Sonuç: Maç Sonucu Ne Olur ?

Katılımcı sayısı
153. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Galibiyet

122 79.74%
  • Beraberlik

14 9.15%
  • Mağlubiyet

17 11.11%
Sayfa 70 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 60 68 69 70
Toplam 1748 adet sonuctan sayfa basi 1,726 ile 1,748 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 13. Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Galatasaray l Maç Sonucu

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerin sana yaptığını sen de yorgun ve eksik Gs ye yaparsan o önermeyi kabul ederdim.
    Her maç aynı pozisyonda ben kaliyorsam bu bahane düşer.

Rakip yorgun ben eziliyorum, ben yorgunum ben eziliyorum.
    Deplasmanda, içerde, büyük takım küçük takım fark da etmiyor. Sürekli eziliyorsun.
    Aek falan sadece suya yazı yazmak olur.
    Dün Gs yorgun değildi çünkü salı günü oynadılar Avrupa maçını. Bizde zaten rotasyon yaptık ama biz bekleneni veremedik. Bizi Yusuf Sarı ve Nwakaeme bitirdi. Hadi Yusuf'u anlarım çocuk daha 20 yaşında elbette hata yapacak ama Nwakaeme'ye yakıştıramadım.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sinyor terim tuzla maçında takımı protesto etmek için ilk yarı bitmeden soyunma odasına inmiş..

şunlara resmen cansuyu olduk..
    Attan inip eşeğe bindik!

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kac tane net pozisyonu harcadik..Teknik direktörün neden tartisildigini anlamak mümkün degil..Onca soruna ragmen, burdakilerin sezon basladiktan sonra yasadigi derin ümitsizlige bakilirsa suan bulundugumuz durum büyük bir basaridir ve mimarida Ünal dir..Kim ne derse desin..

Sampiyon Terra Pizza Tuzla ya karsi acayip bir oyun sergiliyor suan..Terim ilk yari bitmeden soyunma odasina gitmis ..Gs de ne kadar oyuncu sakat..Acaba bizim saglik ekibimi is basinda..Sakatliklardan da Ünal i sorumlu tutanlar ne diyor bu duruma acaba..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

gsde iş yok biz topu verdik onlara alanya bu hafta bunlara vurur geçer.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

lig daha bitmedi ama şu maçın berabere bitmesi bizim için sezonun en unutulmaz anlarından birisi olacaktır.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün tekrar gorukki bizim hoca saçmaladı ve su bernat Galatasaray'a kaybederek (bence ) şampiyonluğu bıraktık.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün tekrar gorukki bizim hoca saçmaladı ve su bernat Galatasaray'a kaybederek (bence ) şampiyonluğu bıraktık.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    kaybetmedik, son dakikada yediğimiz saçma golle berabere kaldık.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı doğukan uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lig daha bitmedi ama şu maçın berabere bitmesi bizim için sezonun en unutulmaz anlarından birisi olacaktır.
    ligin ilk yarisindaki kalan dört maçi alirsak bu beraberliğe çok da takilacağimizi sanmiyorum. Dört maçi alsin hoca ve futbolcular bu nazar boncuğu olur... önemli olan bunu yapabilecek miyiz?? Bu beraberli ikinci yari telekomda bir zahmet galibeyetle telafi etsinler ancak bunu bekleriz ederler edemezler belli olmaz. Ama takim şampiyonluğa giderse ordan galip de geliriz. şu an takim şu dört maçi alsin devre arasi belli olmaz 4 as oyuncu bile alabilirler..

Togrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Tuzlaspor T.D. Gürses Kılıç: “Galatasaray’ın orta sahasının ağır olduğunu biliyorduk. En hızlı adamlarımızı tercih ettik. Bu skor bizim için süpriz değil.”

