Hesaplipazar
Sayfa 36 Toplam 36 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 34 35 36
Toplam 879 adet sonuctan sayfa basi 876 ile 879 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi C Grubu 2.Maç | Trabzonspor 2-2 Basel | Maç Sonucu

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Barcelonanin,Real Madridin, Bayern Münihin,vs.. kac top kalelerine geldigini bir arastirin yaw. Yani hep mi kör olmaniz lazim. Her takim gol pozisyonlara izin veriyor. Saydigim o büyük takimlar oldugunuz halde. Yani hic mi mantik yok sizde? Onun icin iyi takimlar gidip kendilerine cok iyi kaleciler aliyorlar.
    Nefsin icin sevme

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

sakatlık varda iki dakka sonra gol yemek nedir basel çok güçlü bir takım farkındayım ama neyse... destekliyoruz tabi o konuda problem yok Trabzonspor kötünün iyisi kendimizle kıyaslarsak gerçek Trabzonspor adına yakışır işleri yapamıyoruz bakalım ileriki süreçler ne gösterecek.
    Alıntı lazminator61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takima cok yükleniyoruz, tabikide bende isterdim 2:1 yenelim diye, ama cok sakatliklar var takimda, sürekli her hafta ayn on birle oyniyoruz.
    Bide cok insan unutiyorki, Basel öyle gücsüz bi takim degil. Basel Avrupada güclü bi takim.

Bence TS cok iyi gidiyor, masallah destek olalim artik, yenilsede yensede destek olalim.
    "Annuit cœptis"

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sakatlık varda iki dakka sonra gol yemek nedir basel çok güçlü bir takım farkındayım ama neyse... destekliyoruz tabi o konuda problem yok Trabzonspor kötünün iyisi kendimizle kıyaslarsak gerçek Trabzonspor adına yakışır işleri yapamıyoruz bakalım ileriki süreçler ne gösterecek.
    Iyide gol atamadan da yiyip yenilebilirdik.. Avrupa nin dev takimlarida gol atip ardindan yiyebiliyor..Yani gol atinca en az 10 dk gol yemeyecegin diye bir kural mi var? .Adamda iyi vurdu topa..100 kere vursa gol olmazdi belki..Futbol iste..Önemli olan burda sonuc degil oynanan oyun ve bana kalirsa oldukca pozitif bir oyun vardi..Sosa cok degerli bir oyuncumuz ama her oyuncuda oldugu gibi sezon boyunca sakatlanip bazi maclara cikamayabilir..Ilk yari Sosa siz takimi begendim mesela..Tahmin edilenin aksine iyi is cikardi takim ilk yarida özellikle..Önemli olan bu iste..Yoksa mactan önce forumun neredeyse 90% elenelimde ligde yolumuza bakalim modundaydi..Bundan önceki rezil ötesi gecirdigimiz 8 seneyi düsünüp elimizdekinin degerini bilelim..Bu klüp batakliktan cikarilip bu günlere getirildi..
    Konu AyhanPe tarafından (09.10.2019 Saat 10:15 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

,,Cogu insan düsünmektense ölmeyi yegliyor; gercekte de böyle oluyor zaten...''(B. Russell)

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

şimdi şöyle Trabzonsporun taktiksel anlamda şöyl ebir sorunu var gol atıp skoru korumadan hemen yemek bu da taktiksel anlayışla alakalı topçularla alakalı değil.Skoru korumamak gibi bir alışkanlığımız var.Bunun kuralla ilgisi yok bak lig maçları da dahil çoğu maçlarda bu sıkıntıyı yaşıyoruz dikkat edersen rezil ötesi geçirdiğimiz seneler oldu ancak şunu unutmamak laızm Trabzonspor İstanbul takımlarının rezilleri oynadığı ligde de bir halt yapamadı sıkıntı bu zaten.beş sene sonra ne olur? bilemem veya iki sene sonra...bilemem pek olumlu bir şey görmüyorum ben neye göre görmüyorum? Trabzonsporun şanlı tarihine bakarsan bunlara başarı gözüyle bakmam ben bakılmamalı da zaten
    Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyide gol atamadan da yiyip yenilebilirdik.. Avrupa nin dev takimlarida gol atip ardindan yiyebiliyor..Yani gol atinca en az 10 dk gol yemeyecegin diye bir kural mi var? .Adamda iyi vurdu topa..100 kere vursa gol olmazdi belki..Futbol iste..Önemli olan burda sonuc degil oynanan oyun ve bana kalirsa oldukca pozitif bir oyun vardi..Sosa cok degerli bir oyuncumuz ama her oyuncuda oldugu gibi sezon boyunca sakatlanip bazi maclara cikamayabilir..Ilk yari Sosa siz takimi begendim mesela..Tahmin edilenin aksine iyi is cikardi takim ilk yarida özellikle..Önemli olan bu iste..Yoksa mactan önce forumun neredeyse 90% elenelimde ligde yolumuza bakalim modundaydi..Bundan önceki rezil ötesi gecirdigimiz 8 seneyi düsünüp elimizdekinin degerini bilelim..Bu klüp batakliktan cikarilip bu günlere getirildi..
    Konu erenslash tarafından (13.10.2019 Saat 21:46 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)