Sonuç: Ünal Karaman İstifa etmeli midir?

Katılımcı sayısı
226. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

98 43.36%
  • Hayır

128 56.64%
Sayfa 3 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 490 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman İstifa Etmeli midir?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı LağusKusteli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O da ünal hoca gibi kendi kulübünde Tükenmişlik Sendromuna girdi
    En azından kadrosunun hakkını verecek futbolu oynatıyor. Gs tarihinde görülmemiş bu kadar kötü hücum hattıyla topladığı puanlarla başarıli

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Terim gelecekse evet.
    Yılmaz vural diyorum ersun geleceği zamanda yılmaz dedim shota geleceği zamanda yılmaz dedim diyorum da yarın ünal gitmelidir 2.yarı başladıktan sonra Ağaoğlu gitsin.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal hocanın görevi bırakmasının hayırlı olacağı düşüncesindeyim. Takımın futbolu kötüye gidiyor. Belliki ekip olarak takımı mental, fizik ve taktik açısından maça hazırlayamıyorlar. Avrupada rezil duruma düştük. Ligde de aynı kader Ünal hocayla bizi bekliyor. Ancak büyük bir sorunumuz var.
    Ünal hocanın yerine bu işin hakkını vererek yapacak adam kim? Onu bulmak da mesele.

Nereden
    İstanbul

Yerli olarak istenebilecek 3 tane adam var: Şenol, Okan vs Sergen. İlk ikisi şu an imkansız ama Sergen gayet getirilebilir. Öyle Beşiktaş'ın teklifi için bekleyecek yapıda bir adam değil.

Yabancılardan ise ciddi şekilde araştırılırsa birçok aday çıkar.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Hoca gitmeyecekse yine birilerini hain ilan edip ömrünu uzatır. Sturidge ı gönderebilir mikeli de. Sosaya tekrar güvenilir aksi taktirde sosa aforoz edilip yeni kaptan pereira olur.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hedef şampiyonluksa yollar ayrılmalı, değilse kalabilir

TS-Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Evet
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Adama fazla yüklenmeyin taktik kapasitesi bu kadar. Öngörüsü bu kadar. Becerisi ve yeteneği bu kadar. Verebileceğinin en iyisini veriyor.
    Bu kumaştan başka bir elbise çıkmaz.
    İstifa etmeli mi?
    Bu sorunun cevabı bu takımdan ne beklediğimiz ile doğru orantılı..
    şampiyonluk mu? Hadi canım aramızda bu kadar saf biri yoktur herhalde?
    İyi futbol mu? Bunu isteyen Ünal hocanın istifasını isteyebilir .
    Klasikleşen figüranlık görevi mi? Hiç farketmez zaten ne olursa olsun olacağı budur.

Ha bu arada sorun sadece hoca da değil sende bende bizde bu ucube düzene sahip memlekette ...
    Devlet mi demeliydim? "Şahsım" diyelim geçelim eğlencemizi...
    ***GeNÇ***

Nereden
    Erzurum

Sosyal medyayı baya gezdim yorumları okudum 1 tane ünal kalsın diyen taraftar yok herkes ateş püskürüyor.Hemen yarın yollayın yoksa koca bir sezonu daha yiyecesin agaoglu.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

önce hoca ayarlanmalı ve yabancı olmalı

planlı olmak zorundayız
    yerli hocayla olmaz bu işler

bir kere hoca + ayrı bir teknik ekip ayarlanması şart.

bu aşamada istifa etmesi her ne kadar doğru olsa da biraz beklenmeli

iyi bir hoca bulmalısın yani şu: geçici göreve hoca alınmaz

araştırma yapılmalı

teknik ekip berbat

transfer kesinlikle yapılmalı

sadece hocayla bitmiyor iş

hoca gönderilecekse avrupadan anlaşacağın bir hocaya önceden takımı izletmen lazım yabancı hoca o takımı izlemeli önceden

plansız olmaz bu işler
    Konu erenslash tarafından (17.12.2019 Saat 01:24 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Hoca nın bir kaç hatası akıl alır gibi değil
    Bir de düzeltemedikleri var.

