Sonuç: Maç Sonucu Ne Olur ?

Katılımcı sayısı
153. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Galibiyet

122 79.74%
  • Beraberlik

14 9.15%
  • Mağlubiyet

17 11.11%
Sayfa 67 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 57 65 66 67 68 69 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1748 adet sonuctan sayfa basi 1,651 ile 1,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 13. Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Galatasaray l Maç Sonucu

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sezon başı kampını çok kötü geçirdiğimizi düşünüyorum. Yaklaşık 40 kişiyle kampa katıldık.. hazırlık maçlarında oyuncuların şiştiği gözleniyordu. Akabinde hemen çok yorucu elemeler oynadık ve sakatlık verdik.. hala belimizi doğrultabilmiş değiliz..

geçen sezon 3. Bjk değil de biz olsaydık emin olun bu sorunların çoğunu yaşamayacaktık..
    Attan inip eşeğe bindik!

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca hataları yüzünden verilen bir mac oldu. Yusuf sarı ve anthony oyunda kalması. Nedense ekubani oyuna almaksi çok ilginçti.

Bence şampiyon olamayacağınızi gosterdik

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kazanılan maçların nasıl sebebi tek başına Ünal değilse, kaybedilen maçların da sebebi tek başına Ünal olamaz.

Kulüp de hocasıyla futbolcusuyla yönetimiyle bir ahenk var. Bu belli yakalanmış, kaçırmamak gerekli.

Burada kimse Ünal orta doğu ve balkanların en iyi hocasıdır demiyor. Ortalama bir hoca da olabilir kendisi.

Ama her maç sonunda olayın dönüp dolaşıp Ünala bağlanmasının sebebi kifayeti nedir anlayan anlatan beri gelsin.

Bugün Ünal hoca değil gönderelim diyenlerin reçetesi nedir? Adamın birine sorduk, transfermaketteki boşta olan t.d.lerin listesini göndermişti.

Yara kapanmaya başlamış, kaşımanın alemi yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu oyun anlayisi futbolcularin kendi kendilerine karar verdikleri bir olay degil..takim gol atti psikolojik olarak geri cekildi demek takimi izleyen milyonlarca taraftari aptal yerine koymaktir..unal hoca sezon basinda yine boyle les bir mactan sonra kusura bakmayin bu sene boyle zevk vermeyecek oyunlar oynanacak, kadro bunu gerektiriyor demisti.simdi bilmem kac mactir bu sekilde oynuyoruz..alanya maciyla dunku cincon maci arasindaki tek fark cinconun cok daha fazla cesaretli oynayip top tufek saldirmasiydi..bu nedenle geride pozisyonlarda verdiler.alanya macinda penaltilar disinda rakip kalede hic yoktuk..

simdi unal hoca dun aksam cikip o pozisyonlari degerlendirseydik tarzi seyler geveliyor.futbol boyle kritik yapilacak bir oyun degil ki, ona bakarsan duran toptan golu bulmasaydik ilerleyen dakikalarda geriyede dusebilirdik.bu da ihtimaller dahilinde.bence oynanan oyuna baktigimizda bu ihtimal daha agir basiyor.bizim pozisyonlar bulmamizin nedeni 40 dakika neredeyse 10 kisi kalemizin etrafinda olmalariydi.maci 3-0 kazansaydikta uzun vadede bu oyun bizi bir yere goturmezdi.

cincon 80de atip geriye cekilsek icgudusel derdim ama dun 50de atip 40 dakika boyunca savunmaya otobus ceken bir takim vardi.istisnasiz her mac boyle..
    Hay ağzını yiyeyim ya, hala gelmişler 2-0 olsaydı bunların esamesi okunmazdı diyorlar. 2-0 olsaydı da bu leş futbolla olmaz haftaya başka bi takıma karşı yine zorlanırız diyecektim ki tv başında bunu salyalar fışkırtarak bağıra bağıra dile getirdim.

