Sayfa 11 Toplam 57 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1414 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 11.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Aytemiz Alanyaspor | Maç Sonucu

Nereden
    Bursa

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa yok riske edilmeyecekmiş...
    Sosa nasıl riske edilmeyecekmiş. Bu maçı da kayberse trabzonspor lige havlu atar. Hedef t. Kupası oldu herhlade. 11 maç 4 galibiyette kaldığımızın kanıtı olur sosasız çıkmak. Rezil bir durum. Hoca gönderme seviyesi resmen. Ligde diğwr 3 takımda kötü diye ünal hoca devan ediyor zaten. Bu maçta riske edeven asıl. Gerekirse 45 dakika oynatavan. İçeride gözteoe ve alanya arka arkaya 0 puan ayıptır yahu.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Obi Mikel'in durumu nedir bilmiyorum ama yarın da kadroda olmayacaksa durumu gerçekten sorgulanmalı. 3 hafta önce oynayıp oynamayacağı maç günü belli olacak adam, 3 haftada iyileştirilemiyorsa burada başka bir sıkıntı var demektir. Amma velâkin Sosa konusunda teknik ekibi ve şu aşamada sağlık ekibini suçlamak pek adilane değil...
    belkide çapraz bağ falan koptu yada menisküs yırtığı kim bilir ben şaşırmam. 1 aya bizimkiler gerçek sakatlğı keşfederler.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Bursa

Sosa o pozisyon sonrası 45 dakika daha oyında kaldı. Aradan 1 hafta geçiyor ve bu maçta riske edilmeyevek haberleri düşüyor. Resmen rezillik başka hiçbirşey değil. Bati aarı görseydi göztepe maçında

Nereden
    Bursa

Desenize alnya maçına kamil. Doğan. Parmak orta sahası ile çıkacağız. Bu 3lü ile bnce ligin en zayıf orta sahası oluyoruz 18 takım içinde. Varmı daha kötüsü.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa o pozisyon sonrası 45 dakika daha oyında kaldı. Aradan 1 hafta geçiyor ve bu maçta riske edilmeyevek haberleri düşüyor. Resmen rezillik başka hiçbirşey değil. Bati aarı görseydi göztepe maçında
    ben ayak yan bağının yırtıldığını düşünüyorum. o pozisyonda kırık olmaması şans.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı sakatlıkların etkisi darbe anında değil ödemle birlikte sonradan ortaya çıkar...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sosa riske edilmiyor olayi filan yalan ?
    Sosa, umarim Gs macina yetisir.

Oyle bir saglik ekibimiz var ki, Goztepe macindan 1 gun sonra antrenmanda duz kosu yapan adam, ertesi gun Mr'a giriyor ve odem ile burkulmasi var aciklamasi geliyor.

O bilekte kanama filan da vardir.

Siz dua edin de, Milli aradan sonra oynayacagimiz Ankaragucu macinin ertesi haftasindaki Gs macina yetissin.

Mikel ve Sturridge'de son taktik idmanda duz kosu yapiyordu.
    En fazla yedeklerde olurlar.
    Ilk 11 cikmalari cok zor.

Ugurcan
    Pereira
    Hosseini
    Huseyin
    Novak
    Dogan
    Parmak
    Kamil ( Ahmet )
    Yusuf
    Nwakaeme
    Sorloth

Cikacak kadro bu olur stoperler degismezse yine.

Alanya deplasmanlarda sikintili, Erol Bulut umarim kadro tercihinde sacmalar yarinda.
    Bitik Bjk'a cikardigi sacma sapan kadroyla can vermisti, yarin bize de bir guzellik yapar insallah.

Yoksa bu kadronun mac kazanmayi gectim, topu kaleye yuvarlayacak gucu yok.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (09.11.2019 Saat 20:01 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Daha sırada Pereira ve Novak var.

Bu amatör kafalardan bundan fazlası çıkmaz.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

CesurHamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Huseyin Turkmeni ilk 11 de gormek istemiyorum!
    Bedelsiz bir duygu, fiyakalı bi duruştur...

TRABZONSPOR'luluk ; Şeref, Onur ve Gururdur!

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Yenme ihtimalimiz zaten yok gibiydi Sosa da yok yüzde 0 maalesef 0 puan yazalım şimdiden...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya biz şampiyon olacağız diyeceğiz ya da hocanın ipinin çekileceği kritik bir maç .

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok elinde kadro yokmuş da, değerlendirilmezmiş de . Takımın Göztepe ye şutu yok, hala kadro diyorlar . Şu tarz hoca savunucuları bizim takımın maçlarından kafayı kaldırsın da az dünya liglerinde kimler hangi kadrolarla neler yapıyor açsın izlesin.

