Sayfa 28 Toplam 30 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 26 27 28 29 30 SonuncuSonuncu
Toplam 738 adet sonuctan sayfa basi 676 ile 700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 8.Hafta | Trabzonspor 4 - 1 Gaziantep Futbol Kulübü | Maç Sonucu

CaptanBarbosa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Öyle insanlar var ki hep bi memnuniyetsizlik hep bi karamsarlýk.
    4-1 yenmiþsin lidersin tadýný çýkar be adam.

SM-A730F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Liderlik
    Ligin en çok gol atan takýmý
    Ceza sahasýndan en çok gol atan oyuncu, 13 gol Sosa
    Son 9 iç saha maçýnda 8 galibiyet, 1 beraberlik
    Daha sayayým mý
    HALA YOK ÜNAL HOCA, YOK TAKTÝK, YOK FASA FÝSO
    LÜTFEN AMA LÜTFEN
    Abi sirf sIke basliginda yilmadan verdigin moral mücadelesine bile saygim sonsuz ama isler kötüye gittigi sirada burda Ünal i acimasizca bana kalirsa hadsizce "elestiren " bir üye icin ,,gercekleri haykirmana" hayranim diye bir yorum yapmistin ve o yorumuna oldukca icerlemistim..Unutmadim
    Konu AyhanPe tarafýndan (20.10.2019 Saat 02:24 ) deðiþtirilmiþtir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ben bugün galibiyetten çok keyif aldým

ama futbolcularýmýzdan biri demiþki þampiyon olacaðýz

yazýk tarfatar üzülecek bunun karamsarlýkla ilgisi yok

burada ileriye dönük hocanýn þampiyonluk veremeyeceðini söylüyoruz

taraftarý beklentiye sokmalarý çok saçma

yoksa Ünalýn kiþisel kendisine gelmiþ bir eleþtiri yok

iyi zamanda keyfini çýkaralým bence de öyle olmalý ama burada biliyoruz ki taraftar þampiyonluk beklentisi içine sokuluyor

sýkýntý bu

karamsarlýk mý bu?

hayýr abi

realist olmak lazým

sonra büyük þok yaþýyoruz

bu sezon kendi sahamýzda
    gs maçýný almamýz lazým ama

balon bir gs var 3 puan almamýz þart onlardan

futbol anlamýnda ve skor anlamýnda aðzýný burnunu kýrmamýz lazým gsýn
    Konu erenslash tarafýndan (20.10.2019 Saat 02:20 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý erenslash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ....Senol hocaya gelince adam bjkl ile þampiyon oldu daha ne olsun cenk tosunu rekor fiyata sattý.bak yusuf þenolun elinde olsa çok farklý fiyatlara giderdi buna emin ol.hatta yusuf þenolla çalýþsa daha iyi bir topçu olup öyle giderdi avrupaya
    Ise bu acidan bakacaksak birde söyle söyleyelim..Ünal olmasaydi belkide Yusuf a verilen bonservisinin ücte birini bile alamazdik..Bu arada eger Yusuf a karsilik verilen Edgar in bonservisini üzerine eklersek C.Tosun un rekorunu kirmis oluyor

Düsünsene takimin basinda Sivas da " mucizeler " yaratan Riza oldugunu..Sosa yi futbola küstürmeyi basarmisti kendisi..Sosa yi kazanip takim kaptani yapan adam kocaman bir saygiyi hakediyor..Bende Ünal in bazen oyuncu degisiklerini elestiriyorum ama oyun görüsü olarak hatalar da yapsa S.Günes den bile daha iyi oldugunu düsünüyorum ve bunu gecen seneden bu yanada diyorum..Isler kötüye gittiginde de diyordum..

