Sayfa 95 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 45 85 93 94 95 96 97 SonuncuSonuncu
Toplam 2405 adet sonuctan sayfa basi 2,351 ile 2,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 19.Hafta l Y.Malatyaspor 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Trabzon

Güzel maç oldu.Üst üstte iki deplasmandan 4 puan çıkarmış olduk.Şimdi bu dört puanı taçlandırmak için hafta sonu başakşehir maçına odaklanmalıyız.

Maçı yorumlarsak Hüseyin hocanın takımı daha dinamik hâle getirmek için birkaç dokunuş yaptığını gördük gayet mantıklı yerinde hâmlelerdi.Ömür,parmak,serkan,hüseyin iyi mücadele ettiler onların enerjisi bizi daha uzun süre oyunun içinde tuttu erkenden oyundan düşüp baskı yemedik.

Maçın yıldızı Sosa idi bu maç büyük oynadı.Ömür de maçın gizli kahramanıydı hareketli yapısı ile sağ kanada hareketlilik kazandırdı.

Maça iyi başladık.Futbolda gol atmak için ekstra şeyler yapmak gerekiyor.Dünkü maçta o ekstra işleri yaptık.Örneğin; sosanın verkaçla sağ çizgiye inmesi bu ekstra bir iş idi.Yine solbek Novakın içerde pozisyon alması ve golü atması böyle işlerin sayısını daha da arttırmalıyız.

Sörlothun sakatlanmasından ilk yarı bitimine kadar olan sürede küçük çaplı bir baskı yedik ama Hüseyin hoca devre arası tekrar takımı toparladı ve ikinci yarı bizim kontrolde maçı bitirdik.

Serkan defansif olarak iyi işler yaptı.Hücum katkısını biraz daha yukarıya çıkartmalı.Türkmen bence bizim takımın ihtiyacı olan bir stoper fiziksel eksikliğinden dolayı zaman zaman hataları oluyor ama çabuk bir oyuncu olması birinci hamle ikinci hamle gibi üst üstte birkaç kez hamle yapabilmesi rakibi oyalaması takımın yerleşmesine zaman kazandırıyor.Ayrıca uğurcanın eksik yönü olan savunma arkasına atılan toplara çıkmama eksikliğini de hüseyin kapatıyor.

Hocanın en önemli hamlesi ikinci yarı ekubanı sola çekip santrafora antonyi çekmesi oldu.Ekuban oyun bilgisi santrfor oynamak için yeterli değil çok kolay etkisiz hâle getiriliyor.Antony de tam oranın oyuncusu değil ama ekubana göre daha iyi performans gösterdi birkaç kez topu önüne alıp arkadaşlarına verdi.

Orta sahada daha dirençliydik.Yine çok iyi savunma yapmadık fakat topun arkasına daha iyi geçtik daha diri ve temaslı idik.Ndiayenin biraz daha canlanması lazım hücum bölgesi için değil fakat orta sahada takıma ciddi katkısı olabilecek bir oyuncu topun arkasına iyi geçiyor,oyun içi devamlılığı iyi,top saklama özelliği iyi hüseyin hoca onu daha çok 6-8 gibi kullanırsa daha çok verim alacaktır.

Bu maçı unutup artık başakşehir maçına odaklanmalıyız.Son deplasman puanlarını Iç saha galibiyeti ile süslemeliyiz.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Maçta malatyalı oyuncular en az 4-5 kez direkt bileğe bastılar. Bunları bulup video yapacak biris var mıdır?

adamlr faul yapmıyor direlt bileğe basıyor

Nereden
    İstanbul

maçın full tekrarı için link verebilecek var mı arkadaşlar ?

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı sanalalemci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beIN Sports kabullenmek istemiyor liderliğimizi, hala güncellemiyorlar puan durumunu. Çok komikler ya.
    Maçımızı 2.kanaldan vererek kendilerini anlatmış oldular zaten. Bunu unutmayacağız.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır kardeşim, yanılıyorsun, Pro Lisans sahibi bu arkadaşların dediklerine kulak vermeli.

