Sayfa 3 Toplam 53 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1305 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 6.Hafta | Trabzonspor 4 - 1 Beþiktaþ | Maç Sonucu

Nereden
    Ýstanbul

Bizim takimin formuna bakarsak lecce cagliari maçý gibi bir maç olur diyebiliriz.
    Ama tersine bjk maçlarý hep gollü, bol pozisyonlu geçiyor. Umarim yine oyle olur.
    Ama bizim takým sanmiyorum ki pozisyona girebilsin. Pek o ýþýk görünmüyor. Hýrs, istek yok bizde. Bjk yi takip etmedim bilemiyorum. Zaten her sekilde Bjk'nin ne yaptigindansa bizim futbolumuz bizi ilgilendirmeli.
    Puan kaybý yaþarýz diye dusunuyorum. Beraberlik en olasi sonuç.

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Erce

Serkan×××Campi×××Obi×××Kamil

Doðan

Fýratcan×××Canbaz×××Donis

Koray×××Muhammet

Bi de bunu dene Hocam belki iþe yarar(!)
    Ahmet Aðaoðlunun hayalindeki kadro

muhammed bilgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Beþ hafta geçti hala ne oynadýðýmýzý anlayamadým pas oyunu yok, pres yok, ön alanda baský, orta alan yol geçen haný yani ne oldu bu takýma bi türlü anlam yükleyemiyorum bi bilen varsa söyleyebilir mi hiç umut vermiyor takým...

MI 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk için G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [ALÝ KEMAL DENÝZCÝ]

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

@BlackPanther baþkan suçlu deðil ünal iki senedir bu takýmýn baþýnda

baþkanýn suçu Ünalý hoca diye almasý yani Trabzonspor gibi büyük klubun baþýna getirmesi
    "Annuit cœptis"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ortasahayý Sosa-Parmak yapýp ileriye Ahmet Canbazý koymalýyýz. Geçen seneki sisteme yakýn oynayabiliriz böyle. Ya da Mikel-Sosa yapýp saða Abdulkadir'i, 10 numaraya Donis'i koyabiliriz.

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Dün akþam ki rezil futbol sonrasý yaptýðý açýklama ile takýmýn oyunundan memnun olduðunu söyleyen bir Hocamýz varken bu maçý deðerlendirmek ne kadar mantýklý bilemedim. Sorun kötü oyun deðil, sorun kötü oyunu iyi oyun olarak gören hocamýzdýr.

Maça gelince; Orta sahada top kapamayan, Rakibi kendi sahasýnda kabul ettiði halde rakibine maç içinde sürekli þut pozisyonu veren bir takýmýn kazanmasý ancak þansa baladýr.
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

4-4-2 oynamalýyýz kesinlikle..

uðurcan
    K. Ahmet, hüseyni, campi, novak
    pereira, sosa, mikel, a.parmak
    sörloth, nwakeme
    Attan inip eþeðe bindik!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Yenilirsekte üzülmeyin arkadaþlar. Sonuçta güzel top oynuyoruz
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

diðer maç baþlýðýnda sivas kazanýr dedim bu maça da 2 oynayýn yüksek oraný var haftanýn en banko maçýdýr. beþiktaþ yarýþtan kopmamak için ölümüne oynayacak abdullah avcý puan kaybederse büyük ihtimal bizden sonraki ilk puan kaybýnda kovulur bundan dolayý bjk ne yapar eder 3 puaný alýr.

OFLU_79 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Bu maçý mutlaka almamýz lazým, yenilirsek kaos baþlar.

OFLU_79 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Sturridge çýkar mý maça?

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Ekuban özel krampon ile oynar mý???
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Nereden
    Asya Diðer

Alýntý erenslash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@BlackPanther<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> baþkan suçlu deðil ünal iki senedir bu takýmýn
    baþkanýn suçu Ünalý hoca diye almasý yani Trabzonspor gibi büyük klubun baþýna getirmesi
    Hocanýnda suçu var. Ama bu transfer dönemi elindeki kadrodan as futbolcularý yollayýp Ptt liginde bile forma giyemeyecek oyuncularý Trabzonspora transfer eden Baþkana ne demeli?

