Sayfa 6 Toplam 79 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6 7 8 16 56 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1956 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 5.Hafta | Sivasspor 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Mağlup olursak bu sene kümede kalma savaşı vereceğimiz bir sezon olur.

Berabere kalırsak orta sıralarda tutunma telaşında bir sezon olur.

Galip gelirsek ligi 4. ya da 5. bitiririz.

35 yıldır Trabzonspor'u takip ederim.

Beni hiç şaşırtmadı.

---------------------- Uğurcan

Pereira --- Hüseyni --- Campi --- Novak

--------------- Doğan ---- Sosa

---------------------- Obi

Parmak --------------------------- Nwakaeme

--------------------- Sörloth
    Konu DİNÇ tarafından (20.09.2019 Saat 10:52 ) değiştirilmiştir.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cafer tosunu alsin kadroya keremi behlulu alsin ama su firatcani almasin hele maca asla adam aykut akgunden daha kotu oyuncu topcu adam kendini belli eder kumasi varsa oyuna katkisi sifirdi girdigi maclarda..zaten neden transfer edildi onada anlam verememistim eskisehirden alinacak herkesin takip ettigi tek bir adam vardi onun yerine firatcani aldilar cok anlamsiz bir transfer

İlker Gazioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sezon da ilk 7 haftayı 7 puanla geçti takım, şu an 6 puan var. Bu kadar karamsar olacak bir durum yok.

Alıntı DİNÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mağlup olursak bu sene kümede kalma savaşı vereceğimiz bir sezon olur.

Berabere kalırsak orta sıralarda tutunma telaşında bir sezon olur.

Galip gelirsek ligi 4. ya da 5. bitiririz.

35 yıldır Trabzonspor'u takip ederim.

Beni hiç şaşırtmadı.

Pereira-----Hüseyni-----Campi-----Novak

Doğan-----Sosa

Parmak------------------------------Nwakaeme

--------------------------Sörloth
    2010 - 2011 Sezonu Şampiyonu TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Sağ kanata Behlülü alıp çift forvetmi çıksak acaba veya 10 numarada mı oynatsak. Bu senede bu yoklukta Behlülü parlatırsak süper olur ne de olsa birşeylere umutlanacak ışığımız kalmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    İstanbul

Sparta Prag’ı elediğimizde yazdım onazi iyi dönecek struddige iyi çıkıcak yoksa ilk 4 ye yokuz herkes bana kızmıştı şimdi bakıyorum benden daha kızgınsınız
    her ihtimale karşı 6-8 numaraya iki oyuncu lazım aksi halde olumsuz kehanetlere devam ediceğim
    obi doğan parmak 100 kere söyledim öne doğru topla mesafe katedemiyor rakip içimize sızıp yerleşiyor
    bu çözülmeden kendinizi yorup bu mevcutlarla kadro yapmayın hayal
    u19 un bir maçını izledim aradıklarımız ordada yok üreteceğiz yada alacağız
    Serkan taha arda Behlül Koray Muhammed geliştireceğiz vazgeçmek yok daha çok üretme taraftarıyım ama 6-8 yok orda çünkü genç takıma bile almamışlar
    4 tane 6-8 u19 a alınmalı 2 adette a takıma
    Konu delikoyun tarafından (20.09.2019 Saat 11:11 ) değiştirilmiştir.

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Campi Getafe maçında oldukça kötüydü, 30-35 metreden gelen ortada rakip oyuncuya kafa vurdurup gol attırması başlı başına hezeyan zaten. Hüseyin yetenek konusunda sınırlı olsa da sahada karakter koyuyor.

Pereira-----Hüseyni-----Hüseyin----Novak

Doğan-----Sosa

Parmak------------------------------Nwakaeme

--------------------------Sörloth

SPOR SOSYOLOJİSİ...