Bakın tekrar söylüyorum. Ts kadrosu ligin belki en iyi kadrosu
    1- Cok iyi iki belkide 3 kalecimiz var.
    2- Campi ve hosseni belli bir kalite ustundeler. ivanildo idare eder. Ama
    3- Novak ve perreira gibi etkili iki kanat var.
    4- Sosa gibi ligin çok ustunde bir oyun kurucu var.
    5- sorloth gibi kosan ve bitirici sayılabilecek forvetimiz var. sturidge ve obi mikel e sahibiz. 10 oyuncumuz ligde bir çok takımın yıldızı olur.
    Bugun bizi yenen denizli , gonderdigimiz roda, begenmedigimiz zeki ve mustafa ile yendi bizi. zeki ve mustafa yahu.

Sorun bunlardan bir takım yapamıyor hoca. Bugunkü maca dısarıdan bakan , Ts yi ilk kez seyreden sattılar macı der.

Biraz oynuyor ve baskı yiyerek gol yiyoruz. Hani karşı takımı zorla ustumuze cekiyoruz. İleride oynadigimiz zaman atıp , geriye çekilip inatla gol yiyoruz.
    Takım hala penaltı atamıyor yahu. Bu nasıl olur. sene başından beri birine 30 dk penaltı idmanı yaptırsan çözerdi herhalde

Gecen sene Onazi sakatlıgından beri oynamıyoruz. Gecen yıl Nwakamenin kişisel oyunu ile , bu sene sorloth un becerisi ile gidiyoruz.
    Bu takım hucuma kalkınca basaksehire baskı yapıp gol atıyor ama ezile ezile geriye çekilip acizce gol yiyoruz
    13 Vitor Hugo

alptug_kd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sanmıyorum gönderileceğini. Çünkü bizim hedefimiz şampiyonluk değil. Başkanın sürekli vurguladığı gibi borcu azaltmak, genç oyuncu satmak vs. Her sene zirvede olacağız diyor. O kadar yani.

Ee zirvede miyiz? Yukarılardayız işte. Sene sonunda da 3 ya da 4. oluruz olur biter.

Keşke bu takımın bu leş ligde şampiyon olabileceğine inansalar. Ama yok maalesef.

Nereden
    Güney Amerika

son iki senedir lig berbat geçen senlere göre bu dandik ligde şampiyon olmak çok daha kolay aslında şampiyonluk beklemiyorum ama lig gerçekten düşük zor dğeil şampiyon olmak eskisi gibi
    Alıntı alptug_kd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanmıyorum gönderileceğini. Çünkü bizim hedefimiz şampiyonluk değil. Başkanın sürekli vurguladığı gibi borcu azaltmak, genç oyuncu satmak vs. Her sene zirvede olacağız diyor. O kadar yani.

Ee zirvede miyiz? Yukarılardayız işte. Sene sonunda da 3 ya da 4. oluruz olur biter.

Keşke bu takımın bu leş ligde şampiyon olabileceğine inansalar. Ama yok maalesef.
    "Annuit cœptis"

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ünal hoca işi bilmiyor diyelim. bu takımın başına modern futbol bildiği kesin olan bir hoca getirelim. baltayla dalar klübe. önce antrenmansızları kovar. tempoyu kaldırana kadar da asla hücum oynatmaz. 2 transfer dönemi görmeden de takımı toparlayacağının sözünü vermez.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Amacın şampiyonluksa istifa etmesini beklemeden direkt kovacaksın gelgelelim amacın şampiyonluk değilse kovmana gerek yok..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Güney Amerika

