Sayfa 41 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 39 40 41 42 43 51 91 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2405 adet sonuctan sayfa basi 1,001 ile 1,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 19.Hafta l Y.Malatyaspor 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı atlantis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rahatladım...ama iki takımda çok hırslı...biz bu futbolla ayıp ediyoruz gözünüzü seveyim oynayın...
    Sivas 60. dakikaya kadar pozisyon dahi bulamadi bizim macta. 3-0 bulabilseydik kesinlikle farka giderdik. Ezdik adamlari o dakikaya kadar. Bugün kazanabilirdiler Gs ye karsi. Bugün iki takimda iyi mücadele etmis olmasi sampiyonlugu daha fazla hakettiklerini göstermez. Basaksehir i kesinlikle yenecegimizi düsünüyorum. Gs ye karsida kaybetmeyecegiz.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bi an umutlaniyorum, ulan sonra aklima o sahadaki ruhsuzlar ordusu aklima geliyor! ��

Nereden
    Ankara

emre kılıç'ı izleyin şu maçta.
    En büyük Trabzon

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O çok övülen rakip takımların da nasıl strese girdiği görüldü.

Bu maç artık çok önemli hale geldi, bu maçı alıp rakipleri strese sokmak bizim elimizde.

En çok ihtiyacımız olan şey ise: COŞKU.

Hayde TRABZONSPOR!
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

nevzat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Sanırım biz çok kötü oynadığımız için diğer rakipler kim olursa olsun normal mücadelesi bile bize üst düzey geliyor..

Sahada ne yaptığını bilen bir Trabzonspor bu ligi sürklase eder.
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, başkalarının ne düşündüğünü takıntı haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kulup acıklamasında bu sefer Zekerıya Alp'e gommusuz
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Oyuncular gerekirse topu yemeli bu maç. Ağır tempoda kazanacaksak hiç kazanmayalım daha iyi. Takıma hava lazım. Başakşehir maçına şampiyonluk maçı gibi çıkmalıyız.

Bundan dolayı da Abbdüş 11 başlamalı. Antep maçında beraberliğe razı değildi, inanılmaz istekliydi hatta biraz mübalağa da olsa kısa süreye rağmen rakibe en çok basan oyuncularımızdan biriydi. Abdüş'ü izleyip belki utanırlar da koşarlar artık.

Adem Köse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Oyuncu grubumuzun kondisyon ve fiziksel sorunları olduğunu düşünüyorum. Antreman programları tartışılmalı... Bu nedenle de ekonomik oynamaya çalıştığımızı düşünüyorum, o da olmuyor. Bunun yanında oyuncu grubumuz da karekter olarak fazla soğuk kanlı ve de tez canlı degiller. Sanki oyun içinde adrenalinleri hiç yükselmiyor. Belki ilk 11 de radikal değişikliklere gitmek gerekiyor...Örneğin Mikel sosa nwakaeme yerine parmak Guilherme ömür gibi... en azından hırs ve istek görebileceğimızı düşünüyorum.
    TRABZONSPORUM İÇİN ÇEKİLEN HERTÜRLÜ ÇİLE KUTSALDIR

Uğur GEMİCİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu bizans takımı taraftarları atacak mısınız artık forumdan yönetim? Bu foruma Trabzonsporun rezil olduğunu mu yoksa takım falan olmadığını mı okumaya giriyoruz?
    Bilen Yapar, Az Bilen Akıl Verir, Bilmeyen Eleştirir, Yapamayan Çamur Atar.

Nereden
    Ankara

galatasaray'ı yenmenin yolu feghuli'ye önlem alacaksın, topu rakibe vermeyeceksin ve maçın son bölümünde diri kalacaksın.
    En büyük Trabzon

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Şuan içinde bulunduğumuz savaşı anlayamayanlar en azından gölge etmesin.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gayse kupada alanyaya elendikten sonra hafta sonu ligde zar zor 2-1 yendi. şimdi ise bi ritim tutturdular gidiyorlar. biz ise mal gibi hafta içi hafta sonu aynı kadroyu sahaya sürüp duruyoruz.
    Sıkmadı mı şu saçma argüman? İlk yarıda haftaiçi Gs'nin canı çıktı ŞL maçında biz tamamen yedek çıktık Avrupa maçına. Noldu sonra? Mantıken yorgun olması gereken Gs rezil kepaze etti bizi sahamızda. Taktınız bi kupa maçına haftalardır aynı muhabbet. Yok işte karşılığı, olaylarla sabit.
    8. Kuşatma

Nereden
    Ankara

Alıntı Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıkmadı mı şu saçma argüman? İlk yarıda haftaiçi Gs'nin canı çıktı ŞL maçında biz tamamen yedek çıktık Avrupa maçına. Noldu sonra? Mantıken yorgun olması gereken Gs rezil kepaze etti bizi sahamızda. Taktınız bi kupa maçına haftalardır aynı muhabbet. Yok işte karşılığı, olaylarla sabit.
    arkadaşım bir fikrin varsa efendice ifade et. aksi takdirde benimle muhatap olma.
    En büyük Trabzon

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Uğurcan - K. Ahmet - Da Costa - Messias - Novak - Mikel - Badou - Serkan - Ömür - Ekuban -Sörloth
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Bursa

arkadaşım bir fikrin varsa efendice ifade et. aksi takdirde benimle muhatap olma.
    Söylüyorum işte, ortaya koyduğunuz argümanın bir karşılığı yok. Kupadaki Fb maçından önce başladınız aynı muhabbete, hala devam ediyorsunuz. Kanıtı burada diyorum, dinlenip çıktığın Gs maçında ne yaptın? Avrupa'da final maçı oynayan Gs neden sahadan sildi kendi evinde?
    8. Kuşatma

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı LağusKusteli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O çok övülen rakip takımların da nasıl strese girdiği görüldü.

