Sayfa 96 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 46 86 94 95 96 97 SonuncuSonuncu
Toplam 2405 adet sonuctan sayfa basi 2,376 ile 2,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 19.Hafta l Y.Malatyaspor 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Bursa

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhalde farklı maç izledim,
    Bu maçın diğer maçlardan artı bir tarafı yoktu ve hatta rakibin onca eksiğine rağmen
    Abdulkadir Ömür'ün oyuna olan katkısından farklı olarak bana bir tane olumlu şey söyleyin?
    Sosa'nın iyi gözükmesi de Abdüş'ün oyunda olmasındadır

Ekuban yokları oynadı, Malatya gibi bir rakibe karşı Ekuban'a sola alıp Eakame'yi forvete koymak bir korkaklık değil mi? Malatya nın hangi oyuncusuna tedbir aldı anlamadım

Serkan iyi hoş Trabzon'un çocuğu da yok kardeşim,

Takım iştahsız oynuyor kardeşim. Futbolcular işlerini sevmiyorlar. Dün bu takımı normalde 10 tane atabilecek kadar yetenekli oyuncularımız varken takım yürüyor hala değişen birşey yok. Bu sezon kalan 9 maçta oynayabileceğmiz en dandik takımla oynadık ve yine baskı yiyen biz olduk.. Bu yakışmıyor

NDİAYE fatih terimin ajanıdır bunu da buraya yazayım
    Gs bu malatyayı hakemin vermediği cok net penaltı ile kendi sahasında 1.0 yenebildi.golu de penaltıdan attı hatırlatmak isterim.biz neredeyse pozisyon vermeden deplasmanda 3.1 kazandık.attiklari gol de iptal edilmeliydi.en az 3 tane de yüzde yüzlü gol kaçırdık.evet biz cok kötü takımız hatta küme düşsek bile yeridir degil mi.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    N'Diaye meselesindeki düşüncem: Adamın görev tanımı belli değil. Takım içindeki rolü rakibi çıkartmamak mı, ikinci forvet gibi santraforun yanında rakibe basmak mı, yoksa iç orta saha gibi arkada bekleyip rakibi karşılamak mı... Top bizdeyken oyun kurmak mı, kanada açılmak mı, savunma arkasına koşmak mı, dinamizm katmak mı...

*

Dün Sosa maça damga vurduğu için arka planda kaldı, atlamayayım: Novak da çok iyi oynadı bence. Daha doğrusu dengeli oynadı.
    Kimilerine görede Gs ajani
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

mekatronik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başak maçı 11'im
    ...................Uğurcan................
    Pereira...Da Costa...Campi...Novak
    ......................Sosa..................
    .........Guilerme.........Ndiaye......
    Ömür..............................Wakeme
    ...................Sörloth...................

Başakşehirin zorlandığı tek formasyon orta alanda 3 dinamik adamla oynanan presli oyun. Başakşehiri başka bir taktikle yenmek zor. Ndiaye'nin formu korkutuyor beni sadece. Yerine hiç beğenmesemde A.Parmak bile olur, çok beğenmeme rağmen Obi olmaz.
    2.yarı gidişata göre gol lazımsa Ekubanı atarsın Ndiaye'nin yerine.
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun.

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

malatya nın düşüşteki performansı eksik oyuncuları filan derken pekte zorlanmadan kazandık çok şükür..maçın benim adıma en önemli olayı abdüşün performansı..harika bi oyun çıkardı..eski pas oyunumuz dan kesitler sundu..sorloth da bişey yoktur inşallah..liderliği devraldığımız hafta başakşehire de koyarak perçinlemeliyiz..

