Sayfa 28 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 26 27 28 29 SonuncuSonuncu
Toplam 712 adet sonuctan sayfa basi 676 ile 700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 17.Hafta l Trabzonspor 6 - 2 Ý.M.Kayserispor | Maç Sonucu

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Trabzonun taktiði falan yok. Rastgele oynanan bir oyun var. Takým birine veriyor topu o biþeyler yapýyor ve gol atýyoruz. Sötlotha uzun pas at geçsin bikaç kiþiyi atsýn. Nweakeme ye ver çizgide topu herkesi geçsin ortalasýn. Ben Trabzonda hiç verkaç arapas çapraz koþu biþey görmüyorum. Ne takým savunmasý nede takým olarak hücum var. Herkes becerisiyle takýma katký yapýyor. Þuan teknik direktör katkýsý sýfýr

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Hüseyin Çümen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonun taktiði falan yok. Rastgele oynanan bir oyun var. Takým birine veriyor topu o biþeyler yapýyor ve gol atýyoruz. Sötlotha uzun pas at geçsin bikaç kiþiyi atsýn. Nweakeme ye ver çizgide topu herkesi geçsin ortalasýn. Ben Trabzonda hiç verkaç arapas çapraz koþu biþey görmüyorum. Ne takým savunmasý nede takým olarak hücum var. Herkes becerisiyle takýma katký yapýyor. Þuan teknik direktör katkýsý sýfýr
    Evet bu eksikliði ben de hissediyorum.
    Bir sablonumuz yok gibi.
    Ama ben bildim bileli bu yoktu 2011 dahil
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

verkaç çapraz koþu yapamýyorlar, düz gol atýyorlar.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

bunu maç içerisinde en çok sturiç denedi.. maalesef çoðu denemesi sonuçsuz kaldý.. takým olmak için komple oynamayý çok çalýþmamýz lazým..
    Attan inip eþeðe bindik!

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

benim anlamadýðým bir þey var. halý sahada bile birine pas verince kaçarsýn pas istersin bizim takýma ne oldu böyle ben anlamadým. pasý atan adam bi daha yüzüne bakmýyor topun. bi verkaç yapýn aradan kaçmaya çalýþýn bunlar en temel futbol iþleri deðil mi. bunun hocayla da ilgisi olamaz. sanki herkes topu kaptýrýrýz da kalemize gelir diye korkuyor. sebebini bilemiyorum ve acayip merak ediyorum.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

MÝSSE_MÝSSE - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Defalarca söyledim ama yine söyleyeyim, ucube adam adamayla karýþýk alan savunmamýz hem yorulmamýza neden oluyor hem de doðru dürüst savunma yapamýyoruz

yüregimts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Beklerimiz hücuma cýkýp yoruluyo asýl yapmalarý gerekenleri yapamýyolar. defansýmýz zaten Allaha emanet Mikel sonlara dogru oyundan düþüyo ve defansýmýz berbat görünüyo. Bunlara çözüm bulmamýz lazým
    Adalet er ya da geç yerini bulacak !!!

Nereden
    Balýkesir

Gün içinde aþýrý yoðunluktan foruma ilk defa girdim þimdi ve diyecek çok þey var da gerek yok,hani hocayý beðenmiyoruz futbolcularý beðenmiyoruz da yeminle söylüyorum bizim herþeyden önce taraftarýmýz eksik,kim ne derse desin bu taraftar yapýsýyla bu takýmdan bi cacýk olmaz olmuyor da zaten,senede 3-5 maça gidince kendinde takýma söz söyleme hakkýný gören böyle dandik bir maçtan sonra bile saçma sapan argümanlarla hocaya sallayanlar iflah olmazlar.Ben Ünal hocanýn yerinde olsam alýn boktan takýmýnýzý ne halt ediyorsanýz edin der çeker giderim,karadeniz insaný zeki olur diye biliyorduk ama hiç te öyle deðilmiþ.

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takýmýn sorunu..

Oraya Van Dijk de gelse bir þey deðiþmeyecek sen takým savunmasýna çözüm üretmediðin sürece.
    Ki ben Ünal Karaman'ýn böyle bir becerisi olduðunu da düþünmüyorum.
    Bence takim oyununda en büyük sorunumuz Y.Yazici nin yoklugu olusturuyor..Bunu ilk maclardan sonra iyice anladik..Bu eksige onca sakatlikta eklendi..Ünal inda hatalari vardir muhakkak..Avci, Yanal ve Terim vs hatasizmi sanki..Bu üc ismide degismezdim Ünal a..