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

sosayý takým kaptaný yapmasý aslýnda matah bir þey deðil.þenoldan daha iyi düþünmene saçmalama diyorum ama düþüncen böyle bir þey demiyorum.bu da senin düþüncen bana saçma gelse de.Ünal hocanýn birlik beraberlik olgusunu yaratmasý artýsý tek bunu her zaman söylerim.ama saha daha çok önemli.bu arada sturridge gs a çakar bir tane saðlamýndan þu gs ýn azýna edelim diðer maçlar umrumda deðil terimin balon oyununa bizim topçular bir hýrpalasýn þu gs ý baþka þey istemiyorum.þampiyonluk beklentim yok ama gs ýn azýna etsinler tek istediðim bu geçen senenin intikamýný misliyle alalým þu andavallardan
    Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ise bu acidan bakacaksak birde söyle söyleyelim..Ünal olmasaydi belkide Yusuf a verilen bonservisinin ücte birini bile alamazdik..Bu arada eger Yusuf a karsilik verilen Edgar in bonservisini üzerine eklersek C.Tosun un rekorunu kirmis oluyor

Düsünsene takimin basinda Sivas da " mucizeler " yaratan Riza oldugunu..Sosa yi futbola küstürmeyi basarmisti kendisi..Sosa yi kazanip takim kaptani yapan adam kocaman bir saygiyi hakediyor..Bende Ünal in bazen oyuncu degisiklerini elestiriyorum ama oyun görüsü olarak hatalar da yapsa S.Günes den bile daha iyi oldugunu düsünüyorum ve bunu gecen seneden bu yanada diyorum..Isler kötüye gittiginde de diyordum..
    "Annuit cœptis"

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Sosa kulübün önerdiði sözleþme ücretini kabul ediyormuþ ancak þampiyonluk primini yüksek istiyormuþ.

Sosa’yý alýp oynatan ve þampiyonluða inandýran, yýllardýr öne eðilen baþýmýzý tekrar yukarý kaldýran, içerde büyük takýmlarý eze eze yenen, bize tam 8 yýl sonra tekrar liderlik sevinci yaþatan bu yönetime, hocaya ve topçulara müteþekkirim.

Bugün takýmýmý izlerken yine duygulandým ve gururlandým.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir

Alýntý Fanatik34 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fazla zorlama, haddini bil!!!

senin gibi sevgi saygi nedir bilmeyenlerin, duasina Amin diyecek yok burda!

Trabzonspor cakallara kalmadi...

yooo ben gayet caný gönülden amin diyorum bu duaya...evet Trabzonspor çakallara kalmadý hele hele senin gibi köpeklere hiç kalmadý.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý Onur Akyüz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sosa kulübün önerdiði sözleþme ücretini kabul ediyormuþ ancak þampiyonluk primini yüksek istiyormuþ.

Sosa’yý alýp oynatan ve þampiyonluða inandýran, yýllardýr öne eðilen baþýmýzý tekrar yukarý kaldýran, içerde büyük takýmlarý eze eze yenen, bize tam 8 yýl sonra tekrar liderlik sevinci yaþatan bu yönetime, hocaya ve topçulara müteþekkirim.

Bugün takýmýmý izlerken yine duygulandým ve gururlandým.
    Istedigi sampiyonluk primi olsun

Iste bu yazdiklarini birilerin hastalikli egolarinin kör ettigi vicdanlarina sokmak gerekir..

Nereden
    Balýkesir

ben artýk þöyle düþünüyorum,Ünal hocamýza eleþtiri adý altýnda hakarete varan yorumlar yapan bu ..................................min .....................larýnýn tek derdi ideolojik olarak ayrý dünyalarýn insanlarý olmalarý,baþkaca mantýklý tek sebeb gelmiyor,vardýr böyle etrafýnýzda sýrf kendi dünya görüþüne zýt diye iyi olan þeyleri bile eleþtiren hayatý kendine çekilmez kýlan .............insanlar.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi sirf sIke basliginda yilmadan verdigin moral mücadelesine bile saygim sonsuz ama isler kötüye gittigi sirada burda Ünal i acimasizca bana kalirsa hadsizce "elestiren " bir üye icin ,,gercekleri haykirmana" hayranim diye bir yorum yapmistin ve o yorumuna oldukca icerlemistim..Unutmadim
    O günkü konjonktürde öyle düþünmüþtüm haklýsýn lakin geldiðimiz noktada saðduyulu olmamýz lazým, deðiþmeyen tek þey deðiþimdir demiþ Descartes (Ünal Hoca da deðiþiyor, geliþiyor)

