Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tarih, Gerçekler ve Yaþananlar Unutulmasýn

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Smile Tarih, Gerçekler ve Yaþananlar Unutulmasýn

Uzun bir süredir yazmýyorum belki yine yazmýyacam ama þu bilgileri vermek gerekiyor..
    Yazmama sebebim
    Bi döngü var ve bu hiç deðiþmiyor..
    Söylüyorsun anlatýyorsun çok kýsa bir süre sonra adam yine gelip mantýksýz, haksýz ,yalan dolan eleþtiri ve hakaretlerini sýralýyor ve saha sonuçlarýna göre baskýn konuma gelip takýma ve kulübe zararýný veriyor..ve buradaki yetkililer aþýrý özgürlük gereði tüm uyarýlarýmýza raðmen uyarýlarýný yapmýyor..
    Ve birçok kiþinin uyarýsýna raðmen bu döngü deðiþmiyor..
    Birçok kaliteli isimin forumdan kaçtýðý uyarýlarýna raðmen sonuç yine deðiþmiyor..

........................................
    Neyse gelelim ana konumuza..
    Bu baþlýk öncelikle..teknik heyete bir destek veya köstek amaçlý deðildir..
    Tespit amaçlýdýr..
    Tarihten ders almayanlar sürekli ayný hatalarý yapar..
    Bu baþlýk tarihte olmuþ ve gerçek olaylarý belgeleriyle ispat amaçlýdýr..
    …..
    Þuandaki teknik ekip tükürük ve idrar örneði ile bilimsel antrenman metodlarýna inanmalý ve bu yöntemleri uygulamalý..
    Ayrýca takým defansý konusunda gerekirse yabancý antrenör veya deðiþik kaynaklardan bilgi veya materyallere baþvurmalý..
    Gelelim hocanýn ve teknik ekibin tümden gidip yerine yenilerinin gelmesi fikrine..
    Öncelikle baþka takýmýda tutsa bile bir hocanýn bizde profesyonelce çalýþýrsa baþarýlý olacaðýný bende düþünüyordum ama çoðunda belkide hiçbirinde öyle olmadý..
    Sevgimi eksik , aidiyetmi eksik niyet mi kötü ne ise bir türlü kimya tutmuyor..
    Bunun yanýnda adamlar bide istanbul takýmlarýna güzellemeler yaparak güzelce aþaðýlýyorlar bizi..
    Bunlar zaten bilinen þeyler ama bilmeyenler unutanlar hatýrlasýn þuanki Hoca ve teknik heyete olan saygý belki biraz daha artar..

.....
    “Trabzonspor Baþkaný Muharrem Usta, TRT Spor'da katýldýðý programda flaþ sözler kullandý ... Fatih Terim ile de görüþtüm, çok çeþitli nedenlerle olmadý”
    Terim bizi istememiþ …….çok net belli

......
    “Ersun Yanal'ýn ayrýlýðýnýn ardýndan Baþkan Muharrem Usta'nýn teklif götürdüðü Mustafa Denizli ile ön görüþme yapýldý ancak tecrübeli hoca ile”
    Denizli’de bizi istememiþ …….buda çok net belli

.....
    “Mutluluk fbahçede olmaktýr” diyen ersun yanal nasýldý..

......
    Trabzonspor teknik direktörü rýza çalýmbayýn her fýrsatta bjk güzellemelerine ne demeli..

.....
    “Atalay'ýn yerine TRT Spor Beþiktaþ muhabiri Gökhan Dinç getirildi.Yönetimin görüþerek görevine son verdiði Atalay'ýn Trabzonspor Mehmet Ali” .
    Ya þu gökhan dinçi bile kulübe sokmuþlar ya yuhhhhhhhhhhh

………….
    Aþaðýlanmaktan býkmadýysanýz Ünal Hocayý ve teknik heyeti yarýn kovun bence..

.......
    Ünal Hocada kendini bize lütufmuþ gibi göstermeyi býraksýn .. ve þu duygusallýðýda býraksýn..mantýklý olma yoluna girsin transferse transfer istesin..rotasyonsa rotasyon yapsýn..

.......
    Þahsi fikrim Hoca ve teknik heyete tam destek verilmeli ancak kendilerini geliþtirmeleri ve doðruyu görmelerine yardýmcý olunmalý..

