Sayfa 19 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19
Toplam 465 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 465 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6.Maç | Basel 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı carantinas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğan bence uzun top denemeleri haricinde iyi iş yaptı. Eleştirilmiş ama top kaptı kaptığı topları kısa oynadığında geriden iyi paslaşmalar yaptı. Adamlarını kovaladı. Uzun toplarda çok başarısız ama bir türlü uzak köşedeki adamımızı topla buluşturamadı. Kısa yakın oynasa yeterli olacak.
    Abi şu doğan iyi işler yaptı lafını kullanmayın kurban olayım, Trabzonspor tarihinde gördüğüm en rezil ortasaha oyuncusu abartmıyorum. Adamın tek yaptığı şey geri pas verme.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı abdllh.29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her mesajın da uzun uzun hocayı eleitiriyorsun anlıyorum istemiyorsun anlıyorum oynattığı topu beğenmiyorsun.
    bu takım kadrosun yeri geldi kamil ahmet hosseyini ortasahasayla maç oynadı yeri geldi kamil sağ acık oynadı sağda serkan oynadı solda abdurrahim oynadı şartlar ne olursa olsun yarıştan kopmamaya futbol olmasada sonuç odaklı oynamaya çalıştı. Çünkü içinde bulunulan durumda yapılması gereken güzel futbol değil güzel sonuç alabilmekti.
    galatasarayda tek forvetleri sakatlandı sanki dünya eksikleri var gibi kimsenin ağzından ne hocalarına nede yönetimlerine tek kelime var.
    Bu kulup kabul etsen de etmesen de borç batagında devlet bankayla borcu yapılandırdı diye kulube al su parayı transfer yap demedi var olan ekonomiyle transfer yapıldı
    eleştiri olur ama içinde bulunulan duruma göre olur sevmiyosan birazda sakin istemiyosan biraz da sakin biz de senin gibi oynana futboldan memnun değiliz.
    ama her maç sonu hocaya sallamıyoruz.
    35 senedir kaç kere şampiyonluk gördün bırak şampiyonluğu yarısın içinde bile olamadık
    söyledikleriniz çok mantıklı..ve katılıyorum..

ayrıca bu sözleri sadece erene değil onlarca kişiye anlatmak lazım..

bu ünlü eleştirmenler muhtemelen eskidende..Şenol Güneş için böyle diyordu buda hocamı , kaleciden hocamı olur..

ama hep kaybeden biz oluyoruz..millet adamdan faydalanmasını biliyor..oyuncuysa oyuncu alıyor..övgüyse övgüde bulunuyor..ama sonuçtada başarılı oluyor..

Rıza hoca bizdeyken çok kötü oluyor..puan gereği yine övgüler..dikkat edin aynı övgüler alanyaspor ve erol hocalarına vardı..sonuçlar gereği ismi hiç anılmaz oldu..

hem Ünal Hoca Adviyajı özel olarak izlemiş ve bunu bana mutlaka alın demiş..bu adam kulübü kurtarır demiş)) sanki..
    ..malum yerinde donun yok.. paran pulun yok..
    gidip adama fıratcan..adviyaj..ivanildo almışsın..
    hoca çok kötü hoca çok kötü..

................................

gelelim maça özellikle ilk yarı yetenekli veya değil çoğuda yeteneksiz oyunculardan bu verimi bu iyi oyunu hocanın sistemi ve öğrettikleri sayesinde aldık..bu çok net belli..

gelelim eleştiriye..
    nasıl as takım defans yapmayı veya kornerde yerleşmeyi bilmiyorsa yedek takımda bilmiyor..
    aynı korneri biz attık top kaleye gidiyordu çizgiye adam koymuşlar çizgideki adam topu çıkardı..

onların kornerde ise bizimkalede bırak çizgide adam olmayı..ortada solbek yok sol stoper yok..yerleşim facia..