Şuan imkanı olan bi baksın Sheffield United kendisinden tam 10 KAT (net rakamdır abartmıyorum ) daha değerli bi kadrosu olan Tottenham ı sahasından çıkarmadı 20 dk

Önde baskı kurup rakibi şişirmeye zorluyorlar, topun düştüğü yerde anında 4 5 kişi baskı kuruyorlar, savunma çizgileri önde, takım boyu kısa. Kısa kısa paslaşıp üçgenler kurarak oyunu rahatlatıyorlar.

Belki de yenilirler veya yenerler bilmiyorum, ama doğru şeyi yapıyorlar sahada. Saldım çayıra değil.

Tüm bunlar zamanla olur, çalışarak. Hele savunma işi, rakip takımı karşılamak baskı kurmak, tamamen çok çalışmayla ve tekrarla olur. Sahada ne yapacağını bilmeyen bi oyuncu topluluğuyla, hiçbir oyunu oynayamazsın. Bizim takım doğaçlama oynayan, o an skora göre tepki veren, tamamen belli bir iki oyuncunun ayağına bakan kötü bir takım. Böyle bir takımda hiçbir oyuncu parlayamaz, olduğundan da kötü gözükür. Bu da hocaya yazar.
    Bu kadro çok kötü kadro. Fizik gücümüz inanılmaz düşük, modern futbol için yetersiz kalıyor. Savunma falan yapman imkansız yani, hocanın da geçen seneden beri dediği gibi bu kadro ancak futbol oynayarak kazanabilir. Yani topu ayağında tutarak. Yıllardır bu kadro yapısıyla şampiyonluk kovalayamayacağımızı yazıyorum çünkü 90 dakikayı çıkarabilen oyuncu sayısı çok az. Bir kere hızlı oyuncumuz yok yani taktiksel olarak kısıtlıyor seni hiçbir şey yapamıyorsun. Kontra silahıni yıllardır kullanamıyoruz. Geriye düştüğümüzde adam akıllı defans yapamıyoruz çünkü oyuncuların pili bitmiş oluyor. Bu sene bir tek Ekuban ve Ömür fizik-kondisyon olarak iyiydi, diğer tüm oyuncular maçları güç bela tamamlıyordu. Mesela Novak haftalardır ortada yok. 3-5 maç oynayıp yatışa geçti. Kendini zorladıktan sonra üst düzey performans gösterecek bir oyuncu değil, fizik olarak düşüşe geçiyor. Bir bek için de en önemli şey zaten fizik-kondisyon. Pereira da öyle mesela. Son 2-3 maçtır iyi ama bu sefer de takımda eksiklikler var tek başına mücadelesi takımı kurtarmıyor.

O örneğini verdiğin Sheffield takımının tüm oyuncuları zıpkın gibi atletik 90 dakika mücadele edebilecek ciğersiz oyunculardan oluşuyor. E az buçuk taktiği uygulayacak teknik kapasiteleri de var. Bizde de öyle oyuncu topluluğu olsaydı o zaman topu hocaya atardık. Biz nasıl düşünüyoruz? Sosa'nın, Nwakaeme'nin, forvetin mücadele açığını nasıl kapatırız diye düşünüyoruz. Onların açığını kapatacak oyuncular alsan bile bir noktaya kadar götürür seni. Futbol böyle bir şey değil yani. Takımda yaşlı, ağır ve 30 dakikada pili biten topçu istemiyorum. Belki sadece 1 tane oyuncu olabilir öyle. Mesela geçen seneki Nwakaeme gibi. Takımın skor yükünü çektiği için diğer oyunculara daha fazla yük binmesi kabul edilebilirdi.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Berabere biter.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya biz şampiyon olacağız diyeceğiz ya da hocanın ipinin çekileceği kritik bir maç .
    Her ne kadar koyu bir Ünal Hoca karşıtı olsan da Hoca'nın geçerli mazeretleri olduğunu kabullenmek gerekiyor. Ha ne zaman ki sakatlar döner ve takımda değişen hiçbir şey olmaz o vakit haklı olarak Hoca'nın durumu masaya yatırılır. Geçen sezon 11.haftada 16 puandaydık. Bu sezon da en kötü 16 puanda olacağız. Yani ortada ah vah edilecek bir durum yok. Ha geçmiş yıllarda olduğu gibi diğer takımlarla aramızda büyük fark olsaydı o vakit tren çoktan kaçtı denilebilirdi. Kalan fikstüre bakıldığında son 2 sezonda olduğu gibi yine seri yapabilme şansımız var...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Belki çok şüpheci olacak ama ben bu kadar oyuncunun sakat olduğunu düşünmüyorum.. Bi yerlerden talimat gitmiştir oyuncularımız sakatlandı diyeceksiniz diye.. Malum bu oyuncular sakatlanmasa lige ambargo koyardık..
    Erişir menzil-i maksuduna aheste giden..

