Sayfa 48 Toplam 50 Sayfadan BirinciBirinci ... 38 46 47 48 49 50 SonuncuSonuncu
Toplam 1242 adet sonuctan sayfa basi 1,176 ile 1,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 14.Hafta l Antalyaspor 1 - 3 Trabzonspor l Maç Sonucu

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Evet bastan sona tüm yorumlari okudum.
    Dehsetler içerisindeyim gerçekten, elesteri birsey ama yapilan linç baska birsey degil.
    Hoca belki iyi oynatamiyor, hata yapiyor ama bununlari da haketmiyor.
    Bugün'e gelirsek, sagda Serkan önünde Yusuf Sari, solda Kamil Ahmet, bunlarin hangisini bu ligde bir takim oynatir?
    Adam bu oyuncularla zirve mücadelesi veriyor ve acimasizca elestiriliyor.
    Sturridge oyundan alinmasi dogruydu, oyuncu korunacak belli ki 90 dakikayi çikaracak düzeyde degil, belkide doktorlarla kararlastirilan birsey.
    Yusuf Sari'ya gelirsek çocuk sezon basinda linç edildi bugün 3 gol 3 asist'le oynuyor, ve bu çocuk 20000€ maas aliyor.
    Kiyaslamayi dogru yapalim mesela rodriguez ne kadar verimli ve kaç maas aliyor.
    Nwakaeme'de düsüs var, dogru ama arkasindada Novak yok, bu etken degil tabi.
    Bugün alinan üç puan basaridir, Sosa, Pereira ve Novak yoktu Ömür saymiyorum bile.
    26 puan yaptik bir galibiyetle geçen sezonu egale etcez, büyük bir aksilik olmazsa 3te3 yapip 35 puan yapariz.
    Bunu yaparsak çok büyük basari olur, bunca aksilige ve sakata ragmen.
    Enseyi karartacak birsey yok ortada.
    Sampiyon olacagiz....

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Nwakame neden geriye gitti?!?

Adam geçen sene cebinde bir sürü hücum setiyle oynuyordu..

Adamın lakabı beyin di bir kere

orta alanımız haraketli ve akıllı adamlarlarla doluydu..

Şimdi adama topu veren elini beline atıp izliyor bizim gibi ne yapacak diye..

Artık o kadar bire bire zorluyor ki herkes önnemini kademe ile alıyor.Adam eksiltmede başarısız oldukça özgüveni de geriye gidiyor..

Sistemsizlik en fazla Nwakame ve Sosa’yı etkiliyor..

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kayseriliyiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bastan sona tüm yorumlari okudum.
    Dehsetler içerisindeyim gerçekten, elesteri birsey ama yapilan linç baska birsey degil.
    Hoca belki iyi oynatamiyor, hata yapiyor ama bununlari da haketmiyor.
    Bugün'e gelirsek, sagda Serkan önünde Yusuf Sari, solda Kamil Ahmet, bunlarin hangisini bu ligde bir takim oynatir?
    Adam bu oyuncularla zirve mücadelesi veriyor ve acimasizca elestiriliyor.
    Sturridge oyundan alinmasi dogruydu, oyuncu korunacak belli ki 90 dakikayi çikaracak düzeyde degil, belkide doktorlarla kararlastirilan birsey.
    Yusuf Sari'ya gelirsek çocuk sezon basinda linç edildi bugün 3 gol 3 asist'le oynuyor, ve bu çocuk 20000€ maas aliyor.
    Kiyaslamayi dogru yapalim mesela rodriguez ne kadar verimli ve kaç maas aliyor.
    Nwakaeme'de düsüs var, dogru ama arkasindada Novak yok, bu etken degil tabi.
    Bugün alinan üç puan basaridir, Sosa, Pereira ve Novak yoktu Ömür saymiyorum bile.
    26 puan yaptik bir galibiyetle geçen sezonu egale etcez, büyük bir aksilik olmazsa 3te3 yapip 35 puan yapariz.
    Bunu yaparsak çok büyük basari olur, bunca aksilige ve sakata ragmen.
    Enseyi karartacak birsey yok ortada.
    Sampiyon olacagiz....