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Ünal Karaman iyi bir kadroyla da şampiyon yapamaz bizi.ekibi de zayıf.bunun için de bir çabası yok.kardo lazım bu ayrı bir konu.Sonuç alamaz yani kritik maçları alamaz.gs maçında haybeye puan veren sadece kadro ve oyuncular değil.hoca sorumlu
    Alıntı abdllh.29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her mesajın da uzun uzun hocayı eleitiriyorsun anlıyorum istemiyorsun anlıyorum oynattığı topu beğenmiyorsun.
    bu takım kadrosun yeri geldi kamil ahmet hosseyini ortasahasayla maç oynadı yeri geldi kamil sağ acık oynadı sağda serkan oynadı solda abdurrahim oynadı şartlar ne olursa olsun yarıştan kopmamaya futbol olmasada sonuç odaklı oynamaya çalıştı. Çünkü içinde bulunulan durumda yapılması gereken güzel futbol değil güzel sonuç alabilmekti.
    galatasarayda tek forvetleri sakatlandı sanki dünya eksikleri var gibi kimsenin ağzından ne hocalarına nede yönetimlerine tek kelime var.
    Bu kulup kabul etsen de etmesen de borç batagında devlet bankayla borcu yapılandırdı diye kulube al su parayı transfer yap demedi var olan ekonomiyle transfer yapıldı
    eleştiri olur ama içinde bulunulan duruma göre olur sevmiyosan birazda sakin istemiyosan biraz da sakin biz de senin gibi oynana futboldan memnun değiliz.
    ama her maç sonu hocaya sallamıyoruz.
    35 senedir kaç kere şampiyonluk gördün bırak şampiyonluğu yarısın içinde bile olamadık
    tek başına hoca işi değilde şu anda öyle .bizde belli bir sene görevde di mi hocam? gerekli hamleleri almak zorunda.zannediyorsun ki transfer yapıldı tamam hoca bizi şampiyon yapar.adam avrupa kupalarında lakayıt bir oyun anlayışıyla çıkmış kafadan.transfer lazım tabi .başakşehir kadrosunu kuran avcı zaten.ünal bizimle belli bir sene beraber di mi? ne yaptı? ne kazandırdı bu iki senede?Türkiye ligindde başarısı nedir?tamam hadi onu geçtim altyapıdan oyuncu mu kazandırdı bize?gerekli önlemleri aldı mı?başkana bana avrupadan antrenör al dedi mi? avcı beşiktaşta iki sene görevde olsun beşiktaş çok farklı olur.Ünal karamanın görev süresini avcıyla değiş aradaki farkı anlarsın dostum.ben yerli hocadan yana değilim.ancak ikisi arasında uçurum var.en azından taktik zeka anlamında.başakşehir bugün romanın olduğu guruptan lider çıkıyorsa bunda avcının parmağı var.Ünal Karaman bunu yapamazdı.aradaki fark bu
    Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başakşehir'in geçen yıl yere göğe sığdırılamayan hocasına bakıyoruz, 4 gol yemiş evet. dolayısıyla bu iş tek başına hoca işi değil. okanın geçen yıl düşme hattındaki takımın başına geldiğinde yaptığı ilk açıklamayı hatırlayın. adam daha imzayı atmadan transfer diye ağladı. bu yılda kurulu takımın başına geldi. tek başına hocaya tüm sorumluluğu yükleyip bu işten sıyrılmak kolaycılık olur.
    Konu erenslash tarafından (14.12.2019 Saat 04:22 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ünal Karaman 1 tam sezon + 2 kamp dönemi + 2 transfer dönemi geçirdi.. takımın başına yeni gelmedi.. taraftar başkan genel olarak arkasında duruyor ve okan buruk kadar olamıyor ki okan buruk da başakşehir'in başına bu sene geçti ve ligde seninle aynı puanda hem de grup aşamasını Roma'nın önünde 1. bitirdi.. Trabzonspor ne yaptı 1 puan aldı çakıldı..

