Sayfa 23 Toplam 79 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 21 22 23 24 25 33 73 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1956 adet sonuctan sayfa basi 551 ile 575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 5.Hafta | Sivasspor 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Bakıldığı zaman geçen yıl 2. devre başarılı olan takımdan 8 oyuncu elimizde halen mevut. Bene artık bu 8 oyuncu yerinde değerlendirilmeli ve eksik bölgelere o bölgenin oyuncusu eklenmeli. eksik olan Forvet Sağ açık ve 10 numara(ofansif ortasaha) bölgelerine bölgesinin adamı kimse o görevlendirilmeli. Çok bir seçenek yok Forvet Sörloth, sağ açığa Fıratcan, 10 numara olarak da Ahmet canbaz denenmeli. Geçen yılki kadroyu bozarak tüm takımın dengesini bozuyoruz.Bu 3'lüden 1 tanesi katkı verirse zaten maçı da koparırız gibi. Waka ve Sosa'nın oyunu da belirleyici olacaktır.

Beraberlik ağır basıyor ama Sivas daha favori maalesef.
    bize heryer TrabzonSpor

Nereden
    Bursa

Beklediğim kadro bu:

--------Uğurcan-------
    JP Hosseini Campi Novak
    ----- Doğan Mikel -----
    Parmak Sosa Wakaeme
    -------Sorloth------
    Allah ne verdiyse savunma yapıp 1-0 falan maçı almak.İnşallah

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu takımın ıcerıde kı maclarda bıle mac kazanması reaksıyon vermesı zor zaten dar olan kadromuz sakatlıklarla ve hocanın yanlıs tercıhlerıyle ıskartaya cıkmıs durumda.. gecen sene makıne gıbı ısleyen takımdan eser yok.. macın favorısı net sıvasdır ha futbol bu bakarsın sans yanında olur kazanırsında bu macın favorısı olmadıgımız gercegını degıstırmez ..devre arasına kadar gerek lıg gerek avrupa da hatta dıslı rakıp gelırse turkıye kupasında bıle cok zorlanacagımızı dusunuyorum Allah yardımcımız olsun sabır versın bıze..

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mikel ilk 11 oynamazsa kazanma ihtimalimiz var. Avdijaj veya Ahmet Canbaz 10 numara oynamali. Farkli bir sey deneyecegiz ki olumlu ya da olumsuz etkilerini gorelim. Ayni tercihleri yapip farkli sonuc beklemek anlamsiz.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mac beinsports 1 de mi 2 de mi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yigits Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanoğlunun doğasında, beğenilme ve kendini ispat etme çabası vardır. Bu husus kamuoyunu ilgilendiren olaylarda daha bariz ortaya çıkar. Rıza Çalımbay da bizi çalıştırdığı dönem oldukça eleştirildi (haklı olarak). Bu nedenle takımımızın eksiklerini şu an en iyi bilen ve bize karşı başarı elde etmek için ciddiyetle mücadele verecek bir kaç teknik direktörden birisi. Zaten Sivas’a karşı şansımız yaver gitmiyorken her zamankinden daha özverili mücadele etmemiz gerekecek.
    sivasspor'a şansımız yaver gitmiyor diyebileceğimiz bir istatistik mevcut değil. zira ibre bizden yana.

2011 şike sezonundaki 6-1'lik uğrattığımız hezimet sonrası olan maçlarda hem içerde hem dışarda çoğunlukla biz gülen taraf olduk. yenilgi veya beraberlik çok az. çoğu lig maçında yenip geçmişiz
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

skor ne olursa olsun ama sahada yuruyen adam gormek istemiyorum.kotu oyundan cok kosmayan mucadele etmeyen adamlara tahammul edemiyorum.ustelik bu sadece macin sonlarinda degil baslarinda oluyor.orta sahada 34luk sosa disinda rakibi rahatsiz eden yok.bu kadar rahatlik verirsen ligin en kotu takimi bile seni domine eder.ayrica riza hoca falan hikaye adami abartmanin alemi yok..turkiye'de belli bir oyun sekli olan 2-3 tane hoca var abdullah avci ve nefret etsekte aykut kocaman .bu adamlar disinda herhangi bir oyun sistemi-taktigi olan hoca olduguna kesinlikle katilmiyorum..abdullah avci enine boyuna cok pas yaptirir hatta pas yapmaktan hucum yapmayi unutur- aykut top tufek olumune savunma yaptirir cakili oynatir.calistirdiklari takimlari bilmesen bile bu ikisinin takimini 10 dakika izlesen bunlara ait oldugunu anlarsin.bu takimlar disindakilerin hepsi neredeyse bizim gibi dogaclama-bireysel yeteneklere dayali oynayan takimlar.zaten bu ligde hoca eli degen takim sayisi az oldugu icin kotu futbol var.

