Sonuç: Maç Sonucu Ne Olur ?

Katılımcı sayısı
153. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Galibiyet

122 79.74%
  • Beraberlik

14 9.15%
  • Mağlubiyet

17 11.11%
Sayfa 58 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 48 56 57 58 59 60 68 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1748 adet sonuctan sayfa basi 1,426 ile 1,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 13. Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Galatasaray l Maç Sonucu

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömer Bayram atilmaliydi diyor Mehmet Ayan
    OYUN KURALLARI diyor bunu, o hareketin karşiliği dünyanin her yerinde KIRMIZI. KART!

PISIRIK HAKEMCIK atamadi, aynisini Pereira yapsaydi kesin atardi!

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu taraftar kafası bir şeye de bir ihtimal hayırlısı oldu belki de mantalitesiyle bakmayı öğrenmeli. Galtaklari yensek hepten ligden kopacak tarator istifa edecek, tff ve çetesi her zaman olduğu gibi şikecileri peşimize takacak, şerefsizce şampiyonluğumuzu çalıp bunlara verecek. Bırakın galtaklar lige tutunsun, lobilerini ve enerjilerini sikecilerin şampiyonluğunu engellemeye harcasın, aradan sıyrılıp şampiyon olalım. Başka türlü futbolla falan bizi şampiyon yapamazlar bunu akliniza sokun artık. 2011 yılından sonra türlü türlü hengamelerle 3 şampiyonluğumuzu nasıl engellediler hiç mi ders almıyorsunuz. Sıyrılıp kaçalım kardeşim aklinizi kullanın aklinizi.
    Ben sivasın dahi az ama bizden fazla sansı oldugunu dusunuyorum şampiyonlukta .Bu laubalikte ve yetersiz oyuncu gurubuyla en iyi 4.oluruz 2011 deki kadromuzun yanından bile gecemez.sampiyonluk adayım basaksehir 2.bjk olur 3.gs 4.sivas veya biz.En kötü sezonlarımızda dahi 4 .olduğumuzu dusunursek bu kadar uçtuk kaçtık şöyle süper böyle iyiyiz sene sonu 4.lük.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocanın taktik tercihi maçta fena çuvallamıştır ama şu maçta her şeye rağmen 3 puanı kaçıran taraf biziz.

Yani öyle bir birinizi gaza getiriyorsunuz ki sanırsın gs sağlı sollu içeri bindirmeler yapmış, ceza sahası içinde sayısız topla buluşmuş gol kaçırmış...Hatırladığım iki vuruş var gol tehdidi olan.. Ve son dakika ceza sahası içindeki tipik saçamalamalarımızdan biriyle gol olmuş. Bunun temelinde de orta alanda stoperle dizilmeye çalışmak ya da belki başka bir ifade ile Mikel'e yer arayışının sürmesi bulunuyor. Hoca hala şu işi çözemedi ve takımın geçişlerinde önemli problem devam ediyor.

Hadi Ünal hoca defolup gitsin istiyorsunuz, orasını anlıyoruz, zira bizim camia uzun süre hoca değişmeden gitti mi içine dert olur; ama oyuncuların emeklerini niye bu şekilde aşağılıyorsunuz, Nwakame , bilemedin Sorloth , yahut Sarı bir kez son hareketi doğru yapsaydı bu maçın kaderi bambaşka olacaktı... Ve bu takımın ana omurgası, geçen sene kurulan takımdan bahsediyorum; 9 derbi maçında ne yapmış bir bakmak, karşılaştırmak lazım. İsmi lazım değil -şu an şikecilerin hocasıdır- bir adamı burada müritlik derecesinde , gittikten seneler sonra bile avukatlığını yapan arkadaşlarımız, kardeşlerimizi bilen ve hatırlayan biri olarak; açıkça söylemeliyim ki henüz Ünal hocayı destekleyenler o seviyeden çok uzakta ve makul bir tutuma sahipler. O yüzden sakin olalım , forumun orta yerine hakaretler dizerek burayı daha okunabilir bir yer haline getirmiyorsunuz.
    Konu Serdar A tarafından (01.12.2019 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rahat olun GS puan kaybetmeye devam edecek .
    Biz ise kazanmaya devam edicez .
    Bu maç onlar için önemliydi ve öyle bir psikolojide geldilerki yenilseler kimse bişey demez . Berabere kalsalar kazanmış muamelesi görürler .
    Ve berabere kalmayı başardılar .
    Takım istedigi kadar geri yaslansin bişey farketmez bir sürü gol pozisyonu yakaladık . Kaza bela biri gol olsa GS iyice düşecekti oyundan .
    Azılı bir ihocuyum

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ünal Karaman. Koskoca maçta sadece iki değişiklik yaptın. Sana Helal olsun. Çok sağol var ol. Böyle devam yap.

