Sayfa 27 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27 28 29 SonuncuSonuncu
Toplam 712 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 17.Hafta l Trabzonspor 6 - 2 Ý.M.Kayserispor | Maç Sonucu

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Top rakipteyken adam adama savunma anlayýþýyla dizildiðimiz her maç kolay pozisyon vermeye, gol yemeye devam edeceðiz. Böyle bir savunma anlayýþýnýn futbolda yeri yok, hele hele þampiyonluða oynayan bi takýmda hiç yeri yok. Ýyi top çeviren bi takým bu savunma anlayýþýndaki takýmý maymun eder.

Kaç kere campi nin orta sahada kravetsi kovaladýðýný gördüm, böyle biþey yok.

Temel sorun savunma anlayýþýmýz, isimler daha sonra geliyor. Gönül ister ki daha kaliteli stoper alalým, fakat deðiþen pek biþey olmayacak.

Bir diðer konu takýmdaki lakaytlýk, pereiranýn ikinci golü yedirmesi fiyaskodur. "Ya ne olacak maç olmuþ 5-1" dememek lazým, bu konuda çok katý olunmalý.
    Konu Gürkan Asma tarafýndan (28.12.2019 Saat 21:45 ) deðiþtirilmiþtir.

TS61_NL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    47

6-2 öyle yada böyle güzel bir skor, keyfini, tadýný çýkartmak lazým. Konu dýþý: bazý iþlerimden dolayý 5 ocaða kadar Antalyada ikamet ediyorum ve takýmýmýz Antalya/Belekte kampa girecek diye okumuþtum. Tam olarak hangi otelde kalacaklar ile ilgili bilgisi olan renkdaþým yazabilirse çok memnun olurum lakin 2 oðlum ile takýmý ziyaret etmek istiyorum, teþekkürler
    Ya olduðun gibi görün yada göründüðün gibi ol.....

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadece Burak yazmýyor orada.. Yanýnda bir de Onur var. Öyle yazýnýn iþine gelen kýsmýný almakla olmuyor maalesef.

10 kiþilik takýma karþý bu kadro ile sahipsiz toplarý alamýyorsan bunu taktikle açýklarsýn, ki zaten Hüseyin hocanýn telkini ile taktik icabý geri çekildiklerini Konya maçýndan sonra söyledi yarým aðýzla.
    Kaldý ki Obi yetmiyorsa oynat Doðan'ý, ya da baþkasýný. Ben ilk 11 de ali niye oynuyor veya baþkasý niye oynuyor diye kimseyi tartýþmadým.
    Takým oyunudur öncelikli olan, kiþilerin ne getirdiðinin ne götürdüðünün hesabýný hoca yapar.

Gençlerden birini denersin dinamizm katsýn diye vs.vs...

Çözümsüzlüðü önüme çözüm diye sunmak eleþtirinin sonucunu deðiþtirmez.

Çözülmediði sürece takýntý gibi gelmeye devam edebilir size.

15 yaþýnda oyuncularla seninle karþýlaþmaya gelen Kayserispor her hamle yaptýðýnda zayýflýðýna raðmen kalene geliyorsa burada taktik sýkýntý vardýr.
    Obi-Çobi deðil.
    onur içinde tek lafýmý bul ünal hoca'yý eleþtiren forumu býrakayým. ya tutarsa diye laf sallama

neyin taktiði? ünal hoca maça bizim sahamýzda ki sahipsiz toplarý almayýn sosa-obi diye mi çýktý? yada bu iki tecrübeli adama sahipsiz toplarý alýn diye talimat mý vermesi gerekiyor bu kadar ucuz iþi yapmak ünal hocanýn iþi mi ? yani bu oyuncular elinden tutulup karþýya geçirmelik mi?

