Sayfa 31 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 29 30 31
Toplam 772 adet sonuctan sayfa basi 751 ile 772 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 12.Hafta | MKE Ankaragücü 0-3 Trabzonspor l Maç Sonucu

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Mehmet Demirkol: Bu Sørloth’u koy Barcelona'ya, koy Real Madrid'e sýrýtmaz. Ben Sørloth’un sezon sonu Trabzonspor'dan ayrýlacaðýný düþünüyorum. Tutamazlar bu çocuðu Trabzon’da. Böyle bir forvet ben görmedim abi. Havadan atýyor, 1.96 boyu var pire gibi koþuyor, yerden vuruyor atýyor. Trabzonspor müthiþ bir yetenek bulmuþ.
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Norveçli Boksör yarým yarým yardý geçti, Dobi Mikel öldürdü yaþatmadý...

Takýmý tebrik ediyorum.

munzevil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    47

Çamaþýr makinasý diye aldýk gol makinasý çýktý
    “Yenmez taamý ümeranýn, fuzelanýnÇünkü hakkýdýr, yetimin fukaranýn “

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Sörloth'un bonservisini almalýyýz. Yaþ 23. Uzun yýllar bize hizmet etmeli. Maþallah. Nazar deðmesin.

Yusuf SARI, bomboþ pozisyonda fake atýp (Yattaravari) kalecinin diðer tarafýna vursa veya direkt aþýrsa o gol kaçmazdý.

Campi gittikçe iyi oynuyor.

Erce, Kamil, Türkmen, Mikel kýsacasý herkes iyiydi.

Maestro Sosa oynayýnca takýmý izlemek büyük keyif

Sýra geldi Cincona
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Emirhan Uludüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Mikel'in çalýmlarý, soldan atýp saðdan yardýrmalarý muhteþemdi. Sakatlýk dönüþü muhteþem bir özgüven oldu. Sosa'nýn ve Mikel'in uzun süreden sonra beraber oynadýðý bir maçý bu kadar rahat çýkarmamýz-ki Parmak, Novak, Sturridge, Uðurcan, Ekuban olmamasýna raðmen- takýma ne yapabileceði konusunda büyük özgüven saðladý. Geçen maç lig liderine karþý 10 kiþi kazandýk fakat o maç kaliteyle, teknikle açýklanmaktan çok istek, arzu ve þansla açýklanabilecek bir maçtý. Bu maçýn önemi çok büyük bu sene hedef þampiyonluk olmuþ olsa sezonun en önemli maçý bu maç derdim.

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Her 2 takým taraftarlarýnýn stadýn dýþýnda maç öncesi yemek yemeleri, çay içmeleri, stadda karþýlýklý jest þeklinde geçen tezahüratlarý gecenin en güzel olayýydý.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

emrahtuna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

güzel bi galibiyet oldu tebrikler takým..mikel ve sorloth çok iyiydiler..üstüste iki maçtýr gol yemiyoruz iþte þampiyonluðun þifresi bu..yememeye devam edersek tutamazlar bizi..

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

baþakþehir zaten iyi top oynuyor aslýnda ligin en iyi top oynayan takýmý baþahþehir özellikle bütüncül anlamda fener gelgitli oynuyor ama genel olarak kadrosu bence fena deðil.lig biraz karýþýk.uzun vadede herþey olabilir.bugün fener puan kaybetti baþak üç puan aldý ligin ikinci yarýsý bjk veya gs çýkýþ yapabilir puanlar baya yakýn .söylediklerinde tespitlerin çok yerinde katýlýyorum + baþakþehirde tabi ki wakayeme olsa çok daha farklý olurlar.bizim ikinci yarýda eksiklerimizi tamamlamamýz halinde daha iyi iþler yapmamýz mümkün
    Alýntý Tuðrul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Burada maç kopmuþtu yani 2-0 öndeydik

Rakip'te 10 kiþi.

Analize gelirsek Campi'ye parantez açmak lazým.

