Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 129 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Günlerde Ünal Karaman'a Yapýlan Haksýz Eleþtirilere Karþý Açýklamamýzdýr!

Nereden
    Ankara

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal iyi bir hoca degillll amaaa baþkan futboldan zerrede zerre tanesi dahil anlamayan bir baþkan asýl tehlike burda .Baþkan baþarýsýzlýðý kabullenmiþ. Düzeltecez ,tedbir alacaz takýmla toplantý yapacaz diyemiyor bile sadece çaresizce 3-4 sene süre istemiþtik diyor bunu diyen baþkanla hangi hoca çalýþýr unalýn ayarýnda baþka bir ünal.
    Herkes futboldan anlayacak diye bir þey yok. Siz de dahil
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Ünal hoca benim için bu klübün efsanesidir. yapýlan eleþtirileri ise gayet makul buluyorum. Saygý sýnýrýný aþaný da görmedim. Ben istikrardan yanayým ama bazý taraftarlar istifasýný istiyor. Bu de gayet anlaþýlýr bir durum. Bir insanýn istifasýný istemek eleþtiri sýnýrlarý içinde deðerlendirilmeli. Bildiri gereksiz olmuþ. Abartýlý bir hassasýyet gösterilmiþ
    Konu serdaracýl tarafýndan (26.09.2019 Saat 00:42 ) deðiþtirilmiþtir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

“Ünal Karaman takýmdan ayrýlsýn” diyen taraftar sayýsý çok azdýr bence ki ben de ayný fikirdeyim ama yapýlan eleþtiriler haksýz deðil bence.

Eleþtiri mutlaka olacaktýr, hele Trabzon’da... Bundan kaçamayýz.

Çok kötü günler yaþadýk ve ben bu yönetim ile Ünal Karaman dokunuþuyla çok güzel þeyler gördüm, görmeye devam edeceðime de inanýyorum.

Kelle isteyen yok, istifa isteyen yok ama o koltuklar sýzlanma yeri deðil. O koltukta oturuyorsan eleþtiri kabul edeceksin, hatta düzeltmeye çalýþacaksýn.

Ünal Karaman iki defa “siz ne anlarsýnýz” bu iþten açýklamasý yaptý. Ýki defa da yeni kurulmuþ kadroya yetersiz imasý yaptý. Beni kimse eleþtirmesin ama ben taraftara, medyaya hatta kendi futbolcularýma sallayayým. Yok öyle.
    Konu jönts tarafýndan (26.09.2019 Saat 00:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Klasik BMN Yönetimi adamcýlýðý.

Þu bildirileri yaparken forum adýna deðil kendi adýnýza imza atýn diye ben geçmiþte de defalarca söyledim.

Kime sordunuz da BMN adýna açýklama yapýyorsunuz? Biz BMN deðil miyiz? Ben 15 yýldýr bu forumda yazýyorum.

Burada herkesin farklý görüþü, farklý yaklaþýmý var. Biz bunun için buradayýz. Trabzonspor'u tartýþmak, Trabzonspor için fikir paylaþýmý yapmak bizim gayemiz. En nihayetinde de birbirimize bir þeyler katma ve taraftar olarak yükselme idealimiz var.

Burada insanlar her gün tartýþýrken, fikir ve yol ayrýmlarý yaþarken bu kadar taraflý bir açýklamayý BMN imzasýyla yayýnlamak forum formatýna ve buradaki herkese hakarettir. O zaman biz yazmayalým, siz bize söyleyin ne düþündüðümüzü.

Bunlarý Ünal Karaman'ýn suçlu olmadýðýný düþünen ve yerine gelecek kiþinin bir þey deðiþtirmeyeceðini bildiðim için Ünal Karaman'ýn kalmasýndan yana bir kiþi olarak söylüyorum. Zira mesele Ünal Karaman deðil. Mesele bana sormadan benim adýma açýklama yapma hakkýný kendinizde görmenizde ve bu forumun büyüklüðünü kiþisel görüþlerinizin propagandasýný yapmak için kullanmanýzda.

