Sayfa 9 Toplam 50 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 11 19 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1242 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 14.Hafta l Antalyaspor 1 - 3 Trabzonspor l Maç Sonucu

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ayni seyi yazip duruyoruz ama anlamiyor bazi arkadaslar.

Yahu siz gecen sezonki Trabzonspor ile bu sezonki Trabzonspor'u karsilastiriyorsaniz, zaten bosverin futbol filan takip etmeyin.

Gecen sene dengeli bir takim vardi, bu sene o dengeli takim yok.

Bu yuzden ortasahada gunu birlik cozumlerle bir Dogan, bir Hosseini ve bir Kamil filan oynuyor.

Gecen sezon bu takim top oynamiyor diyen kim olursa olsun, futbolla alakali yorumlarini ciddiye dahi almam.

Nwakaeme takimi gol yukunde tasiyordu da, al da at diye agzina kadar getirildi o toplar gecen sene.

Bu sene Omur ile Yusuf Sari'yi bir tutup, bu takim niye gecen sene gibi oynamiyor diyor birde bazi kesim ?
    Yusuf ile Omur'u, Yusuf'un oz babasi bile kiyaslamaz.

Gs macinda Omur olsa, Yusuf'un sut cekip Nwakaeme'nin onune al da at diye vermedigi pasi, cetvelle olcup bicip Muslera'yi caresiz birakacak sekilde atardi Nwakaeme'ye ve maci kazanirdik belki de.

Suan yapilan yorumlarin hicbirini yazmazdiniz sizlerde.

Cunku skora gore konusuyorsunuz.

Neyse bizim takim bu sene iyi kurgulanmadi, sakatliklarda belimizi buktu.

Devre arasina kendimizi iyi bir sekilde atabilirsek, yapilacak hamlelerden sonra ligi nasil bir noktada bitirecegimiz belli olur.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (07.12.2019 Saat 22:23 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yav Allah'tan kork hocam. Adamın oyuncuları tabanca gibi herkes mevkisinde oynuyor. Güzel bi takımları var Erol hoca da kaliteli. Isimsiz ama dinamik zinde oyuncuları. Şu maça bakıp bir de bizim oyunculara bakacaksın asıl. Vücut zindeliği ve doğru oyunu birleştirmişler. Hard power olmadan soft power olmaz. Wellington buldozer gibi gidiyor. Bir de bizim stoperlere bak. Hüseyin Campi sahayı baştan başa 3 günde gider gelir. Hüseyin yarı yolda rüzgara kapılır zaten. Ben hepsini de pynatırım takımımda. Hüseyin'i kamil'i yusuf sarıyı oynatır mi?
    Bu oyuncuları b.klama modası tabi çıkış yollarından biri.
    Her takımda eleştirecek oyuncu bulurum.
    Hiçbir takım mükemmel oyunculardan kurulu değil.

İki tane oyuncu adı yazınca Alanya'nın takımı City gibi görünmüyor gözüme.
    Orta sahalarında Ceyhun oynuyor. Bak örnek verdim sana.
    E tabi o da dipçik gibidir.
    Komşunun tavuğu komşuya kaz görünecek elbette.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı Emre Veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demek çözemiyor ha ünal karaman hiç nazikçe cevap vermeyeceğim bu yoruma. allah müstahakınızı versin, kör gözünüzü gördürsün ben ne diyeyim bu yoruma. yuh derim insaf derim. daha neler neler derim de sonunda yorumum silinir ziyan olur. parmak sosa orta sahasıyla ikinci yarıda 34 puan toplayan adama çözemiyor dedi ya nwakaeme varmış. allah kahretsin. sinir küpü oluyorum şaka gibi şaka yoruma bak nwakaeme ha liverpool taraftarı da şey diyomuş mane olmasa bittik:d

ligin ikinci yarısına 16 puanlarla girmeye alışkın bünyelere çok beklenti arttırdı ünal hocam. sizin sıkıntınız da buradan kaynaklı.
    Orada sonuca göre değil, oynanan oyuna göre yorum yapıldığı yazıyor.
    134 puan toplasa ne farkeder?
    Protein miktarını artırmak lazım diyette.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu oyuncuları b.klama modası tabi çıkış yollarından biri.
    Her takımda eleştirecek oyuncu bulurum.
    Hiçbir takım mükemmel oyunculardan kurulu değil.