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla yazılıp konuşalacak bir 11 ihtimali bile yok.
    sadece defans 4'lüsü düzgün takımın. orta saha'nın ortası ya sadece savunma yapabiliyor, ya da ne savunma ne hücum yapabiliyor.
    sörloth kazmalar kazması, sturridge bitik. avdijaj sağ'da olmuyor. nwakaeme tek başına hep.

yenilir geliriz tertemiz.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Zor mac..Beraberlige sevinirim..Ligin neresinde olacagimizi hakemler disinda Trabzondaki maclar belirleyecek bence..Deplasmanda daha iyi takim..Taraftara büyük is düsüyor..Ne olursa sadece destek verelim..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

alptug_kd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene ileride takımda az çok savunma yapan basan oyuncular: Rodallega, Yusuf, Ömür

Şimdi ileride olup basmayan oyuncular: Sörloth, Nwakaeme, Avdijaj ve Olmayan 10 numara

Nwakaeme iki dönemde de basmıyordu. Ancak diğer oyuncular onun yükünü hafifletiyordu. Özellikle Yusuf. Ekuban da basan bir oyuncuydu o da gitti.

Şu durumda hücum bölgesinde rakibi karşılayacak oyuncu sayısını arttırmamız gerekiyor. Biraz daha defansif oynayabiliriz. Gol yememeye ve dengeli oynamaya çalışmayız. Hocanın bunu görmesine sevindim. Bu kadro gerekirse hocanın dediği gibi sıkıcı top oynamalı ve skor almayı bilmeli. Sörloth, Sturridge yedekten girmeliler. Belki Nwakaeme forvet oynamalı bilemiyorum. Farklı bir anlayışa geçmek zorundayız.

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

9 maçtır yaptığımız akılsızliklari yapacaksak yenilir döneriz.. 9 maçtır sahada yokuz 3 gun sonra da bir mucize olmazsa rezil bir futbol oynayacağız.. kolay gelsin.. izlemeyi düşünmüyorum.. stres atmak yerine strese girmeye gerek yok.. kötü futbol izlemektense yapılacak çok daha iyi şeyler var 21. yy da.. öneririm..
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Nereden
    İstanbul

Alıntı delikoyun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sparta Prag’ı elediğimizde yazdım onazi iyi dönecek struddige iyi çıkıcak yoksa ilk 4 ye yokuz herkes bana kızmıştı şimdi bakıyorum benden daha kızgınsınız
    her ihtimale karşı 6-8 numaraya iki oyuncu lazım aksi halde olumsuz kehanetlere devam ediceğim
    obi doğan parmak 100 kere söyledim öne doğru topla mesafe katedemiyor paslaşarak rakibin arkasına sarkma yok dripling yok top çalma yok parmak biraz yapıyor oda bize yetmiyor rakip içimize sızıp yerleşiyor
    bu çözülmeden kendinizi yorup bu mevcutlarla kadro yapmayın hayal
    u19 un bir maçını izledim aradıklarımız ordada yok üreteceğiz yada alacağız
    Serkan taha arda Behlül Koray Muhammed geliştireceğiz vazgeçmek yok daha çok üretme taraftarıyım ama 6-8 yok orda çünkü genç takıma bile almamışlar
    4 tane 6-8 u19 a alınmalı 2 adette a takıma
    v

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

İnanılmaz bir transfer süreci geçirdik. Ağaoğlu'nun şirazesi bu son yapılandırma olayından sonra kaydı sanki. İsme para vermicez, milyonun üstünde transfer görmicez felan gibi bir sürü açıklamasının ardından 180 derece zıt işlere imza attı. Akıl alacak gibi değil.

Takımda eksik mevkiler var. Mevki değil, mevkiler ! Alternatiflere felan girmiyorum bile. Şimdi ne kadro yazarsak yazalım dişliler bir türlü yerine oturmuyor. Oturmayacak da. Sakatların dönmesini beklicez braz daha toparlanmak için ama bu işi de elimize yüzümüze bulaştırdık.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Döndük yine eskiye. Bu ortamda elindeki değerleri de yitiroyr herkesi çöp yapıyorsun. Yapılacak iki takviyeyle seviye atlayacakken elindekini de verip eksiği de tamamlamazsan şimdi olacağı buydu malesef. Nerden nereye geldik.

