Sayfa 22 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 20 21 22 23 24 32 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1284 adet sonuctan sayfa basi 526 ile 550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Edward John Ikem Newton

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ya şuana kadar seni olumluyor ve destekliyordum sürekli ama çok net sıçtın be hocam. Tecrübesizliğinin kurbanı olduk.

Hoca takımı tanımıyor ve korkak. Takımı tanısaydı Ömür, Nwakaeme gibi topçuların pili bittiğinde gol bulamadığımızı anlardı ve sahadaki oyunculardan medet ummazdı.

Hocanın yapması gereken çok basitti. Guilherme ve Plaza'yı sokup topu tutmamızı sağlayacaktı ve böylece oyuncularımız aktif dinlenecekti topu tutup gereksiz koşup yorulmayacaktık.

Ardından hemen Faruk ve Kerem girecekti bu oyuncular pozisyon hazırlayacaktı. Faruk iyi orta kesen hücumda aktif olan bir oyuncu, Kerem'i biliyoruz zaten araya ince salan pozisyon yaratabiliyor.

Son hamle de Safa olacaktı. Adam hiç de sırıtmadı Nwakaeme ile iyi anlaştı sol kanatta.

Serkan arkada kontra kesecekti Edgar ile birlikte. Olay budur yani risk alacaktın ve başaracaktık. Valla çok ayıp etti hoca inanamıyorum şu olanlara.

Nereden
    Uşak

Hüseyin ve Ünal Hocadan daha iyidir herhalde. Şu kadroyla onlar da kazanamazdı. Zaman lazım

Kamer' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takımın geçen sene hiçbir şey oynamadığını düşünüyordum , bu sene ise oynamaya çalışan ama kalite eksikliğinden bariyere takılan bi takım var.

As bekler de takıma katılıp biraz takım olgusu tamamlandığı zaman bence çok daha iyi bi takım izlenecek.

Biraz sabır beyler , bu takım yeniden kuruluyor resmen. Biraz sancılı 1-2 hafta olacak ama ışık var. Yeter ki şu sancıları transfer döneminde yaşayalım...

Şu maçtan sonra yedek sol bek transferinin de gerçekleşme ihtimali bence artmıştır , iyi yönden bakalım

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Hadi canim hadi, isine gerçek isine.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca'nın maç sonu açıklamasına bakıldığında oyundan yine memnunmuş. Hafta içinde basın merkezine hücum futbolu oynayacağız sözüyle sanki biraz tezatta kalmış. BJK maçına göre rakip yarı alanına daha iyi yerleştiğimiz doğru ama ne ciddi bir şut tehditimiz vardı ne de net kaçan pozisyonlarımız. 10 kişi kalan Denizli'nin bir ara oyunun kontrolünü ele almasına hiç girmiyorum bile. Bir de geçen hafta sakatlanan Ekuban'ı oyundan aldıktan sonra fark yememek için korktu iması yapanlar taca çıkmışa benziyor. Hoca 10 kişi kalmış Denizli'ye de aynı muameleyi yaptı...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

mawro61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

Serkan, hüseyin, abdurrahman, parmak gibi adamlara rağmen bu adamı eleştiren kesinlikle iyi niyetli değildir en hafifi düşüncesiz bir adamdır.
    2 dk düşünün bu kadro ile kim ne yapabilir??

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Rakip 10 kişi kaldıktan sonraki oyun güvensizlik yaratacak. Hemen hücum hamlesi yapsa fazla tartışma olmazdı ama oyun kötü olmasına rağmen izledi.

Şuan sorunlu oyunlar normal o yüzden 3 puan şansı geldiğinde bbiraz daha heyecanlı bir takım görmemiz gerekiyordu. Uyuşukluk gösterecek zaman değildi. Deplasmandan 3 puanla gelsen nefes alacaksın ama bir sonraki maça yine tereddütlerle gidiyoruz.

Nereden
    Fransa

Kusura bakmayin ama bu adam hoca moca degil. Maalesef bizim de nur topu gibi bir Clarence Seedorf'umuz oldu. Olay sadece fizik olarak benzerlik degil, Seedorf'un Deportivo ve Milan dönemini takip edenler ne demek istedigimi anlayacaktir. Newton'un yollanip Ünal, Hami, Sota, Tolunay gibi camiamizin evlatlarindan birini getirmemiz için en geç ocak ayina kadar süre veriyorum.

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben hala aynı fikirdeyim, bunu alacağımıza Affan Kitapçıoğlu Lisesi beden eğitimi hocasını alsak daha iyiydi. Scouttan daha iyi hocalık yapardı. Bundan hoca oluyorsa Masör Şefik abiyi de deneyelim, ona da şans vermemiz gerekir.
    28884-1565523036.jpeg

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tamam kadro kötü tamam Hakemler aleyhimize çalışıyor ona da kabul ama oyuncu değişiklerin hamlelerin kosloxa 0. Rakip 10 kisi 2 forvet alacagimiz yerde forvet cikip orta saha giriyor. Ya oyuncu degisiklik 80 da yapilmaz daha once yapilmaliydi en gec rakip 10 kisi kaldığında. 2 haftadir değişiklik ler felaket yapnci ziya dogan olma yolunda
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

nchls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bugün soru işareti olsa da tam kadro ne yapacak onu görmek isteyorum. Eki, pereira, flavio, marlon ve bir iki yeni transferle görmek gerek

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İngiliz Ziya Dogan, Super Lig seviyesinde teknik adam yaptigimiz kisiye bak... Scout gecmisi var dediler, orada da cok pis patladik, ben bu yeni takimi ve oyunculari hic begenmedim yeni antrenor ve yeni yonetimin işi cok zor olacak bu kez şakasi yok kayyum yolu gozukuyor cunku sportif basariya uzak sezon olacagi belli oldu, zaman lazim vb.. sözler sadece polyannacilik olur.