Bro naber? başkanın öyle bir derdi yok benim anladığm kadarıyla ama gerçekten son iki senede lig berbat.şampiyonluğu rahatça yaşayabileceğimiz bir lig var ama bunu kullanamıyoruz.başkanın avrupadan teknik ekip alma gibi bir girişimi de yok benim gördüğüm ne olacak böyle? bro hadi hoca gitmedi şampiyonluğu salla ileriye dönük Ünalla gelişemeyiz biz.ekibi cidden berbat başkan buna nasıl müsade ediyor hayret ediyorum...meçhule gidiyoruz..hani daha önce konuştuk abi yıllık yabancı antrenör maaşı işi şu kadar ayırıyorum o da yok yazık...
    Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amacın şampiyonluksa istifa etmesini beklemeden direkt kovacaksın gelgelelim amacın şampiyonluk değilse kovmana gerek yok..
    Konu erenslash tarafından (17.12.2019 Saat 01:29 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Yazık şu saatte uyku tutmuyor Ünal hoca acaba vicdanen nasıl yazık değil mi bu taraftara. Ünal gitsin gerçekten utanır biraz insan.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Erzurum

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazık şu saatte uyku tutmuyor Ünal hoca acaba vicdanen nasıl yazık değil mi bu taraftara. Ünal gitsin gerçekten utanır biraz insan.
    Basın toplantısında hic öyle hali yok Trabzonspora gelen hoca vurdumduymazlasıyor.Abdullah avcıya bakıyorum herif 7 maçlık seri yakaladı yenildik baş önde utanarak konuşuyor ki ünalı hoca diye cebinde sallar bizim ki saçma saçma konuşup adamı çileden çıkartıyor.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bro naber? başkanın öyle bir derdi yok benim anladığm kadarıyla ama gerçekten son iki senede lig berbat.başkanın avrupadan teknik ekip alma gibi bir girişimi de yok ne olacak böyle? bro hadi hoca gitmedi şampiyonluğu salla ileriye dönük Ünalla gelişemeyiz biz.ekibi cidden berbat ben başkan buna nasıl müsade ediyor hayret ediyorum...
    İyidir bro senden naber?

Geçen sene herkesin Ünal'ı baş tacı yaptığı aylarda hem transfer başlığına hem de Ağaoğlu başlığına "bu hoca senin başını yakacak tez vakit modern futbolla içli dışlı bir hoca bul" minvalinde bir şeyler karalayan birisi olarak yaşananlar sürpriz değil kendi adıma...

Başkan'ın yeni bir hoca arayışında olduğunu sanmıyorum..İnşallah o tarz bir araştırmanın içerisindedir..İnşallah Trabzonspor teknik direktörlük koltuğunu bilimsel metodlarla çalışan bir ekibe emanet etme arzusu içindedir..Trabzonspor'un aşırı derecede bilime ihtiyacı vardır..

Ünal Karaman gibi edebiyat anlatan sürekli yakınan hamasi nutuklar atan bir tiple anca bizim cahil milliyetçileri kandırır oyalarsın..Forumda da var bu cahil tipler..Neyse ki aklı başında taraftarlar çoğunlukta ve Ünal'a verip veriştiriyorlar doğrusunu da yapıyorlar..

Burası Trabzonspor..Ülkü ocakları değil..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Riza gitsin Ünal gitsin...mourinho mi gelecek sanki....
    sezon sonunda kadar kalmali...biz bu dengesiz kadro ile sampion filan olamayiz...
    sezon basi iyi transferler yapilmadi...ne onazi nede yazicinin yeri doldu..üstüne Ömür sakatlandi..
    hoca gol yememize ve baski yememize bir cözüm bulamior...gecen sene penalti atmamiza bile cözüm bulamamisti...
    kapasite belli fakat daha iyisini getirebilirmiyiz sanmiyorum...yabanci antrenörler birak trabzonu türkiyede bile yapamior...buranin gercekleri farkli...yabancilar bu ligi cözene kadar sezon biter...bak sturridge halen ligi ciddiye almior...

ilk 4 basari olur bizim icin fakat kolay olmayacak...sivas basak gs fb bjk...bunlardan ikisini altimiza almaliyiz
    Sevinelim diye sevmedik.....

