Sayfa 53 Toplam 57 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53 54 55 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1414 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 11.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Aytemiz Alanyaspor | Maç Sonucu

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf un boslugunu doldurmadan girdik sezona..Takimin en önemli silahlari sakatlandi..Ünal hem Yusuf sonrasi krizi atlatip dengeyi sagladi hemde sakatliklardan revire dönmüs takimi yarisin icinde tutmayi basardi..Bunlarida rakiplerde kadroya bile giremeyecek oyuncularla basardi adam..Bu adama hakkini teslim etmek ne kadar zor dimi..
    Edemezler, onlara taktik dehası ütopik bir hoca lazım. Siyasi görüşü yüzünden ya da "kara çocuk" lakabını veren Anadolu insanı tipinden dolayı bile takımın başına yakıştırmayanlar var.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maalesef trabzonumun ve liverpolumun maçlarını kaçırdım.

10 kişi oynayan ve maçı gol yemeden tamamlayan trabzonspor benim için bugün izlemesem de muhteşem oynamıştır.
    öncelikle takımı ve hocamızı tebrik ederim.
    dile kolay 60 dk eksik oynuyorsun rakipten ve 20 küsür maçtan sonra gol yemeden maç tamamlıyorsun bu bizim için başarıdır.
    tek sıkıntı penaltılarda yine kötüyüz atılan ve kaçırılan 2 penaltı da çok riskliydi o şekilde penaltı atılmaz husseini penaltı atmamalı bence nwakame de ısrar edelim.

biraz daha dikkatli savunma yapmak lazım özetlerde baya pozisyon verdiğimiz görülüyor. şu takım savunması işini nasıl çözeceğiz bilemiyorum.
    belki özel bir antrenör tutulmalı

şimdi milli maç arası ve kolay bir fikstür serisi bizi bekliyor. ayrıca mikel ekuban ve sosa da dönecek inşallah.
    liderlik potasında takım sayısının fazla olması da işimize gelir. inşallah güzel bir şekilde devre arasını tamamlarız.
    Konu Ahmet Aksu tarafından (10.11.2019 Saat 22:19 ) değiştirilmiştir.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erman Toroğlu -> Abdülkadir’in yaptığı hareketin kırmızı kart ile alakası yok.
    Sosa’ya yapılan hareket daha net ve kırmızıydı.
    70 dakika 10 kisi oynayan Trabzonspor’un verilen 2 penaltısı doğru, verilmeyen de 1 penaltısı var.
    Kaybedince sesi çıkmasın yönetimin..
    Kazanınca da konussun.
    Hakkını yedirmesin !!

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Süper Lig'in 11. haftasında Trabzonspor'un Alanyaspor'u 1-0 yendiği karşılaşmanın ardından, bordo mavili takımın yöneticilerinden Özer Bayraktar, Haber61 TV'ye açıklamalarda bulundu.

Özer Bayraktar şöyle konuştu ;

Özellikle ikinci yarıda taraftarımız çok iyiydi, hepsine teşekkür ediyorum. Taraftarımız, futbolcularımızın diri kalmasını sağladı. Abdülkadir kırmızı kart pozisyonunda ilk once topa vuruyor, o ayak nereye gidecek başka.
    Bunu futbol oynayan herkes çözebilir. Hakem oynamadığı için çözemedi.

Süper Lig'in 11. haftasında Trabzonspor sahasında Alanyaspor'u 1-0 mağlup etti. Maçın ardından bordo mavili takımın yöneticilerinden Lokman Sadıklar, Haber61 TV'ye açıklamalarda bulundu.

Sadıklar "Yorum yapacak halde değilim. Konuşunca ceza alıyoruz. Konuşmasak daha iyi. Futbolu konuşacak bir şey yok. Çocuklar elinden geleni yapıyor ama hakemlerin kararlarından tatmin değiliz. Bir şekilde mücadelemizi yapıyoruz. Gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Biz Abdulkadir'in pozisyonunu Tv'den izlediğimizde temas var ama önce topa dokunuyor. Sarı kart bile olmaz derken, hakem hazırmış gibi kırmızı gösterdi hemen. Mutlu değiliz hakemin mac yonetiminden" şeklinde konuştu.