BMN bildirilerinde Trabzonspor içi taraflarý deðil, yalnýzca Trabzonspor tarafýný savunmalýdýr. Konu ne olursa olsun, iç meseleler için yorum yapmanýz etik dýþýdýr.

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Madem Ünal hocanýn istifa çaðrýsýna Trabzonspor yönetimi veya bazý arkadaþlar veya bazý yöneticiler alýnýyorsa o zaman gitsinler ek teknik personel alsýnlar?

tamam hoca gitmesin 5 tane teknik personel alsýnlar avrupadan? çok mu zor yani?

nedir yani? bir kondisyoncu,taktisyen ,fitnesscý almak çok mu zor?

kardeþim hocanýn kadroya takviye yapýn abi o zaman

yani baþkaný anlamýyorum hadi hocayý savunuyorsun bari insan þey der yahu teknik ekibe ilave hocalarýmýz olacak de bari

lanet olsun kimseyi kovmayýnda bari þut çalýþtýrmasý iyi olan bir coach bulun

ee o da yok ne iþe yararsýnýz siz?

yetersiz ekiple hoca da yetersiz olunca napýcaz biz?

bilinçli taraftar bir halt olmayacaðýný biliyor bu hoca ve ekibiyle
    ünal istifa etmesin ? peki etmesin tamam ?eeee hani ekip? yenilenme veya vizyon var mý? bilimsel çalýþmalar var mý?

baþkan takým nasýl daha coþar , nereden teknik personel alayým diye düþünmesi gerekirken ve bunlarla ligili planýný dile getirmesi gerekirken ne istifasý demiþ....
    Konu erenslash tarafýndan (26.09.2019 Saat 01:21 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal iyi bir hoca degillll amaaa baþkan futboldan zerrede zerre tanesi dahil anlamayan bir baþkan asýl tehlike burda .Baþkan baþarýsýzlýðý kabullenmiþ. Düzeltecez ,tedbir alacaz takýmla toplantý yapacaz diyemiyor bile sadece çaresizce 3-4 sene süre istemiþtik diyor bunu diyen baþkanla hangi hoca çalýþýr unalýn ayarýnda baþka bir ünal.
    Aðaoðlu derhal istifa ermeli. 4-5 yýl sabýrmýþ. Sen güzel iþleyen kadroyu boz yerine çöpleri doldur ondan sonra sabýr. Hadi ordan. Derhal istifa.
    Konu BlackPanther tarafýndan (26.09.2019 Saat 03:00 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Ulan az biraz bir þeyler düzeldi, hadi hava bozuldu, hatalar yapýldý, baþladý lakýrdýlar yaz boz tahtasý yaptýnýz kulübü yok süreç baþladý yok çapý yetmiyor falan. Sýçtýnýz kulübün içine kelle isteye isteye doymadýnýz. Bari söylediklerinizin biri de doðru çýkýp fayda saðlasaydý ne aldýnýz karþýlýðýnda? 10 senedir numunelik teneke girmedi müzeye artýk yeter. Yok sakin kalmak falan hocaya desteðimiz açýk safýmýz belli siz konuþtukça biz de susmayacaðýz. Yýllar sonra þu kulübe samimi insanlar girmiþ bari þuna saygýnýz olsun. Belki giderler elbet bir gün gidecekler ama o zaman da o sezon da bu zaman bu sezon deðil.
    Konu Fatih Çelik tarafýndan (26.09.2019 Saat 03:02 ) deðiþtirilmiþtir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Ýsa Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    41

yanal ýn bu kulupden içeri girmesini içine sindiren tayfa =A (hoca karakteri:ruhsuz samimiyetsiz (fiziðe dayalý, baskýcý b planý olmayan + anadolu takýmý)
    rýza nýn gelmesini destekleyen tayfa =B (hoca karakteri:maddi zorluklarda az paraya çalýþan istediðin anda kurtulabileceðin tazminat istemeyen adam(tipik anadolu takým))
    ünal ý destekleyen tayfa=C (hoca karakteri= kelimeler yetmez ( pas oyunu oynatmaya çalýþan geçen seneki kadroyla baþara bilen , rotasyonlu deðiþen kadroyla ayný oyunu oynatmaya çalýþan oyuncu yapýsýna göre taktiði deðiþtirmeyen gol geliyorum dan önce önlemini alamayan ))
    A yada B ye ses çýkarmayan tayfa C ye sallamasýn sadece sussun!
    A ve B ikisini birden istemeyen tayfa Ünal ý saygýlý bir þekilde eleþtirebilir
    A ve B ikisini birden istemeyen ama konu Trabzonspor olunca destekleyen tayfa ALFA

