Sayfa 17 Toplam 79 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 15 16 17 18 19 27 67 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1956 adet sonuctan sayfa basi 401 ile 425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 5.Hafta | Sivasspor 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Çağdaş DENİZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah kötü de oynasak şans yanımızda olur
    Duran top felan 0-1 alırız
    Daha gerçekçi bi skor söyleseydin 1-2 falan Gol yememe ihtimalimiz yok

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha gerçekçi bi skor söyleseydin 1-2 falan Gol yememe ihtimalimiz yok
    Hoseyni-campi ikilisi ilk defa gol yemememizi gerçekleştirecek inş
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her kulvarda iddaa derken
    ligdeki tüm takımlar bizden oyun olarak iyiler en azından.
    istanbul takımları iyi değil ama adamlar kendi sahasında rakibi boğarak maç alıyor peki biz ne yapıyoruz.
    anadolu takımları desen hızlı kondisyonlu fiziken bizden üstünler.
    bizim tek avantajımız pas oyunumuzdu onu da bu sene kaybettik hocanın yüzünden.

tamam anlıyorum moralinizi yüksek tutmak iyi geliyordur. ama görmezden gelemem ben şuan ki durumumuzu.
    rezil bir futbolumuz var.

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligde hiç bir takım bizden daha iyi durumda değil bu bir.
    Her kulvarda iddian devam ederken hoca değişikliği asla çözüm olamaz bu iki.

Belki canımız sıkılacak ama bu takım asla yüzümüzü yere düşürmeyecek bu da üç.

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şu saçma sapan ligte şu maçı almış olsaydık 4. olacaktık ama başlamadan bitmiş bir maça çıkıyoruz

Nereden
    Ankara

Jahoviçin golde kafa ile indirdiği topu Sörlothun indirebilme ihtmali yok malesef. İnsanın düşündükçe canı sıkılıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Doctore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jahoviçin golde kafa ile indirdiği topu Sörlothun indirebilme ihtmali yok malesef. İnsanın düşündükçe canı sıkılıyor.

Campi ve sorloth kafa toplarina çıkmıyorlar gercekten, fernandes iyi konuda ince atletik olduğu için.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her kulvarda iddaa derken
    ligdeki tüm takımlar bizden oyun olarak iyiler en azından.
    istanbul takımları iyi değil ama adamlar kendi sahasında rakibi boğarak maç alıyor peki biz ne yapıyoruz.
    anadolu takımları desen hızlı kondisyonlu fiziken bizden üstünler.
    bizim tek avantajımız pas oyunumuzdu onu da bu sene kaybettik hocanın yüzünden.

tamam anlıyorum moralinizi yüksek tutmak iyi geliyordur. ama görmezden gelemem ben şuan ki durumumuzu.
    rezil bir futbolumuz var.
    Her kulvarda iddia derken ligde 65-70 arasi puan toplayacaz. Gönül isterdi ki namussuz ve ahlaksız tff ile avareleri bizi rahat bıraksa bu ligi yürüye yürüye şampiyon olarak tamamlayalim lakin her sene olduğu gibi bizi bi puntuna getirecekler önümüzü kesecekler. Bu noktada hakkımızi yiyen sapımızı yesin demekten başka ne yazık ki yapacak bir şeyimiz yok.
    Diğer yanda Avrupa liginde kesinlikle çeyrek finali görecez, hatta bir tık üzeri yarı finali göreceğimize inanıyorum.
    Diğer yanda rezil falan değiliz sadece yeni katılımcıların uyum sorunu gecis dönemini yaşıyoruz bir de inatla Yusuf Yazıcı'nin yerine yapılmayan transferin cezasını çekiyoruz. Kısacası önümüze geleni ipe dizecegiz hazırlıkli ol.

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onazi için şunu söylemek isterim. Ölmüş, gömeni yok. Umarim kontrati uzatilmaz.

Ömür nisan ayında maçlara çıkmaya başlar.

Sarı'ya da geçmiş olsun ama boş beleş bi oyuncu. Canbaz gibi bu arkadaşı da zengin etmekle meşgulüz.

Ekuban Italya'da ameliyat oldu.
    https://www.fanatik.com.tr/ekuban-ameliyat-oldu-2089195

Bu yazdiklarim benim düsüncelerim.
    Bu omazi de gerçekten sıkıntı var bu zamana kadar ölü diriltilir

hatırlar mısınız geçen sezon sonu yetişecekti

yusuf sarı yoklukta adam arıyor aslında geldiği yer iyi ama bu menisküs olayı canımı sıktı

birde ameliyat oldu mu haber yok

ekuban ilk yarı yok anlaşıldı

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

forumda gördüğüm en iddaalı yazı oldu abi
    inşallah diyorum.