İki tane oyuncu adı yazınca Alanya'nın takımı City gibi görünmüyor gözüme.
    Orta sahalarında Ceyhun oynuyor. Bak örnek verdim sana.
    E tabi o da dipçik gibidir.
    Komşunun tavuğu komşuya kaz görünecek elbette.
    Hayır ceyhun olduğu için 7.ler zaten Çoğu maçta alıyor onu oyundan zaten.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Ite kaka kazaniriz gibi

Ugurcan

Pereira---Hüseyni---Campi

Obi Mikel

Cafer---Parmak

Sosa

Daniel------------------Tony

Sörloth
    Konu Anıl C tarafından (07.12.2019 Saat 22:31 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Geçen sene de savunma ile hucumun arasında 60-70 metre vardı.
    Fazla klas ayak olduğu için bazı sorunlar görünmüyordu. Rakipler daha fazla çekiniyordu.

Fakat takımı 40-50 metrede oynatmak için illaki Yusuf Abdulkadir veya baskasi, yani kişiye dayalı sisteme ihtiyaç duyuluyor ise zaten çürük zeminde kurulu her şey.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alanya cidden iyi takim cok guzel futbol oynuyorlar bugun muslera olmasa rahat almislardi maci bizim macda da kaybetdikleri 8tas macinda da bariz ustunduler oyun olarak .riza hocaya gelince ben daha unal hocayla ilk anlasildiginda yazmistim unal hoca gelcegine riza hoca kalsaydi diye adam kesinlikle sozlesme uzatilmasini hak ediyordu oyle yada boyle dusermiyiz hesaplari yaparken akhisardan evinde 6 yiyen takimi alanyaya 3 0 dan mac veren takimi kume hattindan alip akhisar sapkadan tavsan cikarmasa uefa kupasina tasimisti adam gibi geldi adam gibi gitti sikinti cikarmadi zor sartlarda .novaki buldu takima kazandirdi apo olsun yusuf olsun onun zamaninda surekli forma buldu kesik yemediler ersun zamani gibi. riza hoca zamaninda top oynamiyorduk da simdi cok mu iyiyiz.sivas sampiyon elbetde olamaz bu seriyi surduremez ama riza hocanin basarisida kucumsenemez burada.riza hoca erol hoca bunlar iyi hocalar gittikleri her takimda fark yaratiyor olumlu seyler katiyorlar.bugun 2.yari alanyanin deplasmanda top gostermedigi gayseye karsi 40 dakika mahkum oynadik icerde bu bile oyun anlaminda ne kadar gerideyiz gosteriyor.yarin ki maci alip yolumuza devam edelim bu koprunun altindan cok sular gececek o bellide bugune kadar oynadigimiz futbolda yetersiz buda bir gercek sakatliklara bagladik artik bahane yok bakalim pozitif olarak oyuna birsey katabilecek teknik heyet bu macdan itibaren..enteresan bir lig oluyor kayseri ve a.gucu kesin gidiciler dusme hatti cok kizgin gecmeyecek bu yuzden ozellikle ligin 2.yarisi da takimlarin puanlari birbirine cok yakin olabilir son haftalara 3 4 takim zirve potasinda gireceklerdir

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fazla klas ayak olduğu için bazı sorunlar görünmüyordu. Rakipler daha fazla çekiniyordu.

