Sonuç: Maç Sonucu Ne Olur ?

Katılımcı sayısı
153. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Galibiyet

122 79.74%
  • Beraberlik

14 9.15%
  • Mağlubiyet

17 11.11%
Sayfa 60 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 50 58 59 60 61 62 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1748 adet sonuctan sayfa basi 1,476 ile 1,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 13. Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Galatasaray l Maç Sonucu

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ünal Hoca oyunculara sezon başından beri gösterdikleri özverileri için teşekkür etti mi ben kaçırdım.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya şu pozisyonu defalarca izledim akıl mantık almıyor. sosa ve hüseyin ikilisi ademin dibinde nasıl tutamaz çıldıracağım.
    ayrıca dizilişimiz bile çok yanlış resmen gol yemek için zorlamışız

Untitled.jpg

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı batu94 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Hoca oyunculara sezon başından beri gösterdikleri özverileri için teşekkür etti mi ben kaçırdım.
    Bu şikayet etmek zaten.

"Sakatlar eksikler yüzünden bu haldeyiz" demek ile, şu lafın özünde ne farkı var?

Herkez filozof oldu, laf ile gemi yürütecekler.

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bulduğunu atacaksın arkadaş, fark bile yapabilirdik iyi oynamamamiza rağmen.
    Iki teknik adam da korkak başladı birbirini bekledi.
    Bizim eksiğimiz Onazi gibi pres yapan bir orta saha ve Sosanin daha iyi hali

Nereden
    Bursa

Tabi bu mac icin yorum yapmak zor.
    Unal hoca dogan yerine caferi alsaydim demis midir merak ettim dogrusu.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Mutedil eleştirilere eyvallah ama birçok ağır söz kabul edilemez.
    Bugün her iki takımdaki sahada olan futbolcu maliyetlerine baktığımızda arada nereden baksanız X2 fark var. Adamlar az kıpırdasa böyle oyun oynayabiliyor işte...

Defansif yönleri bir tarafa bırakırsak her iki takımda skor üretmeye en yakın takım bizdik görünürde ama Waka (bitik) ve (yarım) Yusuf, Eku (güçsüz) ile iş bir tek Sörloth'a kaldı. Gs'de Adem, Ömer,Nagatomo, Seri, Jimy hatta Donk ile aktif dört-beş adam varken.
    Az izan.

Diğer taraftan çokça eleştirilen Hosseini Ekuban değişikliği Ünal Karaman'ın "korktu" tezini doğruluyor (!)

Hayal aleminden uyanıp gerçeklerle yüzleşmek lazım. Hoca da dedi zaten bunu...

Keşke bunca sakat olmasa; Sörloth, Waka,A Ömür, Sturidge (Eku) ile dehşet bir hücum hattı; geride Sosa, Mikel ,iyi bir 6, sağ ve sol beklerde alternatif, ayağı top yapabilen stoper...

Keşke !

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Nereden
    Ankara

Alıntı umutberna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi bu mac icin yorum yapmak zor.
    Unal hoca dogan yerine caferi alsaydim demis midir merak ettim dogrusu.
    Ben de aklımdan bunu geçirdim.
    En büyük Trabzon

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

az önce sörlth un golüyle ilgili faul iddialarını izledim. bariz itmiş gs liyi ya. kimse frkı8na varmamış.
    emre mor un pozsiyonu da penaltıydı

ömer bayramın ki de kırmızı karttı

tam hakem skandallarıyla dolu maçlar

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu ezikleri sevindirdiniz ya, diyecek bir şey yok!!
    McLas was Here

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mutedil eleştirilere eyvallah ama birçok ağır söz kabul edilemez.
    Bugün her iki takımdaki sahada olan futbolcu maliyetlerine baktığımızda arada nereden baksanız X2 fark var. Adamlar az kıpırdasa böyle oyun oynayabiliyor işte...