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç skoru 1-1

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Hoca inadını kırıp düzgün bir 11 çıkarır artık diye düşünüyorum. Yine ortaya bir üçlü atıp kafanıza göre takılın diyecekse işimiz var.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Oyuna etki edecek değişiklik/hamle şansımız yok, bu yorumlara katılırım. Ancak şuanki takımdan çok kaliteli bir ilk 11 çıkar. Sakatlıklar büyük problem fakat asıl problem değil. Asıl problem sistemsizlik, oyun anlayışı olmayan bir takım. Bir takım sakatlık verse de belli bir oyun anlayışıyla sahaya çıkmalı, tabi ki sakatlanan oyuncularla onları yedekleyen oyuncular arasında kalite farkı olabilir fakat anlayış farkı olmamalı.

Bugün bu takımın Sivas'ı yenecek gücü var, şuan ki sorunumuz Teknik Direktör sorunu. Siz diyin formsuz, ben diyeyim yetersiz.

Nereden
    Ankara

Orjini stoper dahi olsa, Sorloth yanında 2. bir forvetle çıkmadığımız her maçta eskiden Burak varken oynadığımız saçma sapan sıkıcı futbolu oynayacağız. Çift forvet Çift forvet Çift forvet .... 1000 kere yazmak lazım sanırım.

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bastım abi kekik suyu içiyorum
    Benim için her zaman düdük çalınca tek favorim Trabzonspordur. onun yenilgi veya beraberliği için dünyayı verseler dönüp bakmam sana da nacizane tavsiyem hep bu notktada olman....
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Nereden
    Rize

Uğurcan

Jp - Hüseyin - Hosseini - Novak

Donis - Obi - Parmak - Sosa - Tony

Sörloth

Şu kadro Sivas’ı yener mi? Yenmesi gerek. Ne oynadığını bilerek oynarsa(!) yener.

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Sörloth'a ileri uçta yardımcı olabilecek en azından arkasında seken topları değerlendirebilecek topun bizde kalmasını sağlayacak bir oyuncu oynatmalıyız. Bu Sosa mı olur Mikel mi olur yoksa Ahmet Canbaz mı olur ona da hoca karar vermeli ama şu 3 önliberolu sistemi bırakmalıyız acilen.

Nereden
    Bursa

Alıntı Samet Berber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sörloth'a ileri uçta yardımcı olabilecek en azından arkasında seken topları değerlendirebilecek topun bizde kalmasını sağlayacak bir oyuncu oynatmalıyız. Bu Sosa mı olur Mikel mi olur yoksa Ahmet Canbaz mı olur ona da hoca karar vermeli ama şu 3 önliberolu sistemi bırakmalıyız acilen.
    Sivasın en önemli özelliği kora kor mücadele edip dirençli oynamassı. bize ters gelen oyun bu. Biz zaten savunma yapmayı ve oyunu kontrol altnda tutmayı beceremiyorduk. Artık atak yapmayı da beceremiyoruz.beraberlik bu akşam beklenen sonuç. Galibiyetimiz malesef süpriz olur. İnşallah o süprize imza atarız. Bizi bu duruma düşürenlere selam olsun.boş beleş çoluk cocuk transferlerin sonuçları.
    Konu emre6117 tarafından (23.09.2019 Saat 15:30 ) değiştirilmiştir.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Arkadaşlar, Doğan dediniz oynadı, halini gördük.
    Rotasyon oyuncusu olmaktan ziyade son 30 dk. girip sahayı karıştırmak dışında bir meziyeti olmayacak gibi görünüyor.
    Şimdi de çaresizlikten Ahmet Canbaz diyorsunuz. Açıkçası kampta kısa süre izledim. Bir numarasını da göremedim.
    Açıkçası bu talepleri, içine düştüğümüz kötü durum nedeniyle yılana sarılma çabası olarak görüyorum.