Fakat takımı 40-50 metrede oynatmak için illaki Yusuf Abdulkadir veya baskasi, yani kişiye dayalı sisteme ihtiyaç duyuluyor ise zaten çürük zeminde kurulu her şey.
    Onazi-Sosa-Yusuflu orta sahasi ile ciktigimiz hicbir macta 60-70 metrelik bir alanda futbol oynamadik.
    Nefsin icin sevme

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu forumun en büyük sıkıntısı, Trabzonspor'un başarısını isteyip, oynanan oyundan tut, şahıslara kadar eleştiri getirilince, belirli bir güruh sanki babalarına küfredilmiş gibi savunmaya geçiyorlar.
    2007'den beri hatta önceki üyelikleri de sayarsak uzun yıllardır bu forumdayım.

Bakın hiç zorunuza gitmesin ama, şunu bir türlü kafanız basmıyor: Şahıslar, eleştirilemez değildir! Layüsel değildir! Hele hele para karşılığı çalışan hiçbir kimse profesyonel bir meslek yapan hiçbir kimse eleştiriden muaf değildir.
    Burada şahısları savunanlara bakıyordum da temel tezleri hepsinin aynı: Ölümü göster sıtmaya razı et!

Yaklaşık 6 seneden beridir, Trabzonspor top oynamıyor, belirli bir taktik planı yok diyorum. Gelmiş herifçioğlu, geçen sezon 6.lığa oynuyorduk diyor. İşte ben de onu diyorum.
    Burada bize maval okumazdan evvel açın bakın bir bakalım, Trabzonspor'un son yıllarda kayda değer bir başarısı var mı?

Gelen her kimse geleceği işaret ederek, gelecek bizim diyor! Peh peh! Yalana bak yalana!
    96 senesinden beridir aynı mavalları, aynı yalanları, aynı martavalları bize söylemekten bir bıkıp usanmadılar ha!

UEFA'yı kaldırıp çöpe attık! Öyle ya daha önemli işlerimiz var, asla olunamayan şampiyonluklar gibi!?
    Şu anki kadrodaki oyunculara lafım çok yok! Zaten ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar. Peki ya diğerleri?
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

olur mu öyle şey, oyuncular ayağında topu tutamaz baskı karşısında iyi pas yapamazlarsa hücuma çıkan oyuncu sayısı azalır, mesafeler uzar, kaliteyle alakası olmaz olur mu? tabi ki sorunlar var ama oyuncu tipiyle her zaman ilgilidir.

Nereden
    Bursa

Gecen sezon topu 3. bolgede ceviriyordun, rakibe vermiyordun.

Bu takim boyunun uzamasinin birinci ve en onemli sebebi stoperlerdir.

Bir tane takimi one cikaracak, defans cizgisini ayarlayacak stoper alinmadi bu takima.

Net olarak gecen sezonda, bu sezonda aradigimiz adam profili buydu.

Ama bizim yoneticiler yemin etmisler galiba, bu takimin stoperi 500 bin eurodan fazla para alamaz diye.

Nerede genc adam varsa aldilar.

Tecrubeli diye alinan Campi ise, ne kadar son maclarinda begensem de bize ilac olacak transfer degildi.

Bu sezon ise 3. bolgede top tutamiyorsun.
    Rakibi yoramiyorsun, topu hemen kaptiriyorsun.

Yine yazayim ayni seyi, son olsun.

Bu takimda Omur ve Ekuban'i kaybetmeseydik, suan 3. bolge oyunumuz oturmustu en azindan.

3 atardik, 2 yerdik ama maclari istedigimiz neticeyle sonlandirirdik.

Devre arasina kadar 12 puan alirsak muthis bir is yapacagiz.

Umarim her maca konsantre cikar takim ve bir dakika bile bosa harcamaz saha icinde.

Devre arasi ise, taraftari sevindirecek yildiz ( Sturridge gibi ) degil de, hocanin istedigi profilde birkac oyuncu alirsak isleri rayina oturturuz.

