Sayfa 5 Toplam 30 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 ... SonuncuSonuncu
Toplam 738 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 8.Hafta | Trabzonspor 4 - 1 Gaziantep Futbol Kulübü | Maç Sonucu

abdllh.29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý yavuzbaha Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bari siz yapmayýn be...fb liler hocaya bordomavi kravata taktý diye ana avrat küfrediyor..Þenol hoca hepinizden fazla Trabzonsporludur hakedene de hakkýný veriri..adam Türkiye tarihinin en iyi grup performansýna imza attý,Trabzonsporu Trabzonspor yapan en önemli adamdýr Þenol Güneþ,hangi þampiyonluðumuzda adam yok ? Hangi ikinciliðimizde adam yok ?
    Kendi adamýnýzý yemek güzel biþey mi
    Baþaralý hoca olabilmek için istanbula gidip sistemin hocasý olmasýna gerek yoktu o zaten bizim gözümüzde türkiyenin en iyi hocasýydý 11 de hakkýnýn yendiðini o dönem bjk nin içinde olduðu kulupde hocalýk yapmak
    Bundan öncede bizi topçularýmýz en iyi dönemlerinde milli takýma alýnmadý bunun sebebi milli takým hocasý deðildi sebebi ülkenin tff sistemiydi þu anda basýn da trabzonsporlu þenol güneþ var ve trabzonsporun topçularýný oynatmýyor. Bu onun vereceði karar deðil, sadece adý milli takým hocasý, ist takým topçularý öncelikli kalýrsa anadoludan oyuncu alýrsýn. Bir zamanlar tuncay þanlý vardý kendi takýmýnda oynamazdý ama her milli maç 11 de oynardý. Yusuf Abdulkadir uðurcan, Mert ozan dan daha mý kötü performansý varda oynamýyorlar.

not: dün akþam maçtan önce gecmiþ olsun dorukhan diye tshört giymiþler Abdulkadir ömür ingiltere milli takýmýnda oynuyor galiba ülkenin tff bize bakýþ açýsý net belli basýnda trabzonsporlu þenol güneþ olsa bile
    Konu abdllh.29 tarafýndan (12.10.2019 Saat 10:06 ) deðiþtirilmiþtir.

chener - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Ben mesajýmý devre arasýnda yazmýþtým, tamamýyla sahadaki oyuna odaklý yorumumdur.kravat mevzuu maç sonrasýnýn meselesi. Her ne olursa olsun parmak bu milli takýmda yer almalýydý.yazýcý ilk onbir oynamalýydý, uðurcan kalede olmalýydý. Benim pencerem Trabzonspor'a açýlýr. Kravat tartýþmasý niye bizim futbolcularýmýzýn milli takýmda olmadýðýný gösteriyor.
    YA DIÞINDASINDIR ÇEMBERÝN YA DA ÝÇÝNDE YER ALACAKSIN.KENDÝN ÝÇÝNDEYKEN KAFAN DIÞINDAYSA ÇARESÝ YOK KARDEÞÝM.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý 7can61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birisi sýrf nefret duygularýný dýþarý vurmak için ve Ünala giydirmek için takým 5 gün izinliymiþ diye bir þey uyduruyor, sonra takýmýn 4 gün izinli olduðu çýkýyor ortaya, arkasýndan birisi de diðer takýmlarda da 4 gün izin yapanlarýn olduðunu söylüyor. Demek ki iþkembe-i kübradan sallamamak gerekiyor.

Önceden kendi teknik dehalýklarýný ortaya koyarak adama giydiriyorlardý, þimdi adamýn verdiði izin gün sayýsýna filan da takmaya baþladýlar. Yakýnda antrenman ýsýnma tekniklerine filan da bulaþýr bunlar.

Sosyal medyadaki troller gibiler.
    Aðzýna saðlýk
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Cok izin yapiyoruz mevzusu bittiyse lige tekrar odaklanma zamani.
    Bu arada Cuma macini oynayan ve 3 gunluk izinden sonra, 3 gun idman yapan sikecilere Ersun hocam haftasonu izni vermis.