Nereden
    Asya Diðer

Alýntý OFLU_79 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sturridge çýkar mý maça?
    Bu maça çýkmayacaksa baþka hangi maça çýkacak. Sözleþmesine sakatlýk maddesi eklemeyen Yönetimin büyük hatasý var

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Kazanýrsak lige dönüþ yaparýz ve Basel maçýna moralli çýkarýz.

Bu maçý kaybeden takýmda TD açýsýndan son maç olabilir.

3 PUANDAN ÇOK ÖTESÝ
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Asya Diðer

Baþkan Ahmet Aðaoðlu Haber61’e önemli açýklamalarda bulundu.

Haber61 – Spor Servisi – Tuncay Lakot - Trabzonspor Baþkan Ahmet Aðaoðlu, takýmýn Sivasspor’a 2-1 kaybetmesi sonrasýnda Haber61’e açýklamalarda bulunarak, “3-4 maçta, ligin en baþarýlý teknik direktörlerinden biri olarak gösterilen Ünal Karaman’ýn istifasýný mý isteyelim. Algý bu mu?” dedi.

“ALINAN SONUÇLARDAN KÝMSE MEMNUN DEÐÝL”

Sivasspor maçý ile ilgili konuþan Baþkan Aðaoðlu “Ýki hafta içinde 4 sakat veriyorsunuz. Çok önemli 4 oyuncu. Bir futbol takýmýnda bu tür süreçlerin yaþanmasý doðasýnda var olan þeyler. Ýki maç kazanýnca göklere çýkarýlan takým kaybedilen maçlara baktýðýmýzda UEFA liginde Getafe maçý Ýspanyol takýmýna karþý deplasmanda oynuyorsunuz. Alýnan sonuçlar hoþ deðil. Bundan da hiç kimse memnun deðil” dedi.

“MÝKEL ÜZERÝNE KOYARAK ÝLERLÝYOR”

Yeni transferlerin verimlim olmadýðý eleþtirilerine deðinen Ahmet Aðaoðlu “Obi Mikel Sivas maçýnda iyiydi. Getafe maçýnda Sivasspor maçýnýn yüzde 10-20 altýndaydý. Gençlerbirliði maçýnda daha da alttaydý. Adam üzerine koyarak gidiyor. Biz bu oyuncuya çok kötü bir adam mý diyeceðiz þimdi? Ýþler iyi gittiðinde övgüler yaðdýrýlýr, iþler kötü gittiðinde eleþtiriler yapýlýr. Bu iþin doðasýnda bu var. Hiçbir zaman þunun hesabý yapýlmýyor. Bu takým nereden nereye geldi. Bu takýmý bir sene önce teslim aldýðýmýzda ekonomik anlamda iflas etmiþ, maaþ ödeyemeyen, UEFA’da ve FÝFA’da 30’un üzerinde dosyasý bulunan, neredeyse yabancý oyuncularýn tamamýndan kulübe ihtar çekilen, bugün 6-7 gün içinde maaþlarý takýr takýr hesaplarýna yatan, idari personelin maaþlarýný günü gününe ödeyen, UEFA’da oluþabilecek men cezalarýnýn önüne geçen, sponsorluk ve seyirci gelirlerini arttýran bir kulüp transferde yanlýþ yaptý. Geçen sene alýnan oyuncular içinde aynýsý söylendi. Ekuban geldiðinde Havalimanýnda gösterilen alaycý tavýr. Bunlar hafýzalardan silinmedi. Bunlar yaþanýlan ve yaþanýlacak þeyler. Futbolun doðasýnda bu var. Bir anda göklere çýkarýrýz bir anda da yerin dibine sokarýz.” þeklinde konuþtu.

