Sayfa 67 Toplam 69 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 57 65 66 67 68 69 SonuncuSonuncu
Toplam 1718 adet sonuctan sayfa basi 1,651 ile 1,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 15.Hafta l Trabzonspor 1-2 Denizlispor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi yazdığın her şey yanlış. Bütün sorularına evet diyorum. Oynadığımız tüm kadrolar bizden daha iyiydi. Sadece mücadele ederek üstünlük kuruyorlar zaten bize. Siz sahada oynanan şeyi amatör bir karşılaşma zannediyorsunuz herhalde. Sturridge'in Sosa'nın, Nwakaeme'nin, Pereira'nın, Novak'ın, Sörloth'un hepsi çok ama çok kötüydü. Gençlerbirliğinin bile tüm oyuncuları bizden daha dinamik evet. Sorun burada zaten. Bunu kabullenmiyorsunuz, suçu hocaya atıyorsunuz. Tek suçlu oyuncular çünkü fiziksel olarak bu kadar kötü oldun mu hiçbir profesyonel ligde başarı elde edemezsin. Ligin en kötü takımına sahibiz şuan itibariyle tüm oyuncular tek yönlü, kondisyonları bitik ve top taşıma yetenekleri yok fizikleri yetersiz. Hocanın da dediği gibi ideal kadromuza ulaştığımızda belki bir şeylerin mücadelesini verebiliriz şuan idealden çok uzak bir oyuncu topluluğu var bazılarını son 10 dakika bile sahaya süremezsin çünkü fizik ve kondisyon yetersiz. Bu kadar basit. İsterlerse bir zamanlar dünyanın en iyisi olsunlar bu kadar statik ve fiziksiz oyuncuyu sahaya atarsan acunun halısaha turnuvasında bile zor tutunursun.
    Ne Fener'in orta sahası ne Gs nin orta sahası bizden dinamik falan değil.
    Tek tek karşılaştırayım ikisi de kağnı gibi ağır çıkar bizimle karşılaştırdığın zaman.

Fizik konusunda ise özellikle şu anda anlamadım niye fiziken kötü olduğumuzu?
    Sturridge dışında ilk 11 de yorgun ve fiziken hazır olmayan kim var.
    Belki bir nebze Novak.

Kalanların yorgunluğunun, ya da fiziki hazırlıksızlıklarının sebebi ne?

Ya da aksine sorayım, rakiplerimiz nasıl bu kadar hazır?

Başakşehir'in yaş ortalaması senden yukarıda.
    Aynı kadro ile 3 günde bir ciddi maç yapıyor.
    Nasıl hazır adamlar?

Sakatlığı olmayan adamların fiziken hazır olmamasının sebebi ben değilim herhalde.????

İlk cümlene en son cevap vereyim, şu oyunda şu kadroya rağmen, oynadığımız tüm kadrolar bizden daha iyiydi lafının tek karşılığı, bizim oyuncularımız kaliteli ama fiziken yetersiz.

Bu bile hoca kovalamak için yeter sebep.

Çünkü elindeki oyuncuların hepsi fiziki yeterliliği ispatlı adamlar.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (17.12.2019 Saat 17:40 ) değiştirilmiştir.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne Fener'in orta sahası ne Gs nin orta sahası bizden dinamik falan değil.
    Tek tek karşılaştırayım ikisi de kağnı gibi ağır çıkar bizimle karşılaştırdığın zaman.

Fizik konusunda ise özellikle şu anda anlamadım niye fiziken kötü olduğumuzu?
    Sturridge dışında ilk 11 de yorgun ve fiziken hazır olmayan kim var.
    Belki bir nebze Novak.

Kalanların yorgunluğunun, ya da fiziki hazırlıksızlıklarının sebebi ne?

Ya da aksine sorayım, rakiplerimiz nasıl bu kadar hazır?

Başakşehir'in yaş ortalaması senden yukarıda.
    Aynı kadro ile 3 günde bir ciddi maç yapıyor.
    Nasıl hazır adamlar?

Sakatlığı olmayan adamların fiziken hazır olmamasının sebebi ben değilim herhalde.????