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bu sezonki fener maçını daha ümitli beklemiştim. Zaten iyi adamlar sakat, bir de Göztepe maçındaki gibi ruhsuz oynarsak biteriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Bunun ruhla bir ilgisi kalmadı artık .
    İlk 11 den 7 as oyuncunun olmadığı her takım dağılır. Yedek kalitesi falan diye zirvalamaya gerek yok .
    7 oyuncuyu çıkarıp aynı kalitede 7 adamı Liverpool bile koyamaz.

Hele hücum oyuncusu.

Mesele 2 senedir niye bizim bütün hücum hattımız sonu belirsiz şekilde sakatlaniyor?

Niye evvelden böyle bir derdimiz yoktu, bugün var.

Bunu teknik ekipten bağımsız düşünmem mümkün değil.

Sosa gittiyse teknik ekip ve sağlık ekibi komple s.r olup gidebilir .

İki senedir ligin aynı döneminde, takımın aynı bölge oyuncuları telef oluyor.

Sizin oynatacağınız topa , yöneteceğiniz takıma, bilimsel yaklasiminiza s.cayım.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (09.11.2019 Saat 20:54 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Yalnız yusuf sarı rambo gibi adammış. Sakatlandı ve geri döndü. Incelenmeli, tam bir mucize.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun ruhla bir ilgisi kalmadı artık .
    İlk 11 den 7 as oyuncunun olmadığı her takım dağılır. Yedek kalitesi falan diye zirvalamaya gerek yok .
    7 oyuncuyu çıkarıp aynı kalitede 7 adamı Liverpool bile koyamaz.

Hele hücum oyuncusu.

Mesele 2 senedir niye bizim bütün hücum hattımız sonu belirsiz şekilde sakatlaniyor?

Niye evvelden böyle bir derdimiz yoktu, bugün var.

Bunu teknik ekipten bağımsız düşünmem mümkün değil.

Sosa gittiyse teknik ekip ve sağlık ekibi komple s.r olup gidebilir .

İki senedir ligin aynı döneminde, takımın aynı bölge oyuncuları telef oluyor.

Sizin oynatacağınız topa , yöneteceğiniz takıma, bilimsel yaklasiminiza s.cayım.
    Hocam bugün sen ben sahaya çıksak 15 dk da telef oluruz. Ya kas yırtılır, ya lif atar, ya bi darbeden sonra ayağa kalkamayız. Neden? Çünkü antrenmansızız ve vücut kas yapısı bu iş için zayıf. Işte bizim oyuncular da aynı sebepten telef oluyor. Zayıflar, fizik olarak bitikler. Maçlarda çok belli zaten, kosarken acı çekiyor gibiler.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosa keşke sarı görseydi geçen hafta..
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadro çok kötü kadro. Fizik gücümüz inanılmaz düşük, modern futbol için yetersiz kalıyor. Savunma falan yapman imkansız yani, hocanın da geçen seneden beri dediği gibi bu kadro ancak futbol oynayarak kazanabilir. Yani topu ayağında tutarak. Yıllardır bu kadro yapısıyla şampiyonluk kovalayamayacağımızı yazıyorum çünkü 90 dakikayı çıkarabilen oyuncu sayısı çok az. Bir kere hızlı oyuncumuz yok yani taktiksel olarak kısıtlıyor seni hiçbir şey yapamıyorsun. Kontra silahıni yıllardır kullanamıyoruz. Geriye düştüğümüzde adam akıllı defans yapamıyoruz çünkü oyuncuların pili bitmiş oluyor. Bu sene bir tek Ekuban ve Ömür fizik-kondisyon olarak iyiydi, diğer tüm oyuncular maçları güç bela tamamlıyordu. Mesela Novak haftalardır ortada yok. 3-5 maç oynayıp yatışa geçti. Kendini zorladıktan sonra üst düzey performans gösterecek bir oyuncu değil, fizik olarak düşüşe geçiyor. Bir bek için de en önemli şey zaten fizik-kondisyon. Pereira da öyle mesela. Son 2-3 maçtır iyi ama bu sefer de takımda eksiklikler var tek başına mücadelesi takımı kurtarmıyor.