Hoşuna gitmeyen olacaktır ama Abdülkadir Parmak ve Obi Mikel varken bu arkadaşların forma bulması zor görünüyor.
    Hele bir de Onazi iyileştiği vakit bu arkadaşlarımız ancak Türkiye Kupası'nda veya son 5-10 dk. forma görebilirler.
    Mikel konusunda ben iyimser düşünenlerdenim. Oyun temposu her ne kadar düşük olsa da oynadıkça iyi oluyor.
    Abdülkadir Parmak'ın da yorgunluk dışında bir şeyi yok. Çıkıyor çatır çatır futbolunu oynuyor. Oynayacak da!

Tüm bu bireysel değerlendirmeleri bir kenara bırakıp takım oyununu değerlendirir isek iyi durumda olmadığımız açıktır.
    Ön tarafta Yusuf, Ömür, Rodallega ve Ekuban gibi birbirini tanıyan oyuncuların yokluğu takım oyunumuzu baltaladı.
    Alexander'ın oyun tarzı ve performansı itibariyle Rodellega kadar katkı veremediği açık seçik ortada duruyor.
    Yusuf Yazıcı'nın gidişiyle 10 numara bölgesinde işleri üstlenecek bir oyuncu eksikliği çektiğimiz açıkça ortada duruyor.
    Abdülkadir Ömür'ün topu çevirmesi, kendine has driplingleri, pas oyununa yaptığı muazzam katkıyı Donis beceremiyor.
    Tüm bu yoklukta Ekuban'ın çevikliği ve deliciliği yanında skorer oyununu oynayabilecek bir Sturridge de yok!

Hal böyle olunca kötü futbol ve sonuçlar kaçınılmaz oluyor. Bazı arkadaşlar skorlara ve oyuna niye şaşırıyorlar anlamıyorum.
    Takımın hali ortada. Yeni transferlerin durumu ortada. Mikel, Sturridge ve Donis'in hazır olmadığı ortada.
    Bu şartlar altında Ünal Karaman'dan mucize beklemenin bir alemi yok. Değil Ü. Karaman en iyisi gelse bir şey yapamaz.
    Bazı isimlerin form tutana kadar, sakatlar dönene kadar ve takım birbirine alışana kadar bir şey yapılamaz diyorum.
    Sabırla bekleyeceğiz. Fazlasını isteyen varsa kendini kandırıyordur. Boşuna hocaya sitem etmeyin.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Rıza Çalımbay'ın evinde çok daha cesaretli oynattığı, daha rahat oyuncu değişikliğine gittiği içeride Gazişehir maçında net belli.Geriye düştükleri ilk yarı ve ikinci yarının hemen başı 2 oyuncu değişikliğine gitti Rıza Çalımbay sakatlık olmamasına rağmen. Bizim karşımızda Rıza Çalımbay'ın böylesi cesaret ile oynayacağına ihtimal vermiyorum. Hele ki gol gelmezse Yatabarei'nin yanına Kone veya Andrade'yi sokup çift santrafora döneceğini. Tipik bir beraberlik maçı gibime geliyor. Bizim de son haftalarda çok gol yediğimiz, orta saha zaaflarımız olduğu ve buna da Ünal Karaman'ın bir tedbir alma aklını göstereceğini düşünerek mücadele dolu ve hata yapanın puan alamayacağı bir maç olarak görüyorum.
    Konu CEMEFKER tarafından (23.09.2019 Saat 15:32 ) değiştirilmiştir.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Nereden
    Ankara

Alıntı Samet Berber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen.
    En büyük Trabzon

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Rahat kazanırız. Parmak maçın adamı olur. Kilidi açar. İlk yarı maçı koparır, ikinci yarı Tony şov izleriz. Haftaya puan kaybetmemiz gerektiğinden bu hafta puan kaybetmemize baronlar da izin vermez. Onun için rahat ama içimize çok ta sinmeyen bir galibiyet olabilir.
    Emre AYGÜN, Alişen KANDİL, Ergin KELEŞ, Yusuf KURTULUŞ, Ufukhan BAYRAKTAR, Ufuk BAYRAKTAR, Barış MEMİŞ, Kadir KELEŞ, Göksu ALHAS, Hasan Ahmet SARI.......