Trabzonspor sahasında ağırladığı Alanyaspor'u 1-0 yendi. Maçın ardından Trabzonspor Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp, Haber61 TV'ye açıklamalarda bulundu.

Alp şöyle konuştu ;

Bugün söyleyeceklerimin hepsini suan size aciklarsam çok fazla ceza alırım. Bugün 10 Kasım, Atatürk'ün bir sözünü hatırlatayım "Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim" dedi. Biz, hakemin de zeki çevik ve ahlaklısını severiz. Çocukların mücadelesine şapka çıkarmak lazım. Çok güzel mücadele ettiler. Takım konusu bizim işimiz değil. Teknik heyet bu kadroyu seçmiş.

Bizim saha dışında söyleyeceklerimiz var. Bu taraftar takımını o kadar cok seviyor ki, bu takim ugruna intihar ediyorlar. Biz konuşunca ceza alıyoruz. Taraftar sinirlendirilince, sahaya madde atildi. Şimdi ne olacak ?
    Onumuzde Galatasaray maçı var. Kırmızı kart pozisyonunda Abdulkadir topa müdahale ediyor. Pozisyon en fazla sarı kart.
    6. Dakikada penaltı var. İncelesinler.
    Benim söyleyeceklerimin hepsini suan aciklarsam, ceza almaktan başka, sizin televizyonunuzda kapanır.

Konusmuslar gerci mac sonu..
    Yeni gordum simdi.

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (10.11.2019 Saat 22:21 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ruh hastası ya, takmış kafayı ünala, başka herhangi bir mesajı yok, şimdi de ünalı tanrı ilan etmişsiniz filan diyor zevzek zevzek. Bir tanesi de peygamber gibi tapmayın demişti. Acil şifalar...

Maçı radyodan dinledim ilk yarı, trt spikeri Alla seni de bildiği gibi yapsın.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

70 dakika 10 kisi oynayan Trabzonspor’un verilen 2 penaltısı doğru, verilmeyen de 1 penaltısı var.
    Kazanınca da konussun.
    Hakkını yedirmesin !!

Erman nerde demiş bunu, kırmızı ile alakası yok diye. Ben yalnış Erman mı dinledim.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Biz kimseyi begenmeyiz.

En begenmedigimizlerden biri Riza Calimbay, bakiniz neler yapiyor suanda ?
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erman nerde demiş bunu, kırmızı ile alakası yok diye. Ben yalnış Erman mı dinledim.
    Şimdi ben de dinledim adam ben Abdülkadir'e de Bjk maçındakine de kırmızı verirdim dedi.

Enteresan tabi.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Obi takıma tam adapte olduğunda daha da önemlisi aidiyet hissettiğinde sakatlandı bu kötü oldu ama Obi parayla pulla işi olan bi adam değil bizim takımda mutlaka mutlu olacaktır.

Ancak Stu daha farklı bir tip. Şımarık ve egosu yüksek biri. Kendini bu takımın bir askeri gibi görür mü emin değilim. Bizim seviyeyi çok ciddiye almıyor gibi. Yani 20 maç oynayıp 15-20 gol atarım çeker giderim nasılsa diye düşünüyor gibi.
    ligin ücte biri bitti...daha 90 dkk mac oynamadi..2 golü var...
    bu gidislede seneye bizde...kimse ona bu paralari vermez
    Sevinelim diye sevmedik.....

Nereden
    Bursa

Bilmiyorum, Tv'den izlemedim ben, 3-5 Ts sayfasi yazmis..

Demeden, dedi diye bunlari yazmazlar herhalde.

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Maçın yıldızı başlığı neden açılmadı?Merak ediyorum kim seçilecek?

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bilmiyorum, Tv'den izlemedim ben, 3-5 Ts sayfasi yazmis..

Demeden, dedi diye bunlari yazmazlar herhalde.

Kırmızı diyor Erman.

Nereden
    Bursa

Kırmızı diyor Erman.
    Eyvallah.
    Valla mac sonu bir paylasmistim, birtek onunla, Deniz Coban kirmizi diyor o zaman.

