Sayfa 43 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 41 42 43 44 45 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1284 adet sonuctan sayfa basi 1,051 ile 1,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Edward John Ikem Newton

alptug_kd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sezon başından beri işler hep ters gitti. Sakatlar, cezalılar, korona olanlar, hakem hataları vesaire... En azından hakem hataları olmasaydı bugün birkaç puanımız daha olurdu.

Bütün bunları düşünürsek bence hoca ile devam etmemiz daha doğru olur. 6 haftada hoca yollamamalıyız.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Yanal 3-0'dan 3-4'lük Alanya maçının ardından bu maçı kaza olarak görüp bir daha böyle bir şey olmayacağını söylese de ipin üzerine çıkarılmıştı bir kere. O maçtan sonra bir de Akhisar faciası yaşanınca, doğal olarak bileti kesilmişti. Eddie Newton da 6 maçta alınan 1 galibiyetin ardından doğal olarak ipin üzerine çıkarıldı. Kasımpaşa maçını ezkaza kazansak bile koltuğunun sağlam olmadığını kendisi de biliyordur. Her ne kadar acil galibiyete ihtiyacımız olsa da benim açımdan ortaya konulacak oyun çok daha kıymetli...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Süleyman Baykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Newton Hocayı destekledim göreve geldiğinde yani düşününce aklım almıyor adamın yabancı oyuncularla diyalogu çok iyi olmalı tercüman istemiyor adam iletişim için eşi Türk bizim kültüre yabancı değil 8 yıl Chelsea'da üst düzey hocaların yardımcılığını yapmış vbir kişinin Türkiye ligi için antrenman metodları,tatik varyasyonlar ve kondisyon gibi konularda acemice davranacağını düşünmüyorum mantıklı gelmiyor zaten zayıf yönleri olan kadro üzerine geç yapılan transferler,sakatlıklar ve covid vakaları hoca takımı hiç tam kadro göremedi bence birkaç maç daha beklenmeli takım toparlayacak inşallah tam kodro olunca.
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

MA291 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Newton hala takimin basindayken baska antrenörler ile görüsmek pek profesyonel davranis degil. Kulüp ne yazikki profesyonel yönetilmiyor.

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bilinçli bir şekilde yönetime yakın muhabirlere yemler veriliyor düşüncesindeyim bu sadece benim düşüncem.

Newton 6 haftada gönderilecek bir hoca değil. Yönetim açısından sıkıntı oluşturacak bir açıklama bir sinyal bir mimik hareketi yapmadığı sürece devreyi tamamlar.

Hep en az 10 hafta sabredilmesinden bahsediliyor bana göre de 9. Hafta çıkış başlar. 11. Hafta asıl oyunumuzu oynamaya başlarız.

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Hocanın bu şekilde gönderilmesi kesinlikle ne hakkaniyete sığar ne de yeniden yapılanma metazorisi içinde kendiğimizi bulduğumuz duruma uygun değil ancak hocanın hazır bir ekibinin olmaması ve kulübedeki liyakatsiz yapının devam ediyor olması beni hayal kırıklığına uğratmıştı en başta ve soru işaretlerini artırmıştı kafamdaki. Hoca değişikliğini ve olası Avcı tercihini sadece ve sadece şu kulübedeki çöp yapının dağıtılmasına vesile olacağı için makul karşılayabilirim kendimce ama çözüm mü , değil kesinlikle.
    O liyakatsiz yapıyı getirip bunca sıkıntıya rağmen barındıran da yönetim , bu anti futbol yapıya ve hiç bir şeye ses çıkarmayacak Newton'u getiren de aynı adamlar. O sebeple ''bozuk düzende sağlam çark olmaz'' diyerek en başta kendi içimizdeki ve başımızdaki bozuk düzeni düzeltmek gerekiyor.
    TERKETMEDI SEVDAN BENI

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence mazeretlere yer yok. Takım kurmakta yeterli değil. Bir takımda sakat oyuncular her zaman olacak. Sen elindeki alternatifi en iyi kullanmak zorundasın.
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yarın puan kaybı olursa resmi olarak elveda deriz.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bos beles yönetimlerin kendisi icin feda edecegi bir baska teknik adam.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Avci ismi geciyor o gelecekse Newtonla devam edelim daha iyi ya bu Avci bjk ne basarisi var adam Tazminat para beşinde. Avci yi istiyen tazminat parayi kendi ceplerinden ödemeyi kabul etsinler. Yağmurdan kacarken doluya yakalanmayalim. Newtona benim kızdığım oyuna müdahaleri geç yapmasi yanina tecrübeli yardimci lazim cirak Newtona
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarın puan kaybı olursa resmi olarak elveda deriz.
    yarın kazansa bile haftaya alanya maçını kaybedecek takım bu sene bir ileri 2 geri mehter takımı gibi gidecek ama gene söylüyorum burada sorun hoca sorunu deiğildir sorun kadro planlaması kadronun vasatlığı ve yetersizliğidir geçen sezon yerden yere vurulan abdülkadir parmak şimdi aranan adam olmuşsa bu transferlerin ne kadar vasat ve başarısız olduğunun açık ve net göstergesidir.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

avcı ersun gibi parayı çok ön planda tutuyor. o yüzden ikisi de artık kolay kolay takım çalıştıramaz. ediie biraz daha kalsın. ama gidecekse bari tamer tuna gelsin