Cumartesi - Pazar dinlenin demis takima tekrardan

Ee normal dimi. 25 yillik esiyle bosanip, kendinden 20 yas kucuk bir hanimefendiyle evlenip, yeni bir cocugun da olunca ( 57 yasinda baba oldu adam, Allah anali babali buyutsun tabii ki de ) kendisi rahat etmek icin takima izin vermesi.

Hocanin elestirilecek yanlari var bu sene.
    Takim boyunun uzun olmasi, gol attiktan sonra topun arkasina gecmemiz, maclarin belli bolumlerinde rakiplerin uzerimize gelmesine izin vermemiz ve buna, bizim zaman zaman oyun icinde sergiledigimiz pasif performanslardan cesaret almalari en onemli sorunlarimiz bence de.

Ama burada oyle bir hoca asiliyor ki, alakali alakasiz konularda, ben de her foruma girisimde yazdigim mesajlarla hocayi savunmak zorunda kaliyorum.

Sturridge, Campi ve Sosa sabah takima katilacakti. Salonda yapilan calismada Sturridge'i goremedim. Herhalde daha gelemedi. Aksam idmanina katilir.

Hocanin eksileri kadar artilari da var bu takim icin. Ben hocaya gecen sezon ki Gs macindan sonra notunu vermistim.

Ve o zamanlar bu forumda da yazmistim. Bizim hocamiz Trabzonspor'un Senol Gunes'i degil, tipki Gs gibi Fatih Terim'i olur demistim.

Ve bu yolda saglam adimlarla ilerliyor.

Kimse Sivas macindan sonra takimdan boyle bir reaksiyon beklemiyordu. Bunu sadece motivasyon ile yapamazsin. Oynadigimiz Bjk macini tek basina alan teknik kadrodur. O mactaki oyun planimizdir.

Bu elestiriye sýk sýk Terim'de maruz kalir. Aslinda Terim bu ligde cok hocadan daha iyi taktisyendir ama motivasyonu daha on plana cikartildigi icin, bu yonune ovgu yapilmaz fazla.

Unal hocam da o yola girdi, bu etiket ustune yapisti, ve sampiyonluk gelene kadar bu tarz elestiriler ( sacma sapan, alakasiz konularda olmadigi surece ) devam edecektir.

Bu yonden sikinti yok bence.

Ama bu oyuncu grubunun, ozellikle Omur ve Ekuban sakatlandiktan sonra bu reaksiyonu vermesi, kamuoyuna bu yarista Trabzonspor bunca eksige ragmen sonuna kadar var olacak dedirtmesi buyuk basaridir.

Ekuban dedigimiz adam takimin ve hatta ligin en formda on bolge oyuncusu iken sakatlandi. Ve Sorloth gibi adamimizin da performansi dustu.

Omur desen bu takimin neredeyse herseyi idi. Topu onde ayagimizda tutmaya yardimci olan birinci aktor, topu one hizlica tasiyan sporcu, en olmadik yerlerde attigi bir pasla gol bulmamizi saglayan adam.

Yani kisaca soyle diyeyim. Bu takimin % 30'unu iki sakatlikla ( Omur ve Ekuban ) kaybettik biz.

Hoca sirf bu durumdan 2 haftalik bir sendelemeden sonra cikmasiyla buyuk bir alkisi hakediyor.

Bu takim son ana kadar bu sene yarista olur.

Benim buradaki ve sosyal medyadaki arkadaslardan tek ricam, bu takima sonuna kadar destek verin.

Elestiri tabii ki olacak ama yapici ve onarici yazilar hem takimi hem de hocayi motive etsin ki, bu seneyi mutlu bitirelim.

Sikeciler ile yarisa hazir olmak lazim.

Daha baslamadilar, ilk yari sonunda Tff'si, Mhk'si, medyasi ile saldiriya gececeklerdir lig yarisindaki duruma gore.

Ona gore hocaniza ve yonetiminize ( mantik cevresinde elestirseniz de ) sahip cikin surekli.

Yol uzun, sonunda isik var, azicik sabirli olalim hep beraber.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    36

Hahaha vay Ersun yine Bodruma kacti demek. Iyi iyi hep izin yapsin boyle sikeciler.
    Bu yolda asla yalnýz yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.” K.K.

