Sayfa 23 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 21 22 23 24 25 33 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1284 adet sonuctan sayfa basi 551 ile 575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Edward John Ikem Newton

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ahmet cambaz kim ya
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    İstanbul

değişiklikleri 105. dk da yapması haricinde sorun yok. Yeni şeyler deniyor, takım eksik kendi suçu olmayan şeylerden dolayı suçlamaya gerek yok.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu an gündem maddemiz hoca mı yani, millet kafayı yemiş.

Nereden
    Trabzon

Seçenek yokken tercihleri eleştirmek mantıksız.
    Rakip 10 kişi kaldıktan sonra daha fazla risk alınabilirdi ama hoca muhtemelen 1 puan fena değil diye düşündü.
    2 hafta sonra bu takımdan 4-5 oyuncu kulübeye gider, diğer oyunculardan ikisi daha dün gelmiş.
    Geçiş sürecini mümkün olduğu kadar puan alarak geçmek istiyor olması mantıksız değil.

Togrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Skor umurumda değil.

Hocanın aşılamak istediği mantalite gayet olumlu. Ben son yıllarda rakibe bu kadar etkili pres yaptığımızı ve top kaptığımızı görmedim.

Geçen sene alınan skorlar kimseyi yanıltmasın. Ben galip geldiğimiz nice maçların 90 dakikasını sinirli ve mutsuz şekilde izlediğimi hatırlıyorum.

Yapılacak tek iş şu anda hocaya destek olmak ve sakatların takıma dönmesini beklemek.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Biz tamamen ofansif oyuncularla kurulu kadrolarla oynadiğimiz için bir şekilde pozisyon ve gol buluyorduk. Karşiliğinda da çok gol yiyorduk, çok tuhaf bir durum yoktu.

Simdi daha düzenli bir futbol oynayacağiz bakalim nasil bir pozisyon zenginliğimiz olacak ?

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Hocam böyle olmaz forveti ikilemen lazımdi.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Kamer' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

10.haftaya kadar kredin sonsuz hocam , ondan sonra bi ilerleme görmezsem homurdanırım ama

Taktik teknik bilgisinin benden iyi olduğuna şüphem yok , ben anca fm oynarım boş zamanımda. Yıllarını Chelsea'de antrenör olarak geçirmiş birine bilgiçlik taslamak da haddime değil.

İlk teknik direktörlük deneyimi olması bizim için dezavantaj olduğu kadar avantaj da , kendini kanıtlamak isteyeceği çok net..

Ayrıca takımın bugün yerin dibine sokulacak bi futbol oynadığını düşünmüyorum. Geçen seneki lig 2.liğine bakarak kendinizi kandırıyorsunuz , bu takım Yusuf gittikten sonra doğru dürüst top oynamadı. Geçen sene ise = Sörloth. Burak'ın gol krallığı gibiydi. At topu Sörloth'a o yara yara gitsin gol atsın. Biz geçen sene azıcık top oynasaydık , Sörloth ve Uğurcanın o performansı ile açık ara şampiyon olurduk.

Yusuf'u beğendiğimi söyleyemem ama o dönem önce Yusuf-Olcay-Pereira , ardından da Yusuf-Abdüş-Pereira ile çok güzel üçgenler kuruluyor ve karşı kanatta wakaemeye alan açılıyordu. Bunun üstüne gitmek ve Yusufun yenisini bulmak yerine biz 10 no'dan vazgeçtik ve çok büyük hataydı..

Geçen seneden sonra ilk kez önde basan , topu kapabilen , güzel futbol oynamaya çalışan bi takım gördüm ben. Bakın çalışan diyorum çünkü kalite eksikliği sınırladı bunu yapmamızı.

Daha iyisi olacak , eminim

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Edgar'ın Campi ve Hüseyin'den iyi olduğunu Samsun hazırlık maçında öngörmüştüm.

Fakat 1 aydır aynı kampta olduğun oyuncunun onlardan iyi olduğunun farkında değilsin.

Hakeza mevcut oyuncu gurubunda Hüseyin Türkmen ve Abdurrahim Dursun'a sıra gelmemesi, alternatif hazırlaman gerekirdi.

Gelgelelim hep işi zorlaştırıyor, ipi un seriyorsun.

Bjk ve Denizli maçlarını 45-60 arası yapmadığın hamleler yüzünden kaybettiğimizi belirtmek lazım.

55 veya rakip 10 kişi kaldığında Plaza-Hüseyin Türkmen, Safa-Abdurrahim değişikliği yapsaydın şu an 3 puanı almıştık.

Ünal Karaman ve Hüseyin Çimşir'in komple çalıştırıcılığı, çağdışı oyun anlayışı üstünden eleştiriyordum.