Hüseyin ve Hosseini'nin yapamadýðý topla buluþma sayýsýný servis yaparak, boþa çýkarak, opsiyon olarak iki katýna çýkarýyor.

Campi takýmýn 1 numaralý stoperidir.

Aslýnda kollektif olarak iyi oynayan fb ve baþakþehir var.

Fakat onlarýn hücum hattý yetersiz kaldýðýndan üretkenliklerini skora yansýtamadýlar.

Mesela Ekuban veya Nwakaeme iki takýmdan birinde olsaydý ligi bitirirdi
    "Annuit cœptis"

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alanya Sivas Malatya ilerleyen haftalarda yarisin içinde olamazlar. 4 Ýstanbullu ve biz yola devam ederiz. Bence en takým gibi takým baþakþehir. Ne oynayacaðý belli. bjk hava kolay fiksturde maç kazanýp tribe girdiler devre arasý 2 3 banko adam almazlarsa ki para yok alamazlar yarýþta olabileceklerini sanmam. Gs toparlanýr çünkü kadrolari iyi. Ama ne kadar geride kalacaklar yetiþirler mi orasý zor. Sikeciler bal yapmayan arý. En diri takým bence ama hepsi ayný tip orta saha oyuncularý. 2 3 tane adam üzerine kurulmuþ bir takým. Onlardan 2si yoktu hiç bir varlýk gosteremediler.
    En göze hoþ gelen futbolu ve maçlarý biz oynuyoruz. Þu lanet sakatliklar yakamizi býrakýrsa devre arasý da 1-2 takviye saplaya saplaya gideriz.

Mi A1 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

erken gol maçý rahatlattý..birde kýrmýzý iþi iyice kolaylaþtýrdý..
    Ama Takým iyi oynadý..
    Defans neredeyse hatasýz kaleci erce iyi durdu..

bekler iyyidi..
    obiyi çok beðendim..
    sorloct iyi..
    yusuf yine gereksiz hareketlerde..
    antony bir türlü adam geçemedi..yazýk yahu hep geriye gidiyor..
    ama maestro Sosa baþka bir adam yahu...
    gençlerle olmaz ..
    deðiþikliklerden sonra sýrýttý takým...

devre arasý 3-4 kesin adam lazým hala

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

ve sunuda sötyleyeyeim ki kimse bu kadar kolay maç beklemiyordu...

Ünal hocanýn bile ummadýðý kolaylýkta bir maç oldu

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý iyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alanya Sivas Malatya ilerleyen haftalarda yarisin içinde olamazlar. 4 Ýstanbullu ve biz yola devam ederiz. Bence en takým gibi takým baþakþehir. Ne oynayacaðý belli. bjk hava kolay fiksturde maç kazanýp tribe girdiler devre arasý 2 3 banko adam almazlarsa ki para yok alamazlar yarýþta olabileceklerini sanmam. Gs toparlanýr çünkü kadrolari iyi. Ama ne kadar geride kalacaklar yetiþirler mi orasý zor. Sikeciler bal yapmayan arý. En diri takým bence ama hepsi ayný tip orta saha oyuncularý. 2 3 tane adam üzerine kurulmuþ bir takým. Onlardan 2si yoktu hiç bir varlýk gosteremediler.
    En göze hoþ gelen futbolu ve maçlarý biz oynuyoruz. Þu lanet sakatliklar yakamizi býrakýrsa devre arasý da 1-2 takviye saplaya saplaya gideriz.

Hocam ersun bizi nasýl kandýrdýysa þimdi de ayný þekilde feneri kandýrýyor. Fenerin hücum hattý oldukça yetersiz.Biz belli oldu bir þekilde yarýþýn içinde kalacaðýz. Bence rakibimiz baþakþehir olur eðer lobimiz güçlü olursa þampiyon olabiliriz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam ersun bizi nasýl kandýrdýysa þimdi de ayný þekilde feneri kandýrýyor. Fenerin hücum hattý oldukça yetersiz.Biz belli oldu bir þekilde yarýþýn içinde kalacaðýz. Bence rakibimiz baþakþehir olur eðer lobimiz güçlü olursa þampiyon olabiliriz.
    Sana katýlýyorum tek olumlu yanlarý fizik kondisyon su anda. Farklý diyebileceðin 2 3 adam var takýmda. Gs koparsa yabancýlar hepsi zaten iyice düþerler. Baþak kopmaz çünkü hep ayný oyunu oynuyorlar ve kadrolarý geniþ sakatlýktan çok etkilenmezler. Biz kendimiz ile yarisacagiz. Ýyi olalým üstüne koyarak devam edelim gerisi gelir inþallah.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

