Sayfa 16 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 14 15 16
Toplam 400 adet sonuctan sayfa basi 376 ile 400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Kupasý Son 16 Turu Ýlk Maç | Trabzonspor 2-0 Denizlispor | Maç Sonucu

Ömer Keskinsoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Alýntý vetheksenol Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hüseyin kadar kafanýza taþ düþsün.Futboldan biraz anlasiniz gam yemeyecem.Hüseyin pas oyunu oynayan takýmlar için ideal bir stoper bugun hata da yaptý.Ama oynamadýðý maclar olsun da o zaman göreceðim ben sizi.Hüseyin stopere geçmeden önce 6 yiyordunuz.3:0 dan maç veriyordunuz.Bu kadar ofansif kadroyu Hüseyin tek baþýna kurtaramaz.Ama Ndiae harika uymuþ takima birçok defomuz ortadan kayboldu
    Aðzýna saðlýk hocam valla. Sadece yanýna hatalarýný örtecek, zaman zaman yönlendirerek daha az hata yapmasýna yardýmcý olacak birisi gerekiyor. Böyle biriyle geliþimi de artacaktýr. Geliþiminin durduðu eleþtirilerini anlarým ama kötü oyuncu deðil. Hýrsý var, azmi var. Gamsýz deðil adam.

CLT-L09 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

B.Yiðit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu

Obi Mikele bile laf atýlýyor. Bizim taraftarýn futboldan anladýðýný söyleyen futboldan anlamýyordur.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Dün zeminde bir tuhaflik vardi. Topun siddeti ve ve hizi garip bir sekilde göze batti.

Ne atilan paslar dogru düzgün gidiyordu ne de uzun toplarda top dogal haliyle sekiyordu.

Bilmiyorum baska gören oldu mu.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Þampiyonluk

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Lafa bak..! Hüseyin stopere geçmeden önce 6 yiyormuþuz..!

Bahsedilen durum Akhisar maçý ise o maçta Sosa dahil Pereira,A.Ömür,Y.Yazýcý,Okay,Burak vs. sahadaydý.. keza Alanya maçý.. ve o takým E.Yanal'ýn takýmýydý..! Öyle bir sezondu ki o sezon Sosa linç ediliyordu.. takým diye bir þey yoktu ortada.. tüm bu olumsuzluklarý Hüseyin'in olmayýþýna baðlamak çok ahmakça..!

Hüseyin'in olmadýðý maçlarda görecekmiþ bizi..! Ýþte bu kafa Hüseyin ile yenilmiyoruz diye ortaya çýkan tipler ile ayný.. ve o saçmalýktan 1-2 maç sonra Hüseyin sahadayken yenilmiþtik..!

2017/18 sezonunda o kötü takýma raðmen ligde ki 8 maçta kalemizde gol görmedik..! Hüseyin'in oynamaya baþladýðý 2018/19 sezonunda ise Hüseyin'de sahadayken 5 maçta kalemizi gole kapattýk.. sezon genelinde ise gol yemediðimiz maç sayýsý 7

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Bu arada ilk yarý sanki takým milanýn 4-1-2-1-2 gibiydi ben mi yanlýþtým

——————mikel
    -———parmak—sosa
    ——————ndiaye
    —————sörlot-tony

Nereden
    Trabzon

Alýntý Emrah KabuL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Lafa bak..! Hüseyin stopere geçmeden önce 6 yiyormuþuz..!

Bahsedilen durum Akhisar maçý ise o maçta Sosa dahil Pereira,A.Ömür,Y.Yazýcý,Okay,Burak vs. sahadaydý.. keza Alanya maçý.. ve o takým E.Yanal'ýn takýmýydý..! Öyle bir sezondu ki o sezon Sosa linç ediliyordu.. takým diye bir þey yoktu ortada.. tüm bu olumsuzluklarý Hüseyin'in olmayýþýna baðlamak çok ahmakça..!