Üç futbolcu değişikliği bizim neyimize değil mi. Biz iki değişikliklede maçı götürürüz.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

takımın en iyi oyuncusu sosaydı tebrik ederim

sorloth iyidi diğer oyuncularda bencillik ve pas atma özürlülüğü vardı

+ hoca şut çalıştırmamış belli

rezillik

1-0 iken ekuban değişikliği yanlış demem ama kollektif olarak Ünal karamanın oyuna hiç bir katkısı yok

oyuncuların cömertçe harcadığı pozisyonlar bizi 3 puandan etti hoca da gerekli önlem almadı sonuç kaçınılmaz oldu

yazık skoru kendi sahanda koruyamadın gs bir bok oynamadı
    Konu erenslash tarafından (01.12.2019 Saat 22:33 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tezcanlılık bizim tabiatımızdır. Sabrın sonu selamet.

mawro61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok zorlama yorum olmuş. Öne geçince biraz bocaladığımız doğru da gs bu sezon 9-10 kişi kalmış rakiplerine bile tek kale oynayamadı. Ha olur da top tüfek saldırırlarsa 5 dakikada bir topu ağlarından alırlar.
    Ben söylemiştim değil derdim, ancak canlı izlediğim malatya,gençler ve göztepe maçlarında tablo çok netti.
    Buna deplasman maçlarını da ekleyebiliriz.

Aslına bakılırsa unallı tüm maçlarımız böyle.
    Gs ne kadar kötü olursa olsun, goztepeden, gençlerden daha kötü bir takım değil.
    Bunu da gösterdi.
    Oyunu tutamıyoruz ve neticede puanlar kaybediyoruz, kaybetmeye devam edeceğiz.
    Gün gelecek bizi ipten alan futbolcularda pes ettiğinde havlu atmış olacağız.

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence GS nin gol hariç pozisyonuda yok .
    Azılı bir ihocuyum

outlaws61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Sadettin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rahat olun GS puan kaybetmeye devam edecek .
    Biz ise kazanmaya devam edicez .
    Bu maç onlar için önemliydi ve öyle bir psikolojide geldilerki yenilseler kimse bişey demez . Berabere kalsalar kazanmış muamelesi görürler .
    Ve berabere kalmayı başardılar .
    Takım istedigi kadar geri yaslansin bişey farketmez bir sürü gol pozisyonu yakaladık . Kaza bela biri gol olsa GS iyice düşecekti oyundan .
    Hocam sorun şu ki şampiyonluk böyle maçlardan geçiyor.

Eline gelmiş maçı anlamsız geri çekilme ve 2 top yapamamanın sonucunda rakibe verdin.

Bir değil iki değil geçen seneden böyle 3 derbiyi de bu şekilde bitirdin.

Takım geçen seneden daha kötü top oynuyor.

Bu anlayışla şampiyonluk hayal ötesi.

Sefa Alış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Deplasmanı hadi anlarım da evinde topu bu kadar rakibe vermeyeceksin. Leş gs'den baskı yiyorsun, kaç maçtır doğru düzgün pozisyona giremiyorlar. Taktik diye bir şey yok işte, topu rakibe ver gol yiyene kadar çıkma.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Ne müthiş kondüsyonumuz varmış yalnız.
    Biraz ortalama üzerinde bir takım, Salı günü ağır bir Brugge maçından çıkmış olmasına rağmen fiziken ezdi bizi.

Hayır enteresan şekilde Nwakaeme ye ve Sosa'ya yükleniliyor.

Adamlar 70 metre gidip gelmeye çalışıyorlar.

Bu aptal oyunla, ki sene başından beri aynı oyunu 1-2 istisna dışında oynuyoruz, ciddi takım olamazsın.

Bjk maçında 4-1 kazanırken de aynısını yazdım, aslında bir şey oynadığımız yok.