Murat KARAKURT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    37

Þu korner dönüþü yediðimiz kontralara da bir çözüm bulabilsek keþke....3-0 öndeyiz kornerden yine kontra yedik...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Ýlk defa...

koþtu,mücadele etti,pres yaptý,sorumluluk aldý,ayaða direk pas yaptý,rakibe kýrmýzý gösterilmesinde rol aldý vs vs
    kýsaca elini taþýn altýna soktu.
    helal olsun sana obi mikel.
    çok iyidin çokkkk.
    *
    maçý stadda canlý izledim,
    ilk defa hiç bir oyuncuya kýzmayacaðým,eleþtirmeyeceðim
    kalede ercemiz iyidi..
    sað bek PEREÝRA.
    stoperler özellikle campi ve hüzeyin iyidi,sol bekte oynayan sað ayaklý ahmet süperdi
    yeri olmamasýna raðmen heseyni iyidi,
    sosa sosa gibiydi.
    obi mikel sahanýn yýldýzýydý..
    makayeme,sarý ve sörlöht üst düzey oynadýlar.
    *
    gs maçý öncesi alýnan 3 puan çok güzel ve yerinde oldu.
    *
    herkesi gönülden tebrik ediyorum sagolun varolun.

nevzat61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað

"En göze hoþ gelen futbolu biz oynuyoruz " cümlesi dýþýnda yazdýklarýna katýlýyorum.. maalesef devre arasý yerinde katký yapýlmazsa takýma týpký en baþta saydýðýn takýmlar gibi bizde bu yarýþýn dýþýnda kalýrýz net..
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, baþkalarýnýn ne düþündüðünü takýntý haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý nevzat61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "En göze hoþ gelen futbolu biz oynuyoruz " cümlesi dýþýnda yazdýklarýna katýlýyorum.. maalesef devre arasý yerinde katký yapýlmazsa takýma týpký en baþta saydýðýn takýmlar gibi bizde bu yarýþýn dýþýnda kalýrýz net..
    Dostum biz güzel oynuyoruz ya Hücum organizasyonumuz iyi. Akýn akýn geliyoruz istediðimiz her takýma gol atabiliyoruz. Maçlarýmýz heyecanlý oluyor. Defansif sýkýntýlarýmýz var. Bir de kadro çok eksik kalýnca oyun düzenimiz bozuldu aksadý. Belki de sen haklisindir taraflý olduðumuzdan takým 2 gol pozisyonuna girince iyi oynuyoruz saniyoruzdur. Ama tarafsiz yorumculardan da hücum organizasyonlari ve opsiyonlarý anlamýnda iyi olduðumuz dile getiriliyor. Sana katýlýyorum 2 yarý kesinlikle üzerine koymamiz lazým.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

hasannuhoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ne kadar kolay galibiyet oldu.. Hala bu durumun mutluluðu var. Deplasmanda 3 puan..sakat yok..Sýnýrdaki en kritik oyuncular kart görmedi.
    anlatilmaz bir sevgi buuu...deli gibi seviyoruz TRABZONU !!!!

nevzat61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað

Dostum biz güzel oynuyoruz ya Hücum organizasyonumuz iyi. Akýn akýn geliyoruz istediðimiz her takýma gol atabiliyoruz. Maçlarýmýz heyecanlý oluyor. Defansif sýkýntýlarýmýz var. Bir de kadro çok eksik kalýnca oyun düzenimiz bozuldu aksadý. Belki de sen haklisindir taraflý olduðumuzdan takým 2 gol pozisyonuna girince iyi oynuyoruz saniyoruzdur. Ama tarafsiz yorumculardan da hücum organizasyonlari ve opsiyonlarý anlamýnda iyi olduðumuz dile getiriliyor. Sana katýlýyorum 2 yarý kesinlikle üzerine koymamiz lazým.