Yetmedi mi her öne geçtiğimiz maçta acaba ne zaman gol yiyeceğiz diye düşünmek. Yok sakatlık vardı bilmem neydi. Geeeeeç kardeşim geç. Adamın forveti Adem Büyük, Orta sahası dombili ömer. Kime ne anlatıyorsunuz. Beyinsiz futbolcu sürüsü topu ayağında tutmaları gerektiğini bilmiyor ve dan dum top oynuyor, kenarda da ne hocası ne yardımcıları bir kelam edip de ya da haykırırcasına paaaaas paaas ayağa oynasanıza be ibneler diyemiyor. Sonra vay efendim karşımızdaki takımda GS. O zaman niye maçtan önce sezonun en rahat galibiyeti, 3-5 atarız diyordunuz diye sorarlar adama.
    Teşekkürler ADMIN!!!

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Trabzonspor'umuzun gol atıp öne geçtikten sonra paniğe kapılıp bocalaması, sorunun psikolojik olduğunu orta çıkarıyor ve bunu ne TD ne de oyuncular önleyemiyor.

Oysa bu kaçıncı maç 2 yıldır son dakikalarda kaçırılan

Sakin ol, pas yap, önde bas bla bla bla
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Dün akşamki beraberlik can sıktı ama ondan daha can sıkıcı olan mahkum oynamamızdı.
    Rakip maçın başından sonuna kadar üzerimize geldi, oyunu sahamıza yıktı. Bu durum hiç hoş olmadı.
    İşin garip tarafı rakibin bu oyun tarzına tek bir reaksiyon gösteremedik. Durumu kabul ettik.
    Haliyle Trabzonspor'un içeride bu baskıyı kabul etmesi taraftarın ciddi derecede moralini bozdu.
    Fenerbahçe maçında da benzer baskıyı yemiştik. Oyunu kabullenmiştik. Bu maç ondan da kötüydü.
    Sonuç olarak kötü skor olmasa da oynanan oyun ciddi derecede moral bozdu.

Peki hoca rakibin baskısını neden yıkamadı? Sosa, Mikel, Nwakaeme oyuna neden ağırlık koyamadı?
    Esas düşünmemiz gereken budur. İçeride oynadığımız maçta oyunun kontrolünü alamamak çanları çaldırır!
    Maçın başından itibaren Sosa, Mikel, Nwakaeme ve Pereira ile pas yaparak topu Sorloth'a indirmemiz lazımdı.
    Ama bir türlü beceremedik. Hele ilk yarıda o kadar cılız ataklar yaptık ki ''Bu takım Trabzonspor mu?'' dedim.
    Maçın ilerleyen bölümlerinde daha kalabalık hücum ettik ama bariz şekilde rakip tarafından sahamıza hapsedildik!
    Esasından ligde iyi pas yapan bir takımdık ama dün akşam mental olarak dağıldık. Adam akıllı pas yapamadık.
    Dün akşam yaşanılan sorun bence tamamen mental idi. Yoksa pas yapmayı beceremeyecek bir takım asla değiliz.

Sosa ve Nwakaeme, Mikel, Pereira gibi güvendiğimiz isimler mental olarak dağıldılar ve geri yaslandılar.
    Bu anlayışın oluşmasında bence Galatasaray'ın etkisiz forvet elemanlarının ciddi rol oynadığını düşünüyorum.
    Zira baktığımızda rakibin ciddi baskısından söz etsek de net gol pozisyonuna giremediklerini görüyoruz.
    Bu nedenle oyuncularımız ve teknik ekip kontra atak oynayarak sonuca gitmek istemiş olabilirler.
    Nitekim baktığımız zaman 6-7 tane net gol pozisyonuna girdik. Ve bunların hiç birini değerlendiremedik.
    Son vuruşta biraz becerikli olsak dün akşam yine 3-4 farklı skor alacaktık. Maalesef beceriksizdik!
    Bu beceriksizlik son dakika golü ile bize pahalıya mal oldu. Geçmiş olsun diyelim.
    Artık önümüze bakalım. Bu maç bitti.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yediğimiz baskının tek nedeni olarak takım boyunun uzunluğunu görmüyorum. Kompakt oynamayı bilmiyoruz.