Hüseyin'in olmadýðý maçlarda görecekmiþ bizi..! Ýþte bu kafa Hüseyin ile yenilmiyoruz diye ortaya çýkan tipler ile ayný.. ve o saçmalýktan 1-2 maç sonra Hüseyin sahadayken yenilmiþtik..!

2017/18 sezonunda o kötü takýma raðmen ligde ki 8 maçta kalemizde gol görmedik..! Hüseyin'in oynamaya baþladýðý 2018/19 sezonunda ise Hüseyin'de sahadayken 5 maçta kalemizi gole kapattýk.. sezon genelinde ise gol yemediðimiz maç sayýsý 7
    Bak kardeþim ben bu yazdýklarýndan ne anlamam gerektiðini çýkaramadým.Bu mantýðý anlamýyorum.Gerçekten seni anlamak istiyorum gerçekten ne deöek istedin.Tamam ben kabul ediyorum 6:1 yenilmemizi Hüseyin a baðlamam ahmakça.Sen açýkla ufkumuzu aç.Benim Hüseyin i tanýdýðým yok.Hiçbir yakýnlýðým yok.Trabzonspor un her maçýnýda izlerim.Kendimi bildim bileli futbol oynarým izlerim.Hüseyin karþý karþýya çalým çok zor yer oynadýðýndan beri çalým yediði beþi geçmez.Aksine hüseyni ve campi karþý karþýya kaldýðý zaman hele açýk alandaysa bedavadan çalým yer.Defansýn arkasýna atýlan her topu Hüseyin kovalar yetiþirde.Aklýnýzda diðer stoperlerin yetiþip kestiði bir top varmý.Þenol Güneþ bile Hüseyin e hakkýný vermiþken siz mi biliyorsunuz bu iþi.Bu ne kibirdir kardeþim.
    Konu vetheksenol tarafýndan (17.01.2020 Saat 11:37 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Ne demek istedin acaba benim kafa basmýyor heralde bu mantýðý çözersem sanýrým evrenin gizeminide çözeceðim.6.1 yenildiðimiz maçtaki kadroyu sayýyorsun içinde yok yok.Bu kadrodan daha iyi eee ersun yanal adamlarýmý baðlýyordu.Bence biraz uðraþssan ne demek istediðini anlatabilirsin.
    Bu takým Hüseyin oynamaya baþladýktan sonra mý düzeldi ? O yokken 6 yiyorduk,olmadýðý zamanlar göreceðiz sizi diyen bir adamýn kafasýnýn basmadýðý çok açýk.

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Biraz fitili ateþliyim... Nasýlda yendik 2-0 ama Ünal Hocayla bu takýma evimizde 3 puan verdik
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Uzun zamandýr ilk defa gol yemeden ve sahamýza mahkum olmadan bir maç kazandýk. Hüseyin hocaya teþekkür ederim. Ünal Karaman a verilen desteðin aynýsý Hüseyin hocaya da verilmeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Jackdaniels Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biraz fitili ateþliyim... Nasýlda yendik 2-0 ama Ünal Hocayla bu takýma evimizde 3 puan verdik
    Dur hele yeni soðudu yangýnýn külleri.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Rakip takýmýn teknik adamý Alanya'dan 5 yediklerinde Yumlu'yu çok aradýk demiþti.. ve o Yumlu dün sahadaydý.. þans biraz yanýmýzda olsa yine 5'lik olacaklardý.

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    47

Alýntý ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    - yardýmcý hocalar dahil , teknik direktörlerin hepsine ,
    yabancý dil bilme þartý getirilmeli .
    yabancý dili yoksa lisans misans , belge melge alamasýnlar .
    bir ara muzaffer bilazer , girecek oyuncuya ,
    tercüman vasýtasýyla taktik vermeye uðraþýyordu .
    þaka gibi resmen .