doðan iyi bir hamle oyuncusu ve yedek ama ilk 11 için yeterli deðil bunu test ettik zaten. gençleri denedi, oynattý. yahu sakatlar yüzünden avusturya, fransa,almanya 2.- 3. liglerinden gelen adamlarla ilk 11 kurdu hoca, geleceðe yönelik ve yedek statüsünde yapýlan transferlerden ilk 11 kurmak zorunda kaldý buna raðmen son 9 yýlýn en iyi ilk yarý puanýný aldýk.

eleþtiri tabi olacak olmasýn diyen yok zaten ama eleþtiri sýnýrýný çoktan geçti olay.

sen hoca deðilsin, o bu takýmýn oyuncusu deðil, onunla þampiyon olunmaz demek eleþtiri deðildir .
    sadece aþk bizimkisi

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý ~UniCef~ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bende aynisini düsünüyorum. Mesela bir pozisyon vardi. Ön tarafta topu kaybettik ama bizim savunmamiz pres yapip geri alacagina kendi kalecimize yakin oynuyordu. Yani orta saha en uctan en geriye kadar hizli kosarak dönmesi gerkiyordu. Yani böyle futbol oynanmaz. Zargo Toure dahi Hüseyinden cok daha kaliteli.
    Takýma acil Pepe tipinde biri lazým, iki acemi olmuyor orada
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

bu akþam güzel yorumlar okudum.. bir çoðuna da rep verdim..

geneli savunma kültürü üzerine.. bu akþam maçta savunmamýzý alýcý gözle izledim.. keþke izlemez olaydým.. geri dörtlüyü çizgi üzerinde maçýn baþýndan sonuna kadar neredeyse göremedim..

bir çok arkadaþýn da dediði gibi campi tuttuðu oyuncuyla rakip yarý sahaya kadar çýkýyor.. hüseyin ise belki de en önemli artýsý olan hýzýna ihanet edip çok geride bekliyor.. bu yoklukta en iyi stoperimiz ise yedek.. savunma allahlýk.. yediðimiz ilk golde orta sahada rakibi kaçýran abdulkadir parmak'ýn kulaklarýný çok çýnlattým..

evet savunma sadece stoperler ile olmaz.. kanýtý da son yazdýðým cümlede saklý.. fakat örneðin, felipe melo ve ujfalusinin yediðimiz gollerde nasýl tepki vereceðini bir an düþünün.. rakibini kovalamayan orta saha oyuncusunu hayata küstürürlerdi..

stoper dediðin çirkef olur, pislik olur.. sarý kart görür, yerinde fauller yapýp oyunu soðutur.. çok merak ediyorum bizim stoperler kaç tane kart yediler? kaç tane faul yaptýlar..?
    Attan inip eþeðe bindik!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    onur içinde tek lafýmý bul ünal hoca'yý eleþtiren forumu býrakayým. ya tutarsa diye laf sallama

neyin taktiði? ünal hoca maça bizim sahamýzda ki sahipsiz toplarý almayýn sosa-obi diye mi çýktý? yada bu iki tecrübeli adama sahipsiz toplarý alýn diye talimat mý vermesi gerekiyor bu kadar ucuz iþi yapmak ünal hocanýn iþi mi ? yani bu oyuncular elinden tutulup karþýya geçirmelik mi?

doðan iyi bir hamle oyuncusu ve yedek ama ilk 11 için yeterli deðil bunu test ettik zaten. gençleri denedi, oynattý. yahu sakatlar yüzünden avusturya, fransa,almanya 2.- 3. liglerinden gelen adamlarla ilk 11 kurdu hoca, geleceðe yönelik ve yedek statüsünde yapýlan transferlerden ilk 11 kurmak zorunda kaldý buna raðmen son 9 yýlýn en iyi ilk yarý puanýný aldýk.

eleþtiri tabi olacak olmasýn diyen yok zaten ama eleþtiri sýnýrýný çoktan geçti olay.

sen hoca deðilsin, o bu takýmýn oyuncusu deðil, onunla þampiyon olunmaz demek eleþtiri deðildir .
    Bu son cümlende kurduðun þeylerin tamamý eleþtiridir.
    Ben hocalýðýný beðenmek zorunda deðilim.
    Herhangi bir kiþinin oyunculuðunu da beðenmek zorunda deðilim.
    Onunla þampiyon olunacaðýna inanmamak ve bunu beyan etmek de özgürlüðümdür.
    NE haddini blimezliktir anlamýyorum ki!!
    Sizden icazet mi alacaðýz inanýrken ve bunu dile getirirken?

