Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 200 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon Lisesi - Futbol Takımı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Murat Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzon Lisesi - Futbol Takımı

Gururumuz trabzon lisesi futbol takımı mersinde yapılan türkiye liselerarası futbol şampiyonasında fırtınalar estiriyor.İlk maçında istanbul 2.si maltepe lisesini7-2 lik net bir skorla geçen lise takımı dün tekirdağ lisesini 7-0 bugün ise manisa lisesini 12-0 lık skorlarla geçmiştir yarın adana lisesinle final grubuna kalmak için son maça çıkacak olan lise takımımız trabzonsporumuzun alt yapısında oynayan futbolcularımızla hedefe emin adımlarla ilerliyor.Hedefi Şilide yapılacak olan dünya şampiyonası olan takımımıza yürekten başarılar...
    SORUN ÇÖZEN BENİM İÇİN YÖNETİCİDİR...
    SORUN ÇÖZEMEYEN BENİM İÇİN YÖNETİCİ DEĞİLDİR...
    SORUNA SORUN KATAN BENİM İÇİN TRABZONSPOR'LU DEĞİLDİR...

kingfisher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben de bir trabzon liseli olarak takımımıza başarılar diliyorum adımızı yine yükseklerde görmek dileğiyle

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

kardeşlerimize başarılar şampiyon olacaklarından şüphemiz yok herzaman arkalarındayız

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yahu bu takım her sene şampiyon oluyorda iş profosyönelleşmeye geldiğinde hiçbirşey yapamıyor.hani alt yapıdan gökdenizden sonra bir tane futbolcu gelmedi.iş 20 li yaşlardaki başarıları.hakikaten bu gençler sonradan ne oluyorda bitiyor.Allah'tan altyapının başına özkan hoca getirildi.inşallah ileride bu gençler trabzonuma faydalı olur

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dünya şampiyonu lisemiz var.. Gelene gidene 10 atıyor. Bir tane bile topçu gelmez mi kardeşim buradan Trabzonspora??? Bu nasıl iştir anlamadım gitti...
    HEPİMİZ TRABZONLUYUZ...!!!

volkanferhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu işi özkan hocaya sormak lazım bu sene içersinde klübe futbolcu kazandırması gerekiyor sırf trabzon lisesi değil bu olay alt yapı sorunu..
    Benim yaradılışımda fevkalade olan bir şey varsa,TÜRK olarak dünyaya gelmemdir....Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yau kardesim bu kadar yetenekli oyuncu var bukadar buyuk bir potansiyle var neden genclerimize gereken degeri onemi vermiyoruz boyle gencler kolay yetismiyor ama biz kiymetlerini bilemiyoruz

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

onlara dünya şampiyonluğu yakışır

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

helal olsun hepsine
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

sancakbeyi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

helal olsun trabzonun delikanlı usaklarına..inşallah sampıyon olurlar..maclar nerde oynanıyor bu arada??

kutoz
    Ziyaretçi

Trabzonspor dergisinin Ocak sayısında Özkan Sümer bu genç arkadaşlara gönderme yaparak, "Çok yetenekli ve bilinçli futbolcularımız" var demişti. Ama bunun yanında da, bu gençlerini sosyal yaşama uyum konusunda yönlendirilmeye ihtiyaçları oldukları, aksi takdirde çok genç yaşta Türkiye'de ki futbol sektöründe eriyebileceklerine de dikkat çekmişti.

Brava Trabzonspor Lisesine. Bırava Hakan Zıvalıoğlu'na... İnşallah, geleceğin Trabzonsporu bu gençleden olur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı trapezus61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünya şampiyonu lisemiz var.. Gelene gidene 10 atıyor. Bir tane bile topçu gelmez mi kardeşim buradan Trabzonspora??? Bu nasıl iştir anlamadım gitti...
    Çocukların topa nasıl vurulacağıyla, nerede durulacağıyla ilgili sorunları yok Okan abi. Mesele onlara 21-22 yaşında herkesin tanıdığı adamlar olmaya başladıklarında ayakları üzerinde durmayı, 25-26 yaşında 7 göbek sanayicinin kazandığı parayı kazandığında hazmetmeyi öğretememekte. Ne yetenekli adamlar geldi geçti, geldi ve geçecekte. Trabzon gibi bir şehirde D'ehane top oynayabiliyorsa sorunun mental olduğu, ve bu sorunun atadan kalma yöntemlerle "mantal" olarak çözülemeyeceği de açık.

Arkadaşlara başarılar diliyorum. Eminim gerekeni yapacaklardır. Umarım en "baba" futbolcunun 35 yaşında emekli olduğunun farkında olarak hayatlarını maddi-manevi en iyi şekilde değerlendirirler.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çocukların topa nasıl vurulacağıyla, nerede durulacağıyla ilgili sorunları yok Okan abi. Mesele onlara 21-22 yaşında herkesin tanıdığı adamlar olmaya başladıklarında ayakları üzerinde durmayı, 25-26 yaşında 7 göbek sanayicinin kazandığı parayı kazandığında hazmetmeyi öğretememekte. Ne yetenekli adamlar geldi geçti, geldi ve geçecekte. Trabzon gibi bir şehirde D'ehane top oynayabiliyorsa sorunun mental olduğu, ve bu sorunun atadan kalma yöntemlerle "mantal" olarak çözülemeyeceği de açık.