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý yavuzbaha Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bari siz yapmayýn be...fb liler hocaya bordomavi kravata taktý diye ana avrat küfrediyor..Þenol hoca hepinizden fazla Trabzonsporludur hakedene de hakkýný veriri..adam Türkiye tarihinin en iyi grup performansýna imza attý,Trabzonsporu Trabzonspor yapan en önemli adamdýr Þenol Güneþ,hangi þampiyonluðumuzda adam yok ? Hangi ikinciliðimizde adam yok ?
    Kendi adamýnýzý yemek güzel biþey mi
    bayiliyorum bu kendi adamimiz lafina.kendi adamimizin digerlerinden yaptigi farkli sey nedir diye sorsak?son iki senedir turkiyede en cok yerli oynatan takimiz..ugurcan-abdulkadir omur-yusuf-abdulkadir parmak.bu cocuklar en iyi donemlerinde dahil son iki sezondur hicbiri 11in gediklisi olamadi.
    on sayfada bir arkadasin yazdigi gibi gecen sene sezon boyunca forma vermedigi oguzhan'i kadroya alip ozellikle sezonun sonuna dogru performansi tavan yapan parmak'i kadroya almamisti..ki o parmak'i 2 hafta once canli canli bjk kulubesinden bizim macta izlemisti..
    bu adamin iyi niyetli olma ihtimali var mi?nedir bu dusmanlik kardesim?varini yogunu trabzonspor'a borclu iken bizden nasil daha fazla trabzonspor'lu olabiliyor onuda anlamadim..
    hakedene hakkini verir demek icin bayagi bir saf olmak lazim..eee versin tutan mi var?ugurcan bu ulkede su anda muslera ile birlikte en iyi kaleci degil mi?neden 11'de degil.ayni performansi besiktasta veya herhangi bir istanbul takiminda gostermis olsa 11'de olmayacak miydi?keza dun aksam ki macta orta sahada oynayanlar yusuf'tan abdulkadir'den cok mu iyilerdi.topu dikine ileri oynayabilen yegane adamlardi bunlar..
    simdi kalkip kendi adamimiz diyorsunuz.aziz yildirim teknik kadroda olsa bu kadar haksizlik yapmaz..

ayrica bu kadar trabzonspor'lu topcu alerjisi olan bir adam milli macta neden kadikoye bordo mavi kravatla gider..kac yasina gelmis hala trolluk pesinde.normal lig maci olsa sikecileri kudurttu deriz eyvallah ama sirf kadikoy oldugu icin bordo mavi kravat takip ortami germek nedir.o kravati takarken bunun tartisma konusu olabilecegini dusunemeyecek kadar salak olmadigina gore yaptigi bildigin trolluk,eziklik..

kadikoyde sikeciler bile yusuf oyuna girince hareketlendi herkes alkisladi ama sozum ona kendi adamimiz pozisyon uretemeyen,en az 4-5 topcunun les attigi bir takima yusuf'u dakika 80den sonra oyuna sokuyor..

bu adami savunmayin.senol gunes'in neredeyse tum hocalik donemlerini hatirliyorum nasil geldigini takimi nasil biraktigini cok iyi biliyorum ama yeri burasi degil..senol gunes 7-24 trabzonspor'a dua etse yine trabzonspor'un hakkini odeyemez..

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bizim takým hazýr herhalde.

Nazim Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Lider olmak bir haltimiza yaramaz hatta tam aksine aleyhimize olur, dikkatleri üstümüze ceker, hkemler, tff, 3 ezikler üstümüze cok gelir ve maalesef biz de o psikolojiyi kaldiramayiz, sessiz sessiz arkadan gelmek lazim.
    No one wins. One side just loses more slowly.