Ahmet Aðaoðlu: “Ünal Karaman’ýn istifasý…”

“LÝMANA VARANA KADAR BU GEMÝYÝ BÝZ GÖTÜRECEÐÝZ”
    Baþkan Aðaoðlu, önemli olanýn kötü günlerde destek vermek olduðunu belirterek, “Çok garibime giden þeyler var Ünal Hoca konusunda. Hocamýzla sürekli görüþüyoruz. Biz bir ekibiz herkes bunu çok iyi anlasýn ve gemi denize açýldý. Birtakým sýkýntýlar yaþýyor ama limana varýncaya kadar bu gemiyi götürecek olanlarda yönetim ve teknik heyet olarak da bizleriz: Bu yarada sakat oyuncularýmýz iyileþip bir an önce takýma katký saðlamalý. Geldiðimizde bize ekonomik ve sportif anlamda gösterilen sabýr eleþtirilerin bir bölümünde hak veriyorum. Ýþlerin yolunda gitmediði bir dönemde bir insan sendelediði zaman ona omuz verilir. Desteðin anlamý odur. Siz binaya bile çökmesinde diye kolonla destek atarsýnýz. Ýþler yolunda giderken herkes destek veriyor önemli olan böyle günlerde destek vermek. Ýþler kötü gittiðinde gösterilecek destek ve sabýr çok büyük anlam taþýyor” dedi.

Ünal Karaman’ýn bir basýn toplantýsýnda “transferleri ben yapmadým” demesine deðinen Ahmet Aðaoðlu “Herhalde þunu söylemek istedi. Ben futbolcu ismi vermem sadece ihtiyacým olan mevkideki oyuncu özelliklerini söylerim. Herhalde bunu ifade etmek istedi” ifadelerini kullandý.

“ERKEN YÜKLEME YAPILAN TAKIMLARDA BU TÜR SIKINTILAR YAÞANIYOR”

Karþýlaþmalarda oyuncularýn kondisyon olarak düþük seviyede olmasý konusunda soru yönelttiðimiz Aðaoðlu, “Sezonu çok erken açtýðýmýz için erken yükleme yapýldý futbolculara. 3’er gün arayla takým maç oynadýðýmýzý unutmayalým. Erken yükleme yapýlan takýmlarda bu tür sýkýntýlar yaþanýyor. Ýspanya seyahati sonrasý ben 1 buçuk gün kendime gelemedim. Bu oyuncular ertesi gün antrenman yaptýlar. Fiziki anlamda yükleme yapýlýp sezonu erken açan takýmlarda bu tür düþüþ yaþanmasý son derece normal. Baþarýsýz denilen ve eleþtirilen takým 4 ön eleme maçý oynayýp UEFA’da gruplara kalan bir takýmdan bahsediyoruz. Daha ligin 6. haftasýndayýz. Bu kadar eleþtiri yapýlmasý gayet doðal. Ben kötü sonuç alýnmasýndan sonra sabaha kadar uyumadým. Maç kaybedildiðinde baþta futbolcular ve teknik heyet, aldýðýmýz hasar ve üzüntünün boyutlarýný tahmin etmek mümkün deðil. En fazla hasarý yaþayan isimler futbolcular ve teknik heyet. Þunu söylemiyoruz. Bu maç bitti önümüzdeki maçlara bakýp deyip iþi geçiþtirmiyoruz. Herkesin üzüldüðünün kat ve kat fazlasýný üzülüyoruz. Biz bu süreçten bir þekilde çýkacaðýz. Asýl burada verilmesi gereken destek çekilip, bu bir tahammülsüzlüðe dönüþüp ciddi ve sert, olumsuz düþüncelere dönüþtüðü zaman camia olarak kaybetmeye baþladýðýmýzda asýl çöküþ orada baþlar. Bunun tarihte örnekleri vardýr. Bu hiçbir zaman takýmýn veya kulübün içinde bulunduðu stresli ortamdan çýkarmaya yarayacak bir davranýþ þekli deðildir” dedi.

“ÜNAL KARAMAN’IN ÝSTÝFASINI MI ÝSTEYELÝM?”

