Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 76 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Modern ve atak futbol için çare : Luciano Spalletti

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cok fazla hayalperest gördüm sizi..

Yaa Trabzonlu´nun derdi iyi Hoca degil ki!!! Trabzon´lu derken, yerel Medya arti onlarin arkasindakiler..

Halilhodzic´ten iyisi gelmez bu takima..adam Takimin röntgenini cekti..ekmeginden olacaklar, gücünü kullandi, taraftarda buna kaninca, normale döndük..adami deli ilan ettiniz, ne cabuk unuttunuz??? Ki Adam (gibi adam) sadece dogrulari yapti ve söyledi..Yaptigi transferlerin hepsi takima katki sagladi, zarar ettirmedi..sabir edilseydi, bugün baska yerdeydik!

Simdi Spaletti gelecek öyle mi? O Adam gelse 2 ay dur(a)maz bu takimda..Hoca´nin bir kabahati olmaz

Sizler Ziya, Ersun, Riza..simdide Ünal gibilerin arkasinda durmaya devam edin!!!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mert' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parayı verdikten sonra herkes gelir abi ondan yana sorun yok. Hele ki böyle boşta ve başarıya aç hocalar daha kolay gelir de henüz ortam oluşmadı. Ben bu yönetimde öyle bir vizyon görmedim. Ünal hoca gitse Giray Bulak gelecekmiş gibi havaları var niyeyse.
    Umalım da Ünal Hoca işi kotarsın, hiç bu muhabbetlere girmeyelim.
    Yönetim'de ki iki, üç isim beni umutlandırıyor.

Ağaoğlu gibi bağnaz, sığ düşünmüyorlar.

Mesela Sertaç bey dışa açık, liyakata önem veren bir isim gibi geliyor.

Ağaoğlu dar ve basiretsiz bakış açısı ile keza yabancı sınırlaması olsun dediğinde bunu gösterdi.

Yerli antrenör kartını oynarsa yönetimde istifalar başlar.

Kendisi de 1-2 sene içinde otomatikman başarısızlık geleceğinden gidebilir.

Ünal hoca'ya vahiy falan gelmeyeceğine göre değişen birşey olmaz

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok fazla hayalperest gördüm sizi..

Yaa Trabzonlu´nun derdi iyi Hoca degil ki!!! Trabzon´lu derken, yerel Medya arti onlarin arkasindakiler..

Halilhodzic´ten iyisi gelmez bu takima..adam Takimin röntgenini cekti..ekmeginden olacaklar, gücünü kullandi, taraftarda buna kaninca, normale döndük..adami deli ilan ettiniz, ne cabuk unuttunuz??? Ki Adam (gibi adam) sadece dogrulari yapti ve söyledi..Yaptigi transferlerin hepsi takima katki sagladi, zarar ettirmedi..sabir edilseydi, bugün baska yerdeydik!

Simdi Spaletti gelecek öyle mi? O Adam gelse 2 ay dur(a)maz bu takimda..Hoca´nin bir kabahati olmaz

Sizler Ziya, Ersun, Riza..simdide Ünal gibilerin arkasinda durmaya devam edin!!!
    Ünal 5. sınıf antrenör ise Halihodzic de 3. sınıf antrenördü

Al birini, vur ötekine

Halilhodzic'in yaptığı transferlerin %80'i leşti

Oynattığı futbol'da da umut vermedi.

Biraz olsun defansif organizasyon vardı oradan yırtıyor.

Fakat önde basan, topa hükmeden, rakip alanda çoğalabilen anlayışı yoktu.

Hücumda set oyunu ile çeşitli varyasyon da yaratılmayınca üretkenlik sağlayamadı.

Ünal 1.5 veya daha fazla kalıyor ama Spalletti 2 ay kalamıyor öyle mi ?

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

10 sene önce herkes teknik direktördü; memleket ilerledi tabii, şimdi herkes başkan olmuş.
    Naber?

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TS'da yıllardan berigelen kötü ve vasat hoca görmekten bunaldım.

Oyuna akıl, taktik ve organizasyon katan bir sisteme ihtiyacımız var.

Şu anda serbest olan Spalletti.