Sürekli top rakipte, sürekli baskı yiyoruz.

Demin okudum en kötü derbi performansıydı diye...

Bu sene hangi derbide top oynadık ki?
    Fener deplasmanı 80 dakika tek kale oynadı adamlar.
    Bjk bize karşı gene tek kale oynadı, iki serseri top savunma müdahaleleri ile gol olunca çözüldüler.
    Hem de idari olarak krizin ortasındayken oynadık adamlarla.

La bırak derbiyi, bu sene hangi maçta top oynadık?

Bazı dakikaları sayabilirsiniz istisnai olarak.

Şu maçta, rakibin hücum gücü olmadığı bu kadar aşikâr iken, geçen hafta Başakşehir'in deplasmanda yaptığının yarısını 40 bin taraftarının önünde yapamayacak bir oyun işte.

Sonuca göre de konuşmuyorum. 4-1 kazanırken de , içerde tur atlarken de aynı lafı konuşuyordum.

Bu kadar saçma salak bir oyun olmaz.

Nwakaeme diye de boşuna kızmayın, ne yapacak adam? Adam tek başına takımı ileri taşımaya ve savunmaya yardım etmeye çalışıyor. Hani şu bizim ceza sahasına kurulu savunmaya.

Harbiden oynatacağınız topa edeyim.

Nereden
    Güney Amerika

stratejik zeka yok takımda antrenör yok düzgün.Ünal seyretti
    Alıntı Sefa Alış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deplasmanı hadi anlarım da evinde topu bu kadar rakibe vermeyeceksin. Leş gs'den baskı yiyorsun, kaç maçtır doğru düzgün pozisyona giremiyorlar. Taktik diye bir şey yok işte, topu rakibe ver gol yiyene kadar çıkma.
    "Annuit cœptis"

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına şu taraftarın sesine kulak verip Waka'yi yedeğe çekelim de oyunu önde nasıl tutup kanattan içeri tehlikeli bindirmeler yapıyoruz görelim. Şu futbolun f'sinden bile cakmayan güruhu tatmin et Ünal hoca gözünü seveyim.
    Bildiğimiz Nwakaeme'nin yarısı kadar oynayacak adam olsa direk kesilir de yerine oynayacak adam yok.

Nwakaeme'nin baltaladığı atakları klip yapıp art arda izletsizler sürekli. Ayak içi ile sağ köşeye plase antrenmanı yazsın hoca sabahın körüne. Bomboşken Muslera'nın üzerine vurduğu top aklımdan çıkmıyor.

Nereden
    Güney Amerika

biz gs ı ezdik Ünal karamanın korkak oynatması yüzünden oldu bu.ancak oyuncuların da kulağını çekmesi şart oyuncular gayet gevşekti 1-0 iken kaçan gollerin biri gol olmalıydı burada hata oyuncuların ama onları da uyarmayan hocanın da hatası var.şut çekmen gereken yerde adam gibi şut çekeceksin ama pas atman gereken yerde bir zahmet pas at .wakayeme adam gibi çalışmamış ve çalıştırılmamışta şutların berbat
    Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne müthiş kondüsyonumuz varmış yalnız.
    Biraz ortalama üzerinde bir takım, Salı günü ağır bir Brugge maçından çıkmış olmasına rağmen fiziken ezdi bizi.

Hayır enteresan şekilde Nwakaeme ye ve Sosa'ya yükleniliyor.

Adamlar 70 metre gidip gelmeye çalışıyorlar.

Bu aptal oyunla, ki sene başından beri aynı oyunu 1-2 istisna dışında oynuyoruz, ciddi takım olamazsın.

Bjk maçında 4-1 kazanırken de aynısını yazdım, aslında bir şey oynadığımız yok.

Sürekli top rakipte, sürekli baskı yiyoruz.

Demin okudum en kötü derbi performansıydı diye...

Bu sene hangi derbide top oynadık ki?
    Fener deplasmanı 80 dakika tek kale oynadı adamlar.
    Bjk bize karşı gene tek kale oynadı, iki serseri top savunma müdahaleleri ile gol olunca çözüldüler.
    Hem de idari olarak krizin ortasındayken oynadık adamlarla.

La bırak derbiyi, bu sene hangi maçta top oynadık?

