Sayfa 18 Toplam 79 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 16 17 18 19 20 28 68 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1956 adet sonuctan sayfa basi 426 ile 450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 5.Hafta | Sivasspor 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimse kusura bakmasın bu teknik ekip komple doktoruna kadar, hepsi kovulmadan bize maç izlemek zulum

ben burada ayın 20 sinde yazdım 20 eylül sturridge sakatlanır dedim daha yazalı bir hafta olmadı !!bu ekiple yapamaz dedim sturridge

öyle de oldu.

bu iş bilmez sağlıkçı ,yardımcı ekip masaör,malzemeci,taktisyen kim varsa hepsi kovulmalıdır.

bazı kendini bilmezler bana kaostan besleniyor geyiği çekmesin

sakatlanan sakatlanana takım batıyor !

başkan bunu yap kafan rahatlasın yokda sen de git

Eren meseleyi biraz abartmadin mi
    Israrla her mesajda bahsediyorsun
    Anladık vallaha anladık
    Ben de senin gibi düşünüyorum. Ama çözüm merci bunu böyle düşünmüyor
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    İstanbul

Alylt yapıdan Yusuf'un görevininin yarısını yapacak ve 6 numara oynayacak bir adam çıkarmadan zira oynamadan da çıkmaz işimiz zor
    Başka çıkar yol altyapiya yönelip gençlerin 3 üne 5 ine bakmadan san vereceksin
    İyi çıkmasını umacaksin

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

hocam sturridge olayından sonra tamam dedim abartma değil teknik personel takımı parçalıyor.çözüm merci çok orada oturamaz bu kafayla devam etsin bakalım bu takım zortlar beyler bu kadar olaydan sonra abartmayı geç az bile söylüyoruz.ahmet başkan bu kafayla orda çok durmaz.bu saatten sonra ünal da gönderilmelidir. yaz bir yere bunu renktaş Halil başımız çok ağıracak arkadaşlar ben söylüyorum yaşayacağız bunları malesef kanserli hücrelerden kurtulmamız lazım yoksa sonumuz olur bu.wakayeme ve sosa yakın bir zamanda sakatlanabilir.personel değişimi olmassa.novağı da kaybedebiliriz.at fava bekle
    Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eren meseleyi biraz abartmadin mi
    Israrla her mesajda bahsediyorsun
    Anladık vallaha anladık
    Ben de senin gibi düşünüyorum. Ama çözüm merci bunu böyle düşünmüyor
    Konu erenslash tarafından (23.09.2019 Saat 00:35 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

hocam sturridge olayından sonra tamam dedim abartma değil teknik personel takımı parçalıyor.çözüm merci çok orada oturamaz bu kafayla devam etsin bakalım bu takım zortlar beyler bu kadar olaydan sonra abartmayı geç az bile söylüyoruz.ahmet başkan bu kafayla orda çok durmaz.bu saatten sonra ünal da gönderilmelidir. yaz bir yere bunu renktaş Halil başımız çok ağıracak arkadaşlar ben söylüyorum yaşayacağız bunları malesef
    3 maç üst üste alınırsa her şey unutulur da bu takım 3 maç alır mı o muamma

Nereden
    Güney Amerika

bilinçli taraftar unutmaz sorun belli çözüm belli başımız ağırır kanserli bir personelimiz var komple değşim şart.yaptın yaptın.hoca dahil hepsi değişmeli yapmıyorlar mı? olacakları görürsün seyret sadece neler olacak çok kötü zamanlar geçireceğiz.arada bir iki maç alırsın.unutmadan sakatlıklar olacak daha sadece biraz bekle hepsini yaşıcaz sonra eren abartmamış dersin zaten ömür olayından sonra anlaması lazımdı taraftarın .hayret yani ben şaşırdım forumda veya sosyal medyada şiddetli bir şekilde ve kararlı bir şekilde personelin kovulmasıyla ilgili bir tepki veya istek çok göremedim.wakameyeme ve sosa sakatlanır belki o zaman görürüz.
    3 maç üst üste alınırsa her şey unutulur da bu takım 3 maç alır mı o muamma
    Konu erenslash tarafından (23.09.2019 Saat 00:40 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hucüm hattımızın pres yapmamasından dolayı rakip ortasahayı rahat geçiyor. Geçen sene pasla çıkarken bu sene Sörlotha uzun top oynuyoruz adamın 1 top indirdiğini görmedim.
    EE2Uq9bXoAYV5hy.jpg