Onur meselesinde hocayý ya da yönetimi eleþtirmen benim için fark etmiyor.
    Kararý aldýran hocaydý sonuçta.
    Doðan'ý örnek diye verdim . Onun seçimini hoca yapar.
    Lakin demin arkadaþýn söylediði gibi 1990 larýn savunma anlayýþý ile oraya Liverpool stoperlerini de getirseniz bir þey deðiþmeyecek.

NEyse dedim ya. Yaþarýz görürüz hep beraber..

Geçen sene sanki bu sorunumuz yokmuþ gibi davranmaya devam edin.

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ünal Karaman'la tepetaklak olmazsak mucize bence 2. Yarý..
    I am not in danger , I am the danger..

sasort - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

gelelim transfere yokmu orta sahaya melo gibi bir canavar ne savunma derdimiz kalır ne kanat derdimiz ne bek derdi ne ataklarda organizasyon sorunu

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Bu son cümlende kurduðun þeylerin tamamý eleþtiridir.
    Ben hocalýðýný beðenmek zorunda deðilim.
    Herhangi bir kiþinin oyunculuðunu da beðenmek zorunda deðilim.
    Onunla þampiyon olunacaðýna inanmamak ve bunu beyan etmek de özgürlüðümdür.
    NE haddini blimezliktir anlamýyorum ki!!
    Sizden icazet mi alacaðýz inanýrken ve bunu dile getirirken?

Onur meselesinde hocayý ya da yönetimi eleþtirmen benim için fark etmiyor.
    Kararý aldýran hocaydý sonuçta.
    Doðan'ý örnek diye verdim . Onun seçimini hoca yapar.
    Lakin demin arkadaþýn söylediði gibi 1990 larýn savunma anlayýþý ile oraya Liverpool stoperlerini de getirseniz bir þey deðiþmeyecek.

NEyse dedim ya. Yaþarýz görürüz hep beraber..

Geçen sene sanki bu sorunumuz yokmuþ gibi davranmaya devam edin.
    kimseden icazet almayacaksýn tabi týpký benim seni eleþtirirken kimseden almadýðým gibi o yüzden buna sitem etmen çeliþki.

onur olayýnda farketmiyor diyorsun ama onunla ilgili ithamda bulunuyorsun oda ilginç.

zaman gösterecek tabi sezon sonu þampiyonluðu kutlarken genel deðerlendirme yaparýz. ama dünya sakatlýk yaþadýðýmýz ilk yarýnýn ardýndan istenilen futbolun oynanamamasý gayet doðal bir sonuç. sakatlar düzeldi ama bu bir süreç, geçen sene ki kurguyu deðiþtirmek zorunda kaldýk öyle 1 haftaya olmuyor bu iþler.
    sadece aþk bizimkisi

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

bugün bence hücumda da iyi deðildik.. oyunu sete yerleþtirdiðimizde final paslarýnýn hiçbirini doðru yapamadýk.. novak havadan müthiþ bir oyuncu ama yerden acayip defosu var.. neredeyse hiç bir verkaçý bitiremedi.. top sürekli ayaðýna dolandý.. pereira geçen yýl aabdulkadir ömür ile yaptýðý verkeçlarý yapamadý..

oyunu geniþletmek için beklerin çizgiye inmesi lazým.. rakip defansý ancak bu þekilde açarsýnýz.. takýmda sturiçin oyun aklýna uyacak kimse yok.. birazcýk sörloth o kadar.. o da sanýrým premier lig gördüðü için..

