Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Euro 2020 Elemeleri H Grubu 6.Maç | Moldova 0 - 4 Turkiye

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

burdaki bazi arkadaslarin yorumlarini hayretle okuyorum. benim Trabzon´umun insani milliyetci kimligi ile bilinir. Trabzonspor´umuzdan oyuncu oynamiyor diye maci izlemeyen´den ben milliyetcilik adina birsey bekleyemem. Senol hoca yi veya tff yi begenmeseniz bile o ayyildiz armaya saygi duyun. belki gurbette yasadigimiz icin hassas olabilirim, ancak isin icine ayyildiz girdimi ister baskan azize olsun, yine benim milli takimim dir...
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı reisoğlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burdaki bazi arkadaslarin yorumlarini hayretle okuyorum. benim Trabzon´umun insani milliyetci kimligi ile bilinir. Trabzonspor´umuzdan oyuncu oynamiyor diye maci izlemeyen´den ben milliyetcilik adina birsey bekleyemem. Senol hoca yi veya tff yi begenmeseniz bile o ayyildiz armaya saygi duyun. belki gurbette yasadigimiz icin hassas olabilirim, ancak isin icine ayyildiz girdimi ister baskan azize olsun, yine benim milli takimim dir...
    Bende milliyetciligin futbol ile ne alakasi var onu hic anlayamamisimdir :-). Sonucta orda Ülke icin savasa gitmiyorlar, her ne kadar temsili olsa bile bu bir oyun, hatta oynayan cogu oyuncu ve teknik adam icin bir is. Para karsiliginda yapilan bir is. Eger olay milliyetcilik ise, milli maclardan para almasinlar da görelim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

milliyetciligi seyirci anlaminda söyledim, futbolcu anlaminda degil. futbolcunun cogu tabiiki para icin oynar. yoksa aurelio, m.izzet,sanngare,colinkazim ne anlar milliyetcilikten.
    dün maci izlerken mesela gs liler sanki moldova li gibi bir durum oldu, sözlü tartismaya da girdik.
    demek istedigim milli takimda kim oynarsa oynasin, kim hocaligini yaparsa yapsin, takim gözlügümüzü cikarip destek vermeliyiz.
    yoksa dizileri milli maclara tercih eden nesil yetisecek.
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)