- o sahanýn hali ne ? patates tarlasý olmasýna iki maç kalmýþ .
    sorumlusu kim ? bir aydýr bu çimlere ne yapmýþ ?
    kale önlerinin çamur olmasý an meselesi .

- kamil neden kýzarmadý ? sararmayacaktý , kýzaracakdý !
    doðruya doðru . vasýfsýz suat hadi görmedi .
    var'daki hakemin neden ikaz etmedi ?
    bizim lehimize bir karar da çýksa , bu hakemlerin alayý eyyamcý .
    karar kesinlikle yanlýþ .

- erce kendini neuer'mi sanýyor ? hata yapmasý yakýndýr .
    bir gün pas attýðý o ayaðý eline verirler .
    yeteneðin kýsýtlýyken içinde bulunduðun aþýrý özgüven ,
    disiplinsizliðin habercisidir .

- ndiaye , niye forvet arkasý oynuyor ? burasý osmanlýspor mu ?
    bu herif fernendao ile orta sahada cillop gibi oynuyordu .
    3 ayda ne deðiþti de , herifin ayarlarýyla oynuyorsunuz ?
    hem forvet arkasýnda , hangi öldürücü pasý , kime atacak ?
    onda o yetenek var mý ?

- mikel'in ne oynadýðýný biri anlatabilir mi ? Allah'ýna kadar yan pas .
    baþka da bi þey yok herifde . býkmadan usanmadan hem de .
    tugay'ýn deðiþik bir versiyonu . ne yaptýðý belli deðil .
    farkýnda mýsýnýz bilmiyorum ama , adam bitmiþ , okeye dönüyor hemþerim !
    sen hala þu adamdan medet umuyorsun ya , vallahi pes !

- çizerler kamil ! hepimizi çizerler .
    bu leþ gibi oyunla , bu gamsýz futbolcu sürüsüyle , bu acemi kenar yönetimle ,
    (eðer kendilerine bir an evvel çeki düzen vermezlerse )
    biz 3.haftanýn sonunda zaten havlu atmýþ oluruz .

bu gidiþle pazar günü kýyamet kopar . demedi demeyin .
    Siyahla belirtili kýsýmlar dýþýnda kabul edilebilir (kamil ve ndiaye) tespit ve yorumlar. Erce bana göre þu ana kadar izlediðim kaleciler içinde (ÝBB'li Mert dahil) ayaðý en iyi olan adam. Üzerine 3-4 rakip futbolcu gelse dahi ben nedense çok rahat oluyorum. Gol yedirse dahi.

Mikel modern futbolda yeri olmayan biri aslýnda. Sýrf fiziði, kalçasý ile oyunu oynayan, rakibi sýkýþtýran biri. Bence Chelsea onu nasýl iyi bir þekilde kullandýysa bizim de kullanmamýz gerek ki öyle de yapýyoruz el verdiðince.

Chelsea- Morinho döneminde Essien-Lampardlý bir orta sahanýn çapasý olarak oynadý. Rakip ataklarý tehlike noktasýna gelmeden bitiren adam. Makalele ve Essien'in alternatifi. Hiç bir zaman Morinho onu futbolun estetik yönlerinin sergilendiði az daha önde, 8 ve 10 bölgesinde oynatmadý ki oynamaz. Lafýn özeti Mikel kullanabilene iyi bir KAZMA. (güncel hayattan biliriz kazmanýn da bir iþlevi vardýr bað bahçede) Aslýnda "6 numara, 6 no, bu takýma DM lazým..." dediðimiz adam iþte bundan baþkasý deðil. Bizim çokça dillendiðimiz 4-4-2'nin 2'li orta sahasýnda iþ yapmaz.