Selcuk Dereli, Ahmet Cakar, Abdullah Yilmaz'a gore pozisyon sari kart.

Kirmizi ile alakasi yok.

Kendi twitter hesaplarindan paylasmislar.

Oradan gordum.
    O dogru yani.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı bilgehan83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daniel ve obi maçı izlemeden kaçtı iseler bugünden itibaren satış listesine konulduğu açıklanmalı.... böyle namussuz terbiyesiz adamlarla işimiz olmamalı... pislik herifler...
    Ne alakası var abi,herkes sana aidiyet göstermek zorunda değil sahada işini yapsın yeter.

muhammed bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne alakası var abi,herkes sana aidiyet göstermek zorunda değil sahada işini yapsın yeter.
    Böyle bir açıklama varmı sen herkesten sosa olmasını mı bekliyorsun

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk için G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [ALİ KEMAL DENİZCİ]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Abdülkadir'in 8. dakikadaki pozisyonu da penaltı bu arada.
    Epeyce de net penaltı.

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ali gültiken Trabzon düşmanı bence artık net

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Pasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın yıldızı başlığı neden açılmadı?Merak ediyorum kim seçilecek?
    Bence parmak seçilmeli 10 kişi kalmasak maçı alamazdık

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kazanınca da konussun.
    Hakkını yedirmesin !!

beinsporda ve trtde de aynı yorumlar yapıldı. macın başındaki pozisyon net penaltı ve kırmızının kirmiziyla alakası yok. burdaki bazı hakem hocalarına duyurulur

yine ahmet cakarında kesinlikle kirmızi olmadigiyla ilgili twiti var

Nereden
    Bursa

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beinsporda ve trtde de aynı yorumlar yapıldı. macın başındaki pozisyon net penaltı ve kırmızının kirmiziyla alakası yok. burdaki bazı hakem hocalarına duyurulur

yine ahmet cakarında kesinlikle kirmızi olmadigiyla ilgili twiti var
    Erman'in bu konusma yokmus, Ts sayfalarindan gorup paylastim bende hocam ama simdi Trt izliyorum.

Aynen oyle.
    Parmak'in 6. dakikadaki pozisyonuna net penalti diyorlar.
    Parmak topa vurduktan sonra da, ayagini kurtaramaz, kirmizi kart olmaz diyorlar.

Bizim taraftar dogrucu Davut gibi.

Ama zarari bize veriyor.

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (10.11.2019 Saat 23:02 ) değiştirilmiştir.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İzledigim her yorumcu pozisyonun kırmızı kart ile alakası olmadığını söylüyorlar haklı olarak. Bu pozisyona kirmizi diyen hayatında top oynamamistir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız burada buradaki yönetici zatlar:
    Adam penaltı pozisyonu tartışmasında herkese "şerefsiz dedi,
    Üzerine s.tr git, dangalak falan.
    Adam ne ceza aldı ne birşey.

Biz "çocuğum" dedik diye 1 hafta yedik.

Raporlanan mesajı silince pislik yok mu oldu?

El Cordobes nickli vatandaş niye hala cezasız biri bana anlatabilir mi?
    Senin söylemene gerek yok, benim çağrımdır, ceza neyse verilsin. Sağa sola dönmeye gerek yok.

Hala acın geçmedi değil mi? Hosseini bir hakeme, bir sana bir de senin gibi takıntılı olanlara taktı geçti.

Hadi selametle...
    There is no spoon...

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Süper Lig'in 11. haftasında Trabzonspor'un Alanyaspor'u 1-0 yendiği karşılaşmanın ardından, bordo mavili takımın yöneticilerinden Özer Bayraktar, Haber61 TV'ye açıklamalarda bulundu.

Özer Bayraktar şöyle konuştu ;

Özellikle ikinci yarıda taraftarımız çok iyiydi, hepsine teşekkür ediyorum. Taraftarımız, futbolcularımızın diri kalmasını sağladı. Abdülkadir kırmızı kart pozisyonunda ilk once topa vuruyor, o ayak nereye gidecek başka.
    Bunu futbol oynayan herkes çözebilir. Hakem oynamadığı için çözemedi.