LaðusKusteli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

-lider olunca oluþacaðý ve kaldýramayacaðýmýz söylenen ‘stres’

-zirve yarýþý son haftalarda kliþe haline gelen rakiplerin açýklamalarýný çok ciddiye alma

-‘bizi bu sene de þampiyon yapmayacaklar’ sözleri vs vs vs örnekleri çoðaltmak mümkün.

aþmalýyýz böyle faydasýz muhabbetleri. Yýllardýr yararýný görmedik, artýk yeni sayfa açma vakti. Her zaman Olumlu düþünmeli ve asla moral bozmamalýyýz!
    SPOR SOSYOLOJÝSÝ...

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hani bu hafta boyu artik penalti calismisizdir saniyorum..Penalti olursa, kim kullancak acaba?
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý Fanatik34 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hani bu hafta boyu artik penalti calismisizdir saniyorum..Penalti olursa, kim kullancak acaba?
    Parmak kullanýr gibi...
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Apo milli takimda sakatlanmis maca yetisir umarim.

Nereden
    Ankara

Alýntý LaðusKusteli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    -lider olunca oluþacaðý ve kaldýramayacaðýmýz söylenen ‘stres’

-zirve yarýþý son haftalarda kliþe haline gelen rakiplerin açýklamalarýný çok ciddiye alma

-‘bizi bu sene de þampiyon yapmayacaklar’ sözleri vs vs vs örnekleri çoðaltmak mümkün.

aþmalýyýz böyle faydasýz muhabbetleri. Yýllardýr yararýný görmedik, artýk yeni sayfa açma vakti. Her zaman Olumlu düþünmeli ve asla moral bozmamalýyýz!
    Aynen
    En büyük Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sýkýcý geçen bir hafta sonunun ardýndan gelsin artýk Cumartesi
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Seri yakalamamýz lazým. Sturridge'in de gol katkýsý yapmasý lazým, dans etmesi lazým.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

oksoholu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alýntý Uður KÜÇÜK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cok izin yapiyoruz mevzusu bittiyse lige tekrar odaklanma zamani.
    Bu arada Cuma macini oynayan ve 3 gunluk izinden sonra, 3 gun idman yapan sikecilere Ersun hocam haftasonu izni vermis.

Cumartesi - Pazar dinlenin demis takima tekrardan

Ee normal dimi. 25 yillik esiyle bosanip, kendinden 20 yas kucuk bir hanimefendiyle evlenip, yeni bir cocugun da olunca ( 57 yasinda baba oldu adam, Allah anali babali buyutsun tabii ki de ) kendisi rahat etmek icin takima izin vermesi.

Hocanin elestirilecek yanlari var bu sene.
    Takim boyunun uzun olmasi, gol attiktan sonra topun arkasina gecmemiz, maclarin belli bolumlerinde rakiplerin uzerimize gelmesine izin vermemiz ve buna, bizim zaman zaman oyun icinde sergiledigimiz pasif performanslardan cesaret almalari en onemli sorunlarimiz bence de.

Ama burada oyle bir hoca asiliyor ki, alakali alakasiz konularda, ben de her foruma girisimde yazdigim mesajlarla hocayi savunmak zorunda kaliyorum.

Sturridge, Campi ve Sosa sabah takima katilacakti. Salonda yapilan calismada Sturridge'i goremedim. Herhalde daha gelemedi. Aksam idmanina katilir.

Hocanin eksileri kadar artilari da var bu takim icin. Ben hocaya gecen sezon ki Gs macindan sonra notunu vermistim.

Ve o zamanlar bu forumda da yazmistim. Bizim hocamiz Trabzonspor'un Senol Gunes'i degil, tipki Gs gibi Fatih Terim'i olur demistim.

Ve bu yolda saglam adimlarla ilerliyor.

Kimse Sivas macindan sonra takimdan boyle bir reaksiyon beklemiyordu. Bunu sadece motivasyon ile yapamazsin. Oynadigimiz Bjk macini tek basina alan teknik kadrodur. O mactaki oyun planimizdir.

Bu elestiriye sýk sýk Terim'de maruz kalir. Aslinda Terim bu ligde cok hocadan daha iyi taktisyendir ama motivasyonu daha on plana cikartildigi icin, bu yonune ovgu yapilmaz fazla.

Unal hocam da o yola girdi, bu etiket ustune yapisti, ve sampiyonluk gelene kadar bu tarz elestiriler ( sacma sapan, alakasiz konularda olmadigi surece ) devam edecektir.