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Herhalde farklı maç izledim,
    Bu maçın diğer maçlardan artı bir tarafı yoktu ve hatta rakibin onca eksiğine rağmen
    Abdulkadir Ömür'ün oyuna olan katkısından farklı olarak bana bir tane olumlu şey söyleyin?
    Sosa'nın iyi gözükmesi de Abdüş'ün oyunda olmasındadır

Ekuban yokları oynadı, Malatya gibi bir rakibe karşı Ekuban'a sola alıp Eakame'yi forvete koymak bir korkaklık değil mi? Malatya nın hangi oyuncusuna tedbir aldı anlamadım

Serkan iyi hoş Trabzon'un çocuğu da yok kardeşim,

Takım iştahsız oynuyor kardeşim. Futbolcular işlerini sevmiyorlar. Dün bu takımı normalde 10 tane atabilecek kadar yetenekli oyuncularımız varken takım yürüyor hala değişen birşey yok. Bu sezon kalan 9 maçta oynayabileceğmiz en dandik takımla oynadık ve yine baskı yiyen biz olduk.. Bu yakışmıyor

NDİAYE fatih terimin ajanıdır bunu da buraya yazayım
    Yapılan bir yanlış, doğru sonuç verdi diye doğru anlamına gelmez. Yanlış yanlıştır.
    Ekuban'ın solda, Wkameme'nin forvette oynaması kadar saçma birşey olamaz.
    Hüseyin Hoca'nın bu taktiği ılk basta tutmuş gibi görünebilir sonuca baktığınız zaman. Wkameme golünü attı, Ekuban'da solda direnç gösterdi. Ama sonuç tuttu diye bu bu taktik doğru bir taktik diyemeyiz. Tutmuş bir yanlış taktiktir.
    Kaldı ki, Wkameme solda, Ekuban ilerde olsa maç çok daha rahat seyredebilirdi. İkinci yarıda Wkameme'nin birebir yakaladığı ve ezdiği toplar Ekuban'a gelseydi boğa gibi ezer geçerdi defansı. Veya yine aynı geniş alanlarda Wkameme sol tarafı otoban yapar Ekuban'a çok iyi pozisyonlar hazırlayabilirdi. Bunların hiçbiri olmadı. Ne sol tarafı verimli kullanabildik, ne Wkameme forvette verimli olabildi. Evet bir gol attı sadece ama o gole bakıp kalan verimsiz geçirdiği 45 dakikayı yok mu sayacağız.
    Şimdi Wkameme solda Ekuban forvette olsa galip gelirdik diye bir garanti yok tabi. Olurdu veya olmazdı, bunu hiçbir zaman bilemeyiz. Futbol bu. Ama doğrusu budur. Herkes mevkisinde oynar. Kendini ıspatlıycam da saçma sapan taktik fantazilere girmek sadece şampiyonluğu riske eder, başka hiçbir işe yaramaz.
    Şimdi hoca'nın planı tuttu diye kimse bu saçmalığa takılmıyor ama bu anlamsız denemelerin faturası ağır olur.
    İnadına Trabzonspor !

mekatronik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Palabıyık, 2 hatası dışında iyi niyetli ve iyi beden diliyle adilane maç yönetti.

1- Sörloth'un sakatlanmasına neden olan pozisyonunda sarı kart verilmeliydi, sanırım faul bile verilmedi.
    2- Malatya golü öncesi N'diyae ye yaka paça faul yapılıyor, hadi hakem süzemedi, VAR'dakiler niye görmüyor ya da görmek istemiyor?

Sörloth pazar günü oynamalı
    MORALİ BOZUK GİBİ duruyor
    3 maçtır gol atamadığı için olabilir
    Biraz dikkatli olsak ve Abdüş son vuruşları yapmada gecikmese 5-6 olurdu dün
    Sosa-Abdüş A.Ş. maçı kopardılar.

lidere selam dur ey Bizans
    Sanırım kaçırdın ağabey, Sörloth'un pozisyonunda direkt sarıyı verdi. Kendini sonraki pozisyonda yere bıraktı. Sakatlandığı pozisyon 3 kişinin arasına daldığı pozisyon. Yedek kulübesinde ayağının üstüne adamın düştüğünü anlatıyordu.
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun.