A,B,C yi istemeyen tayfa= ne istiyonuz a.q jurgen kloop,guardiola sýraya girdide bizmi almadýk
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sevgili arkadaþlar,

Yapýlan açýklamaya katýlmak zorunda olma þartýnýz elbette ki yok nasýl burada yapýlan her yoruma katýlmýyorsanýz BMN Yönetim Kurulu tarafýndan yapýlan açýklamalara da muvafakat etme þartýnýz yok. Yapýlan bu açýklama BMN Yönetim Kurulu tarafýndan tarafýndan tartýþýldý. Muhalefet edenlerimiz de oldu destekleyenlerimiz de en nihayetinde homojen ve adil bir yapýlanma içerisinde yaptýðýmýz oylamayla içinde bulunduðumuz þartlar deðerlendirildiðinde Trabzonspor'un þu durumda yararýna olacaðýna düþünülen böyle bir açýklama yapýlmasýna karar verildi.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

chener - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Ünal hocaya serzeniþilerin nedeni, skorlar deðil, oyuna ait pratik uygulamalar. Defansý ve hucumu takým olarak deðil, futbolcu bazýnda deðerlendirme, oyuna müdahale gibi. Ünal hoca bizdir. Baþarýsý mutluluk verir. Ama hayatýn da kendi söylediði þarkýsý var.
    YA DIÞINDASINDIR ÇEMBERÝN YA DA ÝÇÝNDE YER ALACAKSIN.KENDÝN ÝÇÝNDEYKEN KAFAN DIÞINDAYSA ÇARESÝ YOK KARDEÞÝM.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Standart Son Günlerde Ünal Karaman'a Yapýlan Haksýz Eleþtirilere Karþý Açýklamamýzdýr!

ÝHO zamanýnda bazý taraftarýmýz baþkanýn yaptýklarýna tav olurdu. Coþarlardý. Fakat iho çapsýz biriydi ve kendisi ile baþarýnýn gelmesi imkansýzdý. Çünkü buna pozitif bilim izin vermiyordu. Ýhoyu hiç bir zaman sevmedim, kiþisel gýcýklýðým da yok. Baþkanken hiç umudum yoktu.

Gel gelelim Ünal hocaya. Yaþým 38. Ünal benim çocukluk kahramaným. Yani ihodaki gibi bir duygum da yok kendisine karþý ama Ünal’ýn baþarýlý olmasýna pozitif bilim izin vermiyor.
    Yaþadýðýmýz dünyada herþeyin temelinde bilim ve yasalar var. Futbolda da bu böyle. Ýhoda nasýl ki umudum yoktu, aynýsý Ünal içinde geçerli. Buna bilim, matematik izin vermez.
    Konu omondoles tarafýndan (26.09.2019 Saat 08:40 ) deðiþtirilmiþtir.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Alýntý U.Sadýkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sevgili arkadaþlar,

Yapýlan açýklamaya katýlmak zorunda olma þartýnýz elbette ki yok nasýl burada yapýlan her yoruma katýlmýyorsanýz BMN Yönetim Kurulu tarafýndan yapýlan açýklamalara da muvafakat etme þartýnýz yok. Yapýlan bu açýklama BMN Yönetim Kurulu tarafýndan tarafýndan tartýþýldý. Muhalefet edenlerimiz de oldu destekleyenlerimiz de en nihayetinde homojen ve adil bir yapýlanma içerisinde yaptýðýmýz oylamayla içinde bulunduðumuz þartlar deðerlendirildiðinde Trabzonspor'un þu durumda yararýna olacaðýna düþünülen böyle bir açýklama yapýlmasýna karar verildi.
    Konu burada tartýþýlýr belirli bir süre, sonrasýnda belki bir anket açýlýr, belirli bir kanaat oluþur, sonra da açýklama yapýlýr.