Bu yonden sikinti yok bence.

Ama bu oyuncu grubunun, ozellikle Omur ve Ekuban sakatlandiktan sonra bu reaksiyonu vermesi, kamuoyuna bu yarista Trabzonspor bunca eksige ragmen sonuna kadar var olacak dedirtmesi buyuk basaridir.

Ekuban dedigimiz adam takimin ve hatta ligin en formda on bolge oyuncusu iken sakatlandi. Ve Sorloth gibi adamimizin da performansi dustu.

Omur desen bu takimin neredeyse herseyi idi. Topu onde ayagimizda tutmaya yardimci olan birinci aktor, topu one hizlica tasiyan sporcu, en olmadik yerlerde attigi bir pasla gol bulmamizi saglayan adam.

Yani kisaca soyle diyeyim. Bu takimin % 30'unu iki sakatlikla ( Omur ve Ekuban ) kaybettik biz.

Hoca sirf bu durumdan 2 haftalik bir sendelemeden sonra cikmasiyla buyuk bir alkisi hakediyor.

Bu takim son ana kadar bu sene yarista olur.

Benim buradaki ve sosyal medyadaki arkadaslardan tek ricam, bu takima sonuna kadar destek verin.

Elestiri tabii ki olacak ama yapici ve onarici yazilar hem takimi hem de hocayi motive etsin ki, bu seneyi mutlu bitirelim.

Sikeciler ile yarisa hazir olmak lazim.

Daha baslamadilar, ilk yari sonunda Tff'si, Mhk'si, medyasi ile saldiriya gececeklerdir lig yarisindaki duruma gore.

Ona gore hocaniza ve yonetiminize ( mantik cevresinde elestirseniz de ) sahip cikin surekli.

Yol uzun, sonunda isik var, azicik sabirli olalim hep beraber.

Yazdýklarýný sonuna kadar okudum tabiki katýldýðým ve katýlmadýðým yerler vardýr ve doðaldýr. Bende Ünal hocayý eleþtiriyorum ama þunu da biliyorum hocanýn kredibilitesi çok fazla bu da bizim gibi kimseye eyvallahý olmayan bir taraftar için çok iyi bir þey

Konuya gelince sanýrým Gençlerbirliði maçýndan sonra söylemiþti “Sýkýcý futbol oynayacaðýz” eksikler dönene kadar ama takým bir anda deðiþti þiir gibi oynamaya baþladý buda göstermiyor mu kendi takýmýnýn farkýnda deðil elinde obi sosa parmak nwakame ve sturidge gibi ayaða oynayan 4 adam var ve sen sýkýcý futbol diyorsun niye ömür ve ekuban yok diye sonra ne oldu biliyor musunuz ortaya Kamil diye birini koydu sistemi onu Yusuf sandý ve eski haline döndü aslýnda eleþtirdiðim noktalar bunlar deðil Sivasda Doðaný oyuna alsa maçý en azýndan berabere bitirebilirdik akan oyunda kilit hamlelerde geç kalýyor
    Neyse kimse anasýndan hoca doðmuyor hata yaparak tecrübe kazanacak ama bu hatalarý yüzüne vurmazsanýz yaptýðý hatayý göremez farkýnda mýsýnýz takým bir anda deðiþti kendi de buna inanamýyordur oysa Gençler maçýnda bu takýmdan bu kadar diye düþünüyordu
    @ okþoholu

Orkun 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Ooooo Herbokologlar forumu basmýþ yine

Þimdide Fitness uzmaný olmuþlar Güzel güzel aferim size

Taktikten en iyi siz anlarsýnýz Ünal bilmez,

Antreman vs iþlerinden en iyi siz anlarsýnýz Ünal onu da bilmez,

Oyuncu deðiþiklikleri, oyuncularla kurulan iliþkilerde üzerinize yoktur Ünal onu da bilmez,

Transfer muhabbetine hiç girmiyorum zira ömrünüzü buna adadýnýz Ünal ondan da anlamaz !

Her halttan sadece siz anlarsýnýz ! Vallaha bravo. Bu egoyu neyle büyüttünüz böyle.

