Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8
Toplam 200 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon Lisesi - Futbol Takımı

capa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ne yapalım, mücadeleleri için tebikler
    kötü alıştırmışlrdı dünya şampiyonluğuna
    12 Eylül ihtilalini niye yaptılar biliyor musunuz?
    - Trabzonspor'u durdurmak için.(Nihat Genç)
    Darbe sırası bizde...

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yazık oldu Lisemize ama yinede tebrikler,onlar her zaman bizim gururumuz oldu,olmaya devam edecekler.
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

kalisli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

olsun kardeslerım ya yazık oldu ama yaabcak bıse yok saglık olsun dıyıp gecelım artık elden en gelır ama sampıyonlukda ne guzel yaksıırdı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    murathanerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

canınız saolsun çocuklar.1 saat önce deneme lisesinin karşılanışına şahit oldum malesef.şunu unutmayın Galiptir Aslında Bu Yolda Mağlup..

Nereden
    İstanbul

Bu tip organizasyonlarda ANKARA takımlarının avantajları vardır !!!
    Finallere ANKARA takımı geldiyse ,kim olursa olsun mutlaka ANKARA kazanır, öyle veya böyle !! Naıl oluyor derseniz oluyor işte DÜNYA ÜLKELERİ seyahatleri falan BAŞKENT ANKARA'nın hakkıdır, diğer şehirler TAŞRA dır . İSTANBUL bile ANKARA ya göre TAŞRA dır. 1980 öncesi ÜNİVERSİTE maçlarından bilirim. 2 yıl şampiyon olduk DÜNYA şampiyonasına gönderilmedik . Sebep hazırdı dövizimiz yok, sonraki yıl ANKARA takımları gittti GÖKTEN DÖVİZ İNDİ !!
    TRABZONSPOR ÜYE NO:12458

Naim
    Ziyaretçi

O kadar Alışmışız ki Dünya Şampiyonluğuna
    Türkiye Şampiyonluğu Türkiye İkinciliği Falan Kesmez olmuş Bizleri
    Ben Başarılarından ve mücadelelerinden ötürü Trabzon Lisesini Tebrik ediyorum

Ayrıca Murat Kardeş Bize şöyle Futbolcuların isimleri ve resimlerinin olduğu Hangi Altyapıda Hangi Mevkide oynadıklarına dair bir liste hazırlasa bizde ilerideki yıllar için bu listede ki kardeşlerimizi Takip etsek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Murat Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Naim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar Alışmışız ki Dünya Şampiyonluğuna
    Türkiye Şampiyonluğu Türkiye İkinciliği Falan Kesmez olmuş Bizleri
    Ben Başarılarından ve mücadelelerinden ötürü Trabzon Lisesini Tebrik ediyorum

Ayrıca Murat Kardeş Bize şöyle Futbolcuların isimleri ve resimlerinin olduğu Hangi Altyapıda Hangi Mevkide oynadıklarına dair bir liste hazırlasa bizde ilerideki yıllar için bu listede ki kardeşlerimizi Takip etsek
    ne demek kardesım en kısa zamanda belırtırım burada
    SORUN ÇÖZEN BENİM İÇİN YÖNETİCİDİR...
    SORUN ÇÖZEMEYEN BENİM İÇİN YÖNETİCİ DEĞİLDİR...
    SORUNA SORUN KATAN BENİM İÇİN TRABZONSPOR'LU DEĞİLDİR...

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Tebrikler Trabzon Lisesi
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

KUTADGU
    Ziyaretçi

Tebrikler Trabzon lisesi

küçük bir kazadır neticede...

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Canınız sağolsun, yeter ki hedefleriniz için hep çalışın
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Bursa

helal size arkadaşlar

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her sene şampiyon oluyolardı buda nazar boncuu olsun sanları saolsun

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Canları sağolsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

herkes şokta kimse böyle bişe beklemiyodu futbolcularımız maç bitince yere yığıp hüngür hüngür ağladı yazık oldu liseme

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

mühim değil olur böyle şeyler her senede bizim çocuklar şampiyon olacak değil ya. canları sağolsun

guci 29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şampiyonlar Ankara'dan! Vayyy beeee! Bayan futbol takımı da Trabzon Lisesi'ni finalde yenerek şampiyon olduuuuuu! Vay beeeee! İşte buuuuuuuuu! İşteeeeee! Takımımızı Milli Eğitim Bakanı karşıladı. Okul zaten ayrı. Onlar davul zurnayla bekliyorlardı... KISACASI herkese futbolun ne demek olduğunu bir kez daha gösterdiler!! O gün çok güzel geçmişti. Haberciler gazeteciler oradalardı... ONURUMUZ GURURUMUZ OLDULAR!
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her sene biz sampiyon olacak degiliz ya biraz da onlar olsun isteseydik ankarasınıda izmirinide devirirdik bizim usakların kesin kafası bişeye bozulmustur

