğin zamanı bu adama ver..Avcının bu adamdan fazlası yok..Durumu daha da bataklığa götürmeyelim..Avcı sadece bizi avlar
    Vakti gelmiş bir şampiyonluk kupasını almamızı hiçbir güç engelleyemez..
    UEFA sifonu çekti..TFF şimdi kararını düzelt..Düzeltmezsen..

Nereden
    Trabzon

Metin aktaş, Gökhan kandemir vs hepsini şutla. Adam gibi kallavi yardımcılar getir.

60dan sonra pil bitiyor kontak kapatıyoruz. 6 gün tatil yapan takım mı olur. Billur mu geçiyorsun bizle.

Trabzonspor iş bulma kurumu mu? Ne Abdullah Avcı ne Newton. Abdullah zamanı geçti.

Bu kulüp 2 senedir antrenör eksiği çekiyor. Teknşk direktör değil. Kaliteli ekip oluşturacaksın lamı cimi yok. Tatava yapmayacaksın. Antrenör istemiyorsa sir Newton yallah Konya'da sema yapmaya
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuzhan Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçı alması imkansız zaten resmen kumar oynanıyor abdullah avcı fener maçı öncesi gelmek istemeyebilir tabiki o ayrı konu.
    abdullah avcı fener maçıyla lakası yok bu sezon için gelmez.

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben anlamiyorum. Ne bekliyordunuz Newton'dan 5 hafta icinde? Sezon basinda Senol Günes, Avci veya atiyorum Mourinho gelse cok ahim sahim felaket bi top oynayip 15 puan alirdik diye mi düsünüyorsunuz? Simdi hocayi yollamak kadar salakca bi is olamaz. En azindan bu sezon sonuna kadar sans verilmeli ve sabredilmeli. Newton cok müthis bi teknik adam demiyorum, orasini simdiden kimse bilemez. Belki öyledir belki de degildir. Ama madem bi yola ciktik sonuna kadar gitmeliyiz. Surada 5 hafta oynanmis ve bütün sucu hocaya atmak sacmaliktir. Kadro nerdeyse komple yenilenmis, takimin en iyileri gitmis. Ne bekliyordunuz anlayamadim. Biraz sabir.

Insallah dolasan Avci veya Sota haberleri dogru degildir. Bu iki ismin kötü oldugunu düsündügüm ocin degil, su asamada salakliktan baska bisey olmadigini düsündügüm icin.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Nereden
    Muğla

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abdullah avcı fener maçıyla lakası yok bu sezon için gelmez.
    Muhtemelen kabul etmedi inşallah öyle bişey olmamıştır. Adama sorarlar sen sezon başında beni kabul etmeyip şimdi kurtarıcı olarakmı görüyorsun?? Şotayı düşünmemek lazım şu aşamada ama oda kabul etmemiştir.

Nereden
    Trabzon

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Metin aktaş, Gökhan kandemir vs hepsini şutla. Adam gibi kallavi yardımcılar getir.

60dan sonra pil bitiyor kontak kapatıyoruz. 6 gün tatil yapan takım mı olur. Billur mu geçiyorsun bizle.

Trabzonspor iş bulma kurumu mu? Ne Abdullah Avcı ne Newton. Abdullah zamanı geçti.

Bu kulüp 2 senedir antrenör eksiği çekiyor. Teknşk direktör değil. Kaliteli ekip oluşturacaksın lamı cimi yok. Tatava yapmayacaksın. Antrenör istemiyorsa sir Newton yallah Konya'da sema yapmaya
    Metin aktas da birsey yok adam gayet iyi isini yapiyor. Iyi bir kaleci antrenoru o geldiginde onurun da performansi artmisti. Cimip yan toplara yumruk vurmaya falan baslamisti. Ugurcan cakirin da ve diger kaleciler erce kardesler ile srda akbulutun performanslarinin iyi olmasinin en temel sebeplerinden biri de metin aktastir. Zaten ugurcan cakirin kendi de bunu soyluyor. Metin aktas yillarca bu kulupte kaleci olarak gorev yapti saha disi hicbir olumsuz birseyi olmadi. Hep isini yapmaya calisti. Simdi de kaleci antrenorlugu yapiyor. Yine isine odaklanmis sekilde calisiyor.

https://mobile.twitter.com/muhtesems...509227011?s=19

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)