Ayrýca Ünal DEÐÝL !!! Ünal hoca !!! Yaþýnýz kurtarýyorsa Eyvallah da çoluk çocuk klavye baþýna geçip

sanki Ünal hocayla beraber bot baðlamýþ gibi davranmýyor mu tüm sinirlerim ayaða kalkýyor.

Azýcýk saygýnýz olsun insanlara.

Bir de þu istatistik mevzusu var.

Ýstatistikler bozulmak içindir !

Bir takýma 3 maç kaybettin diye ayný takýma ömür boyu kaybetmezsin ! Milli aradan sonra da maç kazanýlýr.

Çok da korkmaya gerek yok. Kendimiz gibi oynayalým yeter.

Her günün þartlarý, koþullarý farklý olduðu gibi her maçýn da hikayesi ayrýdýr.
    Konu Orkun 61 tarafýndan (14.10.2019 Saat 11:04 ) deðiþtirilmiþtir.

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Alýntý oksoholu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yazdýklarýný sonuna kadar okudum tabiki katýldýðým ve katýlmadýðým yerler vardýr ve doðaldýr. Bende Ünal hocayý eleþtiriyorum ama þunu da biliyorum hocanýn kredibilitesi çok fazla bu da bizim gibi kimseye eyvallahý olmayan bir taraftar için çok iyi bir þey

Konuya gelince sanýrým Gençlerbirliði maçýndan sonra söylemiþti “Sýkýcý futbol oynayacaðýz” eksikler dönene kadar ama takým bir anda deðiþti þiir gibi oynamaya baþladý buda göstermiyor mu kendi takýmýnýn farkýnda deðil elinde obi sosa parmak nwakame ve sturidge gibi ayaða oynayan 4 adam var ve sen sýkýcý futbol diyorsun niye ömür ve ekuban yok diye sonra ne oldu biliyor musunuz ortaya Kamil diye birini koydu sistemi onu Yusuf sandý ve eski haline döndü aslýnda eleþtirdiðim noktalar bunlar deðil Sivasda Doðaný oyuna alsa maçý en azýndan berabere bitirebilirdik akan oyunda kilit hamlelerde geç kalýyor
    Neyse kimse anasýndan hoca doðmuyor hata yaparak tecrübe kazanacak ama bu hatalarý yüzüne vurmazsanýz yaptýðý hatayý göremez farkýnda mýsýnýz takým bir anda deðiþti kendi de buna inanamýyordur oysa Gençler maçýnda bu takýmdan bu kadar diye düþünüyordu
    Bu olay tamamen ortasaha kurgumuzun Sivas macina kadar oturmamasi ve bireysel performanslarin ( Ozellikle Obi ve yeni sozlesme alana kadar Parmak'in ) dusuk performansiyla alakaliydi.

Hepimiz burada Mikel'in takima monte edildikten sonra, ilk baslarda Sosa ile saha ici rollerini paylasmada sikinti cektigini gorduk.

Hatta ben bir ara Mikel'den umidimi bile kestim, bizim oyun kurgumuzda olmayacak artik diye dusunmeye baslamistim ki, Obi cikip ben buyuk karakterim, bu takimin bir parcasi olmaliyim dedi sahadaki oyunu ve mucadelesiyle, benim gibi bircok kisinin de yuzunu kizartti.

Mikel'in geriden oyun kurmasi ve takima guven vermesi, Parmak'in o gecen sezonki isiran oyununa donmesi ve Sosa'nin da arkasi saglamken ( Mikel ile ) on bolgedeki hareketli ve futbola ac oyunu takimin cehresini duzeltti.

Kamil Ahmet gibi enerjik adamin kadroya girmesi de bizi rahatlatti pek tabii.

Ama hala Nwakaeme ( gecen sezonki performansinin daha yarisinda degil ), Pereira ( bu sezon eskisi kadar iyi degil, yasindan dolayi enerjisi dustu ) ve Novak ( Alternatifsiz olmasi, hic dinlenmeden oynamasi ve Nwakaeme'nin son macta golu atip 3 puan getirmesine ragmen etkisiz oyunu yuzunden o da eskiye nazaran iyi gozukmuyor sahada ) eski performansinda degil.