Bazı dakikaları sayabilirsiniz istisnai olarak.

Şu maçta, rakibin hücum gücü olmadığı bu kadar aşikâr iken, geçen hafta Başakşehir'in deplasmanda yaptığının yarısını 40 bin taraftarının önünde yapamayacak bir oyun işte.

Sonuca göre de konuşmuyorum. 4-1 kazanırken de , içerde tur atlarken de aynı lafı konuşuyordum.

Bu kadar saçma salak bir oyun olmaz.

Nwakaeme diye de boşuna kızmayın, ne yapacak adam? Adam tek başına takımı ileri taşımaya ve savunmaya yardım etmeye çalışıyor. Hani şu bizim ceza sahasına kurulu savunmaya.

Harbiden oynatacağınız topa edeyim.
    "Annuit cœptis"

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Bu maç teknik direktörlere yazar.
    Kaderimizi seyretmekle yetindik.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

uğurcan ve pereira kesinlikle ceza almalı..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu beraberliğin bizim için hayırlı olacağını düşünüyorum. Başakşehir'den alınan 1 puanın sevinci Göztepe maçında kaybedilen 3 puana neden oldu.

Bu puan kaybı ayaklarımızın yere basmasını sağladığı düşüncesindeyim. Bu maçtan alınan 3 puan belki de o rehavetle Antalya maçında kayba sebep olacaktı.

Bizim takıma böyle şok puan kayıpları ilerisi için daha iyi oluyor.

Kısacası kötüyü de hayra yormak lazım diyelim...
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Nereden
    Güney Amerika

gs maçını 2-3 fakra rahat alıyorduk arkadaşlar

hocanın taktiksel anlamda değişiklik yapmaması pahalıya mal oldu

oyuncularımızın orta,şut,gol vuruşları ve pas şut gol seri şekilde çalışması şart

ve aşırı bencil olan oyuncularımız yüzünden bu maç gitmiştir yani ben bu maçın sonucunu hem oyunculara hem hocaya yazarım
    Konu erenslash tarafından (01.12.2019 Saat 22:42 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sivasın dahi az ama bizden fazla sansı oldugunu dusunuyorum şampiyonlukta .Bu laubalikte ve yetersiz oyuncu gurubuyla en iyi 4.oluruz 2011 deki kadromuzun yanından bile gecemez.sampiyonluk adayım basaksehir 2.bjk olur 3.gs 4.sivas veya biz.En kötü sezonlarımızda dahi 4 .olduğumuzu dusunursek bu kadar uçtuk kaçtık şöyle süper böyle iyiyiz sene sonu 4.lük.
    Bu kulüp 2.5 yıldır uçurumun kenarından alınıp düzlüğe çıkarılıyor. Oyuncu grubumuzun büyük çoğunluğu para ediyor artık para. Sivas mivas bi hava yakalamış gidiyor, ilk beşe bile giremeyecekler. Takımın en kritik 5 adamı aylardır sakatti. Yavaş yavaş dönmeler oldu, aynı geçen sene ki gibi en az 7-8 galibiyet serisine girip ligi önde götürecez. Bjk ile gs'nin çevremizde dolaşması bizim için bulunmaz nimettir.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hosseini defansif katkı verdi tamam da ofansta sıfırdı. İlerde çoğalamadık o yüzden. 0-0'da direk çıkacak oyuncuydu ama 1-0'dan sonra çıkar mıydı orası soru işareti. Golden sonra bam güm oynamaya başlayınca hoca baskıyı kırmak için Ekuban'ı aldı oyuna, kırdı da. Sonrasında ise baktı orta saha yaylaya döndü, bu sefer Doğan'ı aldı oyuna. Burada problem bu değişiklerde değil oyun mantalitesindeydi. Takım geri yaslandığında öne çekmeliydi. Ama maalesef bu olay bu sene bizde hastalık oldu. Savunmayı kaleye çok yakın yerde yapıyoruz.

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topun peşine koşturmaktan hücum edecek mecali kalmıyor takımın, dil dışarda geziyor oyuncular.

Bu oyun anlayışını haketmiyor bu taraftar. 70 dk kalenin önüne gömülmez bir takım ya.
    Campi bile anladi ama Unal bey anlamadi!

Bu takim bu defans bloğu ile yaslanarak OYNAYAMAZ!

