Sayfa 3 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 382 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SON DAKÝKA | Ünal Karaman Ýle Yollar Ayrýldý

serkanholep - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    41

Teþekkürler hocam herþey için.

Ýyi þeyler çabuk unutuluyor ne yazýk ki.

Bu camia sana minnettar. En zor dönemde gelip içimizdeki cevherleri ortaya çýkardýn ve buna herkesi inandýrdýn.

Yaþanýlanlarý bilmiyoruz ama senin TS için kötü birþey yapmayacaðýný adýmýz gibi biliyoruz.

Aslolan TS olduðunu bize en iyi anlatan, öðreten insanlardansýn.

Geçen yýldan bu yana oluþturduðun ortam, rakiplerin bile saygý duyduðu bir takým býraktýðýn için teþekkürler.

Yolun açýk olsun

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    29

Alýntý Hakan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Faruok Miya o golü atsa þu an karþý çýkanlarýn %50 i istifa yazar,%80 i de hocanýn gitmesine karþý çýkmazdý.
    Ne kadar absürt ve aptalca bir karar olarak görünse bile baþkanýn kulübe kattýklarýný da unutmamalý.
    Umarým bir bildiði vardýr,umarým.
    Ona bakýlýrsa Sörloth Sivas maçýnda penaltýyý atsa ligin ilk yarýsýný lider bitirmiþtik.

cellchook - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Denizli Konya maçý sonrasý yorumlara bakarak,Ünal hocaya destek çýkma halini mi gölgeliyorsunuz.

Bu hayatýn her evresinde karþýnýza çýkar. Yarýn öbür gün iþvereniniz gayriciddi bir sekilde sizi is ortaminda meze yaparak ona buna köpek ceksin o zaman gorurum sizi. Alirsiniz tazminatinizi elinizdeki telefonlarla masturbasyon yaparsiniz.

Ulan asalaklar Ünal hoca elbette yollanabilir. Herseyin düstürü ve usulü vardýr. Yaparsin sessiz sedasýz bir toplanti,gerekirse saatler surer. Sonra cikarsiniz beraber aciklarsiniz.

Sen 3 yil sampiyonluk yok deyip seni buraya getiren adama en azindan NEZAKETLÝ olmak zorundasin.

Sizin cok taktik bilmis taraftarliginiza sokayim ben.

Hersey cim sahada oluyor zannediyorsunuz.

CLT-L09 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Alýntý yasin196761 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ona bakýlýrsa Sörloth Sivas maçýnda penaltýyý atsa ligin ilk yarýsýný lider bitirmiþtik.
    Ya da Papis Cisse 6 pastan boþ kaleye dýþarý deðil golü atsa 5. Felandýk.
    Konu bu deðil, oynadýðýmýz oyun çok yetersiz.
    Sezon sonu beklenseydi yine de daha doðruydu. Bu hikaye burda bitmez Ünal Karaman güçlenerek çýkar bu süreçten. Kariyeri için daha iyi bile oldu bana göre.
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya da Papis Cisse 6 pastan boþ kaleye dýþarý deðil golü atsa 5. Felandýk.
    Konu bu deðil, oynadýðýmýz oyun çok yetersiz.
    Sezon sonu beklenseydi yine de daha doðruydu. Bu hikaye burda bitmez Ünal Karaman güçlenerek çýkar bu süreçten. Kariyeri için daha iyi bile oldu bana göre.
    sörloth penaltýyý atsa liderdik.

samway - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Ahmet Kara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hee þampiyon yapamazdý, Ünal hocadan önce her sene þampiyon oluyorduk zaten. Gerçek þu; Trabzonspor sittin sene þampiyon olamaz.
    sen cok heyecanlýsýn kardesým býraz sakinleþ senin adýna üzülüyorum

2010-2011 de þampiyon olduk sen Ýstanbul medyasý ve onun yandaþ kuruluþlarý gýbý kabul etmýyosan da biz ediyoruz

ünal hoca ya baþkan hakaret etmedý ya da laf soylemedý her zaman da arkasýnda durdu ama eleþtirdi diye sen çýkýp adamý tehdit vari konuþma ile aþaðýlarsan maalesef sonuç bu olur

Baþkana helal olsun doðrusu neyse onu yapmaya çalýþýyor teknýk kýsýmda eksýklýgý de gordu mu soyluyor burasý Trabzon herkes futbolu býlýyor dýyorsak baþkan da biliyor o yüzden o da goruyordu neyýn ne olduðunu

þimdi önümüze bakalým eðer Ünal hocayý destekleyeceksen destekle ama saða sola sallama

ffýrtýna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yeni teknik direktörle baþarý gelirse ( ki gelecek buna inanýyorum) baþkaný topa tutan ünalcýlar ne diyecekler merak ediyorum..
    Eriþir menzil-i maksuduna aheste giden..

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tabela taraftarlarý zevkten dört köþe olurdu ama diðer maçlarda yaþanan acizlikleri unutamazdým ben.

