Sonuç: Maç Sonucu Ne Olur ?

Katılımcı sayısı
153. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Galibiyet

122 79.74%
  • Beraberlik

14 9.15%
  • Mağlubiyet

17 11.11%
Sayfa 69 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 59 67 68 69 70 SonuncuSonuncu
Toplam 1748 adet sonuctan sayfa basi 1,701 ile 1,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 13. Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Galatasaray l Maç Sonucu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı 7can61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünalın 2 senedir oluşturduğu ve son yılların en ucuz ama en başarılı kadrosu ne hikmetse son yılların "en iyi kadrosu" oluyor ama Ünal beceriksiz ve zayıf bir hoca ve onu kullanamıyor.

Nereden baktığın önemli tabi.

Hep aynı klişelerden bıkmadınız mı?

Az biraz sebat edin arkadaş, sene sonunda bakarsınız başarısızsa zaten gider.

Bunlar Yusuf ile Abdülkadire de aynısını yapan tayfa. Her maç sonunda Yusuf aşağı Ömür yukarı. Yusuf gitti hain oldu. Ömür de sakatlandı yok. Ama kadro hala süper kadro ve hoca bu süper kadroyu oynatamıyor.

El insaf be el insaf.
    Yav hep aynı kişiler kardeşim, insanin artık bu tiplerle diyaloğa bile giresi gelmiyor. Sokakta da bu kafada taraftar sayısı çok. Bir de derler bu taraftar futboldan anlar falan. Hayir kardeşim bizim taraftar kadar futbolun f'sinden çakmayan taraftar yok.

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu taraftar hakediyor.Büyük kulübün büyük taraftarı
    https://youtu.be/2I6HEd40OZs

wakaeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

X takımı evinde yenilir
    X taraftarı: yine de şampiyon olacağız

Y takımı lig sonuncusuna puan verir
    Y taraftarı: yine de şampiyon olacağız

TS takımı son dakika golüyle berabere kalır
    TS taraftarı: bu iş ünalla çimşirle olmaz

Birinin son 10 yılda 1 tane şampiyonluğu var bir diğerinin 2 tane
    Onlar buna rağmen bu kadar ümitliyken biz niye böyle yapıyoruz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boş laflar bunlar boş. Ben o maçta baskı yediysem galibiyeti getirecek 3-4 pozisyonuda buldum. Her boku hocaya sarmayı bırak birader. Herif geldiğinden beri burda benden daha çok elestiri getireni olmasin, büyük maclar da toz etti rakipleri. Her şeyide bilmeyin, bırakın bu işi 50 yıldır yerinde yapan adamlar da birşeyler bilsin. Dune kadar sahada pinekleyen takımı adam etmiş, kimse eksiği yok demiyor lakin eldeki kuş bu. Böyle devam ettiği sürece hiç bir sıkıntı yok.
    Senin idrak mekanizmasi durmuş arkadaşım. Hava al.
    30 pozisyon verip 3 pozisyon bulma eylemine , galibiyet getirecek oyun tanımını yapacak kadar aklı meleklerini yitirmiş olmamanı dilemekten başka birşey gelmez elimden.

Sene başından beri oyunu tutamayan, savunmada eli ayağına dolaşan takım için "panikleyen takımı adam etmiş" demek başka bir oksijensiz fikir üretimi.

Büyük maçlarda geçen sene oynanan oyunla bu sene oynanan oyun aynı değil.
    Bu sene tüm maçlarda oynanan oyun rezil. Kazandiklarin dahil.

Eldeki kuş falan, kuş gibi hafiflediğimiz doğrudur bu sene!