Takýmýn son dönemdeki durumu sonrasýnda eleþtirilerin odaðý haline gelen Teknik Direktör Ünal Karaman ile ilgili açýklamalarda bulunan Baþkan Ahmet Aðaoðlu, “Fikret Orman’ýn kendi kararýdýr saygý duyarým. Ýþler yolunda gittiðinde Beþiktaþ þampiyon olduðunda omuzlarda dolaþan Fikret Orman istifa etmek zorunda býrakýldý. Bunlar yaþanýyor. Bu ligimizin doðasýnda var. Biz geçen sene ligi Ünal Hoca ile bitirdik. Ünal Hoca baþarýlý teknik adamlar arasýnda yer aldý mý? Aldý. 5 sene üzerine ön elemelerden sonra takýmýn gruplara kalmasýnýn sebebi Ünal Hoca. Ýki haftada yaþanýlan düþüþ Gençlerbirliði maçýnda düþüþ olarak görülen bana göre deðil. Gruba direk olarak takýlan La Liga takýmýný sahasýnda yenemedik, bunu da anlayýþla karþýlarým. 3-4 oyuncuyu sahaya çýkýp Ünal Karaman’ýn kendisinin sakatladýðýný tahmin etmiyorum. Burada 3-4 maçta ligin en baþarýlý teknik direktörü gösterilen Ünal Karaman’ýn istifasýný mý isteyelim. Algý bu mu? Ünal hocanýn böyle bir söylemini duydunuz mu? Ünal Hoca hakkýnda böyle bir algý yaratmayý bu hakký insanlara kim veriyor? Ünal Hoca vekalet mi verdi. Bu düþünce son derece yanlýþtýr. Sporun içinde olmamasý gereken þeyler Trabzonspor büyük bir camia. 2-3 maç kaybedince hocasýný bu þekilde tartýþýlabilir duruma getiriyorsa camia olarak bir kere daha þapkamýzý önümüze koyup düþünmemiz gerektiðini düþünüyorum. Sezon bittiði zaman, takýmý gruplara býraktýðýnda, Atina deplasmanýndan döndüðünde alkýþlanan, övgüler yaðdýrýlan bir insan daha aradan 20 gün geçmeden eleþtiriliyorsa ben bunu artýk kamuoyunun vicdanýna býrakýyorum” ifadelerini kullandý.

Nereden
    Güney Amerika

baþkanýn hatasý var ama istifasýný istemek aðýr olur çözüm üretir üretmesse gitsin derim.baþkanýn en büyük hatasý Ünal hocayla bu sene devam etmesi ,yusufun transfer sürecini iyi yönetememesi,çok fazla açýklama yapýp takýmýnýn eksiklerini görmemesi.baþkanýn kredisi var.hoca gitmeli gidecekse miladý doldu çünkü. yeni hocayla yani iþi bilen bir hocayla beraber baþkan daha iyi iþler yapabilir. zaten kendisi piþman buna gerekli hamleyi yapacaktýr.ancak bu açýklarý kapamasý gerekiyor baþkanýn.Trabzonsporun transfer politikasý dört dörtlük demiyorum zaten vasat ancak geçen sene ki kadroda gerçekten Ünal hocanýn bir çabasý yok bireysel oyuncularla ilerledi.aslýnda takýmýn en büyük sorunu þu gol atýyor bir þekilde hemen yiyor direnç yok en iyi oynadýðý maçý bile kendi elinle veren bir takým.dün son iki maça göre iyi oynadýk performans olarak.kör topal gideriz küme düþmeyiz.iþler karýþýk herkes bunu farkýnda yani hoca+futbolcu transferler þart.her türlü her anlamda transfer þart aslýnda.baþkanýn devre arasý transfer yapacaðýný herkes biliyor.hoca olarak kim gelir bilmiyorum.ikinci devre Ünal hoca bu takýmýn baþýnda olmaz orasý kesin.
    Alýntý BlackPanther Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocanýnda suçu var. Ama bu transfer dönemi elindeki kadrodan as futbolcularý yollayýp Ptt liginde bile forma giyemeyecek oyuncularý Trabzonspora transfer eden Baþkana ne demeli?
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

baþkan saçmalamýþ neden saçmalamýþ? çünkü kendisi yenilik ve revizyon yapmamýz gereken yerler var demek yerine savunmaya geçmiþ.anlaþýldý baþkan senden bir þey çýkmaz bu kafayla devam.
    Alýntý BlackPanther Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan Ahmet Aðaoðlu Haber61’e önemli açýklamalarda bulundu.