Hocaya yaptýklarý için teþekkür ediyorum ama bu sezonki oyunla bu ayrýlýðý hak etti. Ben duygusal davranýp devre arasý takýmý toparlanmasýný umuyordum ama yönetim gerçekçi davranarak büyük takýmýn alacaðý þekilde karar aldý. Hayýrlýsý olsun.
    ( ゚д゚)

outlaws61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý cellchook Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Denizli Konya maçý sonrasý yorumlara bakarak,Ünal hocaya destek çýkma halini mi gölgeliyorsunuz.

Bu hayatýn her evresinde karþýnýza çýkar. Yarýn öbür gün iþvereniniz gayriciddi bir sekilde sizi is ortaminda meze yaparak ona buna köpek ceksin o zaman gorurum sizi. Alirsiniz tazminatinizi elinizdeki telefonlarla masturbasyon yaparsiniz.

Ulan asalaklar Ünal hoca elbette yollanabilir. Herseyin düstürü ve usulü vardýr. Yaparsin sessiz sedasýz bir toplanti,gerekirse saatler surer. Sonra cikarsiniz beraber aciklarsiniz.

Sen 3 yil sampiyonluk yok deyip seni buraya getiren adama en azindan NEZAKETLÝ olmak zorundasin.

Sizin cok taktik bilmis taraftarliginiza sokayim ben.

Hersey cim sahada oluyor zannediyorsunuz.

Herkes böyle dilediði þekilde yazabiliyor mu burda eðer öyleyse ben de bu arkadaþa o þekil cevap vericem.

Sen bir adamýn boðazýna takýlýrým dersen böyle kapýyý gösterirler.

Doðru ya da yanlýþ önce karþýlýklý saygý duymayý öðreneceksin.

Sezon baþýndan beri kaybettiði puanlar oynattýðý leþ oyunu açýklamak yerine her defasýnda bir kýlýf buldu.

Ýyi insan olabilir ama çok kötü bir hoca.

Bunu kabul etseniz iyi olur.

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ne alaka,ben senaryo yazmadým,yangýný yapan çoðunluðun niteliðini söylüyorum.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Yeni hocayý bekliyorum, baþkanýn tarafýndayým evet ama yeni hocayý bekliyorum.

Umarým yanlýþa yanlýþ eklemezler.

Berat Bey alsýn gelsin bakalým hocayý, kimi getirecek, bekliyoruz.

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Hocam emeðine saðlýk

Hakettiðin deðeri futbol kamuoyu veriyor

Kapý da sana her zamanki gibi açýk

Yýllar sonra baþka takýmlarla kupa kaldýrma mecburiyetine kaldýðýnda bile sana kýzmayacaðým.

Güle güle yetemeyen adam!
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sörloth penaltýyý atsa liderdik.
    Anlatamýyorum galiba, konu Konya’nýn Ya da Alanya’nýn kale aðzýndan, Ya da bizim 6 pastan kaçýrdýðýmýz deðil. Oynadýðýmýz oyun. Oynamadýðýmýz oynayamadýðýmýz oyun. Rakibin peþinden koþturup sürekli defans yapan bir oyuna bürünmemiz.
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý Ercan Erten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yeni hocayý bekliyorum, baþkanýn tarafýndayým evet ama yeni hocayý bekliyorum.

Umarým yanlýþa yanlýþ eklemezler.

Berat Bey alsýn gelsin bakalým hocayý, kimi getirecek, bekliyoruz.
    Reis Allah aþkýna kimi getirebilirler devre arasý adam akýllý bir adam mý var takýma antrenörlük yapacak Þota gelecektir yüzde 90 ihtimalle...
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

16. nchls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kattýklarý için teþekkürler. Ýki senedir var olan yükseliþ trendinin bir parçasý nede olsa.
    Yalnýz karalar baðlama iþini hoca tercihi iþinden sonraya býraktým ben tatmin edecek bir isim olursa rahat nefes alabiliriz yok çimþirle devam edelim, yok adýný sorsan unutacak denizli , ateþ tolunay falan öyle bir tercih olursa hep beraber oturup aðlayabiliriz

serkanholep - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    41

Alýntý ffýrtýna Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yeni teknik direktörle baþarý gelirse ( ki gelecek buna inanýyorum) baþkaný topa tutan ünalcýlar ne diyecekler merak ediyorum..
    Takým tepetaklak olursa ne yapacaðýz

Burada Ünal hocayý savunanlarýn ben dahil büyük çoðunluðu baþarýlý sayýlabilecek bir dönem, istikrar, gençlerin oynatýlmasý sonucu Ünal hocanýn gitmesini istemiyor

Adamcýlýk yapýlmýyor

Umarým TS için herþey iyi olur. Baþarý olursa hepimiz seviniriz. Ama baþarýsýzlýk net olarak baþkanýn suçudur ve bedel ödemek zorunda kalýr

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý Enes Baþkaya60 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Reis Allah aþkýna kimi getirebilirler devre arasý adam akýllý bir adam mý var takýma antrenörlük yapacak Þota gelecektir yüzde 90 ihtimalle...
    Vallahi mevcut ortamda ben Shota’ya yok demem çünkü daha kötüsünün olacaðýndan endiþeliyim.

cellchook - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý outlaws61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herkes böyle dilediði þekilde yazabiliyor mu burda eðer öyleyse ben de bu arkadaþa o þekil cevap vericem.