Her maç topu rakibine verip, takım savunması anlamında hiçbir şey yapmayacak takım. Sonra bunun eleştirilmesine "hocaya sarmak" denilecek.
    Git Ünalspor'u tut.
    Yanlışa yanlış demeye aklın yetmeyebilir. Sorgulama kabiliyetin eksik olabilir.
    Gölge etme, işine bak.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (03.12.2019 Saat 18:16 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı yasin196761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi Abdülkadir Ömür 7 numaranın yerinde olsa topu kaleyemi vururdu yoksa boştaki Nwakaeme'ye asist mi yapardı? Fener maçında bende gereksiz şekilde baskı yediğimizi düşünüyorum. Özellikle gol yiyene kadar acayip kötüydük. Bunda 3 gün öncesinde oynanan Aek maçının etkisi vardı.
    Fenerin sana yaptığını sen de yorgun ve eksik Gs ye yaparsan o önermeyi kabul ederdim.
    Her maç aynı pozisyonda ben kaliyorsam bu bahane düşer.

Rakip yorgun ben eziliyorum, ben yorgunum ben eziliyorum.
    Deplasmanda, içerde, büyük takım küçük takım fark da etmiyor. Sürekli eziliyorsun.
    Aek falan sadece suya yazı yazmak olur.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (03.12.2019 Saat 18:17 ) değiştirilmiştir.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Alphan Altun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala başıma ağrılar giriyor. Aklım fikrim almıyor. Ömer Bayram'ın 10 numara Adem Büyük'ün 9 numara oynadığı bir Galatasaray'a kendi sahamızda kendi ellerimizle maçı verdik. Bundan zayıfı nasıl bulacağız bakalım. Kafası almayanlara anlatıyormuş ya bay kafa bunu da bir anlatırsa memnun olacağız. Maçın en iyi adamını çıkarıp ön tarafa adam alıyor sözüm ona takımı ileri taşımak için, 2 dk sonra vazgeçip önden adam çıkarıp Doğan'ı sokuyor. Gerçekten çok büyük hayal kırıklığı içindeyim, bir arkadaş ne olduğunu lütfen anlatsın.
    Kamil Ahmet'in solbek, Yusuf Sarı'nın sağ kanat, Hosseini'nin önlibero oynadığı bir takımdan bahsediyoruz.

Sonradan oyuna girebilecek kadar sağlam olanlar ise 2 ay önce ayağı kırılan adamla, Doğan Erdoğan

Önce kendine bakıcan.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçen sezon öne geçtiği halde en çok puan kaybeden takım bizdik ve bu sezon öne geçtiği halde en çok puan kaybeden takım yine biziz.

bu sorun üzerine yeterince kafa yorulduğunu düşünmüyorum açıkçası
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

Nereden
    Balıkesir

yahu gidin az biraz dolaşın hiç mi işiniz yok aynı tipler sabah akşam burda..başlamışlar yine Ünal hocaya sallamaya,yeni trend te rakipler bizi eziyor..maçı izlemeyen birisi de sanacak ki gs maç boyunca çok net pozisyonlara girdi de atamadı adamların bu da kaçar mı denilecek bir tane pozisyonu yok bizim sadece tek futbolcumuzun kaçırdığı 3 tane net pozisyon var..yarısını atsak herşey farklı olacaktı ..kaldı ki ilk yarı sonu itibariyle biz bu yarışın içinde olmaya devam edeceğiz gibi görünüyorken kelle avına çıkmak ne kadar mantıklı?takım iyi kötü genç yaşlı demeden oynuyor mu?oynuyor..pozisyona giriyor mu ?giriyor...sakatlarımızla beraber şansımızın da döneceği günler çok uzakta değil azıcık sabır.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yav hep aynı kişiler kardeşim, insanin artık bu tiplerle diyaloğa bile giresi gelmiyor. Sokakta da bu kafada taraftar sayısı çok. Bir de derler bu taraftar futboldan anlar falan. Hayir kardeşim bizim taraftar kadar futbolun f'sinden çakmayan taraftar yok.
    Maalesef dostum ne desen boş nato kafa nato mermer.