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (07.12.2019 Saat 22:36 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olur mu öyle şey, oyuncular ayağında topu tutamaz baskı karşısında iyi pas yapamazlarsa hücuma çıkan oyuncu sayısı azalır, mesafeler uzar, kaliteyle alakası olmaz olur mu? tabi ki sorunlar var ama oyuncu tipiyle her zaman ilgilidir.
    Sen bunu oynamaya çalışırsın da futbolcu kaliten yüzünden mesela çok top kaybedersin falan anlarım.
    Bizim ne geçen sene ne bu sene, oyunu sıkıştırmak gibi bir derdimiz olmadı.

Geçen sene Sosa gibi k.çını yırtan bir de Yusuf vardı. O yüzden boşluk bir nebze kapanıyordu.

Ben Ünal Karaman'ın artık böyle bir oyun planı olduğunu düşünmüyorum.

Yani diyorlar ya, her hocanın kendine göre bir stili vardır.

Stili o değil.

Ve stili o olmayan adamın modern futbol oynatacağına inanmam.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (07.12.2019 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Yusuf geçen sene 10 numara mı oynuyordu?

Ulan maçın her döneminde mecbur gelip savunmadan topu 6 numara gibi alıp dağıtmak zorunda kalıyordu.

Orası ebedi billah boşluktu çünkü.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı mete61bordomavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu forumun en büyük sıkıntısı, Trabzonspor'un başarısını isteyip, oynanan oyundan tut, şahıslara kadar eleştiri getirilince, belirli bir güruh sanki babalarına küfredilmiş gibi savunmaya geçiyorlar.
    2007'den beri hatta önceki üyelikleri de sayarsak uzun yıllardır bu forumdayım.

Bakın hiç zorunuza gitmesin ama, şunu bir türlü kafanız basmıyor: Şahıslar, eleştirilemez değildir! Layüsel değildir! Hele hele para karşılığı çalışan hiçbir kimse profesyonel bir meslek yapan hiçbir kimse eleştiriden muaf değildir.
    Burada şahısları savunanlara bakıyordum da temel tezleri hepsinin aynı: Ölümü göster sıtmaya razı et!

Yaklaşık 6 seneden beridir, Trabzonspor top oynamıyor, belirli bir taktik planı yok diyorum. Gelmiş herifçioğlu, geçen sezon 6.lığa oynuyorduk diyor. İşte ben de onu diyorum.
    Burada bize maval okumazdan evvel açın bakın bir bakalım, Trabzonspor'un son yıllarda kayda değer bir başarısı var mı?

Gelen her kimse geleceği işaret ederek, gelecek bizim diyor! Peh peh! Yalana bak yalana!
    96 senesinden beridir aynı mavalları, aynı yalanları, aynı martavalları bize söylemekten bir bıkıp usanmadılar ha!

UEFA'yı kaldırıp çöpe attık! Öyle ya daha önemli işlerimiz var, asla olunamayan şampiyonluklar gibi!?
    Şu anki kadrodaki oyunculara lafım çok yok! Zaten ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar. Peki ya diğerleri?
    Geçen sene Onur - Burak olayında yönetimi hocayı gömenlerin, Onur ve Burak'ı güzelleyenlerin çoğu bugün hocaya Çanakkale geçilmez yapmakla meşgul.

Mesele tamamen statükoyu savunmak .

Kült yaratıp eleştirilmez kılmak için şu anda hocayı, etrafta kim varsa,
    Biri yönetimi suçluyor, öbürü topçuları suçluyor.

Hoca hariç herkes eksik.

Aman laf etme.

Müritlik 101 derseleri.

Hastalıklı vaziyet.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (07.12.2019 Saat 22:51 ) değiştirilmiştir.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Supriz olursa lig biter

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Bursa

Kimsenin hoca guzellemesi yaptigi yok.
    Hatta cogu kisi hakkini bile vermiyor burada dogru durust.

Onur ile Sota olayindan beri, her zaman Onur gitmeli artik, bu takimin sahibi saniyor kendini diyen insandim ben.

Benim gibi ufak bir azinlikta vardi burada.

O zaman da, Onurcu tayfa tarafindan linc ediliyorduk.