Defansif yönleri bir tarafa bırakırsak her iki takımda skor üretmeye en yakın takım bizdik görünürde ama Waka (bitik) ve (yarım) Yusuf, Eku (güçsüz) ile iş bir tek Sörloth'a kaldı. Gs'de Adem, Ömer,Nagatomo, Seri, Jimy hatta Donk ile aktif dört-beş adam varken.
    Az izan.

Diğer taraftan çokça eleştirilen Hosseini Ekuban değişikliği Ünal Karaman'ın "korktu" tezini doğruluyor (!)

Hayal aleminden uyanıp gerçeklerle yüzleşmek lazım. Hoca da dedi zaten bunu...

Keşke bunca sakat olmasa; Sörloth, Waka,A Ömür, Sturidge (Eku) ile dehşet bir hücum hattı; geride Sosa, Mikel ,iyi bir 6, sağ ve sol beklerde alternatif, ayağı top yapabilen stoper...

Keşke !

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sahadaki oyuncu maliyetine göre Gs geçen hafta Başakşehir'e, hem de kendi sahasında, hem de Babel falan varken top oynayabildi mi?

Bak ben nerdeyse her maçı izlerim.

Gs antep deplasmanında bile bu kadar rakip sahada top yapmadı.

Takım kıymeti ile maç mı kazanılır Allah aşkına?

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

bizimkiler slow motion gibiydi defansta ve hücümda bunu da pek anlayamadım sanırım çok uzun kaldık yine. gs çok hızlı ve mobil oynadı. bizde orta saha maalesef geriye kaçtı. bunun sebebi bir türlü oyun dsiplinine sadık kalamayışımız boyumuzu kısaltamayıp parselleme sıkıntımız.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

gs nin bu 1 puana ölümüne sevinmesi çok normal çünkü önündeki 5 6 maç göztepe deplasmanı dışında hepsını yenecek ve ilk 2 de olacak ondan dolayı bu maçta herşeyini ortaya koydular.

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Favori çıktığımız maçta favori gibi oynamadık, golden sonra terimin taktiğine boyun eğdik, sadece izledik.Sağlık olsun. Rakiplerimize yenilmeyip diğer takımları yenebilme becerisini kazanmalıyız.geçen yıl gs bizden 4 ywdi,şampiyon oldu.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Genç Cafer stoper oynayamaz mi? Campi, Ivanildo ve iki Hüseyin'den bir halt olmaz!

Sürekli bu kazmalari deneyeceğine bu çocuğu stoperde denemek lazim...

Fizik yapisi uygun, tatli sert oyunu ve iyi top tekniği var.
    Oyun görüşü iyi ve sahada sahkin duruyor.

Ayrica defansin önünde de rahat oynar, onu Doğan'nin önünde görüyorum. Doğan'nin aksine oyunun iki yönünü de oynayabiliyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Biraz dikkatli izlerseniz %90 oranla bizimle oynayan takımlar "biraz kıprdıyorlar".

Nedense hep bizim karşımızda kıpırdanıyorlar.

1-2 istisna var. Alanya maçında tribünün devreye girip maçı psikolojik olarak çevirmesi gibi.

Onun dışında b.mb.k oynayan takımlar bizim maçlarda bu sene hep dirildi.

Bana Fener'in bize kurduğu baskıyı kurduğu 2. bir takım gösteremezsiniz.

Kasımpaşa'nın da...

Arkasını da getiririm.

Kendi evinde böyle ucube oynayamazsın.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı mawro61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben söylemiştim değil derdim, ancak canlı izlediğim malatya,gençler ve göztepe maçlarında tablo çok netti.
    Buna deplasman maçlarını da ekleyebiliriz.