Abdullah Avcı ise ligde senin önüne geçmeyi başardı ve takımın başına o da bu sene geçti.. başkan değişikliği yaşandı taraftarla sorun yaşadı ama bak bakalım ligde senin önünde mi? Uefa'da da 3 puan almış.. Ünal Karamancılar göklerde uçmaya devam etsin istatistikler ortada.. 20'den fazla resmi maça çıkılmasına rağmen takımın oyun sistemi yok savunma anlayışı yok.. gören de rakipler premier lig seviyesinde kadrolarla oynuyor sanacak..

Sakatlık filan diyecekleri de şimdiden uyarayım: kendi futbolcusunun (abdülkadir ömür) sakatlığını fark edemeyip aylarca sakat kalmasına sebep olan teknik heyet sakatlıktan bir zahmet dert yanmasın.
    Konu LittleFinger tarafından (14.12.2019 Saat 10:14 ) değiştirilmiştir.
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Burada sakatlıklardan şikayet ettiğimizde , ya idman , ya sistem , işin bir yerinde bir sıkıntı var dediğimiz zaman karşımıza başka sakatlık konusunda bol sıkıntı yaşayan kulüpler çıkarıldı hep.
    Bak gs de de var , bak bjk de de var.

Adam demiyor ki, biz geçen sene Avrupa'da yoktuk. Buna rağmen aynı sakatliklari yaşadık. Başakşehir bu sene Avrupa'da devam ediyor. Ama böyle bir sakatlık kabusu yok.
    Aynı kadro ile %90 dönmesine rağmen.
    Avrupa kulüpleri ligde başka, UEFA veya ş. Ligi'nde başka kadro mu sürüyor sahaya?
    Hayır.
    Onlarda da yok böyle hiç bitmeyen bir sakatlık furyası.

Ama buna gözünü kapatıyor adam, 3 İstanbul davarı benzer sıkıntılar yaşıyorsa, bizim de yaşamamız normal.

Yani sıkıntı yaşadığımız bir konuda yaşamayanları örnek alıp kendimizi düzeltecegimiz yerde , benzer sıkıntı yaşayanları bahane edip birilierini savunuyoruz.
    Böyle vicdanlar rahatlıyor demek ki!

Adam kendini böyle kandirabiliyor ise ona ne desen çare etmez.

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Pas oyununda ve birlikte hareket etme konusunda gelişme vardı. Takım boyu kısalmış ve bölümler arası mesafeleri azalmış gördüm. Umuyorum ki bu bir maçlık ilerleme olarak kalmaz.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Nereden
    Ankara

Alıntı LittleFinger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Karaman 1 tam sezon + 2 kamp dönemi + 2 transfer dönemi geçirdi.. takımın başına yeni gelmedi.. taraftar başkan genel olarak arkasında duruyor ve okan buruk kadar olamıyor ki okan buruk da başakşehir'in başına bu sene geçti ve ligde seninle aynı puanda hem de grup aşamasını Roma'nın önünde 1. bitirdi.. Trabzonspor ne yaptı 1 puan aldı çakıldı..

Abdullah Avcı ise ligde senin önüne geçmeyi başardı ve takımın başına o da bu sene geçti.. başkan değişikliği yaşandı taraftarla sorun yaşadı ama bak bakalım ligde senin önünde mi? Uefa'da da 3 puan almış.. Ünal Karamancılar göklerde uçmaya devam etsin istatistikler ortada.. 20'den fazla resmi maça çıkılmasına rağmen takımın oyun sistemi yok savunma anlayışı yok.. gören de rakipler premier lig seviyesinde kadrolarla oynuyor sanacak..

Sakatlık filan diyecekleri de şimdiden uyarayım: kendi futbolcusunun (abdülkadir ömür) sakatlığını fark edemeyip aylarca sakat kalmasına sebep olan teknik heyet sakatlıktan bir zahmet dert yanmasın.
    1 tam sezon, iki de kamp dönemi mi? Çok olmuş kovalım gitsin
    En büyük Trabzon

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı LittleFinger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Abdullah Avcı övgüsü gereksiz olmuş bir kere üç puan alabildiği grupta slovan bratislava gibi bir takım vardı. Okan'ın hakkını verelim kadronun hakkını verdi, gruptan çıkması çok büyük başarıydı.

