Sayfa 79 Toplam 79 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 69 77 78 79
Toplam 1956 adet sonuctan sayfa basi 1,951 ile 1,956 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 5.Hafta | Sivasspor 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@AyhanPe<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> -ecek -acak ile konuşmayı pek seviyorsunuz olacaktık yapacaktık edecektik gidecektik.. derbi maçlarda üstünüz son zamanlarda evet.. psikolojik baskıyı neyle ölçüyoruz? Takım ne zaman önemli bir maça çıkıp rakiplerine avantaj sağlayacak duruma gelse puan kaybetti istisnasız.. bu psikolojik yetersizliktir.. nerde basel ve bjk maçındaki takımı rize karşısında niye göremiyoruz? 32 dakikadır top oynamıyoruz yine.. ünal karaman milyonlar kazanıyor o koltukta benim ise bir kazancım yok ve profesyonel işim teknik direktörlük değil.. bir iş yerine birini alırken özgeçmişine bakarsınız.. ünal karaman bu takımın çocuğu ve geçmişiyle o koltukta oturuyor teknik direktörlük başarılarıyla değil ki ortada teknik direktör olarak bir başarısı yok.. ünal karaman bu takımın başında 2 tam kamp dönemi ve 1 tam sezon geçirdi rize'den yine 1 gol yemeyi başardık.. takım savunması sıfır 13. resmi maç ve en ufak bir ilerleme yok.. kendisinden bir şey beklenmeyen basel ve bjk maçlarında takım iyi oynamayı başardı ve şimdi rize'yi yenip avantaj elde etmek varken takım rezil bir futbol oynuyor.. yazılarımda da rakiplerin teknik direktörlerinden bahsetmedim ama ad hominemle konuyu saptırmakta üstünüze yok zaten sorun yok.. aynen siz mantıklı olansınız ben mantıksız buna da ''eyvallah'' sayın bertrand russell..
    Konu LittleFinger tarafından (06.10.2019 Saat 19:38 ) değiştirilmiştir.
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı LittleFinger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@AyhanPe<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> -ecek -acak ile konuşmayı pek seviyorsunuz olacaktık yapacaktık edecektik gidecektik.. derbi maçlarda üstünüz son zamanlarda evet.. psikolojik baskıyı neyle ölçüyoruz? Takım ne zaman önemli bir maça çıkıp rakiplerine avantaj sağlayacak duruma gelse puan kaybetti istisnasız.. bu psikolojik yetersizliktir.. nerde basel ve bjk maçındaki takımı rize karşısında niye göremiyoruz? 32 dakikadır top oynamıyoruz yine.. ünal karaman milyonlar kazanıyor o koltukta benim ise bir kazancım yok ve profesyonel işim teknik direktörlük değil.. bir iş yerine birini alırken özgeçmişine bakarsınız.. ünal karaman bu takımın çocuğu ve geçmişiyle o koltukta oturuyor teknik direktörlük başarılarıyla değil ki ortada teknik direktör olarak bir başarısı yok.. ünal karaman bu takımın başında 2 tam kamp dönemi ve 1 tam sezon geçirdi rize'den yine 1 gol yemeyi başardık.. takım savunması sıfır 13. resmi maç ve en ufak bir ilerleme yok.. kendisinden bir şey beklenmeyen basel ve bjk maçlarında takım iyi oynamayı başardı ve şimdi rize'yi yenip avantaj elde etmek varken takım rezil bir futbol oynuyor.. yazılarımda da rakiplerin teknik direktörlerinden bahsetmedim ama ad hominemle konuyu saptırmakta üstünüze yok zaten sorun yok.. aynen siz mantıklı olansınız ben mantıksız buna da ''eyvallah'' sayın bertrand russell..
    Evt Rize yi son anlarda gelen golle yenip senin gibileride maglup etmis oldu takim..Hassas egona ciddi bir darbe indirildi sanirim Ben maglubiyet sonralari üzülüyorum taraftar olarak..Senin gibilerde galibiyete doya doya sevinemiyor bile..Adama hakkini teslim edecek erdemin yoksa her galibiyet sonrasi morarmaya mahkum olup galbiyete bile sevinemezsin iste..Neyse bi dahaki olumsuzlukta keyifle ego kasarsin artik..Suanlik keyfin kacmistir biraz ama takimin kirilgan yönleride var haliyle..artik bunlarla avunmaya devam..
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (07.10.2019 Saat 09:03 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Bursa