Biz de savunma hattımızı kendi ceza sahamız civarında kurduk sayın Kılıç.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

hala anlamadınız sanırım dostlar:

gs maçı ve bir çok maçta saçma sapan puanlar verilmesinin nedeni asıl nedeni tabi ki hoca Ünal Karamandır

yapmayın arkadaşlar hocanın bu kaçıncı senesi bizde?

hala pres ve savunma yapmayı öğretemeyen bir hoca var?

tabi ki gs maçını hoca sayesinde alabilirdik alamadık?

neden ? çünkü geriye yaslandık?

kadro lazım evet ama ..... neyse

gs sandıki Trabzonsporla berabere kalıncı yükselişe geçti

Trabzonspor her an herkese puan bırakabilecek bir takım lol gs bizden de berbat

bu sezon berbatlar ve berbat bir gs ı yenemedik otursun hocamız düşünsün Ünal bey
    "Annuit cœptis"

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz de eleştirdik herifi. Karabük'u -80 averajla küme düşürmüş adamın ne işi var koca Trabzonspor da falan gibi laflar da ettik lâkin herif bize tükürdüğümuzu yalattirdi hatta Uğurcan, Parmak, Hüseyin gibi kimsenin umurunda olmayacak adamlarla takımı zirvede tutuyor. Bu mucize değildir de nedir dostum. Bu kafa yapisiyla nasıl mücadele edeceğiz. Sorular, sorular, sorular...

Fatih Bey, sizi takdir ediyorum. Zira vakti zamanında Ünal Karaman'a ettiğin o sözler nedeniyle sana çokça cevap vermişimdir, ara sıra gerginleştiğimiz dahi olmuştur. Ama bugün hocanın başarısını gördün ve hocayı savunuyorsun. Erdem budur. Bazıları gibi lafını yutmamak için anlamsız şeyler yapmıyorsun. Helal olsun. Bazı şahıslara cevap vermemek lazım. Anlamıyorlar, anlamak istemiyorlar. Ya da gururlarına yenik düşüyorlar. Zira aklı başında her birey, Ünal Karaman'ın bu takımı nereden alıp nereye getirdiğini görür. Hocaya sırf bu nedenle güvenir ve saygı duyar. Bunu beceremeyen insanlara ne anlatsak boş!

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı prisonbreak2020 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu gidin az biraz dolaşın hiç mi işiniz yok aynı tipler sabah akşam burda..başlamışlar yine Ünal hocaya sallamaya,yeni trend te rakipler bizi eziyor..maçı izlemeyen birisi de sanacak ki gs maç boyunca çok net pozisyonlara girdi de atamadı adamların bu da kaçar mı denilecek bir tane pozisyonu yok bizim sadece tek futbolcumuzun kaçırdığı 3 tane net pozisyon var..yarısını atsak herşey farklı olacaktı ..kaldı ki ilk yarı sonu itibariyle biz bu yarışın içinde olmaya devam edeceğiz gibi görünüyorken kelle avına çıkmak ne kadar mantıklı?takım iyi kötü genç yaşlı demeden oynuyor mu?oynuyor..pozisyona giriyor mu ?giriyor...sakatlarımızla beraber şansımızın da döneceği günler çok uzakta değil azıcık sabır.

Ağzına sağlık kardeşim.
    Bazı arkadaşlar sanırım farklı maç izlemiş. Ya da pozisyonları karıştırıyorlar. Zira Galatasaray evet baskın oynadı ama maç boyunca girdikleri net pozisyon 1 veya 2'dir. Biz ise maç boyunca 7-8 tane net gol pozisyonuna girdik. Beceriksizliğimiz nedeniyle farka gideceğimiz maçı 1-1 bitirdik. Evet, içeride baskı yediğimiz için benim de canım sıkıldı ama bu kadar pozisyona girip atamıyorsan oyuncular da şapkayı önüne koyacak. Nwakaeme, Sorloth ve Yusuf öz eleştiri yapacak. Her neyse bu maç geride kaldı. Artık önümüze bakmamız lazım. Kalan maçlarımızı kazanıp devre arasına girmemiz gerekiyor.