Anlamıyorum, şu pozisyonda olmak için bir FB'li kelleyi verir.

Beşiktaş şu GS maçıyla şampiyonluk hesapları yapmıyorsa ne olayım.

Ama bizimkiler hala takımla, hocayla bizim çocuklarla uğraşıyor.

Artık yeter ya, gitmeyin kardeşim siz maça, girmeyin foruma, yorum yapmayın.

Ağzına sağlık. Çok güzel söyledin. Şurada 9 hafta kalmış hala eften püften meseleleri kafaya takanlar var. Evet benim de yönetime veya hocaya dair pek çok olumsuz düşüncelerim var. Ama kardeşim dokuz hafta kalmış, şampiyonluğa yürüyoruz. Ağzını tutmak, takıma destek vermek bu kadar zor değil. Bazı arkadaşlara anlatamıyoruz. Şu saatten sonra oyun değil, skoru odaklı hareket etmek icap ediyor. Bunu bilerek yorum yazmak gerekir.

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Oyuncu performanslarından, hakemlerden, herşeyden önemlisi 3 puandı, yine aldık.

Hüseyin'e belki de en çok sövenlerden biriyim. Ama bu maç çok büyük hatalar yapmadı. 1-2 ufak hatası var ama olur o kadar da. Biraz rahatlıyoruz takım olarak öne geçince. Az biraz çalış kendini geliştir hüseyin. Umut yok değil ama psikolojik destek olmadan çok zor. Yine de kötü maç çıkarmadın.

Parmak da sene içerisindeki kötü formunun üzerindeydi bugün. Hala geçen seneki seviyesine gelemedi ama aradan 90 dk arada sonradan oyuna girerek takıma katkı vermeye devam eder böyle giderse.

Waka eku pozisyon değişimi malatya maçında belki tutmuş olabilir. Hamle defansı düşünerek yapılan bir hamleydi. Ama başak maçında böyle oynarsak ortada wakayı yerler. Yavaş yavaş adam geçiyor waka. O pozisyonları da başak maçında kanat haricinde bulması çok zor. O maçta yerleşim düzeni olarak fantezi denememeliyiz.

Ömür'ün form tutmaya başlaması iyi oldu. Adam geçme seviyesi artacaktır zamanla. İkililerde artık daha rahat ayakta kalıyor. Şu şutlarına biraz çalışması lazım. Dün belki de 2 golü vardı kaleyi düşünse.

Bilal bence yedekten girip çok iyi şeyler yapabilecek durumda. Bir iki pozisyonda hemen belli etti kendisini. Waka o pozisyonda vurmayıp çıkarsa golü yazardı.

Serkan sağ bek yerine sağ açık alternatifi olarak düşünülmeli bence. Defansif yönü eksik kalıyor.

Sosa çok güzel attı golü. Morali yerine gelmiş belliydi.

Başak maçında sağlam oynayın, vur vura gelelim arenaya kadar.
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Kazanmak güzel. Ama kazanırken hakem hatalarını söylemek lazım. Yediğimiz golün VAR'dan iptal edilmemesi en az geçen hafta kadar skandal bir karardır. Pozisyonda VAR'a dahi gidilmeden faul çalınmalıydı. Zira o pozisyon tam olarak hakemin gözü önünde oldu. Ama hakem tuhaf bir şekilde oyunu devam ettirdi! Maç içinde iki üç kez ayağa basma oldu ama bırakın sarı kartı faul dahi çalınmadı. Hele Ekuban'ın ayağına basılan bir pozisyon var, hakemin gözü önünde oldu. Gördüğü halde düdük çalmadı! Son olarak şunu söyleyeyim. Malatyalıların hakeme sallaması tam bir komedi. Maçın başından sonuna kadar hakemi baskı altına aldılar.