O örneğini verdiğin Sheffield takımının tüm oyuncuları zıpkın gibi atletik 90 dakika mücadele edebilecek ciğersiz oyunculardan oluşuyor. E az buçuk taktiği uygulayacak teknik kapasiteleri de var. Bizde de öyle oyuncu topluluğu olsaydı o zaman topu hocaya atardık. Biz nasıl düşünüyoruz? Sosa'nın, Nwakaeme'nin, forvetin mücadele açığını nasıl kapatırız diye düşünüyoruz. Onların açığını kapatacak oyuncular alsan bile bir noktaya kadar götürür seni. Futbol böyle bir şey değil yani. Takımda yaşlı, ağır ve 30 dakikada pili biten topçu istemiyorum. Belki sadece 1 tane oyuncu olabilir öyle. Mesela geçen seneki Nwakaeme gibi. Takımın skor yükünü çektiği için diğer oyunculara daha fazla yük binmesi kabul edilebilirdi.
    Katılmıyorum. Sorunu sistemde değil de oyuncu da ararsan yanılırsın. Kaliteli oyuncu oynadığın oyunu yukarı taşır, ama sen sahada bişey oynamıyorsan kaliteli oyuncuyla bi yere kadar gidersin, ötesi olmaz.

Nwakaeme - Novak neden geçen yıldan kötü gözüktüğünü sahadaki sistemsizliğe değilde futbolcu performansına bağlarsan çözüme ulaşamazsın.

Sheffield örneğinde atladığın bi nokta var, kadronun zıpkın gibi olması değil mesele, saha içinde birbirlerinin yükünü alıyorlar, herkes o an kime basacağını, hangi pas arasını kovalayacağını biliyor, çalışmışlar. Bizim sörloth gibi tek başına 3 kişiye basmaya gitmiyor ileri

Sistemsizlik öyle bi baş göstermiş ki, hangi stoper ikilisiyle oynasan, hangi orta saha yapısıyla oynasan gol yiyorsun. Bak kaybetmeyi geçtim, gol yiyorsun. Çünkü isimler de değil sorun.

Nereden
    Bursa

Alıntı Mert' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa keşke sarı görseydi geçen hafta..
    Böyke bir fırsat sezonunda 3 istanbul takımı bu kadar kötüyken çok kötü geçirilen ttansfer dönemi ve sonrasında oluşan sakatlıklar. 5.hayırlı olsun. Ünal hıca bu gidişle sene sonunu zır görür malesef. Yazık gerçekten. Geöen sene oldupu gibi bazı oyunculara çok yük bindi. Takım telef oldu. Malesef amatörlüğün sonuçları bunlar. Başkanı kovulan hocası heran kovulacak olan bjk üzerime çıkacak. Hatta başka hocası kovulan göztepe yenerse puanlar eşitleniyor. Resmen kendi kendimize kaosa giriyoryz yine.

Nereden
    Bursa

Malesef geçen seneden beri sadece top bizdeyken oyun oynuyıruz. Top rakibe geçince geçen seneden beri çok ama çok kötüyüz. Savunma anlamında hep bir geri gidiş var. Bu kadr kötü savunma yapmanın ve buna hiçbir önlem almamanın izahi yok. Üzülerek söylüyorum yarın alanya maçı sonrası buralar karışır.sosanın da olmayacak olması canımı çok sıktı. Sıfıf maç izleme isteği oldu. Krasnodar tarzı birmaç olacak. Bu duruma düşürenler utansın.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılmıyorum. Sorunu sistemde değil de oyuncu da ararsan yanılırsın. Kaliteli oyuncu oynadığın oyunu yukarı taşır, ama sen sahada bişey oynamıyorsan kaliteli oyuncuyla bi yere kadar gidersin, ötesi olmaz.

Nwakaeme - Novak neden geçen yıldan kötü gözüktüğünü sahadaki sistemsizliğe değilde futbolcu performansına bağlarsan çözüme ulaşamazsın.

Sheffield örneğinde atladığın bi nokta var, kadronun zıpkın gibi olması değil mesele, saha içinde birbirlerinin yükünü alıyorlar, herkes o an kime basacağını, hangi pas arasını kovalayacağını biliyor, çalışmışlar. Bizim sörloth gibi tek başına 3 kişiye basmaya gitmiyor ileri

Sistemsizlik öyle bi baş göstermiş ki, hangi stoper ikilisiyle oynasan, hangi orta saha yapısıyla oynasan gol yiyorsun. Bak kaybetmeyi geçtim, gol yiyorsun. Çünkü isimler de değil sorun.
    Bizi geçen sene de bu sene de potada tutan oyuncuların bireysel performansları.
    Teknik ekibin kattığı bir taktik disiplin görmedim.

Artık inanmıyorum Ünal Karaman'ın hiçbir bahanesine.

Sıkıntı ,olmayan takım düzeninde.
    Ne farkederdi bu sene takımın başında altyapı antrenörü olsaydı?

Bu kadarını o da yapardı.

Saha içinde teknik direktör varlığına dair bir emare yok.
    İki senedir yok.

Tek etkisi psikolojik olarak oyunculara mentorluk becerisi.

O zaman kendisine verilecek vazife farklı. Teknik direktörlük değil.

Psikolojik danışman yapsınlar. Beceriye göre vazife verilsin.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (09.11.2019 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosa yoksa galibiyet mucize..1 puan iyi olur..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)