Sonuç: Maç Sonucu Ne Olur ?

Katılımcı sayısı
153. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Galibiyet

122 79.74%
  • Beraberlik

14 9.15%
  • Mağlubiyet

17 11.11%
Sayfa 68 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 58 66 67 68 69 70 SonuncuSonuncu
Toplam 1748 adet sonuctan sayfa basi 1,676 ile 1,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 13. Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Galatasaray l Maç Sonucu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstediğimiz kıvamda?
    Adamlar ilk 30 dakika %83 yanlış hatırlamıyorsam topa hakimdi.
    Maç sonunda %70 in üzerinde bitirdiler.

Epeyce kıvama getirmişler bizi haklısın.

Galatasaray'ın hücum hattı yok, sakat ve cezalı adamları.
    Yok yok.
    Eksik değil bak, yok.
    Tabii ki bala atacaklar golü.

Kaldı ki ben maç sonucuna göre yorum yapmıyorum.

Bu sene 2 maç dışında tüm maçlarda aynı rezil oyunu oynuyoruz.
    Ahı gitmiş vahı kalmış, transfer yasağı yemiş, üzerine de idari olarak krizdeki A.gücüne karşı topa hakim olduk.
    Bak oynadığımız oyun o seviyeyi kurtarır ancak.
    Bir dirhem fazlasını oynamadık bu sene!

"Bizim takım oynayamaz bu kadro ile".

Ulan karşıma çıkan nerdeyse her kadro bana karşı üstünlük kuracak oyunu oynayabiliyor.
    Ben nendense, şu ekiple hiçbir b.ku oynayamıyorum.

Sonra memnun olacakmışım.

Bu takımın tarihinde 2000-2001 senesi, sonrasında da 2013-2017 araları zor zamanlardır. Hem idari hem de ekonomik olarak zor dönemler geçirmiştir takım.

Ama ben bu seneki kadar ezik bir futbol izlemedim.
    Evet 4 gol 5 gol hatta 1993 te 7 gol yedik...

Ama her rakibine bu kadar teslim olan bir takım, bak her rakibine, olmadı.

Şu rezilliğe rezillik demeye yüksünüp, benden "birşeylerle yetinmemi" beklemek tam acziyet.

Sene başından beri sahada izlediğim şey, galip gelirken de, mağlup olurken de aynı acziyet.
    Fazlası yok.
    Ha bir de maç sonu "çocukların emekleri, özverileri" adı altında güzel şikayet gizliyor hoca.

Şu yarım takım Gs'den, hücum hattı olmayan, hafta içi tam kadro ş.ligi maçından çıkmış takımdan şu baskıyı yiyip yüzü kızaracağına, özveri popülizmi.

Allah selamet versin.
    Fb deplasmaninda galip gelinmesi için girilmesi gereken pozisyonlara girdik mi girdik ben buna bakarım. Bu takım sene başından beri 5-6 as olmazsa olmaz oyuncusundan yoksun, hoca sinekten yağ çıkarmak için elinden gelenin fazlasını yapmış takımı bı şekilde yukarıda tutmuş. Tutmuş mu kardeşim tutmuş ben buna bakarım. Kreaktif oyuncularin takıma dönmesiyle istenilen baskılı futbolu bı şekilde oynariz. Oynarmiyiz, pekala kralını oynarız. Yokluklardan Hüseyin, Uğurcan, A.Parmaklari vazgeçilmez yapan hoca herşeyi yapar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Hocaya niye birşey diyemiyoruz efendim?
    Peygamber midir anlamadım!

1,5 senedir kronik bir şekilde ortadaki sorunları çözemiyor, eleştirilince reaksiyon şu;
    "Ünal hoca dan önce sanki her sene şampiyon oluyorduk"

Ne güzel,ne orijinal bir kafadir, polyanna ile yarışır.

Geçtiğimiz dönem berbat ise, bu dönem aynı şekilde devam etmek yeterli . Bir tık ileri çıkıp ilerlemeyi durdurmak sorun değil. Hatta gerilemek. Baştaki vaziyete donmeyelim yeter nasılsa.