MRA’nın oynattığı kabız futbolu düşünün.. sadece bizi değil rakibi de illallah ettiriyordu. Öne geçtiğimiz maçlarda takım halinde topun gerisine geçemiyoruz. Ömer üründülün dediği gibi bloklar arası çok kopuk oluyor bizde.. hatta dün akşam orta blok tamamen çöktü.. bu noktada kazandığımız toplar çok değerli oluyor ki dün akşam özellikle hüseyin, k. ahmet ve hüseyni kazandığımız topları panikle rakibe şişirdiler.. o toplar bize pozisyon olarak geri döndü..

Bence hüseyninin çıkması yanlış değil doğruydu.. ama hemen sonrasında doğanın girmesi yanlıştı.. o da bam güm şişirdi topu.

belki hüseyni stopere geçse daha iyi olurdu..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    İstanbul

Üzülerek söylüyorum;sorun kadro ve teknik adam değil,sorun şampiyonluk moduna girememek.Bu camia hiçbir zaman bu havaya giremiyor ve bir süre sonra tuhaf şekilde ligden kopuyor.
    Şansızlık illa var tabi ama dünkü maçın şansızlıkla ilgisi yok.Maç ikinci yarının başında 1-0 olduktan 90.dakkaya kadar skoru korumaya çalışmak nedir?
    Karşında zor bir dönem geçiren GS takımı var.Geçen sene 3-0 olana kadar nasıl oynadıysak,dün akşam yine aynısı olcaktı ve maçı kazancaktık.Bilemedin 15-20 dakka 2.golü kovalayacaktık ama golle birlikte tüm takım 1-1 olana kadar geriye çekildi.Böyle bir futbol anlayışı yok!
    Konu samatyaboy tarafından (02.12.2019 Saat 16:22 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

geçen sene parmak yusuf ve ömür ile yakaladığımız bir dinamizim vardı. yabancılar da kaliteliydi. bu sene o birlikteliği sivas yakaladı. hakan, mert hakan ve emre kılınç ile güzel bir oluşum var. puanları da çok iyi. çok dinamik ve iştahlı oynuyorlar. daha hiçbirşey kazanmamış olmamıza rağmen aynı iştahı ve çoşkuyu görememek üzüyor. inşallah daha iyi oluruz zamanla.

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Neymis eksik gs'yi yenememisiz, duyanda biz tam kadroyuz sanacak.
    Ömür, Novak, Parmak takimin oyun yapisinin mihenk taslari, diger eksikleri saymiyorum bile.
    Bu dar kadroyla yarisin hala tam ortasinda olmak basaridir.
    Ikinci devreye 32-35 puan'la girersek sampiyonlugun en büyük adayi oluruz.
    Ömür'de subat gibi dönerse son düzlükte sprint atariz.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Ünal hocaya ben şahsım adına kızamıyorum.Korkak olduğunu düşünmüyorum Defansif orta saha oyuncusunu çıkarıp bir forveti Ekuban'ı oyuna aldı.
    Karşı karşıya çok net golleri kaçırdık bunlar atılsa şuan methiyelerden bahsediyor olacaktık.
    Gol kaçar ama bunlar net karşı karşıya bu kadar pozisyonu harcarsan golü yersin hocaya fazla yüklenmeyin.
    Nwkayame oyundan çıkarmak kolay değil.90 dk oyunda olmaz bir hareketi ile maçı alır kazandırır öyle bir oyuncu oyundan çıkar demesi kolay buradan

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Ünal Karaman bütün olarak futbolculara gerekli çalışmaları yaptırsa ve futbolcuların ve altyapının gelişimi için de gerekli teknik heyetin yenilenmesi gerektiği konusunda bir şeyler yapsa işler böyle olmaz.