BURAK DOGU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her sene biz sampiyon olacak degiliz ya biraz da onlar olsun isteseydik ankarasınıda izmirinide devirirdik bizim usakların kesin kafası bişeye bozulmustur
    HER ZAMAN HER YERDE ŞAMPİYON TRABZON

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

murat abi senden bekliyoruz oyuncular hakkında bilgiyi.ben nnatla takip ediyorum bu konuyu bundan dolayı haberin olsun
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı shooter13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    murat abi senden bekliyoruz oyuncular hakkında bilgiyi.ben nnatla takip ediyorum bu konuyu bundan dolayı haberin olsun
    kardeşim bu ara işlerimin yoğunluğu yüzünden geçemedim futbolcuları enkısa zamanda burada olacak ama sözz

Nereden
    Ankara

Alıntı murat aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim bu ara işlerimin yoğunluğu yüzünden geçemedim futbolcuları enkısa zamanda burada olacak ama sözz
    sağol abi.zorlama kendini.vaktin olduğu bir ara halledersin.çok mutlu oluruz
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Nereden
    Ankara

bu konuyu tekrar bir hatırlatayım dedim.beklemedeyiz hala

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Söylemiştim demeyi sevmiyorum:-(

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu durumda Trabzondaki problem çok açık ortada duruyor, Trabzonun dışarıya ihtiyacı yok, Dünya Şampiyonu olan bir lisesi olan kent kıytırıktan bir ligde Şampiyon olamıyorsa, bu tamamen beceriksizliktir. Artık yönetimin beceriksizliği mi, eğitimsiz futbolcuların beceriksizliği mi, kendini geliştirmeyen ve değiştrmeyen herkesin beceriksizliği mi ona siz cevap verin.

Hayrete şayan hakikaten, her takımın buradan adam aldığı yerde biz yıllardır 2 tane adam çıkaramadık. ergini de PSV bile istedi ama TRAŞ çıktı (ya da çıkartıldı, çünkü be olsam forvette Ali Güzeldal ve onda ısrar ederdim).

Neyse, yürekten tebrik ediyorum Trabzon Lisesini, inanılmaz birşey bu gerçekten, onca imkana sahip Trabzon ve Ankara takımlarından şampiyonluğu, hem de defalarca almak, inanılmaz birşey. Ben de Ankara Hasanoğlan Atatürk Anadolu Lisesi mezunuyum, biz de defalarca Ankara Şampiyonu olduk, en son acizane takımın golcüsü olarak ben 1994 de gruptan çıkarırken azıcık katkı sağlamıştım en çok golü atarak. Deneme Lisesiyle birlikte fırtına gibiydik, ama artık eski gücünde değil, Tolunay da bizden 4-5 sene önceki jenerasyonundandır bizim lisenin. Bunları niye anlattım, bizim 4-5 çift formamız, en son model kramponlarımız, yağmurluk vs. her türlü malzemelerimiz vardı, yani Ankara takımlarında inanılmaz bir malzeme vardır. 2 yarıda da aynı formayı giymezler neredeyse, bu da basit birşey değildir o atmosferi yaşayanlar için. Adam kışın ortasında çamur içinde sahaya çıkarken, sen yeni formayla 2.yarıya başladın mı iş biter zaten. Bizim rakiplerimiz de-ki en ciddisi Deneme Lisesi-hiç derse girmeden geçme ve başka vaatlerle Gençler ve Ankaragücünün altyapısındaki adamları -çoğunlukla Deneme en iyileri kapar, kurulu bile var bu iş için-transfer yarışına girerlerdi her sene. Yani tüm bunları bilen biri olarak, ben inanılmaz derecede etkilenmiştim ve sevinmiştim Turkiye ve Dünya Şampiyonluğuna Trabzon Lisesinin. Bu işin hala devam etmesi, bizim kanımızda Brezilyalılar gibi Futbola karşı ÇOK ciddi bir yetenek olduğunun ıspatıdır. Param olsa, ilk işim Trabzona özel futbolcu yetiştirme fabrikası açmak olur, bu konuda çok ciddiyim.

Tekrar hadi hayırlı olsun herkese.

Deneme, transferleri iyi yapmış bu sefer. Denemede oynayanların hepsini Gençler ve A.gücünde duyarsınız 2-3 seneye ama bizimkileri anca 2. ve 3. ligde veya amatörde duyamayız:-(
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

kardesim final maçını bir izleseniz varya kafayı yememek imkansız ben böyle bir maç daha önce ne seyrettim ne duydum tek bir kelime ile anlatmam gerekirse allah istemedi ama yinede sana katılıyorum bizim bu takımımızda kimsenin adı duyulmuyacak eğer bu sistem devam ederse

Talat YAVUZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

alakasız ama seneye inşallahh şehremini çıkar yine ve bizimkiler 5 tane atarlar anti şehremini anti ist
    NUHUN GEMİSİNE ÇİFTLER HALİNDE BİNMEDİK Kİ HAYATIMIZI ÇİFTLER HALİNDE DEVAM ETTİRELİM...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)