@AyhanPe 38 yaşında tanımadığı etmedigi insanlara göt diye hitap edecek kadar düşük biri değilim.. tartışma biçiminiz benimle uyuşmuyor dediğim gibi ad hominemle tartışma yürütmeye çalışıyorsunuz ahkam kesiyorsunuz.. neyse gerçekten önemli değil ben her zaman buradayım sizin gibi kaçıp gitmek gibi huylarım yok.. takımın kırılgan yönlerine her zaman vurgu yapacağım evet.. yalnızca takımın değil içinde bulunduğum her ortamda davranış biçimim budur.. neyse ki siz hislerimi de üstün zekanız ile ölçmüşsünüz .. ne anlatayım size boşverin.. ben eleştirmeye de devam edeceğim kendimce eksikleri yazmaya da bu işten bir çıkarım yok Trabzonspor Trabzon şehrinin ve insanlarının en önemli markasıdır ve ekibine milyonlar harcamaktadır bu sebeple de Trabzonspor çok iyi yerlere gelmelidir bu da benim görüşüme göre eleştiri ile olur.. en iyiyim dediğiniz anda gerceklere gözlerini kapatanlar için çöküş başlar tarih bunun örnekleriyle doludur.. eleştiri var olanı en iyileme var olanı eleştirme bilimsel yaklaşım bunlar hayatıma katmaya çalışıyor olduğum değerler.. gerçekten artik bana bir şey yazmayın.. iyi forumlar Ayhan Bey.

Son söz: Ben sahadaki en iyi Trabzonspor adına düşünüyorum.. ve en iyi Trabzonspor dan çok uzak olduğumuzu düşünüyorum.. emekliyoruz tokezliyoruz ve bu ancak eleştiriyle iyileşecek 'yürü" koçum bakış açısıyla değil..

Nereden
    Almanya

@AyhanPe 38 yaşında tanımadığı etmedigi insanlara göt diye hitap edecek kadar düşük biri değilim.. tartışma biçiminiz benimle uyuşmuyor dediğim gibi ad hominemle tartışma yürütmeye çalışıyorsunuz ahkam kesiyorsunuz.. neyse gerçekten önemli değil ben her zaman buradayım sizin gibi kaçıp gitmek gibi huylarım yok.. takımın kırılgan yönlerine her zaman vurgu yapacağım evet.. yalnızca takımın değil içinde bulunduğum her ortamda davranış biçimim budur.. neyse ki siz hislerimi de üstün zekanız ile ölçmüşsünüz .. ne anlatayım size boşverin.. ben eleştirmeye de devam edeceğim kendimce eksikleri yazmaya da bu işten bir çıkarım yok Trabzonspor Trabzon şehrinin ve insanlarının en önemli markasıdır ve ekibine milyonlar harcamaktadır bu sebeple de Trabzonspor çok iyi yerlere gelmelidir bu da benim görüşüme göre eleştiri ile olur.. en iyiyim dediğiniz anda gerceklere gözlerini kapatanlar için çöküş başlar tarih bunun örnekleriyle doludur.. eleştiri var olanı en iyileme var olanı eleştirme bilimsel yaklaşım bunlar hayatıma katmaya çalışıyor olduğum değerler.. gerçekten artik bana bir şey yazmayın.. iyi forumlar Ayhan Bey.

Son söz: Ben sahadaki en iyi Trabzonspor adına düşünüyorum.. ve en iyi Trabzonspor dan çok uzak olduğumuzu düşünüyorum.. emekliyoruz tokezliyoruz ve bu ancak eleştiriyle iyileşecek 'yürü" koçum bakış açısıyla değil..
    Şu kaleye şut çekin aq şut.. her yer su aq..
    Yani burda ki "aq" nedir "IQ" mu? Hem seviyen cok ,,high", hem taktik islerini Ünal dan cok daha iyi biliyorsun, hemde asiri kibarsin..Zeka olarak üstünlügü kimselere kaptirmazsin sen..Burdaki herkes "argumentum ad hominemin" anlamini bilir tabiki..Neyse cik biraz hava al..Bak yendik..Takim iyi yolda..Sevin yahu sevin..Trabzonspor son 8 senedir olmadigi kadar iyi yolda..Az biraz yüzümüz gülsün..Mazosist mi oldunuz hepiniz?? .Yada bir psikologa görün ne bileyim..Bilimsel birsey okudugumu hatirlamiyorum yazdiklarinda..Bilimsel yazilari olan Serdar Atasoy arkadasimizi önerebilirim mesela ama oda Ünal in potensiyelli birisi oldugunu düsündügünü belirtmisti..Milletin ne kadar kafayi yedigini bildigi icinde pek ugrayip birsey yazmak gelmiyor icinden sanirim..Senin gibiler bu durumdaki arkadaslarimizin kactigini düsenebilir..

