Sayfa 50 Toplam 50 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 48 49 50
Toplam 1242 adet sonuctan sayfa basi 1,226 ile 1,242 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 14.Hafta l Antalyaspor 1 - 3 Trabzonspor l Maç Sonucu

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son ikisini söyleyen çarpılır, ruh sayesinde olduğumuz yerdeyiz

Sistem konusunu hoca da söyledi geçişi yaparken, takım tam kadro olamıyor tek sistemi devam ettirecek muadil oyuncu yok takımda. Aslar ve yedek bebeler var
    Bun bunları genel not olarak söyledim. Şu anki takım için değil. Böyle yorum olmaz minvalinden.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Hoca'yı göndermeye çalışmıyoruz arkadaşlar yaptığı hataları kabul edip değişikliklere düzeltmelere gitsin artık her maç her maç aynı şeyleri yaşamaktan sıkıldık. Yoksa kimse senede 2 hoca, 20 30 transfer sürekli yeni başkan günlerini özlemedi. Ama aynı hatayı tekrar tekrar yapmak...

Hadi gs'yi ezemedin geri çekildin, antalya'dan baskı yemek ne yani, bunun bahanesi yok anladın mı bekler gençmiş, yok şu ilk kez oynamış, o zaman sen aylardır ne çalışıyorsun hadi adam sahaya ilk kez çıktı idmana da mı bir kere çıkmış?
    Eyvallah, takımın iyi oynamadığını kendi de kabul etti. Hatalarından ders alarak üzerine koyarak gidiyor adam. Ayrıca benim derdim Ünal veya başkası da değil. Takım olabileceği max. verimlilikte gidiyor. Hocasıyla oyuncusuyla yöneticisiyle. Son yıllarda ortaya koyulabilen en iyi başarı budur. Bunun üstüne bina ederek gideceğiz. Başka çare de yoktur.

Her maç sonunda Ünal iyiydi kötüydü bırakalım bunları artık. Sene sonunda şapkayı önümüze koyar düşünürüz.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Üç puan iyi güzel de ikinci yarı oyunda yoktuk.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

serkan ve rahim'in dirençlerini görünce as beklerimizin defansif olarak o kadar da iyi olmadığı kafama dank etti. çok kabul ettiğim birşey değildi ama acı gerçekle yüzleştim.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Her maç ilk yari işi bitirmeliyiz daum bunu iyi yapardı. İlk yari işi bitirip ikinci yarı savunsak yeterli. Maçları kazanalım da istersek Siirt koy hizmetleri gibi oynayalim umurumda değil.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Trabzon

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her maç ilk yari işi bitirmeliyiz daum bunu iyi yapardı. İlk yari işi bitirip ikinci yarı savunsak yeterli. Maçları kazanalım da istersek Siirt koy hizmetleri gibi oynayalim umurumda değil.
    Forumun en samimi yorumu
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serkan ve rahim'in dirençlerini görünce as beklerimizin defansif olarak o kadar da iyi olmadığı kafama dank etti. çok kabul ettiğim birşey değildi ama acı gerçekle yüzleştim.
    Bunu yeni görmen şaşırttı. Hüseyin için yazarken pereira'nın açıklarıylada uğraşıyor ve o bölgeden yardıma gelende olmuyor Hüseyin'e diyordum mesela hosseini'de kademe yapmıyor bu yüzden hep Hüseyin ön plana çıkıyordu hatalarda zira tek kalıyordu çocuk. Novak biraz daha iyi pereira'ya göre defansta. Bizim takımın oyuncu yapısı defansa uygun değil bu yüzden Ünal hoca bu sayede bu kadar başarılı oldu ofansif oynatıyor çünkü kadro uygun buna ancak defoları bazen can sıkıyor işte. Onazi tarzı biri yok ne zamandır takımda bu daha fazla kırılgan yaptı defansımızı.

Ne olursa olsun dengeli kadro planlaması şart.
    sadece aşk bizimkisi

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunların hücum katkıları çok çok düşük kaldı.

Özellikle Serkan’ın pas isabeti %65’in altında kaldı. Bu oran JP’de %85’lere yaklaşıyor. Serkan’ın top kaybı da çok oldu.

Genç ve ilk lig maçı olduğu için anlayışla karşılayabiliriz ancak çok yüksek motivasyon ve çok koşup mücadele etmeyle çok iyi savunma performansı vermek zor bir şey değil, burada fark hücum etkinliğinde ortaya çıkıyor.

Ne kadar mücadele edersen et kreatif bir oyuncu değilsen hücumda varlık gösteremiyorsun. Ben Serkan’ı bu anlamda beğenmedim.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

CesurHamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Allahtan bu macta cezaliydim yoksa yine ceza yerdim simdi sakinlestim ))
    HT4 amatorunu bana kimse bidaha savunmasin, bu mactada yine basit hatalar yapti.. Unal Karaman neyin pesinde bilmiyorum ama Hosseiniyi bilerek kesiyorsa adam giderse arkasindan aglariz.. gelip burda milliyetcilik yapmasin Hosseini gibi TAS gibi stoperin var ama yedek birakiyosun? Boyle akil ve mantik ile sampiyonluk zor!
    Nwakaeme sen derhal bi silkelenmen lazim dostum, nedir bu halin? Yusuf Sari yetersiz ama yapacak bisey yok suan..
    Abdulkadir derhal yedekler arasina Sosa donerse.. cok cok asiri kotuydun dostum..
    Serkan bravo! Campi iyidi...
    Sorloth iyisin iyi..
    en iyiside STURRIDGE, neden cikardi oyundan ben anlamadim ama adami hic kusturmememiz lazim.. bizi sampiyon yapacak kalitede..

bundan sonra bos puan kaybi yasamamamiz lazim.. Kasimpasa, Genclerbirligi, Sivasspor, Galatasaray maclarindaki one gecip kaybettigimiz maclari UNAL KARAMAN yuzunden daha cok arariz..

inadi birakip adam gibi degisiklik yapmayi ve adam gibi adaletli kadro kurmayi ogrenirse sampiyon oluruz..

bu arada adamligina lafim yok..
    Bedelsiz bir duygu, fiyakalı bi duruştur...