Sivas macina da gelirsek, o gun 1 puandan kimse mutlu olmayacakti, ki son 10 dakika tek bir atagi yoktu Sivas'in.

Hoca da 3 puan icin saldirirken, Dogan'i hic dusunmedi bile, bence de hata yapti, deplasmanda 1 puan iyiydi aslinda ama yapacak birsey yok artik.

Bu tarz elestirilere kimse laf etmiyor zaten, cok guzel tarzda kendi dusuncelerinizi dile getirerek elestirinizi de yapmissiniz takimin daha iyi olmasi icin.

Iste bunlar yapici tarzda elestiri.

Boyle elestiriyi teknik kadroda basimin ustunde yeri var diyerek kabullenir ve kendini sorgular.

Benim kizdigim mevzu, mac kazaninca topcular kazandi, rakip lesti, hocalik birsey yok.

Mac kaybettik mi de, bu Unal hoca filan degil, sen ne anlarsin futboldan, hadi yuru git tarzi yapilan sacma sapan konusmalarla elestiri altindan hocaya kinini kusanlara.

Bunlar kendini genelde ordinaryus futbol profesoru sanan tipler.

Neyse..

En azindan su donemde biraz akillanirlar insallah.

Konu Uður KÜÇÜK tarafýndan (14.10.2019 Saat 11:17 ) deðiþtirilmiþtir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Oðuz KUL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Kendi evimizde yeneceðimizi düþünüyorum.. Sadece konsantrasyon saðlanmalý..

Hatýrlayýn rize maçý maç konuþmasýný; maça çýkarken Ünal hocanýn tek endiþesi futbolcularýn motivasyonuydu söylediði cümlede aynen özetliyordu her þeyi “beyler bu suskunluðunuzu fýrtýna öncesi sessizliðe baðlýyorum”

Motivasyonu saðlam bir Trabzonspor u bu ligde yenmeyi býrakýn berabere kalýnmasý bile zordur.

Umarým 3-0 biter..
    ÞAMPÝYON TRABZONSPOR

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yabancý futbolcular ligin ikincisiyle oynuyoruz diye düþünürse kazanýrýz. gevþek oynadýðýmýzda baþýmýza iþ açýyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Antep ileri hattý iyi kontra ataklara dikkat etmemiz lazým. Her maç gibi bu da zor inþallah galip geliriz.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Mikel sakatlanmýþ.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Çaðdaþ DENÝZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Yaþ
    37

Alýntý Oðuz KUL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kendi evimizde yeneceðimizi düþünüyorum.. Sadece konsantrasyon saðlanmalý..

Hatýrlayýn rize maçý maç konuþmasýný; maça çýkarken Ünal hocanýn tek endiþesi futbolcularýn motivasyonuydu söylediði cümlede aynen özetliyordu her þeyi “beyler bu suskunluðunuzu fýrtýna öncesi sessizliðe baðlýyorum”

Motivasyonu saðlam bir Trabzonspor u bu ligde yenmeyi býrakýn berabere kalýnmasý bile zordur.

Umarým 3-0 biter..
    Adamlar uzun topa ve kontraya çok iyi cikiyor
    Kýrmýzý yeme Ya da gol yeme ihtimalimiz yüksek
    Ýlk golü yersek dikkatli olmazsak iþimiz zor 2-0 3-0 sürprizi ile yenilebiliriz çok zor maç
    "Eðer yasalara saygý gösterilmesini istiyorsak, önce saygý gösterilecek yasalar yapmak lazýmdýr."
    Louis D. Brandeis

Özgür KARADENÝZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Enaldo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mikel sakatlanmýþ.
    8 gün icinde,6 gün izin yaparsan,kas hafizasinda oluþan gitgeller yüzünden,yaþanmiþ olabileceði ihtimali?

trbzonsporlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

aylar hatta yýllar sonra bir günlüðünede olsa lider olma þansý. cumartesi gecesini lider olarak kapatacaðýz ve pazar günü gazeteler liderlik konulu manþet atacaklar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)