İlk cümlene en son cevap vereyim, şu oyunda şu kadroya rağmen, oynadığımız tüm kadrolar bizden daha iyiydi lafının tek karşılığı, bizim oyuncularımız kaliteli ama fiziken yetersiz.

Bu bile hoca kovalamak için yeter sebep.

Çünkü elindeki oyuncuların hepsi fiziki yeterliliği ispatlı adamlar.
    GS topu çok rahat dolaştırdı sen engellemeyedin oyuncuları pas yapmaya elverişli, bizim geri çekildiğimizi pres yapamadığımızı görünce iyice cesaretlendiler ve topa hakim oldular. Fiziksel olarak iyi basabilsen zaten GS hiçbir şey yapamazdı yetenekli oyuncuları yok. Onların da kadro sorunlu bunu kabul ediyorum bizimki o kadrodan daha sorunlu. Onlar da bizim gibi yanlış transferler yaptılar. Seri ve Lemina da fizik olarak bitik oyuncular. Hücuma destek veremiyorlar. Nzonzi de bu ortamda berbat gözüküyor doğal olarak.

Fener ise hayvan gibi basıyor rakibe. Onlar da Emre'yi eleştiriyor son maçlarda hiçbir şey oynamadığından ve yedeğe çekilmesi gerektiğinden bahsediyorlar. Aç ekşideki başlığına bak istersen abi. Haklılar da Emre ilk haftalardaki formunu kaybetti onun olayı bu kadardı zaten. Rodriguez'e falan acayip sövüyorlar. Kruse'un fiziğini eleştiriyorlar yedeğe çekilmesi gerektiğini söylüyorlar. Ama yine de bizim kadar kötü durumda değiller. Sturridge'i görseler bu adamı bu durumdayken nasıl aldınız diye yönetimi istifa ettirirlerdi. Bu takımların hangisiyle karşılaştırırsan karşılaştır seviye olarak düşük kalıyoruz. Sosa'yı, Nwakaeme'yi iyi gösteren geçen seneki kadromuzdu bu çok net ortaya çıktı yoksa bu yaştaki Sosa ve bu ağırlıktaki Nwakaeme ile hiçbir şey yapamazsın yapamıyoruz da zaten.

Neyse konu bizim takım. Fizik olarak kötü olmamızın sebebi sezonu erken açıp aynı oyuncularla rotasyonsuz ilerlememiz ve hocanın da dediği gibi oynamayan oyuncuların antrenman ve fiziksel eksikliklerinin bulunması. Savunmayı hariç tutayım öndeki 6 oyuncu da savunma özellikleri bakımından yetersiz. Fizikleri iyi olsa yine bir nebze kotarıyorlardı Avrupa maçlarında falan ama iyice elden ayaktan düştü adamlar.
    Başakşehir aynı kadroyla çıkmış Konya'ya karşı. Son maçta nasıl oynadılar bilmiyorum ama oyuncuları bizden daha genç, daha fizikli ve kondisyonlu oyuncular. Demek ki kaldırabiliyorlar art arda maça çıkmayı. Şunu da unutmamak lazım onlar daha rotasyonlu ilerlediler. Yaşlı oyuncuların çoğunu sonradan oyuna alıyor 11 çıkartmıyor. Toplasan 500 dakika süre almamışlardır.

Şimdi baktım Clichy, Crivelli, Visca ve Caiçara'yı sürekli kullanmışlar takdir edersiniz ki bu oyuncular fizikli oyuncular yani yoğun maç temposunu kaldırıyorlar. Diğer bölgelere ise rotasyon uyguluyor sürekli. Mackolikten aldığı dakikalara bakarak bu çok net görülebilir.

Sakatlığı olmayan adamların fiziken hazır olmamasının sebebi sen de değilsin evet ama hoca da değil. Yedeklerin yetersizliği, oyuncuların fiziksel kapasite düşüklüğü. Yani hoca da değil sorumlu.

ALDENİRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dikine oynamalıyız verkaçlı akmalıyız rakibin üstüne.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı olcay_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle, çocuk maçın en etkili adamı 2-3 hata yapacak tabi onun üzerinden oynanıyor oyun.
    Yanımdaki amca Yusuf hata yapınca al şunu dışarı artık diye bağırdı. Dedim tek top oynayan adam neyi alıyorsun. Sonra hocanın müthiş hamlesi geldi, tabi adam bana dönüp bak aldı gördün mü dedi. Dedim hoca da senin gibi bu işi bilmiyor demekki...
    Dünyanın en büyük yalanlarından biri Trabzonspor taraftarının futboldan anladığı yalanıdır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

GS topu çok rahat dolaştırdı sen engellemeyedin oyuncuları pas yapmaya elverişli, bizim geri çekildiğimizi pres yapamadığımızı görünce iyice cesaretlendiler ve topa hakim oldular. Fiziksel olarak iyi basabilsen zaten GS hiçbir şey yapamazdı yetenekli oyuncuları yok. Onların da kadro sorunlu bunu kabul ediyorum bizimki o kadrodan daha sorunlu. Onlar da bizim gibi yanlış transferler yaptılar. Seri ve Lemina da fizik olarak bitik oyuncular. Hücuma destek veremiyorlar. Nzonzi de bu ortamda berbat gözüküyor doğal olarak.

Fener ise hayvan gibi basıyor rakibe. Onlar da Emre'yi eleştiriyor son maçlarda hiçbir şey oynamadığından ve yedeğe çekilmesi gerektiğinden bahsediyorlar. Aç ekşideki başlığına bak istersen abi. Haklılar da Emre ilk haftalardaki formunu kaybetti onun olayı bu kadardı zaten. Rodriguez'e falan acayip sövüyorlar. Kruse'un fiziğini eleştiriyorlar yedeğe çekilmesi gerektiğini söylüyorlar. Ama yine de bizim kadar kötü durumda değiller. Sturridge'i görseler bu adamı bu durumdayken nasıl aldınız diye yönetimi istifa ettirirlerdi. Bu takımların hangisiyle karşılaştırırsan karşılaştır seviye olarak düşük kalıyoruz. Sosa'yı, Nwakaeme'yi iyi gösteren geçen seneki kadromuzdu bu çok net ortaya çıktı yoksa bu yaştaki Sosa ve bu ağırlıktaki Nwakaeme ile hiçbir şey yapamazsın yapamıyoruz da zaten.

Neyse konu bizim takım. Fizik olarak kötü olmamızın sebebi sezonu erken açıp aynı oyuncularla rotasyonsuz ilerlememiz ve hocanın da dediği gibi oynamayan oyuncuların antrenman ve fiziksel eksikliklerinin bulunması. Savunmayı hariç tutayım öndeki 6 oyuncu da savunma özellikleri bakımından yetersiz. Fizikleri iyi olsa yine bir nebze kotarıyorlardı Avrupa maçlarında falan ama iyice elden ayaktan düştü adamlar.
    Başakşehir aynı kadroyla çıkmış Konya'ya karşı. Son maçta nasıl oynadılar bilmiyorum ama oyuncuları bizden daha genç, daha fizikli ve kondisyonlu oyuncular. Demek ki kaldırabiliyorlar art arda maça çıkmayı. Şunu da unutmamak lazım onlar daha rotasyonlu ilerlediler. Yaşlı oyuncuların çoğunu sonradan oyuna alıyor 11 çıkartmıyor. Toplasan 500 dakika süre almamışlardır.

Şimdi baktım Clichy, Crivelli, Visca ve Caiçara'yı sürekli kullanmışlar takdir edersiniz ki bu oyuncular fizikli oyuncular yani yoğun maç temposunu kaldırıyorlar. Diğer bölgelere ise rotasyon uyguluyor sürekli. Mackolikten aldığı dakikalara bakarak bu çok net görülebilir.

Sakatlığı olmayan adamların fiziken hazır olmamasının sebebi sen de değilsin evet ama hoca da değil. Yedeklerin yetersizliği, oyuncuların fiziksel kapasite düşüklüğü. Yani hoca da değil sorumlu.
    Hayvan gibi basıyor dediğin fener, ki iç sahada cidden basıyorlar, kağnı kruse, 40 lik emre , Rodriguez , ve gene son derece ağır oynayan 33 Luk gustavo ile yapıyor bunu .