E. Okan Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Uzun zamandır Ünal Hoca'yı destekliyordum ve savunuyordum. Ama bu maçta yaptıkları ve yapamadıkları gerçekten beni ekran başında çıldırtmaya yetti. Sabır sabır, biz sabır taşı mıyız kardeşim?

- Ligin defans ile ofans hattı arasında en büyük boşluğa sahip olan takımıyız. Hem de uzun zamandır.
    - Her maç duran toplardan (özellikle korner) EN AZ 1 adet net kafa vurduruyoruz. Zaten çoğu maçta gol yiyoruz.
    - Kaç penaltı kaçırdık? Bizim kadar penaltı kaçıran başka bir takım var mı? Penaltı atışı çalışarak geliştirilen bir şey midir yoksa tamamen şansa ve kişisel beceriye mi dayalıdır?
    - Öne geçip de puan kaybettiğimiz kaçıncı maç sayamadım. Geçen sene BJK dep, FB dep. Bu senekiler zaten malum.
    - Ligin en zayıf takımlarına karşı bile 10 dakika baskı kuramıyoruz. Hurra hücum, topu kaptır sonra debelen dur.
    - Ligin en zayıf takımlarından baskı yiyoruz. Hatta alt ligden Altay bile bize baskı kurabiliyor.
    - Stoperlerin yetersizliği geçen seneden beri malum. Toure gitti Ivanildo ve Campi geldi. 2 tane yabancı stoper geliyor ama hiçbir sorun çözülememiş.
    - Ne kontra oynamayı becerebiliyoruz, ne oyunu soğutabiliyoruz, ne de sağlam bir savunma yapabiliyoruz.
    - Hoca bazen öyle saçma değişiklikler yapıyor ki, kendisi de fark edip bunu telafi etmeye çalışıyor. Burası deneme tahtası mı? Bugün sağ açık Yusuf'u çıkarıp 10 dakika sonra sağ açıkta kimsenin olmadığını gördü ve Avdijaj'ı oyuna soktu mesela. Komedi.
    - Stoperleri gol atmayan bir takımın şampiyon olduğunu hatırlıyor musunuz? Şampiyonluğa oynayan takımların stoperleri kritik maçlarda vurur kafayı alır maçı. Bizde en son stoperlerimizden biri ne zaman gol atmış bilen var mı?
    - Takım ne oynadığını bilmiyor, bence artık Sosa da oynanan ve oynanmak istenen futboldan memnun değil. Zaten vücut dili (geçtiğimiz maçlarda Yusuf'a yaptığı el kollar vs. sadece bir örnek) de bunu belli ediyor. Ha keza Mikel de öyle. Bizim sistemimiz ne? Biz ne oynamak istiyoruz? Mikel maçtan sonra o golü nasıl yedik anlamadım, ceza sahasında bir forvet nasıl bu kadar boş bırakılır diye sitem etti.
    - Şifo Mehmet'in bile bir taktiği var. Durdurur, oyunu kilitler ve seni vurur. Bizim taktiğimiz ne? Yüklen 10-15 dakika, (yüklenebilirsen) sonra bir oyuncun şapkadan tavşan çıkarsın. Olursa olur.
    - Tamamen bireysel performansa dayalı bir taktikle oynuyoruz ve sene başından beri gerek sakatlıklar gerek kadro yetersizliği buna fazla ses edilmedi ama sen Altay'a karşı oyunu domine edemeyip, evinde gelir bu kadroyla 1-0'dan Denizli'ye yenilirsen, tüm defoların ortaya çıkar Ünal Hoca.
    - Trabzonspor taraftarı sabırsız derler, bence son yıllarda hiç de sabırsız değiliz. Bu takım Ersun'a sabretti, 2 senedir Ünal Hoca'ya sabrediyor. Ama bazı doğruları görmek istiyoruz artık. Eksiklerde gram ilerleme yok, aksine iyi olduğumu yönler bile köreliyor.
    - Sen bu saatten sonra Sturridge, Sosa, Mikel gibi oyuncuları oynarsınız paşam, hadi parçalarsınız aslanım diyerek motive edemezsin. Bugüne kadar gerçekten özveriyle mücadele eden topçulardan ben bugünden sonra aynı özveriyi görürsem gerçekten şaşırırım. O da hocanın başarısı olur. Göreceğiz bakalım.
    Konu E. Okan Bülbül tarafından (17.12.2019 Saat 01:57 ) değiştirilmiştir.
    KUPA DEĞİL ARMA SEVDALISIYIZ

