Sayfa 45 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci ... 35 43 44 45
Toplam 1112 adet sonuctan sayfa basi 1,101 ile 1,112 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fortis TK Çeyrek Final Rakip: Gaziantepspor

Nereden
    İstanbul

hotleo
    boşuna uğraşmayın anlatamazsınız desem saygısızlık etmiş olmam herhalde
    Konu champions tarafından (01.02.2007 Saat 21:58 ) değiştirilmiştir.

A.T.R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Görevim gereği anlayamanlara tekrar tekrar anlatmak gibi bir durmu söz konusu.
    Öğretmenlik sabır işi
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acıyan ve (dostlarını) çok seven rabbim! Beni helalinle haramından ve fazl-u kereminle senden başkasına muhtaç olmamdan müstağnî kıl! (AMİN)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Bursa

ya abi böyle oynayın canımızı yiyin .bu yıl fırtına 3.kez esti gayse,bjk,veee antep

excel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hotleo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Gaziantep'i 1-0 yendiğimize seviniyoruz olacak iş mi bu? "
    Bu iddiayı seslendiren arkadaşlarımı anlamam imkan kabili değil. Hayır sonuna kadar ,dibine kadar yanılıyorsunuz. Ben Gaziantep'i 1-0 sıfır yendiğimize sevinmiyorum TAM AKSİNE üzülüyorum. Çünkü böyle bir mücadelenin neticesi takımımız lehine çok daha fazla olmalıydı olamadı. Buna üzüldüm .Ama kimse bana Dünkü mücadele gücüne ve kazanma bir şeyler yapma arzusuna sahip takımımın durumundan dolayı sevinmeyi çok görmesin. Bizler değil miyiz ki " yeter ki adam gibi mücadele etsinler isterse yenilsinler" diyenler. Ne oldu vaz mı geçtiniz yoksa bu düşüncenizden? Eğer takımımızın bu mücadeleci hali sizleri eleştirmek adına " oyuncağı elinden alınmış bir çocuk" durumuna getirmişse taraftar oluşunuzu sorgulayın demekten hiç çekinmeyeceğim.

Hulasa şahsım adına ve benim düşündüğüm minvalde düşünenler adına söylemek isterim ki 1-0 üzüldük ama mücadele azmi ve kazanma arzusuna hayran olduk.
    Hislerime tercüman oldunuz .teşekkür ederim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu mücadele azmi ve kazanma hırsını takımda ilk kez gören arkadaşların hayranlığını anlayabilirim ama ben yaşım itibariyle çok daha fazlasını vaktiyle gördüğüm için pek etkilenmedim. Belki de Trabzonspor'un gerçek hüviyetini uzun zamandır unuttuğumuz için dün gördüğümüz mücadeleyi harikulade bir şey zannetmeye meyilliyiz.

Hakettiği skorla taçlanmamış olsa da dünkü mücadele sevindirici elbette ama unutmayalım ki Trabzonspor'un misyonu zaten bunu, hatta çok daha fazlasını gerektiriyor. Bir çiçekle bahar gelmez. İnşallah dün gördüğümüz kısmî düzelme artarak devam eder.
    Konu poetricus tarafından (02.02.2007 Saat 11:46 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı hotleo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Gaziantep'i 1-0 yendiğimize seviniyoruz olacak iş mi bu? "
    Bu iddiayı seslendiren arkadaşlarımı anlamam imkan kabili değil. Hayır sonuna kadar ,dibine kadar yanılıyorsunuz. Ben Gaziantep'i 1-0 sıfır yendiğimize sevinmiyorum TAM AKSİNE üzülüyorum. Çünkü böyle bir mücadelenin neticesi takımımız lehine çok daha fazla olmalıydı olamadı. Buna üzüldüm .Ama kimse bana Dünkü mücadele gücüne ve kazanma bir şeyler yapma arzusuna sahip takımımın durumundan dolayı sevinmeyi çok görmesin. Bizler değil miyiz ki " yeter ki adam gibi mücadele etsinler isterse yenilsinler" diyenler. Ne oldu vaz mı geçtiniz yoksa bu düşüncenizden? Eğer takımımızın bu mücadeleci hali sizleri eleştirmek adına " oyuncağı elinden alınmış bir çocuk" durumuna getirmişse taraftar oluşunuzu sorgulayın demekten hiç çekinmeyeceğim.

Hulasa şahsım adına ve benim düşündüğüm minvalde düşünenler adına söylemek isterim ki 1-0 üzüldük ama mücadele azmi ve kazanma arzusuna hayran olduk.

oyuncağı elinden alınanlar trabzonspor taraftarıdır....
    ve maalesef bu yazıyı okudum daha da ümitsizliğe kapıldım.
    ben 25 yaşındayım, eskileri çok görmememe rağmen bir sezon boyu bu azimle oynandığını gördüm.
    ve bizim trabzonspor umuzun da bu olduğuna inandım..
    18 maç boyunca bana rezillik yaşatacaklar, sonra gidip antep e karşı iyi oynadılar diye hayran olacağım....
    alıştırılmışsınız demek rezalete ki, birazcık bir kıvılcım sizde hayranlık uyandırıyor.
    biz harlı ateşe alışmışız, ufacık bir kıvılcım gözümüze gelmez.
    kusura bakmayın..
    tek galibiyetle ne takımın durumu, ne hocanın rezilliği ne de yönetimin yönetemezliği değişmez.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı
    Bu mücadele azmi ve kazanma hırsını takımda ilk kez gören arkadaşların hayranlığını anlayabilirim ama ben yaşım itibariyle çok daha fazlasını vaktiyle gördüğüm için pek etkilenmedim. Belki de de Trabzonspor'un gerçek hüviyetini uzun zamandır unuttuğumuz için dün gördüğümüz mücadeleyi harikulade bir şey zannetmeye meyilliyiz.

Hakettiği skorla taçlanmamış olsa da dünkü mücadele sevindirici elbette ama unutmayalım ki Trabzonspor'un misyonu zaten bunu, hatta çok daha fazlasını gerektiriyor. Bir çiçekle bahar gelmez. İnşallah dün gördüğümüz kısmı düzelme artarak devam eder.
    Hocam yazı için teşekkürler, Bazen biraraya geldiğimde söylerim " Bizim gibi olanları yani Trabzonun A haline kıyısından köşesinden yetişenleri E halinden D haline geçişler pek etkilemiyor kesmiyor" Bu minvalde içimden şu sözleri söylemek geldi.

"Trabzonspor büyüktür, çünkü onun fıtratı büyüktür.."
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    İstanbul

hep daha iyisi vardır son maçta geçmişe göre iyiydik(gözardı edilemeyecek gelişmeler vardı) bundan sonra daha iyi olmalıyız devamlılık olmadıktan sonra bi maçta arsenal olsan ne fayda
    Konu champions tarafından (02.02.2007 Saat 09:00 ) değiştirilmiştir.

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

valla bizim gözümüze girdi ziyanın gözüne giremeyebilir kar yağıyoduya ondan ...
    bu adamın oynaması lazım biraz..
    kesin..

Alıntı jaguar19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ziyanın gözüne girmiştir inşallah
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Trabzonspor büyüktür, çünkü onun fıtratı büyüktür.."
    İşin özü bu.

Orhan_Gazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Antep'i yenecegiz ve kupayida alacagiz !!!

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

antep i inşallah eleyeceğiz Allah aksini göstermesin inşallah ta bunu korka korka mı başaracaz yani 3 önlibero yla mı yoksa cesur futbolumuzla ezerki işte sorun burada

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)