Bjk senin üç katın, başak da iki katın bütçeyle oynuyor

Senin 10 numara yedeğin Cambaz, adamlarınki Berkay, maliyet farklarına bak istersen. Senin kanat yedeğin Avdijaj 1+3 gibi komik bir sözleşmeye sahip, bjkde Lens Nkoudo Boyd bunların maliyetlerine bak. Senin sağbek solbek yedeğin Serkan Abdürrahim ve Kamil, bjkde geçen sezonun flash sağbeki forma bulamıyor, başakşehirde Aziz Behich.

Rakiplerinden bu kadar rahat harcama yaparken sen taşın suyunu çıkarmaya çalışıyorsun ve onlarla aynı hedefe aynı anda gidebiliyorsun, bunu kim sağlıyor? Batmak üzere olan bu kulübü bu şekilde tekrar rotaya sokan yönetim ve yönetimin işini kolaylaştıran Ünal hocaya teşekkür edilmesi gerekirken, eleştirmek bir yana sürekli gitsin demek, yerin dibine sokmakla neyi amaçlıyorsunuz?

Sadece kendi maliyeti 3-4 m euro olan ve kadroya min 10 milyon euro ek maliyet getirecek bir hoca getirecek bütçen yoksa mevcut sistemin iyileşmesi için seve seve bekleyeceksin. Şu anda Ünal gidince alternatiflerin yine yerli hocalar olacak ki şu an beğenilen tüm yerli hocaların takımlarının bütçesi senden iyi. İstersen TFFnin limitlerine bakabilirsin....
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Güney Amerika

elinde yusuf yazıcı,abdülkadir ömür sakat değilken Ünal Karaman bizi şampiyonlar ligine sokabildi mi?

soksaydı bizim de güzel bütçemiz olurdu

ne yaptı adam?

uefada ne yaptı? bir puan aldı abi adam ligi bile zor götürüyor

tamam kadro lazımda

kritik soru şu:
    "başakşehirin şu anki kadrosunu Ünal Karamana versen ve Ünal Karaman + şu anki Trabzonspor personel ekibi de başakşehirin elinde olsun sizce uefada ve ligde neler yapabilirdi? biri bunun cevabını versin"

ben size cevabını vereyim: hiç bir halt yapamaz.

wakayeme gibi bir adamla ligi götürdü geçen sene sistem sıfır rezillik

okan buruk Ünal Karamandan daha mı iyi?
    okan elindeki bireysel oyunculara bağlı değil sistem oynatmaya çalışıyor

kadro zenginliği hocadan daha iyi bu doğru ama sen takımda iki sene olmana rağmen sistemin yok şaka gibi
    adamın çalıştığı personel en azından bize kıyasla daha iyi Okan Ünaldan daha mı iyi bir hoca ? evet

tecrübesi de daha fazla https://www.transfermarkt.com.tr/oka.../trainer/23531

ama ben yerli teknik hoca gelmesini asla istemem
    Konu erenslash tarafından (14.12.2019 Saat 13:00 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elinde yusuf yazıcı,abdülkadir ömür sakat değilken Ünal Karaman bizi şampiyonlar ligine sokabildi mi?

soksaydı bizim de güzel bütçemiz olurdu

ne yaptı adam?

uefada ne yaptı? bir puan aldı abi adam ligi bile zor götürüyor

tamam kadro lazımda

kritik soru şu:
    "başakşehirin şu anki kadrosunu Ünal Karamana versen ve Ünal Karaman + şu anki Trabzonspor personel ekibi de başakşehirin elinde olsun sizce uefada ve ligde neler yapabilirdi? biri bunun cevabını versin"

ben size cevabını vereyim: hiç bir halt yapamaz.