Efendim demek ki onların fizik kalitesi yüksekmiş.

Bu bahane düzeneğini bitirmeyeceksiniz orasını ben anladım.

Şu takımın özellikle orta saha ve hücum hattının , hele de sene başında , ekuban ve ömür sahada iken statik oyunculardan kurulu olduğunu söylemek inadına konuşmaktır .

Ha diyeceksin ki şimdi yoklar.

Varken de aynı b.ktan oyunu oynuyorduk.

Ki , Sörloth fizik gücü ve pres olarak rodallega dan daha üstün oyuncu.

Tabi tek başına adam ilerde Superman olmadığından, bu güç bir halta yaramıyor.

Bu arada pas oyununa da yatkın değilmişiz.

Tabi tabi .

Bunlar hep bit pazarı malları.

Ucuza satın alma yapmaya çalışan ölü dikici tipler geldi gözümün önüne, inadindan biraz daha kotulersen Ünal Karaman'ın üzerine 1-2 tanesini de bedava veririz.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (17.12.2019 Saat 18:34 ) değiştirilmiştir.

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Hayal kırıklığı oldu maalesef, Sturridge i oyundan almasını anlayamadım....çok üzgünüm lakin rakiplerimiz rezil durumda ve bütün sonuçlar bize yaradığı hafta bizde bu fırsatı tepmesek olmazdı zaten....
    Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.....

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transferlere onay vermeyecek hoca, günümüzde bu proflarla calismadigin surece turkiyede olmamali. Yani prof scoutla calis ya da kendin izle oyuncuyu.

Hadi transferler kalitesiz, sezona başliyorsun hedef avrupada gittigin yere kadar gidebilmek? Takimin as oyunculari 7 avrupa maçina çikti. Sosa, Waka , Joao bizi biraz daha idare edebilirdi avrupada yipranmasalar.

Prag - Aek arasi 5 macta Abdulkadiri kullandi sakatlanmayi sık yaşayan birini riske etti.(sakatligi her mac olabilirdi ama yine de yedeklerini kullanacaksin,kullanmazsan sonuc bu)

Yani dedigimiz gibi hedef avrupa degil lig olmaliydi. Neye değdiğini hoca şimdi görsun anlasin. Herkes atar tutar hakkinda laga luga yok.

Bu transferleri yapan yönetim,scout ekibi 5 kat suçludur unal hocanin yaninda. Campi Sorloth inanilmaz yetersiz çok kötu. Sturridge e o paralari vermek oynadigi mac sayisi ve son maçtaki tempo ve karaktere gore buyuk risk ve hata. Yine ne cektiysek transferden cekiyoruz.

Boyu 1.85 ustu olan topcu olmamali kaleci olabilir. Ya da Mario Gomez gibi topla ilişkisi ağirlik merkezi duzgun olmali. Uzun topcunun sansi dusuk.

Unal hoca yanilmiyorsam sivas maci sonrasi gecen seneki oyunu bu sene oynayamayiz demisti. Kadronun ne oldugunu biliyor ama buna ragmen basarabilir.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Kim ne derse desin bizi en iyi rakip futbolcular anlatır çünkü sahada onlar var. Ne teknik direktörler, ne gazeteciler, ne taraftar ne başkanlar.
    Mustafa Yumlu'nun maç sonu açıklamalarını dinleyin o kadar net ki herşey.Hele "o kadar rahat top cevirdik ki..." sözü.

Bundan sonraki maçlara hoca her futbolcu ile konuşup 90 dakika koşmaya gücü olup olmadığını sormalı, eğer sahada eğildiğini görse bu formayı zor vermeli. Gerekirse yedek kadro ile her maça çıkmalı.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Nereden
    Bursa

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transferlere onay vermeyecek hoca, günümüzde bu proflarla calismadigin surece turkiyede olmamali. Yani prof scoutla calis ya da kendin izle oyuncuyu.