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    Gardaş aynen öyle, bazı çoluk çocuğa sen bakma, derbi kaybetmeyen ve takımı ilk 3 de tutan Hıcaya sallıyor

Yusuf
    Kamil
    Serkan
    Doğan
    Avdijaj

Bunlar kaç maç 11 oynadı inanabiliyor musun, iyi niyetli çocuklar Allahtan ama Süperligde tek takımda 11 oynayamazlar

Sosa
    Eku
    Sturiç
    Mikel

Bunları kazandırmış bir hoca BÜYÜK HOCADIR, Bizim 11 ideale %80 yaklaşsın sen gör top nasıl oynanır
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Şu Antalya'nın zemini nedir öyle arkadaş??? Resmen rezillik. Futbol mutbol oynanmaz o sahada
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Nereden
    Ankara

[QUOTE=Tekke;1921189959]Gardaş aynen öyle, bazı çoluk çocuğa sen bakma, derbi kaybetmeyen ve takımı ilk 3 de tutan Hıcaya sallıyor

Sen kimsin bu forumun velisi gibi konuşuyorsun?

Bir defa delikanlı gibi davran..başkasının yazısını alıntılayıp kaçak laf sokmaya neden çalışıyorsun? Benim yazımı alıntıla ona göre konuşalım..

sanane ben böyle düşünüyorum, burada kimsenin düşüncesini senin gibi küçümsemeden,polomiğe girmeden paylaşıyorum..

Senin gibi Kırkını doldurmuş ama yontulmamışları çok yonttum ben bu forumda.. Ben yontmaktan siz mayoz, mütoz bölünürek çoğalmaktan bıkmadınız..

Nereden
    Almanya

Alıntı beypba_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nwakame neden geriye gitti?!?

Adam geçen sene cebinde bir sürü hücum setiyle oynuyordu..

Adamın lakabı beyin di bir kere

orta alanımız haraketli ve akıllı adamlarlarla doluydu..

Şimdi adama topu veren elini beline atıp izliyor bizim gibi ne yapacak diye..

Artık o kadar bire bire zorluyor ki herkes önnemini kademe ile alıyor.Adam eksiltmede başarısız oldukça özgüveni de geriye gidiyor..

Sistemsizlik en fazla Nwakame ve Sosa’yı etkiliyor..
    doluydu derken Abdusle Yusuf yok sade

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yapıcı eleştiri yapan arkadaşlara teşekkür ederim, umarım hoca ve yönetim aksayan şeylerin farkındalardır. Bu tarz maçlar tam da bu derslerin alınması için faydalı olurlar

Sırf ben demiştim demek veya kişisel husumetler vs için hocayı veya gayret sarfeden oyuncuları aşağılayan çok bilmişlere de yazıklar olsun.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

her şeyden önce 3 puan almak güzel bu maç çok kafama takıldı.

Şu oyun beni gerçekten üzdü.

Görülen şu ki bazı topçularda tükenmişlik sendromu başgösteriyor sanki

yaşı olan topçular waka novak joe perreira gibi

bunun çözümüde BENCE TAKIM OLARAK DEFANSTA VE ORTA SAHADA OYUN HAKİMİYETİNDE GÜÇSÜZ KALIYOR TAKIM

ORTA SAHA ŞART YA SOSANIN YANINA GÜZEL BİR OYUNCU

VEYA ON NUMARA MİKEL SOSA ÖNÜNDE

ANTALYANIN BEKİ SANGAREYİ İNŞ ALIRIZ ADAM HER YAPTIĞI ORTA TEHLİKELİ OLUYOR KEŞKE ALINSDA

ORTA SAHA DIŞINDA ALINIRSA BİR BEK

VE ÖMÜR DÖNECEĞİ MUAMMASI İÇİN BİRDE AÇIK

AMA OLMAZSA OLMAZ ORTA SAHA ŞART

Nereden
    Ankara

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doluydu derken Abdusle Yusuf yok sade
    4 4 2 oynuyoruz kaç kişi olması lazım dolu diyebilmemiz için?

cellchook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligin asist kralı suan guilherme 6 asist (14 maç)

Sturridge 4 asist. ( 6 maç )

Nasıl bir yıldız var elimizde hatırlayalım.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Su anda ligde Ünal Karamandan daha iyi bir taktik bilgisine sahip olan bir tane TD yoktur. Eger varsa örnek gösterin.
    Nefsin icin sevme

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün radyodaki aksiliklerden dolayı dile getiremediğimiz birçok hususu yarın dillendirme şansı bulacağız ancak şunu belirtmek isterim ki Nwakaeme isteksiz değil. Ciddiyetsiz hiç değil. Bu adam son bir iki Avrupa maçı hariç tüm maçlarda ilk 11'de başladı ve bu maçların hepsinde ciddi efor harcadı. Yani Ağustos ayının başından beri hiçbir oyuncunun üstlenmediği yükü üstlendi. Özellikle Yusuf'un gidişiyle ön alanda kanatlara getirilen yardımın azaldığı gibi Novak'ın geçen seneki sık bindirmelerini fazlaca azaltması Nwakaeme'nin kanatta yalnızlaşmasına sebep oluyor.

