Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 164 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakan Yeşil | 1461 Trabzon (Kiralık)

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yahu şu sezonda bari bu çocuklar biraz şans bulsun. Fiziği de gayet iyi duruyor.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

antremanda gördüm bir resim bayağı kaslı birine benziyordu araştırdım Hakan Yeşil çıktı. Fiziği ile hepsini döver inşallah futboluda öyle güçlü çıkar o kaslar çalışarak olmuş
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Nereden
    Trabzon

61Saat Spor Servisi - Hasan Tüncel- Trabzonspor’da göreve başlayan Abdullah Avcı ilk iş olarak altyapıdan oyuncuları A takıma dahil etmişti..

U19’da boy gösteren Kerem Baykuş, Ahmetcan Kaplan, Süleyman Cebeci, Kaan Moradoğlu ve Taha Tunç, Farukcan Genç gibi oyuncular A Takımla çalışma temposuna girmişti.

HAKAN YEŞİL'İ A TAKIMA ALDI

Avcı, daha sonra topladığı referanslarla birlikte U19 takımında forma giyen milli futbolcu Hakan Yeşil'i altyapıdan çağırdı.

Bordo Mavili takımla 1 haftadır antrenmana çıkan Yeşil, Avcı tarafından takıma “Hakan artık bizimle çalışacak” şeklinde tanıtıldı.

18 YAŞINDA ÖN LİBERO

18 yaşında 1.81 boyundaki ön libero A takımla birlikte çalışmalarına devam ederken Avcı'ya kendini ispatlamak için mücadele veriyor. Pandemi nedeniyle yaşanan yoğun maç temposunda genç oyuncuların şans bulma ihtimali artarken Hakan'ın mevkisi gereği şansı bir adım daha önde görünüyor. Ön libero pozisyonunda görev yapan Yeşil ayrıca merkez orta saha pozisyonunda da kendini gösterebiliyor.

MİLLİ TAKIMDA KAPTAN

Altyapıda gösterdiği başarıyla bir üst yaş milli takımlarında oynayan Diyarbakırlı oyuncu geçtiğimiz yıl sakatlık yaşamasına rağmen 19 maçta fora giymişti. Yeşil ayrıca Türkiye U19 milli takımında da kaptan olarak görev yapıyor.

https://www.61saat.com/m/futbol/trab...i-h819374.html
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

strmcrw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Umarım 10-20 dakika olsa da şans bulmaya başlar. 2-3 yıldır a takımla idman yapıp çubuk kraker gibi dolaşan oyunculara kıyasla yaşı daha genç olmasına rağmen fiziği çok iyi bu arkadaşın.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Bu diyarbakırlı çocuk için bu yaz almanyadan freiburg ile stutgart ve ingilterede halil dervisoglunun bu sezon hollandaya twenteye kiralayan championship takiminin bunu istedigi haberleri dolaniyordu. Bence de onliberoda sıkintı varken bu önlibero mevkisinin oyuncusunu denemek lazim.

https://www.milliyet.com.tr/amp/skor...zliyor-6231915

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umarım avcinin isimsiz genç keşfi kendisi olur

Nereden
    Afrika Diğer

İlk 11'e koyulacak fizikî olgunluğa erişmiş midir bilmiyorum, bu hocanın takdiri lâkin maç kadrosunda her zaman yer almalı bundan böyle. Olacak.

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bekliyorum.
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha erken bi halt oldugu yoktur da,

Tarz olarak daha cok libero gibi, onazi dorukhan benzeri. Kime benzer oyun yapısı Gabi geldi aklima direk. Hadi inanilmaz isler yaptı diyelim tarzinin benzeri herhalde thiago alcantara, xabi alonso olabilir.

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha erken bi halt oldugu yoktur da,

Tarz olarak daha cok libero gibi, onazi dorukhan benzeri. Kime benzer oyun yapısı Gabi geldi aklima direk. Hadi inanilmaz isler yaptı diyelim tarzinin benzeri herhalde thiago alcantara, xabi alonso olabilir.
    yazdığın adamlar birbirinden çok alakasız ne ayak bu adam
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir.
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.
    Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mehmet yeşil abisi mi?

Nereden
    Trabzon

Bu cocuk football wonderkids listesine giren tek turk. Oynamasi icin daha ne yapmasi lazim. Umarim basaksehirdeki mahmut tekdemir gibi 22 yasindan sonra duzenli olarak ilkonbir oynamaya baslamaz. Aslinda mahmut tekdemir ile cok ortak ozellikleri var. Ikiside diyarbskirli ve ikiside bir takimin altyapisindan yetisip orada profesyonel oldu ve baska bir takima transfer olmadilar ve son olarak da ikisinin de hocasi abdullah avci idi ve her iki donemde de takimlarda abdullah avcinin ilk senesi idi. Aslinda abdullah avci mahmut tekdemir ilk oynattigi 2006 senesi turkiye kupasi kartalspor macinda henuz 18 yasinda idi. Neden benzer birseyi bizim hakana yapmiyor.