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapılan bir yanlış, doğru sonuç verdi diye doğru anlamına gelmez. Yanlış yanlıştır.
    Hüseyin Hoca'nın bu taktiği ılk basta tutmuş gibi görünebilir sonuca baktığınız zaman. Wkameme golünü attı, Ekuban'da solda direnç gösterdi. Ama sonuç tuttu diye bu bu taktik doğru bir taktik diyemeyiz. Tutmuş bir yanlış taktiktir.
    Kaldı ki, Wkameme solda, Ekuban ilerde olsa maç çok daha rahat seyredebilirdi. İkinci yarıda Wkameme'nin birebir yakaladığı ve ezdiği toplar Ekuban'a gelseydi boğa gibi ezer geçerdi defansı. Veya yine aynı geniş alanlarda Wkameme sol tarafı otoban yapar Ekuban'a çok iyi pozisyonlar hazırlayabilirdi. Bunların hiçbiri olmadı. Ne sol tarafı verimli kullanabildik, ne Wkameme forvette verimli olabildi. Evet bir gol attı sadece ama o gole bakıp kalan verimsiz geçirdiği 45 dakikayı yok mu sayacağız.
    Şimdi Wkameme solda Ekuban forvette olsa galip gelirdik diye bir garanti yok tabi. Olurdu veya olmazdı, bunu hiçbir zaman bilemeyiz. Futbol bu. Ama doğrusu budur. Herkes mevkisinde oynar. Kendini ıspatlıycam da saçma sapan taktik fantazilere girmek sadece şampiyonluğu riske eder, başka hiçbir işe yaramaz.
    Şimdi hoca'nın planı tuttu diye kimse bu saçmalığa takılmıyor ama bu anlamsız denemelerin faturası ağır olur.
    Aynı şeyi söylemiştim. Sanırım bana değildi bu cevabınız
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aynı şeyi söylemiştim. Sanırım bana değildi bu cevabınız
    Evet aynı fikirdeyiz. Cevap olarak değil de, desteklemek anlamında yazmak istemiştim. Galip geldik diye böyle vahim saçmalıklar gözden kaçmamalı yani.
    İnadına Trabzonspor !

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs bu malatyayı hakemin vermediği cok net penaltı ile kendi sahasında 1.0 yenebildi.golu de penaltıdan attı hatırlatmak isterim.biz neredeyse pozisyon vermeden deplasmanda 3.1 kazandık.attiklari gol de iptal edilmeliydi.en az 3 tane de yüzde yüzlü gol kaçırdık.evet biz cok kötü takımız hatta küme düşsek bile yeridir degil mi.
    GS Bu malatya'yı yenmedi. Dün bizim oynadığımız Malatya'nın sağ ve sol bekleri orta sahadan devşirme oyunculardı ve kadrosunda 8 tane eksik oyuncusu olan bir takımdı. Bu kadar oyuncusu eksik ve mevki oyuncusu olmadan kurulan kadroya sidik zoruyla bulduğumuz pozisyonlar ve 2 oyuncunun öne çıktığı bir maç izledik. Ayrıca 2-1 olduktan sonra eminim ki acaba bir gol daha yermiyiz diye düşündüğünü ve çekindiğini sanıyorum. Bahsetmek istediğim de budur. 2-0 olduktan sonra 5 mi olacak yoksa 2-2 mi olacak kaygısı ile maç seyrediyoruz.. Bu malatya maçı? Başakşehir ve daha ciddi takımlar ile oynayacağımız maçlarımız duruyor..