Arkadaşlara başarılar diliyorum. Eminim gerekeni yapacaklardır. Umarım en "baba" futbolcunun 35 yaşında emekli olduğunun farkında olarak hayatlarını maddi-manevi en iyi şekilde değerlendirirler.
    emrah abiye sonuna kadar katılıyorum.
    bu çocukları profesyonel olarak yetiştirmek ama içlerindeki amatör ruhu öldürmemek gerekir.
    trabzon lisesindeki arkadaşlarımın takımımıza katılmasını istiyorum bir an evvel
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnşallah Trabzonsporumuzu da şampiyon yaparlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Bursa

helal olsun trabzonun 2 gol atmayı beceremedigi bi dönemde lise nin 10,15 gol atması insanın yüzünü gerçekten güldürüyo...........

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bu yönetimin belki de tek yaptıgı doğru iş özkan hocayı altyapının başına getirmek ....özkan hoca orda oldugu sürece aşağıdan daha çok gökdeniz fatih hamiler gelecektir .elbetteki hasanlar hüseyinler de gelecek onlarada katlanırız artık 2 gökdeniz bir hüseyin olur yada ik fatih bir hasan ............

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir liseler arası turnuvada,illerinden seçilmiş takımların geldiği bir turnuvada 7-2,7-0,12-0 futbolda olması zor skorlar alan, daha önce dünya şampiyonluğu bulunan her sene mutlaka zirveyi zorlayan,çoğu Trabzonsporumuzun altyapısında oynayan bir lisemiz var fakat takımımızda bu liseden gelen oyuncu yok... bu adamlar futbolu biliyor buna şüphe yok! yetenek müthiş... ama ne oluyorda bunlar şu A takıma çıkamıyor? elalem altyapısında işe yaramaz futbolcuyu bile değerlendiriyorken biz elimizdeki külçe altını bir türlü işleyemiyoruz ya ona yanıyorum...
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Nereden
    Trabzon

evet Özkan Hoca sayesinde yeni yıldızlar geleceğine inanıyorum...

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu potansiyeli Trabzonsporumuz çok iyi değerlendirmeli

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Helal olsun.Başarılar diliyorum hepsine
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

sadman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

umuyorum ki dünya şampiyonu olurlar. çünkü başka hiçbir lisenin Trabzonspor gibi bir takımın altyapısı olma şansına sahip olduğunu sanmıyorum. ama önemli olan burdan en az 3-4 kişinin A takıma yükselmesi gelecekte. umarım gerçekleşir.
    Tek Büyük TRABZONSPOR !!!

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok sevindirici geliişmeler bunlar aslında her sene sevinçle karşıladığımız takımımızın başarıları bizi geleceğe ümitle bakmaya yöneltiyor ama malesef hiç bir zmaan a takıma faydası dokunmuyor
    genede TRABZON ismini tüm dünyaya tanıtan bu çocuklar la gurur duyuyoruz
    Allaha emanet olsunlar

Nereden
    Malatya

[quote=golasaliyim;614458]bir liseler arası turnuvada,illerinden seçilmiş takımların geldiği bir turnuvada 7-2,7-0,12-0 futbolda olması zor skorlar alan, daha önce dünya şampiyonluğu bulunan her sene mutlaka zirveyi zorlayan,çoğu Trabzonsporumuzun altyapısında oynayan bir lisemiz var fakat takımımızda bu liseden gelen oyuncu yok... bu adamlar futbolu biliyor buna şüphe yok! yetenek müthiş... ama ne oluyorda bunlar şu A takıma çıkamıyor? elalem altyapısında işe yaramaz futbolcuyu bile değerlendiriyorken biz elimizdeki külçe altını bir türlü işleyemiyoruz ya ona yanıyorum...[/quote
    2 nedenden dolayı A takıma kazandırılamıyor,1.siçabuk şımarıyorlar, hazmedemiyorlar geldikleri yerleri. 2.si ise ihtimaldir inşallah sadece benim evhamımdır, altyapıda torpil dönüyordur

capa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu arkadaşlarımızı tebrik eder Trabzonspor formasıyla sahalarda görmek isteriz
    Helal olsun ne diyim
    12 Eylül ihtilalini niye yaptılar biliyor musunuz?
    - Trabzonspor'u durdurmak için.(Nihat Genç)
    Darbe sırası bizde...

Vegas
    Ziyaretçi

Trabzon Lisesi'nin basarilari Trabzon icin sevindirici oluyor ama Trabzonspor icin uzucu oluyor. 2004'deki Dunya sampiyonu olan takimdan henuz bir kisiyi sahneye cikarmadik. Gs bile takimin yarisini gencler ile doldurdu tikir tikir oynuyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)