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beinsport çok açık bir şekilde bizimle savaşıyor..

imkanı olan baskıyı kursun..
    yönetim açıkça adlarını vererek tvde söylesin..
    teşhir etsin bu önemlidir..
    korkarlar rahat hareket edemezler..
    olmadı QNB ile bein sahipleri aynı değilmi durum anlatılmalı haberleri bile yoktur..
    ne olacak çalışanların çoğu gsli veya istanbul sempatizanıdır..
    güntekin bile facia bize karşı..

gs kaybederse reklam ..decoder vs her türlü kaybederizin savaşını gizliden veriyorlar..

ya bir kerede cesur olalım..
    adamlar bakana bile direkt b.k attı..
    beine diyecezki çalışanlarına dikkat et..
    çalışanlarını hizaya getir..
    biz arayalım taraftar olarak her seyi yönetim yapamaz arayalım seviyeli şekilde rahatsızlığımızı dile getirelim
    Ben birazdan arayacağım

Oğuz KUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Beklediğim gibi zorlanmadığımız bir galibiyet oldu..

90 dk bize küfür eden malatya taraftarı artık benim gözümde bitmiştir. Umarımda küme düşerler..
    Sakatlıkları cezalıları geçtim gücün belli bu kadar asılmanın anlamı yoktu asılmak mücadele değil maçı germek sert oynayıp sakatlıklara sebebiyet vermek..

Sörlotun sakatlanması kötüoldu umarım birşeyi yoktur. Can sıkansa her ciddi sakatlık olarak dönen süreçte maçtan sonra açıklanan ilk bulgu önemli bişeyi yok denmesi..
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Huseyin hoca maca cikarken yaptigi rotasyonlar ile daha cok mucadele edecek bir takimin sinyallerini verdi. Oyle de oldu zaten. Rakibin kirilgan olmasi eksik olmasi da isimizi kolaylastirdi. Sorloth sakatlandiktan sonra bir de uzerine gol gelince bocaladik acaba mi dedik ama devre yetisti imdadimiza. Waka da forvete gecince oyun yine oturdu ve 3 gol direnci kirmaya yetti. 3 1 den sonra Malatya cok caresiz goruntuler verdi. Ama biz degerlendiremedik. Sosa buyuk oynadi yerini buldu diyebiliriz. Ama macin adami bence Abdus. Topu ileri tasirken herkes direk onu ariyor buluyor. Neredeyse 0 top kaybiyla oynuyor. Pas kararlari hep dogru. Oyunu yonlendirmesi diger oyunculari oyuna katmasi bize vites artiriyor. O olmadigi zamanlarda kontralarda topu rakip kaleye goturemedigimiz icin baski yiyorduk orta sahayi gecemiyorduk. Ama o topu aldigi zaman illaki kaleye kadar gidiyoruz. Bu da asiri baski yememizin onune geciyor. Insan bu zamana kadar olsa neler olurdu diye aklindan gecirmiyor degil. Tek eksigi goruldugu uzere bitiremedi son vuruslari. Ona yakistiramiyorum, bu kadar teknik adam koseyi tik diye bulmasi lazim. O da olacak insallah. Kendi de farkinda zaten mac sonu bahsetti bu durumdan. Seviyorum kardesimi.
    Sorunumuz hala kolay pozisyon vermek. Basak affetmez bunlari. Serkan in kanadindan 2li oyun cok oldu. Bu tip seyleri basak cok iyi yapiyor. Ama o macin atmosferi havasi cok farkli olacak ve bizim konsantrasyonumuuzda ust seviye de olacaktir.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Nereden
    Almanya

Yanliz wakeme ikinci yari forvete gecdi top tutu aldi verdi bunlar cok önemliydi takimi rahatlati sorloth yoksa hafta sonu kesinlikle wakayi forvet oynatirim

Nereden
    Almanya

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim takımda Sörlöth wakeme ekuban gilharme sosa abdülkadir ömür Ndiaye bu 7 adam bir maçı tek başına çevirebilecek yetenekte topçular bunların dışındakilerde hiç azımsanamayacak yetenekte adamlar ama gel gör ki bu adamlardan sadece bir veya ikisi oyuna kendini veriyor her hafta bir iki adamla maç çeviriyoruz iddia ediyorum bunlardan 4 ü bir maçta adam gibi oynasın o maç farklı biter bu akşam ki maçta Sosa ve Abdülkadir diğerleri figürandı
    Novak ?

