Sayfa 14 Toplam 79 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 12 13 14 15 16 24 64 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1956 adet sonuctan sayfa basi 326 ile 350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 5.Hafta | Sivasspor 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Geçen seneki sistemi tekrarlamaya çalışıyor hoca ama yanlış malzeme ile

Kerem yusuf un yerine behlül ömür un yerine oynayabilecek isimler.

Yok sistem değişecekse ayrı.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Bursa

Yarınki maça
    ... Uğurcan...
    Peraire... Huseyni..campi. novak.
    Doğan... Sosa.
    Parmak.... Ağaoglu... Nwakame.
    . Sörloth.
    10 numaraya malesef oyuncu bulamadım. Zaten sakatlıklar bile olmasa orada oynayacak bir tane bile adamımız yok. Ve busenenin kötü gitmesinin ana sebebi yusufun satışı sonrası o bölgeye bir tane bile adam alınmaması.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçen sezon sakatlıklar yüzünden genç oyuncuları sürmüştü hoca sahaya. bu sezon da git gide buna zemin hazırlıyor gidişat.
    dileyelim ki bu eksikler kazanacağımzı bir oyuncuya vesile olur.
    sezon elden gitmek üzere gerçi. bu da ayrı bir konu .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

nevzat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Geçen sene pas oyununda iyi bir Trabzonspor vardı..
    Bu sene kimse ne yaptığını bilmiyor..Sosa bile iki maçtır hiç yapmadığı kadar pas hatası yapıyor.. düzen oturtamadik.. geçen sene ne kadar kötü olsa da iyi organizasyon yapıyorduk kollektif oyunda..

Asıl benim kafamı meşgul eden Onazi nasıl dönecek.. geçen sene kaldığı yerden devam eden bir Onazi bize ilaç olur..
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, başkalarının ne düşündüğünü takıntı haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı nevzat61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene pas oyununda iyi bir Trabzonspor vardı..
    Bu sene kimse ne yaptığını bilmiyor..Sosa bile iki maçtır hiç yapmadığı kadar pas hatası yapıyor.. düzen oturtamadik.. geçen sene ne kadar kötü olsa da iyi organizasyon yapıyorduk kollektif oyunda..

Asıl benim kafamı meşgul eden Onazi nasıl dönecek.. geçen sene kaldığı yerden devam eden bir Onazi bize ilaç olur..
    Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onazi’den gelen haberler hiç de iç açıcı değil. Sakatlığında iyileşme süreci iyice uzayan Onazi’nin aldığı kilolar dikkatleri çekiyor. Onazi’yi gören,”daha dönse de oynayamaz” diyor. Durum o kadar vahim. Sorduk soruşturduk ve öğrendik ki, Onazi’nin sahalara dönüşü daha da uzayacak. Evet belki kadroda denecek ama idmanlarda o eski halinden eser kalmamış. Umarız Onazi herkes gibi bizleri de yanıltır. Kilolarını verir ve sahalara biran evvel döner. Bize göre kimse artık eski Onazi’yi beklemesin.

ŞAMPİYON ABDULLAH ÖZTÜRK

.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Kerem ve Behlül'ü kadroya bile almıyor hoca. Madem eksik var alıp oynatmak gerek. Başkan da ancak hikaye anlatsın altyapı vs diye.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

ts_tuncay_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bana göre Sturridge sakat falan değil.Zaten hazır değil ve olası bir Sivas mağlubiyeti için ellerinde bulundurdukları koz gibi duruyor.