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Duygusal bakış açısı hiçbir zaman hiçbir yerde hiçbir kimseye başarı getirmez.
    Şimdi, öncelikle şu görüşe kesinlikle katılmıyorum: ''Ünal Hoca'dan önce kötüydük, Ünal Hoca sayesinde bugün iyi durumdayız!'' Bu görüşe ben katılmıyorum çünkü, Trabzonspor her zaman başarıya aç, başarı odaklı bir camia olagelmiştir.
    Senin rakiplerin inanılmaz derecede kötü bir sezon geçiriyor. İstikrarları yok, bazen çok iyi maçlar çıkarıyorlar bazen de umulmadık puan kayıpları yaşıyorlar. Sen ise 30 yılı aşkın bir süre şampiyon olamamışsın! Ekonomik anlamda baktığın zaman, prestij anlamında baktığın zaman bu şampiyonluğa HERKESTEN DAHA FAZLA ihtiyacın var.
    Ve, ve önüne bu sene gibi bir fırsat gelmiş, son dönemlerin en kötü Galatasaray'ı, borç içinde yüzen ve hala istikrar sağlayamamış Beşiktaş'ı, geçen sene zorla kümede kalan Fenerbahçesi var.

Bu sene bu olayı artık koparacaksın kardeşim! Buna mecbursun. Futbol açık konuşmak gerekirse, içinde ''Vefa'' duygularının olmadığı bir endüstri koludur! Günümüzde artık böyle! Spor kolu demiyorum!
    Şimdi bu sezonun şu ana kadar ki, oldukça kısa bir özetini çıkaralım.
    AEK maçında yapılamayan kadro revizyonu, sağlık biriminin sakatlıklara zamanında müdahale etmemesi, yönetimin sezon başındaki berbat kadro mühendisliği ve sakatlıklar konusundaki şanssızlıklar Ünal Hoca'nın az çok dahlinin olduğu ama tek başına sorumlu tutulamayacağı hususlardır.

Oynanan futbola gelirsek de, geçen seneden beri takım iyi oynarken bir anda geriye yaslanma sorunu halen devam ediyor. Ayrıca çoğu oyuncumuz yaş olarak büyük olduğu için ellerinden gelen her türlü fedakarlığı yapsalar da maçın geneline kondisyonlarını haliyle yayamıyorlar.
    Ve bütün bunlar her maç aynen devam ediyor. Henüz bu soruna yönelik Ünal Hoca tarafından bir çözüm getirilmeye çalışıldığını ben görmedim.
    Ayrıca Kontra atak pozisyonlarında takım o kadar geride savunma yapıyor ki atağa hızlı çıkılamadığı için kendi sahamızı geçemeden topu kaptırıyoruz. Bu konuda da Ünal Hoca'nın bir planı olduğunu sanmıyorum.
    Ünal Hoca istifa etsin, o gitsin bu gelsin demiyorum. Aksine Ünal Hoca'ya şampiyonluk yakışır! Fakat hocamız da bu sorunları teşhis ve tedavi etmekle mesuldür! Bu mesuliyetten hiçbir şekilde hiçbir Trabzonspor teknik direktörü muaf değildir!
    Elbette, takım içinde olanı, futbolcuları Ünal Hoca'dan başka kimse daha iyi tanıdığını iddia edemez! Ama böyle bile olsa, yukarıda bahsettiğim sorunları çözecek olan da Ünal Hoca'dır!

Yönetime gelince, gelir-gider dengesini sağlamak, kulübü maddi anlamda toparlamak her ne kadar yapılması gereken iş ise de, sonuçta ekonomiyi düzeletmek de şampiyonluk gibi başarılara bağlı olduğundan bu sene bu fırsat tepilmemeli ve acilen aksayan bölgelere devre arasında NET transferler yapılmalıdır!
    Unutulmamalıdır ki, Trabzonspor'u bu hale getiren faktörlerden biri de uzun yıllar boyunca elde edilemeyen sportif başarılardır!
    Artık bu işin adı koyulmalı, bu sene şampiyonluk hedeflenmeli ve bunun için neler lazımsa yapılmalıdır! Şampiyon olmayacaksak da en azından pozitif futbol, atak futbol, modern futbol oynamaya çalışarak şampiyon olamayalım.
    Ama dakika 52'den 90+6 ya kadar geriye yaslanarak 1-0 skoru korumak günümüz futbolunda çok kolay değildir. Bu eski anlayış terkedilmelidir.