Nereden
    Almanya

Bifouma 2 kere ömürün ayagna pasti, bir kere ömüre diziyle vurdu, ugurcana faul yapti, ve bir baska oyuncumusun ayana basti. Bunlarin hepsi sari kartlik pozisyon hakem ama bitane sari bile vermedi.
    Konu lazminator61 tarafından (12.03.2020 Saat 11:53 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

Alıntı Oğuz KUL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beklediğim gibi zorlanmadığımız bir galibiyet oldu..

90 dk bize küfür eden malatya taraftarı artık benim gözümde bitmiştir. Umarımda küme düşerler..
    Sakatlıkları cezalıları geçtim gücün belli bu kadar asılmanın anlamı yoktu asılmak mücadele değil maçı germek sert oynayıp sakatlıklara sebebiyet vermek..

Sörlotun sakatlanması kötüoldu umarım birşeyi yoktur. Can sıkansa her ciddi sakatlık olarak dönen süreçte maçtan sonra açıklanan ilk bulgu önemli bişeyi yok denmesi..

adamlara bak 2.lig trabzon trabzon bagriyorlar, sonra gelip küfür ediyorlar..

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herhalde farklı maç izledim,
    Bu maçın diğer maçlardan artı bir tarafı yoktu ve hatta rakibin onca eksiğine rağmen
    Abdulkadir Ömür'ün oyuna olan katkısından farklı olarak bana bir tane olumlu şey söyleyin?
    Sosa'nın iyi gözükmesi de Abdüş'ün oyunda olmasındadır

Ekuban yokları oynadı, Malatya gibi bir rakibe karşı Ekuban'a sola alıp Eakame'yi forvete koymak bir korkaklık değil mi? Malatya nın hangi oyuncusuna tedbir aldı anlamadım

Serkan iyi hoş Trabzon'un çocuğu da yok kardeşim,

Takım iştahsız oynuyor kardeşim. Futbolcular işlerini sevmiyorlar. Dün bu takımı normalde 10 tane atabilecek kadar yetenekli oyuncularımız varken takım yürüyor hala değişen birşey yok. Bu sezon kalan 9 maçta oynayabileceğmiz en dandik takımla oynadık ve yine baskı yiyen biz olduk.. Bu yakışmıyor

NDİAYE fatih terimin ajanıdır bunu da buraya yazayım
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Nereden
    Diyarbakır

Maçın tekrarı beinsports hd2'de.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Nereden
    İstanbul

Şimdi size bir tespit yapayım

Normalde Şampiyonluk bir vizyondur. Lider takımın Lider oyun karakteri vardır. Lider takımın oyuncuları şampiyonluğa giderken eleştirilmez, Onlar iyi oynuyordur ve alkışlanır ve bütün gençlik o oyuncuları kendine idol alır...,

Bizim takım hala nerede olduğunu bilmiyor. Lidersin kardeşim. Sende artık dan dun oynamak, Stoperlerin topu sağa sola atma, Forvetlerin uyduruk top kayıpları, orta sahalarının yerleşim sorunları konuşulmaz. Konuşulmamalı.

Birileri büyük takım olmak ve büyük oyuncu olmak istiyormusunuz diye soruyu sorması lazıım bizim topçulara..

Dün bir sahneden utanmadınız mı??? Kaleci Hüseyine topu veriyor, oda kaleciye vermeye çalışıyor ve topu kornere atıyoruz.. Bu nedir allah aşkına. Biz başka maç olsa şike yaptı derim ben bunu yapanlara, Liderlik bu değil...İyi para edersin ama Lider oyuncu ve Lider karakterli oyuncu en az basit hata yapandır

Lider takım mücadele etmez, Lider takıma mücadele edilir...

Bu ruh halinden çıkması lazım takımın....