.......
    bu baþlýða video ve resim paylaþýmlarý yapmanýzýda isterim..
    Konu alperrr tarafýndan (29.10.2019 Saat 23:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Nereden
    Ordu
    Konu alperrr tarafýndan (30.10.2019 Saat 00:02 ) deðiþtirilmiþtir.
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

@alperrr

"Þuandaki teknik ekip tükürük ve idrar örneði ile bilimsel antrenman metodlarýna inanmalý ve bu yöntemleri uygulamalý..

Ayrýca takým defansý konusunda gerekirse yabancý antrenör veya deðiþik kaynaklardan bilgi veya materyallere baþvurmalý.."

güzel söylemiþsinde bu deidklerini yapmazlar o yüzden bizden bir halt olmaz

ben burada en çok konuyu dile getiren kiþiydim aylardýr milleti býkmýþtý sorunun asýl kaynaðý bu dedim aylardýr burada

neden yapmazlar? ünal hocanýn bakýþ açýsý dar malesef ve Trabzon hemþericilik ve torpil üzerine bir sistem yapmýþlar

hadi kovmasýnlar üstüne yabancý ekip alsýnlar ? onu da yapmazlar o yüzden týrt oluruz

"Þahsi fikrim Hoca ve teknik heyete tam destek verilmeli ancak kendilerini geliþtirmeleri ve doðruyu görmelerine yardýmcý olunmalý.."

bu konuda þunu söylerim kapasitesi olmayan þey geliþemez sorun bu zaten .yurt dýþýndan almazlar bunlar Ünal hoca da böyle bir talepte bulunmaz

bilimsel metod kapasiteleri yok bu ekibin üzgünüm

üst düzey analitik becerileri geliþmiþ bir personelin olmadýðý bazý þeylerden belli tek tek saymamýza gerek yok

çare yabancý evet ama almayacaklar keþke alsalar

Ünal hoca baþkaným bana almanyadan þu þu lazým der mi? deseydi ekip sene baþýnda böyle olur muydu? yeni mi geldi Ünal hoca? takviye yapýn da denmedi.

demek memnun hoca.

madem memnunlar torpillilerle çalýþmaya devam
    Konu erenslash tarafýndan (30.10.2019 Saat 00:50 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Evet sanýrým öncelikle site içindeki üslup ve yaklaþým akabinde biraz kýrgýnlýk var.Bu gibi durumlarý yaþayanlar vardýr muhakkak,forum platformlarýnda olur.

Öte yandan "Þahsi fikrim Hoca ve teknik heyete tam destek verilmeli ancak kendilerini geliþtirmeleri ve doðruyu görmelerine yardýmcý olunmalý.." düþüncesine katýlýyorum.Hernekadar Ünal hocaya çok kýzsam da mevcut durumlara bakýldýðýnda destekten baþka çaremiz yok.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Nereden
    Ordu

2.jpg 3.jpg 4.jpg
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    • Dosya tipi: jpg 5.jpg‎ (22.0 KB (Kilobyte), 80 Kez Ýndirilmiþ)
    Konu alperrr tarafýndan (30.10.2019 Saat 09:32 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ordu

bu tip durumlarda genelde maçý kazanamýyorsun..

bu tip durumlarda kazanýrsýn

Nereden
    Ordu

Burak Yýlmazý severim bu arada kadýköyde 2010'da 1-1 lik maçta öyle bir çaktýkii..o gol çok çok çok deðerli..
    býdý býdý eden 96 dan bahseden þikecilere bu maçý hatýrlatýn hemen susarlar..
    bizim taraftar psikolojik savaþý ve algý yönetimini bilmediði için böyle goller bile deðersizdir onlar için..

neyse bi þekilde Burak Yýlmaz bjkye daha fazla aidiyet gösteriyor bu durumdan þikayetçiyim
    (aslýnda buraðýn kale arkasý taraftarýna dönüp eðilerek özür dilediði bir durum vardý onun resmini bulamadým..

Abdüþe Yazýcýya Sosaya Uðurcana ...Ünal Hocaya ve teknk ekbe nankörlük etmeyelim Allah çarpar..tabii Baþkan ve Yönetim de bu listeye dahil..

Konu alperrr tarafýndan (30.10.2019 Saat 18:15 ) deðiþtirilmiþtir.

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    38

ben fatih terimin, mustafa denizlinin gorevi kabul etmemesi ile ilgili olarak yapilan baglantiyi anlyamadim, birde atalayin gorevine son verilmesiyle ve olcayli olan kismi cozemedim...
    ýslak imza....