Nereden
    Balıkesir

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Bey, sizi takdir ediyorum. Zira vakti zamanında Ünal Karaman'a ettiğin o sözler nedeniyle sana çokça cevap vermişimdir, ara sıra gerginleştiğimiz dahi olmuştur. Ama bugün hocanın başarısını gördün ve hocayı savunuyorsun. Erdem budur. Bazıları gibi lafını yutmamak için anlamsız şeyler yapmıyorsun. Helal olsun. Bazı şahıslara cevap vermemek lazım. Anlamıyorlar, anlamak istemiyorlar. Ya da gururlarına yenik düşüyorlar. Zira aklı başında her birey, Ünal Karaman'ın bu takımı nereden alıp nereye getirdiğini görür. Hocaya sırf bu nedenle güvenir ve saygı duyar. Bunu beceremeyen insanlara ne anlatsak boş!
    Valla ben de sizi takdir ediyorum,hala ısrarla bu tip adamlara kendinizi bozmadan laf anlatıyorsunuz,ben o kadar sabırlı olamadım kaç defa.Sanıyorlar ki biz herşeyden tam anlamıyla memnunuz,düzelmesi gereken şeyler olduğunu sanki biz görmüyoruz! sanki Ünal hoca giderse çok daha iyisi gelecek dönüp duracağız işte aynı adamların etrafında,haaa pardon o iş belki olurdu Mourinho boştaydı ama o da Tottenham'a gitti.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tuzla maçıyla bizim maçı kıyaslamak büyük hata. Hem kadro bağlamında hem takımların hedefleri bağlamında nereden bakarsan bak tutarsız oluyor.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

2 senedir istanbul takımlarına karşı son dakikada gol yediğimiz maçlara favori çıktık. maçlara da favori gibi başlayıp öne geçtik ama o piskolojiyi taşıyamadık. favori olarak maç kazanma üzerine mental çalışmalar yapmamız lazım, rakibin direncini iyice kıracak saha içi etkinlik gerekiyor.
    Konu artvints tarafından (05.12.2019 Saat 15:09 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 senedir istanbul takımlarına karşı son dakikada gol yediğimiz maçlara favori çıktık. maçlara da favori gibi başlatıp öne geçtik ama o piskolojiyi taşıyamadık. favori olarak maç kazanma üzerine mental çalışmalar yapmamız lazım, rakibin direncini iyice kıracak saha içi etkinlik gerekiyor.
    Degindigin konuda reaksiyon almak bence yetenekli oyuncudan geciyor. Dogan gibilerine sabah aksam anlatsan kisitli yetenegi ile yine ayni seyleri yapar. O aksam Dogan yerine kenardan Sosa gibi bir yetenegin girdigini farzet, o skor 3'ü, 4'ü bulurdu.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Degindigin konuda reaksiyon almak bence yetenekli oyuncudan geciyor. Dogan gibilerine sabah aksam anlatsan kisitli yetenegi ile yine ayni seyleri yapar. O aksam Dogan yerine kenardan Sosa gibi bir yetenegin girdigini farzet, o skor 3'ü, 4'ü bulurdu.
    dün maçta yine son dakikalarda oyun tempo kazanmıştı, rakip geldi biz çıkışlarda hata yaptık derken mikel direk hücum yapabileceği yerde solbeke geri pas attı, hatta ben de homurdandım. sonra gidip tekrar aldı derken takım işe uyandı tempoyu düşürecek paslar yapmaya başladı. o pozisyonda rakip kaleye toplu gittik sonra altay bir daha tempo yakalayamadı.

biz boşluklara kanıp direk hücumlar yapmaya çalışırken maç elimizden gidiyor. bunun dengesini oturtmamız lazım.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Sinyor TERİM'e 2.Pendik faciası kapak oldu.

İnşallah kupadan elenirler.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah dostum. Bence en büyük katkısı aidiyeti aşılamasi. Biz yekûn birbirimizi tamamlarsak sürdürülebilir başarı kendiliğinden gelecektir. Biz bir aileyiz sözü kanımca kulüp tarihimizin en kayda değer sözüdür. Hatalar, yanlışlar elbet olacak ama bu biribirini seven aile de sorun teşkil etmeyecek, hep beraber doyumsuz basarilar elde edeceğiz. O inatçı arkadaşlar da yola gelecek

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

90' da soğuk duş etkisi yaşatsa da mücadele için teşekkürler takım.

Nereden
    İstanbul

gelen vuruyo giden vuruyo bunlara.. biz becerip yenemedik.. hala sinirim geçmiş değil!!
    Attan inip eşeğe bindik!

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gelen vuruyo giden vuruyo bunlara.. biz becerip yenemedik.. hala sinirim geçmiş değil!!
    Aynen öyle

Şu bitik takıma son saniyelerde 2 puan kaptırdık.

35 puanla devreye girmemiz lazım
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

durduk yere şimdi niye sinirim zıpladı anlayamadım!!!
    Attan inip eşeğe bindik!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)