Kendisinin bazı şeyleri üst derecede kavraması gerekiyor ve Trabzonspor gibi büyük bir klupte hocalık yaptığını hala farkında değil

Ayağa pas,taktik,şut çekmek ve mental gelişim için üst düzey bir ekip şart bize
    "Annuit cœptis"

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Yemin ederim dün gece sinirden uyuyamadım kaçırdığımız pozisyonlar gözümün önünden geçip durdu
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Karaman bütün olarak futbolculara gerekli çalışmaları yaptırsa ve futbolcuların ve altyapının gelişimi için de gerekli teknik heyetin yenilenmesi gerektiği konusunda bir şeyler yapsa işler böyle olmaz.

Kendisinin bazı şeyleri üst derecede kavraması gerekiyor ve Trabzonspor gibi büyük bir klupte hocalık yaptığını hala farkında değil

Ayağa pas,taktik,şut çekmek ve mental gelişim için üst düzey bir ekip şart bize
    Ayrıca dün akşam gördük ki gs’nin takım olarak kondisyonu bizden çok fazlaydı. Üstelik bizim as kadro dinlendi hafta içi. Ünal Hoca’nın kondisyonerlerden hesap sorması lazım.

Nereden
    Güney Amerika

aynen öyle bro
    Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal'ın futbol cahili fanboyları bakıyorum da Nwakaeme reise sallar olmuş..Neymiş geçen seneki performansından çok uzakmış yedeğe çekilmeliymiş..

Geçen sene yoktan var ettiği gollerle asistlerle takımı tek başına sırtlayan ilk 4'e girmenin mimarı olan korner direğinde 6 7 dakika topla oyalanarak Ünal'a tek başına oyunu soğutma dersi veren adamı tukaka yapıyorsunuz he bre nankör herifler...

Geçen sene Ünal'ı oyun mantalitesi değil bu adam kurtarıyordu balık hafızalılar kapatın çenenizi...
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

yapmaz eleştiri yapmaz çünkü kendine eleştiri yapmayan insan nasıl gelişir? hesap sormayla olmuyor bu işler hocam yenilenme ve teknik heyet transferi şart.kendisiyle yolları ayırmak şart.tamam kadro transfer lazım takviye şart ama bu teknik heyetle takviye çok bir yarar sağlamaz.dinlenmesine rağmen ekibin bir halt yapamadığı aşikardır.peki Trabzonspor ligin devre arasında transfer yaparsa şampiyon olur mu? olmaz çünkü futbol zekası yok heyetimiz de.malesef Ünal Karaman kriz yönetebilecek ve şampiyon yapabilecek ruh yoktur.Trabzonspor teknik direktörlük haricinde başka görevler verilebilir kendisine buna karşı değilim.Dün galip gelseydik ne olurdu? ilk yarı oyun anlayışı geriye çekilme ve avantajlı ve önde olduğun halde taktik anlayışında oyuncuları saha içinde düzgün ve doğru müdahaleleri yapamamasından dolayı gene şampiyonluk şansımız ollmazdı.bakınız Trabzonspor gs maçını dün 2-3 farkla alsa bile göztepe veya bir anadolu takımına puan verir .Ünal Karaman gene bir şekilde skoru koruyamaz gol yedirtir takıma.devre arası takviye olsa bile bu kafayla çok önemli avantajları kullanamayız.
    Alıntı batu94 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca dün akşam gördük ki gs’nin takım olarak kondisyonu bizden çok fazlaydı. Üstelik bizim as kadro dinlendi hafta içi. Ünal Hoca’nın kondisyonerlerden hesap sorması lazım.
    Konu erenslash tarafından (02.12.2019 Saat 20:31 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maç öncesinde de dedim yağış var dediler Allah dedim rus ruletine döner maçı ayı abbas mı kazanır bombacı mülayim mi belli olmaz dedim dik geldi. berabere kaldık.
    Koptum bu yoruma
    Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sörloth'un Marcao'ya hamlesi çok açık fakat şiddetli olmadığı da çok net. Marcao teması alınca kolay bir şekilde kendini bırakmış. Havadayken dokunmuş olsaydı en ufak bir dokunmada tesir edeceğinden açık bir faul olurdu. Ama sabit yerdeyken o tarz bir itmeye faul vermek futbolun ruhuna aykırı. Pereira nasıl o şaplakla düşecek adam değilse, Marcao da o itmeyle sarsılacak adam değil. Aynı şekilde kişileri yer değiştirsek o hamleye penaltı verilir miydi? Hiç zannetmiyorum...
    Güzel tespit, penalti verir mi vermez o zaman oyna devam...