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yarınki maç çok zor, bir şekilde kazanması lazım. Sonra alanya ile bir final daha oynayacak. Adamların oyunu net, önlem alarak bir şekilde galibiyet alması gerekiyor. Biz ağır favoriyken defalarca puan kaybettik. Biz de gidip alanya'yi yenebiliriz.

Ondan sonra milli takım arası var. Hiçbir oyuncuyu milli takımlara göndermeyip tam takımla çok sıkı bir hazırlık programı yapması gerekiyor, öyle ki dönüşte galibiyet serisi başlasin. Yapan yaptı geçen arada bizim de ihtiyacımız var buna.

Bu senaryonun dışında işi çok zor. Bir galibiyetle hemen gevşeklik yapıp alanya bizden güçlü takım diye bahanalere sığınır arayi yine 1 hafta izinle geçirirse er geç kovulacak.

Nereden
    Kuzey Amerika

Yonetim en buyuk sinavini veriyor. Seni yollamamalari lazim. Bakalim dayanabiliceklermi baskiya

Nereden
    Ankara

Avcı başakşehirde ırkçı emre, mahmut ve irfancan orta sahası ike oynadı, Beşiktaşta atiba elmeny ortasahası ile beceremedi, bizim orta sahalar bu saydıklarımın yanına yaklaşamaz. Avcı gelirse bu orta alanla ne yapabilir bilemiyorum. Bence Ünal hoca geri gelsin bide Avcıya tazminat kaptırmayalım. Ünalın suçu neydi anlamış değilim. Tamam defansta leş atıyorduk geri yaslanıyorduk ama bir takım havası vardı. Hucümda da sistemli sistemsiz bireysel yetenekli futbolculardan verim alabiliyordu Ünal hoca. Ünal hoca iyi antrenör demiyorum ama Terim tarzı iyi gaz veriyordu takıma

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Ankara

Exclamation

Hocada kabahat bulunmasını çok saçma buluyorum. Aşçıdan kötü malzeme ile iyi yemek yapmsını istemek gibi birşey bu. 6 maçta 5 puan söylemi de saçma. Senin 6 maçının 3 ü başakşehir, beşiktaş, fenerbahçe ile oldu. Yai aslında 3 maçta 5 puan alındı ki o maçlarda da olan hakem hatalarını hepimiz biliyoruz.

Büyük takımlarla olan maçları değerlendirmeye almamamın nedeni o maçlardaki eksikler ve kadro kalitesi. Senin ortasahandaki flavio, baker ve abdülkadir parmak üçlüsünden birini bugün ne sergen yalçın, ne okan buruk, ne fatih terim, ne de erol bulut kendi takımında ilkonbir oynatır. Futbol maçlarında ortasahaların ne kadar önemli olduğunu anlatmama gerek yok herhalde. Bu bahsettiğim olayı giray kaçar youtube kanalında ve de diğer yorumculardan da duyabilrsiniz.

Hoca elinde imkanlardan dolayı haftalardır 8 numara olan flavioyu haftalardır 6 numara oynatıyor. Bu çocuk geldiği brezilyadaki bahia takımında gregorenin yanında oynuyordu. Ortasahada çoğu defansif işi gregore yapıyordu. Hatta transfer döneminde onunda adı gündemimize gelmişti. Baker da on numara ama o da eldekiler imkanlardan dolayı 8 numarada oynatılıyor. Parmak ise sakatlıklardan dolayı 6 maçın 4 ünü kaçırdı.

İstatistiklere bakıldığında da pas isabet oranında %83.6 oranıyla ligde dördüncü sıradayız. Maç başına kısa pasta 6. ve maç başına
    ikili mücadelelerde top çalmada da 7. yiz. Bunlar bu kadar sakatlık, hakem hataları, geç gelen futbolcu ve teknik ekip ile yıllardır
    takımda olan kondisyon sıkıntısına rağmen bütün bunlar çok olumlu şeyler.