Eleþtirine saygý duydum, kýzmadým, bilakis teþekkür ederim.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

SALDIRAY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Takým savunmasýný iyi yapmaya baþlayýp, basit goller yememeyi öðrendiðimiz zaman bu takýmýn önüne kimse geçemeyecek. Sakatlýk ve performans düþüklüðü olmadýðý zaman gerçekten a kalite topçularýmýz var. Ýleri uc ve Sosa böyle oynadýkça sýrtýmýz yere gelmeyecek. Maç oynadýkça kalitemiz artmakta.
    Abdüþ’e üzülüyorum. Þuan olsaydý vitesi 5 e takacaktýk.
    Bir Sevdasýn Trabzonspor'um..

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Isko6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kombine bitti zaten. Kombinesi olanlar maca gitmiyor sadece. Olay bu.
    Bedava daðýtýrsan olacaðý bu. Satýn alan, para veren öyle bi gider ki . Bedava daðýtýp kombine bitti demek saçmalýk.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý SALDIRAY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takým savunmasýný iyi yapmaya baþlayýp, basit goller yememeyi öðrendiðimiz zaman bu takýmýn önüne kimse geçemeyecek. Sakatlýk ve performans düþüklüðü olmadýðý zaman gerçekten a kalite topçularýmýz var. Ýleri uc ve Sosa böyle oynadýkça sýrtýmýz yere gelmeyecek. Maç oynadýkça kalitemiz artmakta.
    Yorumlarýnýzý A Spor'da Erman Hoca ve TRT'de Tümer de aynen söyledi.

Ah Abdüþ Ah
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý SALDIRAY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takým savunmasý yürüyerek yapýlmaz.Wakayeme ve Sturridgenin temposu aþýrý derecede düþük,bu þekilde oynarlarsa savunmada iyi olmamýz imkansýz.4-3-3 oynamaya çalýþýyoruz.Bu sistemi en iyi uygulayan takýmlar Barcelona ve Liverpool.4-3-3 sisteminde savunma çizgisi öne çýkarýlýr,hatlar arasý mesafe düþürülür ve top kaybý olduðu anda veya top rakipte olduðu anlarda önde yoðun pres yapýlýr ve olabildiðince hýzlý bir þekilde top kazanýlmaya çalýþýlýr.

Daha iyi stoperler alarak yediðimiz gol sayýsýný azaltabiliriz ama ortasahanýn otobana dönmesini veya takým savunmasýnda yaþanan problemleri düzeltemeyiz.Tüm takým ileri geri nefes almadan koþacak.Futbol böyle oynanýr.

Doðan oyuna girdi.Ortasahada Doðan-Sosa-Parmak üçlüsüne döndük.Sað kanada Kamil geçti.Bu dörtlü sahada canla baþla savaþan oyuncular olduklarý için takým savunmasý ciddi anlamda düzeldi.Doðan oyuna girmeseydi ve Sturridge sað kanatta devam etseydi maç yüzde 90 2-2 bitecekti çünkü Gaziþehir çok rahat bir þekilde üstümüze geliyordu.

Bu takým sadece Wakayý tolere edebilir ama Sturridge de ilerleyen zamanlarda bu þekilde oynarsa ayný formasyon ve oyuncularla hiçbir maç 90 dk çýkaramayýz çünkü bu þekilde tonla gol yeriz.Ünal Hocanýn yapacaðý þey duruma göre sürekli rotasyon ve oyuncu deðiþikliði yapmak olacak.Waka ve Sturridge ikilisi her maç 90 dk oynayamaz bence,bu maçta olduðu gibi oyuncu deðiþiklikleriyle takým savunmasýna güç kazandýrýlmasý gerekecek.