Nereden
    Güney Amerika

+ şunu eklemek isterim şampiyon olabilecek ve kriz yönetebilecek bir hocamız ve teknik heyeteimiz yok derken bunu gs maçına bağlamıyorum

bu futbol ve taktik anlayışıyla gs maçını alsak bile ben gene olumsuzlukları yazardım

gs maçını kaybedebilirdik de dün.

bu takımın fişi hazırlık maçlarında bu ekiple ve bu hocayla devam ederek sezon başında çekilmiştir.
    biz dün gs maçını alsak bile gene puan kaybederiz.

bu takım sekiz puanla lider olsa Ünal karamanla havlu atar dün bunu canlı gördük.bu sezon da çöpe gitti.

peki düzelir mi?

teknik direktör ve heyete ve ekibe avrupadan alırsan ve buna 5-6 milyon euro maaş bütçesi ayırırsan adam gibi işler yaparsan düzelir ama geç kalındı

bir diğer mevzu :
    kamilin ve hüseyinin ne işi var birim takımda? tabi bu oyuncularla şampiyon olamassın bu da bir gerçek.

bunlar Trabzonsporda a akımda oynayacak oyuncular değil.

stoper ve ortasahaya a kalite transfer şart.

peki bunla bitiyor mu iş? hayır tamam oyuncuların berbat ama 1-0lık skoru koruman şart ve galip gelmeliydin dün .

ikinci yarıda dünya kadar pozisyon kaçırdık arkadaşlar atsaydın abi yani birileri demeli hocam bu oyunculara ceza sahasında paslı oyun oynatmayı öğret artık diye!

ileriye top şişiren mantıksızca davranan oyuncularımız var her defasından bu çocukları sosa defansa gelerek toparlamaya çalıştı

Ünal karaman ne işe yararsın hocam?
    Konu erenslash tarafından (02.12.2019 Saat 20:47 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geçen sezondan beri 10 tane maçı kendi elleriyle verdi
    Öne geçtiğin halde maç verdin
    Bu maçlar seni hedefe götürecek maçlardı

Basın toplantısında laf sokması yok mu, o anda yanında olsam laf sokmayı gösteririm sana. Bizim bir duruşumuz var diyor!! senin duruşun korkak insan duruşu olur
    Her puan kaybını ekonomiye bağlayan bir tip işte - ne alakaysa artık

Seni sorguya çekmeyen başkana da ben başkan demem
    Konu Sacit tarafından (02.12.2019 Saat 21:00 ) değiştirilmiştir.

munzevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Akşam golü yedik sinirden gözlüğü fırlattım
    Gitti iki bin liralık gözlük
    Gülmeyecekmi bizim yüzümüz arkadaş
    “Yenmez taamı ümeranın, fuzelanınÇünkü hakkıdır, yetimin fukaranın “

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

2 sene önceye kadar 6 lık 7 lik olan bir takımken, bir sürü çöple doluyken, elindeki adamın parasını versen de gönderemezken şimdi gs yi kendi sahanda yenemedin diye bir sürü eleştiri var.

