Sayfa 32 Toplam 32 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 30 31 32
Toplam 796 adet sonuctan sayfa basi 776 ile 796 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi C Grubu 4.Maç | Krasnodar 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

mustafa reşit akçayın kıymetini bilemedik.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Taraftar daha sezonun 10. haftasında en önemli kulvarda heyecanını kaybetmiş durumda.

Maçı izlemeyen mi ararsın, maçtan haberi olmayan mı ararsın.

Bunun bütün suçlusu yönetim ve teknik heyettir. Buna doktorlar da dahildir.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Almanya

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mustafa reşit akçayın kıymetini bilemedik.
    Okudugum en güzel yorum! Kisa ve Net!

Nereden
    Almanya

Alıntı mete61bordomavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şunu da eklemek istiyorum.

Bu takım, şampiyon olamayabilir, UEFA kupasından elenebilir, Ligi 6. sırada bitirebilir. Bunlar zaten halihazırda alışık olduğumuz şeyler.
    Ama bu takım PES etmez, edemez! Biz en kötü zamanlarımızda bile Pogba'lı Juventus'a ecel terleri döktürdük kendi sahalarında!

En iyi zamanlarında Aston Villa'yı gecekonduya çevirip, adamların teknik direktörüne sakızını yutturduk!
    Barcelona'yı yendik kendi evimizde, teknik direktörlerinin:'' Trabzonspor adını daha önce hiç duymadım!'' dediği adamın takımı olan İnter'in bize karşı daha galibiyeti yok!

UEFA kupasını GS almadan 4-5 sene önce İtalyan köpeği hakem Lopez Niyeto Lazio'yu elimizden kurtarmıştı!

Ben bunları görmesem, yaşamasam bu geceyi içime sindirebilirdim!
    Ama bunları gören, yaşayan Ünal Hoca, hem de içinde olarak yaşayan Ünal Hoca'nın bu kadar kolay pes etmesi, damağımda kekremsi bir tat bıraktı.
    Schalke´nin UEFA Sampiyonu oldugu senesi elimizden son anda kurtulmasini da unutma. Teknik dierktörleri ondan sonra rehavete kapilan takima demisitir Trabzon´u unutmayin diye.

Nereden
    Almanya

Alıntı Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocanın elinde zaten kalmış 4 kişi....Acaba devre arasınâ atabilir miyim diyor takımı....Şurada bakıyorum da yorumlara yok şöyle çıktı yok böyle çıktı....Kimi oynatacaktı kim kaldı elinde...İnsaf yahu biraz...Alanya maçının öneminin farkında değilsiniz galiba...Sizlere kalsa gruplara da kalamıyordu bu takım..Azıcık destek olun şu adama....Bir rakibin hocasına bakıyorum her maç sonu ağlıyor futbolcularını yerin dibine sokuyor....Bir de bizim hocaya bakıyorum...Şu heyecanı yaşıyorsak onun sayesinde...
    Neyin destegi? Ilk önce bu kadar sakatlik nasil olur bu saglik ekibi ne is yapar diye sorarlar adama. Ünal Hoca´ya saygim sonsuz ama bu isi kaldirabilecek kapasitede degil, ya da yumrugu masaya vursun devre arasi Futbolcu transfer edecegimize yeni bir saglik ve Teknik ekip alalim. Ronaldo´yu Juve den alsak bu saglik ekibi ile sezonda 10 maca cikamaz.

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Unal hocayi cok seviyorum, son senede yaptiklariyla bende cok buyuk kredi kazandi. Ama bu maci hic yakistiramadim ona.
    Cikmadan pes etmek Trabzonspor'a yakisacak bir olay degil.
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Unal hocayi cok seviyorum, son senede yaptiklariyla bende cok buyuk kredi kazandi. Ama bu maci hic yakistiramadim ona.
    Cikmadan pes etmek Trabzonspor'a yakisacak bir olay degil.
    bence takım gayet iyiydi. iyiki bu takımla çıktık maça abiler olsaydı farklı bir skor çıkmayacaktı ortaya. bakınız ilk maç

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tarih bizim.dandik ligimizdeki yenilgiyi unutur ama
    Avrupa macini hazırlık maciymis gibi oynamayı unutmaz.
    Lig bir maç kazanan bı kaç puan fazla alsan ne olur şampiyon olacağını mi zannediyorsun. Adam var diye bişey yaptı o bile hikaye artık her türlü ayar veriliyor.
    Yakışmadı bu takıma.
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnter'in hocası Dortmund maçını 2 - 0 verdikten sonra kadro derinliğinden şikayet etti. Veryansın etti. Bizim kadro yok. Derinlik falan değil kadro yok. Ünal hoca son derece mantıklı davranmıştır.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçtaki tavrımız bize yakışmadı

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

işin kötü tarafı kalan maçlar basel deplasman ve getafe içerde ikisininde çıkma iddaası var ve onları da %99 kaybedeğiz. 1 puanla sonuncu olacaz avrupa da imaj açısından bakarsak utanç verici bir tablo olacak.