Şuna çare bulamadıktan sonra 1 puan bile bizim için içerde dışarda kıymetli hale gelir
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Nereden
    İstanbul

bilinçli taraftar unutmaz sorun belli çözüm belli başımız ağırır kanserli bir personelimiz var komple değşim şart.yaptın yaptın.hoca dahil hepsi değişmeli yapmıyorlar mı? olacakları görürsün seyret sadece neler olacak çok kötü zamanlar geçireceğiz.arada bir iki maç alırsın.unutmadan sakatlıklar olacak daha sadece biraz bekle hepsini yaşıcaz sonra eren abartmamış dersin zaten ömür olayından sonra anlaması lazımdı taraftarın .hayret yani ben şaşırdım forumda veya sosyal medyada şiddetli bir şekilde ve kararlı bir şekilde personelin kovulmasıyla ilgili bir tepki veya istek çok göremedim.wakameyeme ve sosa sakatlanır belki o zaman görürüz.
    Ben abarttin derken çok fazla tekrara düştün diye dedim.
    Yoksa tespitlerin doğru hemfikiriz

Ha şunu unutmadan ilave edeyim.
    Bu takımın genlerinde profesyonel ekiple çalışma ruhu yok.
    Bunu da göz ardı etmeyelim

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zihnimde defaten maçı oynuyorum lakin bitiremiyorum.
    Maç esnasında umulan ve umulmayan birçok etken var tüm hesapları şaşırtacak. Geçen sene yediğimiz golün hemen peşine Abdülkadir Parmak füzesi gelmeseydi iyi oyunu tutturduğumuz o haftalarda bile 3 puanı bırakacaktık Sivasta.

Bu arada Sosa mutlaka en verimli olduğu bölgeye çekilip , Onazinin rolü Doğana verilmeli ve sağ kanatta içe yakın Abdülkadir oynamalı.

Ben olsam bu maçta Sörloth'un arkasına adam değil yanına Koray'ı koyup yapabilecekleri en yüksek presle rakip 4'lüyü çıkartmayıp , bizim savunma defolarının bir kısmını kapatırdım ama hiç sanmıyorum Ünal hocanın böyle birşey deneyeceğini.

Galibiyet temennisiyle )
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Güney Amerika

biliyorum senin hemfikir olduğunu yabancı kaliteli hocanın çözüm olacağını düşünenlerdensin. niye yazdım tekrar ettim çünkü sturridge sakatlanmış şimdi sakatlanınca personel aklımıza geliyor sürekli.çünkü personel sorunlu olduğu açık.belli bu.heh sturridge sakatlanmaya meyillli diyenler olacak kardeşim zaten adam vasat bir ekibin eline düşünce sağlam adama gerekli özeni göstermemişler belli bu.o zaman Trabzonspordan profesyonellik yok genlerinde yoksa hocam bir şeyler değişmesse ve başkan genlerimizde yok kafasıyla hareket edecekse bize hayırlı traşlar diliyorum ne şampiyon oluruz ,ne avrupada başarı gelir ne bir halt olur bu takımdan yüzyılları alır bu kafayla şampiyon olması bu takımın. dostum bu takımda heran herkes sakatlanabilir form düşüklüğü yaşayabilir buna hazırlıklı olmamız lazım bilmem insanlar farkında mı bunu? en fit en güçlü oyuncuyu bile kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyayız.sakatlık yaşayacaklar listesini çoktan kafamda oluşturdum bile ben
    Ben abarttin derken çok fazla tekrara düştün diye dedim.
    Yoksa tespitlerin doğru hemfikiriz

Ha şunu unutmadan ilave edeyim.
    Bu takımın genlerinde profesyonel ekiple çalışma ruhu yok.
    Bunu da göz ardı etmeyelim
    Konu erenslash tarafından (23.09.2019 Saat 00:57 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Arkadaş ne teknik ekibi ne hocası, adamın psikolojik sorunları var.

Açıklamayı tekrar okuyun, Sturridge ağrıdan şikayet etmiş ve MR'a sokulmuş. Sonra tıp diliyle bir şeyler yazmışlar en sonuna da "riske edilmeyerek kamp kadrosundan çıkarılmıştır" diye not düşmüşler.

Mevzu tam da burada Klopp ile yaşadığı duruma geliyor. Aratıp bulduğum ilk haberin ilk 2 paragrafını paylaşıyorum.

Jürgen Klopp has told Daniel Sturridge he must start to play through the pain barrier to address the problems that have blighted the Liverpool striker’s career. The manager said Sturridge needed to learn “what is serious pain or what is only pain”.

Sturridge was unable to make his first appearance under Klopp on Thursday when he reported a sore foot hours before the Europa League win over Bordeaux. The Liverpool manager described the injury as “not that serious” on Friday and refused to rule out the 26-year-old, who had a scan, featuring against Swansea City in the Premier League on Sunday.