Şu unutulmamalıdır ki, zafer korkaklara göre bir iş değildir!
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

Nereden
    Eskişehir

Alıntı 7can61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef dostum ne desen boş nato kafa nato mermer.
    Biz de eleştirdik herifi. Karabük'u -80 averajla küme düşürmüş adamın ne işi var koca Trabzonspor da falan gibi laflar da ettik lâkin herif bize tükürdüğümuzu yalattirdi hatta Uğurcan, Parmak, Hüseyin gibi kimsenin umurunda olmayacak adamlarla takımı zirvede tutuyor. Bu mucize değildir de nedir dostum. Bu kafa yapisiyla nasıl mücadele edeceğiz. Sorular, sorular, sorular...

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Biz de eleştirdik herifi. Karabük'u -80 averajla küme düşürmüş adamın ne işi var koca Trabzonspor da falan gibi laflar da ettik lâkin herif bize tükürdüğümuzu yalattirdi hatta Uğurcan, Parmak, Hüseyin gibi kimsenin umurunda olmayacak adamlarla takımı zirvede tutuyor. Bu mucize değildir de nedir dostum. Bu kafa yapisiyla nasıl mücadele edeceğiz. Sorular, sorular, sorular...
    Bu maç Abdulkadir Parmak'ın olmasına kim hayır derdi? En azından ben demezdim.
    Gol de atardı.

Nereden
    Balıkesir

Karabük olayı hocalık bişey değil kardeşim,takım zaten Ünal hoca gitmeden önce düşmüştü o yüzde hocaya yazılamaz.Buradakilerin anlamadığı şu;kardeşim senin takımın yıllardır ilk 5-7 hafta içinde şampiyonluktan kopuyordu en olmadı 10.hafta bütün ümitlerimiz suya düşüyordu,Ünal hocayla geçen sene bile olamadık diye hayıflanıyoruz ,sabırlı olsak olacağız da! neymiş bu sene diğer takımlar çok kötüymüş,aynı sözleri geçen sene de duymuştuk emin olun seneye de duyacağız çünkü artık eskisi gibi değil ligimiz,her takım her takımı yenebilecek seviyede yeter ki biz istikrarımızı koruyalım.Ünalla olmazmış,bal gibi de olur hem de öyle bir olur ki!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Yav herif 2010-11 sezonuyla birlikte Şenol Güneş'in 1.85 galibiyet yüzdesine 1.83 oranla yaklaşan tek isim. Belki de son 20 sene de en iyisi.
    Ne afkuruysun he?
    Her yazılandan sonra mevzuyu daldan dala atan, önce büyük maçlarımız çok iyiydi, sonra fener maçı müthişti, şimdi puan ortalaması.
    Kıvırmaktan belin büküldü artık.
    Neresini savunacağını şaşırdın.

Ama ben özetini vereyim.
    Puanların hepsini cebine doldur.
    Hiçbir maçı "sonuç" odaklı eleştirmedim.
    Puan dediğin sonuç odaklı olduğu için afkurma eylemi ile birebir iştigal eden oksijen israfı zatınız.

Senin şu an kötü görünmemenin en önemli sebebi 3 istanbul rakibinin anadolu takımları seviyesine düşmesi.
    Anadolu takımlarının da bir nebze yükselmesi.
    Bu ortalamada bir yerlerde puan olarak geziniyoruz.

Futbol olarak değil.

Anladın mı idrak yolları enfeksiyonu mağduru arkadaş?

30 pozisyona 3 pozisyonda maç kazanacak oyun üretiyor ya hoca, senin hocayı savunmanda buna benzedi!

Başka uyduruk istatistiğin var mı?