devre arasýnda bunlarý çok çalýþmalýyýz.. zira 3-4 hafta sonra bir çok takým düþme korkusuyla köpek gibi kapanacak.. açamak için bu varyasyonlara çok ihtiyacýmýz olacak..
    Attan inip eþeðe bindik!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kimseden icazet almayacaksýn tabi týpký benim seni eleþtirirken kimseden almadýðým gibi o yüzden buna sitem etmen çeliþki.

onur olayýnda farketmiyor diyorsun ama onunla ilgili ithamda bulunuyorsun oda ilginç.

zaman gösterecek tabi sezon sonu þampiyonluðu kutlarken genel deðerlendirme yaparýz. ama dünya sakatlýk yaþadýðýmýz ilk yarýnýn ardýndan istenilen futbolun oynanamamasý gayet doðal bir sonuç. sakatlar düzeldi ama bu bir süreç, geçen sene ki kurguyu deðiþtirmek zorunda kaldýk öyle 1 haftaya olmuyor bu iþler.
    Sen beni eleþtirmiyorsun, benim eleþtirmememi saðlamaya çalýþýyorsun.
    Ne senin ne baþkasýnýn buna hakký da yok, haddi de yok.
    Yani benim eleþtirimin varlýðý ile yokluðunu sorgulama hakkýný kendinde buluyorsun. Yok bu yok!!! Anladýn?

Onur konusunda yönetime neler dediðinizi hatýrlýyorum. Buranýn konusu deðil. Yönetim kendisi almadý o kararý.
    Alýnan kararý eleþtirdiðine göre alaný eleþtiriyorsun.

Ýlk yarýnýn sadece sonunda istenen oyun oynanmasa idi katýlýrdým.
    Sakatlýk vs.

Biz ilk yarýnýn ilk maçýnda da, ikinci maçýnda da, henüz kimse sakatlanmamýþken de ayný oyunu oynuyorduk.

O yüzden sakatlýk falan ajitasyonunu ben dinlemiyoum.

Kasýmpaþa, Fener, MAlatya maçlarýný izledik birlikte burada.
    Sakatlýk falan deðil mesele.

Kaldý ki bugün karþýndaki rakibin eti ne budu ne?
    Bu maçta dahi olmuyorsa siz ciddi maçlarda nasýl bir sonuç çýkacaðýný düþünüyorsunuz?

ÞAmpiyonluk gelsin , gelmese de ben bu sene þampiyonluða dayalý bir eleþtiri getirmem. Bana böyle bir þey vaad edilmedi.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Þu son 9 yýlýn en iyisi falan muhabbetini hemen unutmamýz lazým. Medya da çok seviyor bizi gazlamayý.

Þimdi bir þey yazayým:

18-19 Galatasaray 29
    17-18 Galatasaray 35
    16-17 Beþiktaþ 38
    15-16 Beþiktaþ 41
    14-15 Galatasaray 38
    13-14 Fenerbahçe 41
    12-13 Galatasaray 33

Sanýrým yukarýdakilerin ne olduðu ve neyi anlattýðý anlaþýlmýþtýr.

Sanlan57 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    39

Attýðýmýz 2.golde kalecinin hareketinin mantýklý bir açýklamasýný yapabilecek olan var mý?

Nereden
    Trabzon

Alýntý Sanlan57 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Attýðýmýz 2.golde kalecinin hareketinin mantýklý bir açýklamasýný yapabilecek olan var mý?
    Kale arkasý açýsýnda slow motion görüntü olduðu için elini uzatmamýþ gibi görünüyor ancak þut çok sertti, o açýyla deðerlendirmemek lazým. Kaleci uzanmaya baþladýðýnda top filedeydi zaten.

Nereden
    Trabzon

Bu arada tribünleri pek eleþtirmem ancak iþ zývanadan çýktý . Maraton(Doðu) tribününde tezahürat sýfýr. Bu kadarý da olmaz yahu, çok büyük sýkýntý var

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Sen beni eleþtirmiyorsun, benim eleþtirmememi saðlamaya çalýþýyorsun.
    Ne senin ne baþkasýnýn buna hakký da yok, haddi de yok.
    Yani benim eleþtirimin varlýðý ile yokluðunu sorgulama hakkýný kendinde buluyorsun. Yok bu yok!!! Anladýn?