Rıza Çalımbay niye gitti o zaman?
    Ersun Yanal'dan aldığı takımı ileri taşımıştı.
    Ondan önce kupadan kupaya mı kosuyorduk?

Bu duruşla bize ne lazım gelişim.
    Aynı yerde burnumuz pislkte tepismeye devam.
    Eleştirilmesi teklif dahi edilemez. Tüm beceriksizliklere ragmen.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fb deplasmaninda galip gelinmesi için girilmesi gereken pozisyonlara girdik mi girdik ben buna bakarım. Bu takım sene başından beri 5-6 as olmazsa olmaz oyuncusundan yoksun, hoca sinekten yağ çıkarmak için elinden gelenin fazlasını yapmış takımı bı şekilde yukarıda tutmuş. Tutmuş mu kardeşim tutmuş ben buna bakarım. Kreaktif oyuncularin takıma dönmesiyle istenilen baskılı futbolu bı şekilde oynariz. Oynarmiyiz, pekala kralını oynarız. Yokluklardan Hüseyin, Uğurcan, A.Parmaklari vazgeçilmez yapan hoca herşeyi yapar.
    Fener maçında hiçbir şey oynamadık.
    Maç Uğurcan ve fener arasında geçti. Anlamsız Ünal Karaman'a Çanakkale geçilmez savunması yapıyorsun. Başka birşey değil.
    Konuştuğunun zerre mantığı yok.
    Ek : oyuncu eksik ya bizde, fener maçında bizde eksik Abdulkadir di. Adamlarda şu anda ilk 11 olan dirar, h.ali, gustavo, serdar, moses yoktu.
    Elek ettiler bizi...

Tam takım iken, hatta geçen sene Yusuf varken de biz oyuna hukmetmedik. Daha doğrusu hukmedemedik.

O teknik-taktik yeterlilik bu ekipte yok. Boşa debelenmeye lüzum yok.

Delik deşik olduğumuz Fener maçını kıvamında gören göz ,tabii ki Ünal Karaman'ı da kloop falan görür. Beklerim.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (02.12.2019 Saat 22:33 ) değiştirilmiştir.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu takim ne yazik ki cogu mac baski yiyor fakat baski kuramior...gecen senede ayniydi...
    önde pres yapip rakibi bogudumuz tek mac ünal hoca yönetimininde gece sezonun ilk devresindeki sivas maci....inanilmaz bir presle baslamistik maca ve sivasi baya dagitmistik....

evinde öyle baskili oynarsin....
    hadi basaksehir ve fener maclarinda deplasman diye baski yedik sandik fakat evimizde bile baski yiyorsak bunun teknik direktör eksikligidir....

fenerbahcenin en kötü kadrosu bile evinde baskili oynuyor...arkaya cekilmiior...
    ya bu adamlar bizi gecen sene saracoglu stadinda 10 kisi bogudular....yensen nolcak...mentalite degismeli...pres yapabilen oyuncular gerekli....
    Sevinelim diye sevmedik.....

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

işin tuhaf tarafı Avrupa kupasında rotasyon yapıyoruz,yedeklerle oynuyoruz hafta içinde ciddi bir şampiyonlar ligi mücadelesi veren ve 90.dakikada gol yiyerek demoralize bir şekilde yorgun argın 40 bin kişi önünde maça çıkan rakip bizi eziyor,nefes aldırmıyor.90da gol atıyor.Kondisyon olarak eziliyoruz,futbolcuların bireysel olarak bir şeyler yapmasına bakıyoruz.

o zaman insan soruyor bu başkan ve ünal karamanın profesyonel olarak amacı ne.neden bu kadar para veriyoruz-alıyorlar.

uzun zaman sonra en iyi kadrolardan birine sahibiz,rakipler sorunlu ama başımızda hoca yok.
    Konu fanatikdevri tarafından (02.12.2019 Saat 22:51 ) değiştirilmiştir.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Alphan Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hala başıma ağrılar giriyor. Aklım fikrim almıyor. Ömer Bayram'ın 10 numara Adem Büyük'ün 9 numara oynadığı bir Galatasaray'a kendi sahamızda kendi ellerimizle maçı verdik. Bundan zayıfı nasıl bulacağız bakalım. Kafası almayanlara anlatıyormuş ya bay kafa bunu da bir anlatırsa memnun olacağız. Maçın en iyi adamını çıkarıp ön tarafa adam alıyor sözüm ona takımı ileri taşımak için, 2 dk sonra vazgeçip önden adam çıkarıp Doğan'ı sokuyor. Gerçekten çok büyük hayal kırıklığı içindeyim, bir arkadaş ne olduğunu lütfen anlatsın.