Bana kalsa ben 6 numara falan tanýmam, ileri üçlüm çok iyi olur, önde bitirici santrafor, rakip defans ve beklerini çýkarmaz, arkalarýnda 2 tane box to box ayaða pas yapan, rakibi yoran orta saha alýr, geçerim.
    Konu CEMEFKER tarafýndan (17.01.2020 Saat 15:51 ) deðiþtirilmiþtir.
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

çok üst düzey lider stoper alýrsak sosa,wakayeme ve Hüseyin hocaya ve teknik ekibe bakar þampiyonluk iþi

iki stoper olsa daha iyi olur ama çok iyi bir stoper kiralarsan defansý toplar

federasyon fbyi þampiyon yapar mý? yapamaz

Trabzonspora baðlý Trabzonsporun þampiyonluðu oynanan futbol ve defansýn kalitesi belirleyecek bunu

lider oyuncularýmýz sayesinde buralara gelebildik defansa bir lider þart
    "Annuit cœptis"

TS-Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    34

Hüseyin kadar kafanýza taþ düþsün.Futboldan biraz anlasiniz gam yemeyecem.Hüseyin pas oyunu oynayan takýmlar için ideal bir stoper bugun hata da yaptý.Ama oynamadýðý maclar olsun da o zaman göreceðim ben sizi.Hüseyin stopere geçmeden önce 6 yiyordunuz.3:0 dan maç veriyordunuz.Bu kadar ofansif kadroyu Hüseyin tek baþýna kurtaramaz.Ama Ndiae harika uymuþ takima birçok defomuz ortadan kayboldu

Ahahah sen hangi þarkýyý söylüyorsun haa?? Hüseyini bilmeyen Ramos sanacak.. senin futbolun f sinden anladýðýn Yok gelmiþ Bana masal anlatýyor... Ne o sen Trabzonsporlu deðilmisin?? 6 gol yiyordunuz ne demek??
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

hüseyin çimþir in futbolculuðunu beðenmezdim. genelde defansif bir yapýs varý yan pas geri pas yapardý. ama iyi basardý orta sahada. ofansif katkýsý çok düþüktü. neyse hocalðýna gelecek olursak biþi söylemek içni erken ama denizli maçýndaki takýmýn oyununu beðendim. yine eskisi gibi pas yapmaya baþlamýþ takým. hadi bakalým hüseyin hoca baþarýlar

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Ben matah bir deðiþim görmedim sahada. Kenar yönetiminin deðiþmesi sonucu biraz reaksiyon ve Ndiaye'nin biraz kýpýrdamasý sadece. Rakipte Barrow eksikti ki bizim aksayan sað tarafýmýzýn içinden geçerdi, merkezdeki toplu durumuþumuzu bozardý. Ýlk maçtan tek farký hasbelkader bulduðumuz gol. Böyle maçlar kazanmak da önemli ancak süreklilik için daha fazlasý lazým.

Takýmýn bariz eksikleri var. Böyle bir þablonu oynamak için yeterli beklere sahip deðiliz. Keza Parmak aþýrý yetersiz. Fiziksel olarak da yaratýcýlýk olarak da hiçbir þey ortaya koymuyor.

Abdüþ gelecek diye transfer yapmayacaklarsa bu sezonu silelim.

Mikel TR þartlarýnda lüks kere lükstür. Tekniði çok iyi ama oyunun tek yönünü oynayan adam bu vasat ligde el freni.

10 numara pozisyonu ise ligimizin kilit yeri. Bir takýma en kolay seviye atlatacak mevki. Hem takým savunmasýný öne taþýmak için hem yerleþmek için hem çoðalmak için önemli.

Ekuban kanada geçince sadece zenci kuvvetli adam oluyor. Bunu yarým devrede ve hazýr deðilken çözemeyiz.

Sturridge kulübeden hamle oyuncusu olmalý. Zaten sakatlýktan kadroya girmesi lazým önce.