Teknik bilgi olsun, motivasyon olsun.

Bu işin piri bir hoca.

Yönetim hastalığa teşhis koyamaz ve ardından doğru isim getiremez ise kellesi'nin gideceğinin farkında olmalı

Bütün maddi imkanlar zorlanmalı.
    Sevgili dostum, tedavide en önemli aşama TEŞHİS dir.

Bizim taraftarın hiç beceremediği de teşhistir.

Ünal, elde 2. ligde 18 e giremeyen adamlarla neyi eksik yapıyor?

Ünal oyuncu değişikliklerinde zayıf evet ama bu dediğin hocalar seni Halilhodziç gibi kümede zor tutar.

Yaw Gazişehir hatta Gbirliği vb dip takımların kulübesine bak bizden zengin.

Onazi-Ömür-Ekuban sakatlanmasa kadromuz ligi çok rahat korse ederdi, bugün Sivası yensen direk 4. sün düşün.

TEŞHİS YANLIŞ, tedavi direk ölüm olur...
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Hayaller Spaletti, gerçekler Lazaroni
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne kadar maas ister acaba?

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Spaletti minimum yıllık 2 milyon ister,
    Ekibi de o kadar istese Toplam 4 milyon,
    En az da 4 oyuncu transfer ister,
    Ortalama 2 milyon desek 8 de oradan, etti mi sana 12 milyon Euro...

Trabzonspor bu sezon transfere toplam 6 milyon Euro harcadı.
    Eğer bir 6 daha harcayacak gücü olsa bugün kulübemiz de güçlü olabilirdi.
    Paramız yoktu. Olmadı.

Şimdi mevcut durumda ne değişti de kulübün riske atabileceği 12 milyon Euro'su olduğunu düşünüyoruz hiç anlamıyorum.

Kendi gerçeklerimizi görüp, "düşünerek" yorum yapmak lazım.
    Spaletti değil Klopp gelse eldeki malzeme ile 3 aşağı 5 yukarı aynı durumda olurdu.

Mantık dışı hayalleri bırakıp elimizdeki kıymetlere sarılmamız lazım.
    Ünal giderse gelecek olan hoca Spaletti değil (ki kendisini pek de beğenmem) olsa olsa Ziya Doğan ayarında olacaktır.

Sürç-i lisan ettiysem affola.
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kesinlikle haklısın. Fm oynamayı bırakmalı bizim taraftar. Verilen önerilerin gerçeklikle hiç alakası yok.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

para kaynagi trabzonspor olan insan sayisinin fazla olmasi meselesi asilacak bir mesele gibi durmuyor...
    ıslak imza....

Nereden
    Bursa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osman hocanın problemi ne her sene farklı takıma gidiyor?

Vizyon 0. Uzun süreli çalışayım proje yapayım yok.

Şimdi de bolu ile anlaşmış. Sezon sonu başarılı da olsa başarısız da ayrılır başka takıma geçer.
    Osman Özköylü'nün problemi değil o güzel kardeşim,ülkede futboldan anlamayan mütahhit,tüccar ve fabrikatör olup ki çoğunu atası babası kurduğu firmalardır,yani baba parası ile şov yapan geri zekalılarla çalışmak zorunda kalmasının sonucudur.
    Osman Özköylü'nün kurup da başarılı olmayan takım yoktur ama onunla ama onsuz,kendisinin de çok iyi bir futbol zekası ve oyun görüşü vardır.Futboldan anlar,futbolcudan anlar.
    Sahada bir Osman Özköylü futbolu denen futbol oynatır.
    Geçen yıl kurduğu Denizli şampiyon oldu,sonradan gittiği Osmanlı çok büyük küçülmeye gitmesine rağmen finali son penaltı ile kaçırdı.
    Vizyon 0 değil,adam bu noktalara torpille veya adamcılıkla gelmediği için ekmeğini kazanabileceği iyi kötü bir şekilde çalışıyor,tecrübelerine tecrübe katıyor yoksa Ünal gibi Tolunay gibi kapaği Milli Takımlara atar,Hami gibi laklakla ömür geçirirdi.
    Bugün Sergen veya Erol Bulut'u gönder 1.lige bakalım oyun oynatabilir mi o kalite futbolcularla ama Osman Özköylü en berbat kadrolarla bile kendi futbolunu sahaya yansıtır.Futboldan anlayan yönettiği her takımın taraftarı bu gerçeği söyler.
    Ayrıca her takım yeni bir tecrübe ve Trabzonspor'a hazır gelmesinin bir sebebidir,Samsunspor'u kümede tut dediler,2 yıl transfer yasağı almış takımı kümede tuttu,Elazığ'ı aldı yenilgisiz şampiyon yaptı bu da bir tecrübe.
    Araştıra bilirsiniz,elinin değdiği her takım başarılı oldu.