Top ayağına geldiğinde her takım 3 oyuncuyla Nwakaeme'nin etrafını sararken biz ona onu rahatlatacak yardımları ulaştıramıyoruz ve her pozisyonda da bizi kurtaracak hamleyi, çalımı veya driplingi yapmasını bekliyoruz. Bu olacak bir şey değil, gerçek dışı ve mantığa aykırı. Burdaki herkesten çok kendisi istiyordur zaten birazcık dinlendirilmeyi ancak sağ olsun arkasında bekleyen arkadaşımız kendisini sezon başından beri bir gram yukarı taşıyamadığı için her maç artan yorgunluğunun üstüne temposu yükselen ve açık alanların arttığı maçlar oynamak durumunda kalıyor. Birilerini eleştirirken parametreleri iyi tartmak lâzım.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı ~unicef~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    su anda ligde ünal karamandan daha iyi bir taktik bilgisine sahip olan bir tane td yoktur. Eger varsa örnek gösterin.
    etmaaaa

gs maçinda terim bile ezdi adami td lükte

ama

ünal karakter abidesi eşsiz bir insandir iyi bir sporcu iyi bir futbolcudur

bu takim bir yol tuttu onuda tecrübe eksikliğine rağmen başa getirdiler

ama o bu süreçte takimla birlikte gelişerek başarili td olacaktir.

Ama tecrübe zaman alir zamanla oluşur. Bazi eksiklikler oluyor. Sorun değil ancak bu hafta hele ikinci yari ünal hocaya kizdim. Waka parmak kötü sturridge çikardi yusufu çikardi kizdim. ünal hoca dik duracak waka çikmasi gerekirse çikmali

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    etmaaaa

gs maçinda terim bile ezdi adami td lükte

Bu nedir yaaaa..Golü yemeyip galip gelseydik böyle mi yazardin? Biraz sans ile 3-0 olurdu o mac..Gecen sene de 4 cekti Gs ye ki o mac 10 gol bile atabilirdik..Unutuldu gitti..Terim ezmis öylemi

Bjk macindan sonra kimse oyun jablonunu vs elestirmiyordu..

Ünal Karaman konusunda bir cok kisi anlamsiz bir ikilem yasiyor..Bazen ayni yazida bile bu ikilem acikca görülüyor..Onca olumsuzluga ragmen takimin yarisin icinde olmasindan mutlu olmaliyiz..Ikinci devre daha iyi bir futbolda izleyebiliriz..

Futbol bir oyun..Biz ise futbolu eziyete dönüstürmekten baska birsey yaptigimiz yok..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herşey güzel de bjk da toparladı baya. En büyük rakibimiz bjk bence

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşey güzel de bjk da toparladı baya. En büyük rakibimiz bjk bence
    Bizim en büyük rakibimiz burda cogunlugun barindirdigi zihniyet..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Sefa Alış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nwakaeme'yi geçen sezona göre değerlendirmeyin. Oyunu rakip sahaya yıkan bi takımda iş yapar Nwakaeme, kendi sahasına kapanan takımda değil. Orta saha yokları oynadı, maç içerisinde savunmaya yanaşıp top almaya çalışıyor; yoruluyor haliyle bu kadar git gel yapınca. Topa vuracak enerjisi kalmadı bugün.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim en büyük rakibimiz burda cogunlugun barindirdigi zihniyet..
    Millet takımı begenmiyor da başka takım taraftarlari da bizim takıma imreniyor. Yusuf Sarı bile cok iyi katkı veriyor skora.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Her kötü futboldan sonra hocayı savunacak bir bahane üretiliyor, lig sonundaki puan tablosunda bakalım nasıl savunulacak.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu şu forumu, maç başlıkları dahil hemen hemen hepsini okuyorum.
    Acaba ben mi gözden kaçırdım?

Ünal Hoca istifa etsin, gitsin diyenler mi var? Şahsen ben daha ziyade yapıcı eleştiri okuyorum. Maçın oynandığı esnada ise duygular daha sıcak olduğundan kelimeler biraz daha agresif olabiliyor.
    Ama sadece o kadar.
    Ünal Hoca başarılı mıdır? Bence başarılıdır. Ama eleştirilecek de pek çok yanı var.
    Bunları eleştirince neden bu kadar tepki çekiyoruz cidden anlamakta zorlanıyorum.