Burak zaten Bursa macinda oyundan cikarken yaptigi hareketle Trabzonspor defterini kapatti ve bileti kesildi.

5-0'lik Malatya macindan sonra Onur ve Burak'in k.cina tekmeyi basip, rencide edilerek gonderilmeli diyen tayfadandim.

Herseyin bir aciklamasi var aslinda.
    Yonetim yanlis transferler yapsa da, sebebi Ffp yuzunden bonservis odeyemememiz ve bostaki oyunculara yonelme.
    Unal hocayi tercih etmelerinin birinci sebebi ise, aldiklari genc oyunculari takima alistirma ve lig yarisi surerken hem bunlardan performans almasi, hem bunlari oyun olarak gelistirmesi, hem de ilk bizim takima geldikleri gune gore, cok daha iyi oyuncu seviyelerine bunlari cikarmasi.

Bunu kabul edecek bir hocayi su ligde kolay kolay bulamazsin.

Bakin yonetimin sampiyon olmak gibi bir hedefi yok, amac borc azaltmak ve surdurulebilir bir yapi saglamak ve her sene ilk 4 icinde yer alip, Avrupa kupalarindan para almak.

Gruplara kalarak 10 milyon euro gibi bir parayi cebe koyduk Uefa'da bile, tabii bunun yarisina Cas el koysa da, yine 5 milyon euro gibi bir para kasamiza girdi.

Sezon sonu Ugurcan da satilacak, belki Nwakaeme'de gonderilecek, belki Hosseini'de.

Bu forumda yillardir yazarim kendi capimda, zamaninda Usta'nin ilk yilindan sonra bu kulubu menajerlere peskes cekip, senin gelecegini ipotek altina aldiginda neden bu elestirileri yapmadiniz.

O zamanlar bas bas belgelerle yazdim cogu seyi.

Slovak Salih Dursun'a senelik 2 milyon eurolar, imaj parasi altinda Italyan bidonu Kucka'ya 1.5 milyon eurolar diye ne paralar verildi ?

Bu ornekler cogaltilir..

O gunlerde hanginiz elestirdiniz bu takimdaki pis menajer yapilanmasini.

Suan ister kabul edin, ister etmeyin bu takim duzluge cikmak icin en az 5 yil daha sikinti cekecek.

Ha hacanin da hatalari var, yonetimin de var.

Oyuncularin da var, teknik kadronun da var.

Ama ellerinden gelen ozveriyle de calisiyorlar simdi.

Neden bir Allahin kulu menajerlere peskes cektiler kulubu diye konusmuyor bu yonetim hakkinda.

Cunku dogru isler yapiyorlar, hata yapsalar da.

Sizde bu bakis acisiyla kulupteki durumu idrak edip, ona gore degerlendirmeyi yaparsaniz.

Ne iki kotu sonucta hocayi asarsiniz ne de yonetimi yerden yere vurursunuz.

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (07.12.2019 Saat 23:16 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Geçen sene Onur - Burak olayında yönetimi hocayı gömenlerin, Onur ve Burak'ı güzelleyenlerin çoğu bugün hocaya Çanakkale geçilmez yapmakla meşgul.

Mesele tamamen statükoyu savunmak .

Kült yaratıp eleştirilmez kılmak için şu anda hocayı, etrafta kim varsa,
    Biri yönetimi suçluyor, öbürü topçuları suçluyor.

Hoca hariç herkes eksik.

Aman laf etme.

Müritlik 101 derseleri.

Hastalıklı vaziyet.
    Ortada bir başarısızlık varsa birilerinin suçlu olması lazım. Salt bir suçlu olmaz bu işte.

1. Suçlu yönetim. Roda-Olcay-Yusuf-Onazi-Zargo gitti bu adamların YERİNE DOĞRU isimleri alacaktın.

2. Suçlu scout ekibi. Biz nasıl oynuyoruz, siz nasıl oyuncu izliyorsunuz kardeşim. Sturridge kronik sakat, Mikel dinamik değil. Bu iki adam mıydı önceliğimiz dıngoflar. Takımın oyununa uygun adamı becerip bulamadınız 24 saat youtube izleseniz ne olur.