Haber61 – Spor Servisi – Tuncay Lakot - Trabzonspor Baþkan Ahmet Aðaoðlu, takýmýn Sivasspor’a 2-1 kaybetmesi sonrasýnda Haber61’e açýklamalarda bulunarak, “3-4 maçta, ligin en baþarýlý teknik direktörlerinden biri olarak gösterilen Ünal Karaman’ýn istifasýný mý isteyelim. Algý bu mu?” dedi.

“ALINAN SONUÇLARDAN KÝMSE MEMNUN DEÐÝL”

Sivasspor maçý ile ilgili konuþan Baþkan Aðaoðlu “Ýki hafta içinde 4 sakat veriyorsunuz. Çok önemli 4 oyuncu. Bir futbol takýmýnda bu tür süreçlerin yaþanmasý doðasýnda var olan þeyler. Ýki maç kazanýnca göklere çýkarýlan takým kaybedilen maçlara baktýðýmýzda UEFA liginde Getafe maçý Ýspanyol takýmýna karþý deplasmanda oynuyorsunuz. Alýnan sonuçlar hoþ deðil. Bundan da hiç kimse memnun deðil” dedi.

“MÝKEL ÜZERÝNE KOYARAK ÝLERLÝYOR”

Yeni transferlerin verimlim olmadýðý eleþtirilerine deðinen Ahmet Aðaoðlu “Obi Mikel Sivas maçýnda iyiydi. Getafe maçýnda Sivasspor maçýnýn yüzde 10-20 altýndaydý. Gençlerbirliði maçýnda daha da alttaydý. Adam üzerine koyarak gidiyor. Biz bu oyuncuya çok kötü bir adam mý diyeceðiz þimdi? Ýþler iyi gittiðinde övgüler yaðdýrýlýr, iþler kötü gittiðinde eleþtiriler yapýlýr. Bu iþin doðasýnda bu var. Hiçbir zaman þunun hesabý yapýlmýyor. Bu takým nereden nereye geldi. Bu takýmý bir sene önce teslim aldýðýmýzda ekonomik anlamda iflas etmiþ, maaþ ödeyemeyen, UEFA’da ve FÝFA’da 30’un üzerinde dosyasý bulunan, neredeyse yabancý oyuncularýn tamamýndan kulübe ihtar çekilen, bugün 6-7 gün içinde maaþlarý takýr takýr hesaplarýna yatan, idari personelin maaþlarýný günü gününe ödeyen, UEFA’da oluþabilecek men cezalarýnýn önüne geçen, sponsorluk ve seyirci gelirlerini arttýran bir kulüp transferde yanlýþ yaptý. Geçen sene alýnan oyuncular içinde aynýsý söylendi. Ekuban geldiðinde Havalimanýnda gösterilen alaycý tavýr. Bunlar hafýzalardan silinmedi. Bunlar yaþanýlan ve yaþanýlacak þeyler. Futbolun doðasýnda bu var. Bir anda göklere çýkarýrýz bir anda da yerin dibine sokarýz.” þeklinde konuþtu.