Eleştirmeyi küfür etmekle aynı şey sananlar mı var aramızda?
    Gerçek hayatta bile böyle, aksayan bir şeyi eleştiriyorsun, buna da şükret deniliyor.
    La böyle ilerlemeyi hangi tarih yazmış?

Eleştirmeyerek, sorgulamayarak, ilerleyen bana tek bir şey gösterin!

Trabzonspor'un oynadığı futbolun bariz kronik sorunları var! Haftalardır konuşuyoruz bunu.
    Bu takımın adam gibi bir hücum planı yok! Maçlarda ısı haritalarına bakarsanız biz ileride top çeviremiyoruz! İnanmıyorsanız ısı haritalarına bakın.
    Kadron yaşlı ve sakatlığa meyyal oyunculardan kuruluyken ve yedek klubesi darken, 60-80 metrede futbol oynamaya ve sürekli futbolcuları koşturmaya dayalı sistem, tek devreden sonra TAMAMEN ÇÖKÜYOR! Hadi inkar edin göreyim sizi!

Ünal Hoca'nın geçen hafta dediği: ''Geriye yaslanmalarını ben istemiyorum!'' deyişinin sırrı futbol olarak burada saklı. Hocanın telefon numarası bende olsa ona anlatırım da bir tek buradan yazabiliyorum! Yazmayalım mı şimdi?
    Eğer bir takım atağa çıkarken veya rakip sahada top çeviremiyorsa daha 3. pasında rakip ortasahadan topu her defasında senden çalıyorsa, sen de tekrar topu kazanmak için geri kapanıyorsan, o 30 yaşında ve üstü oyuncularla kontraya bile çıkamazsın!

Madem geriye yaslanıyoruz, kontraya çıkmak için elbette fırsatlar bulursun değil mi? Ama o kadar geriye yaslanıyoruz ki ileriye topu atacak ve topu ayağında tutacak ve takıma o esnada nefes aldıracak oyuncumuz ileride olmuyor!
    Her hafta bunu izleyeceğiz ve eleştirmeyeceğiz!

Bu forumda yazan her kimsenin Trabzonspor sevgisinden şüphe etmiyorum. Ama sizlerde bizi aşağılamaktan, itham etmekten vazgeçin.
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefa Alış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nwakaeme'yi geçen sezona göre değerlendirmeyin. Oyunu rakip sahaya yıkan bi takımda iş yapar Nwakaeme, kendi sahasına kapanan takımda değil. Orta saha yokları oynadı, maç içerisinde savunmaya yanaşıp top almaya çalışıyor; yoruluyor haliyle bu kadar git gel yapınca. Topa vuracak enerjisi kalmadı bugün.
    O kadar doğru bir tespit ki bu.
    Bunları konuşalım işte. Mevzu birilerini övmekse, överiz de bir sıkıntı yok.
    Ama arkadaşımızın dediği çok doğru. Nwakayeme, Yusuf Sarı gibi alıp seri koşacak oyuncu değil, hatta bakıyorum kadroda böyle seri oyuncular da pek yok. O halde neden kadro yapısına uygun bir taktik anlayışla oynamıyoruz ki?

Geçen seneki 4-0'lık Gs maçında öyle güzel ayağa paslar yaptık, öyle güzel set hücumu yaptık ki, Nwakayeme, Gs defansını adeta matkap gibi deldi! Önde pres yaptık çünkü.
    Bu takımın ciğer kapasitesi uzun mesafe oyununa uygun değil! Bunu görsün artık teknik heyet.
    Futbolcuların çoğu neden sakatlanıyor peki?

Kadro kalitemiz, önde oynamaya yatkın, baskılı, pres yapabilecek yeterliliğe sahiptir. Ayrıca böyle oynarsak rakibide psikolojik olarak ezer, çökertiriz.
    Hiçbir mücadele yoktur ki, rakibin senden güçlü olduğunu düşündüğün ve bu gücün altında kendini hissettiğin bir müsabakayı kazanabilesin.

Kazanmak istiyorsan, şampiyon olmak istiyorsan, psikolojik faktörlerden tut, insan faktörüne, teknik-taktik faktörlere, yönetim bilimi, antrenman bilimi vs gibi pek çok noktada doğru işleri hesaplayıp yapmak zorundasın.
    Biz taraftar olarak sabrederiz, sabretmişizdir de, olmadı da aldatılır, kandırılırız. Olmayan şeyler değil.