Nereden
    Erzurum

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Riza gitsin Ünal gitsin...mourinho mi gelecek sanki....
    sezon sonunda kadar kalmali...biz bu dengesiz kadro ile sampion filan olamayiz...
    sezon basi iyi transferler yapilmadi...ne onazi nede yazicinin yeri doldu..üstüne Ömür sakatlandi..
    hoca gol yememize ve baski yememize bir cözüm bulamior...gecen sene penalti atmamiza bile cözüm bulamamisti...
    kapasite belli fakat daha iyisini getirebilirmiyiz sanmiyorum...yabanci antrenörler birak trabzonu türkiyede bile yapamior...buranin gercekleri farkli...yabancilar bu ligi cözene kadar sezon biter...bak sturridge halen ligi ciddiye almior...

ilk 4 basari olur bizim icin fakat kolay olmayacak...sivas basak gs fb bjk...bunlardan ikisini altimiza almaliyiz
    3 büyüklerin hepsin berbat olduğu sezonda 4.culuk başarı sivasın şampiyonluğunu alkışlayacağız.Hani sezon başı uçuyorduk kaçıyorduk ligin en iyi kadrosuyduk en iyi futbolu biz oynuyorduk şimdi olduk dengesiz kadro.

Nereden
    Güney Amerika

iyi diyelim iyi olsun bro.Şaşırmadığını farkındayım bro.Açıkçası bana da süpriz olmadı.+ Krizlik bir durum yok Uefadan elenmişssin de.Bahanelere de gerek yok.Taraftar sabırsız diye suçlanıyor ama artık taraftar da bilimsel konuda bir şeyler yapılması gerektiğini en azından bu forum platformunda farkında.Başkan buraları okuyorsa veya basından birileri okuyorsa bilimsel gelişmeler konusunda yönetime bir şey fısıldamalı.Umarım öyle bir araştırma içerisindedir.Takıma avrupadan 3-4 teknik ekip alsa bu bile bir şeydir.İstiyorum ki şaşırtsın başkan bizi ve bu sefer yüzümüz gülsün.Ünal Karamanın aşırı duygusal olması futbolculara duygusal zeka anlamında katkısı olabileceğini düşünebiliriz ancak futbol sahada duygudan ziyade zeka ve mantık ve maskulen enerji kullanılan bir oyundur.Duygu güzeldir ama sırf duygu arabesktir.Bize alman duygusallığıyla zekasını birleştiren dengeli bilimsel bir ekip lazım.Devre arası başkanın ekibe el atması şart.Ünal Karamanın teknik ekibi aşırı zayıf ki ocaktan adam toplar gibi ekip toplamışlar.Dediğin gibi bizim bilime ihtiyacımız var ve burası Trabzonspor birilerin ego tatmini yapacağı bir platform değil.Umarım kısa zamanda başkan gerekli hamleleri yapar....
    Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyidir bro senden naber?

Geçen sene herkesin Ünal'ı baş tacı yaptığı aylarda hem transfer başlığına hem de Ağaoğlu başlığına "bu hoca senin başını yakacak tez vakit modern futbolla içli dışlı bir hoca bul" minvalinde bir şeyler karalayan birisi olarak yaşananlar sürpriz değil kendi adıma...