Ahmet Aðaoðlu: “Ünal Karaman’ýn istifasý…”

“LÝMANA VARANA KADAR BU GEMÝYÝ BÝZ GÖTÜRECEÐÝZ”
    Baþkan Aðaoðlu, önemli olanýn kötü günlerde destek vermek olduðunu belirterek, “Çok garibime giden þeyler var Ünal Hoca konusunda. Hocamýzla sürekli görüþüyoruz. Biz bir ekibiz herkes bunu çok iyi anlasýn ve gemi denize açýldý. Birtakým sýkýntýlar yaþýyor ama limana varýncaya kadar bu gemiyi götürecek olanlarda yönetim ve teknik heyet olarak da bizleriz: Bu yarada sakat oyuncularýmýz iyileþip bir an önce takýma katký saðlamalý. Geldiðimizde bize ekonomik ve sportif anlamda gösterilen sabýr eleþtirilerin bir bölümünde hak veriyorum. Ýþlerin yolunda gitmediði bir dönemde bir insan sendelediði zaman ona omuz verilir. Desteðin anlamý odur. Siz binaya bile çökmesinde diye kolonla destek atarsýnýz. Ýþler yolunda giderken herkes destek veriyor önemli olan böyle günlerde destek vermek. Ýþler kötü gittiðinde gösterilecek destek ve sabýr çok büyük anlam taþýyor” dedi.

Ünal Karaman’ýn bir basýn toplantýsýnda “transferleri ben yapmadým” demesine deðinen Ahmet Aðaoðlu “Herhalde þunu söylemek istedi. Ben futbolcu ismi vermem sadece ihtiyacým olan mevkideki oyuncu özelliklerini söylerim. Herhalde bunu ifade etmek istedi” ifadelerini kullandý.

“ERKEN YÜKLEME YAPILAN TAKIMLARDA BU TÜR SIKINTILAR YAÞANIYOR”

Karþýlaþmalarda oyuncularýn kondisyon olarak düþük seviyede olmasý konusunda soru yönelttiðimiz Aðaoðlu, “Sezonu çok erken açtýðýmýz için erken yükleme yapýldý futbolculara. 3’er gün arayla takým maç oynadýðýmýzý unutmayalým. Erken yükleme yapýlan takýmlarda bu tür sýkýntýlar yaþanýyor. Ýspanya seyahati sonrasý ben 1 buçuk gün kendime gelemedim. Bu oyuncular ertesi gün antrenman yaptýlar. Fiziki anlamda yükleme yapýlýp sezonu erken açan takýmlarda bu tür düþüþ yaþanmasý son derece normal. Baþarýsýz denilen ve eleþtirilen takým 4 ön eleme maçý oynayýp UEFA’da gruplara kalan bir takýmdan bahsediyoruz. Daha ligin 6. haftasýndayýz. Bu kadar eleþtiri yapýlmasý gayet doðal. Ben kötü sonuç alýnmasýndan sonra sabaha kadar uyumadým. Maç kaybedildiðinde baþta futbolcular ve teknik heyet, aldýðýmýz hasar ve üzüntünün boyutlarýný tahmin etmek mümkün deðil. En fazla hasarý yaþayan isimler futbolcular ve teknik heyet. Þunu söylemiyoruz. Bu maç bitti önümüzdeki maçlara bakýp deyip iþi geçiþtirmiyoruz. Herkesin üzüldüðünün kat ve kat fazlasýný üzülüyoruz. Biz bu süreçten bir þekilde çýkacaðýz. Asýl burada verilmesi gereken destek çekilip, bu bir tahammülsüzlüðe dönüþüp ciddi ve sert, olumsuz düþüncelere dönüþtüðü zaman camia olarak kaybetmeye baþladýðýmýzda asýl çöküþ orada baþlar. Bunun tarihte örnekleri vardýr. Bu hiçbir zaman takýmýn veya kulübün içinde bulunduðu stresli ortamdan çýkarmaya yarayacak bir davranýþ þekli deðildir” dedi.

“ÜNAL KARAMAN’IN ÝSTÝFASINI MI ÝSTEYELÝM?”