Baskı kurandır.. Hakeme de kurandır...
    Rakibe de kurandırr

6 aydır topa vurmamış Abdülkadir bu kolay maçın kahramanı olmamalı??? Anlıyormusunuz. Bu bir yere kadar gider,, Sonra geç olacak

Nereden
    Almanya

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçın diğer maçlardan artı bir tarafı yoktu ve hatta rakibin onca eksiğine rağmen
    Abdulkadir Ömür'ün oyuna olan katkısından farklı olarak bana bir tane olumlu şey söyleyin?

Ekuban yokları oynadı, Malatya gibi bir rakibe karşı Ekuban'a sola alıp Eakame'yi forvete koymak bir korkaklık değil mi? Malatya nın hangi oyuncusuna tedbir aldı anlamadım

Takım iştahsız oynuyor kardeşim. Futbolcular işlerini sevmiyorlar. Dün bu takımı normalde 10 tane atabilecek kadar yetenekli oyuncularımız varken takım yürüyor hala değişen birşey yok. Bu sezon kalan 9 maçta oynayabileceğmiz en dandik takımla oynadık ve yine baskı yiyen biz olduk.. Bu yakışmıyor

bence haklisin, ama sörloth cikana kadar istahli oynadi takim, sörloth ciktikdan sonra, eku önde etkisiz kaldi, ndiyaye zaten bisey yapamadi bu yüzdende malatya üzerimize geldi 5dk filan.

Edit: Sosa bambaska oynadi dün, hem öndeydi hem arkada, sürekli kostu.

Nereden
    Almanya

Şimdi size bir tespit yapayım

Normalde Şampiyonluk bir vizyondur. Lider takımın Lider oyun karakteri vardır. Lider takımın oyuncuları şampiyonluğa giderken eleştirilmez, Onlar iyi oynuyordur ve alkışlanır ve bütün gençlik o oyuncuları kendine idol alır...,

Bizim takım hala nerede olduğunu bilmiyor. Lidersin kardeşim. Sende artık dan dun oynamak, Stoperlerin topu sağa sola atma, Forvetlerin uyduruk top kayıpları, orta sahalarının yerleşim sorunları konuşulmaz. Konuşulmamalı.

Birileri büyük takım olmak ve büyük oyuncu olmak istiyormusunuz diye soruyu sorması lazıım bizim topçulara..

Dün bir sahneden utanmadınız mı??? Kaleci Hüseyine topu veriyor, oda kaleciye vermeye çalışıyor ve topu kornere atıyoruz.. Bu nedir allah aşkına. Biz başka maç olsa şike yaptı derim ben bunu yapanlara, Liderlik bu değil...İyi para edersin ama Lider oyuncu ve Lider karakterli oyuncu en az basit hata yapandır

Lider takım mücadele etmez, Lider takıma mücadele edilir...

Bu ruh halinden çıkması lazım takımın....

Baskı kurandır.. Hakeme de kurandır...
    Rakibe de kurandırr

6 aydır topa vurmamış Abdülkadir bu kolay maçın kahramanı olmamalı??? Anlıyormusunuz. Bu bir yere kadar gider,, Sonra geç olacak

8-9 mac kaldi, bence böyle devam edelim sezon bitsin ondan sonra bakariz, bu saatden sonra taktik degismez

Trabzon-Spor-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Maçın tamamını nereden izleyebilirim. Beinsports macin tamamini nezaman yine verecek, bilgisi olan varmi
    BORDO MAVI

BORDEAUX BLAU

CLARET BLUE

Nereden
    İstanbul

Dün akşam bir maç izledik bir de Liverpoll - A. Madrid maçini izledim,
    Eğer biz top oynuyorsak o takımlar ne oynuyorlardır diye düşünmeden edemedim. Topun 30 sn bile durduğu bir anı hatırlamıyorum.. Ya Hocalara ne demeli? En etkili oyuncusunu oyundan alıp yerine soktuğu oyuncunun 2 gol bir asist yapması, Defans kurguları, herşey ama herşey harika ? Oynuyorsun ama kazanamıyorsun bu başka birşey ama gerçekten imrendim oynadıkları futbola.