Ama adamcılık ve torpilli şımarık futbol ortamında Osman Özköylü gibilerin yeri yok.Değerini bilen bile yok.Ben burada onun için neden yazıyorum,adamla bir merhabam bile olmadığı halde,çünkü futbola olan sevgim bunu gerektiriyor.

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osman ozKuyluyu yakından tanıyan hatta onunla çalışmış bir arkadaşım (abim) var.
    Hakkında hiç iyi şeyler söylemedi.
    Aşırı takıntılı olduğundan tut da paronoyak olduğuna kadar.

Kesinlikle yapamaz burada gereğinden fazla guzellemesini yapıyorsun ama kendisinin kayda değer bir başarısı yok. Daha süper ligde bir takım bile çalıştıramadi.
    Kısacası türk hoca devrinin kapanması lazım. Bana göre Türklerden iki tane akıllı ve geleceği açık hoca var Sergen ve Erol bulut gerisi hikyae
    Fatih terim bile İtalyanca saklabanlik yapmaktan öteye gidemiyor
    Osman Özköylü'nün takıntıları olması işi konusunda ise buna saygı duyacaksın,detaylar farkı belirler,Osman Özköylü ile çalışan abin başka yerde daha büyük başarılar ile Osman Özköylü'den daha iyi işler ortaya koymadığı sürece Osman Özköylü'nün bilgisine ve takıntısına saygı duyacak.
    Usta-çırak ilişkisi böyle olur.
    • Memento mori

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osman Özköylü'nün problemi değil o güzel kardeşim,ülkede futboldan anlamayan mütahhit,tüccar ve fabrikatör olup ki çoğunu atası babası kurduğu firmalardır,yani baba parası ile şov yapan geri zekalılarla çalışmak zorunda kalmasının sonucudur.
    Osman Özköylü'nün kurup da başarılı olmayan takım yoktur ama onunla ama onsuz,kendisinin de çok iyi bir futbol zekası ve oyun görüşü vardır.Futboldan anlar,futbolcudan anlar.
    Geçen yıl kurduğu Denizli şampiyon oldu,sonradan gittiği Osmanlı çok büyük küçülmeye gitmesine rağmen finali son penaltı ile kaçırdı.
    Vizyon 0 değil,adam bu noktalara torpille veya adamcılıkla gelmediği için ekmeğini kazanabileceği iyi kötü bir şekilde çalışıyor,tecrübelerine tecrübe katıyor yoksa Ünal gibi Tolunay gibi kapaği Milli Takımlara atar,Hami gibi laklakla ömür geçirirdi.
    Bugün Sergen veya Erol Bulut'u gönder 1.lige bakalım oyun oynatabilir mi o kalite futbolcularla ama Osman Özköylü en berbat kadrolarla bile kendi futbolunu sahaya yansıtır.Futboldan anlayan yönettiği her takımın taraftarı bu gerçeği söyler.
    Ayrıca her takım yeni bir tecrübe ve Trabzonspor'a hazır gelmesinin bir sebebidir,Samsunspor'u kümede tut dediler,2 yıl transfer yasağı almış takımı kümede tuttu,Elazığ'ı aldı yenilgisiz şampiyon yaptı bu da bir tecrübe.

Ama adamcılık ve torpilli şımarık futbol ortamında Osman Özköylü gibilerin yeri yok.Değerini bilen bile yok.Ben burada onun için neden yazıyorum,adamla bir merhabam bile olmadığı halde,çünkü futbola olan sevgim bunu gerektiriyor.