kendi tahminimi de söyleyeyim.
    devre arasına kadar ilk 5 te olamayız. devre arasında istediğimiz transferler de olmayacak kesinlikle. (belki yasak bile gelebilir)
    ayrıca bu kadro ile 2-3 sakatlık daha veririz. kondisyonumuz hiç bir maçta 60 dk yı geçemez.devre arasından önce ünal hoca ile kesin yollar ayrılır(yerine mra - hami - sadi t. biri idarelik gelir) geldikten sonra ilk 2-3 maç gazla oynarız o kadar. sonra transfer sezonunda acil transfer telaşına kapılıp yine saçma sapan kişileri getirerek eziyet çeken futbola devam ederiz ligi de 6 yada 7. sırada tamamlarız..
    kupada yine sürpriz bir takıma eleniriz klasik oldu artık.
    avrupada gruplardan çıkamayız gönül isterdi transfer sezonundan sonra bitsin ama bu kadro ve oyunla imkansız(kendi sahamızda ne yaparsak o)

sene sonu görüşelim abi

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her kulvarda iddia derken ligde 65-70 arasi puan toplayacaz. Gönül isterdi ki namussuz ve ahlaksız tff ile avareleri bizi rahat bıraksa bu ligi yürüye yürüye şampiyon olarak tamamlayalim lakin her sene olduğu gibi bizi bi puntuna getirecekler önümüzü kesecekler. Bu noktada hakkımızi yiyen sapımızı yesin demekten başka ne yazık ki yapacak bir şeyimiz yok.
    Diğer yanda Avrupa liginde kesinlikle çeyrek finali görecez, hatta bir tık üzeri yarı finali göreceğimize inanıyorum.
    Diğer yanda rezil falan değiliz sadece yeni katılımcıların uyum sorunu gecis dönemini yaşıyoruz bir de inatla Yusuf Yazıcı'nin yerine yapılmayan transferin cezasını çekiyoruz. Kısacası önümüze geleni ipe dizecegiz hazırlıkli ol.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

İçerde ligin puansız takımı 85'te beraberliği bulup, geri çekilmiyor üstüne bırak şutu yarım pozisyon dahi vermiyorsa içi boş hayaller kurmamalıyız.

Geçen sezon da puan kayıplarıyla başladık ama şu halimizden fersah fersah öndeydik.

Sezon bitiminde ligin en iddialı takımıyken şu an çoğu takımın gerisindeyiz. Kendimizi kandırmanın bi anlamı yok.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Gençleri yenip yarın beraberlik işimizi görecekti ama maalesef puan almamız pek mümkün görünmüyor. Ah diyor insan.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumda gördüğüm en iddaalı yazı oldu abi
    inşallah diyorum.

kendi tahminimi de söyleyeyim.
    devre arasına kadar ilk 5 te olamayız. devre arasında istediğimiz transferler de olmayacak kesinlikle. (belki yasak bile gelebilir)
    ayrıca bu kadro ile 2-3 sakatlık daha veririz. kondisyonumuz hiç bir maçta 60 dk yı geçemez.devre arasından önce ünal hoca ile kesin yollar ayrılır(yerine mra - hami - sadi t. biri idarelik gelir) geldikten sonra ilk 2-3 maç gazla oynarız o kadar. sonra transfer sezonunda acil transfer telaşına kapılıp yine saçma sapan kişileri getirerek eziyet çeken futbola devam ederiz ligi de 6 yada 7. sırada tamamlarız..
    kupada yine sürpriz bir takıma eleniriz klasik oldu artık.
    avrupada gruplardan çıkamayız gönül isterdi transfer sezonundan sonra bitsin ama bu kadro ve oyunla imkansız(kendi sahamızda ne yaparsak o)

sene sonu görüşelim abi
    Laf olsun diye iddia etmem kardeşim, geçtigimiz yillar bu takım ve futbolcuları için koyduğum tahminlerin çok büyük oranı gerçekleşmiştir. Her kulvarda yarışın içinde olacaz. Zamanla canımız sikilacak ama mutlu sonla bitecek inşallah

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gol atamayız heralde.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

524266B4-2F3D-4710-93AD-142DE3C553E0.jpeg

Geçen sezon hep konuştuğumuz bir şey vardı. Bu kadroya eklenecek bir stoper bir forvetle şampiyonluğun en büyük adayı oluruz diyorduk. Ki haklıydık çok güzel top oynuyorduk ve uzun zaman sonra bir iskelet oluşturmuştuk. 2019-2020 sezonuna büyük umutlarla bakıyorduk.

Ama işte öyle her şey yolunda gitmedi. Önce Yusuf satıldı. Dedik tamam yeri dolar. Ekuban her ne kadar Yusuf profilinde olmasa da o bölgede iyi işler yaparak sezona başladı. Antrenmanda sakatlandı. 2 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Onun öncesinde bel bağladığımız canımız ciğerimiz pamuklara sarmamız gereken Abdülkadir Ömür, sağlık kurulumuzun salaklığından 6 ay sahalardan uzak kalmak durumunda kaldı.

Hani soruyoruz ya Sosa neden formsuz, Tony neden formsuz? Sosa formsuz çünkü yanında ondan orta sahanın yükünü alıp onu rahatlatacak Onazi’si yok. Sosa formsuz çünkü 1. Bölge ile 3. Bölge arasında geçişte ona yardım edecek, al ver yapabileceği Yusuf’u yok. Wakame formsuz çünkü sürekli sol kanattan atak yapıyoruz. E bu da can bir yere kadar. Takımda şu an sağ kanat diye bir şey yok. Bu sebeple üzerine çok yük biniyor.