Nereden
    Bursa

Ayrıca önerim kalan avrupa maçlarına yedeklerle çıkmamız gerektiği. Çünkü gruptan zaten çıkamayız. Bir sakat daha vermeye gerek yok. Amaç avrupaya katılmaltı katıldık işte. Seneye de katılmak istiyırsak bir sakat daha vermemeliyiz. Yoksa seneye avrupa hayal. Ve artık şunu anlayın. Bu takımdan ne olursa olsun parlayan oyuncular satılmamalı. Çünkü satılan hiçbir iyi adamın yeri dolmuyor.biz borcu başarı ile karşılamalıyız. Oyuncu satma işi bize göre değil. Yusuf satıldı gördük takımı 1 sene heba edildi en az. Düşünün ömür de uğurcan da novak neakame sosa ekuban da satılsa benzeri olacak.

taha küçük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu kadar vefasız sabırsız halden anlamayan bir topluluk olamaz adamın kadrosundan 4 tane önemli oyuncu yok önemli oyuncular sakat Ünal hoca olmadan önceki durumları ne çabuk unuttunuz. Eleştiri yapabiliriz ama laubali konuşmalar hocanın pes ettiğini ima etmek falan bunlar başka şeyler her şeyin bir sınırı var. Böyle yaparak hiçbir şeyi düzeltmezsiniz.
    Biz dar sokaklarında
    Dinmeyen yağmurunda

nevzat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .
    Evet geçen haberlerde gördüm..çocuklar ile sokakta maç yaparken dikkatimi çekmişti ama durumun bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum.. üzüldüm hem kendisi için hem bizim için..
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, başkalarının ne düşündüğünü takıntı haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Virüslerden kurtulursak yine bir çıkış yakalarız. Böyle baş belalarindan kurtulmak hocaya da iyi gelecek.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Bursa

Uğurcan. Novak. Peraire. Sosa. Nwakame idmanlarda bile zorlamasın kimse bu adamlara idmanda faul bile yap asın. Bu adamlardan biri bile sakatlanırsa kaosun büyüğü gelir. Aman dikkat. Sörlothun da yedeği yok bu arada.

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarınki maça
    ... Uğurcan...
    Peraire... Huseyni..campi. novak.
    Doğan... Sosa.
    Parmak.... Ağaoglu... Nwakame.
    . Sörloth.
    10 numaraya malesef oyuncu bulamadım. Zaten sakatlıklar bile olmasa orada oynayacak bir tane bile adamımız yok. Ve busenenin kötü gitmesinin ana sebebi yusufun satışı sonrası o bölgeye bir tane bile adam alınmaması.
    Hahaha
    Ağaoğlu 10 numara mi
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İşi şansa bağlamak isteyen adam takımın yarısı sakat lanet var der ;
    Gerçek şu ki geçen sene ikinci devreyi sürklase eden takımdan sadece Abdülkadir Ömür sakat...

Ve 15 transfer yapıldı
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

alptug_kd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim tam anlamıyla sınıfta kaldı. Ancak bu kadar başarısız bir transfer sezonu yürütülebilir. Basit hamleler yapmak yerine neden her zaman zor olanın yapıyoruz? Bunu anlayamıyorum.

Ligde oynayan ve başarılı olan o kadar futbolcu var ki. Gözümüzün önünde bu topçular. Bize ne verecekleri belli bunların. Zaten bizim iskelet olarak çok eksiğimiz yoktu. Tamamlayıcı oyuncu olarak bu isimleri alabilirdik. Sezon bittiğinde bunlar ile anlaşıp işi çözmek varken günlerce başka futbolcuların peşinde koştuk. Sonra o isimler geldi yok hazır değil, yok kamp yemedi vs vs. Her transfer sezonu aynı senaryoyu yaşıyoruz.

Dediğim gibi basit ama ne vereceği belli hamleler. Azubuike gibi. Olcay'ın takımda tutulması gibi.

Anadolu takımları bu hamleleri yapıyor. Örneğin; Rizespor Attamah'ı kiralamış. Temiz oyuncu. Orta sahaya enerji katar, yeri gelir stoper oynar sıkışırsan. Rize kiralamış bunu rize sana niye gelmesin. Bir başka örnek geçen sene Malatya'da iyi işler yapan Guilherme. Adamı yine kiralamış malatya. Yahu sen devreye gir sen al adamı. Yusuf'un yerine oynar. Olmadı illa başkasını alacaksan al yine. bunu da oturtursun yedek kulübene sana önemli bir silah olur. Böyle daha çok oyuncu sayılabilir. Bunlar ilk aklıma gelenler.