Osman Özköylü'nün takıntıları olması işi konusunda ise buna saygı duyacaksın,detaylar farkı belirler,Osman Özköylü ile çalışan abin başka yerde daha büyük başarılar ile Osman Özköylü'den daha iyi işler ortaya koymadığı sürece Osman Özköylü'nün bilgisine ve takıntısına saygı duyacak.
    Çok ilginç bir bakış açısı

Ben hala abarttigin kadar iyi bir hoca olduğunu düşünüyorum.
    Öyle olsa başarı yakaladığı takımlarda dururdu.

Hiçbirinde durmmamasi sadece kötü yönetici futbol bilmeyen kafalar analayisi ile açıklanamaz.
    Muhtemelen burada paronoyak ve takıntılı kişiliği etkili oluyor.
    Takıntılı hiçbir hoca TS de yapamadı yapamaz da
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    Bursa

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok ilginç bir bakış açısı

Ben hala abarttigin kadar iyi bir hoca olduğunu düşünüyorum.
    Öyle olsa başarı yakaladığı takımlarda dururdu.

Hiçbirinde durmmamasi sadece kötü yönetici futbol bilmeyen kafalar analayisi ile açıklanamaz.
    Muhtemelen burada paronoyak ve takıntılı kişiliği etkili oluyor.
    Takıntılı hiçbir hoca TS de yapamadı yapamaz da
    Takıntı dediğin şey ney onu bilmek lazım diyorum,işinin ehli her insanın işi ile ilgili prensipleri ve olmazsa olmazları vardır,sana veya bana takıntı olarak gelir ama başarının detayı orada yatar,anlayacak seviyemiz yoksa bu ne deriz ama işin sonunda başarı varsa da bize düşen saygı duymak olur.

Osman Özköylü bugün Trabzonspor'a gelse en başta ben karşı çıkarım,bu ortama ve bitik kadroya gelirse bizim olası bir şampiyonluk serüvenimiz olmaz.
    İlerde inşallah Muharrem Usta'nın başkan,Özkan Sümer'in danışman,Osman Özköylü'nün Hoca ve Hüseyin Cimşir'in sportif direktör olduğu bir yapılanma ile lige ambargo koyacağız.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Takıntı dediğin şey ney onu bilmek lazım diyorum,işinin ehli her insanın işi ile ilgili prensipleri ve olmazsa olmazları vardır,sana veya bana takıntı olarak gelir ama başarının detayı orada yatar,anlayacak seviyemiz yoksa bu ne deriz ama işin sonunda başarı varsa da bize düşen saygı duymak olur.

Osman Özköylü bugün Trabzonspor'a gelse en başta ben karşı çıkarım,bu ortama ve bitik kadroya gelirse bizim olası bir şampiyonluk serüvenimiz olmaz.
    İlerde inşallah Muharrem Usta'nın başkan,Özkan Sümer'in danışman,Osman Özköylü'nün Hoca ve Hüseyin Cimşir'in sportif direktör olduğu bir yapılanma ile lige ambargo koyacağız.
    Muharrem usta başkan eyvallah
    Osman ozKoylu hoca ona da eyvallah da
    Özkan Sümercin bir ayağı toprağa bakıyor Allah gecinden verisn.
    Hüseyin cimsirin de kaliteli bir sportif direktör olacagini soyliyemeyiz zira bizde sportif direktör anlayışı kurumu gelisemedi.
    Bunun gelişmesi için sportif direktörlüğe işi sportif direktörlük olan biri getirilmeli yardımcı hoca degil