Bizde yürüyerek top oynamayı başarı kabul ediyoruz gerçekten ülke olarak ne kadar aşağılardayız bir kez daha anladım bunu

Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Trabzon-Spor-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın tamamını nereden izleyebilirim. Beinsports macin tamamini nezaman yine verecek, bilgisi olan varmi
    Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın tekrarı beinsports hd2'de.
    .

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Illede olumsuz olmali yani. Abdüs oynadi da Sosa iyi görünmüste. Insanlar normalde olumsuzluklara bahane bulurlar bizde olumlu olan herseye Usta ayaklarla mac kazaniyoruz deyip basari kücümsenir mesela. Sorloth, Nwakaeme, zaman zaman Guilherme, Ekuban, isler iyi giderkeb Obi ve N'diaye, kaleci Ugurcan, goller atan Novak, hirsiyla Pereira, aylar süren sakatliktan sonra devreye girmeye baslayan Ömür. Takimin her oyuncusunun katkisi var görüldügü gibi. Teknik direktör yerden yere vurulur. Adamin tek maglubiyeti yok. Gaziantep macinda iki puan calindi resmen. Bjk ye karsi o kadar kötü oynamamiza ragmen mac biraz daha uzasa galibiyet golü bile gelebilirdi. Bak bu sekilde de bahaneler üretilebilir.

Bir oyuncunun yoklugu oyunun cehresini bu denli degistiebilir mi? Degistirebiliyor demek ki Türkiye sartlarinda. Y.Yazici suan takimda olsaydi oyunun cehresi cok farkli olurdu süphesiz. Suan takimin basinda Klopp bile olsa bu takim baski yer. Istahsiz oynadigi falanda yok takimin. Neredeyse Liverpool un 26. haftada gol attigi kadar gol atti bu takim.

Teknik konulara bu kadar kafa yormaya da gerek yok. H.Cimsir bu konuda hepimizden daha iyi biliyor bu isi. Taraftarsan destek ol yeter. Sene sonu durum degerlendirmesi yapilir. Baskan in verecegi her karara güveniyorum.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dün akşam bir maç izledik bir de Liverpoll - A. Madrid maçini izledim,
    Eğer biz top oynuyorsak o takımlar ne oynuyorlardır diye düşünmeden edemedim. Topun 30 sn bile durduğu bir anı hatırlamıyorum.. Ya Hocalara ne demeli? En etkili oyuncusunu oyundan alıp yerine soktuğu oyuncunun 2 gol bir asist yapması, Defans kurguları, herşey ama herşey harika ? Oynuyorsun ama kazanamıyorsun bu başka birşey ama gerçekten imrendim oynadıkları futbola.

Bizde yürüyerek top oynamayı başarı kabul ediyoruz gerçekten ülke olarak ne kadar aşağılardayız bir kez daha anladım bunu
    Bu yüzden sampiyonlugun altin tepsiyle sunuldugu Tr sampiyonu ancak avaraj takimi olabiliyor. Basaksehir in Avrupa da devam etmeside rastlanti degil.

Biz bu sene sampiyon olabilirsek 3-5 seneye Türk futboluda iyi bir yere gelebilir. Gs sampiyon yapilirsa yakinda sampiyonlar liginde Türk takimida göremeyecegiz. Eger 2010/11 gereken yapilsaydi suan onlara imrenmek zorunda kalmazdik.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

N'Diaye meselesindeki düşüncem: Adamın görev tanımı belli değil. Takım içindeki rolü rakibi çıkartmamak mı, ikinci forvet gibi santraforun yanında rakibe basmak mı, yoksa iç orta saha gibi arkada bekleyip rakibi karşılamak mı... Top bizdeyken oyun kurmak mı, kanada açılmak mı, savunma arkasına koşmak mı, dinamizm katmak mı...

*

Dün Sosa maça damga vurduğu için arka planda kaldı, atlamayayım: Novak da çok iyi oynadı bence. Daha doğrusu dengeli oynadı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)