Orta kesebilen, sað ayaklý, düz bir kanat oyuncusuna ya da iyi bir 10 numaraya ihtiyacýmýz var.
    Sosa'nýn da efektif kullanýlmasý için bu elzem.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kamil Ahmet'in pozisyonuna þimdi baktým da net kýrmýzý kartmýþ yalnýz. Ben bu oyuncunun antrenörü olsam bu pozisyonu izletir hakemin vermediði cezayý verip Kasýmpaþa maçýnýn kadrosuna almazdým.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    Trabzon

Skor gayet güzel oyunda umut verici ama üstüne çok daha fazla koymamýz gerekiyor.

Hüseyin hoca takým savunmasýný çok fazla önemsediðini bu maça çýkardýðý orta saha ile gösterdi.Üç orta sahasýnýn yanýnda sað açýk da defansif katkýsý olan abdülkadir idi.Takým savunmasýný iyi yaptýk fakat hücum gücümüz sadece sörloth ve nwakaeme ye kaldý.Onlarýn üzerindeki yükü daha azaltmalýyýz.Orta sahayý bu üçlü ile kuracaksak sað açýk da mutlaka nwakaeme ayarýnda bir oyuncu daha olmasý gerekiyor ki skor yükünü daha eþit daðýtabilelim.

Orta sahada Mikel,Sosa,Ndiaye orta sahaya güç katýyorlar ama daha dengeli bir takým olabilmek için bu oyunculardan özellikle bu üçlüden en önde oynayanýn biraz daha efektif gol,asist katkýsý yapmasý lazým.

Sað açýkta kullanabilecek yusuf,ekuban,sturridge var fakat verim olarak yusuf tecrübesiz,ekuban futbol aklý zayýf,sturridge ise mental eksik bu oyunculardan yüksek verim alabilirsek takým rayýna oturmaya baþlar.Stoper takviyesi de yaparsak daha güçlü bir konuma geliriz.

M.Kýlýç50 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Çoðu yorumu okuduktan sonra haala Ünal Karamancýlýk oynayanlarýn çoðunluðu beni korkuttu...
    Hüseyin Cimsir bir macla yerden yere vurulamaz, bir maçla göklere de çýkarýlamaz.
    Ben þahsen istekli ve yardýmlaþan bir Takým gördüm..
    Hicbir takým, hele hele ki Türkiye de 90 dakika müthiþ oynamýyor. Bunu belkide en son biz yapmýþtýk 2011 de.
    Cok provokatif mesajlar da okudum... Mesela "bu sezonki en kötü futbolumuzu oynadýk" yazmýþ bir arkadaþ. Maçý izlediðini sanmýyorum, yoksa böyle bir mesaj yazmazdý.
    *Kurþunlarla yýkýlmazdým, Yýktý beni bu aþk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ýlk yarýda biþeyler denedik tabi, ikinci yarý aþina olduðumuz oyun vardý sahada.

Ýlk yarýda oynamak istediðimiz oyundan bi kaç görüntü eklemek istedim :

Alaný daraltarak rakibe kurulan baský :

Hücumda birbirine yaklaþarak oynanan oyun :

Yine ayný þekilde top rakip stoperdeyken ön alanda kurulan baský :

Serbest vuruþlarda savunma çizgimizi kurduðumuz bölge :

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

6 yediðimiz maçta Fýratcan da yoktu mesela... 3-0'dan verdiðimiz maçta da yoktu. Böyle bir mantýk görmedim þimdiye kadar bu forumda.
    8. Kuþatma

A. Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Gürkan Asma Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlk yarýda biþeyler denedik tabi, ikinci yarý aþina olduðumuz oyun vardý sahada.

Ýlk yarýda oynamak istediðimiz oyundan bi kaç görüntü eklemek istedim :

Alaný daraltarak rakibe kurulan baský :

Hücumda birbirine yaklaþarak oynanan oyun :

Yine ayný þekilde top rakip stoperdeyken ön alanda kurulan baský :

Serbest vuruþlarda savunma çizgimizi kurduðumuz bölge :

Bunu anlik degilde oyunun geneline yayarsak sampiyon oluruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Alýntý ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    - yardýmcý hocalar dahil , teknik direktörlerin hepsine ,
    yabancý dil bilme þartý getirilmeli .
    yabancý dili yoksa lisans misans , belge melge alamasýnlar .
    bir ara muzaffer bilazer , girecek oyuncuya ,
    tercüman vasýtasýyla taktik vermeye uðraþýyordu .
    þaka gibi resmen .