Süper Lig'in 11. haftasında Trabzonspor sahasında Alanyaspor'u 1-0 mağlup etti. Maçın ardından bordo mavili takımın yöneticilerinden Lokman Sadıklar, Haber61 TV'ye açıklamalarda bulundu.

Sadıklar "Yorum yapacak halde değilim. Konuşunca ceza alıyoruz. Konuşmasak daha iyi. Futbolu konuşacak bir şey yok. Çocuklar elinden geleni yapıyor ama hakemlerin kararlarından tatmin değiliz. Bir şekilde mücadelemizi yapıyoruz. Gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Biz Abdulkadir'in pozisyonunu Tv'den izlediğimizde temas var ama önce topa dokunuyor. Sarı kart bile olmaz derken, hakem hazırmış gibi kırmızı gösterdi hemen. Mutlu değiliz hakemin mac yonetiminden" şeklinde konuştu.

Trabzonspor sahasında ağırladığı Alanyaspor'u 1-0 yendi. Maçın ardından Trabzonspor Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp, Haber61 TV'ye açıklamalarda bulundu.

Alp şöyle konuştu ;

Bugün söyleyeceklerimin hepsini suan size aciklarsam çok fazla ceza alırım. Bugün 10 Kasım, Atatürk'ün bir sözünü hatırlatayım "Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim" dedi. Biz, hakemin de zeki çevik ve ahlaklısını severiz. Çocukların mücadelesine şapka çıkarmak lazım. Çok güzel mücadele ettiler. Takım konusu bizim işimiz değil. Teknik heyet bu kadroyu seçmiş.

Bizim saha dışında söyleyeceklerimiz var. Bu taraftar takımını o kadar cok seviyor ki, bu takim ugruna intihar ediyorlar. Biz konuşunca ceza alıyoruz. Taraftar sinirlendirilince, sahaya madde atildi. Şimdi ne olacak ?
    Onumuzde Galatasaray maçı var. Kırmızı kart pozisyonunda Abdulkadir topa müdahale ediyor. Pozisyon en fazla sarı kart.
    6. Dakikada penaltı var. İncelesinler.
    Benim söyleyeceklerimin hepsini suan aciklarsam, ceza almaktan başka, sizin televizyonunuzda kapanır.

Konusmuslar gerci mac sonu..
    Yeni gordum simdi.

Hadi hakemlerin niyeti kotu biliyoruz da icimizde su pozisyona israrla inatla kirmizi diyen futbol kurallarindan bir haberler vardi onlara ne oluyor anlamis degilim..bilmiyorsaniz ogrenin ogrenemiyorsaniz susun..

Nereden
    Kocaeli

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yılki penaltı istatistiğimizi bilen varsa paylaşabilir mi?
    5 penaltıdan 3 ünü gole çevirebildik. 1 penaltı Sorloth kaçırdı 1 tane de Hosseini.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

hakeme rağmen kazandık demek güzel bir duygu gerçekten hakeme rağmen kazandık ama çok kart yedik. kırmızı kart haksızdı abdülkadir adamın ayağına basacak kadar başka futbolcular gibi karaktersiz bir insan değil lakin adam maça devam etti zaten hiçbir şeyi yoktu. kırmızı kart tff tarafından incelenir çok ağır bi karar verdi hakem. penaltımız net oğlu netti zaten. 2.ci penaltıda doğru var olmasa vermeyecekti sürpriz oldu atamadık zaten. . araya moralli ve iyi girdik

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzledigim her yorumcu pozisyonun kırmızı kart ile alakası olmadığını söylüyorlar haklı olarak. Bu pozisyona kirmizi diyen hayatında top oynamamistir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    zaten net olarak gözüküyor hakem vermese var da incelenir yine vermezlerdi. amacı topla oynamak zaten önce topa dokunuyor ayağıda doğal olarak adamın ayağına basmış gibi oldu. dengesiz topa giriş diye maksimum faul veya sarı vermeliydi bunun gibi çok pozisyon oluyor her maçta.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)