Takýmýn son dönemdeki durumu sonrasýnda eleþtirilerin odaðý haline gelen Teknik Direktör Ünal Karaman ile ilgili açýklamalarda bulunan Baþkan Ahmet Aðaoðlu, “Fikret Orman’ýn kendi kararýdýr saygý duyarým. Ýþler yolunda gittiðinde Beþiktaþ þampiyon olduðunda omuzlarda dolaþan Fikret Orman istifa etmek zorunda býrakýldý. Bunlar yaþanýyor. Bu ligimizin doðasýnda var. Biz geçen sene ligi Ünal Hoca ile bitirdik. Ünal Hoca baþarýlý teknik adamlar arasýnda yer aldý mý? Aldý. 5 sene üzerine ön elemelerden sonra takýmýn gruplara kalmasýnýn sebebi Ünal Hoca. Ýki haftada yaþanýlan düþüþ Gençlerbirliði maçýnda düþüþ olarak görülen bana göre deðil. Gruba direk olarak takýlan La Liga takýmýný sahasýnda yenemedik, bunu da anlayýþla karþýlarým. 3-4 oyuncuyu sahaya çýkýp Ünal Karaman’ýn kendisinin sakatladýðýný tahmin etmiyorum. Burada 3-4 maçta ligin en baþarýlý teknik direktörü gösterilen Ünal Karaman’ýn istifasýný mý isteyelim. Algý bu mu? Ünal hocanýn böyle bir söylemini duydunuz mu? Ünal Hoca hakkýnda böyle bir algý yaratmayý bu hakký insanlara kim veriyor? Ünal Hoca vekalet mi verdi. Bu düþünce son derece yanlýþtýr. Sporun içinde olmamasý gereken þeyler Trabzonspor büyük bir camia. 2-3 maç kaybedince hocasýný bu þekilde tartýþýlabilir duruma getiriyorsa camia olarak bir kere daha þapkamýzý önümüze koyup düþünmemiz gerektiðini düþünüyorum. Sezon bittiði zaman, takýmý gruplara býraktýðýnda, Atina deplasmanýndan döndüðünde alkýþlanan, övgüler yaðdýrýlan bir insan daha aradan 20 gün geçmeden eleþtiriliyorsa ben bunu artýk kamuoyunun vicdanýna býrakýyorum” ifadelerini kullandý.
    "Annuit cœptis"

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

3-4 yýl sabýr istiyorsun tamam da takýmýn iskeletindeki adamlar 35-36 yaþýnda. 4 yýla kim kalacak bu kadrodan? Aldýklarýnýz iyi çýksa neyse de transfer konusunda da sýnýfta kaldýnýz.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

yüregimts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Balýkesir macýný izliyorum .kiralýk verdiðimiz andujic su an takým da olsa sonradan oyuna giren ilk adam olurdu.Balýkesir in her ataðýnda o var. Son gün apar topar kalkýp adamý kiralýk verdiler masallah
    Adalet er ya da geç yerini bulacak !!!

Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý yüregimts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Balýkesir macýný izliyorum .kiralýk verdiðimiz andujic su an takým da olsa sonradan oyuna giren ilk adam olurdu.Balýkesir in her ataðýnda o var. Son gün apar topar kalkýp adamý kiralýk verdiler masallah
    Bende beðendim kendisini abartýlacak derecede kötü bir oyuncu izlenimi vermedi hatta dediðin gibi bu çocuk oyuna bile girerdi þaka gibi transfer planlamasý yapýlmýþ cidden...
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Rodellaga>Sörloth
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rodellaga>Sörloth
    Rodellega>>>>>Sörloth desek daha iyi olur abi...

Sörloth topçu mu roda'nýn yanýnda Allah aþkýna...
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Nereden
    Ankara

Alýntý memozcan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    4-4-2 oynamalýyýz kesinlikle..

uðurcan
    K. Ahmet, hüseyni, campi, novak
    pereira, sosa, mikel, a.parmak
    sörloth, nwakeme
    Asla. Geçen yýlki gibi 4-2-3-1’e dönmeliyiz. Aksi takdirde ortasahamýz yolgeçen hanýna dönüyor.
    Konu serdaracýl tarafýndan (24.09.2019 Saat 20:33 ) deðiþtirilmiþtir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Campi çok aðýr ve bana hiç güven vermiyor dostlar

Yanýlýyor muyum?
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)