Ama şu doğruları yapmaya çalışalım artık.
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bakıyorum da taraftar Ünal Hoca'yı yemek için çok büyük mücadele veriyor. Takım Allah'tan bir şekilde gidiyor da yiyemiyorlar, ilk tökezlemede çok fena yiyecekler. Yazık gerçekten. Çok güzel bir planlama ve kadro yapılanmasıyla ivme kazanılmış bir takım, ekonomik yapı düzelmiş, gençler ön plana çıkmış, futbol her maçta olmasa da bir çok zaman ümit veriyor, derbilerden korkmuyoruz, aslında hiç bir maçtan korkmuyoruz... Çok değil 2 sene önce maç olduğu zaman içimizden izlemek bile gelmezken, bugün heyecanla maç saatini bekler olmuşuz. Sadece biz değil, Türkiye'deki birçok kişi Trabzonspor'un maçlarını merak eder olmuş.. Ama tabi bunların hepsi kendiliğinden oldu, Ünal Hoca ile alakası yok. Yeterki gitsin Ünal. Bu sene şampiyon olsak gene Ünal'ın gitmesini isteyenler olacaktır burada çok net söylüyorum...
    İnadına Trabzonspor !

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

İlk yarı 1-3 ile soyunma odasına girmek çok rahatlattı.
    Ancak 2.devre rakip tıpkı GS'nin yaptığı gibi bizi ezdi, bir türlü oyunu tutamıyor ve rakibi ısıramıyoruz.
    Buna rağmen 4 veya 5 yapabilecek pozisyonları cömertçe harcadık. (Vakeme-Ekuban'a, Sörloth-Vakeme'ye)
    Neden öne geçip maçı koparacakken bu kadar baskı yiyoruz?
    Paşa son saniye golü yemese 2.idik averajla (Hakem 15. dakikada haksız kırmızı çıkardı, sarı yeterdi. 3 kızkardeşin sahasında 15. dakikada kırmızı çıkarabilirler mi?)
    Paşa maçı dahil 12 puan yapmalıyız.
    Serkan ASAN'a bayıldım. İyi bir sağ bek geliyor.
    Abdurrahim de fena değildi, işlenirse neden olmasın?
    Maç boyu K.Ahmet'in kanadını yol geçen hanı gibi kullandı rakip
    Sörloth atağa kalkarken çok top kaybetti ve bunlar tehlikeli oldu, yine de seviyoruz onu (9 gol, 4 asistle gole en çok katkı yapan süper lig oyuncusu)
    Ekuban 1,5 ayda özgüvenini kaybetmiş, toparlanmalı bir an önce
    Störiç'e gösterilen sarı ağır oldu, her oyuncu çıkarken ağırdan alıyor, üstelik tam çıkacakken üstüne yabancı cisim attılar, anons niye yaptırmıyorsun? Oyuncu mu suçlu?
    Nazar değmesin Trabzonspor'umuza
    Sıra Denizli'de, umarım haftanın kapanış maçı olması takım üzerinde stres yaratmaz.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 puan güzel..
    Takım daki eksiklerin dönmesi güzel..
    İlk yarıda atılan 3 gol güzel...

Nwakame kötü..
    İkinci yarı geri çekilme huyumuz kötü...
    Sosa olmayınca takım kötü..

Anlamadığım yahu 3 olmuş adamlar bastırıyor biz geri defansa yaslandık..
    Fb maçında gol yedik gs maçında gol yedik....Bu maçta yemediysek Ugurcan'ın gününde olması ve adamların beceriksiz olmasından dolayı..
    Yahu kontratak futbola en uyan takımız ama ileri çıkamıyoruz

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün oynadığımız oyun galibiyet için yeterli bir oyun muydu? Kesinlikle değil Alanya maçında 10 kişi kalmamıza rağmen daha mücadeleci bir oyun sergilemiştik rehavet midir nedir ben dün baya tedirgin oldum puan kaybı yaşayacağımızı düşündüm neyse ki aklımıza gelen başımıza gelmedi. Eksiklere rağmen kazandık üstelik rakiplerin hepsi kazanmışken puan kaybı olmazdı harikulade oldu Antalya yakın zamanda toparlanmaya başlar ölüyü diriltmedik artık 3/3 le devreyi kapatmalıyız Konya'yı yenip radarcı Aykut'u , Kayseri'yi yenip Türbülent'i göndermek dileğiyle
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)