Nereden
    Bursa

3 önliberolu sistem ile oynamamıza rapmen sosa harici ısıran oyuncu yok. O da belli bir süre yapabiliyor bunu. Ayrıca rakibi zorladıkça yoruluyor.sosa yorulunca tüm takım ona pas verdiği için biryerden sonra saçmalıyor ve gol yiyoruz. Transfer dönemi o kadr kötü geötiki. Bizdeki 4 stoperde topla alan katedemiyor. Hemn topu alıp ya vuruyor yada 5 mt önündeki sosaya too atıyor. Sosa topu alınca tüm adamlar durağan olduğu için o da uzun oynuyor mecburen. Bu taktik malesef haftalardır aynı.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ister kaybedelim ister beraber kalalim ama mücadele edelim.

1-2 kazaniriz diye tahmin ediyorum.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Nereden
    Bursa

Gerçekten bu sene sahada o kadar ezbere oynuyoruz ki. Rakip takımlar birazcık bizim maçları analiz ediyorlarsa bizi durdurmak çok kolay. Sosaya adam adama oyna ve sürekli hataya zorla. Wakameye iki adamla kademeli bas. Bizi durdurursun. Bu konular ünal hocaya yazar. Bu zamana alternatifler bulunmalıydı. Transferler ona görr yapılmalıydı. Bir takım 15 adam alıp nasıl geçen seneden kötü duruma düşer as kadrodan 2 sakat olmasına rağmen.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Ahmet Canbaz

Hazırlık maçlarında üç beş dakika seyrettiğimiz bir adam ama bizim forum tayfasına bakarsan 10 numara oynatılmalı nerde gördüler ne gördüleri tartışmayacağım çünkü hiç bir şey gördüklerini de sanmıyorum hepsi balon
    Yusuf Sarı dediler Marsilyanın 2. takımında oynuyordu kimse biz bu Fransızlara 20 milyon euroya adam satıyoruz 2. takımındaki adamı görmüyorlar mı demedi bizse bu adama yıldız muamelesi yaptık
    Donis Hollanda gibi bir kaç takımın dışında bizim amatör takım seviyesinde olan takımda bile tutunamadı bedava yolladılar biz asrın yıldızı muamelesi yaptık
    Ahmet Canbaz buda Werder Bremen 2. takımından geliyor hani eskiden buralarda Türkleri oynatmıyorlar diye tesellimiz vardı hiç de öyle değil oynayanı catır catır oynatıyorlar bunlar hikaye

Yani anlayacağınız bu adamları bize kim kastıysa problem onda bu gençlerden bir şey olacağı yok bari elimizde yetiştirdiklerimizi heba etmeyelim bizim alt yapıdaki gençlerin özgüveni yok onları biraz bohbohlayın yeni Abdilkadirler Yusuflar çıkar yok bu milli takıma çağrılmış gençler diye bunları aldıysak vay halimize 2 sene önce miydi 19 takımımız şampiyon olmuştu tek adam milli takıma çağrılmamıştı yırtınıyorduk işte bunları çağırıyorlardı çünkü piyasa yapmaları gerekiyordu birde Pendik ten aldığımız bir topçu var bir önceki sene Tuzladaydı oranın alt yapı hocası akrabam tanımıyor durum vahim

Hani başkanın söylediği bir laf vardı Sörlöthü takip ediyorduk gerçi Campiyide takip ediyorlarmış bir yıldır Ulan ben bu Campiyı 90 dakika seyretmeye tahammül edemiyorum Getafe maçında dinden imandan çıktım bunu seyreden scout da peygamber sabrı varmış yada gözleri kör
    @ okşoholu

Nereden
    Bursa

Hoca eğer sosa. Mikel. Parmak ile 3lü önlibero ile çımarsa bu akşam istifasını versin. Bu maç parmak kanatta. Doğan sosa ön libero. Mikel yedek oynamak zorunda. Rakibin direncine doğan ile karşılık verirsin sadece.

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca eğer sosa. Mikel. Parmak ile 3lü önlibero ile çımarsa bu akşam istifasını versin. Bu maç parmak kanatta. Doğan sosa ön libero. Mikel yedek oynamak zorunda. Rakibin direncine doğan ile karşılık verirsin sadece.
    Okuduğum en kayda değer kadro gibi duruyor. Parmak yerine Pareira ve sağbekte Serkan bile olabilir.
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)