Ünal Hocaya açýk ve net olarak söylüyorum en çok küfrettiðimmaç Gençlerbirliði maçý olmuþtu.Ortasahaya Doðan hamlesi yapmayarak beni delirtmiþti.Gençler maçýnýn 2-2 bitmesi tamamen Ünal Hocanýn suçuydu.O maçta Doðaný oyuna alsaydý ortasahayý kilitleyecektik..Gençler maçýnda Doðaný oyuna alacaðýna Sturridgeyi alarak yorulan ortasahasanýn tamamen çökmesine neden olmuþtu.

Ünal Hoca da geliþmeler var.Oyuncu deðiþikliklerinde birkaç maçtýr doðru hamleler yapýyor.Bu þekilde devam etmeli.Fantezi yapmamalý.Oyuna girebilecek isimler zaten belli.
    Konu Onur Erçetin tarafýndan (20.10.2019 Saat 07:39 ) deðiþtirilmiþtir.

SALDIRAY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yorumlarýnýzý A Spor'da Erman Hoca ve TRT'de Tümer de aynen söyledi.

Ah Abdüþ Ah
    Henüz izleme þansým olmadý.

Alýntý Onur Erçetin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takým savunmasý yürüyerek yapýlmaz.Wakayeme ve Sturridgenin temposu aþýrý derecede düþük,bu þekilde oynarlarsa savunmada iyi olmamýz imkansýz.4-3-3 oynamaya çalýþýyoruz.Bu sistemi en iyi uygulayan takýmlar Barcelona ve Liverpool.4-3-3 sisteminde savunma çizgisi öne çýkarýlýr,hatlar arasý mesafe düþürülür ve top kaybý olduðu anda veya top rakipte olduðu anlarda önde yoðun pres yapýlýr ve olabildiðince hýzlý bir þekilde top kazanýlmaya çalýþýlýr.

Daha iyi stoperler alarak yediðimiz gol sayýsýný azaltabiliriz ama ortasahanýn otobana dönmesini veya takým savunmasýnda yaþanan problemleri düzeltemeyiz.Tüm takým ileri geri nefes almadan koþacak.Futbol böyle oynanýr.

Doðan oyuna girdi.Ortasahada Doðan-Sosa-Parmak üçlüsüne döndük.Sað kanada Kamil geçti.Bu dörtlü sahada canla baþla savaþan oyuncular olduklarý için takým savunmasý ciddi anlamda düzeldi.Doðan oyuna girmeseydi ve Sturridge sað kanatta devam etseydi maç yüzde 90 2-2 bitecekti çünkü Gaziþehir çok rahat bir þekilde üstümüze geliyordu.

Bu takým sadece Wakayý tolere edebilir ama Sturridge de ilerleyen zamanlarda bu þekilde oynarsa ayný formasyon ve oyuncularla hiçbir maç 90 dk çýkaramayýz çünkü bu þekilde tonla gol yeriz.Ünal Hocanýn yapacaðý þey duruma göre sürekli rotasyon ve oyuncu deðiþikliði yapmak olacak.Waka ve Sturridge ikilisi her maç 90 dk oynayamaz bence,bu maçta olduðu gibi oyuncu deðiþiklikleriyle takým savunmasýna güç kazandýrýlmasý gerekecek.

Ünal Hocaya açýk ve net olarak söylüyorum en çok küfrettiðimmaç Gençlerbirliði maçý olmuþtu.Ortasahaya Doðan hamlesi yapmayarak beni delirtmiþti.Gençler maçýnýn 2-2 bitmesi tamamen Ünal Hocanýn suçuydu.O maçta Doðaný oyuna alsaydý ortasahayý kilitleyecektik..Gençler maçýnda Doðaný oyuna alacaðýna Sturridgeyi alarak yorulan ortasahasanýn tamamen çökmesine neden olmuþtu.