wakayeme gibi bir adamla ligi götürdü geçen sene sistem sıfır rezillik

okan buruk Ünal Karamandan daha mı iyi?
    okan elindeki bireysel oyunculara bağlı değil sistem oynatmaya çalışıyor

kadro zenginliği hocadan daha iyi bu doğru ama sen takımda iki sene olmana rağmen sistemin yok şaka gibi
    adamın çalıştığı personel en azından bize kıyasla daha iyi Okan Ünaldan daha mı iyi bir hoca ? evet

tecrübesi de daha fazla https://www.transfermarkt.com.tr/oka.../trainer/23531

ama ben yerli teknik hoca gelmesini asla istemem
    eee o zaman geçen yıl hakkının yendiği başakşehir gs maçlarında ağlamıyacaksın..

en kritik maçta iki farklı geride iken bile penaltını vermediler..yani seni olaya yaklaştırmadılar..

ama şu konuda sana yüzde yüz katılıyorum..gs maçında da defans yaparak maça başladık.. bence bu strateji doğruydu..ama yine yapamamıştık..
    halada iyi defans yapamıyoruz bunda hoca faktörü kadar iyi bir stoper alınmamasıda etkili..

gelelim başakşehire hiç kimse tartışmasın adamların yedeği dembaba ,elia,skertel ve bizim taraftarın ağzının suyu aktığı berkay özcan...

başak son maçında şansla gruptan çıkmış bunuda görün..
    orta sahadan vuruyor gol oluyor..
    neyse ikinci golde top tesadüfen önüne düşmüş..
    ve bu gole dayanma süresi 1 dakika oluyordu top direklerinden döndü..

iyiki çıktılar sevindik ama gerçek bu..3-4 dakika süre olsa herifler hemen atacaktı..

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 tam sezon, iki de kamp dönemi mi? Çok olmuş kovalım gitsin
    ünal karaman'ı göklere çıkaran anlayışa karşı çıktım kovalım demedim.. ama evet en azından 65 resmi maçta en azından insan biraz taktik olgunluk ve savunma anlayışı filan beklemiyor değil.. siz beklemiyor olabilirsiniz..

taktik anlayışımızın temelini ''hadi koçlarım çıkın sahaya siz Trabzonspor'sunuz'' gibi özlü sözler oluşturuyor.. tamamen bireysel ayaklara terk edilmiş bir taktik(!) var..

ek olarak uefa'ya neden gittik ne işe yaradı anlamadım bu kadar kasmaya oyuncu kaybetmeye gerek yokmuş madem sallamayacaklardı boşu boşuna gitmiş olduk..
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Nereden
    Trabzon

Şu grubu 1 puanla tamamlamak net fiyaskodur.. kimse bahane üretmesin.. artık bu takımın ligde son ana kadar şampiyonluk yarışı içinde olması lazım..yeter ki o yarışın içinde olalım.