Hadi transferler kalitesiz, sezona başliyorsun hedef avrupada gittigin yere kadar gidebilmek? Takimin as oyunculari 7 avrupa maçina çikti. Sosa, Waka , Joao bizi biraz daha idare edebilirdi avrupada yipranmasalar.

Prag - Aek arasi 5 macta Abdulkadiri kullandi sakatlanmayi sık yaşayan birini riske etti.(sakatligi her mac olabilirdi ama yine de yedeklerini kullanacaksin,kullanmazsan sonuc bu)

Yani dedigimiz gibi hedef avrupa degil lig olmaliydi. Neye değdiğini hoca şimdi görsun anlasin. Herkes atar tutar hakkinda laga luga yok.

Bu transferleri yapan yönetim,scout ekibi 5 kat suçludur unal hocanin yaninda. Campi Sorloth inanilmaz yetersiz çok kötu. Sturridge e o paralari vermek oynadigi mac sayisi ve son maçtaki tempo ve karaktere gore buyuk risk ve hata. Yine ne cektiysek transferden cekiyoruz.

Boyu 1.85 ustu olan topcu olmamali kaleci olabilir. Ya da Mario Gomez gibi topla ilişkisi ağirlik merkezi duzgun olmali. Uzun topcunun sansi dusuk.

Unal hoca yanilmiyorsam sivas maci sonrasi gecen seneki oyunu bu sene oynayamayiz demisti. Kadronun ne oldugunu biliyor ama buna ragmen basarabilir.
    Tamamen katılıyorum hocam. Günümüzde transfere karışmayan hoca kalmadı zaten hocanın tek görevi oyuncuları maça hazırlamak değil aynı zamanda doğru oyuncuların transfer edilmesini sağlamak. Hem yönetim hem de hoca sezon öncesi kadro planlamasında batırdı. Gördüğüm en kötü transfer dönemlerinden biriydi. İhtiyacımız olan mevkilere doğru oyuncu profilllerini almadık, halbuki takımın tempo, hız, fizik-kondisyon sorunu geçen seneden beri belliydi. Akıl tutulması yaşandı yaz aylarında. Üzücü tabi şuan çok daha iyi bir konumda olabilirdik ama ben devre arası yükselişe geçeceğimizi düşünüyorum 3 tane net transfer ile.

Nereden
    İstanbul

Tamam doğru bunları yapamıyoruz. Peki kim suçlu hoca mı?

Bu kadar ağır, temposuz ve statik oyunculardan oluşan oyuncu grubuna istersen Guardiola'yı getir 2 dakika rakip sahada tutamaz. E görülüyor zaten bunun için hocaya falan gerek yok, geriye düşen bir takım rakibi ceza sahasına ittirir ama bunu yapamıyoruz işte çünkü oyuncuların tek yönlü yetersiz fiziksiz isimler. Modern futbolda gerekli hiçbir şeye sahip değiller.

Oyuncuların hiçbiri dribbling ile zorlamıyor. Bir tek Yusuf yapıyor bunu o da hata yapıyor diye azar işitiyor herkesten. Arada da Mikel denedi işte adam gördü problemi kendim çözeyim dedi birkaç kere topu taşıdı rakip sahaya. Sörloth yine deneyeyim dedi o da başarısız oldu çünkü tarzı değil. Zaten taşısan ne olacak tüm oyuncular hareketsiz dikiliyor öyle, ki bu hocadan bağımsız bir şey. 100 metrelik sahada topu nasıl taşıyacaksın sahaya başka bir yolu yok ki. Rakip iyi kapatınca direkt oyun da oynayamıyorsun uzun vursan yine kimse alamıyor. Bir şekilde topu hızlıca döndürüp rakibin açığını kollayacaksın kanatlardan sıfıra ineceksin derine top atacaksın vesaire ama bu kadro hiçbir şeyi yapamıyor neden çünkü kalite yok. İsimler kaliteli gibi geliyor ama sahada "isimler" oynamıyor.