Olcay, Azubuike, Attamah, Guilherme... Ne kadar para gidebilir bu 4 oyuncuya? Kimisi boşta kimisi kiralık. Böyle bir rotasyon sağlasak şimdi rahat olurduk.

Bazı şeyler çok basit. Ama hep zor olan deneniyor. Ben anlayamıyorum. Ya da ben küçük düşünüyorum anadolu takımından topçu almamızı istiyorum onlar ise "büyük" düşünüyorlar.
    Konu alptug_kd tarafından (22.09.2019 Saat 14:14 ) değiştirilmiştir.

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Bu sezon en büyük sikintimiz yusuf'un olmayisi.
    Yeri dolar diyen arkadaslari uyardik, yusuf gibi bir oyuncunun yeri dolmaz 10 M€ vermezsen.
    Maçlardaki isi haritalarimizda bile o bölgenin maç boyu bos kaldigini görüyoruz.
    Eger bu sezon kötü günler yasamak istemiyorsak acil o bölgeye birini bulmamiz sart.
    Takim içinde en yakin isim ve layikiyla yapicak tek Avdijaj var, hoca denemiyor neden anlamadim.
    Yoksa devre arasi ya yusuf'u durumuna göre kiralasinlar, ya da pas oyununa yatkin oguzhan gibi birini alsinlar.
    Aksi takdirde gerçekten çok kötü günler bizleri bekliyor.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forvet alternatifleri Koray ve Muhammet. As oynayan da mantara bağladı. Waka kayıplarda kim gol atacak?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Plansızliği tek bir örnekle açıklayacağım.
    5-10 tane orta saha alındı.
    Fıratcan Avdijac Andjusic Doğan Ahmet Taha daha aklıma gelmeyenler.

Geçen sene dönüp bakmadığınız Amiri su an kadromuzda olsa iyi kötü hızı şutu bileklerine hakimiyeti Sivas deplasmanında kullanırdın.

Şimdi sağ kanada kimi koysak ne kadar mücadele eder diye kara kara düşün

Amiri'yi begendigim için söylemiyorum transferdeki rezaleti gözler onune sermek için soyluyorum
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Forvet arkasında eksiklik varken neden Behlül dahil edilmiyor kadroya.

Saçma sapan işler
    .

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Plansızlığın ve şımarıklığın geldiği nokta. Gidenlerin yerlerine gelecek gidenlerden daha aç futbolcular gerekirken ne idüğü belirsiz bir sürü adam alındı. Bu transferler yapılırken en çok söylediğimiz takım kimyası meselesi ile yine karşı karşıyayız. Aile ortamının yine içine edildiği ortamla karşı karşıyayız. Geçen sene zargo oynayamadığı gs maçından sonra sahaya girmiş takımla eğlenmişti. Amiri son dakikada oyuna girip gol atmış sonra hocasına koşup sarılmıştı. Yetenekleri kısıtlı da olsa takım kavramının bir parçasıydı bu adamlar. Ha bu adamlar bence de yetersizdi gitmeleri de gerekirdi ama yerine alacağın adamlar sadece bu adamların daha yetenekli versiyonları olmalıydı. Yönetim el birliğiyle bu takımın arkadaşlık ortamını mahvetti. Şimdi hocaya ona oynat bunu oynat diyoruz. Mikel e sturridge ye o kadar para gömdükten sonra oynatma diyoruz. İşte yıllardır izlediğimiz trabzonspor başarıya ulaşamayan trabzonspor tam olarak bu. Tanıdığımız bildiğimiz trabzonspor tam olarak bu. Yazık edildi. Sadede bir sezon değil kayıp giden. Halbuki çok basit hamlelerle müthiş bir sezon başlangıcı yapılabilirdi. Sadece eksik mevkilere hep altyapıdan hem de Tony gibi ekuban gibi ismi duyulmamış futbola aç adamları bulup getirecektin. Ve şu alt yapı meselesi. Net şekilde anlayamadığım şey bu adamlar koca sene izlenmiyor mu da toplayıp hepsi kampa getiriliyor? Koca sene izler içlerinden bu oyuncular olmuş yahut olmaya yakın dediklerini sadece kampa değil direkt takıma da alırsın geri kalan eksikleri de dışardan tamamlarsın. Ama böyle yapılmadı onazi meselesinde yapıldığı gibi büyük bir amatörlük gösterildi. Ben artık şunu anladım. Sosa pereria Yusuf abdülkadir Novak onazi parmak Türkmen gibi bu takımı çok seven çok mücadele eden ve taraftar da
    dahil herkese bu takım ne yapıp ne edip kötülük ediyor. Gerçekten çok üzücü.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Sezon basinda kaldigimiz yerden devam edip + sansizliklarimizi kiran bir Sturridge keyfi yasayacagimizi dusunurken geldigimiz hale bak.
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bazilari iyi kadromuz var deyip duruyor, hem bjk hemde fenerden üstünmüs kadromuz