Bu maç artık çok önemli hale geldi, bu maçı alıp rakipleri strese sokmak bizim elimizde.

En çok ihtiyacımız olan şey ise: COŞKU.

Hayde TRABZONSPOR!
    Şu maçı alırsak terimizm çetesi üyesi olmayan sergen koyar gs ye, it üye Burak yatmazsa

geçmez ga ye 1 hafta

uçan kaçan yok dedim size, 1 beraberlikde dağılmamak lazım dedim, 71 puan şampiyon

kalan 9 maçda 7 galibiyet bile yeter 2 beraberlikde

gs çok istiyordu da ondan mı pestil oldu, bu kadar üst seviye maçı hiçbir 11 kaldıramaz

Nwakaeme siz Fb ve Mikelsiz bjk ile oynattılar bizi 4 puan aldık

VAZGEÇMEYELİM!!!!!!
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kazanmak kaybetmekten bağımsız tempo yapan şampiyonluk isteyen takım görmek istiyorum. İsyanımızı sahaya yansıtmalıyız. Sonuç kendiliğinden gelecektir zaten. Şimdi değilse ne zaman yahu?!!

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

rakip topu aldıgında kendi sahamıza doğru vücudunun yarısı rakibe bakarak koşan topçu istemiyorum artık.

Nereden
    Ankara

Söylüyorum işte, ortaya koyduğunuz argümanın bir karşılığı yok. Kupadaki Fb maçından önce başladınız aynı muhabbete, hala devam ediyorsunuz. Kanıtı burada diyorum, dinlenip çıktığın Gs maçında ne yaptın? Avrupa'da final maçı oynayan Gs neden sahadan sildi kendi evinde?
    Antepte 2 puan bıraktık hocam. bugün gs yenseydi belki de şampiyonluğu bırakacaktık. 5 ay önce, şöyle olmuş. 5 yıl önce böyle olmuş bana ne? şartlar aynı mı?
    Konu serdaracıl tarafından (08.03.2020 Saat 21:24 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Rize

Ah ne ah Hakem golumuzu yemese şuan şampiyonluk şarkıları söylemeye başladık . Rakipler bayağı bir motivasyon kaybederdi.

Yenelim şu Malatya'yi da psikolojik olarak yine rahatsız ederiz. Dengeleri yine alt üst ederiz.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan içinde bulunduğumuz savaşı anlayamayanlar en azından gölge etmesin.
    galatasaray'ı yenmenin yolu feghuli'ye önlem alacaksın, topu rakibe vermeyeceksin ve maçın son bölümünde diri kalacaksın.
    Alıntı Uğur GEMİCİOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu bizans takımı taraftarları atacak mısınız artık forumdan yönetim? Bu foruma Trabzonsporun rezil olduğunu mu yoksa takım falan olmadığını mı okumaya giriyoruz?
    ne oynadılar. biz bu sivasın içinden geçtik. unuttunuz sanırım
    Alıntı abcabca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu maçta da takım her türlü sonuca rağmen laylaylom oynamaya devam ederse, artık normal hayata dönebiliriz, strese girmeye gerek yok..
    Uçan kaçan yok, HEDEF 72, gördükki şike bitti ellerinde kalan hakemler, ona rağmen ödleri kopuyor olacaklardan
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

exelans_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Allah askina su macta duduk caldigi andan itibaren saldirin hirs gosterin emekli takimi gibi oynamayin
    Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Bursa

Antepte 2 puan bıraktık hocam
    Antep'te 2 puan bıraktın çünkü hocan yok, taktiğin yok. Fb maçına as çıkmanla bir ilgisi yok bunun işte neden anlamak istemiyorsunuz? Bizden yaşlı Başakşehir Avrupa'da ligde götürüyor işi.
    8. Kuşatma

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivas 60. dakikaya kadar pozisyon dahi bulamadi bizim macta. 3-0 bulabilseydik kesinlikle farka giderdik. Ezdik adamlari o dakikaya kadar. Bugün kazanabilirdiler Gs ye karsi. Bugün iki takimda iyi mücadele etmis olmasi sampiyonlugu daha fazla hakettiklerini göstermez. Basaksehir i kesinlikle yenecegimizi düsünüyorum. Gs ye karsida kaybetmeyecegiz.
    sivas bizim maçtada deli deli şuursuzca saldırdı kaliteli ayaklarla sonuca gittik sonra yine durduk o ara toparlandılar maça ortak oldular. artık 60 dakika olan futbolumuzu 10 dakikaya felan indirdik ilkyarı ve 2.yarı olarak

Nereden
    Ankara

Antep'te 2 puan bıraktın çünkü hocan yok, taktiğin yok. Fb maçına as çıkmanla bir ilgisi yok bunun işte neden anlamak istemiyorsunuz? Bizden yaşlı Başakşehir Avrupa'da ligde götürüyor işi.
    başakşehir'in nasıl götürdüğünü göztepe maçını izleyen anlar. dilersen göztepe başakşehir maçını bi izle öyle konuşalım.
    En büyük Trabzon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)