Bu açýklama seçkinci ve tepeden inme bir anlayýþýn eseridir.

Siz BMN'nin sahibi deðil yöneticisisiniz.

Burada yazmamýzýn bir anlamý yok o zaman.

Yukarýdaki birkaç kiþi oturup karar veriyor zaten.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

ferdeco128 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ünal hocayý da baþkaný da destekliyorum çünkü onlarýn hem futbolu bildiklerini hemde Trabzon'un öz be öz caný kaný olduklarýný biliyorum. Ünal hoca giderse yerine daha iyisi gelmeyecek. Sadece Þenol Güneþ var. Gelir mi sanmýyorum. O yüzden Ünal hoca etrafýnda kenetlenilmesi gerekir. Ersuncu tayfa bu kulübe hiçbir þey katmayan þikebahçeli ersun'u korumak için elinden geleni yapmýþtý. Ayný desteði keþke Ünal hocaya'da verseler.

samway - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

açýklamaya katýlmýyorum Ünal hocayý eleþtirmek nasýl hakkýmýzsa bmn i de eleþtiriyorum bu konu da !!!

bu oyuna çanak tutan Trabzonspor taraftarýný destekleyen gruba uygun deil Ünal hocayý þampiyonluk yolunda bir hoca olarak maalesef göremeyeceðiz

OrkHun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

birkaç hafta daha böyle rezil futbol devam etsin, deðil bmn, birleþmiþ milletler deklarasyon yapsa bile kimse orada tutamaz ünal karaman'ý.

boþ bir iþ yani,antidemokratlýðýndan baðýmsýz.

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý U.Sadýkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sevgili arkadaþlar,

Senin burada yaptýðýn yorumla, BMN’nin anasayfadan yaptýðý açýklamayý nasýl bir tutarsýn?

Þu kadar üyemiz var diye yeri geldiðinde övünürsünüz ama karar alma noktasýnda 10 kiþinin lafýyla hareket edersiniz. Nerden baksan tutarsýzlýk.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Ünal hocaya hakaret etmem...
    severim...deðerimizdir...bizden biridir...
    geçen yýl kýsýtlý kadro ile neler yaptý hatýrlýyoruz...
    maddi anlamda yerlerde sürünüyorduk hatýrlayýn...
    ünal hoca bu ciddi krizde takýmý ayakta tuttu
    eyvallah istifa etmemeli istifa etsin diyenlerede katýlmýyorum
    bugün ömür,ekuban,sarý sakatlanmasaydý
    puan cetvelinin tepesinde olma ihtimalimiz çok yüksekti.

yanlýþ anlaþýlmasýn
    bunlarý yazarken ünal hocayý eleþtirmeyeceðiz anlamý çýkmasýn
    son maçlarda oyunu okuyamamasý
    rakipler karþýsýnda baskýyý yememize raðmen orta sahayý tutamamasý
    doðaný oyuna almamasý onun yerine fýratcan takýntýsýný korayý oyuna almasýný
    ciddi anlamda eleþtirellerin baþýndayým
    hatta ve hatta bu yanlýþ deðiþikliklerden dolayý puan veya puanlar kaybettiðimizi yazan ve eleþtiren biriyim.
    eleþtiri olacak.

nevzat61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað

Saçma sapan bir açýklama olmuþ..
    Þahsen benim gözümde hiç bir baðlayýcý
    niteliði yok..bu forumda sadece yönetici
    kadrosunun görüþleri diye ( o da hepsinin deðil)
    deðiþtirilebilir baþlýk..