Rakip takim oyunculari senin defansin önüne kadar rahat geliyor, sanki çok üstdüzey stoperlerimiz var...

Ünal Karaman'nin vizyonu bu kadar işte...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Agaoglu yine aglıyor belliki transfer yapmayacak eldeki kadroda vasat hoca hoca degil o yuzden hic gerilmeye gerek yok bizim neyimize sampiyonluk. Sürekli diyorum şu yavsak gerizekalı istanbul basının gazına gelmeyinnnn kendi seyrettiginize inananın ligin en iyi takımı dedikleri takım.g.birliginden bile baskı yiyen bir takım kasımpasaya bile üstünlük kuramayan bir takım fb ye karşı 80 dakika hapsolmuş takım maçları bir izleyin ligi kaçıncı sırada bitirebilecegimizi hesaplayın.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocanın taktik tercihi maçta fena çuvallamıştır ama şu maçta her şeye rağmen 3 puanı kaçıran taraf biziz.

Yani öyle bir birinizi gaza getiriyorsunuz ki sanırsın gs sağlı sollu içeri bindirmeler yapmış, ceza sahası içinde sayısız topla buluşmuş gol kaçırmış...Hatırladığım iki vuruş var gol tehdidi olan.. Ve son dakika ceza sahası içindeki tipik saçamalamalarımızdan biriyle gol olmuş. Bunun temelinde de orta alanda stoperle dizilmeye çalışmak ya da belki başka bir ifade ile Mikel'e yer arayışının sürmesi bulunuyor. Hoca hala şu işi çözemedi ve takımın geçişlerinde önemli problem devam ediyor.

Hadi Ünal hoca defolup gitsin istiyorsunuz, orasını anlıyoruz, zira bizim camia uzun süre hoca değişmeden gitti mi içine dert olur; ama oyuncuların emeklerini niye bu şekilde aşağılıyorsunuz, Nwakame , bilemedin Sorloth , yahut Sarı bir kez son hareketi doğru yapsaydı bu maçın kaderi bambaşka olacaktı... Ve bu takımın ana omurgası, geçen sene kurulan takımdan bahsediyorum; 9 derbi maçında ne yapmış bir bakmak, karşılaştırmak lazım. İsmi lazım değil -şu an şikecilerin hocasıdır- bir adamı burada müritlik derecesinde , gittikten seneler sonra bile avukatlığını yapan arkadaşlarımız, kardeşlerimizi bilen ve hatırlayan biri olarak; açıkça söylemeliyim ki henüz Ünal hocayı destekleyenler o seviyeden çok uzakta ve makul bir tutuma sahipler. O yüzden sakin olalım , forumun orta yerine hakaretler dizerek burayı daha okunabilir bir yer haline getirmiyorsunuz.
    Hoca gitsin demiyoruz. Ama artık şu buyuklere ezik futbol anlayışını oynamasın diyorum(z)
    Tamam sorloth waka felan kaçırdı ama neden gömülüyoruz sürekli öne geçince
    zaten bir şeyler yapmayı beceremeyen Gs ye karşı beraberlik koyuyor insana
    13 Vitor Hugo

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz gs ı ezdik Ünal karamanın korkak oynatması yüzünden oldu bu.ancak oyuncuların da kulağını çekmesi şart oyuncular gayet gevşekti 1-0 iken kaçan gollerin biri gol olmalıydı burada hata oyuncuların ama onları da uyarmayan hocanın da hatası var.şut çekmen gereken yerde adam gibi şut çekeceksin ama pas atman gereken yerde bir zahmet pas at .wakayeme adam gibi çalışmamış ve çalıştırılmamışta şutların berbat
    Nasıl bir ezmek o?
    Kontra atak oynamaya çalıştık.
    Rakibin kanat forvetleri ve santraforları sakat olduğu için pozisyon üretememesi zaten çok normal. Buna rağmen adamlar bizim yarı sahada dönen tüm topları alıp geldiler de geldiler.
    Pozisyona az girmeleri bizim adamları ezmemiz mi oluyor?

Herifler gayet topun arkasında koşturdu bizi ileri hattı tamamen göçmüş olmasına rağmen.

Biz herifleri nasıl ezdik?

Sörloth'un kaçırdığı pozisyonlar kontra. Sanki topu ayağımıza aldık da rakibi ezdik.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)