Sayfa 7 Toplam 50 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7 8 9 17 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1242 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 14.Hafta l Antalyaspor 1 - 3 Trabzonspor l Maç Sonucu

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sivasa özenenler rıza hocayı teneye bağlayıp gönderenler dir

Bazen td ve oyuncu grubu uyumu mükemmel olur ve sonuçlar alınır

Oyuncu olarak bakarsak fb ve gs bütün maçlarını kazanmalıydı

Sivas uyumlu bir kadro yakaladı ve meyvelerini topluyor. Ne kadar gidecekleri meçhul.

Biz başkasına değil kendimize bakacağız.

Değerlerimizi savunacağız ve destek olacağız.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı LağusKusteli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre tek değil. Mert hakan,hakan arslan,uğur onunla birlikte götürüyor sivazı. Özellikle uğur denen aslen sivaslı eleman çok özverili oynuyor, bizim maçta yapmadığı çirkeflik kalmadı
    İşte dediğim şu tek tek bakınca burda Emre hariç ben bizden şunu keserim Sivas’tan şunu 11 yazarım denilecek kaç oyuncu var. Yok resmen yok. Bende izliyorum Sivas’ı takım oyunu oynuyorlar. Birlikte kapatıp birlikte çıkıyorlar. O yüzden bireysel olarak bir şey oynamalarına zaten gerek yok.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan (Samassa)
    Pereira (Goiano)
    Hosseini (Caner Osmanpaşa)
    Campi/Hüseyin (Appindangoye)
    Novak (Uğur)
    Mikel (Fatih Aksoy)
    Jose Sosa (Hakan Arslan)
    A.Parmak (Mert Hakan)
    Wakaeme (Emre Kılınç)
    Ekuban (Fernado)
    Sorloth (Kone, Yatabare)

Emre hariç şu da bizde olsa direk gözüm kapalı 11’e yazarım diyecek adam bile yok.
    Ha işte rıza malın önde gideni rıza futbolu bilmiyor rıza cahill rıza futbol katili....Ünal futbol profesörü 2 pas yapamıyoruz duzineyle gol yedik ankara hariç üstün olduğumuz maç yok.Sivas şu kadroyla şampiyon olursa agaoglu ne diyecek çok merak ediyorum ama çok sürekli masal anlatıyor ya aman ha biz şampiyonluğa oynuyoruz demiyor herif sivas şampiyonluğa oynuyor bak agaoglu açta seyret vede 2009 yılından daha iyi oynuyor bursadan sonra sivasta şampiyon olursa milletin suratına bakacak yüzünüz olacak mı çok merak ediyorum.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı serkanholep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivasa özenenler rıza hocayı teneye bağlayıp gönderenler dir

Bazen td ve oyuncu grubu uyumu mükemmel olur ve sonuçlar alınır

Oyuncu olarak bakarsak fb ve gs bütün maçlarını kazanmalıydı

Sivas uyumlu bir kadro yakaladı ve meyvelerini topluyor. Ne kadar gidecekleri meçhul.

Biz başkasına değil kendimize bakacağız.

Değerlerimizi savunacağız ve destek olacağız.
    Riza Calimbay, tam manasiyla kucuk takimlarin buyuk hocasidir bu ligde.

Sivas, sahadaki her bir oyuncusuyla inanilmaz mucadele ediyor ama su macta Malatya'nin hocasi Sergen bedavadan verdi 3 puani adamlara.

Sivas 11 kisi kapanip, hizli birkac kontra ataga cikarak maci kazandi.

Sivas, sezon basindan beri bu tarza yakin oynuyor.

Soyle biz mac kazansak, 3 puana ragmen cogu taraftar demedigini birakmaz.

Hatta Rizali Trabzonspor, ilk devre biterken 5 mac ust uste kazanirken bile herkes laf ediyordu adama.

Yasadik yani bunlari.

Keske ligin sonlarina kadar bu performanslari surdurseler, yukarida Anadolu takimi olmasi her turlu isimize yarar.

Ama haftaya Fener macinda kim kesin kazanir diyebilir Sivas'a.
    Kimse.

Hatta kesinlikle puan kaybeder diyorum ben.
    1 puan alirsa, asil rakibimiz Fenere celme takar ve mutlu olurum sahsim adina.

Rizayi yollayan Konya mallik yapti.
    Rizayi gonderen Trabzonspor dogru karar verdi.