Nereden
    Ordu

Alýntý pazarkapýlý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben fatih terimin, mustafa denizlinin gorevi kabul etmemesi ile ilgili olarak yapilan baglantiyi anlyamadim, birde atalayin gorevine son verilmesiyle ve olcayli olan kismi cozemedim...
    atýyorum sen derken sen deðil..

sen Ünal hocayý beðenmiyorsun daha iyisisni istiyorsun..
    terim yada denizliyi beðeniyor ve istiyorsun ama adamlar seninle isimlerinin geçmesine dahi tenezzül etmiyorlar..

diyorum ki seni istemeyeni isteme seni isteyeni kaçýrtma..

.......
    atalayýn görevine son verilip gökhan dinç getirilmiþ adamýn Trabzonspor ile en ufak bir baðý yok aþaðýlama küçük görme hepsi var bu adam bu kulüpten ekmek yemiþ..
    bizle duygu baðý olmayan aidiyet hissetmeyen adamlara basýyoruz parayý ama parayý sorun etmeyen þuandaki teknik heyet ve hoca gibi insanlara tahammül edemiyoruz..

..............
    olcay ise bjkye gol atýnca sevinmiyor..
    Sosa ise bizi düþünüyor bjk mjk takmam diyor..
    yani aidiyet önemli..

bilmem anlatabildimmi..
    Konu alperrr tarafýndan (30.10.2019 Saat 19:09 ) deðiþtirilmiþtir.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Adý geçen isimlerden 3 kat daha iyi hocalýk yaptý yapýyor Ünal hoca.
    Bunu derken Ünal in teknik direktör meziyetlerini beðenmeyen birisi olarak diyorum.

Aidiyet bu ülkede baya iþ görüyor
    Taraftarý olduðu takýmý baþarýlý kýlmak için varýný yoðunu ortaya koymasý futbolcularýn da kolej havasýna girmesine neden olmuþ olabilir.

Eðer bu havayý ve aidiyet duygusunu yakalayip ileri taþýyan sistem futbolu oynatacak kaliteli bir hoca varsa gelsin.

Ama yok ve takým öyle ya da böyle iyi gidiyor.
    Ünal Karaman misyonunu tamamlamýþ deðil.
    Misal Þenol giderken gerçekten misyonu bitmiþti artýk takýma birþey veremiyordu.
    Ama unalin pik yapacaðý seviye gelmedi henüz muhtemelen kupayý alýrsak artýk düþüþe geçer ve o zaman gidebilir.
    Daha iyisini bulana kadar
    Forza Karaman
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    47

Baþlýk Ünal Karaman ile devam mý tamam mý þeklinde daha dikkat çeken, manþet bir baþlýk olabilirdi sanki açýlma amacýna uygun olarak...Neyse.

Ünal Karaman'ýn ve yönetimin eleþtirilecek birçok yönünü bulabilirsiniz. Mesela geçen sene bjk'ye gitmesi sonrasý patlayan Burak Yýlmaz neden gönderildi üzerinden. Ýyi de tutardý. Mesela Yusuf Yazýcý neden satýldý...O da iyi su kaldýrýr. Diðer taraftan bir 6 numara alýnmadý, düþtüðümüz hal ortada....Sakatlýklar neden bu kadar çok...Hiç birþey bulamazsýnýz Akyazý Arena'nýn etrafýnda sportif alanlar, oteller, bað bahçe olacaktý, yönetim peyzaj çalýþmasý neden yapmadý diye olmadýk yerden veya en son konuþulmasý gereken mecradan eleþtri bulunabilir...

Ancak þu var ki Sadri Þener sonrasý en elle tutulur iþleri yapan yönetim ve teknik ekip var þu an. Ýstatistik denen bilimsel veriler, elle tutulan somut baþarý (neye göre kime göre) bunun kanýtý. Ünal Karaman üzerinden gidersek Sosa'nýn bu hale gelmesinin ve diðerlerinin onun þefliðine enstrümanlarý zevkle çalmalarý Hoca'nýn insana, dünyaya pozitif, maddiyattan uzak bakýþ açýsý nedeniyle. Ayný þekilde baþkan Aðaoðlu'da Ünal Karaman'ý yakýn bir karakter olunca iþler kolaylaþýyor.