Ne diyor Sturridge ağrı ile sakatlığı ayırt edemiyor. Ne diyor ağrı eşiğinin üstüne gitmeli ki yaşadığı problemleri aşabilsin. Devamında ne diyor Bordeaux maçından saatler önce ayak ağrısı nedeniyle kadrodan çıkarılmış. Ertesi gün mr'a sokuluyor ve Klopp "ciddi bir şey değil" deyip haftasonu oynanacak maçın kadrosundan çıkarılmasını reddediyor.

Tekrar açıklamadaki riske edilmeme kısmına dönersek bu büyük ihtimal mızmızlandı bizimkiler de hepten kaybetmemek için kadrodan çıkardılar. Çok büyük bela aldık başımıza. Annesinin ölümünden sonra maça çıkan Ekuban nerede bu ağlak nerede? Rodallega'dan boşalan kırmızı çizgimize Ekuban'ı aldık. Bundan sonra hatasıyla sevabıyla Ekubancıyız.

Nereden
    Güney Amerika

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@castillo61<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> ben onu biliyorum hepsini okudum çoktan .alakası yok ama

sorun bizle ilgili sturridge ile ilgili değil.bu adam bize sağlam geldi + ömürün,ekubanın ivaldinonun da psikolojik sorunları var zaten

keşke böyle olsaydı isterdim inan.

hatta ünal hoca harika hoca psikolojik sorunları olmasa harika hoca maçları alırdık

keşke hepsi psikolojik sorun yüzünden kötü olsalardı

sırada kim var wakayeme , sosa veya novak

pardon bak unuttum hocam bir de onazimiz var
    Konu erenslash tarafından (23.09.2019 Saat 01:18 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Forvete uzun top oynama taktiği bilinçli uygulanan bir taktik değil ki bu taktik eski İngiliz taktiğidir bir zamanlar United, Ferguson döneminde bunu çok iyi uygulardı topu havadan forvete şişirirlerdi forvetin topu indirip indirmemesine bakılmaksızın topun düştüğü yere 3 lü 4 lü pres uygular topu kapıp seri paslaşarak sonuca giderlerdi..Yani direkt oyunla topu rakip sahaya şişirip rakibe topun düştüğü yerde yarı sahada uyguladıkları presle etkili bir hücum çeşidi yaratırlardı..

Bizim oynadığımız doğaçlama oyunda topu Sörloth'a şişirmemezin sebebi stoperlerin geriden oyun kurma özürlüsü olmasi veya bu minvalde çalıştırılmamasıdır..Pas istasyonu bulamayan veya kolaycılığa kaçan stoperlerin ilk yaptığı iş topu alır almaz rakip sahaya şişirmek gelişigüzel uzaklaştırmaktır..Şayet uzaklaştırılan topun düştüğü bölgede pres yapma taktiğin de yok ise ve forvetini ileride tek başına bırakıyorsan rakip topu kolayca kapıp yeni bir atak başlatır ve baskı yersin..İlla topu ileri uçtaki adama şişireceksen forvetin etrafına.çevresine pres yapacak adamları koymalısın veya taktik icabı çalıştırmalısın..Sahada rakipden daha kalabalıkmış gibi oynuyor hissiyatını psikolojik olarak rakibe hissettirmelisin..

Bu takıma aşılanması gereken iki şey var birincisi topun kıymetini bilmek kaptırılan topları çabuk geri kazanmak ikincisi ise paslaşma kültürüdür..

Bu ikisini halletmeden çalıştırmadan modern futbol oynaman imkansız..Aksi takdirde yok Yusuf gitti yok o sakattı bu cezalıydı diye hayıflanır durursun tıpkı modern futboldan gram anlamayan Ünal Karaman gibi..

Takım savunmasını iki şekilde halledersin demiştik..Birincisi yukarıda yazdığım topla oynamak topa sahip olmak bol pas..İkincisi geniş analiz ister uzatmayalım...Ünal'ın bahanelerinden bıktım..Bu takım geçen sezon Ekuban Ömür Yusuf varken de çok gol yiyordu bu sene de hakeza öyle..Öndeki oyuncuların yokluğuyla savunmadaki problemlerimizin ne alakası var..Ezberci yorumlar okuyunca darlanıyorum..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Orta sahadaki probleminizi sayıca fazla oynayarak da farklı oyuncularla oynayarak da çözemedik. Çözebileceğe de benzemiyoruz. Hele ki bunu Ünal Karaman'ın çözmesini beklemek hayalcilik olur, Wakeme'yi sol tarafta kaç maçtır durduran rakiplere karşı ters kanada almayı dahi düşünemeyen, aynı şeyi defalarca kez deneyip olmadığı halde farklı sonuç almayı bekleyen bir zekadan takımın sorunlarını çözecek yaratıcılık üretmesini beklemek gerçekten hayalcilikten de öte birşey.
    Bütün bunlar ekseninde bugün kazanabileceğimizi düşünmüyorum. Özellikle de gol yersek yediğimizden fazlasını atma şansımızın hiç olmadığını düşündüğüm ve ve gol yememek bizim için mucizevi bir hadise haline geldiği için max 1-1 belki 2-2 beraberlik alabiliriz diye düşünüyorum.
    Tabi ki gönül istiyor ki güzel bir oyunla net bir skor elde edelim ve tarihimizde bir kez olsun rakiplerimiz puan kaybetmiş ve mutlaka kazanmamız gerekirken bir maçı da kazanalım ama malesef realite tam tersini söylüyor