Başkan'ın yeni bir hoca arayışında olduğunu sanmıyorum..İnşallah o tarz bir araştırmanın içerisindedir..İnşallah Trabzonspor teknik direktörlük koltuğunu bilimsel metodlarla çalışan bir ekibe emanet etme arzusu içindedir..Trabzonspor'un aşırı derecede bilime ihtiyacı vardır..

Ünal Karaman gibi edebiyat anlatan sürekli yakınan hamasi nutuklar atan bir tiple anca bizim cahil milliyetçileri kandırır oyalarsın..Forumda da var bu cahil tipler..Neyse ki aklı başında taraftarlar çoğunlukta ve Ünal'a verip veriştiriyorlar doğrusunu da yapıyorlar..

Burası Trabzonspor..Ülkü ocakları değil..
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Rize

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ünal hoca işi bilmiyor diyelim. bu takımın başına modern futbol bildiği kesin olan bir hoca getirelim. baltayla dalar klübe. önce antrenmansızları kovar. tempoyu kaldırana kadar da asla hücum oynatmaz. 2 transfer dönemi görmeden de takımı toparlayacağının sözünü vermez.
    Nokta atışı.

Bu, Ünal Karaman’ın hem takımın başına geçmesi hem hâlâ takımın başında olması hem de takım başında kalacak olmasının sebebidir.

Doğrudur, yanlıştır tartışılır ama gerçek bu.

Hatta zamanında aynı şeyi yapan/söyleyen ve kellesi uçurulan bir isim söyleyeyim: Vahid Halilhodzic.

Döndük, dolaştık, bir arpa boyu yol gidememişiz.
    Konu jönts tarafından (17.12.2019 Saat 02:55 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ercan Erten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nokta atışı.

Bu, Ünal Karaman’ın hem takımın başına geçmesi hem hâlâ takımın başında olması hem de takım başında kalacak olmasının sebebidir.

Doğrudur, yanlıştır tartışılır ama gerçek bu.

Hatta zamanında aynı şeyi yapan/söyleyen ve kellesi uçurulan bir isim söyleyeyim: Vahid Halilhodzic.

Döndük, dolaştık, bir arpa boyu yol gidememişiz.
    Bu takım o derece antrenman yoksunuysa bunun sebebi zaten Ünal hocadır. Adamın yetersizliği neden takımın başında devam etmesine sebep teşkil etsin ki?

Ha şunu da söylemeliyim bugün hocaya bu kadar giydiriyorsak yönetimin de bunda çok büyük payı var.

-Mikel kaliteli olsa da Sosa'nın yanına tempolu, press yapan bir orta saha gerekiyordu, almadılar.
    -Takımın en önemli oyuncularından biri olan Yusuf gitti, yerine Almanya amatörden bir eleman getirdiler.(Hoca çift forvet oynayacağını söyleyip 10 numaraya gerek yok dediyse iş başka)
    -Takımın kaliteli stoper eksiği bas bas bağırırken eldekilerden kötü stoperler aldılar. En azından eldekilerden iyi diyemiyoruz.
    -Kanat rotasyonunu ciddi zayıf bıraktılar.
    -Yenilenecek sözleşmeler konusunda çok uyuşuk davrandılar.

Yani planlamada ciddi sıkıntılar vardı. Ünal hoca ile yolların ayrılması gerektiğini düşünüyorum çünkü eksik olduğu konularda ilerleme göstermekten aciz bir teknik adam. Fakat planlama düzgün yapılsaydı şu an lider olabilirdik. Öyle ya da böyle geçen sezon da çok sıkıntılı dönemler geçirmemize rağmen iyi iş çıkarmıştı hoca. Üzerine yaşadığımız sakatlıklar da eklenince bu sezon çuvalladık.

Yani demem o ki hoca gitmeliyse de, bu kararı alacak olan yönetim bilmeli ki kendileri de aslında hoca kadar suçlu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)