Tekirdað da oturuyorum.. çalýþtýðým firmada ki GS FB BJK li arkadaþlar da senin gibi düþünüyor.. hatta GS li arkadaþlar bu hafta sonu fark yiyeceklerine eminler.. ama sen de biliyorsun ki Trabzonspor þampiyonluk yolunda ciddi duruma geldiðinde devreye gizli eller iþin içine giriyor.. iþte biz o gizli elleri kýrmak için sahada güçlü gozukmeliyiz.. bugün kü futbolumuz bence onun için yetersiz.. ben bu anlamda baktým olaya..�� yoksa sen haklý ben haklý davasýnda deðilim..
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, baþkalarýnýn ne düþündüðünü takýntý haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    35

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Savunmada dikkatli olursak bu maçý kazanacaðýmýzý düþünüyorum.
    Yetenekli oyuncularýmýz var, rakip uyuduðu anda rahatlýkla pozisyon bulacaðýmýzý düþünüyorum.
    O nedenle sabýr ve dikkat diyorum. Skor bir þekilde gelecektir.

Maçtan önce bu þekilde yazmýþtým. Þükürler olsun ki tam da yazdýðým gibi oldu.
    Maça kontrollü baþladýk, Alexander'ýn becerisi ile ilk golü bulduk. Sonrasý da çorap söküðü gibi geldi.
    Kazanmak güzel ama iyi oynamak daha da güzel. Cumartesi akþamý hem kazandýk hem de iyi oynadýk.
    Bunca sakat ve eksik varken bu güzel oyun gelecek için fazlasýyla ümit veriyor.

Ankaragücü maçýnda takým olarak iyiydik fakat belli baþlý bazý oyuncular bence öne çýktý.
    Özellikle Alexander, Mikel ve Pereira bence muazzam oynadý. Sosa, Hoseini, Kamil de iyi oynadý.
    Cumartesi akþamý kötü diyebileceðim tek bir isim vardý. Gol atmasýna raðmen Anthony Nwakaeme'dir.
    Bu maçtan sonra Nwakaeme'yi fazla eleþtirmeyeceðim ama bu keyfe dayalý oyunu can sýkýyor.

Ligin bitmesine beþ maç kaldý. Beþ maçta 12 puan ve üzerini alabilirsek ikinci yarý için ümitlenebiliriz.
    Zira iyi futbol oynuyoruz, yetenekli bir oyuncu grubumuz var ve takýmda inanýlmaz bir kenetlenme var.
    Ligin ikinci yarýsýnda Ekuban ve Sturridge'den verim alacaðýmýzý düþünürsek oldukça iddialý görünüyoruz.
    Hele bir de devre arasýnda kalitesi bir stoper ve orta saha (6 veya 10 Numara) alýrsak tadýndan yenmez.

Ben bu takýma inanýyorum.
    Ü. Karaman'ýn geldiði gün küme edebiyatý yapanlara inat Rýza ve Ersun'dan kötü yönetmeyecektir dedim.
    Allah hocamýzýn yüzünü kara çýkartmadý. Çalýþtý, emek verdi, samimiyetini yansýttý. Karþýlýðýný alýyoruz.
    Yönetimi bazý konularda eleþtirdim. Ama onlar da geldikleri ilk günden beri mali ve sportif disiplin saðladýlar.
    Taraftar olarak bizler de takýmýn arkasýnda durursak þampiyonluk yaþamak için bir engel görmüyorum.

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Tek rakibimiz Baþakþehir bence
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Semih58 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    57

Bu maça bilet bulamadýðýmdan gidemedim, ben buna yanarým.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)