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca iki sene üst üste aynı takımı çalıştırmamış. Bazen aynı sezon iki takım çalıştırmış. Hani bir iki kulüp Osman hocadakii vizyonu görememiş anlarım hepsi mi hatalı? Başarısız olduğu kulüpten de ayrılmış, başarılı olduğu kulüpten de ayrılmış. Hiç bir şeyi yanlış yapmasa takım seçimini hatalı yapıyor demek. Tek sezonluk tekliflere balıklama atlama. Şu ana kadar yaptıklarıyla Trabzonspor hocalığı yapacak bir şey özelliği yok bence. Adam gibi adamdır, bizde top oynamış bunlar yeterli diyorsanız gelsin birde o denesin.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bir şeyler deneyeceksek Arteta derim. Yıllık 3 milyon isteyecek adamları boşa yazmayın o parayı veremeyeiz. Arteta Pep'in ekibinde antrenör. Hem çok para istemez hem de şimdiye kadar çok şey öğrenmiştir. İki taraf için de güzel bir tecrübe olabilir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir şeyler deneyeceksek Arteta derim. Yıllık 3 milyon isteyecek adamları boşa yazmayın o parayı veremeyeiz. Arteta Pep'in ekibinde antrenör. Hem çok para istemez hem de şimdiye kadar çok şey öğrenmiştir. İki taraf için de güzel bir tecrübe olabilir.
    Bu mantık daha akıllıca
    Çıkış arayan hoca ile ile çalışmak kariyerli bir hoca ile çalışmaktan daha iyidir TS için
    Çünkü kariyerli hoca şunu şunu alın der alınmazsa top oynayamaz.
    Çıkış arayan hoca ise eldeki malzeme ile bir şey yapmaya çalışır.
    Biz en fazla 3 transfer yapıp eldekilerle yoğurup top oynamaya çalışan bir takımız.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emery gelmeden önce Arsenal menajeri için adaylar arasındaydı. Guardiola'da yıkama yağlama çekmiş. Çok zor bize gelmesi, büyük takımlardan birine gider muhtemelen.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yazılan isimlerin hiçbiri Ünal hocadan iyi değil.

Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazılan isimlerin hiçbiri Ünal hocadan iyi değil.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çare kepenkleri indirmek, lanetlenmiş gibi takım bütün olmazları yaşatıyor birer birer
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sadi tekelioglu gelmeli zaten nede olsa bu senede gitti gelecek yılların kadrosunu kurar hersene aynı seyi konusmaktan vallahi sıkıldık.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Alper Beyazay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne komik biliyor musun yıllar sonra Trabzonspor'a seyir zevki yüksek futbol oynatan, taraftara haftasonunu iple çektiren hocayı ilk tökezlemede bunaltıp, yıpratan sizlerin şu isimlerin gelip bu çaresizlikteki bir kadroyla bir şeyler başarabileceğine inanmanız.

L'pool, Madrid'e karşı yarım saat oyunu domine ederken ve o ana kadar sahanın en iyisi Firmino iken Salah'ın -tek bir oyuncunun- çıkmasıyla ipler tamamen rakibe geçti, Firmino da günün sonunda maçın en kötülerindendi. Dünyanın en iyi hocalarından biri gösterilen Klopp'un takımından bahsediyoruz.

Sen ise Yusuf, Abdüş, Rodallega, Ekuban gibi hücum hattının neredeyse tamamını kaybetmişsin üstüne yerine alınanlardan neredeyse 0 katkı alabiliyorsun. Onazi gibi ciddi bir eksiği saymadım bile çünkü onun yokluğunun da üstesinden geldi hoca.

Ünal hoca bu takımı çalıştıracak en doğru isimdir, çizgimiz tamamen budur.

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Trabzonspor'un geçen yılki durumundan sorumlu tek kişi Ünal Karaman'dır.
    Trabzonspor'un bu yılki durumundan sorumlu olmayan tek kişi de Ünal Karaman'dır. Sorumlular sıralaması Yönetim, Taraftar, Sağlık Ekibi, Futbolcular, Medya, Öngörülemez durumlar vb. gider. Ama bu sıralamanın herhangi bir yerine Ünal Karaman'ı koymak -kendi adıma söylüyorum- en basit tabirle haksızlıktır.
    Emre AYGÜN, Alişen KANDİL, Ergin KELEŞ, Yusuf KURTULUŞ, Ufukhan BAYRAKTAR, Ufuk BAYRAKTAR, Barış MEMİŞ, Kadir KELEŞ, Göksu ALHAS, Hasan Ahmet SARI.......

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Basligin adi Spaletti ama baska baska seyler konusuluyor. Buna benzer konulsrin konusuldugu en az 2 baslik daha var Genel'de.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)