Herhalde Newton'u da oyun tercihleri, yapmadığı hamleler üzerinden bol bol yaylım ateşine tutacağız.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

8-10 dakika çizgi çizmek için uğraştıkları pozisyon için diyordur. Bence de goldü o.
    Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verilmesi gereken bir golümüz vardı ifadesini anlamadım...
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Birşeyler deniyor adam,mesela belkide 50 maç sonra pozisyon vermeden bir maçı tamamladık ben hatırlamıyorum böyle kısır geçen bir maçımızı.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Peki, bunu yazarken; geçen hafta kalelerinde son 3 yılda 1 maça çıkan Cenk'in oynadığı ve ilk golü penaltıdan attıkları bilgisi olmadan mı yazıyorsun yoksa başka bir sebebi mı var?

Bugün penaltılar verilseydi ve kalede Cenk olsaydı sonuç nasıl olurdu?
    Ya da penaltılar verilseydi sonuç nasıl olurdu?

Övmek ya da yermek için çok erken. Zaman destek zamanı.

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hücumcu teknik adam önceki hafta 5 yemiş ve bu maç 10 kişi kalmış rakibe pozisyon yaratmıyor takımı

Bu hafta da takım gol yemediği için övebilirsiniz
    Konu Oğuz B. tarafından (19.09.2020 Saat 23:11 ) değiştirilmiştir.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an gündem maddemiz hoca mı yani, millet kafayı yemiş.
    Şu an gündemin hoca olmaması lazım fakat Hoca'nın da kendisini 9.haftaya atabilmesi için milli araya kadar oynanacak 3 maçta en az 6-7 puan aldırması gerekiyor. Malatya ve Antep maçlarında da uçağın burnunu kaldıramazsak, ciddi bir irtifa kaybı yaşarız. Milli aradan sonra Başakşehir, FB, Kasımpaşa ve Alanya ile kritik bir türbalansa gireceğimiz için 8 haftayı en az 12 puanla geçirmemiz lazım...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an gündemin hoca olmaması lazım fakat Hoca'nın da kendisini 9.haftaya atabilmesi için milli araya kadar oynanacak 3 maçta en az 6-7 puan aldırması gerekiyor. Malatya ve Antep maçlarında da uçağın burnunu kaldıramazsak, ciddi bir irtifa kaybı yaşarız. Milli aradan sonra Başakşehir, FB, Kasımpaşa ve Alanya ile kritik bir türbalansa gireceğimiz için 8 haftayı en az 12 puanla geçirmemiz lazım...
    Milli araya iki maç var sanırım. 5 maçta 1 puanda kalır, ya da evinde Akhisar'dan 6 yer vs. O zaman kestirip atarız.
    Ancak iki haftada bunun senaryosunu hazırlamak çok acımasız.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Newton'un bu dönemde takımın başına birinci adam olarak geçmesine olumsuz bakan ve bunu dile getiren biri olarak söyleyebilirim ki; adam madem bu göreve getirildi, bu kadar çabuk harcamak olmaz. Biraz sakin, kadro son şeklini bir alsın hele. Takımı tam şekil bir görelim sahada. Eleştiri yapılır elbet ama dozunda yapılmalı.

Nereden
    Sakarya

Ben Newton'u begendim. Biraz hakem kararlari adil olsaydi cok farkli seyler konusurdu. Kadro cok eksik ve eksiklerin ustune sakat ve cezalilar geldi.
    Beklerin kullanma seklini sevdim, savunma arkasi kosular yapmalarini istiyoe ve uzun diagonal paslar ile bu kosulari destekliyor. Belli ki calisilmis.

Savunma zaaflari icin denemeleri olumlu. Bjk macinda ilk gol ve ikinci gol malum. Pozisyonsuz goller yedik. Denizli macinda ise 3 lu denemesi olumlu, one gecilen maclarda kupa finalinde oldugu gibi denenebilir.

Forvetsiz, sol beksiz oynuyoruz. Devre arasina kadar kesinlikle sabredilmeli.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mesele 3-5-2 vs.. degil, rakip 10 kisi mac 0-0 ve ilk hamle 85. dakikada geliyor, yaninda oturan 2 tane hatta Salih ile birlikte 3 tane forvet varken sahadaki tek forveti cikarip son dakikalari forvetsiz oynatiyor.

Savunanlar şuna mantikli bir aciklama yapabilir mi, aynisini Bjk macinda da yapti.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Sakarya

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesele 3-5-2 vs.. degil, rakip 10 kisi mac 0-0 ve ilk hamle 85. dakikada geliyor, yaninda oturan 2 tane hatta Salih ile birlikte 3 tane forvet varken sahadaki tek forveti cikarip son dakikalari forvetsiz oynatiyor.