Olumsuz istatistiklerde ise rakip ataklarda maç başına top kesmede 21 takım arasında 17.yiz. Rakip takıma faul yapmada ise ligin en kötü takımı biziz. Hava topu kazanmada da ilk 5 te yokuz ki zaten nasıl olalım takımda ilkonbirde hugo haricinde 1.87 ve üstü oyuncumuz yok. Sakatlanan tronsen de 1.83 idi. Bütün bunları bir araya getirdiğinde takım savunmasında zaaf olmaması imkansız.

Bu bahsettiğim olumsuz istatistikler hoca ile alakalı değil. Tamamen yumuşak ortasaha yani 6 numara önlibero mevkindeki oyuncu ekskliğiyle alakalı. Ulan takımda rakibe doğru dürüst faul yapabilen oyuncu bile yok bu ne demek. Senin kırılgan yumuşak ortasahan rakip ataklarını durduramıyor. En kötü rakip atağı bizim yarı sahanın ortasında bitiyor. Geçen sezonda aynı sıkıntılar mevcuttu takımda.

Hocanın kafasındaki oyun planı aslında çok iyi. Sürekli koşularla boşa kaçıp rakip kalede pozisyon bulma yönünde. Yukarıdaki videoda rizespor ile hazırlık maçında sol açık nwakaeme ara pasını atıyor. Sol bek marlon topla buluşup sağ bek pereira ya golü attırıyor. Bu ders niyetine izlendirilebilecek nitelikte gol. Hocaya zaman lazım.

Forumdakilerden tek tek bilen olur bunu. Hoca değişikliği bu zamanlarda 2006-2007 sezonunda göreve nuri albayrak yönetiminde brezilyalı sebastiano lazoroni getirilmişti. 4 haftada 2 galibiyet 1 beraberlik ile 7 puan toplamasına rağmen kovulup yerine 2. kez ziya doğan getirilmişti. Ziya doğan da o senesi takımın içine etmişti. 34 maçta sadece 12 galibiyet alabilmişti. Sezon başında hertha berlinden gelen marcelinho devre arasında kaçıp almanyaya geri dönmüştü ve oradaki röportajında neden trabzonsporda etkili performans gösteremediği sorulduğunda yanlış yerde oynatıldığından on numara yerine sol açıkta oynatıldığından bahsetmişti. Polonyalı Syzmkoviak ise devre arasında 30 yaşında iken direkt futbolu bırakıp ziya doğan ile çalışmayacağını söylemişti. Ünal aysalın 2013-2014 sezonunda 4.haftada fatih terimi milli takımın başına geçtiğinde de gönderip yerine roberto manciniyi de getirmesi de aklımızda.

Hakkatten bizim taraftar hiçbir şeyden anladığı yok. Geçmişte olanlardan bile haberleri yaktur. Herşey bir yana 6 haftada hoca göndermek ahmaklıktır. Adam bütün maçları kaybetse bile yine de gönderilmez. 6 hafta kardeşim 6 hafta bee 6. Burada hocayı sorgulayacanız yerde gidin kendi futbol bilginizi sorgulayınız.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yarınki maça çıkacak anlaşılan. Hocaya sabrediyoruz demek.

Merak ediyorum, zamanında Hugo Bross'a sabredilseydi 2010/11 sezonu şampiyonluğu gelir miydi?

Erkenden müdahale edebilmek de en az sabretmek kadar önemlidir.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarınki maça çıkacak anlaşılan. Hocaya sabrediyoruz demek.

Merak ediyorum, zamanında Hugo Bross'a sabredilseydi 2010/11 sezonu şampiyonluğu gelir miydi?

Erkenden müdahale edebilmek de en az sabretmek kadar önemlidir.
    kardeşim emin olki bunlar newton u gönderdi emi ol ondan sonraki gelecek hoca sadi tekelioğlu -giray bulak-hami-mustafa reşit akçay ve bunun gibi türevlerinden biri gelecektir bu yönetim takımın başına tabiri caizsse billurlu bir hoca geitrmez kendilerine kukla arıyolar bak abdullah avcı ismi geçti hocanın ilk isteği tesislerde ne başkan ne de yönetici istemiyorum demiş sence ahmet ağaoğlu bu tür bir hoca getirirmi yoksa ahmet ağaoğlu nasıl tesilerde at koşturacak ulan aziz yıldırım şikecileri bakkal dükkanı gibi yönetiyot diyorduk aynısı bizim başımaıza geldi .

Chovy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Edward John Ikem Newton | Teknik Direktör

Alıntı positive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocada kabahat bulunmasını çok saçma buluyorum. Aşçıdan kötü malzeme ile iyi yemek yapmsını istemek gibi birşey bu. 6 maçta 5 puan söylemi de saçma. Senin 6 maçının 3 ü başakşehir, beşiktaş, fenerbahçe ile oldu. Yai aslında 3 maçta 5 puan alındı ki o maçlarda da olan hakem hatalarını hepimiz biliyoruz.