Nereden
    Balıkesir

yazıldı mı bilmiyorum ama maçın başında gs top çevirirken büyük kısım ıslıklarken bazıları hala marş söyleme derdindeydi,ne kadar saçma sapan insanlar var.

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Maç Uğurcan ve fener arasında geçti. Anlamsız Ünal Karaman'a Çanakkale geçilmez savunması yapıyorsun. Başka birşey değil.
    Ek : oyuncu eksik ya bizde, fener maçında bizde eksik Abdulkadir di. Adamlarda şu anda ilk 11 olan dirar, h.ali, gustavo, serdar, moses yoktu.
    Elek ettiler bizi...

Tam takım iken, hatta geçen sene Yusuf varken de biz oyuna hukmetmedik. Daha doğrusu hukmedemedik.

Delik deşik olduğumuz Fener maçını kıvamında gören göz ,tabii ki Ünal Karaman'ı da kloop falan görür. Beklerim.
    Fener, gs maçlarını geçtim. İlk maç Kasımpaşa maçında bile bir dönem Uğurcan Kasımpaşa arasında geçti. Oyunu rakip sahaya yıkmak falan öyle şeyler yok bu sezon.. İçerdeki Gençlerbirliği ve Göztepe maçları da var tabi

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

biz böyle kimseye toz konudrmamaya devam edersek dördüncülükten yukarıyı göremeyiz.

Dün bariz teknik direktör hatasının kurbanı olduk. Bu adamlar hafta ici aynı kadro ile CL oynadı, biz takımı dinlendirdik?

Sonuç ? Cinconun kondisyonu ağır bastı ve 90. dakikada gol yedik.

Sörloth yorgunluktan iki net gol kacırdı.

Oyuna müdahele,oyuncu değişiklikleri rezalet ötesiydi.

Özellikle waka nın doksan dakika sahada kalması fecaatti.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Orkun 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Açıkcası Ünal hocamın daha önce bu seviyede takım çalıştırmamış olmasının ara sıra sıkıntılarını yaşıyoruz.

Bana göre artısı eksilerinden fazladır.

Dikkatimi çeken şey hocanın da gelişim göstermeye devam ettiği ve iyi iş çıkardığı.

Ancak çözemediği bazı konularda teknik ekibine yardımcı antrenörler almak ayıp değil.

(Örneğin defans kurgusu, duran toplar ve fitness gibi)

Dün oynanan maçta saha içindeki dizlişte bile değişiklik yapsaydı durum bu şekilde olmayacaktı .

Mesela anlayamadığım bir şekilde Majid tek 6 gibi oynadı. Sosa Mikel daha önde çift 8 gibiydi.

Hatta bazı bölümlerde Sosa 10 numara bile oynadı ama enerjisi her yere yetişmiyor işte.

Madem oyunu tutacaktık Majid'i geri çeker stoperi 3'lerdim ben olsam.

Top bizdeyken bekler hücum bek gibi ileri çıkarak orta sahada sayısal üstünlüğü almaya çalışır,

top rakipteyken de hangi kanattan atak yiyorsam 3 lü stoperin avantajını kullanıp stoperlerden birini

atak yediğim yönde bek'in kademesine sokardım. Kamil'in defosunu (ki sol bek olmadığından gayet normal)

Campi gayet güzel kapatırdı. Bu oyunu tutmamıza kısmen katkı sağlardı.

Buradaki tek handikap Sorloth'un yalnız kalması olurdu. Onun içinde kanatların formda olması lazım.

Yusuf'un yerine Ekuban güzel hamleydi ancak maç eksiği hemen belli etti.

Yusuf ve Nwakame biraz formda olsaydı,yada Ekuban hazır olsaydı maç 3-0 filan bitecekti.