Birde hakan yesil bana biraz da abdulkadir omuru animsatiyor. O da henuz a takima yukselmeden once altyapida iken genc milli takimlarin butun yas kategorilerinde oynamisti ve de o da uefa tarafindan gelecegim en iyi 100 yetenegi arasinda gosteriliyordu. Daha sonra onu ilk kez as takimda oynatan ersun yanal idi. Yine yusuf yazicinin da ilk kez duzenli olarak ilkonbir oynamasi ersun yanal doneminde idi. Mehmet ekici devre arasinda kadeo disi birakilinca ersun ligin ikinci yarisi yusuf yaziciyi oynatmaya baslamisti. Yine ayni sekilde abdulkadir omuru de oynatiyordu maclarda sonradsn oyuna alarak. Ersun yanal her ne kadar kulube cok zarar vererek gitse de kulube abdulkadir omur ve yusuf yazciyi kazandirdi. Bu yonden iyi is cikardi. Gerci o donemde abdulkadir omure sans verilmesi yonunde sosyal medyadan baski yapan, bunu dile getiren cok taraftar vardi.

Insallah yine bu yazdigimdan dolayi yine forumda anlamsiz bir sekilde ceza almam. Malum yoneticilerimiz forum uyelerine esit ve adaletli sekilde davranma konusunda cok duyarlilar (!)

https://www.hurriyet.com.tr/sporaren...yesil-41706608

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu cocuk football wonderkids listesine giren tek turk. Oynamasi icin daha ne yapmasi lazim. Umarim basaksehirdeki mahmut tekdemir gibi 22 yasindan sonra duzenli olarak ilkonbir oynamaya baslamaz. Aslinda mahmut tekdemir ile cok ortak ozellikleri var. Ikiside diyarbskirli ve ikiside bir takimin altyapisindan yetisip orada profesyonel oldu ve baska bir takima transfer olmadilar ve son olarak da ikisinin de hocasi abdullah avci idi ve her iki donemde de takimlarda abdullah avcinin ilk senesi idi. Aslinda abdullah avci mahmut tekdemir ilk oynattigi 2006 senesi turkiye kupasi kartalspor macinda henuz 18 yasinda idi. Neden benzer birseyi bizim hakana yapmiyor.

Birde hakan yesil bana biraz da abdulkadir omuru animsatiyor. O da henuz a takima yukselmeden once altyapida iken genc milli takimlarin butun yas kategorilerinde oynamisti ve de o da uefa tarafindan gelecegim en iyi 100 yetenegi arasinda gosteriliyordu. Daha sonra onu ilk kez as takimda oynatan ersun yanal idi. Yine yusuf yazicinin da ilk kez duzenli olarak ilkonbir oynamasi ersun yanal doneminde idi. Mehmet ekici devre arasinda kadeo disi birakilinca ersun ligin ikinci yarisi yusuf yaziciyi oynatmaya baslamisti. Yine ayni sekilde abdulkadir omuru de oynatiyordu maclarda sonradsn oyuna alarak. Ersun yanal her ne kadar kulube cok zarar vererek gitse de kulube abdulkadir omur ve yusuf yazciyi kazandirdi. Bu yonden iyi is cikardi. Gerci o donemde abdulkadir omure sans verilmesi yonunde sosyal medyadan baski yapan, bunu dile getiren cok taraftar vardi.

Insallah yine bu yazdigimdan dolayi yine forumda anlamsiz bir sekilde ceza almam. Malum yoneticilerimiz forum uyelerine esit ve adaletli sekilde davranma konusunda cok duyarlilar (!)

https://www.hurriyet.com.tr/sporaren...yesil-41706608
    Öyle bir liste yok, yalan haber.

Nereden
    Trabzon

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle bir liste yok, yalan haber.

https://twitter.com/fbwonderkids/sta...582972417?s=19

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

toplarsa avcı hoca buna şans verir merak etmeyin.

hazır değilse kadroya almaz hazır olması lazım.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Avrupa Diğer

Biliyorum dostum bu 20bin takipçili bir twitter hesabı. Kendi incelemelerine göre liste yapıyorlar. Bir resmiyeti yok. Anaakım medya bile sanki fifa uefa kendi sitesinden yayımlamış gibi haber yaptı.

Nereden
    Trabzon

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biliyorum dostum bu 20bin takipçili bir twitter hesabı.

https://www.instagram.com/p/CJgRmqqn...=1wa6xjpkh8alt

Nereden
    Avrupa Diğer

Ne dediğimi anladığını pek sanmıyorum neyse.

'Enes' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Wonderkid'imiz kamp kadrosuna alınmış
    ...Senin gücün , karanlığı yırtacak...

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Belki bugün o gündür oynatacak adam kalmadığı için bir vesileyle forma şansı bulur

ahamitokutan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk yarı skoru alırsak ikinci yarı bi yarım saat izlemeyi umuyorum. böyle böyle kazanmak lazım yetenekli gençleri
    from BOGAZIÇI

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Keşke bir 10 dakika görebilseydik habu uşağı ama severiz maçları panik havasına sokmayı.

ahamitokutan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

oynamayacaksa gönderseydik hekimoğluna. çok da istiyordu Osman hoca. adam olacak çocuk 18 yaşında da kendini belli eder. üzülüyorum bu çocukların haline. Abdullah hocanın bir bildiği vardır diye ümit ediyorum.
    from BOGAZIÇI

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aynen 2-0 lık maçta 10 dakika süre almayacaksa keşke gitseydi oynayabileceği bir yere.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Nereden
    Afrika Diğer

Parmak'ın yüz ifâdesine bakılırsa bundan böyle formaya her zamankinden çok daha yakın olacak. Çok çalış, iyi çalış kardeşim.

Bunca insanın güvenini, hevesini boşa çıkarma.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)