Korkak ve vurdumduymaz oynamaya devam ettiğimiz müddetçe çok canımız yanacak.. GS maçında korkaklıktan verdik maçı, Beşiktaş maçında korkaklıktan verdik maçı, Sırada daha zor maçlar var. İnşallah şans hep bizden yana olur
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Nereden
    Samsun

ömür kesinlikle 10 numara oynamalı kanatta değil. ekuban istekli ama tekniği ve top kontrolü kesinlikle yetersiz. nwakaeme sakatlık sonrası hala tam toparlayamadı biraz da fikstür yoğunluğundan..sörlothda biraz şımarma sezinliyorum, sürekli gol atmak istiyor ve her pozisyonda topu kendine istiyor ve alamayınca oyundan düşüyor. kısaca hücum hattımıza milli ara ilaç gibi gelecektir. çocuklar çok maç oynadı peş peşe o yüzden aşırı yük bindi hepsine. bu arada 21 kişilik kadroya neden yedek forvet almıyor hüseyin hoca? koray ya da muhammet kesinlikle 21 kişilik kadroda olmalı. benim tercihim fiziği nedeniyle koray olmalı.
    başak maçı 11 bence şöyle olmalı;

--------------uğurcan---------------
    jp-----da costa-------campi----novak
    ---------------mikel-----------------
    --------sosa--------ndiaye----------
    --------------ömür------------------
    -------sörloth-----nwakaeme------

maç içinde duruma göre ömür ve wakayeme kanatlara dönebilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malatya'nın iki maç kadrolarını bir karşılaştırın Allah aşkına.
    Bu kötü oyuna bahane değil.
    Adamların yedek kadrosu bile dolmadı lisansı maçın normal tarihinde çıkmamış olan oyuncular ve cezalılar sebebi ile.
    İlk 11 in yarısı net bir şekilde yoktu bizim maçta...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İnce detaya girmeyeceğim.
    hüseyin hocam öyle söyledi!!!

yoksa yazılacak çok ince değil kalın sorunlarımız var.

kazanılan 3 puan gelen liderlik süper oldu.
    tebrikler.

Nereden
    Almanya

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malatya'nın iki maç kadrolarını bir karşılaştırın Allah aşkına.
    Bu kötü oyuna bahane değil.
    Adamların yedek kadrosu bile dolmadı lisansı maçın normal tarihinde çıkmamış olan oyuncular ve cezalılar sebebi ile.
    İlk 11 in yarısı net bir şekilde yoktu bizim maçta...
    Ya tamamda sonucta onlarda eksiklerine ragmen 11 kisiydi dün. Bazen yedek agirlikli bir kadro daha iyi bir oyun cikarabiliyor. Eksik olmalari maci daha kolay kilmadi bence. Dün tam kadro bile oynasalar yenme ihtimalimiz yüksekti. Adamlar kac aydir 24 puana 1 puan katabilmis. Tam kadro kimi yenmisler ki ikinci devre? Tüm oyuncularini oynatma haklari bile olsa akilli bir teknik direktör haftasonu oynayacaklari Kayserspor macina saklardi önemli oyuncularini. Adamlarin rakibi biz degiliz ki. Bizden alacaklari puanlar bonus olacakti onlar icin. Rakipleri Kayserispor.. Bundan sonra ki maclarda basarida dilemiyorum kendilerine. Umarim baskanlarinida alip 2. ligin yolunu tutarlar ki tam kadro da lig de yenebilecekleri bir takim görmüyorum. H.Karaman cok endiseli. Malatyaspor un isi cok zor..

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Malatya nerde eksik kadro ile oynamış, hakem ile beraber 12 kişiydiler. Rahat rahat bizim futbolcuları sakatlıyorlardı, kaç tane sarı kartları verilmedi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya tamamda sonucta onlarda eksiklerine ragmen 11 kisiydi dün. Bazen yedek agirlikli bir kadro daha iyi bir oyun cikarabiliyor. Eksik olmalari maci daha kolay kilmadi bence. Dün tam kadro bile oynasalar yenme ihtimalimiz yüksekti. Adamlar kac aydir 24 puana 1 puan katabilmis. Tam kadro kimi yenmisler ki ikinci devre? Tüm oyuncularini oynatma haklari bile olsa akilli bir teknik direktör haftasonu oynayacaklari Kayserspor macina saklardi önemli oyuncularini. Adamlarin rakibi biz degiliz ki. Bizden alacaklari puanlar bonus olacakti onlar icin. Rakipleri Kayserispor.. Bundan sonra ki maclarda basarida dilemiyorum kendilerine. Umarim baskanlarinida alip 2. ligin yolunu tutarlar ki tam kadro da lig de yenebilecekleri bir takim görmüyorum. H.Karaman cok endiseli. Malatyaspor un isi cok zor..
    Ben bu maçı eleştiri veya övgü için baz almadım da, her oynadığımız takımın içinde bulunduğu durumu "son fırsat" kategorisine sokup bahane etmeye başladık.
    Bu iyi bir alışkanlık değil.
    Lakin hocanın da dediği gibi sene sonuna kadar beklemedeyiz...