Onur konusunda yönetime neler dediðinizi hatýrlýyorum. Buranýn konusu deðil. Yönetim kendisi almadý o kararý.
    Alýnan kararý eleþtirdiðine göre alaný eleþtiriyorsun.

Ýlk yarýnýn sadece sonunda istenen oyun oynanmasa idi katýlýrdým.
    Sakatlýk vs.

Biz ilk yarýnýn ilk maçýnda da, ikinci maçýnda da, henüz kimse sakatlanmamýþken de ayný oyunu oynuyorduk.

O yüzden sakatlýk falan ajitasyonunu ben dinlemiyoum.

Kasýmpaþa, Fener, MAlatya maçlarýný izledik birlikte burada.
    Sakatlýk falan deðil mesele.

Kaldý ki bugün karþýndaki rakibin eti ne budu ne?
    Bu maçta dahi olmuyorsa siz ciddi maçlarda nasýl bir sonuç çýkacaðýný düþünüyorsunuz?

ÞAmpiyonluk gelsin , gelmese de ben bu sene þampiyonluða dayalý bir eleþtiri getirmem. Bana böyle bir þey vaad edilmedi.
    yahu senin yaptýðýn yorumu eleþtirdim daha nasýl olacak eleþtiri, sen kimsin ki haddine olmayacak kimsenin ?? yok arkadaþ senin anlaman imkansýz. geçen seneden farklý bir ilk 11 var elde hemen senin paþan gönlün olsun diye güzelleþmiyor her þey. kadro mühendisliði kötüydü takým savunmasýna katký yapacak oyuncular alýnmadý üstüne birde kilit oyuncularýn sakatlýðý eli kolu baðladý. abdüþ'ün yokluðu ufak bir þey mi sanki.

onur-burak mevzusunda ne geveliyorsun hala anlamýþ deðilim. kafandan salladýn biþey tutarsa diye ama tutmadý zorlama iþte.

saydýðýn o 3 maçta uefa elemelerinde oynadýðýmýz maçlarýn çakýþmasýnda oynandý. prag maçýndan 3 gün sonra kasýmpaþa 4 gün sonra aek 3 gün sonra malatya 4 gün sonra aek 3 gün sonra þikebahçe maçý. eðer sen bu zorlu periyotta çok iyi bir oyun falan bekliyorsan git milyon euro'luk liverpool'u tut. + geçen seneden kurulu bir düzeni deðiþtirdikten sonra yeni gelen oyuncularla. istediðimiz sonuçlarý aldýk mý o maçlardan aldýk. bu kadar basit.
    sadece aþk bizimkisi

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Ünal Karaman vs Ahmet Aðaoðlu üstü kapalý birbirlerine laf çarpmalarý boþ iþler...

Bu kulüp profesyonel þekilde yapýlanmayý hiçbir zaman öðrenemedi herkes duygusal yaklaþýyor olaylara.

Taraftar bir kýsmý Ünalcý bir kýsmý Aðaoðlucu...

Olaylara duygusal yaklaþmayýn, ortada baþarý varsa herkesin payý vardýr. Baþarýsýzlýk varsa yine herkesin payý vardýr.
    .

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Ben bu konuda baþkandan yanayým.
    Ünai hocam seni seviyorum ancak çok basit hatalar ile çok puan kaybettik.Oyuncu deðiþikleri ile elimizde olan maçlarý verdik.Baþkanýn söylenmesi bence normal.Biraz özeleþtiri yapmak gerekiyor.

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

adam adama savunmayý acilen býrakýp rafa benitezin çok iyi uygulattýðý alan savunmasýna geçmemiz lazým.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Beyler,

son 3-4 sayfayi okudum. Yani Mehmet Ayan Trabzon lulari elestirirken kiziyorum ama adam resmen hakli.