.
    Senin Ahmet Agaoglu olduguna yemin edebilirim ama ispatlayamam.

Bu hesap ancak baskanin yapabilecegi bir hesap

Sent from my iPhone using Tapatalk

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

hocam şu takımı ofansif oynat.. geçen sene yenildiğimiz ve berabere bitirdiğimiz maçlarda bile en kötü kaleye her maç 15 şutumuz vardı. bu sene gazianep maçını 5 şutla bitirdik diğerlerini yazmıyorum bile. orta saha ve forvete ağırlık verilmeli.

yenileceksek bile güzel maçlar izleterek yenilelim kimse sesini çıkarmaz.

hamikarakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam şu takımı ofansif oynat.. geçen sene yenildiğimiz ve berabere bitirdiğimiz maçlarda bile en kötü kaleye her maç 15 şutumuz vardı. bu sene gazianep maçını 5 şutla bitirdik diğerlerini yazmıyorum bile. orta saha ve forvete ağırlık verilmeli.

yenileceksek bile güzel maçlar izleterek yenilelim kimse sesini çıkarmaz.
    geçen sene ilk yarı öne geçip 2. devre şut dahi atamadığımız en az 5 maç var.
    BABAMIZDAN MİRAS KARADENİZ FIRTINASI

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı hamikarakaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen sene ilk yarı öne geçip 2. devre şut dahi atamadığımız en az 5 maç var.
    yine iyi kötü rakip sahaya gidebiliyorduk. bu sezon 6 hafta oldu bireysel çaba dışında rakip kalede çoğalamıyoruz.

orta açan oyuncumuz yok. bekler ayakta uyuyor.

bu şekilde bizim ligde maç kazanamazsın.

sonra da anadolu takımları şansa bala 1 gol atıp üstüne yatıyor maçı kaybediyosun.

Nereden
    Ankara

Newton neden kalmalı? Ünal gittiği için. O gittikten sonra Çimşir geldiği için. Kaç yıldır yönetimde olup ne altyapıya ne A takıma kurumsal kimlik kazandıramadığınız için. Geçen sene Alanya maçından sonra olanlar gerçek miydi kurgu muydu bilemediğimiz için. Sezon başında Avcı gündeme geldiğinde Newton reyisi takımın başına getirdiğiniz için.

Newton iyi olur kötü olur bilemiyorum. Ama bu yapıyı bu şekilde siz kurdunuz. Geldiğinizde istikrar gerekli dedikten sonra Ünalla gerek nedenini açıklamadığınız bir ayrılık yaşayıp 6 maçlık periyotlarla hoca haberleri çıkarttığınız için.

Newton'ın kalıp kalmamasına siz değil, yeni yönetim karar vermeli

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Büyük degisimler hep sancili gecer. Ben Newton'a güveniyorum. Adam bir sistem oturtmak istiyor. Günü kurtama pesinde degil ve ben bunu takdir ediyorum.
    Ben de herkes gibi sampiyonluk bekliyorum lakin bu öyle hemen olacak birsey degil. Yarinlarimizi kurtarmak istiyorsak bu kulübü dogru zeminin üzerine oturtmamiz lazim.
    O kadar mücadele verildi ve onca badire atlatildi. Bir iki maglubiyet ile herseyi yikacaksak basari beklemesin kimse.
    Sabirla bekleyecegiz. Adam bir full kadro hele bir calissin ve maca ciksin bi.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben genel anlamda oyunda bir sorun görmüyorum.

Kaybedilen puanlarda hakem etkisi çok yüksek.

Onun dışında senin ortasahandan Sosa gitmiş yerine Baker diye manasız bir adam almışsın. Obi Mikel gitmiş Flavio gelmiş. Solbekte Novak gibi sorunsuz adamı yollamışsın Marlon ile idare ediyorsun. Forvet desen zaten attan inip eşşeğe binildi. Fener maçında ortasahanda Kamil Ahmet oynadı (ki kendi kapasitesine göre iyi de oynadı).

Takımı kalitesizleştirip hocaya suç bulmayı doğru bulmuyorum.

Bugün gönder yarın kimi getireceksin? Yeni hocaya verecekleri para ile kaliteli bir orta saha almış olsalardı şu an belki 4-5 puan fazlamız vardı.

Yönetim kendi kendini bitirdi.

Fakat ne yönetim açısından ne de hoca açısından daha iyi bir alternatif göremiyorum ben. Bu sezon klasik kabul sezonu olarak tamamlanır. Sonrasında da siyaset ne isterse o olur yine her zamanki gibi.
    #Dik oyna

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)