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Benim icin onemli olan kisim o degil. Gencler fena oynamadi, dogrudur. As kadroyla ciksak buyuk bir ihtimal ile yine yenilecektik, o da dogrudur.. Ama en azindan mac baslamadan pes ettik olayi olmayacakti. Bu kadro ile kazanmak icin elimizden gelen herseyi yaptigimiza kimse beni inandiramaz, o da Trabzonspor'a yakismayan bir davranis bicimi.

Alıntı Hüseyin Çümen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence takım gayet iyiydi. iyiki bu takımla çıktık maça abiler olsaydı farklı bir skor çıkmayacaktı ortaya. bakınız ilk maç
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnter'in hocası Dortmund maçını 2 - 0 verdikten sonra kadro derinliğinden şikayet etti. Veryansın etti. Bizim kadro yok. Derinlik falan değil kadro yok. Ünal hoca son derece mantıklı davranmıştır.
    Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koskoca Conteye bak ağlıyormu ne.............bunları niye buraya koyduğumu söylememe gerek yok heralde..

her maçı kazanmak için çıkar Trabzonspor..vaybe 30 yılda 10 şampiyonluğumuz varda bizmi bilmiyoruz..
    bu maç hariç her maçı kazanmak için çıkmışızda sonuç ne olmuş..ne başarımız var..

kazanmışmıyız.. her sene bırak birinciliği , ikincimi olmuşuz üçüncümü olmuşuz..
    herkesin hayranlıkla izlediği takım bile geçen yıl dördüncü olmuş..

akıllı davranma zamanı ne zaman gelecek bu kulübün seyircisine
    bazen beraberliğe oynarsın
    bazen sürekli defans yaparsın
    bazende rotasyon

........
    şu takımın sakatları , eksikleri , oyunda eksikleri vs herşey varken
    kim diyebilirki bu sezon uefada final oynayabilir var mı 1 kişi
    yarıfinal oynayabilir 1 kişi varmı
    çeyrek final oynayabilir 1 kişi varmı

yok ama yenseydik iyi olacaktı niye milleti eğlendirecektik alacağımız puanla şike savunucusu ülkeye kendimizi yarandırmaya çalışacaktık..
    yalandan hikaye küçük bir başarı ile avunacaktık..

bu maçta gençler kötü oynamadı hatta gole kadarda gayet iyiydi , yalnız as takımın yediği golün aynısını yedik..

eğer kızılacak bişey varsa defans yapamıyoruz ve aynı basit golleri yemeye devam ediyoruz

aslarda aynı golü yiyor yedeklerde sonuçta defans yapamıyoruz..Hocaya bunun için kızın veya kızmayın uyarın
    bir tane tecrübeli stoper almayan yönetime veya bir tane iyi stoper ismi bulamayan scout ekibine kızın..

şuanda yediğimiz gol 13 oynadığımız maç 10 bu ortalama ile gidersek 44 gol yiyerek bitiririz ligi..geçen yıl da 46 yemişiz..
    Konu alperrr tarafından (08.11.2019 Saat 20:33 ) değiştirilmiştir.
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TS tarihi ve büyüklüğü açısından Avrupa kupasında heleki daha 4. maçta yedek takımla sahaya çıkmak çok yanlış bir harekettir.
    Elden geldiğince ligde maça çıktığın kadroyu Avrupa'da da oynatır Yener ya da yenilirsin. Ama ortaya TS karakterini koymaya çalışırsın.

Kimse farkında değil ama bu küçük beyinlerin TS yi bu hale dusurmesine izin verilmemeli. Ünal teknik direktör, Ağaoğlu başkan diye her istediğini yapamamalı. Bu takım gelmiş olan, gelecek olan ve halı hazırda olan tüm başkan ve teknik direktörlerden daha büyüktür. Kurumsal kimlik, mazi, büyük kulüp olma bunu gerektirir.

Bu maç en az 6-0 ve 7-0 lik maçlar kadar tarihimize kötü bir şekilde geçti. Camianın dinamiklerinin Avrupa kupası maçına TSYD maçından daha az önem verilmesini engellemesi lazımdı.

Bunun yanında moral motivasyon kenetlenme açısından Avrupa'da yenilmemek de etkendir.
    Ama ne hikmetse tarihinde olmayan şekilde grubu tek 1 puanla bitireceğiz.