Sen bir adamýn boðazýna takýlýrým dersen böyle kapýyý gösterirler.

Doðru ya da yanlýþ önce karþýlýklý saygý duymayý öðreneceksin.

Sezon baþýndan beri kaybettiði puanlar oynattýðý leþ oyunu açýklamak yerine her defasýnda bir kýlýf buldu.

Ýyi insan olabilir ama çok kötü bir hoca.

Bunu kabul etseniz iyi olur.
    Benim yazimda hocaliginin teknik analizini okudun mu kardesim?

Sahaya dair herhangi bir yorumum var mi?

Sen baskan olarak abidik gubidik mikrofonlara elestirini getiriyorsun,hocani atiyorsun yem olarak. Hocan yer mi bunu.Zannediyor musun baskan omrunu uzatti. O da bitti.

Sen isverensin,istersen cekersin toplanti odasina uygun bir sekilde hesap sorarsin. Dingonun ahiri mi Trabzonspor,hocayi tv lere malzeme yapiyorsun.

Unal hoca da oyle ahim sahim bir teknik adam degil. Bu konu cok ayri bir konu.

Ben baska seyden bahsettim..Umarim anlarsin.

Emre Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Ünal Hocanýn iyi olup olmamasý, sevip sevmememiz, baþarýlý olup olmamasý bir kenara da þu zamanda, þu þekilde göndermek çok ciddi yönetimin kredisinden yemiþtir. Kalsaydý psikolojik harekat ünal hoca üzerine olacaktý, gidince yönetim üzerine olacak.

Kararýn doðruluðu yanlýþlýðý bir yana hava bozuldu, psikolojik olarak çok ciddi zarar gördük. Haklý haksýz gözetmeksizin kaybeden kesinlikle Trabzonspor oldu. Elimize yüzümüze bulaþtýrdýk.

Evet sevgili yönetim. Mikrofon sizde. Kim gelecek göreceðiz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Bunlar hep kötü tarafýndan bakarlar ustam, içerdeki maçlarýn puan kaybý diyor bi de.. Ulan sen git fener,bjk,gs maçlarýný izle bakalým adamlarýn taraftarlarý deplasman takýmýný nasýl baský altýna alýyor. Bi taraftarda beyin olur ya kendi takýmým nasýl deplasmanda daha çok puan kazanmýþ diye.. TG aynen devam etsin.. Yediniz bitirdiniz takýmý Allah belanýzý versin.
    Bize Her Yer Trabzon

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Anlatamýyorum galiba, konu Konya’nýn Ya da Alanya’nýn kale aðzýndan, Ya da bizim 6 pastan kaçýrdýðýmýz deðil. Oynadýðýmýz oyun. Oynamadýðýmýz oynayamadýðýmýz oyun. Rakibin peþinden koþturup sürekli defans yapan bir oyuna bürünmemiz.
    Özellikle de öne geçersek yandýk!!
    Hemen geri çekil ve bekle!
    Topu ver rakibe izle

Geri çekilirsin ama 1 saat deðil

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Yallah dostunun takýmýna, git þikeci arkadaþýnýn takýmýný çalýþtýr. Bir daha görüþmemek üzere, bye bye!

https://www.haber61.net/m/spor/unal-...di-h99593.html
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

düzelmeyecek bir sorun yoktu. bir iki transferle yenilenme, sirkelenme kamp sonrasý yüksek enerjiyle düzeltilirdi. böyle dönemler olur. sezon baþý tam lig baþlayacakken daðýnýk bir görüntü sergiledik. burada hocanýn payý az, kamp boyunca transfer bekledi, çocuklara antrenman yaptýrdý. eleþtiriler yapýldý ikinci yarý hoca bunlara cevap verebilirdi. önemli olan ilk yarý raydan çýkmamaktý bana göre bunu baþardý.

ffýrtýna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý serkanholep Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takým tepetaklak olursa ne yapacaðýz

Burada Ünal hocayý savunanlarýn ben dahil büyük çoðunluðu baþarýlý sayýlabilecek bir dönem, istikrar, gençlerin oynatýlmasý sonucu Ünal hocanýn gitmesini istemiyor

Adamcýlýk yapýlmýyor

Umarým TS için herþey iyi olur. Baþarý olursa hepimiz seviniriz. Ama baþarýsýzlýk net olarak baþkanýn suçudur ve bedel ödemek zorunda kalýr
    Takýmýn tepetaklak olacak bir durumu olduðunu sanmýyorum. Bireysel yeteneklerle kazanýlmýþ puanlarýmýz var. Saðlam 2 transferle çok daha iyi yerlere geleceðiz inþ..
    Eriþir menzil-i maksuduna aheste giden..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)