- o sahanýn hali ne ? patates tarlasý olmasýna iki maç kalmýþ .
    sorumlusu kim ? bir aydýr bu çimlere ne yapmýþ ?
    kale önlerinin çamur olmasý an meselesi .

- kamil neden kýzarmadý ? sararmayacaktý , kýzaracakdý !
    doðruya doðru . vasýfsýz suat hadi görmedi .
    var'daki hakemin neden ikaz etmedi ?
    bizim lehimize bir karar da çýksa , bu hakemlerin alayý eyyamcý .
    karar kesinlikle yanlýþ .

- erce kendini neuer'mi sanýyor ? hata yapmasý yakýndýr .
    bir gün pas attýðý o ayaðý eline verirler .
    yeteneðin kýsýtlýyken içinde bulunduðun aþýrý özgüven ,
    disiplinsizliðin habercisidir .

- ndiaye , niye forvet arkasý oynuyor ? burasý osmanlýspor mu ?
    bu herif fernendao ile orta sahada cillop gibi oynuyordu .
    3 ayda ne deðiþti de , herifin ayarlarýyla oynuyorsunuz ?
    hem forvet arkasýnda , hangi öldürücü pasý , kime atacak ?
    onda o yetenek var mý ?

- mikel'in ne oynadýðýný biri anlatabilir mi ? Allah'ýna kadar yan pas .
    baþka da bi þey yok herifde . býkmadan usanmadan hem de .
    tugay'ýn deðiþik bir versiyonu . ne yaptýðý belli deðil .
    farkýnda mýsýnýz bilmiyorum ama , adam bitmiþ , okeye dönüyor hemþerim !
    sen hala þu adamdan medet umuyorsun ya , vallahi pes !

- çizerler kamil ! hepimizi çizerler .
    bu leþ gibi oyunla , bu gamsýz futbolcu sürüsüyle , bu acemi kenar yönetimle ,
    (eðer kendilerine bir an evvel çeki düzen vermezlerse )
    biz 3.haftanýn sonunda zaten havlu atmýþ oluruz .

bu gidiþle pazar günü kýyamet kopar . demedi demeyin .
    **
    Mutlaka sonuca sevinmiþ tirsiniz.....
    Dün kýyabet koysaydý dediðinizi diyecektim.

Not:Kýyametin geliþinin noktasýna raslanmadý dün sahada.

takýma destek olalým özellikle hüseyin hocaya.

inprise - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý inprise Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yani o mantýkla yapmýþlar güya da siz rövanþ maçlarý ve sonraki iki hafta fikstürüne de bakýn bir. Rövanþda yine perþembe bizi oynatýp iþte deplasman dönüyorsunuz deyip ligde pazartesi oynatýyorlar Fenerbahçe yine kupa maçýný salý - cumartesi oynuyor ve sonraki hafta Trabzonspor - Fenerbahçe tahmin edin hangi gün: Cumartesi genelde derbiler pazar olur. Ki fenerbahçe kupa rövanþýný evinde oynadý diye salý - cuma oynamýyor diðer iki maçta evinde Fb - Kayseri Salý , Fb - ibb cumartesi. Baþka ülkede olsam bunlarý hiç dert etmem de burada bilerek düzenlendiðini biliyorum.
    FB 'nin bugün yaptýðý açýklamadaki 10 gün dinlendirmek mi istiyorsunuz cümlesi tam da yukarýda anlattýðým ayarlamalarý nasýl bildiklerini ve yaptýrdýklarýný gösteriyor, hiç þaþýrmýyorum.
    “Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý.”
    Kazým Koyuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)