Bu takımın mazisini kimse böyle oyuncak etmemeli

Gerçekten çok üzgünüm çok...
    sağlık için spor yapıyor hale getirdiler koskoca TRABZONSPORu,kiminin umrunda bile değil.bu takımın bir başkanı var amacı trabzonsporu başarılı yapmak değil,eşe dosta tanıdığa makam vermek,önceki başkana saldırmak.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Zafer Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor HER MACI kazanmak için sahaya çıkmalı. Çok ezik bir görüntü.
    başkan ve ünal karamanın sağlık için spor yaptığı bir kulüp oldu Trabzonspor.
    Bakıyorsun başkana cebinden bu kulübe bir kuruş vermemiş
    Bakıyorsun TDye kariyer diye bir şey yok.

Trabzonspor ve camia bu iki şahsa neden katlanıyor.
    Avrupadan bilerek elendiğimize göre lig ve kupa şampiyonluğu garanti.ben öyle yorumladım.

bedel ödemek yok,kulübün başkanı yok.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Yahu Ünal Karaman'a giydirecekseniz giydirin. Ama hata yaptığında!
    Burak ve Onur kovulurken de aynı durum vardı .
    Doğruyu yaptığında yanında durun adamın.

Yanlışında da doğrusunda da aynı reaksiyonu verirsek adamların doğru iş yapmasına nasıl yardımcı olacağız?

Ünal Karaman şu anda daha öğrenci kıvamında!!
    Ama bu maçta yaptığı şey doğruydu ve hafta sonuna etkisinin olumlu olacağını düşünüyorum.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Su macta, su kadroyu savunanlar, bir daha kimseyi sike yapmakla suclamasin bir zahmet!!

O Zaman 2010/11 sezonunda Sikebahce-Basaksehir macinda maci rölante oynayan Basakasehir´e kimse laf edemez, keza Kupa finalinden önce niye yorsunlar kendilerini misal..

Arkadas sezon basindan beri iki kulvarda oynayacaksan, rotasyonu Dogru yapman gerektigini söylüyoruz..ama sen bütün gencleri simdi sahaya sürüyorsun, saka gibi..

Elinde yetenekli gencler var, bunlari tecrübeli isimilerin yanina serpistirmek bu Kadar mi zor??

53 yadinda adam tecrübe ediniyormus..pehhh yani..MRA ve Halilhodzic´in günahi neydi???
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdulkadir darbeye bağlı sakatlanmadı. AEK maçıyla ilgisi yok yani...
    Diyelim ki öyle, 1-3'den sonra fuzuli yere oynatmaya gerek yoktu kendisini, hoca milyon kere elestirilir bu konuda, kendini hiçbir sekilde savunamaz sabaha kadar konussa bile... gidiyor sâdece stoperleri degistiriyor, Nwakame Ömür falan hepsi sahada,, stadda maç öncesi de epey sinirlenmistim kadroyu görünce...
    Alıntı Sefaenes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Içimizde kimi satılmış cenabetsizler var Takım yenilsin diye dua edip Başkanı eleştireyim diyor. Bu satılmış Başkan seçiminde başka Trabzon kökenli olmıyan aday vardıda biz mi bilmiyoruz. Sırf eleştirmek için yazıyor. Ağaoğlu herşeyi doğru mu yaptı tabiki hayır ama elinde olan imkanlar bu. Bu takımın içine eden iho ve usta serefsizidi
    Cenâbetsiz ?
    Alıntı odyseuys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ileri üçlüde muhammed ve sanırım kamille oynadığı için her aldığı topta 2-3 rakip oyuncu karşısında yalnız kalan, arkadaşları pas opsiyonu oluşturmadığı için sürekli rakip defansla boğuşmak zorunda kalan, buna rağmen kaçırdığı gol dahil takımda tehlike yaratabilen tek isim olan avdijaj'ın oynadığı sol kanada müdahalenin gerekçesi ezbercilik, şu skorun ihalesinin bu oyuncu üzerine yıkılması da eyyamcılıktır.
    Kesinlikle ayni fikirdeyim
    Alıntı Cem Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam Kamili değil de Avdi'yi alıyor oyundan.Başından beri şu grupta bu hale gelmemizin tek sorumlusu Ünal'dır.

Hiç mi içiniz acımıyor gruptaki şu fason takımları izledikçe şu sırada elendik diye.
    Aynen... yok 150 milyonluk takim da bilmem ne, hikâye,, bu kadar âciz duruma düsmemeliydik kimse kimseyi kandirmasin gücümüz yoktu diye... basel'i sahadan sildik içerde, kime ne anlatiyor bu millet anlamiyorum, güçlü takimmis pok güçlü takim

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı izleme fırsatı bulamadım.

Nasıl oynadık özet ile ?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Sezon basinda dedik ki bu agzina ettigimin ligini birakin avrupaya asilin gruptan cikip derece yapalim diye fakat vizyonuna tukurdugumun herifleri sikeli serefsiz ligi tercih etti. Yok arkadas bu kafayla yuzumuz hic bir zaman gulmeyecek.

benjalogin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Sonumuz hayır ola arkadaşlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)