3. Suçlu Ünal Karaman. Antrenör kadrosunu kendi eksiklerine yönelik takviye edecekti. Fuzuli bir 4-4-2 sevdası var.

Maaş alan herkes eleştirilebilir tavrı yanlış bir kere. Bunun sonu doktor dövmeye gidiyor. Ben bu kafayı biliyorum

Ortada bir durum var bunun şahıslara bağlamak yanlış. Sergen ile de iyi oynuyordu. Susic'le bize şov yaptılar. Erol Bulut var şimdi. Bazı şeyleri doğru yapan bir üst akıl var demek ki.

Sen istediğin kadar iyi TD ol sahadaki futbolcu oynuyor. En zayıf oyuncun kadar iyi takımsın. Bizde bu sene 3ten aşağı düşmedi bu durum.

Sene başında Ekuban ile ora yamanmak istendi. o bile tutmadı. Bir de Abdüş sakatlandı ki bence tek sanatımız o idi.

Yarım devreyi doğan kamil yusuf sarı ile geçirdik.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Kimsenin (kendi adıma) şampiyonluk beklediği yok.
    Kimsenin yönetimi gömdüğü de yok (yine kendi adıma).

Ama her maçtan sonra yapamadıklarının suçunu "birilerinin beynine girsin diye söylüyorum" tadında işi ukalâlık düzeyinde bahanelerle döşeyecek kimseyi istemiyorum.

Eksiğini bilen, kabul eden, bunu çözmek için çaba gösteren herkese saygım var.

Ben özellikle son dönemde yavaş yavaş FT triplerine giren bir tip görüyorum. Kusura bakmayın.

O dediğiniz masumiyeti Ağaoğlu için kabul ederim.
    Hoca o masumiyeti gözümde kaybetti.

Popülizm yapıp eksikleri dil altından gizleyerek şikayet etmek, eleştirilere basın toplantısında demin telaffuz ettiğim sözleri etmek falan.

Çocuk büyüdü, masumiyeti öldü.

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimsenin hoca guzellemesi yaptigi yok.
    Hatta cogu kisi hakkini bile vermiyor burada dogru durust.

Onur ile Sota olayindan beri, her zaman Onur gitmeli artik, bu takimin sahibi saniyor kendini diyen insandim ben.

Benim gibi ufak bir azinlikta vardi burada.

O zaman da, Onurcu tayfa tarafindan linc ediliyorduk.

Burak zaten Bursa macinda oyundan cikarken yaptigi hareketle Trabzonspor defterini kapatti ve bileti kesildi.

5-0'lik Malatya macindan sonra Onur ve Burak'in k.cina tekmeyi basip, rencide edilerek gonderilmeli diyen tayfadandim.

Herseyin bir aciklamasi var aslinda.
    Yonetim yanlis transferler yapsa da, sebebi Ffp yuzunden bonservis odeyemememiz ve bostaki oyunculara yonelme.
    Unal hocayi tercih etmelerinin birinci sebebi ise, aldiklari genc oyunculari takima alistirma ve lig yarisi surerken hem bunlardan performans almasi, hem bunlari oyun olarak gelistirmesi, hem de ilk bizim takima geldikleri gune gore, cok daha iyi oyuncu seviyelerine bunlari cikarmasi.

Bunu kabul edecek bir hocayi su ligde kolay kolay bulamazsin.

Bakin yonetimin sampiyon olmak gibi bir hedefi yok, amac borc azaltmak ve surdurulebilir bir yapi saglamak.

Sezon sonu Ugurcan da satilacak, belki Nwakaeme'de gonderilecek, belki Hosseini'de.

Bu forumda yillardir yazarim kendi capimda, zamaninda Usta'nin ilk yilindan sonra bu kulubu menajerlere peskes cekip, senin gelecegini ipotek altina aldiginda neden bu elestirileri yapmadiniz.