Ünal Hoca da geliþmeler var.Oyuncu deðiþikliklerinde birkaç maçtýr doðru hamleler yapýyor.Bu þekilde devam etmeli.Fantezi yapmamalý.Oyuna girebilecek isimler zaten belli.
    Strurridge zaten 15 dk da olayý bitirdi. Temposu düþünce zaten çýktý. Hali hazýr takým þuan günü kurtarýr.
    Takýmýn daha çok koþmasý gerekiyor. Doðan Erdoðan artýk 11 baþlamalý. Adamýn sonradan girdiði her maçta ortasaha kendine geliyor. Ekuban döndüðünde, Waka ve Sturridge 90 dk yý dönüþümlü pay edebilir. Benim terhim Waka nýn 55-60 larda oyuna dahil olmasý.
    Bir Sevdasýn Trabzonspor'um..

Nereden
    Trabzon

Önemli bir üç puan aldýk,zaman zaman gitgeller olsa da sonunda gülen taraf olmak ve bunu cezalý ve sakat oyuncu vermeden baþarmak önemliydi.

Maçýn ilk bölümünde sörloth ve sturridge resitali vardý.ikisi de ekstra kaliteli iþler yaparak skor avantajýný lehimize çevirdi.Skoru aldýktan sonra tempoyu düþürmek isterken kontrolü rakibe kaptýrdýk.Ýlerdeki üçlünün defansa baský uygulamamasý sebebiyle rakip daha fazla adamla yüklendi ve orta saha oyuncularýmýza ekstra yük bindi ve sonunda golü buldular gol bireysel hatadan olmuþ olsa da sürekli baský yedikçe hatalar yapýlmasý da gayet doðaldýr yani hüseyine çok kýzmamak lazým.Maç 2-1 e gelince artýk öyle bitmeyeceði belliydi ya 2-2 olacaktý ya da 3-1 olacaktý þükür ki sosa sahneye çýktý ve attýðý golle maçý bitirdi.Bu zorlu maç trafiðine böyle gollü bir galibiyet ile baþlamak iyi oldu tüm oyuncularýmýzý tebrik ederim.

Birkaç bireysel performansdan bahsedersek;

Nwakaeme: Benim istedigim gibi oynadý hem sol hemde orta sahaya gelip daha özgür oynadý birçok ataðýmýzýn merkezinde o vardý.Birkaç basit pozisyon harcadýðý için birçok taraftara kötü görünmüþ olabilir ama bence görevini yaptý.

Uðurcan: Yakýn mesafeden çýkardýðý þut mükemmeldi.A kalite bir kaleci.

Yusuf Sarý: Tekrar takýma dönmesi iyi oldu sað önde abdülkadir ömürün özelliklerine en yakýn oyuncu o,giriþi golle yapmasý da özgüven açýsýndan iyi oldu.

Ahmet canbaz: Fikir sahibi olacak kadar göremedik ama geliþime açýk bir oyuncu,fiziksel açýdan daha güçlü olmalý.

Bu maçta ki olumsuz yönlerimizden bahsedersek;

Takým savunmamýz avrupa maçý dahil önceki üç maça göre daha kötüydü.Ýç saha maçý olduðu için tekrar maça döndük fakat deplasman maçýnda böyle kontrolü rakibe kaptýrýrsak taraftar desteðini arkasýna alan rakip bizi zor durumda býrakýr daha saðlam rakibi daha ýsýran bir görüntü vermeliyiz.

Birde skoru korumak isterken hâlâ doðru oyuna dönemiyoruz.Örneðin 2-0 olduktan sonra biraz daha geride durup bazen pas sayýsýný arttýrýp bazen de göbeði ve kanatlarý kapatýp hýzlý ataklar ile skoru arttýrmalýydýk veya en kötü 2-0 ý koruyabilmeliydik.

Ligde bulunduðumuz pozisyon þuan için güzel ama oraya takýlý kalmadan maçlara tek tek odaklanmalýyýz bu deðirmenin altýndan daha çok sular akacak biz emin adýmlarla kararlý bir þekilde yürümeye devam etmeliyiz.Milli maç aralarýný periyot olarak görürsek þimdi baþladýðýmýz üçüncü periyotta baþakþehir alanya gibi takýmlarla oynayacaðýz doðru hatýrlýyorsam geçen yýl bu iki takýmdan dört yenilgi aldýk bu sezon o maçlarýn rövanþlarýný almalýyýz.