Elestiri dedigin yapici olur..Sen sadece yeriyorsun yahu..Ara sira olumlu elestirilerde de bulunmayi deneyebilirsin örnegin..En iyi Trabzonspor a yaklassan bile ligde alacagin en iyi sonuc 2.lik..Gecen sezon Ünal in hakki sampiyonluktu..Hem Basaksehir hemde Gs macinda resmen dograndik..4 attigimiz takimi sampiyon yaptilar..Iyi futbol izlemek istiyorum diye konusuyordun..Takim üc mactir futbol olarakta fena ilerlemiyor..Bunu herkes görüyor yahu..Elestirini yap ama bunuda dile getir ama isler azcik olumsuza gittiginde cikip bana laf atiyorsun cesitli basliklarda..Bu yüzden de atilan galibiyet golünü o sekilde armagan ettim..Bana kalirsa resmen cuk diyede oturdu..

Iyiki senin gibi ,,taraftarlar" varda kac mactir o ,,elestiriler" sayesinde daha iyi oynamaya basladik..
    Konu AyhanPe tarafından (07.10.2019 Saat 02:02 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

@AyhanPe aq burada ünlem olarak kullandım herkes kullanır ama kimsenin şahsına göt demiyorum evet.. hislerimi nerden biliyorsun ya artık konuşmayalım haftalardır laf atan sizsiniz.. yıllardır foruma yazmıyordum takımı da yıllar sonra geçen sene olzmeye başladım bunu da belirteli çok oluyor.. takım biraz kipirdasin izleyip destek veriyorum zaten.. sevincimi anla diye yaşasın olley helal olsun mu yazmayalım yeteri kadar övgü yağdıran var.. çok ararsan övgülerimi de bulabilirsin.. Uğurcan Daniel waka sosa hosseini bence sörloth da kaliteli klas ayaklar... Bu takım cok daha iyi futbol oynar oynasın istiiyorum.. o İsmail Kartal denen herifin hakem derken içinjn yağları erimeyen yoktur herhalde illa bunu belirtmem mi lazım.. yapıcı eleştiri yapıyorum zaten 13 maçtır takım savunması hücum organizasyonu yok kaliteli ayaklar sayesinde puan topluyoruz kilidi çözen Daniel oldu misal.. hadi koçum sosa hadi yavrum waka ile olmaz bu işler ite kaka ilerliyoruz.. ömür ü sakatlayan teknik ekibe sizin kadar hayran değilim evet o da ayrı bir konu.. takım 16 transfer yapıp kamp donemi geçirip geçen seneki oyunundan hala geride..

Nereden
    Almanya

Forumda "aq" "ünlemini" kullanan bir sana rastladim..Iyi güzel..Övgü dolu sözlerine ihtiyaci yok kimsenin..Adami elestirebilirsin de en azindan hakkinida teslim etme erdemini göstermelisin diyorum samimiysen gercekten..Iyi oyun izlemek istiyorum diye feryat ediyordun..3 mactir bi sekilde dagilacak diye korktugumuz takim bi anda pozitif bir futbol oynamaya baslamissa bu kendiliginden olmadi haliyle..Bana kalirsa Ünal alninin akiyla cikmak üzere Yusuf sonrasi olusan sancili sürecten..

Ünal Karaman'ın taktik dehasından bahsedecek olanları bekliyoruz.. bjk maçından sonra yazmak güzeldi.. şimdi analizlerini almak isteriz..

Devre arası sonrası ''şaha'' kalkarız.. bence. çok net.

Rize'yi yenecek takım yok şu ligde(!)..
    Bunu yazan kim, cocuk? Kimi hedef almissin? Bunu yazdigin sirada maci döndürecegimize zerre kadar ihtimal vermiyordun tabiki..Yoksa tabiki yazmazdin..En ufak olumsuzlukta tekrar yapacagin seyde budur..Provoke et sonra ad hominem aq cart curt..Yok ya ne güzel dünya..Ömür olayinda ihmali olani saglik ekibinede hayran falan oldugum yok..Ünal a destek vermemle ne alakasi var bunun sayin bilge " ad hominem"?

Neyse basligida ikili tartismalarla suistimal etmek istemiyorum artik daha fazla..13 mactir takim savunmasi, hücüm organizasyonu yokmus..Bjk maci gözüne girsin emi ..Bir daha izle maci..Belki girer..
    Konu AyhanPe tarafından (07.10.2019 Saat 12:49 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)