O zamanlar bas bas belgelerle yazdim cogu seyi.

Slovak Salih Dursun'a senelik 2 milyon eurolar, imaj parasi altinda Italyan bidonu Kucka'ya 1.5 milyon eurolar diye ne paralar verildi ?

Bu ornekler cogaltilir..

O gunlerde hanginiz elestirdiniz bu takimdaki pis menajer yapilanmasini.

Suan ister kabul edin, ister etmeyin bu takim duzluge cikmak icin en az 5 yil daha sikinti cekecek.

Ha hacanin da hatalari var, yonetimin de var.

Oyuncularin da var, teknik kadronun da var.

Ama ellerinden gelen ozveriyle de calisiyorlar simdi.

Neden bir Allahin kulu menajerlere peskes cektiler kulubu diye konusmuyor bu yonetim hakkinda.

Cunku dogru isler yapiyorlar, hata yapsalar da.

Sizde bu bakis acisiyla kulupteki durumu idrak edip, ona gore degerlendirmeyi yaparsaniz.

Ne iki kotu sonucta hocayi asarsiniz ne de yonetimi yerden yere vurursunuz.

Forumdaki yazılarınızın çoğuna katılırım, zira kulübün içinde bulunduğu durumun farkındalığına sahibim ve ünal hoca ile yönetimin de sonsuz destekçisiyim.

Lakin, burada bazı taraftarların sorguladığı şeyler: örneğin sivazspor kısıtlı kadrosuna rağmen neden etkili oyun oymayabilirken bizim oyun planımız yok. Sivazspor kendi sahasında hiç puan kaybetmezken biz neden Akyazı’da gelene geçene puan veriyoruz.

Sivazspor veya bjk 6maç peşpeşe kazanabilirken, neden biz strese girip lider olacağımız haftada puan kaybediyoruz.

geçen sezon: öne geçtiği maçlarda en çok puan kaybeden takım bizdik, şu an bu alanda yine birinciyiz. Takım niye öne geçtiği halde skoru koruyamıyor.

vs vs vs gibi eleştiriler. Ben de bu eleştirilere hak veriyorum açıkçası
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

Nereden
    Trabzon

Kimsenin (kendi adıma) şampiyonluk beklediği yok.
    Kimsenin yönetimi gömdüğü de yok (yine kendi adıma).

Ama her maçtan sonra yapamadıklarının suçunu "birilerinin beynine girsin diye söylüyorum" tadında işi ukalâlık düzeyinde bahanelerle döşeyecek kimseyi istemiyorum.

Eksiğini bilen, kabul eden, bunu çözmek için çaba gösteren herkese saygım var.

Ben özellikle son dönemde yavaş yavaş FT triplerine giren bir tip görüyorum. Kusura bakmayın.

O dediğiniz masumiyeti Ağaoğlu için kabul ederim.
    Hoca o masumiyeti gözümde kaybetti.

Popülizm yapıp eksikleri dil altından gizleyerek şikayet etmek, eleştirilere basın toplantısında demin telaffuz ettiğim sözleri etmek falan.

Çocuk büyüdü, masumiyeti öldü.
    Yahu adam orda rotasyona çemkirenler için dedi. Ben oyuncularımın durumu budur dedi. Sakatlıklar dedi. Adamın milliyetçiliğinden tut bıyığına kadar denediklerini bırakmadılar o da izah etti. Yalan mı dedi. Sezonu erken aç zorlu dört maç oyna sistemine uygun oyuncu alınmasın eldeki yıldızların sakatlansın santrforun geç gelsin hazır olmasın 2 ilk 11 oyuncusu al yalan yanlış onlar da hazır olmasın zibilyon tane yeni genç oyuncu al karman çorman 40 kişiyle antrenman yap bu adam da insan. Kimse işini yaparken maaşını düşünmez. Ben acilde nöbet tutarken bu nöbetin parası bu kadar dayan sabaha kadar demem dersen zaten verimli olamazsın.