Hoca bilmiyor mu bu futbolu. Bugün kime sorsan oyuncular hareketli olmalı, pas açılarına girmeli, sağdan soldan bindirmeli, alan değiştirmeli boş koşu yapmalı vesaire sayar sana bunları Ünal Karaman bilemeyecek mi? Biliyor elbette ama bütün maç rakibin arasına saklanıp yürüyen Sturridge ile aldığı her topu geriye çeken artık ileriye gitmeye mecali kalmamış Nwakaeme ile nasıl yapacaksın bunu. Forvetin de beceremiyor. Sosa zaten artık öyle zorlayabilecek birisi değil, Mikel de hiç öyle oynamamış. Novak zaten ne yaptığı belli değil bütün maç uyudu. Pereira takımın hücum anlamında en etkili ismi onun agresifliği ve topla kat etmesi olmasa çoğu maç rakip sahaya gidemeyiz. O da her maç yoruluyor artık 2. yarıları oynayamıyor.

Çok kötü bir kadromuz olduğunu kabul edin. Hoca sizin istediğiniz futbolu geçen sene oynadı bir müddet ama o kadroda sırtı dönük oynayan Rodallega, topu dolaştıran Yusuf ve Ömür gibi oyuncular vardı ayağımızda tutup rakibi ileri ittirebiliyorduk. Bu sene hiçbiri yok yerlerine oynayan oyuncular bunu yapamıyor bu kadar basit. Kadro kaliten düştü hem de modern futbolda yeri olmayacak bir şekilde aşırı yanlış kadro planlaması yaptın.

Hocalık bir durum yok yani bunu kabul etmeli herkes.
    Arti top sorloth a gelince azami 10 sn bizde kalabiliyor, bunu palace ta gorduler bizde pişsin diye yolladilar. Bizde keriziz zaten dunyaya oyuncu yetistirmede ustumuze yok... Adam Gs macinda 5 metreye wakaya top atacak atamadi 50 sn de topu durtuyor. Imkansizzzzzzzzzz. Sag kanatin yedek yok nasil basliyorsun lige. Paramiz yok net.

Nereden
    İstanbul

Tamamen katılıyorum hocam. Günümüzde transfere karışmayan hoca kalmadı zaten hocanın tek görevi oyuncuları maça hazırlamak değil aynı zamanda doğru oyuncuların transfer edilmesini sağlamak. Hem yönetim hem de hoca sezon öncesi kadro planlamasında batırdı. Gördüğüm en kötü transfer dönemlerinden biriydi. İhtiyacımız olan mevkilere doğru oyuncu profilllerini almadık, halbuki takımın tempo, hız, fizik-kondisyon sorunu geçen seneden beri belliydi. Akıl tutulması yaşandı yaz aylarında. Üzücü tabi şuan çok daha iyi bir konumda olabilirdik ama ben devre arası yükselişe geçeceğimizi düşünüyorum 3 tane net transfer ile.
    Gecen sene kiler ozkan hoca sayesinde miydi anlamadim.

Mucadele ile yine yukselişe gececegizdir umarim tabi ama zaten Sampiyonluk icin avantaj ariyorduk. Ki ulasabilmek icin biraz daha butce ve zaman gerekiyor gibi yani bizim biraz daha Sabretmemiz(DDD) gerekiyor haha.

Devre arasi transfer yapabilcez mi 1 tane yeter aslinda kimse sakatlanmasa. Sadece kacan sonuctaki futbol şu an son 30 dakikada ki kotu futbola odakli enerji dusmesi.. Mikel 60 dan sonra dustu yine. Sakatliklar etkiledi takimin marta kadar hakki var bence. Marttan sonra acilir gibi..

Nereden
    Bursa

Gecen sene kiler ozkan hoca sayesinde miydi anlamadim.

Mucadele ile yine yukselişe gececegizdir umarim tabi ama zaten Sampiyonluk icin avantaj ariyorduk. Ki ulasabilmek icin biraz daha butce ve zaman gerekiyor gibi yani bizim biraz daha Sabretmemiz(DDD) gerekiyor haha.