Nereden
    Güney Amerika

başakşehir belki bu sene iyi seneye kötü olacak ama şu bir gerçek adamlar üstüne koyarak gidiyor.yoksa bu a,x b takımı da olabilirdi.biz yerimizde sayıyoruz.Ahmet başkanın arkasındayım.toparlanma sürecimiz var.biz Ünal Karamanla gelişemeyiz.Bu bir süreç zamanında anlaşmışlar Ünal karaman ile ve ne olduğunu belli olmayan bir ekiple bizde hocalık yapıyor.dolasıyla renktaş bu işin sonu pek hayırlı gitmez.ben ileriye dönük bize sağlam temeller atacak bir hoca ve ekip gelmesini canı gönüleden isterim.çünkü takımımın uzun vadede başarılı olmasını isterim.bu sistemi bizde Ünal Karaman kuramaz.şimdi başakşehir son dakika gol yiyebilirdi dediğin doğru tabi ki karşısındaki takım başakşehirden iyi ama başakşehire helal olsun diyorum neden biliyor musun hocam? adamlar almanyada şu anda lider ve birinci olan bir takımı yendi.biz ne halt ne ettik? adamlar şu anda lider az iş değil.biz 3 puan bile alamadık be hocam ve oynadığımız takımlar öyle aman aman ouuu süper takımlar da değil.hakkımızın yendiği maçlar var ancak biz düzgün oynasak adam gibi teknik ekip ve süper bir hocamız olsa bu işler böyle olmaz yani seni ne kadar hakem durdurabilir? -çat pat güm önüne gelene 3-4 çeken bir Trabzonspor var çünkü Trabzonspor öyle güzel yabancı bir ekip kurmuş ki hakemler de durduramıyor.(mesela yani) Sen kendi ayağına sıkıyorsun mesele bu.yani biz teknik ekip olarak hakemler bizim puanımızı çaldı eşiğine getiren bir durumla karşı karşı karşıyayız.neden mi? sen zayıfsan ve fırsatları değerlendirmessen hakem zayıflığını kullanır.ekibin de dandik olursa avcumuzu yalarız renktaş.çok mu kötü durumlar? ligde puan tablosu bazında kötü değilsin.sadece tablo ve görüntüde öyleyiz çünkü Türkiyede şu anda ligimiz berbat bir dönem yaşıyor İstanbul takımları futbol adına yokları oynuyorken sen bunu değerlendiremiyorsun.Ünal Karaman yerine shota veya Şenol hoca olsa bu zayıflık karşısında çat pat güm götürmüştü takımı .Ünal Karamana stoper lazım çok doğru.tranfser lazım.Ama bu transferler olmasına rağmen ne kadar başarabileceğine inanıyorsun? yani Ünal hocaya üst düzey stoper aldığımız zaman ekibiyle bu stoperden ne kadar verim alır? ben söyleyeyim yüzde 70 verim alamaz.neden mi? çünkü taktik ve stratejisi o kadar zayıf ki bireysel defansla işi çözemez.defans yaptırmayı bilmiyor hoca bildiğin hiç bir fikri yok.ben transfer yapacaksam hocaya değil ama takım için alırdım ve takımın ileriye dönük başka hoca gelince de kullanacağı üst düzey bir stoper alırdım.
    Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eee o zaman geçen yıl hakkının yendiği başakşehir gs maçlarında ağlamıyacaksın..

en kritik maçta iki farklı geride iken bile penaltını vermediler..yani seni olaya yaklaştırmadılar..

ama şu konuda sana yüzde yüz katılıyorum..gs maçında da defans yaparak maça başladık.. bence bu strateji doğruydu..ama yine yapamamıştık..
    halada iyi defans yapamıyoruz bunda hoca faktörü kadar iyi bir stoper alınmamasıda etkili..

gelelim başakşehire hiç kimse tartışmasın adamların yedeği dembaba ,elia,skertel ve bizim taraftarın ağzının suyu aktığı berkay özcan...

başak son maçında şansla gruptan çıkmış bunuda görün..
    orta sahadan vuruyor gol oluyor..
    neyse ikinci golde top tesadüfen önüne düşmüş..
    ve bu gole dayanma süresi 1 dakika oluyordu top direklerinden döndü..

iyiki çıktılar sevindik ama gerçek bu..3-4 dakika süre olsa herifler hemen atacaktı..
    Konu erenslash tarafından (14.12.2019 Saat 15:30 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu sezon beni en cok üzen olay UEFA Avrupa Ligi'ne vermedigimiz önem idi. Sirf ligde daha da ilerisini düsünmek icin bosu bosuna böyle bir turnuvayi yabana atmamizi kabullenemiyorum.

Hic olmasa kendi oyuncularimizin degerlerini yükseltebilirdik. Umarim ceza yemezsek ayni hatayi seneye yapmayiz. Her kulvari önemseyen bir teknik direktör istiyorum!
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sezon beni en cok üzen olay UEFA Avrupa Ligi'ne vermedigimiz önem idi. Sirf ligde daha da ilerisini düsünmek icin bosu bosuna böyle bir turnuvayi yabana atmamizi kabullenemiyorum.

Hic olmasa kendi oyuncularimizin degerlerini yükseltebilirdik. Umarim ceza yemezsek ayni hatayi seneye yapmayiz. Her kulvari önemseyen bir teknik direktör istiyorum!
    şaka herhalde bu?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)