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Baþakþehir'i yenersek altýn deðerinde olur..
    I am not in danger , I am the danger..

bingolts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    50

Bu takým Ünal KARAMAN, Saygýyý hakeden futbolcularýmýz ve Baþkanýmýz sayesinde bugün tüm taraflarca saygý görüyor. Böyle bir takýmý eleþtirme hakkýnýz yok. Özellikle Ünal hoca için yazýlanlarý kabul etmek mümkün deðil. Bu forum tüm Trabzon spor taraftarýný ne kadar yansýttýðýný bilemiyorum. aMa Ünal KARAMAN Deðerimize karþý bir acýmasýzlýk var.
    Benim için bir sevdadýr Trabzonspor Solumasamda havasýný aþýðým renklerine

Furkan Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    31

Belki bugün sonlanacak olsa da Lider takýmýn taraftarý olarak uyanmak ne güzel þey özlemiþiz Ýnþallah sezon sonu sabahýna da böyle uyanýrýz.
    Her þey bittiðinde, hatýrlayacaðýmýz þey; düþmanlarýmýzýn sözleri deðil, dostlarýmýzýn sessizliði olacaktýr. (Alija Izetbegović)

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Enteresan muhabbetler donuyor gercekten forumda bir kesim ölümune hocayi savunurken diger kesim ölümune yeriyor sirf tukurdugunu yalamamak adina..unal hoca gencler ve sivas maclarinda yaptigi degisiklikler ve tercihlerle puan kaybina sebep olmustur ve elestirilmistir bunu gormemek aptallikdir ,dun antep baski kurmaya baslamisken yaptigi tek dogan hamlesi baskiyi durdurmaya yetmistir aynisini gencler macinda gol geliyorum diye bagirirken yapmamistir elestirilmistir sivas macinda ki koray degisikligi ile maci vermistir elestirilmistir bunda birsey yok..hoca hatalarindan ders alip vazgecerse elestirmek anlamsizdir olay bu kadar basit dun 2 1 ken dogani almasa maci muhtemelen yine tutamazdik ve elestirilirdi yaptigi dogru hamle maci getirdi..akli basinda kimse futbol adina dogrular yapilirken hoca gitsin yetersizdir vs demez diyende art niyetlidir hocanin yanlislari varmidir vardir bu tartisilabilir ama yanlislar kadar hatta fazla artisi ve krediside vardir.. sakatliklar alinan oyuncularin formsuzlugu derken yonetimlede inatlasma olmus ve gecen seneki takimdan eser kalmamisdi kirilma ani yonetimin cikip hocaya guven asiladigi ve arkasinda durdugu aciklamadir ondan sonra yavas yavas toparlanilmaya baslandi ancak hala gecen senenin gerisindeyiz oyun olarak sansimiz bu surecte diger takimlarinda les atiyor olmasi..son olarak bu isi sirf ben demistim demek icin cocukca sidik yarisina cevirmenin anlami yok..kayitsiz sartsiz elestirmekte savunmakta aptallikdir.hoca gorevinin basindadir, aslolan trabzonspor ve basarisidir..

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Tebrik ediyorum takýmýmýzý. Ýyi mücadele ezici skor.

Alýntý Onur Akyüz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

kudu_89 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    34

Yazýlmamýþ. Bu maç Ünal Karaman'a yazar. Kimse kusura bakmasýn.