Ortayı Sosa - Doğan yapsak yine yetersiz. Ama en azından biraz daha dirençli olur. Ama görünen tek gerçek şu an orta sahada Sosa'dan başka orta sahamızın olmadığı diğerlerinin kadro kurmak için fasulyeden sahaya çıktığı.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Ankara

Doğan-sosa-obi ortasahası komedi dans üçlüsü gibi. İleride de sörlot ekürileri
    En büyük Trabzon

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı LittleFinger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9 maçtır yaptığımız akılsızliklari yapacaksak yenilir döneriz.. 9 maçtır sahada yokuz 3 gun sonra da bir mucize olmazsa rezil bir futbol oynayacağız.. kolay gelsin.. izlemeyi düşünmüyorum.. stres atmak yerine strese girmeye gerek yok.. kötü futbol izlemektense yapılacak çok daha iyi şeyler var 21. yy da.. öneririm..
    O zaman Türkiye ligini takip etmenin bi anlami yok..Gs gecen sene ne oynadi da sampiyon yapildi ???.Herifleri darma duman ettik iki macta da..Ilk macta skor olarak ikinci macta sari kirmizili hakeme ragmen oyun olarak..Bu sene yine rezil bir futbol oynayan Ist. takimi sampiyon yapilacak..Bu yüzden de oyunda umrumda degil..Artik siyasi erkin, yayinci kurulusun bizi yukarlarda tutma talimatini uygulatanlar ve uygulayanlarin destegiyle mi ne olursa olsun zirveden fazla uzaklasmayalim..Böyle yürüyor 21 yy da Türkiye de isler..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Emirhan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kaybedilmis bir sey yok . Sivas Besiktas ve Avrupada evimizde ki 2 maci kazanmak bizi havaya sokar
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ünal hoca maçtan sonra devre arasına kadar sıkıcı futbol oynayacağız dedi takımdan pek fazla bisey beklemeyin sinir olmayın en iyisi macları izlemeyin

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Takım ilerde basmazsa rakip takımın stoperleri ortasahayı topla rahat geçerse. Forvet defans arası yine bomboş olursa değişen birşey olmaz. Düzeltilmeyecek şeyler değil Sivas ve Beşiktaş galibiyeti eski havaya sokar bizi
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

yüregimts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Orta saha Sosa Parmak Doğan olmalı . Mikel olunca ağır kalıyo herkes Sosa gibi koşşun istiyo ama bu adam bunu yapamıyo. Mikel olunca orta saha düşüyo Dogan Parmak olunca en azından daha baskılı oluruz

Mikel de 2 yarı girer. Aşaga tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık hesabı. Onazi gelmeden orta saha düzelmez arkadaslar. Nwakme top atılıyo yanına giden adam yok Sosa yorgunluktan defansta Mikel zaten

Allaha emanet Nwakeme gececek 3 4 kişiye bisey olacak. Elimiz de sakatlara ragmen kötü bi kadro yok gerekirse Preira kanat oynasın en azından adam geciyo orta açıyo. bişeyler yapılmalı yoksa

yine kanser olacağız. Ünal hoca ya kızıyorum ama görüyorum ki oda arayıs içinde aslında oda memnun degil. Bilmiyorum ne olacak sonumuz
    Adalet er ya da geç yerini bulacak !!!

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman Türkiye ligini takip etmenin bi anlami yok..Gs gecen sene ne oynadi da sampiyon yapildi ???.Herifleri darma duman ettik iki macta da..Ilk macta skor olarak ikinci macta sari kirmizili hakeme ragmen oyun olarak..Bu sene yine rezil bir futbol oynayan Ist. takimi sampiyon yapilacak..Bu yüzden de oyunda umrumda degil..Artik siyasi erkin, yayinci kurulusun bizi yukarlarda tutma talimatini uygulatanlar ve uygulayanlarin destegiyle mi ne olursa olsun zirveden fazla uzaklasmayalim..Böyle yürüyor 21 yy da Türkiye de isler..
    Neden bana cevap vermeyi bırakmıyorsunuz ki olaya bambaşka bakıyoruz.. ben zevk almak için futbolu takip ediyorum.. beni cezbeden memleketimin takımının güzel futbol oynaması.. sizi bunlar ilgilendirmiyor olabilir umrumda da değil keza.. yani sizin başarı anlayışınız benimkiyle çok farklı ve Trabzonspor'un mücadelesiyle de örtüşmüyor.. siz siyasi erkle onla bunla şampiyonluk hayali kurun ben kurmam kurmuyorum da.. temelden farklı görüşlerimiz hayata bakışımız da bu ölçüde farklıdır diye düşünüyorum.. ben makyavel ya da pragmatist değilim.. benim için gidilen yol da önemli.. iyi forumlar..