Nwakame kaç maçtır formsuz ama hocam bir türlü vazgeçemedi kendisinden. Avdijaj'ı sevemedi hoca.

Yoksa ben burada milletin itin bir tarafına soktuğu kadar kötü futbolcu olduğuna inanmıyorum.

Hocam nedense onu kazanma yoluna gitmedi pek. Kimse şans verdi vs demesin çoluk çocukla beraber ,

üstelikte Getafe maçında sahaya sürmek şans vermek değil adamı bitirmek ! Tıpkı oyuna sokup tekrar almak gibi !

Ligde 1-2 maçta gayet de güzel 90 dakika şans verebilirdi. Son 3-5 dakikayla olmuyor o işler maalesef.

Ankaragücü vs gibi maçlarda şans bulup kazanılmış bir Avdijaj dün bizi alternatifsizlikten kurtaraBİLİRDİ .

Transfer konusunda 6 numara isteyenlere katılmıyorum. 10 numara isteyenlere katılmakla beraber

Sturridge'i ne yapıcaz bilemiyorum. Adama kronik sakat muamelesi yapılıyor ama

geçen sene sakatlıktan maç kaçırmamış eğer yanlış görmediysem. Ancak ondan önceki sene

16 maç gibi yüksek bir sayıda maç kaçırmışlığı var. Biz geçen sene gibi olmasını umacağız artık.

Sturridge varken de ben yönetimin 10 numara alacağını sanmıyorum. (Forvet arkası sahte 9 gibi düşünüldüğünü farz ederek)

Kaldı ki hoca Ekuban'ı orada düşünüyor ve verim de almıştı o bölgede kendisinden.

Ben olsam şu durumda iki kanatta da oynayabilecek bir adam bulmaya çalışırdım.

Hala Santrafor filan isteyen var Sezon başı Ekuban'a kazma, Sorloth'a gol atamayan golcü

diyen güruh sanırım
    Konu Orkun 61 tarafından (03.12.2019 Saat 01:30 ) değiştirilmiştir.

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sadece gol değil, şu hücum hattından 90 dakika baskı yedik kendi sahamızda.
    Bu rezilliği "olaya iyi tarafından" bak ile örtmeye çalışıyoruz bir de!

Hem de aynı ekip hafta içi Brugge maçı oynadı.

Özür dilemeleri gerekirken maç sonu lafa bak :

"Oyuncularım sağ olsunlar kendi değerlerinin çok üzerinde, kendi güçlerinin çok üzerinde, hep aşma gayreti içerisindeydi. Gören gözlere, anlayan gözlere teşekkür ederim."

Yani şu , Adem-emre-jimmy durmaz-ömer bayram, hattından daha düşük kalitede idi bizim sahadaki takım, o yüzden bu acınası açıklamaya ihtiyaç duyduk.

Ha tabi bir de gören gözler var.

Bu acz edebiyatı gerçekten artık bıktırdı.
    Acı ama gerçek, hocamizin bakiş açısı tam da bu!

Beni bu açiklamalari biktirmiyor, bir Trabzonsporlu olarak UTANDIRIYOR!

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ünal hoca daha elindeki futbolcularin kapasitesini göremiyor, birakin oyunu okumasini ve önlem almasini!...

Sadece bir örnek vereceğim;

Kamil ve Doğan'dan çok daha fazla verim alabileceği bir CAFER var mesela,... Kamil ve Doğan sadece bozan düz futbolcular ama Cafer oyunun her iki yönünü oynayabilen, firsat bulursa takima katki yapacak ve gelişim gösterecek genç bir futbolcumuz.