Yönetim ve teknik ekibi deðiþtirip yeni bir ekip kurmaya kalksanýz herþeye yeniden baþlamak zorunda kalýr, elde hatýr gönül ile sahada varýný yoðunu ortaya koyan futbolcularýn eline koz verirsiniz. Ne Sosa Sosa olarak kalýr, ne Sturidge demini bulmak üzereyken kalýr. Nwakaeme ben gidiyorum der. Pereria, Novak sözleþme uzatmaz. Þükür ki elimizdeki yabancýlar karakter olarak varlar. Aidiyet duygusu bu yönetim ile mevcut. Baþka bir yönetim ve ekibe ayný davranmayacaklarýndan eminim.

Baþlýk yazýsýnda bir nokta dikkatimi çekti. Futbolculardan alýnacak numuneler üzerinden bilimsel çalýþma metodu. Bunu Avrupa'da uygulayan birçok klüp var. Bu noktada sakatlýklar neden bu kadar çok sorusunun cevabýný bulabileceðimiz bir metod olurdu. Ancak bunu yapabilmek için kurumsal manada bazý þeyleri oturmuþ olmasý lazým. Bu tür testleri 1 saat içinde yapýp sonuçlarýna göre hareket edebileceðiniz bir saðlýk ekibi ve uygun ortamýn olmasý. Bu metodlarý uygulayabilmek için mali anlamda pozitife dönmüþ bir klüp yapýsýnýn olmasý lazým.
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    47

Alýntý CEMEFKER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþlýk Ünal Karaman ile devam mý tamam mý þeklinde daha dikkat çeken, manþet bir baþlýk olabilirdi sanki açýlma amacýna uygun olarak...Neyse.

Ünal Karaman'ýn ve yönetimin eleþtirilecek birçok yönünü bulabilirsiniz. Mesela geçen sene bjk'ye gitmesi sonrasý patlayan Burak Yýlmaz neden gönderildi üzerinden. Ýyi de tutardý. Mesela Yusuf Yazýcý neden satýldý...O da iyi su kaldýrýr. Diðer taraftan bir 6 numara alýnmadý, düþtüðümüz hal ortada....Sakatlýklar neden bu kadar çok...Hiç birþey bulamazsýnýz Akyazý Arena'nýn etrafýnda sportif alanlar, oteller, bað bahçe olacaktý, yönetim peyzaj çalýþmasý neden yapmadý diye olmadýk yerden veya en son konuþulmasý gereken mecradan eleþtri bulunabilir...

Ancak þu var ki Sadri Þener sonrasý en elle tutulur iþleri yapan yönetim ve teknik ekip var þu an. Ýstatistik denen bilimsel veriler, elle tutulan somut baþarý (neye göre kime göre) bunun kanýtý. Ünal Karaman üzerinden gidersek Sosa'nýn bu hale gelmesinin ve diðerlerinin onun þefliðine enstrümanlarý zevkle çalmalarý Hoca'nýn insana, dünyaya pozitif, maddiyattan uzak bakýþ açýsý nedeniyle. Ayný þekilde baþkan Aðaoðlu'da Ünal Karaman'ý yakýn bir karakter olunca iþler kolaylaþýyor.

Yönetim ve teknik ekibi deðiþtirip yeni bir ekip kurmaya kalksanýz herþeye yeniden baþlamak zorunda kalýr, elde hatýr gönül ile sahada varýný yoðunu ortaya koyan futbolcularýn eline koz verirsiniz. Ne Sosa Sosa olarak kalýr, ne Sturidge demini bulmak üzereyken kalýr. Nwakaeme ben gidiyorum der. Pereria, Novak sözleþme uzatmaz. Þükür ki elimizdeki yabancýlar karakter olarak varlar. Aidiyet duygusu bu yönetim ile mevcut. Baþka bir yönetim ve ekibe ayný davranmayacaklarýndan eminim.

Baþlýk yazýsýnda bir nokta dikkatimi çekti. Futbolculardan alýnacak numuneler üzerinden bilimsel çalýþma metodu. Bunu Avrupa'da uygulayan birçok klüp var. Bu noktada sakatlýklar neden bu kadar çok sorusunun cevabýný bulabileceðimiz bir metod olurdu. Ancak bunu yapabilmek için kurumsal manada bazý þeyleri oturmuþ olmasý lazým. Bu tür testleri 1 saat içinde yapýp sonuçlarýna göre hareket edebileceðiniz bir saðlýk ekibi ve uygun ortamýn olmasý. Bu metodlarý uygulayabilmek için mali anlamda pozitife dönmüþ bir klüp yapýsýnýn olmasý lazým.
    Denilmek istenilen >>>

https://twitter.com/bordomaviportal/...830682112?s=19

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)