Iyi kötü kazandik, nedir bu karamsarlik.
    Bizden 10 kat fazla yatirim yapan takimlarin hali ortada. Az rahat olun daa, keyfini cikarin yahu !!
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    29

Alýntý champions Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu takým top oynamýyor.
    Bugün rakip Alanya falan olsa yine kazanamayacaktýk.
    Jp, Sosa ve Stu gibi SKT'si geçmiþ isimlerle vedalaþmak lazým.
    Bu takýmýn hocasý yok. Rakibin savunmasý kötüyse ve hücumda kýsýrsa, bireysel yeteneklerle kazanýyoruz.
    Ýlk 2 gibi bir hedef varsa en kýsa sürede ciddi bir deðiþim þart.
    Alanya olduðunda 10 kiþiyle yendik hemde bir sürü eksiðimiz varken.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Sidöric bizi þampiyon yapacak.

OFLU_79 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Bu kadar da olmaz. Takým 6-2 kazanmýþ ve yarýþýn içinde kalmýþ. Az önce Ünal Hocanýn basýn toplantýsýný izledim. Sanki Trabzonspor’da cenaze kalkýyor gibi hava var.

Arkadaþlar býrakýn bu iþleri ve galibiyetin tadýný çýkarýn.

ikinci yarý daha zor geçecek. Dýþ etkenlerden dolayý çok rahatsýz oluruz.
    Medya taraftar üzerinden takýma baský kurmaya çalýþacaktýr. Nasýl 1996 ve 2011 olduðu gibi.

LaðusKusteli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Devre bitti ve oldukça güzel tamamlamýþ olduk.

amalarý,fakatlarý unutun;umutsuzluk/karamsarlýk pompalamayý kesin.

Ýkinci yarý rüzgarlar daha sert esecek; enerjinizi kenetlenmeye/ayakta kalmaya harcayýn!
    SPOR SOSYOLOJÝSÝ...

Emirhan Uludüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Biz kendi yolumuza bakmalýyýz. Dýþ faktörler nedeniyle þampiyonluk arzusu artmýþ durumda fakat bizim bu dönem için kulübümüze biçtiðimiz rol zirve yarýþý ve sürdürülebilir maddi yapýdýr. Hocanýn baþarýsý buna göre ölçülmelidir. Kaç tane kadro gördük sezon baþlamadan þampiyonluk biçtiðimiz. Marko Marin bu kulüpte dayak yedi ve söylediði tek þey "iþte kulüp bu" oldu. Kupamýza haciz kondu. Transferimiz yasaklandý.

Bütün her þeyi geçtim koskoca Trabzonspor, TFF harcama limitine göre ortalama anadolu kulüpleri kadar bütçesi var. Bu demek oluyor ki anadolu kulüplerinden kat ve kat fazla geliri olan takýmýmýz o kadar kötü ki ekonomik olarak, ancak onlar kadar maaþ bütçesi verebiliyoruz. Battý dediðimiz Galatasaray, Fener ve Beþiktaþýn izin verilen maaþ bütçeleri bizim kat ve kat fazlamýz. Önce bunu gelirimize denk duruma getirmeli ve kulübü sürdürülebilir ekonomik bir yapýya kavuþturmamýz gerekiyor. Bizim baþarý kýstasýmýz bunlardýr. Bu kötümser tabloda Ünal Karaman ben de ne kadar sinirlensem etsem de kulübümüz için en uygun hocadýr.

Bu yapmaya çalýþtýðýmýz þey Sadri Þener döneminden hemen sonra yapýlmaya çalýþýlsaydý, bir daha gelmez denilen bu "fýrsat" sezonunda muhtemelen devreyi 40 puanla kapatýr, þampiyonluðun yarýsýný getirirdik. O yüzden þimdi yapýlanmamýzý halledelim, bir daha gelecek olan fýrsat sezonu için þampiyonluk biletini kapalým.
    Konu Emirhan Uludüz tarafýndan (29.12.2019 Saat 00:17 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)