Yusuf Yazici ve Sosa ayni bolgenin oyuncusu, ikisini birlikte oynatamam diyen adama BUYUK TAKIM EMANET EDILMEZ.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (07.12.2019 Saat 16:51 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan (Samassa)
    Pereira (Goiano)
    Hosseini (Caner Osmanpaşa)
    Campi/Hüseyin (Appindangoye)
    Novak (Uğur)
    Mikel (Fatih Aksoy)
    Jose Sosa (Hakan Arslan)
    A.Parmak (Mert Hakan)
    Wakaeme (Emre Kılınç)
    Ekuban (Fernado)
    Sorloth (Kone, Yatabare)

Emre hariç şu da bizde olsa direk gözüm kapalı 11’e yazarım diyecek adam bile yok.
    Senden daha iyi futbol oynadığını kabul et. Demek ki sadece kadronun iyi olması, iyi futbol oynamaya yetmiyor. 2 yıldır Trabzonspor doğru yolda deniyor, iyi futbolcularla da destekleniyor ama Sivas gibi ligi lider götüremiyoruz. Sıkıntı nerde?

Nereden
    Belçika

Alıntı Gurpas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senden daha iyi futbol oynadığını kabul et. Demek ki sadece kadronun iyi olması, iyi futbol oynamaya yetmiyor. 2 yıldır Trabzonspor doğru yolda deniyor, iyi futbolcularla da destekleniyor ama Sivas gibi ligi lider götüremiyoruz. Sıkıntı nerde?
    Ben kabul ediyorum zaten abi. Yardımlaşma ve pas oyunları oldukça iyi. Bu ligin seviyesinde değil dediğimiz Caner’den Egemen Korkmaz performansı alıyor adamlar. Erdoğan’ı çok iyi hamle oyuncusu yapmış Rıza.
    Tebrik etmek lazım.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Nakzoya katılıyorum bu Sivas bizim önümüzdeyse durup düşünmemiz lazım. Bana göre kadroları kotu kimseyi istemem onlardan.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Kocaeli

Umarım Sivas böyle devam eder ve haftaya da Fenerbahçeyi'i yener Sivas istediği kadar fark atsın problem değil biz daha yeni başlıyoruz zaten.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kadro kimyasini halledip ust uste ayni formda kadroyla maca cikmak onemli. Gecen sene kismen yaptik ama kritik haftalarda takimin yarisi yoktu

Bu sene bjk antep rize maclarinda kadro oturur gibi oldu ama o da ideal degildi. Kamil sag acik oynuyordu. Bu 4 mac kadroyu belirlemek ve zirveye tutunmak icin onemli. 12 puani bir sekilde toplamamiz lazim. iki maclik farki kapatacak gucumuz yok.

Nereden
    Balıkesir

Heh Rıza güzellemeleri başladı yine ..vallahi bu taraftardan bi bok olmaz .

Nereden
    Belçika

Alıntı prisonbreak2020 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heh Rıza güzellemeleri başladı yine ..vallahi bu taraftardan bi bok olmaz .
    Konu Rıza değil, konu Trabzonspor’un büyük takım gibi oynamaması. Rakibe top göstermeden kendi evinden rakip uğurlamaması.
    Ey Türk Gençliği!

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sivasin neyini övüyorsunuz anlamış değilim.Kontra atak futbolu oynayan bir takım,pres yok topa hâkim olma yok.Rakip hocaların malligi resmen.Bundan sonra kimse bukadar açık oynamaz onlara karşı. Rıza hoca bizde de bir seri yakalamıştı, ne oynuyorduk hiç birşey.Asla sonunu getiremez ama bu durumda olmaları da avantaj, böyle birkaç takımın varlığı ligde erken kopmaları önlüyor
    Konu olcay_61 tarafından (07.12.2019 Saat 17:13 ) değiştirilmiştir.

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Biz 4te 4 yapmayı başaralım yeterki. 2.yarı sivas mivas çok pis tokatlarız

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Her teknik direktörün farklı bir tarzı var. Bu kadro Ünal Karaman'ın tarzı değil diyorum. Yönetim de transferde yanlış yaptı diyorum. Ya Ünal hocayla çalış ona göre takım kur ya hocayı değiş.

Hırssız değil orda demek istediğim dinamik ısıran manasında. Mikel mesela sineği s... belini incitmez. O tarz bi adam. Nwakaeme tık tık iş bitirir. Sörloth yine aynı işimi yaparım der. Adamların tarzı bu. Böyle adamlar da lazım öyle adamlar da. Biz kantarın topuzunu kaçırdık. O yüzden bu durumdayız. Ünal Hocayı savunmak için demiyorum. Olay bu.
    Ayni yorumu yazin transfer basliginda bende yaptim.
    Bu takima Onazi donemeyecekse ( ki hala yok piyasada ), Azabuike alinmali diye herhalde 4-5 mesaj atmisimdir baslikta.

Ama su durumda var.
    Misal Ekuban ve Omur hic sakatlanmasaydi, bu takim suan defans haric oturmustu.