sanalalemci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçımızı 2.kanaldan vererek kendilerini anlatmış oldular zaten. Bunu unutmayacağız.
    Sorma o benim de dikkatimi çekti. Maç özetleri veriyorlardı. İkinci yarının bitiminde açtığımda da premier lig maçı vermeye hazırlanıyorlardı. Şunu bir çok kişi gözardı ediyor: bir çok konuda yayıncı kuruluş gereğinden fazla söz sahibi. Maçların oynanacağı günü ve saati bile onlar belirliyor. Hepsini geçtim, para ödenerek izlenen maçı bile reklam fırtınasına çeviriyorlar. Parasını ödeyerek bi ton reklam izliyoruz adeta. Böyle bi saçmalık ben daha görmedim.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır kardeşim, yanılıyorsun, Pro Lisans sahibi bu arkadaşların dediklerine kulak vermeli.

Anlamıyorum, şu pozisyonda olmak için bir FB'li kelleyi verir.

Beşiktaş şu GS maçıyla şampiyonluk hesapları yapmıyorsa ne olayım.

Ama bizimkiler hala takımla, hocayla bizim çocuklarla uğraşıyor.

Artık yeter ya, gitmeyin kardeşim siz maça, girmeyin foruma, yorum yapmayın.
    aslında çok yakın zamana kadar sende böyle biriydin..
    çok uyarmıştım ama anlamıyordun..
    nasıl değiştin hayret..

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben Ndiayeden son derece rahatsızım demek ki yanlız değilim göze çarpan bazı şeyler var.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında çok yakın zamana kadar sende böyle biriydin..
    çok uyarmıştım ama anlamıyordun..
    nasıl değiştin hayret..
    Tünelin ucunda şampiyonluk gördüğüm için ibnelik yapmanın sırası değil Alper dedim kendime.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

dün kaptan sosa ve novak işbirliği ile fiş çekildi. wakame neden bu kadar kötü oynadı çözemedim. ndiaye çok kaliteli topçu ama tartışılması anlamsız adamın görev tanımı belli değil oraya buraya heryere koşuyor bişeyler yapmaya çalışıyor ve yoruluyor. sörlothta bir tutukluk var çok iyi değil 2 maçtır.

Nereden
    Almanya

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu maçı eleştiri veya övgü için baz almadım da, her oynadığımız takımın içinde bulunduğu durumu "son fırsat" kategorisine sokup bahane etmeye başladık.
    Bu iyi bir alışkanlık değil.
    Lakin hocanın da dediği gibi sene sonuna kadar beklemedeyiz...
    Baskana güveniyorum. Yine dogru kararlar verecegini düsünüyorum. Hedefimize ulasirsak H.Cimsir ile yola devam edilmesinden yanayim. Kadroya cok iyi nokta transferleri yapildi ama oyunun cehresini degistirecek nitelikte oyuncular degiller. Takimin basina kimi getirsek bu oyunun degisecegine inanmiyorum. Sorunu teknik direktörde görmüyorum. Bence ortasaha silbastan design edilmeli. Sosa kalmayabilir, N'diaye de gelecek sene takimda olmayacaktir. Mikel tecrübeli iyi bir oyuncu ama görmek istedigimiz oyunu oynayabilen bir takimin parcasi degil. Gereken takviyeler yapildiginda H.Cimsir ile Sampiyonlar Liginde basarili olabilecegimize inaniyorum. Önce su önümüzdeki maclari atlatalimda bir aksilik cikmadan..