Nereden
    İstanbul

yenersek hala yarışta kalırız işte tam da bu yüzden Trabzonspor gerçekleri gerçekleşecek ve yenileceğiz.Kazanma ihtimalimiz yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Haydi bakalım sezonun ilk dönüm maçı haftaya Bjk ile oynayacağız. Fb-Gs maçı var. Muazzam fırsat yarım sıfır olsa da kazanmalıyız. Şans yanımızda olsun!
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hucüm hattımızın pres yapmamasından dolayı rakip ortasahayı rahat geçiyor. Geçen sene pasla çıkarken bu sene Sörlotha uzun top oynuyoruz adamın 1 top indirdiğini görmedim.
    EE2Uq9bXoAYV5hy.jpg

Şuna çare bulamadıktan sonra 1 puan bile bizim için içerde dışarda kıymetli hale gelir
    Hey maşallah orta sahadaki boşluğa bak konya ovası gibi

Getafe'nin sahaya dizilimi 4-4-2, bizimkini çözebilen beri gelsin
    Konu Tayfun tarafından (23.09.2019 Saat 08:21 ) değiştirilmiştir.
    .

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Sturridge nin ne adaya dönmek ne kendini kanıtlamak gibi problemi yok bu ne biçim bir herif mikelde öyle devere arası anlasılsada gitse ikiside çok büyük kazık yedik.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Ünal oyuncularla toplantı yapsın ölümüne bu maçı oynasınlar kazanırsak bjk maçındaki 1 puan bile iyidir.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Mikel-Sturridge ikilisinden sadece Sturridge alınsa bu takım için daha iyi olurdu.
    geçen sene devre arası yaptığımız temizliğin hiç bir anlamı kalmadı gibi bişi oldu

mikel yerine atletizmi yüksek atiba tarzı bir adam bulacaktık sadece
    bu takımın çoğu yükünü alırdı

Bugün bu takım yenmek zorunda başka alternatifi yok

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

3 puandan ötesi bize yaramaz.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yenebileceğimizi düşünmüorum ayrıca her maçta gol yeme alışkalığımız fazlasıyla olduğundan dolayı fark bile yiyebiliriz...

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Nereden
    İstanbul

yani kısmetsizlik bir yere kadar da yusufu satarken eldeki mevcut kadroya 4-5 takviyeyele bu iş yürür diye düşünüyordum..
    Şimdi ise Yusuf'un sol bacağı bile olsa yeter diye düşünüyorum...

Nereden
    İstanbul

bu kadar sakatlık nedir kardeşim..
    kaç maçtır aynı adamlar kaç maçtır ..

he bana göre yorulma da bahane..
    yıllık 3-3,5 milyon ları alan adamlar ee bi zahmette yorulsun biraz..
    zaten yorulasın diye o paralar veriliyor...
    kimse yatarak o muazzam paraları kazanmıyor....

messi yılda 100-120 maça çıkıyor bizimkiler 40-50 bile değil

Tatar Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sivasspor'un rahat kazanacağı bir maç. Yine 3-0'lık bir hezimet gelebilir. Hem sakatlıklar hem de takımın çalışma ve uyum disiplinin olmaması Trabzonspor'un dengesini iyice bozdu. Toparlaması da zor görünüyor. Kaleci Uğurca gününde olması önemli çünkü takımın ortasahası çökmüş, forvet hattı bitmiş defans hattı ise felaket durumda.

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Dün malatya maçında da görüldüğü üzere, takımın düzenin bozduğun an çakıyorlar cezayı.
    Bu yüzden çok zor bir maç bizi bekliyor.Takımın düzeni o kadar bozuk ki, 90 dakika nasıl ayakta kalacağız merak ediyorum. Bazen böyle umutsuz dönemlerde şans lazım.Umarım bu akşam şans yanımızda olur.Bir defa da şansla maç kazanırız.
    O yüzden teknik taktik söylenecek söz yok.Şansımıza güveneceğimiz bir akşam olacak.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)