___________Mikel_________Sosa___________

Omur___________Ekuban______Nwakaeme

_________________Sorloth________________

Herkes Yusuf gitti, 10 numara yok, Nwakaeme tek kaliyor diyor da, biz ne zaman Ekuban ile forveti ciftleyip, Yusuf'u geriye cektik, gecen yilda pespese o zamanlar galibiyetler geldi.

Yusuf da ortasahanin her yerinde oynayabiliyor diye Fransa'ya transfer yapti.

Yoksa ilk top kontrolu bu kadar kotu bir oyuncu, Edirne'den disari cikamazdi.

Neyse, konuyu yanlis yerlere cekmeyelim simdi.

Bir de Riza gibi, Yusuf guzellemecileri cikar basimiza.

Bu sene sakatliklar olmasa, bazi bolgelerde yanlis tarzda futbolcu secimlerine ragmen yine de suan liderlik koltugunda biz olurduk.

Hocanin istedigi tarzda bir ortasaha, bir stoper, bir de kanat alip..
    Eldeki fazlaliklari devre arasi gonderebilirsek.

Bu takim son ana kadar yine sampiyonluk yarisi verir.

Olur ya da olamaz bilemem ama 32. Hafta sonunda Trabzonspor sampiyon olabilir mi diye sordurur tum futbol camiasina.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (07.12.2019 Saat 17:22 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar Rıza bir Şark kurnazı. Yeteneksizdir. Buzdolabını güzel sarıp sarmalar iyi de taşır ama kapıdan boyuna sokmaya çalışır yatırayım da geçsin olmaz.

Hatta bir örnek daha vereyim

Lisede bir hocamız vardı. Yazılı ortalaması 56 idi arkadaşın. Sözlü notlarını veriyordu.

+Yaz bakalım bi 70 4 olur mu.
    - 57,... Olmadı hocam
    +Yaz bi 70 daha
    -58. Yine olmadı hocam
    +Yaz bi 70 daha
    -59,... Yine olmadı hocam
    +Bunun 4 getireceği yok yaz ona 50 dedi 3 alacakken 2 aldı. Rıza bizim hocadır.
    Konu mmert tarafından (07.12.2019 Saat 17:33 ) değiştirilmiştir.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    İstanbul

Rıza bizdeyken de 5'te 5 yapmıştık, sonuçta denemediğimiz bir adam değil.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendi maç başlığımızda Sivas'ın durumunu konuşmak pek doğru olmasa da şu yorumu tekrarlayayım. Sivas hak ederek liderliği götürüyor. Ama özellikle bazı yorumcularının sempatik gözükmek amacıyla söylediği gibi bu noktaya mükemmel top oynayarak değil, oyuncularının bireysel performansıyla geldiler. Ha aynı oyuncular geçen sezon da olduğuna göre burada ister istemez bir Hoca faktörü vardır. Yalnız sezon başında Hoca'sı dahil kimse Sivas'ın bu yerde olacağını tahmin etmiyorsa, bu başarı planlı olmadığından tesadüftür. Kaldı ki bu durumun büyük takımların kötü olmasıyla da ilgisi yok. 14 maçta 30 puan şampiyonluk ortalamasıdır...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Sorunu Sivas Ts karşılaştırması yaparak çözemeyiz.
    Ünal - Rıza da olmaz.

Bizim takım oyuncu kalitesi ligde her ne kadar çok sakat versekte en iyi düzeyde. sosa,sorloth,waka,perreira,ugurcan, hosseni hali hazırda sakatlanmadan oynayan iyi oyuncular.
    Yani bakın iyi demiyorum oldukça iyiler. Ki Yusuf sarı, son maclarda iyi. Daha ömür,Novak,ekuban,sturidge,mikel, parmak var

Yani eksik bile olsak
    1- Yorgun argın bizden daha eksik hatta ezik Gs den baskı yemenin bir açıklaması yoktur. Gol kacar. Biz topu oynamadık.
    2- Hic puan almamıs eksik durumdaki Genclerde kendi sahamızda 30 dakika baskı yiyip gol yemenin acıkmalası olamaz.
    3- Hocası olmayan kötü anda yakaladığımız Göztepe ye kendi sahamızda yenilmenin de olmaz.
    4- Yahu Şu sivas ı forma girmeden yenebilirdik. Yine geri cekilme huyundan macı son dakşkada verdik
    5- herkesin fark attıgı Paşadan bile oyunun belli dönemlerinde baskı yedik.