TRABZONSPOR'luluk ; Şeref, Onur ve Gururdur!

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

ama unttuğumuz bir şey var.. bu takım city, barca, liver değil bence defansın ve beklerin öncelikli görevi türkiye gibi vasat bir ligde gol yememek olmalı.. zaten türkiye de her türlü golü bulursun karşıdaki takımı uyutup... bizim takımın sertlik ve temas oyunu eksiliği var.. serkan özellikle temaslı oyunda rakiplerini yıldırdı.. topla karışık girince bir de hız olunca cuk oturdu.. serdar özkan kanat değiştirdi.. ki serdar türkiyenin en iyi çalım atan oyuncusudur arda bile söylemiştir. biz o sebeple ön liberoya sert melo tarzında bir adam istiyoruz.. bizim takım faul yapmatan aciz.. temaslı oyunu bilen bir serkan bir de doğan var diğerleri çöp..

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunların hücum katkıları çok çok düşük kaldı.

Özellikle Serkan’ın pas isabeti %65’in altında kaldı. Bu oran JP’de %85’lere yaklaşıyor. Serkan’ın top kaybı da çok oldu.

Genç ve ilk lig maçı olduğu için anlayışla karşılayabiliriz ancak çok yüksek motivasyon ve çok koşup mücadele etmeyle çok iyi savunma performansı vermek zor bir şey değil, burada fark hücum etkinliğinde ortaya çıkıyor.

Ne kadar mücadele edersen et kreatif bir oyuncu değilsen hücumda varlık gösteremiyorsun. Ben Serkan’ı bu anlamda beğenmedim.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trtsporda sabah maç özetlerine bakarken bizim maçta Antalyanın golünden önceki faul pozisyonu verilmedi ama bizim golden önceki Mikel'in pozisyonunda neredeyse anlatan adam bakın burada ele oynuyor, Trabzon maçı hakemle kazandı diyecek öyle anlatmışlar Başka takımların pozisyonlarını özete dahi almayan Beinsports'a sevgiler.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trtsporda sabah maç özetlerine bakarken bizim maçta Antalyanın golünden önceki faul pozisyonu verilmedi ama bizim golden önceki Mikel'in pozisyonunda neredeyse anlatan adam bakın burada ele oynuyor, Trabzon maçı hakemle kazandı diyecek öyle anlatmışlar Başka takımların pozisyonlarını özete dahi almayan Beinsports'a sevgiler.
    Onların golünden önce Parmak'a yapılan hareket faul olup devamında top rakibe çarpıp aut olması gerekirken korner verdi. Pozisyonun devamındaki 2. kornerde golü yedik.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onlar lider Sivas'ı bile konuşmazken TS şampiyonluk yarışı içinde olmasını hazmedemiyorlar.

Aspor da bariz şikebahçe kanalı gibi olmuş.

Kendi televizyonumuzu kurmadıkça bunlara katlanacağız.

Hala bizim maç gündüz oynanıp bitmesine rağmen 3 kızkardeşin maçı daha sonra biterse saatlerce onların özet ve yorumlarını veriyorlar.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onların golünden önce Parmak'a yapılan hareket faul olup devamında top rakibe çarpıp aut olması gerekirken korner verdi. Pozisyonun devamındaki 2. kornerde golü yedik.
    Orada faul falan yoktu. Parmak kendisini yere attı. Müdahale yok demiyorum ama futbol zaten temas oyunudur.

Nizam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Nizam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düşünülenin aksine çok rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum. Skor tahminm 1-4.
    Rahat geçti denemez ama skor tamini konusunda yaklaşmışım
    Dozer CemiL

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

uefa maçından sonraki açıklamaları da aynı hep.kalemine sağlık bro .
    Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Karaman'ın takıma ne oynattığına hiç bakmayın sadece maç önü ve maç sonu konuşmalarını dikkatle takip.edin..Bu konuşmalarda takımla ilgili teknik hiçbir detayı konuşmadığını burnunun dikine gittiğini bilimsel çalışmadığını görmüş olacaksınız..

Konuşmalarında teknik izahat yerine şikayet, yakınma, edebiyat ve hamaset var..Bilimsellik sıfır..Dolayısıyla notunu 5 dakika içinde verirsiniz..Otur sıfır..

Aklıevvelin biri de çıkmış Ünal'ı savunmak için element uydurmuş en son ne zaman 60 puanı birarada gördünüz unuttunuz mu devreyi 16 puanla kapattığımız günleri diyor..Ölümü gösterip sıtmaya razı ediyor yani..

Babası olsam tutar kulağından uzun uzun Trabzonspor tarihi dersi verir okuturum..Sanki Trabzonspor Ünal Karaman ile doğdu büyüdü..Ünal'dan öncesi yoktu..Bu ne leş bir zihniyettir anlamak mümkün değil..Ergensen söyle ergenliğine verdik deyip geçelim..
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)