Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Teknik Ekibimiz

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Exclamation Teknik Ekibimiz

sağlık ekibi dışında (sağlık ekibinin kalitesinden emin olmasam da sağlık ekibi bana göre Türk personel olmalıdır)

bu sözde teknik ekibimiz değişmelidir

fitness coach da dahil hepsi klupten kovulmalıdır( yüzde sekseni çoğu yabancı hoca olmalıdır)

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/yonetim/teknik-kadro

teknik ekip hangi ülkeden ve kimler olmalıdır ve bu işin ne kadar bütçe gereklidir yazın görüşlerinizi

bir iki tanesi hariç bence hepsi yabancı olmalıdır

bu iş için gereken yıllık bütçe bence 5 milyon euro yeterlidir.
    Konu erenslash tarafından (11.09.2019 Saat 18:06 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Ahmet Malkoçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağlık ekibi dışında

fitness coach da dahil hepsi klupten kovulmalıdır

teknik ekip hangi ülkeden ve kimler olmalıdır ve bu işin ne kadar bütçe gereklidir yazın görüşlerinizi

Fizyoterapistler ve diyetisyen sene başında değiştirildi. Onlar hakkında ne biliyorsunuz da değiştirilsin diyorsunuz. İlla yabancı mı olması lazım.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sağlık ekibi dışında

fitness coach da dahil hepsi klupten kovulmalıdır

Neden, 5 maçlık periyotta sakat vermedik diye mi?
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Nereden
    Güney Amerika

yanlış anlama olmuş aslında sağlık ekibi kaliteli olmalı anlamında söyledim sağlık personeli Türk olsun çünkü kaliteli Türk doktorları var dünya çapında.
    Alıntı Ahmet Malkoçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fizyoterapistler ve diyetisyen sene başında değiştirildi. Onlar hakkında ne biliyorsunuz da değiştirilsin diyorsunuz. İlla yabancı mı olması lazım.
    abdülkadiri kaybettin daha ne olsun
    Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden, 5 maçlık periyotta sakat vermedik diye mi?
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

yanlış anlama olmuş aslında sağlık ekibi kaliteli olmalı anlamında söyledim sağlık personeli Türk olsun çünkü kaliteli Türk doktorları var dünya çapında.

abdülkadiri kaybettin daha ne olsun
    Sağlık ekibi dışında diyorsan, Abdülkadir'in sakatlığının teşhisi koyamayan doktor dışında kimseyle alakası yok. Darbeye teknik ekip, fitness koçu vs ne yapabilir?
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben yabancı getirme olayını kısa vadeli olarak destekleyebilirim.

Trabzonspor'un genelde lokal kaynakları iyi kullanarak başarılı olduğunu görüyoruz (oyuncu kadrosunda kaliteli yabancılar tabi ki gerekiyor ama başarılı olunan her durumda ana omurgada kaliteli lokal oyuncular var)

Bu anlamda Trabzonspor'un oyuncu gelişim antrenörleri, sağlık/beslenme uzmanları, kondisyoner gibi kritik noktalar için kendi adamlarını yetiştirmesi lazım. Burs ile yurtdışında eğitim almaları için destek olunabilir. Örneğin sporcu doktoru olmak isteyen bir hekimi bu alanda gelişimi için destekleyip sonrasında kullanmak vs.

Bu yetiştirilen kişilerin kendi kariyerleri açısından farklı yöne gitme amaçlarının olması durumunu yönetmek için bu işleri sürekli hale getirmek de faydalı olacaktır
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Güney Amerika

hepsi birbirinle bağlantılı şu anda gelen sağlık ekibinden daha iyisine layığız hepsi torpilli + diğer koçlar da yetersiz bunu anlamak için maçları izlemen yeterli topçuların gelişimine bakman yeterli
    Sağlık ekibi dışında diyorsan, Abdülkadir'in sakatlığının teşhisi koyamayan doktor dışında kimseyle alakası yok. Darbeye teknik ekip, fitness koçu vs ne yapabilir?
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

hepsi birbirinle bağlantılı şu anda gelen sağlık ekibinden daha iyisine layığız hepsi torpilli + diğer koçlar da yetersiz bunu anlamak için maçları izlemen yeterli topçuların gelişimine bakman yeterli
    Çok enteresan.

Tamamen zıt düşünüyorum. Belki torpilliler de vardır ama hepsinin yetersiz olduğunu tespit edebilmek için en azından o alanlardan birinde uzman olmak lazım.

Sen nedense buna inanmışsın, alakalı alakasız her konuyu buna bağlıyorsun bence.

Nereden
    Güney Amerika

Trabzon insanı futbolu bilir onu da geçtim burada benim dışımda bir kaç gerçekten iyi gözlemci arkadaşlar var bazı şeyleri önceden seziyoruz yetersiz kısmı şu: Trabzonspor büyük bir klup bu klube yakışmıyor ilk sebep bu.maçlarda oyun anlayışı ve topçuların yeterli gelişim gösterememesinden anlarız bunu diğer bir deyişle sonuçlara yansıyor.Türkiyenin genel sorunu.ama benim yarışmam gereken kendi takımım başkaları değil.tabi ki avrupalı teknik ekip bizi ileriye taşır doğru ekibi bulursan.hani sturrige i aldın ama ekipte sturridge kalitesinde olmalı gibi düşünebilirsin.tabi bunun için ahmet başkanın bilimsel düşünmesi lazım.aslında sorun bu adamların bir kısmı işi bilebilir ama yeterli değil çünkü Trabzonsporun sıraadan bir klup olmadığını anlamamız lazım ki vasat insanları işe almamak lazım.bak buna inanmamak değil ben burada abdülkadir sakatlanmadan önce en çok mevzuyu konuşan kişiydim neler geldi başımıza önceden gördüm olacakları ama abdülkadirin sakatlanacağını ummazdım ama anla yetersizler işte sadece sağlık ekibi değil yok Trabzonsporun başarısı için konuşuyoruz bak burada misal benim gibi düşünen insanların sayısı arttı çünkü bilimsel şeyle rönemli.böyle insanlara ihtiyacımız var .çünkü biz Trabzonsporun daha iyi yerlere gelmesini istiyoruz.Ünal hocayla şampiyon olamayız.Bu teknik ekiple asla olamayız.
    Çok enteresan.