Gecen sezon
    1- Tarihte yakaladığımız en kötü fenerden mac sonlarında geri çekilip gol yemedik mi ?
    2- Çok iyi ilk yarı oynayıp geri çekilip Bjk den beraberliği zor kurtardık

Bir maç iki maç anlasılırda aynı hatayı sürekli mazeret bulmak aptallık olur. Üstelik 1 sezon değil 1 yıldır aynı hata.
    2 hazırlık dönemi geçti. Oyuncular değişti. Bizim gol yeme şeklimiz değişmedi.

Gecen sene onazi sakatlığından beri aynıyız.Oyun oynamıyoruz. Oyuncularımızın kalitesi ile gidiyoruz. Bakmayın gecen sezın 2. yarıyı genele waka nun sihirleri ile gecirdik. Bu sezon ise sorloth un formuna dua edelim
    13 Vitor Hugo

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Rıza'nın oynattığı futbol Sivas'ta göze hoş geliyor olabilir. Daha önce iki büyük takımda hocalık yapmış. Bjk ve bizde. Net bir şekilde hatırlıyorum ki iğrenç bir oyun vardı sahada Rıza bizdeyken. 3 pas üstüste yapamıyorduk. 5 maç üstüste kazanması birşey ifade etmiyordu ve zaten sonu da kötü bitti. Adam hemen her açıklamasında kadronun yetersizliğinden,takımla kamp yapamamaktan bahsetti. Devre arasından sonra sorumluluk bende minvalinden sözler söyledi hafızam beni yanıltmıyorsa. Devre arası takımla kamp da yaptı sonrası daha da kötüye gitti takım. Elindeki kadro bugünkü kadrodan kötü değildi. Kimler mi vardı? Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür, Sosa,Onazi,Burak,Onur,Kucka,Rodallega.

Ne demek istiyorum? Rıza bizde başarısızdı. Sonuç olarak da oyun olarak da. Geleceğe dair hiç bir ümit vermiyordu. Sivas'ta şu an başarılı olabilir, olsun da ben insanlar başarısız olsun istemem. Fakat bana göre düşüşe geçecekler. Ünal Karaman ise hem puan ortalaması hem vaadettiği oyun olarak Rıza'dan başarılıdır. Elbette yanlışları ve eksikleri çok. Rıza'yı öveceğim derken Ünal'ı veya takımımızı yermeye gerek yok.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Her sene aynı muhabbet. Her sene 1-2 dandik takım ilk yarı iyi gider ve bizim taraftar hemen o takımları övmeye, bizimkini de gömmeye bayılır. Sene sonu bu dandik takımlar maksimum 6. falan olur bu övgüler de her zamanki gibi boş yorum olarak forumdaki yerini alır.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ha işte rıza malın önde gideni rıza futbolu bilmiyor rıza cahill rıza futbol katili....Ünal futbol profesörü 2 pas yapamıyoruz duzineyle gol yedik ankara hariç üstün olduğumuz maç yok.Sivas şu kadroyla şampiyon olursa agaoglu ne diyecek çok merak ediyorum ama çok sürekli masal anlatıyor ya aman ha biz şampiyonluğa oynuyoruz demiyor herif sivas şampiyonluğa oynuyor bak agaoglu açta seyret vede 2009 yılından daha iyi oynuyor bursadan sonra sivasta şampiyon olursa milletin suratına bakacak yüzünüz olacak mı çok merak ediyorum.
    Besiktas,Antep ve liste böyle devam ediyor...
    Nefsin icin sevme

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Besiktas,Antep ve liste böyle devam ediyor...
    Nefsin icin sevme

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazı mesajlara bayağı güldüm ama
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hep hoca tarafindan bakiliyor ama o kadroya da bakmak lazim. Sivas'ta yildiz yok cok mu lazim oluyor? Kac senedir ilk yarida 30 puani bulamiyoruz. Umraniye'den stoper alip lider oldular. Oncelikle oyuncunun form durumu onemli, sezonda en az 30 mac idare etmeden catir catir oynayacak adamlar lazim . Her hafta cikacak takimi tasiyacak. Trabzonpor iyi oynayan adami yildiz yapiyor zaten. Bu seviyede isimle kendini kandirmayi anlamiyorum .

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her sene aynı muhabbet. Her sene 1-2 dandik takım ilk yarı iyi gider ve bizim taraftar hemen o takımları övmeye, bizimkini de gömmeye bayılır. Sene sonu bu dandik takımlar maksimum 6. falan olur bu övgüler de her zamanki gibi boş yorum olarak forumdaki yerini alır.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dandik dediğin takımlar ligin ilk yarısında bu puan ortalamasını yakalayamaz. sivas 2009 37 puan yakaladı şampiyon oluyordu bursa 35 puan yakaladı şampiyon oldu sivas şampiyon olabilir bence bizden çok daha fazla sansı var biz yıllardır sadece kendimizi kandırıyoruz.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)