Bana kalirsa bu ekolün en iyisi olan Lucescu yu bile getirsek takimin basina daha iyi bir oyun beklemezdim ki mücadele olarak Denizlispor maci haric takimimiz elinden gelenide yapmistir..Denizlispor macinda ki ruhsuz oyun önceki senelerin kopyasi gibiydi..Onun disinda kötüde oynasak mücadele eden bir takim izledik..Ilk iki mactan sonra bu oyunla üc asagi bes yukari maksimum 25 puan aliriz diye tahmin ediyordum..Onca olumsuzluga ragmen ilk devreyi Gs, Bjk ve Fb nin önünde bitirmek önemli bir basaridir..Üstelik hicbir Ist. takimina yenilmeden bunu yapabilmek..Onca eksige ragmen..Ist. takimlari kötü durumda ama en kötü zamanlarinda bile bizi kolaylikla yenmistirler cogu macta..

Devre arasinda Y.Yazici nin yerini gercek anlamda doldurabilecek nokta atisi bir transfer ile taraftarida memnun edecek bir oyun izleyecegimizden eminim..Bu gerceklesmezse de daha iyi bir oyun beklentisi icinde olmak hocayada haksizlik olur bence..
    Konu AyhanPe tarafýndan (29.12.2019 Saat 02:54 ) deðiþtirilmiþtir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence takim oyununda en büyük sorunumuz Y.Yazici nin yoklugu olusturuyor..Bunu ilk maclardan sonra iyice anladik..Bu eksige onca sakatlikta eklendi..Ünal inda hatalari vardir muhakkak..Avci, Yanal ve Terim vs hatasizmi sanki..Bu üc ismide degismezdim Ünal a..

Bana kalirsa bu ekolün en iyisi olan Lucescu yu bile getirsek takimin basina daha iyi bir oyun beklemezdim ki mücadele olarak Denizlispor maci haric takimimiz elinden gelenide yapmistir..Denizlispor macinda ki ruhsuz oyun önceki senelerin kopyasi gibiydi..Onun disinda kötüde oynasak mücadele eden bir takim izledik..Ilk iki mactan sonra bu oyunla üc asagi bes yukari maksimum 25 puan aliriz diye tahmin ediyordum..Onca olumsuzluga ragmen ilk devreyi Gs, Bjk ve Fb nin önünde bitirmek önemli bir basaridir..Üstelik hicbir Ist. takimina yenilmeden bunu yapabilmek..Onca eksige ragmen..Ist. takimlari kötü durumda ama en kötü zamanlarinda bile bizi kolaylikla yenmistirler cogu macta..

Devre arasinda Y.Yazici nin yerini gercek anlamda doldurabilecek nokta atisi bir transfer ile taraftarida memnun edecek bir oyun izleyecegimizden eminim..Bu gerceklesmezse de daha iyi bir oyun beklentisi icinde olmak hocayada haksizlik olur bence..
    denizli maçýnýn tekrarýný izledim geçen aslýnda ruhsuz oyun yok, o kadroya göre rakibe az þans verilmiþ ama garip bir maç oldu. denizli maçýn genelinde her ataðýnda top kaybý yaptý doðru düzgün þut bile çekemediler ama defansif dirençlerini kýramadýk. gelen iki top gol olunca taraftarýn reaksiyonuyla birlikte gergin ortam oluþmuþ. sonra yakalanan bir kaç net pozisyondan da gol çýkmayýnca aþýrý olumsuz bir hava oluþtu maç sonrasýnda.

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

https://tr.beinsports.com/haber/oyun...r-duyuyorum-18

Ünal hocayý teknik direktör olarak Trabzonspora layýk görmüyorum ancak kendisine baþka alanlarda görev verilmeli diye düþünüyorum

bugün kendisine üzüldüm bunun sebebi bugün yüz ifadesi benim içimi burkmuþtur baþkanýn basýn yoluyla Ünal hocanýn basýn yoluyla birbirine reaksiyon göstermesi yersizdi ama bunu baþlatan Ahmet baþkandý.

Ahmet baþkanýn bilime önem vermesi gerekiyor eðer baþkan bir þeyleri tam kapasiteyle yapmak istiyorsa bunu yapmak zorunda

baþkanýn Ünal hocaya basýn yoluyla laf gönderme deðil daha çok birebir görüþmesi daha iyi olurdu

bu konuda baþkanýn olgun davranmasý gerekiyor
    Konu erenslash tarafýndan (29.12.2019 Saat 05:51 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý memozcan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu akþam güzel yorumlar okudum.. bir çoðuna da rep verdim..

geneli savunma kültürü üzerine.. bu akþam maçta savunmamýzý alýcý gözle izledim.. keþke izlemez olaydým.. geri dörtlüyü çizgi üzerinde maçýn baþýndan sonuna kadar neredeyse göremedim..

bir çok arkadaþýn da dediði gibi campi tuttuðu oyuncuyla rakip yarý sahaya kadar çýkýyor.. hüseyin ise belki de en önemli artýsý olan hýzýna ihanet edip çok geride bekliyor.. bu yoklukta en iyi stoperimiz ise yedek.. savunma allahlýk.. yediðimiz ilk golde orta sahada rakibi kaçýran abdulkadir parmak'ýn kulaklarýný çok çýnlattým..