Edit: geçen sene takım zevk veriyordu bu sene eser yok..
    Konu LittleFinger tarafından (20.09.2019 Saat 14:13 ) değiştirilmiştir.
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Nereden
    Ankara

Alıntı yüregimts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orta saha Sosa Parmak Doğan olmalı . Mikel olunca ağır kalıyo herkes Sosa gibi koşşun istiyo ama bu adam bunu yapamıyo. Mikel olunca orta saha düşüyo Dogan Parmak olunca en azından daha baskılı oluruz

Mikel de 2 yarı girer. Aşaga tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık hesabı. Onazi gelmeden orta saha düzelmez arkadaslar. Nwakme top atılıyo yanına giden adam yok Sosa yorgunluktan defansta Mikel zaten

Allaha emanet Nwakeme gececek 3 4 kişiye bisey olacak. Elimiz de sakatlara ragmen kötü bi kadro yok gerekirse Preira kanat oynasın en azından adam geciyo orta açıyo. bişeyler yapılmalı yoksa

yine kanser olacağız. Ünal hoca ya kızıyorum ama görüyorum ki oda arayıs içinde aslında oda memnun degil. Bilmiyorum ne olacak sonumuz
    Doğan Ancak parmak’ı yedekler. Behlül veya kerem oynamalı
    Konu serdaracıl tarafından (20.09.2019 Saat 14:57 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

biraz degisik birseyler denemenin vakti geldi.enerjisi yeter mi bilemem sosa'nin forvet arkasi oynamasi gerekiyor.arkasina ister dogan-mikel olsun ister dogan-parmak..sosa geriden oyun kuruyor sunu yapiyor bunu yapiyor olaylarini gecelim.zaten sosa mac boyunca orta sahada tek pres yapan adam..rakip kaleciye bile kac kez kosuyor..en azindan simdi daha yakin olur 45 metre kosmak zorunda kalmaz..ayrica hucumda nwaekeme topu aldiginda ortadan ona yaklasacak adam gerekiyor..eskiden bu isi yusuf-ekuban-omur gibi isimler yapiyordu cunku bunlar duragan oynamiyordu dolayisi ile sagda solda surekli pas ucgenleri kurabiliyorduk simdi bundan eser yok..uzun top disinda ileri cikamiyoruz..nwaekeme disinda topu tutabilen yok.o da markaji yedimi ayazda kalmis bekci gotu gibi kaliyoruz..sadece nwaekeme ile hucum yapmaya calistigimiz surece bizden bir yol olmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bazı arkadaşlarımız ideal 11'lerine sturidge yazıyorlar.

şahsen ben;

sturidge i bu formsuzluyla,bu güzsüzlüğüyle bu kondisyonsuzluğla
    değil 11'
    18 kişilik kadroya almam.

ne yaparım:
    -yardımcı antrenör eşliğinde takımdan ayrı
    -fitness hocası
    -kondisyoner
    -performans hocası
    -fizyoterapist diyetisyen....
    eşliklerinde yükleme yaparım
    belli bir kuvvete geldiğinde takımla birlikte antremanlara çıkarırım.
    sturidge ayakta duramıyor ayakta.

**

sivas maçı cidden çok önemli bir maç.
    her maçta gol veya goller yiyoruz.
    ünal hocamız,
    gol yemeyecek şekilde bir plan içinde olmalı
    öyle veya böyle gol atarız düşüncesindeyim.
    inşallah kazanan taraf oluruz.

Nereden
    Düzce

Sağbeke ve sol beke iyi yedeklerimiz olsaydı.... Bu kadroyu denerdim Belki gol yemeden maç tamamlarız.

................................... Uğurcan ..........................
    ??????? ........ Hüseyin .......Hüseyni ............ ??????
    Pereira ............ Doğan .............. Sosa ........ Novak
    ............................. Nwakame ............................
    ............................... Sörloth ...........................

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca hala Ömür, Ekuban, Yazıcı, Hugo vs. yok diye dert yanıyor takımın etkisizliğini tarif ederken, haklıdır da fakat,
    Onlardan kimi hiç gelmeyecek kimi aylar sonra gelecek, çaresine bakmamız lazım eldeki mevcutlarla,
    Öteki işi transfer dönemi düşünecektiniz tren kaçtı ve yine bir sezon daha kaçıyor!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)