Nereden
    Afrika Diğer

Fatih Altaylı, Habertürk TV'de yayımlanan Spor Saati programında Ömer Bayram'ın tokadını savunmuş, moderatör hanımefendi de kendisine "Aynısını Emre Belözoğlu yapsa tepkiniz ne olurdu?" diye sorunca hanımefendiyi ahlâksızlıkla yaftalayıp stüdyoyu terk etmiş. Rezillik.

https://eksisozluk.com/entry/98596127

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ingilterede veya ispanyada bu harekete kırmızı yersin.ayrıca bizim sahamızda ömerin bu hareketinin bedelini soyunma odasında en azından bir iki tokat manyağı yapmak lazım .o tokatı Trabzonda atmanın bir bedeli olmalı.Başkanımız bu işin takipçisi olsun.öyle Trabzonda futbolcularımıza küfür tokat bunların bir bedeli olmalı bence.Futbolcular yani rakipler akıllı olmalı Trabzonda ayrıca seyircinin ömeri baskı altına alması lazımdı.
    Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Altaylı, Habertürk TV'de yayımlanan Spor Saati programında Ömer Bayram'ın tokadını savunmuş, moderatör hanımefendi de kendisine "Aynısını Emre Belözoğlu yapsa tepkiniz ne olurdu?" diye sorunca hanımefendiyi ahlâksızlıkla yaftalayıp stüdyoyu terk etmiş. Rezillik.

https://eksisozluk.com/entry/98596127
    Konu erenslash tarafından (03.12.2019 Saat 02:41 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Ankara

Alıntı Alphan Altun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala başıma ağrılar giriyor. Aklım fikrim almıyor. Ömer Bayram'ın 10 numara Adem Büyük'ün 9 numara oynadığı bir Galatasaray'a kendi sahamızda kendi ellerimizle maçı verdik. Bundan zayıfı nasıl bulacağız bakalım. Kafası almayanlara anlatıyormuş ya bay kafa bunu da bir anlatırsa memnun olacağız. Maçın en iyi adamını çıkarıp ön tarafa adam alıyor sözüm ona takımı ileri taşımak için, 2 dk sonra vazgeçip önden adam çıkarıp Doğan'ı sokuyor. Gerçekten çok büyük hayal kırıklığı içindeyim, bir arkadaş ne olduğunu lütfen anlatsın.
    Maçın en iyi adamı kim pardon? Hüseyniyi kadtediyorsan, rezildi. Stoperin ön libero oynadığı takım ömer bayramın 10, adem buyuğun 9 numara oynadığı takıma yenilir kardeşim. Önce şu kafayı değiştirelim. Sahaya 6 savunmacıyla çıkan zihniyeti bi terkedelim. Hüseyninin, doğanın ön libero oynadığı takım her maç ezilir. Aklıma geldi bak kamil ön libero oynadı bu takımda. Düşünün artık.
    Konu serdaracıl tarafından (03.12.2019 Saat 03:38 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet Sarigül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal hoca daha elindeki futbolcularin kapasitesini göremiyor, birakin oyunu okumasini ve önlem almasini!...

Sadece bir örnek vereceğim;

Kamil ve Doğan'dan çok daha fazla verim alabileceği bir CAFER var mesela,... Kamil ve Doğan sadece bozan düz futbolcular ama Cafer oyunun her iki yönünü oynayabilen, firsat bulursa takima katki yapacak ve gelişim gösterecek genç bir futbolcumuz.
    + 61
    En büyük Trabzon

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sunu okudum.
    Bu sezon son dakikalar yene goller ile kaybedilen 11 Puan.
    Bu bile birseyler dogru gitmedini gösteriyor.
    Ünal Hoca Taktik anlaminda yetersiz ne zaman müdahele etmesini ya bilmiyor yada inatla ayni hatalari devam etmede israrli.
    Bu mc net Ünal Hocaya yazilir.
    Nasil kazandirdi maclrd hakkini verirmesindan yana oldum gibi kaybettirdi maclarin da eksisi ona yazilir.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sene başına döneyim. Neden kazanırken bile eleştiriyordum? Çünkü topu rakibe bırakan, alan daraltmayıp ve pres yapmayıp rakibin kalemizde kolayca gelmesine izin veren bir anlayışımız vardı. İlave olarak, topla çıkarken kritik top kayıpları yapıyorduk.

Ankaragücü karşısında bu hatalardan arınmış diri ve doğru oynayan bir ekip seyrettik. Top bizde kaldı. Oyunun yönünü değiştirdik. Rakibi biz bozduk. Bol pozisyon ürettik.