stoperlerin vasat, beklerini süper lig seviyesinde yedekleyecek hic kimse yok

net bir forvetin yok, yilda 3,5 saydigin adam yarim sene antrenman yememis

10 numarani sattin, kadroda oynatabilecegin kimse yok o bölgede

kenarlarda oynayabilecek iki oyuncun var (waka ve abdülkadir) digerleri yine ptt seviyesinde

orta sahan les atiyor, BIR TANE dengeli oyuncun yok orada, avusturya ikinci lig topcusundan birseyler bekliyoruz...

E. Belozoglu
    T. Arslan
    M. Erdinc
    S. Aziz
    F. Kadioglu
    S. Ciftpinar
    Jailson
    A. Potuk
    H. Tekin

bunlar o kadromuzun 1 sinif daha yüksek oldugu sikecilerin dünki yedek kadrosu

biraz aklinizi basiniza alin yorum yaparken

bizim takimda ise yaraya bir kac oyuncu var, digerleri bu lig seviyesinin bile cok altinda
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı kayseriliyiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sezon en büyük sikintimiz yusuf'un olmayisi.
    Yeri dolar diyen arkadaslari uyardik, yusuf gibi bir oyuncunun yeri dolmaz 10 M€ vermezsen.
    Maçlardaki isi haritalarimizda bile o bölgenin maç boyu bos kaldigini görüyoruz.
    Eger bu sezon kötü günler yasamak istemiyorsak acil o bölgeye birini bulmamiz sart.
    Takim içinde en yakin isim ve layikiyla yapicak tek Avdijaj var, hoca denemiyor neden anlamadim.
    Yoksa devre arasi ya yusuf'u durumuna göre kiralasinlar, ya da pas oyununa yatkin oguzhan gibi birini alsinlar.
    Aksi takdirde gerçekten çok kötü günler bizleri bekliyor.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    Tek sıkıntı Yusuf felan değil kardeşim. Yusuf varken de hatta Onazi varken de bu takımın acilen giderilmesi gereken eksiklikleri (stoper, defansif ortasaha) vardı. Geldiğimiz nokta ise bir de bu eksikliklerin üzerine kendimizin eksilttiği noktalarında (9,5 mu diyorsunuz artık buna 10 mu bilemem ve santrafor) doldurulması gerektiği.

Ayrıca eğri oturup doğru konuşalım arkadaşlar. Daha bu takımda sol bekinin alternatifi yok, adam akıllı bir sağ açığın yok, takımın iskeletinin yaş ortalaması malum. Üzerine koyup gidecekken her şeyin içine ettik (bence). Zamanla yarışıyoruz. İskelet yaşlanıyor. Gideceklerin yerine yenilerinin ayarlanması lazım. Bunlar baba baba sorunlar öyle kolay değil. Bunları çözebilmek ve doğru ilerlemek için çok ama çok sağlam (profesyonel) bir organizasyona ihtiyacımız var.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yusuf yerine Ahmet Canbaz'ı aldık adamın 1 dk oynamışlığı yok. Ahmet Ağoğlu iyi dedik oda sıvama faslına geçti
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Koskoca bir "0" puan maça çıkmaya bile gerek yok diye düşünüyorum...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)