evet savunma sadece stoperler ile olmaz.. kanýtý da son yazdýðým cümlede saklý.. fakat örneðin, felipe melo ve ujfalusinin yediðimiz gollerde nasýl tepki vereceðini bir an düþünün.. rakibini kovalamayan orta saha oyuncusunu hayata küstürürlerdi..

stoper dediðin çirkef olur, pislik olur.. sarý kart görür, yerinde fauller yapýp oyunu soðutur.. çok merak ediyorum bizim stoperler kaç tane kart yediler? kaç tane faul yaptýlar..?
    Stoperleri bazen acýmasýzca eleþtiriyoruz evet Hüseyin çok yetersiz

Ama takým savunmasý sýfýr

Geriye dönüþ sýfýr

Kaptan ve lider yani Sosa çekti kendini takým geri koþmuyor

Bu çözülsün gol atma sorunumuz asla yok yeme sorunu var
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Nereden
    Trabzon

Kayseri maçýný özetlersek skor ve üç puan güzeldi.Oyun olarak geliþtirmemiz gereken yönler var defolarýmýz devam ediyor.Rakibin direnci düþük olduðu için üst üstte iki pas yapamadýlar.O nedenle kolay maç oldu fakat finalden önceki birçok pas da yine yanlýþ tercihler yaptýk.Finalden önceki paslarý doðru verdiðimizde ise bitiriþi çok iyi yaptýk.

Yediðimiz goller yine çok basit goller idi.Takým savunmasý konusunda daha fazla geliþmemiz lazým yoksa ikinci yarý zirveden uzaklaþýrýz bu oyun zirve için yeterli deðil devre arasýný çok iyi deðerlendirmeliyiz.

Genel olarak ilk yarý performansýmýzý deðerlendirirsek 30 puan barajýný geçen her takým benim gözümde ilk yarýyý baþarýlý bitirmiþtir.Dolayýsýyla bizde baþarýlý olan takýmlardan biriyiz.Oyuncularýmýzý ve teknik heyeti tebrik ederim.Çalýþmaya devam...

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Tebrikler takým.

serkanholep - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    41

Takým yeterince gol atmýþ, fazlasýyla pozisyon bulmuþ ve 3 puan almýþtýr. Kötü olan 2 gol yememiz.

Gol yememizin asýl sebebi defans oyuncularýnýn kötü olmasý deðil orta saha ve kanatlarýn durumu. Bir yerde taktik bir yerde de oyuncu yaþ, özellik ve kalitesi ile ilgili.

Evet gönül ister ki güzel oyun ve galibiyet olsun ama öyle bir dünya yok.

Belki bir iki transfer ve sakatlarýn dönmesiyle, eldeki kondisyon eksiði, maç eksiði oyuncularýn düzelmesiyle oyunumuz da düzelir.

Þu an ihtiyacýmýz olan son þey td deðiþiimi

Bu mali yapýda yeni td yeni transferler olamaz. Hem kim gelecek az paralara. Yerli kime güveneceksin sonunakadar.

Okan hoca 2 tane 11 çýkaracak takýmda ve bir sistemi olan takýmda harikalar yaratýyor!!!!!!!

Sergen ve erol hoca yoklarda. Rýza hocayý biz yolladýk sanýrým. Halilodzic 61. kez falan mý getireceðiz. Þenol hoca, Tolunay, Þota, MRA vs vs vs

Kim kaldý. Osman hoca mý

Yabancý hocayý getirsen ne yapacak. Oyuncu isteyecek. Oyuncularýn dilinden anlamayacak. ALt yapýyý bilmeyecek vs vs vs

Ünal hoca bu takýmýn baþýnda kalsýn isteyenlerdenim. Ama bu kalmasýný saðlamayacak tabi. Akil TS liler baþkanla Ünal hocanýn varsa! sorununu giderecek hamleler yapmalý. Buna BMN de dahil