Þahsen ben de Ünal hocanýn kredisi vardýr..
    istifasýný beklemiyordum.. týpký sizin
    üyelerinizden ortak hareket etmeyen
    aciklamaniz gibi..
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, baþkalarýnýn ne düþündüðünü takýntý haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý pazarkapýlý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bmn yonetim kurulu olarak mi yanindasiniz yoksa forum olarak nasil boyle bir kaniya vardiniz forum icersinde? oylama mi oldu?....
    Trabzonspor taraftarý olarak Trabzonspor'un her hareketine katýlýyor musunuz? Trabzonspor yönetimi her hareketini size soruyor mu?
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

katre-i.matem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Açýklamaya katýlýyorum ve genel olarak paralel düþünüyorum fakat baþlýkta ki "haksýz eleþtiri" kýsmýný anlayamýyorum. Hoca bir kaç haftadýr gayet eleþtiriyi hak eder uygulamalar içerisinde. Sevdiðimiz ve genel kanýya göre gayet baþarýlý bir sezon geçirmiþ hocamýzý çakallara yem etmeyelim derken eleþtirilmez yapýp eski hatalara düþmeyelim. Bu adam en az ersun kadar saygýyý ve tahammülü hak ediyor. Hepimizin derdi Trabzonspor !
    ...6 Aralýk 2015...

Takvim yapraklarýnda "Trabzonspor'un Hacýosmanoðlu Ýþgalinden Kurtuluþ Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Özellikle oyuncu deðiþiklikleri,saha içine yayýlýþ, taktik sistem olmayýþý, performans düþüklükleri ve oyundan düþmeler konularýndaki eleþtirilerin haklý olduðunu düþünüyorum.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Eleþtiri iyidir, düzeltir, geliþtirir, iyileþtirir.

TS taraftarlarýnýn morali sýfýr

Bizler bordo-mavi sevdalýsýyýz koþulsuz-þartsýz

Tabi ki eleþtireceðiz, eleþtireceðiz ki düzelelim, geliþelim, iyi olalým.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Küçük takým da olsa büyük takýmda olsa, kadron ne kadar geniþ de olsa 2-3 tane kilit oyuncusu sakatlanan takým daðýlýr arkadaþlar. Liverpool, Man City, Barcelona vs. gibi 40 kiþilik hayvan gibi kadrolarý olan takýmlarýn bile 2 tane kilit oyuncusu sakatlansýn bakalým ne hale geliyorlar. Geçen senenin baþýnda Salah-Mane sakatlanmýþ olsaydý geçen sene Liverpool nerede bitirirdi sizce ligi ve CL'i ? Hadi Suarez ve Messi 10 maç oynamasýn bakalým Barcelona ne hale geliyor. Onlar bile kilit oyuncularýna bu kadar muhtaçken, biz de Abduþ-Ekuban'ýn gidiþini Advijaj ve Fýratcan'la kapatabileceðimizi mi düþünüyorduk ? Benzer þekilde bakýn Real'de Ronaldo ayrýldý takým ne hale geldi. Bizde de Yusuf gitti.

Yani bazý gerçekleri görmemiz lazým. Yusuf-Abduþ-Ekuban takýmda olsaydý bugün çok net liderdik. Kimse aksini iddaa edemez. Ama bu bir yýlýn emeðinin sonunda gelmiþ bir durum. Bugün gerçekleri kabul etmeliyiz. Bu adamlar yok. Yani en baþa döndük tekrardan. Buradan çýkacak sonuç hocanýn istifasýný istemek deðil, geçen sene baþardýðýný tekrar baþarabilmesi için destek olmak ve zaman tanýmaktýr.
    Ýnadýna Trabzonspor !

hay1699 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kötü sonuçlarýn ilk kurbaný hocadýr, hep böyle olagelir. Kulüp baþkanlarý önce hocamýzýn arkasýndayýz der, sonra kovar. Hocamýzýn arkasýndayýz evet de, ne zamana kadar? Sözleþmesinin sonuna kadar mý, 3-5 maðlubiyet alana kadar mý? Kriter ne?

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

@UðuR Durdaþ, son maçlarda oyunu okuyamamasý mý? Adam geldiðinden beri oyunu okuyamýyor. Deðiþiklikler tamamen doðaçlama oluyordu. Bu kadar balýk hafýzalý olmayýn ya hu!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)