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok yönlü düşünmüşsün.Haklı olduğun noktalar da var.

Ekuban gelen topları iyi kontrol edemiyor sadece süratiyle oynayan bir oyuncu.Wakayemeyi Firmino gibi kullanmaya çalıştık.Firmino da forvet değil.

Ekubanın sol kanattan aldığı topları etkin kullanamadığı noktasında sana katılıyorum,bunda tekniğinin ve son vuruşlarının iyi olmamasının etkisi var.Ayrıca oyun zekası da iyi olmadığı için pas oyununda sol kanatta Wakanın yaptıklarını da yapamadı doğal olarak.

Genel olarak hangisi etkili olurdu diye sorarsan Ekubanın sola,Wakanın forvete alınması derim.Rakip takım bizim sol kanadımızı sürekli kullanmaya çalışıyordu.Ekubanın sola geçmesi defansif anlamda bizi biraz rahatlattı.Waka ise forvet değil doğru ama oyun zekası ve üst seviye top kontrol becerisiyle ileride arkası dönük birçok top aldı,top tuttu ve pas oyununa katkıda bulundu.Sorloth çıktıktan sonra ileriye giden her top duvara çarpmış gibi geri dönüyordu,Wakanın ileri uca alınması bu konuda ki problemi çözdü.Waka ileri uca geçince top bizde daha fazla kalmaya başladı aksi taktirde Waka solda,Ekuban ileri uçta devam etseydi Malatyadan çok daha ağır bir baskı yiyecektik.Wakaya özel markaj yapıyorlardı kanatta oynatmıyorlardı onu.Ekubana atılan her top da geri geliyordu.

Normalde denenmesi taraftarı değilim ama çok zor durumlar da farklı opsiyonlarında olacak.Deneyebileceğin farklılıklar olmalı bu rakibi de şaşırtır.

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimilerine görede Gs ajani
    kusura bakmayın ama karşımızda çok şerefsiz camialar ve kurumlar var her şey beklenir.. gs karda yürür izini belli etmez fatih terim derinler, kıraçlar gs lisesi hatta koç gurubu bile onlara hizmet ediyor.. mhk tff beinsportu anlatmaya gerek yok.. ben arttırıyorum sörlöth üç maçtır yokları oynuyor ondan bile işkilleniyorum toz konduramam sörlöthe ama her şeyi yapabilecek kansız bir topluluk var karşımızda... o nedenle idari yöneticiler iyi gözlemeli oyuncuları menajerleri....

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Ndiaye ye faul sonrası golü yerken arkadan gelişine bir bakın ben 18 e bile almam şu adanı net... santi 240 dk kadır oynuyorda yorulmuş arkadaş

Nereden
    Almanya

Alıntı bilgehan83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın ama karşımızda çok şerefsiz camialar ve kurumlar var her şey beklenir.. gs karda yürür izini belli etmez fatih terim derinler, kıraçlar gs lisesi hatta koç gurubu bile onlara hizmet ediyor.. mhk tff beinsportu anlatmaya gerek yok.. ben arttırıyorum sörlöth üç maçtır yokları oynuyor ondan bile işkilleniyorum toz konduramam sörlöthe ama her şeyi yapabilecek kansız bir topluluk var karşımızda... o nedenle idari yöneticiler iyi gözlemeli oyuncuları menajerleri....
    Yani o karekterde ki bir oyuncunun Trabzonspor ile adi gecebilecegine bile inanmiyorum. Kac mac yere göge sigdirilamayan Obi de suan begenilmeyen bir isim. Yarin öbürgün Ugurcan hatali bir gol yediginde onun icinde böylemi düsünmeliyiz?

Kac zamandir sürekli tesvik primi iftiracilari dolasiyor piyasada. Niye gecen sene degilde bizimle yaristiklari bu sene? Bana kalirsa Gs köseye sIkismis durumda ve masa basinda bu sene pek güclüde degiller..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)