Devre arasi transfer yapabilcez mi 1 tane yeter aslinda kimse sakatlanmasa. Sadece kacan sonuctaki futbol şu an son 30 dakikada ki kotu futbola odakli enerji dusmesi.. Mikel 60 dan sonra dustu yine. Sakatliklar etkiledi takimin marta kadar hakki var bence. Marttan sonra acilir gibi..
    Transferde kimin dahli var bilmiyorum ama artık Sturridge tarzı transferler veya ya tutarsa diye yapılan isimler istemiyorum. 10 numara, kanat ve ortasahanın ortasına 6-8 karışımı bir isim şart ya da net 6 numara Onazi'nin gelişmiş versiyonu. Aslında stoperde kaliteyi yükseltmemiz gerekiyor ama sezon sonuna kalsın öncelikli sorunumuzun orası olduğunu düşünmüyorum. Sol bekte de Novak'ın form düşüklüğü ve sakatlığı oluyor sık sık oraya da bir isim lazım ama bilemiyorum. Doğan denenebilir belki orada. Beklerde oynamışlığı var.

Sturridge ve Mikel ile yollar ayrılabilse çok iyi olur bu transferlerin maliyetini karşılarız böylelikle.

mawro61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

Transferle çözülecek bir sorun değil bizimkisi.
    Wakayeme,suturiç,sörloth, mikel,sosa şunların yarı kalitesinde 1 tane adam yok ligte.
    Sorun tamamen teknik ekipte.
    Oy-na-ta-mı-yor. Oynatamıyor.
    Adanademirsporda ne tecrübe ettiyseler o kadar.
    Potansiyelleri sınırlı.
    Barselonanin kadroyu ver bunların eline.
    3 haftada çöp muamelesi görür.

mawro61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

Şunu da ayrıca ilave edeyim.

Futbolu bilen ve modern futbolun bilimsel verilerini takip edenlerde bilir ki, koşu mesafeleri ile skor üstünlüğü arasında, avam arasında dolaşan şehir efsanesinin aksine ters orantı vardır.

Çok koşan takımlar genellikle kaybeder. Ve genellikle gölü 2.yarılar ve son 20dk da yerler.

Modern futbolda oyuncu koşmaz. Uygun direktiflerle eğitilmişse, topu koşturur.

Böylelikle çok daha az yorulur. Sahaya daha iyi yerleşir.
    Daha az alan bırakır. Boş alanı bir oraya bir buraya koşarak kapatmaya efor sarfetmez.
    Doğru yerde durduğu için topa çok daha az hareket ederek ulaşır.
    Bizim takımda bu mantaliteyle olamayacak şeyler yani.
    Özetle futbolcu değiştirmekle kaderi değiştiremeyiz.
    Oyunu değiştireceksin, becerebiliyorsan. Beceremiyorsun öğreneceksin.
    O da olmuyorsa bırak.

Nereden
    İstanbul

Transferde kimin dahli var bilmiyorum ama artık Sturridge tarzı transferler veya ya tutarsa diye yapılan isimler istemiyorum. 10 numara, kanat ve ortasahanın ortasına 6-8 karışımı bir isim şart ya da net 6 numara Onazi'nin gelişmiş versiyonu. Aslında stoperde kaliteyi yükseltmemiz gerekiyor ama sezon sonuna kalsın öncelikli sorunumuzun orası olduğunu düşünmüyorum. Sol bekte de Novak'ın form düşüklüğü ve sakatlığı oluyor sık sık oraya da bir isim lazım ama bilemiyorum. Doğan denenebilir belki orada. Beklerde oynamışlığı var.

Sturridge ve Mikel ile yollar ayrılabilse çok iyi olur bu transferlerin maliyetini karşılarız böylelikle.

Mikel 2 ay gecirdi gondermek sezonu bitirmek olur.

Kanat net ihtiyac , 10 u eku oynayabilir. Sorloth tan kurtulsak iyi olur.

Ben de isterim dinamik cift yonlu 6 ama ona butce ayirmazlar. Ya 10 ya abdusun yerine alcaklardir. Sadece 1 tane. Stopere de almaz. Gerek var ama kadroyu sisirir stoper. Butce yok. Kanat bulmak da zor is. Gokhan toreye fitim aslinda..

