Sayfa 97 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 47 87 95 96 97
Toplam 2405 adet sonuctan sayfa basi 2,401 ile 2,405 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 19.Hafta l Y.Malatyaspor 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý alper* Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tünelin ucunda þampiyonluk gördüðüm için ibnelik yapmanýn sýrasý deðil Alper dedim kendime.

CPH1951 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

inþallah..
    negatifleri beraber yokedecez..
    o kadar o.ç. rakiplerimiz varki bizim taraftara anlatamýypruz..
    diðer takýmlarýn taraftarýnýn yorumlarýný okuyorum..kusasým geliyor..
    bize karþý nefret ..kin..düþmanlýk..vicdansýzlýk..þ.r.fsizlik hepsi var..
    üzücü olan bizim taraftarý tutamýyoruz..onlarda ayrýca vuracam diye uðraþtýkça uðraþýyor..

.......................
    ya kardeþim sizde rakiplerin maçlarýna odaklanýn..nefretinizi onlara kusun..
    takýmýnýzýn ayaðýný kaydýrmak için yapmadýklarý yok bi farkýna varýn ya..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

ya Serkan 4-5 kere oynama þansý bulmuþ 20 yaþýnda bir çocuk. Þu þartlar altýnda iyi bile oynadý. Boþ yapmanýn alemi yok. Ndiaye Terim'in ajanýymýþ bilmem ne saçmalýklarýna da kulak asmayýn. Adamý beðenmezsin ayrý mesele.

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Ekubanýn geçen sene tek forvet oynadýðý bir sürü maç var. Zaman geçince bazý þeyler unutuluyor kesinlikle. Ekuban hem tek forvet oynayacak akla sahip deðil hem bitiriciliðe. Kafasýný yere gömüyor ve bir þeyler olsun diye çaba sarf ediyor sadece. Topu alýp yaldýr yaldýr koþan biri ekuban. Saðlýklý olduðunda çok da faydalý biri. Ama Tony gibi hem bileklerine hakim hem çok zeki hem baþarýlý son vuruþlarý olan üstüne bir de top tutabilen bir adam varken kendisinin forvet oynamasý gerektiðini düþünmek ne bileyim tuhaf. Þu an Tony sorlothtan sonra takýmda direkt forvet oynayabilecek tek kiþi. Ekuban ayný umut gibi bir atar on kaçýrýr. Forveti ekuban olan her maç saç baþ yolar çýldýrýr. Bir futbolcu bir konuda iyiyse ondan neden daha fazlasýný yapamýyorsun diye beklentiye düþmek iyi deðil. Örnek parmak. Yapacak adam var yapamayacak adam var. Örneðin abdül son vuruþlarýný geliþtirebilir çünkü o teknik var. Biraz sakin olmaya ihtiyacý var sadece.

Onun dýþýnda futbolcularýn performanslarýndan mana aramak da hayli tuhaf. Bu adamlar iþçi. Burada geçirecekleri iyi bir sezon gelecekleri adýna bir ýþýk demek. Yok seneye gidecek falan bunlar yönetimin iþi. Yönetim x paraya deðer diyorsa verir devam edersin deðmez derse deðeni arar. Hata da yapabilir ama daha iyiye ulaþmak için denemek zorundasýn. Ben takýma da hocaya da yönetime de güveniyorum. Ýhtiyacýmýz olan þu noktadan sonra sadece arzudur. Gs taraftarýna bakýyorum herkes 23 diyor. Hiç biz bu sene olamayýz demiyor. Bjk taraftarý bile güzel oyun gördü ulan acaba mý diyor gs maçýna hazýrlanýyor. Bir tek bizim taraftar bu konuda istisna. Eleþtirel yoruma son derece saygýlýyým ve mantýklý da buluyorum. Örnek: x oyuncu iyi ama çok çalýþmasý lazým fiziken zayýf. Bir de þöyle bir örnek var: bundan topçu olmaz bunu takýma alaný derhal kovun! Sadece oyuncuyu deðil alaný da alanýn anasýný da ülkeden sürün hatta. Bu negatiflik bu denli sirayet ettiði için yönetim daha þimdi ancak þampiyonluk demeye baþladý. Çünkü o kelime kullanýlýnca her maç beþ atan bir takým görmek istiyorlar. Sanki 10-11 de öyleymiþ gibi. Benim bu noktada merak ettiðim kýsým þu. Neden trabzonspor, taraftarýna raðmen þampiyon olmak zorunda?
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

ultras62 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tunceli

nasýl keyif aldým nasýl keyif aldým modum hep süper oldu
    Tuncelli TRABZONSPOR'LU

bilgehan83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    41

Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yani o karekterde ki bir oyuncunun Trabzonspor ile adi gecebilecegine bile inanmiyorum. Kac mac yere göge sigdirilamayan Obi de suan begenilmeyen bir isim. Yarin öbürgün Ugurcan hatali bir gol yediginde onun icinde böylemi düsünmeliyiz?

Kac zamandir sürekli tesvik primi iftiracilari dolasiyor piyasada. Niye gecen sene degilde bizimle yaristiklari bu sene? Bana kalirsa Gs köseye sIkismis durumda ve masa basinda bu sene pek güclüde degiller..
    ben ndiyae dýþýnda hiçbir oyuncumuza bunu kondurmuyorum ama gs nin hakemler rakip teknik direktörler futbolcular üzerindeki etkilerini gördük görmeye de devam ediyoruz.. bir de buna göksel gümüþdað çiyaný da eklenince daha ciddi bakmak gerekiyor futbolcularýn iliþkilerine.. bunu yapanlar geçmiþte cezalandýrýlmadý.. mesut bakkal kitabýnda yazdý daha dün.. o yüzden futbolcular iyi takip edilmeli psikolojik destek saðlanmalý. bu konuda kendilerine bir teklif gelirse de açýk açýk söylemeleri istenmeli.. menajerler de takip edilmeli... karþýmýzda her yol mübah anlayýþý olan camialar var...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)