Aslına bakılırsa unallı tüm maçlarımız böyle.
    Gs ne kadar kötü olursa olsun, goztepeden, gençlerden daha kötü bir takım değil.
    Bunu da gösterdi.
    Oyunu tutamıyoruz ve neticede puanlar kaybediyoruz, kaybetmeye devam edeceğiz.
    Gün gelecek bizi ipten alan futbolcularda pes ettiğinde havlu atmış olacağız.
    arkadaş bırak ya kaçan pozisyonları izlememiş gibi yorum yapmayın.

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ömer Bayram’ın 2 defa kırmızı kartı atlandı.
    Marcao yüzde yüz sarı kartı atlandı.
    Mariano sarı kartı atlandı.
    Attığımız golde faul var.
    Emre Mor’a yapılan hareket bence penaltı ..

Hakem rezil bir yönetim gösterdi. Hiç bir şartta kazanma şansı yoktu Ünal Karaman da tuz biber ekmiş oldu ..
    McLas was Here

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rakip hücumları adam gibi savuşturamıyoruz illa saçma sapan yere uzaklaştırmaya çalışıyoruz ve top yine rakibe geliyor. Yediğimiz gölün öncesi de böyle oldu.
    Aslında maç istediğimiz duruma gelmişti, soğukkanlı olup kontraya çıkacakken ne top tutabildik ne de hızlı çıkabildik

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 itirazdan oyuncularimiz ceza duruma dustu illa cezali olacaksan icerdeki maca denk getir hele pereiranin macdan sonra hakeme yaptigi is degil kesinlikle ceza almali uyarilmali kaldik sol bekde dursuna sagda kamile haftaya sosada yok isimiz yine zor..

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamlar resmen bizim ceza sahamızın önüne kadar baskı görmeden geliyorlar. 3. ve 2. bölge yok. Rakip deparla geliyor bizimkiler de geri geri koşup uzaktan önlerinde duruyorlar. Bu inanılmaz ya
    Aynen. Gsliler bizim kaleye koşuyor, bizimkiler de onlarla birlikte geri koşuyor.

Bir pozisyonda yine takım halinde geri koşarken Campi şaşırdı mı ne olduysa topa doğru koşup topa müdahale etti, top Kamil'in önündeyken Kamil geri doğru koşmaya devam etti. Halbuki topu çok rahat kontrolüne alabilirdi. (Campi'nin sarı kart gördüğü pozisyon)

Eskidendi eskiden...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Merkez ortasahadaki hareketsizlikten korkuyordum. Ilk yari kontrollu ve kanatlardan oynayarak fazla sorun yaşamadık ama golden sonra maçi gecistirmeye çalıştığımız için rakibin hareketliliğine cevap veremedik. Daha önce bu sorunu kamil ve parmak'la gecici olarak cozdu hoca ama onlar da olmayınca ölü bir ortasaha kaldi elinde.

Eleştiri olarak sistemi belirleyen oyuncuyu cikarmasini söyleyebiliriz. Artık kapanacağın belli. Yerleşik savunmada işe yarayacak adami cikarma. Mikel'i çıkar nwakaeme'yi çıkar doğan önde pres yapsın. Hoca takıma atak yapsın diye mesaj vermeye calisiyor ama mesaj vermekle olmuyor işler. Takimin hucum iştahı yoksa, iştahlı savunma yapacak adamlarla maçi bitirmeye calisacaksin. Tabi bu da geçici cozum.

Bu maç nereden çözülmeye başladı oyun çok detayli incelenip çözümler bulunabilir. 2 senedir yaşadığımız sıkıntı aynı. Takım rakibin oyun kurucusuna basmaktan mi vazgeciyor, rakibe kolay yüzü dönük top mu aldiriyor, sertlik dozajı mi düşüyor, hata yapma ve gol yeme kaygisiyla oyuncuların enerjisi mi düşüyor, degisiklerden sonra adam adama savunma yapmaya çalışan takım afalliyor mu?