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı prisonbreak2020 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karabük olayı hocalık bişey değil kardeşim,takım zaten Ünal hoca gitmeden önce düşmüştü o yüzde hocaya yazılamaz.Buradakilerin anlamadığı şu;kardeşim senin takımın yıllardır ilk 5-7 hafta içinde şampiyonluktan kopuyordu en olmadı 10.hafta bütün ümitlerimiz suya düşüyordu,Ünal hocayla geçen sene bile olamadık diye hayıflanıyoruz ,sabırlı olsak olacağız da! neymiş bu sene diğer takımlar çok kötüymüş,aynı sözleri geçen sene de duymuştuk emin olun seneye de duyacağız çünkü artık eskisi gibi değil ligimiz,her takım her takımı yenebilecek seviyede yeter ki biz istikrarımızı koruyalım.Ünalla olmazmış,bal gibi de olur hem de öyle bir olur ki!
    Senin şampiyonluktan kopmaman kendi başarın değil rakiplerin kötü olduğu için puan barajının dusmesindendir.Yoksa şu puanla çoktan yarıştan kopmuştun zaten 2011 de aldığın puan 42 ilk yarı 2005 39 puan 1996 44 puan almışsın yani geçmişi bilmesek uyutulacaz bu takım şampiyonluğa oynamıyor başkanında zerre inanç ve çaba yok bunun için keza hocasındada.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

diplomayla olmaz olmaz hakim olanlar

suçsuzun başına hey dost çöktüm ise yuh
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Terim-Ünal

2 TD oyuncu değişiklikleri ile maçın seyrini değiştirdi.

Defansif orta saha (Hosseini) çıkarıp forvet alan Ünal K.

2 puanı verdi.

Son dakikalarda verilen 11 puan

Ne zaman oyunu tutmayı öğreteceksin bu takıma Ünal K.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zaman oyunu tutmayı öğreteceksin bu takıma Ünal K.
    kendi biliyor mu ki
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Balıkesir

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin şampiyonluktan kopmaman kendi başarın değil rakiplerin kötü olduğu için puan barajının dusmesindendir.Yoksa şu puanla çoktan yarıştan kopmuştun zaten 2011 de aldığın puan 42 ilk yarı 2005 39 puan 1996 44 puan almışsın yani geçmişi bilmesek uyutulacaz bu takım şampiyonluğa oynamıyor başkanında zerre inanç ve çaba yok bunun için keza hocasındada.
    Merak etme usta bundan sonraki senelerde de durum farklı olmayacak eskisi gibi büyük diye tabir edilen takımlarla diğerlerinin arasında bariz farklar olmayacak o yüzden bizim için her sene fırsat senesi.dediğin yıllar zaten şampiyonluk mücadelesi verdiğimiz yıllar,90 lardan itibaren koskoca 35 yılda iddialı geçirdiğimiz 3-4 sezon ,ama Ünal hocayla 2 sezonda da acaba olur muyuz diye heyecanlanıp,olamayınca hayıflanmak?eğer şu sistem bozulmazsa her sene bu yarışın içinde olacağını bilmek! kaldı ki o sezonlarda biz o kadar puan topladık ama rakiplerimiz de hemen ensemizdeydi öyle arayı açma durumumuz olmadı yani,2011de 8 puan fark vardı onu kapattırdılar şikecilere biz neden bunu bu sene yapmayalım????
    Konu prisonbreak2020 tarafından (04.12.2019 Saat 09:39 ) değiştirilmiştir.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

doğanı alması belki orta sahası ve ön defansı tutmak içindi ama yine de 2 yi atacaksın..
    Ünal hocayı haklı bulduğum tek yer;

sörlocht o golu atsaydı maç 2-0 olmutu..işlem tamamdı...
    ama atamadı ve maç berabere bitti....

bu tür maçlarda 2 yi bulacaksın..karşı takımın direncini düşüreceksin...

Yoksa böyle abuk sabuk gol yiyip herşeyi mahverdersin.