Yahu ben her maça bu takım yenemez gözüyle bakıyorum. Sol bek kamil, sağ bek 36 yaşında, stoper hüseyin, ortasaha 34 lük sosa, geçen sene boş geçmiş obi, sağ açık ne idüğü belirsiz genç. Adam akıllı sturrige sakat, ömür sakat. Waka nın yokları oynamasının nedeni yalnız olması.

Parmak neden milli takıma çağrılmıyor deniyor ama oynatan adamı alkışlamıyor.

Tamam herkes şampiyonluk istiyor da bizim başkanımız Türkiye nin en zengini değil. Arazileri yok kulübün. sivas biraz yukarılarda diye örnek verip durmayın. kasımpaşa geçen sene ilk yarıyı lider bitirdi. sonra düşüyordu.

Bu takım kalburaltı oyuncularla iyi oynuyor mu? Bence oynuyor. Bu TD başarısıdır. Dün akşam yine fena oynamadı. Evet hocanın oyuncu değişikliğinde hatası var. Ama bu değişiklik olumlu da olabilirdi. Sörlot golleri atsa kimse değişiklik kötü oldu demeyecekti.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bugün bjk maçını izleyen akyazıdaki taraftarımız tribün nasıl olur nasıl takım ateşlenir baskı nasıl yapılır görmüşlerdir umarım..

özellikle tiyatro topluluğu ve çıkarcı meyhane-türkü bar ortamı kafası yaşayan gruplar!

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar mesele öne geçtiğimiz maçı kazanamamış olmak değil ki.
    Mesele bunun defalarca olmuş olması da değil.
    Mesele bunun neden düzelemediği.
    Yahu bunun hesabını da biri verecek daaa...
    Ben mi vereceğim?
    Hocaya bişe demeyelim tamam.
    Tamam da bu konu direk hocayı ilgilendiriyor.
    Evet Yusuf kötü,Wakame kötü,Sörloth Rodallega vari bencillikler yapıyor hepsi tamam.
    İyi de Wakame'ye,Yusuf'a "Adamı geçemiyorsan zorlayıp topu ezme,dön pas ver,sonra geri iste,oyunu soğut" diyecek olan ben değilim ki.
    Kaleye kapanarak değil top bizdeyken pasla,al-verle oyun soğutabildiğimizi defalarca gördük.
    Elinde Sosa olan,Wakame olan,Obi Mikel olan takım bunu yapamayacakta bu ligde başka hangi takım yapacak?
    Hayret etmemek mümkün mü?

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal hocanın her türlü yanındayız orası ayrı lakin;

bu takım geçen sezon 'öne geçtiği halde puan kaybeden takımlar sıralamasında' birinciydi.

peki bu sezon hangi takım öne geçtiği halde en çok puanı kaybetmiş?

cevap: yine biz...

haklı olarak bu niye böyle diye sorgulamak hakkımız....
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

Nereden
    Tokat

valla kimse kusura bakmasın bu kadar eksik ve demoralize olmuş gsyi kendi sahanda yenemiorsan ve sahanda son yarım saat baskı yiyorsan gs ye hiç baskı kuramıyorsan şampiyonluk hayali kurmayacaksın. %99 ihtimalde türk telekomda gs ye yenileceğiz senin rakibin senden ikili averajda önde olacak gerçi bu takımın şampiyonluk kovalayabileceğini sanmıyorum bitik dediğimiz bjk, fb ve gs bile bizle aynı puanlardaysa kusura bakmayın bitik olan biziz.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün bjk maçını izleyen akyazıdaki taraftarımız tribün nasıl olur nasıl takım ateşlenir baskı nasıl yapılır görmüşlerdir umarım..

özellikle tiyatro topluluğu ve çıkarcı meyhane-türkü bar ortamı kafası yaşayan gruplar!
    Takım takım olacak ki destek görsün 60 dakika defans yapanın neyini destekleyeceksin sene basında taşsak gectigimiz bjk geldi geçti .Etin budun bukadar istanbulun basının gazladıgı vasat bir takım.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)