Böyle birkaç sorun daha var. Bazıları teknik detaylar, bazıları mental, bazıları da oyuncu kalitesi ile alakalı. Bunlari azar azar çözmek lazım, idare edelim derken 3, 5 puanla yarıştan kopuyoruz canimiz yanıyor.
    Konu artvints tarafından (02.12.2019 Saat 12:14 ) değiştirilmiştir.

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu şikayet etmek zaten.

"Sakatlar eksikler yüzünden bu haldeyiz" demek ile, şu lafın özünde ne farkı var?

Herkez filozof oldu, laf ile gemi yürütecekler.
    Hocam ben şikayet ediyorum zaten. Mutlu değilim yani bugün. Bence takım maça hazırlanamamış ve ben bundan mutlu değilim.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Varlıbaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömer Bayram’ın 2 defa kırmızı kartı atlandı.
    Marcao yüzde yüz sarı kartı atlandı.
    Mariano sarı kartı atlandı.
    Attığımız golde faul var.
    Emre Mor’a yapılan hareket bence penaltı ..

Hakem rezil bir yönetim gösterdi. Hiç bir şartta kazanma şansı yoktu Ünal Karaman da tuz biber ekmiş oldu ..
    Attığımız gol tertemiz, E.Mor'a yapılan hiçbir şey yok. Futbol oynanıyor sahada bu kadar basit değil o işler
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı batu94 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ben şikayet ediyorum zaten. Mutlu değilim yani bugün. Bence takım maça hazırlanamamış ve ben bundan mutlu değilim.
    Ben alıntıyı senden yaptım ama, asıl lafın muhattabı "Ünal Karaman şikayet etmiyor" diyen, medyada da buna alkış tutanlardı.

Tam anlatamadım özür dilerim.

Daha nasıl şikayet edecek.

Her maç bu şikayeti dinliyorum.

Ama güya şikayet etmiyor Hoca....

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ikinci yarı yüzde yüz gol pozisyonlarımız çok net olanlar var o anlamda. Trabzonsporun Trabzonspor gibi oynaması gerekliliğine göre çok çok iyi olmamız lazım.evet ancak maça kıyaslarsak maç yüzde yüz bizim hakkımız.ancak atmassan böyle olur.gsda bir halt yok sorloth değil sadece pas vermesi gereken oyuncular vardı cezahasına doğru beceriksizlik yaptılar bencillik yaptılar ve gevşek oynadılar.hocanın ciddiyetsizliği ve iş bilmezliği teknik heyetin 1-0 ken gerekli önlemleri almaması .... böyle can alıcı 4-5 poziyonumuz var yüzde yüzlük bir daha izlersen hocam anlarsın.kontra atak oynamadık ancak gs gol yedikten sonra Ünal Karaman sağolsun geriye çekince kontra oynandı gibi oldu sonra gs üstümüze gelince risk aldı bizim hatamız hocanın takım halinde pres yapmaması ve şut yapmaması ve bencilce oynayan bir kaç oyuncu yüzünden maçta sonuca gidemememiz.hocanın mental olarak oyuncularımıza maç içinde gerekli hamleleri ve direktifleri verememesi de ayrı etken.pas the ball di mi? neden kaybettik? pass the ball bu yüzden babayı aldık
    Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl bir ezmek o?
    Kontra atak oynamaya çalıştık.
    Rakibin kanat forvetleri ve santraforları sakat olduğu için pozisyon üretememesi zaten çok normal. Buna rağmen adamlar bizim yarı sahada dönen tüm topları alıp geldiler de geldiler.
    Pozisyona az girmeleri bizim adamları ezmemiz mi oluyor?

Herifler gayet topun arkasında koşturdu bizi ileri hattı tamamen göçmüş olmasına rağmen.

Biz herifleri nasıl ezdik?

Sörloth'un kaçırdığı pozisyonlar kontra. Sanki topu ayağımıza aldık da rakibi ezdik.
    Konu erenslash tarafından (01.12.2019 Saat 23:33 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)