Savunanlar şuna mantikli bir aciklama yapabilir mi, aynisini Bjk macinda da yapti.
    Kenarda oturan oyunculari en iyi hocanin tanidigi kanaatindeyim. Senol hoca da bjk de aras, lens tolgay, (bize konya macinda frikikten gol atan genc adi aklima gelmedi) vs oynatmayinca elestiriliyordu tarih tum bu adamlarin cop oldugunu gosterdi.
    Bjk maci bir kisi eksik kalinmis, bu macta da demek ki hoca ileri alinacak adam takimda gormuyor. Baski kurmustuk, tek kale oynuyorduk, forvet almadan da baski sonuc verir diye dusunmus de olabilir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bir 10 maç böyle inişli çikişli geçer. Sonra kaliyor 30 hafta, maşallah.

Takimi bulana kadar bir zaman geçecek, sonra oyuncu performanslari inip çikacak. Takimin genç olmasi iyi, biraz da alternatifli kadro olsa iyi olurdu. Olmazsa olmaz oyuncular ne kadar az olursa o kadar kafamiz rahat oynariz, sakatliktan sakinan oyuncular azalir.

Arada bir yerde yeni oyuncularin heyecaniyla iyi bir seri yakalarsak üst gruba tutunuruz belki.

Ayrica bu sakatliklar bir tek bizde mi olacak ? Rakipler de sorun yaşasin bakalim, ne yapiyor winner hocalar !

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Belli bir maliyetten kaçıp Newton’a sarıldık ve o maliyetten daha fazlasına patlayacak bu tercih..

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben mantalite olarak beğenmedim..

Bir kere riski sevmiyor.. İlk liderlik deneyimi olduğu için olası kötü sonuçların onun yolculuğunu etkileyeceğini düşünüyor.. Burada takımdan çok bireysel bir tavır sezinledim..

Tutarlı biri de değil.. Özellikle Kerem Baykuş konusunda çocuğu 2 hazırlık maçında oynattı ve çocuk gayet iyi idi.. Ama Lig maçlarında hiç şans vermedi.. Bunun mantıklı bir açıklaması yok bende..

Anladığım kadarıyla kariyeri belli seviyede olan futbolcuları performansı ne olursa olsun oynatmayı tercih ediyor.. Bunu gelen 2 ingiliz futbolcuyu antreman yaptırmadan oynatmasından zaten anlıyoruz..

Ben bu Newtonu samimi ve yeterli bulmadım.. Serkan ve Rahime 180 dakka boyunca kenardan bir şeyler anlatması ve taktik vermeside cabası, bu çocukların kapasitesini anlayamadı mı ? Plaza ve Anıl Rahmiyi hemen kapasite olarak yetersiz buldu mesala..

Keremi oynatmayan

Serkan ve Rahimi hatta Guilermeyi oynatan

Anıl Rahmi ve Plazayı yetersiz bulan kriter nedir?

Bence bu tercihlerde ki tutarsızlık hocanın iyi bir gözlemci olmadığının kanıtı..

Bu kadar yerlere düştüysek Atakan, Taha, Süleyman, Salih , Yeşil neden süre almıyor?

Ben bu hocanın boynunda iple bu yolculağa çıktığını bildiği için burada başarılı olacağına inanmıyorum..

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rakip 10 kişiylen son 10 dakikayı forvetsiz oynamak akıl işi değil.

Oyuncuları en iyi hocanın tanıdığı fikri de bu mantıksız değiştirmeyi aklamıyor.

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Denizli 10 kişi kalmışken rakibi ısıramamayı kabul edemiyorum.

Mustafa 42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Selaminaleykum arkadaşlar yine söylüyorum bize bizden başka yardımcı olacak Hoca lazım Bence ne olursa olsun Şenol Güneş i getirmeleri lazım biz hersene böyle ya oyuncu satarız ya antirönör ararız ya şampiyonluğu başkasına kaptiririz isde Böyle golcu yok orta saha yok bence yol yakınken Şenol Güneş i getirilmeli

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mustafa 42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selaminaleykum arkadaşlar yine söylüyorum bize bizden başka yardımcı olacak Hoca lazım Bence ne olursa olsun Şenol Güneş i getirmeleri lazım biz hersene böyle ya oyuncu satarız ya antirönör ararız ya şampiyonluğu başkasına kaptiririz isde Böyle golcu yok orta saha yok bence yol yakınken Şenol Güneş i getirilmeli
    Şenol Güneş de bayılırdı buraya gelmeye zaten

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)