Yani kısaca bazı futbolcuların yokluğu ( Onazi, Yusuf, Abdüş, Ekuban) takımın demirbaşlarından saydığımız Sosa ve Tony’nin de performansını düşürüyor doğal olarak. Ve bu noktada yeni çözümler üretmekte de güçlük çekiyoruz maalesef.

Geçen sezon sonu ve bu sezon başında düşündüklerimize bak bir de şimdi düşündüklerimize. Nereden nereye. İnsan üzülüyor. Biz, hiçbir zaman eğrisini doğrusuna denk getirip bir takım kültürü, süreklilik yakalayamıyoruz. En başta eklediğim kadro, ve bu kadroyu dışardan destekleyecek oyuncularımız olsaydı, sağlıklı da kalabilseydik, yarıştığımız bütün kulvarlarda hiçbir şey imkansız değildi. Ama gel gör ki olmadı.

Bence olamayacağız da bu saatten sonra. Tren çoktan kaçtı.
    Konu Aydın Tiryaki tarafından (22.09.2019 Saat 21:57 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zihnimde defaten maçı oynuyorum lakin bitiremiyorum.

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hafta içi oynanan Avrupa Ligi maçlarının özetlerinin hepsini izledim bugün. Gerçekten Cluj, Wolfsberger, Glasgow Rangers, Karabağ vs gibi kulüpler dahi bir sistem oyunu oynuyorlar. Moralim daha da bozuldu adamların oyununu görünce. Bizim sadece adımız kalmış malesef leş gibi bir futbol oynuyoruz...

eyuksek1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yenilmemiz için gerekli tüm şartlar oluştu. Şaşırt be Trabzonsporum

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosa'yı savunmanın önünden çekmek ihanettir.

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Boşuna hesap kitap yapmayın .
    yarın yenip geleceğiz.
    seri başlıyor .
    Azılı bir ihocuyum

Nereden
    Afyon

Hayalim de yok beklentim de yok. Kadro çıkarsak olmuyor o şunu yapar mı orda oynar mı gerçekten zor seçim mesele oyuncu secimi de değil aslında oyun formatı bir türlü oynayacağımız oyunu oynayamadık sistem oturtamadık.

Geçen haftaki maçları bu haftaki maçları izledim ligdeki malesef bizden daha kötü oynayan takıma rastlayamadım orta sahamızı rakip takım stoperleri geciyor asırı boş bu ligde orta sahan kadar varsın o kadar adam var orta sahada ama basamıyoruz topa ve rakibi de karşılayamıyoruz pas oyununu oynamaya baslayınca takım pozisyon oluyor önemli olan pas oyununu yakalamak.

Bu arada başkan 4-5 milyon euroyu hazırlasın devre arasına çünkü eksik ve eksikler çok onlarıda tamamlayamazsan orta sıralarda dolanır uefada hayal olur.

Nereden
    Trabzon

İnsan bu kadar olumsuzluktan sonra bi reaksiyon bekliyor takımdan. Tabi söz konusu takım da Trabzonspor

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sivas hızlı ataklarla önde presle etkili olan bir takim. Maçın başında bu boşlukları vermemek lazım. Pas boyunu kısaltarak garanti paslarla sivas'in gazını aldıktan sonra oyuna hakim olabiliriz. Bol pas, sıkıcı, juventus tarzı bir oyunla galibiyet ilaç olacak.

Nereden
    Trabzon

2 pas üst üste yapamayan takım, önde basan bi takıma karşı yapacak bu bol pasları öyle mi birinci pastan sonra şişirirler topu rakip sahaya.

Nwakaeme 10 no ya, avdijaj sola, parmak sağa, doğan sosa ortada. Denenmesi gereken tek takım bu. Ya da 3 lü savunmaya geçeceğiz.

Nereden
    Ankara

Mikel-Sosa ikilisinin önünde Abdulkadir Parmak ya da Avdijaj. Parmak ya da Avdijaj dan hangisi ortada oynarsa diğeri de sağ kanatta oynasın. Yarın bu şekilde bekliyorum dizilişi. Sorloth bu sefer yaniltmayacak ve gol(ler) atacak. Klasik Trabzonspor yenmesi gereken maçta puan kaybetti. Bu maçı da eze eze alacak rahat olun.
    TRABZON SPOR

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

kimse kusura bakmasın bu teknik ekip komple doktoruna kadar, hepsi kovulmadan bize maç izlemek zulum

ben burada ayın 20 sinde yazdım 20 eylül sturridge sakatlanır dedim daha yazalı bir hafta olmadı !!bu ekiple yapamaz dedim sturridge

öyle de oldu.

bu iş bilmez sağlıkçı ,yardımcı ekip masaör,malzemeci,taktisyen kim varsa hepsi kovulmalıdır.

bazı kendini bilmezler bana kaostan besleniyor geyiği çekmesin

sakatlanan sakatlanana takım batıyor !

başkan bunu yap kafan rahatlasın yokda sen de git

Konu erenslash tarafından (23.09.2019 Saat 00:24 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)