Ben Ağaoğlu'dan da Ünal hocadan da memnunum ama yanlışları var. Ağaoğlu'nun 5se Ünal hocanın 1.

Nereden
    Bursa

Alıntı LağusKusteli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumdaki yazılarınızın çoğuna katılırım, zira kulübün içinde bulunduğu durumun farkındalığına sahibim ve ünal hoca ile yönetimin de sonsuz destekçisiyim.

Lakin, burada bazı taraftarların sorguladığı şeyler: örneğin sivazspor kısıtlı kadrosuna rağmen neden etkili oyun oymayabilirken bizim oyun planımız yok. Sivazspor kendi sahasında hiç puan kaybetmezken biz neden Akyazı’da gelene geçene puan veriyoruz.

Sivazspor veya bjk 6maç peşpeşe kazanabilirken, neden biz strese girip lider olacağımız haftada puan kaybediyoruz.

geçen sezon: öne geçtiği maçlarda en çok puan kaybeden takım bizdik, şu an bu alanda yine birinciyiz. Takım niye öne geçtiği halde skoru koruyamıyor.

vs vs vs gibi eleştiriler. Ben de bu eleştirilere hak veriyorum açıkçası
    O konuda hak veriyorum, hocayi saglam argumanlarla elestiren insanlara inan ki tek lafim yok.

Hatalar olmasa, sakatlik sikintisina ragmen cok daha iyi konumda olurduk zaten.

Benim tek karsi ciktigim sey, mac kazaninca bile bir tayfa turedi burada.

Unal hocaya ragmen kazandik diyen.

Ee o zaman mac kaybedince de, hocayi asip kesmeyin.

Burada suan yazan arkadaslar icinde yazmiyorum bunu.

Belli bir kesim hocaya dusman gozuyle bakmaya basladi, benim derdim onlarla.

Yoksa Unal Karaman cok basarisiz olur, ikinci devrede istedigi birkac takviyeyle bu takimi istenilen noktalara getiremezse, belki sezon sonu el sikisilir ve yollar ayrilir kendisiyle.

Profesyonel dunya sonucta, bunlar olabilecek seyler.

Emirhan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kafada ki tüm takımlar kazandı . Hataya yer yok vurup geçmemiz lazım . Olası bir puan kaybında işler sarpa sarar
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

Nereden
    İstanbul

Alıntı olcay_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Milletin sana oynadığını sivasa oynamıyorlar işte yakında çözerler ama merak etme.
    Ama sen de millet değilsin, Trabzonspor sun. Şampiyon olmak istiyosan bunu sahada göstermelisin bence. Liverpool gibi.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Ünal Karaman'ın takıma ne oynattığına hiç bakmayın sadece maç önü ve maç sonu konuşmalarını dikkatle takip.edin..Bu konuşmalarda takımla ilgili teknik hiçbir detayı konuşmadığını burnunun dikine gittiğini bilimsel çalışmadığını görmüş olacaksınız..

Konuşmalarında teknik izahat yerine şikayet, yakınma, edebiyat ve hamaset var..Bilimsellik sıfır..Dolayısıyla notunu 5 dakika içinde verirsiniz..Otur sıfır..

Aklıevvelin biri de çıkmış Ünal'ı savunmak için element uydurmuş en son ne zaman 60 puanı birarada gördünüz unuttunuz mu devreyi 16 puanla kapattığımız günleri diyor..Ölümü gösterip sıtmaya razı ediyor yani..

Babası olsam tutar kulağından uzun uzun Trabzonspor tarihi dersi verir okuturum..Sanki Trabzonspor Ünal Karaman ile doğdu büyüdü..Ünal'dan öncesi yoktu..Bu ne leş bir zihniyettir anlamak mümkün değil..Ergensen söyle ergenliğine verdik deyip geçelim..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Olası bir kayıpta buralar karışır rez alın....
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)