Mikel'in dönüşü kadar Majid'in savunma önündeki boş alanı doldurması da pozitif oyunda etkili oldu. Artık Sosa yalnız değil. Yanındakiler el belde dururken tek başına canhıraş halde adam kovalamıyor. Kısacası orta sahadaki problemlerin aşıldığını gördük.

Bütün oyuncuları, Ünal Hoca'yı ve taraftarlarımızı kutlarım.
    Yirmi maç sonra tam doğruyu buluyoruz derken, öyle bir hamle yaptı ki hoca... Elleriyle verdi puanı.

Bir de şu rotasyon meselesine dokunalım. Perşembe'den Majid dışında on farklı oyuncu vardı ilk on birde. Rakipte ise on oyuncu Brugge maçında da sahadaydı. Demek ki öyle komple takımı değiştirmek, bir sonraki maçı kazanmayı garanti etmiyor. Şu ezberlerden sıyrılmak lazım.

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kimse dört dörtlük değil .
    kazanmaya devam edeceğiz .
    nasipte şampiyonluk varsa olacagız . olmazsa 2. oluruz .
    yapacak bir şey yok .
    Azılı bir ihocuyum

Karasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şişirin bakayım nereye kadar ! İçerde Göztepe maçında berbat futbol,sonraki alanya maçında pozisyona girmeden penaltıyla kazandık, Ankaragücü'nün durumu ortada onu bile saymıyorum. GS maçında ikinci yarı bir an maç bitse de kurtulsak modundaydık. zor durumdaki takımlara hayat vermek bizim işimiz. Şunu anladım Ünal hocanın bir sistemi yok, korkak futbol oynatıyor.

Nereden
    Kocaeli

Elek ettiler bizi...

Abi Abdülkadir Ömür 7 numaranın yerinde olsa topu kaleyemi vururdu yoksa boştaki Nwakaeme'ye asist mi yapardı? Fener maçında bende gereksiz şekilde baskı yediğimizi düşünüyorum. Özellikle gol yiyene kadar acayip kötüydük. Bunda 3 gün öncesinde oynanan Aek maçının etkisi vardı.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ünalın 2 senedir oluşturduğu ve son yılların en ucuz ama en başarılı kadrosu ne hikmetse son yılların "en iyi kadrosu" oluyor ama Ünal beceriksiz ve zayıf bir hoca ve onu kullanamıyor.

Nereden baktığın önemli tabi.

Hep aynı klişelerden bıkmadınız mı?

Az biraz sebat edin arkadaş, sene sonunda bakarsınız başarısızsa zaten gider.

Bunlar Yusuf ile Abdülkadire de aynısını yapan tayfa. Her maç sonunda Yusuf aşağı Ömür yukarı. Yusuf gitti hain oldu. Ömür de sakatlandı yok. Ama kadro hala süper kadro ve hoca bu süper kadroyu oynatamıyor.

El insaf be el insaf.

MehmeTS_ADANA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    + 61
    cafer tank gibi ağır ikinci salih uçan vakasından öteye geçemez. inşallah ben yanılırım...
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

Nereden
    Ankara

Alıntı MehmeTS_ADANA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cafer tank gibi ağır ikinci salih uçan vakasından öteye geçemez. inşallah ben yanılırım...
    adam tazı gibi. sene başında formaya en yakın ismin kerem olduğunu düşünüyordum. burada çok kafa şişirdim. ama şu anda açık ara en iyi isim cafer. ondaki oyun görüşü ligde bir tek emre'de var.
    En büyük Trabzon

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Elek ettiler bizi...

Boş laflar bunlar boş. Ben o maçta baskı yediysem galibiyeti getirecek 3-4 pozisyonuda buldum. Her boku hocaya sarmayı bırak birader. Herif geldiğinden beri burda benden daha çok elestiri getireni olmasin, büyük maclar da toz etti rakipleri. Her şeyide bilmeyin, bırakın bu işi 50 yıldır yerinde yapan adamlar da birşeyler bilsin. Dune kadar sahada pinekleyen takımı adam etmiş, kimse eksiği yok demiyor lakin eldeki kuş bu. Böyle devam ettiği sürece hiç bir sıkıntı yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)