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý prisonbreak2020 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gün içinde aþýrý yoðunluktan foruma ilk defa girdim þimdi ve diyecek çok þey var da gerek yok,hani hocayý beðenmiyoruz futbolcularý beðenmiyoruz da yeminle söylüyorum bizim herþeyden önce taraftarýmýz eksik,kim ne derse desin bu taraftar yapýsýyla bu takýmdan bi cacýk olmaz olmuyor da zaten,senede 3-5 maça gidince kendinde takýma söz söyleme hakkýný gören böyle dandik bir maçtan sonra bile saçma sapan argümanlarla hocaya sallayanlar iflah olmazlar.Ben Ünal hocanýn yerinde olsam alýn boktan takýmýnýzý ne halt ediyorsanýz edin der çeker giderim,karadeniz insaný zeki olur diye biliyorduk ama hiç te öyle deðilmiþ.
    Ünalýda Realmadrid bekliyor istifa etsede gelse diye. Yatabareyle, canerle þampiyonluða oynayan sivastan ve rýzadan utansýn zýrvalamayýda kessin Trabzonspor ünal için bir niðmet Trabzondan gitse konya,kayseri veya ptt.1.lig bir týk üstünü çalýþtýramaz.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Adam hala diyorki biz bu oyunu oynayacaz duzeltecez demiyor yani 2 senedir her maç goller yiyen adam benim taktigim bu diyor bu adam hoca felan degil lakasý bile yok.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Sýkýntý düzelmediði gibi üstüne ukalalýk yapmaya baþladý

Bu adamýn kredisi bitti! Yanlýþý niye kabul etmiyor? Bunu açýklasýn bakalým
    Yanlýþta ýsrar eden bir ruh hastasý haline geldi

Hava topunu kaybediyorsun, önde basýp topa koþacak yerde geriye koþuyorsun ve topu rakip alýyor gol yiyorsun. Savunmaya bak!

Halen daha benim baþarým diyor.
    Senin yaptýðýn hiç biþe olmadýðý gibi hep kötüye gidiyorsun
    Konu Sacit tarafýndan (29.12.2019 Saat 16:24 ) deðiþtirilmiþtir.

Ahmet Malkoçoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    27

Bu forumda aþýrý nankörler var. Yazýklar olsun .

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

þota 95de maç sonu biþeyler söylemiþ izlediydim onlar geldi aklýma napalým yendik iþte felan diye serzeniþte bulunuyordu nankör olmayýn..sakin.

~UniCef~ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adam hala diyorki biz bu oyunu oynayacaz duzeltecez demiyor yani 2 senedir her maç goller yiyen adam benim taktigim bu diyor bu adam hoca felan degil lakasý bile yok.
    Yese ne yazar? Atmiyor mu? Yav ben puanlara bakarim. Isterse her mac 2 gol yesin. Kazandiktan sonra beni ilgilendirmez. Iyi bir stoper ile dün bir gol dahi yemezdik. Denizliye karsi da yemezdik. Ama tabi sizin beklentiniz galiba stoperleri elestirmesi. Bütceye bagli oldugunu durmadan vuruguluyor.

ONUN DEMEK ISTEDIGIMIZ KALITEDE OYUNCU GETIREMIYORLAR !!
    Nefsin icin sevme

Furkan Tütüncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünalýda Realmadrid bekliyor istifa etsede gelse diye. Yatabareyle, canerle þampiyonluða oynayan sivastan ve rýzadan utansýn zýrvalamayýda kessin Trabzonspor ünal için bir niðmet Trabzondan gitse konya,kayseri veya ptt.1.lig bir týk üstünü çalýþtýramaz.
    yuh artýk ayný rýza iki sene önce bu takýmýn baþýnda deðilmiþ gibi konuþuyorsun.

Furkan Tütüncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

adama bak Ünal karamaný trabzonspor'a layýk görmüyormuþ. yahu bu ne özgüven? bi dur düþün, sen kimsin?

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Furkan Tütüncü Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    adama bak Ünal karamaný trabzonspor'a layýk görmüyormuþ. yahu bu ne özgüven? bi dur düþün, sen kimsin?
    Sen kimsin hayýrdýr.Ben bu takýmýn 37 senelik taraftarýyým ben ünalý layýk görmüyorum demedim trip atmayacak hatalarýný kabul edecek düzeltmeye çalýþacak diyorum.Ünal karaman bu takýmýna hicbir baþarýsý olmadan geldi maddi sebeplerle.Hicbir elle tutulur baþarýsý da yoook.4.yaptý bizi eeeee hamide 4.yaptý bizi.Ersun da 4.yaptý bizi ..........Sonuççç.Yahu ziya hoca bu takýmý 2.yaptý þu elindeki kadronun yarý fiyatýna Türkiye kupasý kazandý adama edilmedik hakaret kalmadý halada arkasýndan sallanýyor ünalýn hicbir baþarýsý yok nedir bu ünal aþký kötü futbol oynatýyor oynattýgýnýda kabul etmiyor baþkan dahi söylüyor Trabzonspor böyle oynamaz diye.

serkanholep - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    41

Bazý arkadaþlar TS yi nerde görüyor bilmiyorum ama biz öyle dünya veya avrupada adý geçen bir takým falan deðiliz.

3-5 tane sükse galibiyetimiz var o kadar

Yurt içinde de taraftar sayýsý, mali yapý, baþarý olarak 1. falan deðiliz.

Ünal hocayý beðenmeyip de kimi nasýl getirecek o arkadaþlar bilemiyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)