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hocayı eleştiren arkadaşlar acaba maç içersin de hiç yedek kulubesine bakıyolar mı marcelo ramos modric vardıda hoca mı oynatmadı.
    eleştiri olur eleştiri yaparken içinde bulunan şartlar düşünülerek yapılır.
    Takımda belli seviyede oyuncu grubu 13. hafta olmasına rağmen çok fazla 90 dk oynadı
    Hocanın hiç mi hatası yok elbette var.
    Gitsin yerine başka adam gelsin derecede değil
    Zaten yıllardır şampiyon olamıyoruz 2 sene daha olmayınca ölmeyiz
    Şu anda mevcut kadroda oyuncular hocaya çok büyük saygı gösteriyor.
    Bu saygıyıda sağlayan beğensek de beğenmesekte ünal karaman
    sahanda bereberlik aldığı için sevinen galatasaray var kötü denilene galatasaray forveti hariç hangi mevkisinde bizim takımdan kötü iyi görmek gerekiyor.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Jimmy durmaz emre mor ömer bayram adem

bize gol atan 4 lü

pc de falan olsa çöker oyun

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nakzo eleştiricem diye inanılmaz saçmalıyorsun.
    Sanki her yıl şampiyonluğa oynuyoruz da bastıra bastıra kendi takımının performansına iftira atıyorsun. Geçmişi bilmesek uyutulucaz diyerek komik duruma düşme.
    Yav bu takım 96 senesinden beri yani son 25 sene de topu topu 4-5 sezon iyi oynadı, gerisinde çile, eziyetti bizim için.
    Bu sene senelerdir olmadığımız bir pozisyondayız.
    Bi salın şu kulübü de hata da yapacak, hatadan da ders çıkaracak fırsatları olsun.
    İşiniz gücünüz eleştirmek, bok atmak.
    Eğer kulübe her durumda bok atacak kadar işin ehli iseniz elinizdeki klavyeyi bırakır, kulübe üye olur, kürsüye çıkar, olması gerekenleri konuşursunuz.
    Ama tabi sıkar adamı bunları konuşmak.

(Lafım sadece sana değil, her durumda kulübe bok atanlaradır. İnsan gibi eleştiren, doğruyu öven, olması gerekeni de izah edene de saygım vardır)
    Konu Anıl C tarafından (04.12.2019 Saat 15:59 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her yazılandan sonra mevzuyu daldan dala atan, önce büyük maçlarımız çok iyiydi, sonra fener maçı müthişti, şimdi puan ortalaması.
    Kıvırmaktan belin büküldü artık.
    Neresini savunacağını şaşırdın.

Ama ben özetini vereyim.
    Puanların hepsini cebine doldur.
    Hiçbir maçı "sonuç" odaklı eleştirmedim.
    Puan dediğin sonuç odaklı olduğu için afkurma eylemi ile birebir iştigal eden oksijen israfı zatınız.

Senin şu an kötü görünmemenin en önemli sebebi 3 istanbul rakibinin anadolu takımları seviyesine düşmesi.
    Anadolu takımlarının da bir nebze yükselmesi.
    Bu ortalamada bir yerlerde puan olarak geziniyoruz.

Futbol olarak değil.

Anladın mı idrak yolları enfeksiyonu mağduru arkadaş?

30 pozisyona 3 pozisyonda maç kazanacak oyun üretiyor ya hoca, senin hocayı savunmanda buna benzedi!

Başka uyduruk istatistiğin var mı?
    Kardeş ne anlatıyorsun bilmiyorum, anlamıyorum, ben uyduruyorum, hoca istatistik kasıyor.
    Devam et, devam...

Nereden
    Eskişehir

Alıntı İskender Çakmak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maç Abdulkadir Parmak'ın olmasına kim hayır derdi? En azından ben demezdim.
    Gol de atardı.
    Çocuk milli takıma kadar yükselmiş. Şimdi burda hocanın payı var mı yok mu degilmi ama.
    Alıntı prisonbreak2020 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mevzu aynen budur baba, eyvallah.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)