Nereden
    İstanbul

Wakaemenin biraz daha az bekini kovalamasi gerekiyor. Adamin hali kalmiyor gecis yapamiyor gibi.. ama kovalamayinca da niye kovalamiyor diyorum karisik is

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Mikel 2 ay gecirdi gondermek sezonu bitirmek olur.

Kanat net ihtiyac , 10 u eku oynayabilir. Sorloth tan kurtulsak iyi olur.

Ben de isterim dinamik cift yonlu 6 ama ona butce ayirmazlar. Ya 10 ya abdusun yerine alcaklardir. Sadece 1 tane. Stopere de almaz. Gerek var ama kadroyu sisirir stoper. Butce yok. Kanat bulmak da zor is. Gokhan toreye fitim aslinda..
    10'u Eku felan oynayamaz şu ankinden farkı olmaz. Futbol zekası gelişmiş bi futbolcu şart.

Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10'u Eku felan oynayamaz şu ankinden farkı olmaz. Futbol zekası gelişmiş bi futbolcu şart.
    Eku ne oynayacak o zaman? Basel macinda iyiydi aslinda ama Pragda kotuydu
    Konu Çağatay96 tarafından (17.12.2019 Saat 20:41 ) değiştirilmiştir.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir takımda 1 tane komutan olur, sahadaki herkes komutan olursa kimse koşmaz o takımda.

Bizim takımın yapısı yüksek profilli çok oyuncunun aynı anda sahada olmasını kaldıramıyor, malesef PSG gibi bir takım değiliz.

Sivasspor'un başarısının sırrı burada zaten, orada herkes asker herkes koşuyor herkes dinamik.

Geç anladık ama malesef kadro planlaması yanlış yapıldı.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Yenilgiyi kabullendik, hocanın milyon hatalarını anlattık durduk da oyuncuları gömmenin anlamı ne? Ligin en iyi hücum hattına sahibiz, bu kadro Terim'in elinde olsa katıksız 38-40 puanı olurdu. Eksikler belli, baba lider bir stoper ile 10 numara mevkisinde sol ayaklı şutör. Hoca kendine çeki düzen veremeyip dişini geçirdiğini kenara alıp geçiremedigini sahada tutmaya devam ederse kendi sonunu hazırlar. Adviaj arkadaşı sonradan oyuna sokup 20 dakika sonra oyundan almasını iyi biliyor tabi. Çocuğu resmen taraftarın önüne attı, eli ayağı birbirine dolandı naptigini kendi de bilmiyor, bu çocuk bitti.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de onu diyorum. Çok asil bir davranış. Olcay kim arkadaş? İşimiz gücümüz boş iş
    insanları neden küçümsüyoruz,olcay efendi gibi topunu oynadı ve gitti,sahamızdaki ilk maçta da oyundan çıkarken taraftar medeni bir şekilde alkışladı,abartılacak ve işin boşluğu nerde anlamadım.
    dün bu hareket benim hoşuma gitti,her şey gelip geçer insanlık ve iyilik kalır.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Eku ne oynayacak o zaman? Basel macinda iyiydi aslinda ama Pragda kotuydu
    Eku'nun iyi yönleri var ama aklıyla oynayamıyor. Şu an sakatlığın etkisiyle fiziksel olarak da bitik olduğu için fazla süre vermemek gerekir.

Toparlayınca da sağ kanat ve forveti yedekler.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Dünden sonra aklıma Trabzonspor gelince moralim bozuluyor efkar basıyor, sittin sene şampiyon olamayacağımızı bilmek çok üzücü..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Kocaeli

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk önce şu özevlat masallarını bırakmamız lazım.
    Artık ne yaparlarsa yapsınlar. Dön dolaş aynı şey. Ben yoruldum.

Togrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Hiç bir şey tesadüf değil. Kalecin 14 lig maçında öne geçtiğin maçlarda süre çaldığı için 5 sarı kart görmüş. Sonuç çokmu iyi olmuş? Zirveye oynayan hangi takımda böyle bir şey var?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)