85 dakika neyi bekledin, yaninda Plaza var Anıl diye birini aldiniz 2 tane forvet var sen neyin pesindesin Erol Bulut yonetse ayni bugun yaptigini yapardi, hicbir sey yapmazdi.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamın elindeki kadro çok kötü.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abdullah avcı ya burun kıvıranlar edi newton hoca olsun diyenler şimdiden sallamaya başlamışalr hoca hakkında ya bu adam hoca değildiki chelsea da kiraya verilen adamları takip eden bir adamdı hocalıkla yakından uzaktan alakalı değildi tamam bu adamı al geitr scaout ekibinin başına koy sahaya sürmek neyin mantığı tamam kadro şuan yetersiz ama hocada yetersiz ya ilk oyuncu değilikliği için 80 dakika beklemek neyin mantığı gol lazımken golcü çıkarmak nedir hadi adam yeni geldi adofe için söylüyorum bari yerine golcü al salih var plaza var anıl başaran var bu üçlü varken neden ahmet canbaz 3 lü savunma ile ilk 45 dakiaka hiç bişey yapamadın çıkar hüseyin veya campiden birini orta alana ala admı rakibe koy baskıyı bunu görememek için 80 dakikaya gerek yoktu.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Verilmesi gereken bir golümüz vardı ifadesini anlamadım...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı Kemal Duru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hala aynı fikirdeyim, bunu alacağımıza Affan Kitapçıoğlu Lisesi beden eğitimi hocasını alsak daha iyiydi. Scouttan daha iyi hocalık yapardı. Bundan hoca oluyorsa Masör Şefik abiyi de deneyelim, ona da şans vermemiz gerekir.
    28884-1565523036.jpeg
    2 seneye kalmaz onu da deneriz teknik direktor olarak, kafa bu kafa cunku

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bencede sıra masör Şefik emiceye gelmeli.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Korkak bir adam. 10 kişi kalmış rakibine karşı forvetini oyundan alan bir adam. Not düşelim.

Biz Avcı derken Newton diyenlere müstehak ama. Şimdi sövmece yok.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Nereden
    İstanbul

Ünal hoca zamanında da kadronun sakatlıklarla boğuştuğu dönemde eleştirilmesine tepki göstermiştim, bu dönemde de hocaya yapılacak eleştirilerin bir süre bekletilmesi gerektiğini düşünüyorum. Defans 4'lüsünün yalnızca 1'i 11 oyuncusu, takımın lokomotifi adamlar gitmiş, kalanların da en fark yaratabilecek olanları sakat. İyi yönetilmeyen bir süreç var, milli takım arasından sonra ancak ilk belirtileri görürüz. Biraz beklemek zorundayız.

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Futbol bilgisini sorgulayanlar var. Adam Premier Lig yıllarca oynamış, hocalık yapmış. Türkiye ligi gibi çöp ligi izleyenler mi karar verecek buna.
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hücumcu teknik adam önceki hafta 5 yemiş ve bu maç 10 kişi kalmış rakibe pozisyon yaratmıyor takımı

Bu hafta da takım gol yemediği için övebilirsiniz
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Başlık ishale yakalanmış.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Hocanın bir şeyler denemesi, yıllardır sıkıntı çektiğimiz bloklar arası kopukluğu giderecek dokunuşlar yapmaya çalışması, takımın boyunu kısaltması bana ümit vermişti. Hatta bir mentalite değişimi iiçn uğraştığı düşüncesiyle puan kayıpları yaşatsa da sabırlı olmaya karar vermiştim. Fakat 10 kişi kalmış rakibe karşı oyuncu değişikliği konusunda bu kadar geç kalması beni hayal kırıklığına uğrattı.

Takımın kadrosu kötü, yedekten girecek adam yok düşüncesine de katılmıyorum. Kenarda oturan Plaza, Kerem, Anıl ve Salih sahada olan Abdürrahim, Serkan seviyesinden de mi aşağı? Bunlardan birini çıkarıp oyuna hücumculardan birini alsaydı çok geç olmadan, takım yine gol atamasa bile en azından hoca denedi bir şeyler fakat kadro yetersiz derdim. Ama 85. dakika gelene kadar hocadan takımın oyun şeklini değiştirecek hiçbir şey göremedim. 70-85 arası ne izlediğim konusunda bir fikrim yok.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Madem genç oyuncularla oynuyoruz, yüksek tempolara çıkmamız lazım. Takım ve top çok fazla hareket etmezse, genç oyuncularin pozisyon hataları tartışılır.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok erken daha. En az 10 hafta geçmeli.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)