Nereden
    Balýkesir

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Enteresan muhabbetler donuyor gercekten forumda bir kesim ölümune hocayi savunurken diger kesim ölümune yeriyor sirf tukurdugunu yalamamak adina..unal hoca gencler ve sivas maclarinda yaptigi degisiklikler ve tercihlerle puan kaybina sebep olmustur ve elestirilmistir bunu gormemek aptallikdir ,dun antep baski kurmaya baslamisken yaptigi tek dogan hamlesi baskiyi durdurmaya yetmistir aynisini gencler macinda gol geliyorum diye bagirirken yapmamistir elestirilmistir sivas macinda ki koray degisikligi ile maci vermistir elestirilmistir bunda birsey yok..hoca hatalarindan ders alip vazgecerse elestirmek anlamsizdir olay bu kadar basit dun 2 1 ken dogani almasa maci muhtemelen yine tutamazdik ve elestirilirdi yaptigi dogru hamle maci getirdi..akli basinda kimse futbol adina dogrular yapilirken hoca gitsin yetersizdir vs demez diyende art niyetlidir hocanin yanlislari varmidir vardir bu tartisilabilir ama yanlislar kadar hatta fazla artisi ve krediside vardir.. sakatliklar alinan oyuncularin formsuzlugu derken yonetimlede inatlasma olmus ve gecen seneki takimdan eser kalmamisdi kirilma ani yonetimin cikip hocaya guven asiladigi ve arkasinda durdugu aciklamadir ondan sonra yavas yavas toparlanilmaya baslandi ancak hala gecen senenin gerisindeyiz oyun olarak sansimiz bu surecte diger takimlarinda les atiyor olmasi..son olarak bu isi sirf ben demistim demek icin cocukca sidik yarisina cevirmenin anlami yok..kayitsiz sartsiz elestirmekte savunmakta aptallikdir.hoca gorevinin basindadir, aslolan trabzonspor ve basarisidir..
    Kardeþim anlamamakta neden ýsrar ediyorsunuz?kimse hocayý eleþtirmesin mi diyoruz?hoca gençler ve sivas maçýnda hatasýzdý mý diyoruz?edebiyle yapýlan her eleþtiriye hocanýn kendisi de açýktýr biz zaten açýðýz ,Ünal hoca babamýn oðlu deðil eleþtiriler yol gösterecekse alýr baþýnn üstünde koyar ...ama kalkýp bu adam da hoca mý?5 para etmez,hemen kovulmalý vs .vs denildiðinde de kimse kusura bakmasýn sahip çýkmak boynumuzun borcudur,bakma sen son dönemde savunanlarýn sesi çýkmaya baþladý geçen seneden beri kaç tane hesabýmý banladýlar burada bile hocaya hakaret edenlere ayný uslüpla cevap verdiðim için,Ünal hoca kýrmýzý çizgimdir benim eleþtiri adý altýnda hakaret edene hakettiðini yazarým profilimde yeni üye olduðuma bakma 2007 dir ilk kaydolduðum tarih...bu sayfalarda Ünal hoca þampiypn yapsa bile gönderilmeli yazan gördük yahu daha ötesi var mý?

Nereden
    Ankara

Alýntý Crixus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben artýk þöyle düþünüyorum,Ünal hocamýza eleþtiri adý altýnda hakarete varan yorumlar yapan bu ..................................min .....................larýnýn tek derdi ideolojik olarak ayrý dünyalarýn insanlarý olmalarý,baþkaca mantýklý tek sebeb gelmiyor,vardýr böyle etrafýnýzda sýrf kendi dünya görüþüne zýt diye iyi olan þeyleri bile eleþtiren hayatý kendine çekilmez kýlan .............insanlar.
    Saçmalama. Takýmý yerden yere vuranlarýn yorumlarýndan daha tehlikeli þu yazdýðýn. Hastalýklý dediðimiz taraftar masum kalýr þu bakýþ açýsýnýn yanýnda
    Konu serdaracýl tarafýndan (20.10.2019 Saat 12:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    En büyük Trabzon

Muhammed Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ünal hocamý Sivas maçýndan sonra oldukça eleþtirmiþtik.(Haklý olarak.)

Ancak þu bir gerçek ki bu takýma geldiði günden beri önemli bir þahsiyet kazandýrdý.

Trabzonspor diyince artýk þöyle bir duruyorlar.

Ýnþallah gelecek adýna da Her þey istediðimiz gibi devam eder.

Tebrikler takým.

SM-G950F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)