Tamamen zıt düşünüyorum. Belki torpilliler de vardır ama hepsinin yetersiz olduğunu tespit edebilmek için en azından o alanlardan birinde uzman olmak lazım.

Sen nedense buna inanmışsın, alakalı alakasız her konuyu buna bağlıyorsun bence.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

göztepe maçından sonra teknik ekibimizin kondisyoner,yardımcı antrenör statüsündeki,diğer antrenörlerin defans topa hamle olsun ve gerekli oyuncularda ve belli oyuncuların performasını üst düzeye çıkarmadığı gibi ligde belirgin olan savunma anlayışı ve taktik ve stratejiden yoksun bir personellerle çalıştığımız kanaatine varmamız gerekiyor artık.

bunun dışında ligin en centilmen takımı olmamız +defanstaki yeterli olmayan yumuşak hamlelerimiz ve futbolu yumuşak bir defansla gerçekleştiren bir teknik ekip olduğu gibi top rakipteyken oyunculara kollektif şekilde kaç maçtır defans yapmayı pres yapmayı öğretemeyen teknik ekibi kınıyor aynı şekilde umarım seneye tüm personelin hemen hemen çoğunun alman,italyan ve ingiltereden işini bilen bilime önem veren insanlar olmasını temenni ediyorum.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Trabzon

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Bence teknik direkötrlük önemli oranda bir FİGÜRDÜR ya KARAKTERDİR.

İyi bir direktör; iyi bir ekip kurar, görev dağılımını yapar, organize eder temelde.

Eğer Ünal hoca yobazlik yapıp istemiyorum diyorsa takımda kalmasını istememe rağmen yol verilmesi lazım. Artık kulüp kurumsallaşıp profesyonelleşmeli. Ama kendi değerlerini de içinde barındırmalı. Kendi de değer üretmeli. Gerekirse ilerleyen süreçte burslarla vs kendi personelini yetiştirmeli.

Ünal hocanın çekincesi aidiyet olabilir. Güven de duymayabilir ama gelişimlerin önündeki engel bu. Tek Tek planlanarak bireysel ve takımsal olarak en iyi şekilde hazırlanmalı.

Scouting ise bize en uygun oyuncuyu bulabilecek ekibi oluşturmaktır. Sağdan soldan youtube dan oyuncu izleyerek olmaz.

Sportif direktör bence önemli organizasyonun büyük bir ayağında da ve devam eden süreç içinde işi kotaracak isim olacak.Şota bence iyi bir isim ama kabul eder mi, Ünal hoca da kendini rahat hisseder mi? Eğer her şey net anlatılırsa bence olabilir.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Bence teknik direkötrlük önemli oranda bir FİGÜRDÜR ya KARAKTERDİR.

İyi bir direktör; iyi bir ekip kurar, görev dağılımını yapar, organize eder temelde.

Eğer Ünal hoca yobazlik yapıp istemiyorum diyorsa takımda kalmasını istememe rağmen yol verilmesi lazım. Artık kulüp kurumsallaşıp profesyonelleşmeli. Ama kendi değerlerini de içinde barındırmalı. Kendi de değer üretmeli. Gerekirse ilerleyen süreçte burslarla vs kendi personelini yetiştirmeli.

Ünal hocanın çekincesi aidiyet olabilir. Güven de duymayabilir ama gelişimlerin önündeki engel bu. Tek Tek planlanarak bireysel ve takımsal olarak en iyi şekilde hazırlanmalı.

Scouting ise bize en uygun oyuncuyu bulabilecek ekibi oluşturmaktır. Sağdan soldan youtube dan oyuncu izleyerek olmaz.

Sportif direktör bence önemli organizasyonun büyük bir ayağında da ve devam eden süreç içinde işi kotaracak isim olacak.Şota bence iyi bir isim ama kabul eder mi, Ünal hoca da kendini rahat hisseder mi? Eğer her şey net anlatılırsa bence olabilir.
    Takımda şuan en özverili adamlar Sosa ve Pereira. Ikiside Trabzonlu değil, bizimle acı çekmemişler. Teknik ekipte de bu dengeyi kurup antrenör ekinininde güçlendirilmesi gerek. Ben bu konuda disaridan bakan bir göz olarak lig ortalamasında dahi olmadığımızı düşünüyorum. Antrenör camiasına hakim, ligi tanıyan üyeler hayır yaniliyorsun, şu hocamız ligde her takımda çalışabilir diye düzeltebilirler.
    ( ゚д゚)

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

koca trabzonsporun teknik ekibi kondüsyonere osmanlıspordan böyük transfer. bu takıma avrupanın kıçı kırık takımında çalışan teknik ekip kondüsyoner getirsen böyle olmazdık. almanyadan falan malzemecisine kadar gelsin.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

conte sıkışık fikstür diyor ama sakatlık demiyor biz revirsporuz onlar interspor. Bu teknik ekip ile kaç futbolcumuz var bilmiyorumama hepsi sakatlanmaya açık.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)